Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 09:44   #4981
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa: uliczki są ciasne, ale to raczej dalej od centrum (choć w zasadzie centrum jako takiego nie ma - cały obszar, na którym są zabytkowe budowle nazywany jest centrum).


Smaków dziwnych nie mam Przynajmniej na razie. Za to w ogóle nie ciągnie mnie do słodkiego, ale pikantne, słone Gdybym miała do wyboru czekoladę a kebaba, to wybrałabym zdecydowanie do drugie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-06-11 o 09:48
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 14:23   #4982
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Typowy syndrom paryski.
Mnie Paryż nie miał szans rozczarować, bo mam do niego od zawsze trochę inne niż typowo turystyczne podejście. Na razie w całej Francji nie spodobało mi się tylko jedno miasto - Lisieux. No mówię wam, dzień w takim miejscu i depresja murowana. Brudne, brzydkie, ciemne. Jeszcze byłam tam sama i nie miałam komu ponarzekać, ale szybko wróciłam do domu (BTW stacja kolejowa wyglądała też tak brzydko jak w jakimś polskim miasteczku).
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 15:13   #4983
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

az dziwne, ze tyle czasu nie trafilam na ten watek! wstyd! moze chociaz ktos mnie rozgrzeszy z tych zakupowych szalenstw?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 16:13   #4984
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przyglądałam się też lakierkom L'Oreala ale nie wiem, chyba mnie żadem nie rzucił na kolana tak, żeby jutro pędzić po zakup. Już mnie irytuje, ż ecodzień trzeba tam jeździć po 1 rzecz :/
ja dziś poszłam do R. i nie mogłam się oprzeć kupiłam Macaron Noisette (ten, który ma Ice) chciałam jeszcze estellowego Beige Countess, ale stwierdziłam, że jest zbyt podobny do essiakowego Ladylike i grzecznie odłożyłam

Estella, mam nadzieję, że też kupisz jakiś, żeby zagłuszyć moje wyrzuty sumienia
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A masz smaki na różne dziwne jedzeniowe połączenia? Ja do dziś pamiętam, jak moja koleżanka w ciąży zajadała mortadelę podsmażoną na patelni z ketchupem i do tego lody truskawkowe (na jednym talerzu)
o rany
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
az dziwne, ze tyle czasu nie trafilam na ten watek! wstyd! moze chociaz ktos mnie rozgrzeszy z tych zakupowych szalenstw?
hej
ten wątek raczej nigdy nie był grupą wsparcia, chyba że wspierania się w kupowaniu więc jak najbardziej rozgrzeszamy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:07   #4985
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja dziś poszłam do R. i nie mogłam się oprzeć kupiłam Macaron Noisette (ten, który ma Ice) chciałam jeszcze estellowego Beige Countess, ale stwierdziłam, że jest zbyt podobny do essiakowego Ladylike i grzecznie odłożyłam

Estella, mam nadzieję, że też kupisz jakiś, żeby zagłuszyć moje wyrzuty sumienia
o rany
wyobraź sobie, że wpadłam po 19 do Rossmanna na Chmielnej, przekonana, że zastanę pustą półkę, a tam oczywiście całkiem sporo lakierów się ostało. Nawet trzymałam makraona w dłoni, ale w przypływie resztek rozsądku odłożyłam na półkę. Do Ladylike na pewno nie jest podobny

ja jestem wściekła na Glossyboxa, nawet na blogu notkę skrobnęłam, wrrrrrrrr

Helloł Dimiti
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:22   #4986
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

to sie ciesze bo dzisiaj znowu kupilam pare rzeczy, niby drobiazgi z miyo, ale tu drobiazg, tam drobiazg i pozniej zonk! do tego dostalam nareszcie bon na 35zl do marionnaud wiec trzeba go wykorzystac


ja sie ciesze, ze nie zamowilam GB. Dostalam od nich maila, ze moge go zamowic za 39zl ze znizka i zastanawialam sie dlugo bo majowe pudelko mi sie podobalo, ale jakos przegapilam i bardzo sie ciesze, ze sie nie skusilam bo chyba sobie kiepski zart zrobili
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:40   #4987
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Estella, wiesz co, ja w ogóle nie zapisałam się na subskrypcję GB. Miałam pewien niesmak po tej imprezie, ale nie pisałam nic o tym, bo może po prostu ja źle zinterpretowałam rozmowy z teamem GB i wyciągnęłam złe wnioski. Mimo wszystko po tym jakoś nigdy nie mogłam się zdecydować i może dobrze. Nie skreślam ich, zobaczę co będzie dalej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 22:11   #4988
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Estella, wiesz co, ja w ogóle nie zapisałam się na subskrypcję GB. Miałam pewien niesmak po tej imprezie, ale nie pisałam nic o tym, bo może po prostu ja źle zinterpretowałam rozmowy z teamem GB i wyciągnęłam złe wnioski. Mimo wszystko po tym jakoś nigdy nie mogłam się zdecydować i może dobrze. Nie skreślam ich, zobaczę co będzie dalej.
ja skreślam, bo tak naprawdę nie potrzebuję tego pudełka; miało mi sprawić przyjemność i niespodziankę; kupię sobie za to jakiś lakier
napiszesz mi na pw o co chodzi?
w ogóle to się jeszcze nie chwaliłam, ale w kwietniu i maju zużyłam milion pięćset sto dziewięćset rzeczy, oddałam dwie torby kosmetyków i dobrze mi z uszczuplonymi zbiorami
a teraz chce mi się spać, ale lakier jest mokry, a ja nie mam żadnego wysuszacza, grrr
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 07:15   #4989
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Smaków dziwnych nie mam Przynajmniej na razie. Za to w ogóle nie ciągnie mnie do słodkiego, ale pikantne, słone Gdybym miała do wyboru czekoladę a kebaba, to wybrałabym zdecydowanie do drugie.
Ja w ciąży nie jestem, ale od ponad 2 miesięcy bardzo mało jem mięsa, nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam szynkę. Tzn. w weekend jedynie na obiad jak jest kotlet albo pierś z kurczaka to coś "dziubnę" i czasem też w weekend kiełbasę z grilla. Zamiast tego pochłaniam ryby w ogromnych ilościach. W pracy codziennie zjadam 1 puszkę tuńczyka w oleju, w domu zwykle też na kolację jakieś ryby w pomidorach/oleju. I zwykle raz w tygodniu rybę smażoną (w piątku głównie). Ryby lubię odkąd pamiętam, ale takiego smaka nie miałam dawno

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
az dziwne, ze tyle czasu nie trafilam na ten watek! wstyd! moze chociaz ktos mnie rozgrzeszy z tych zakupowych szalenstw?

Hej, a mi się wydaje, że chyba kiedyś się tu udzielałaś Tak czy inaczej witam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:45   #4990
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
wyobraź sobie, że wpadłam po 19 do Rossmanna na Chmielnej, przekonana, że zastanę pustą półkę, a tam oczywiście całkiem sporo lakierów się ostało. Nawet trzymałam makraona w dłoni, ale w przypływie resztek rozsądku odłożyłam na półkę. Do Ladylike na pewno nie jest podobny

ja jestem wściekła na Glossyboxa, nawet na blogu notkę skrobnęłam, wrrrrrrrr
u mnie są tak wysoko że nikt nie dosięga i większość jest powywracana, połowy kolorów nie widziałam albo nie chciało mi się podnosić..

mów, że podobny
ostatnio spodobały mi się kolejne Essie: ten ten ten (w ogóle przyjemny blog, to jakaś wizażanka?) i Izkowy Ole Caliente, dumam też nad jakąś pomarańczą, ech

ta notka rozumiem zwiastuje powrót do aktywnego blogowania?
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
w ogóle to się jeszcze nie chwaliłam, ale w kwietniu i maju zużyłam milion pięćset sto dziewięćset rzeczy, oddałam dwie torby kosmetyków i dobrze mi z uszczuplonymi zbiorami
no to bardzo ładnie, gratulacje
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja w ciąży nie jestem, ale od ponad 2 miesięcy bardzo mało jem mięsa, nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam szynkę. Tzn. w weekend jedynie na obiad jak jest kotlet albo pierś z kurczaka to coś "dziubnę" i czasem też w weekend kiełbasę z grilla. Zamiast tego pochłaniam ryby w ogromnych ilościach. W pracy codziennie zjadam 1 puszkę tuńczyka w oleju, w domu zwykle też na kolację jakieś ryby w pomidorach/oleju. I zwykle raz w tygodniu rybę smażoną (w piątku głównie). Ryby lubię odkąd pamiętam, ale takiego smaka nie miałam dawno
może brakuje Ci jakichś witamin zawartych w rybach i organizm się domaga w ten sposób?
ja uwielbiam ryby

w ogóle coś strasznego z tymi promocjami Rossmanna, byłam dziś po odżywkę Eveline dla mamy, oglądałam SOS i diamentową, a tu jakieś dwie babki do ochroniarza, żeby natychmiast im pokazał odżywki-lakiery
ten taki zmieszany i zdezorientowany, a one zobaczyły, że ja trzymam i "o, ta pani ma!" i biegiem do tej półki.. wzięły wszystkie, jakie zostały (3 rodzaje, po kilka sztuk każdego) "weź, u nas już ich nie ma", "bierz dla Baśki", "sobie weź więcej"
zapasy chyba na rok całe szczęście, ze swoją trzymałam w ręku, bo pewnie i ją by zgarnęły
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-06-12 o 09:50
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:47   #4991
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Witam Was po długim weekendzie! Dla mnie on niestety nie zaczął się dobrze, w czwartek miałam mały wypadek rowerowy, na szczęście rtg nic nie wykazało, ale łokieć był porządnie obity i spuchnięty, przez pierwsze 2 dni nie mogłam sobie zapiąć nawet stanika Na szczęście sprawność już prawie powróciła i mogę pisać 2 rękoma na klawiaturze

Rzyrafko, wklejam skład kremu pod oczy Oeparol Hydrosense Przepraszam, że tyle to trwało!

Hosenko, gratuluję i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Estella, przykro mi z powodu tego GB, czytałam na forum wpis. Pamiętam, że sama się wahałam długi czas, czy nie zapisać się na subskrybcję. Dobrze, że się wstrzymałam.


Nawiązując do tematów kosmetycznych - trochę ostatnio wykańczam, ale też trochę przybyło Na pewno muszę dokupić tusz do rzęs, bo to co mi zostało to same resztki. Co polecacie? Myślę nad Hypnose Drama, miałam kiedyś miniaturę i był to jeden z lepszych Ale może coś bardziej dostępnego finansowo ?

Dziś chyba nadszedł dzień na czystki kosmetyczne Noszę się z tym zamiarem już od tygodni, ale ciągle nie moge się zebrać. Nie ukrywam, że post Estelli o oddanych 2 torbach kosmetyków był silnym bodźcem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2777.jpg (121,1 KB, 9 załadowań)
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 10:01   #4992
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
może brakuje Ci jakichś witamin zawartych w rybach i organizm się domaga w ten sposób?
ja uwielbiam ryby

w ogóle coś strasznego z tymi promocjami Rossmanna, byłam dziś po odżywkę Eveline dla mamy, oglądałam SOS i diamentową, a tu jakieś dwie babki do ochroniarza, żeby natychmiast im pokazał odżywki-lakiery
ten taki zmieszany i zdezorientowany, a one zobaczyły, że ja trzymam i "o, ta pani ma!" i biegiem do tej półki.. wzięły wszystkie, jakie zostały (3 rodzaje, po kilka sztuk każdego) "weź, u nas już ich nie ma", "bierz dla Baśki", "sobie weź więcej"
zapasy chyba na rok całe szczęście, ze swoją trzymałam w ręku, bo pewnie i ją by zgarnęły
Też tak myślę, że może mi czegoś brakuje, ale z drugiej strony rodzice na mnie krzyczą, że mam jeść mięso, bo anemii dostanę. A ja jakoś nie widzę żebym się gorzej czuła nie jedząc kotletów

Haha, może to jakieś wizażanki?

BTW. Działa Wam ta promocja na kosmetyki do opalania Sun Ozon? https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...czki/rabat.php
Jak klikam Pobierz kupon to wyskakuje błąd
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:09   #4993
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

witam się po urlopie już z pracy, normalnie w sobotę wieczorem myślałał że się przykuję łańcuchem do barierki przy plaży a TŻa obok żeby nie wracać, no ale trzeba było

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zaszłam wczoraj do Rossmanna, kupiłam brązujący mus Bielendy, ale po pierwszym użyciu jestem średnio zadowolona, z konsystencji to żaden mus, poza tym śmierdzi samoopalaczem..
A jak efekt opalenizny, kolor, moc? Bo juz pewnie masz wyrobione zdanie na jego temat?

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio byłam u dentysty, chciałam pozbyć się jednej z 2 ósemek, które mam do usunięcia.. Do zabiegu nie doszło, bo są fatalnie ułożone (obie leżące, zatrzymane, haczykowate korzenie.. i konieczna jest asysta drugiego chirurga.
Czekam teraz na wizytę, bo prywatnie u tych samych specjalistów zabieg kosztowałby 700zł za jedną ósemkę.
Chyba nie muszę mówić jak bardzo przerażona jestem?
Współczuję, naprawdę. Ja usunęłam 4 ósemki i jestem przeszczęśliwa najbardziej dlatego że już nigdy nie będę musiała żadnej usuwać. Nie jest to niestety przyjemny zabieg, chociaż nie miałam aż takiej sytuacji skomplikowanej jak u Ciebie, tylko po prostu brak miejsca.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ale się dziś zezłościłam na uczelni. Mam już tak dość tego całego studiowania! Nie znoszę, kiedy się mnie traktuje w ten sposób, a ja nic nie mogę zrobić.
Najfajniejszym momentem w studiowaniu jest chwila kiedy wręczasz kwiaty po obronie i wychodzisz stamtąd na zawsze, studiowanie jest wkurzające, zwłaszcza pod koniec.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się przymierzam do wysyłania cv po korporacjach, trudno.
W korporacjach najłatwiej o pracę teraz w Krakowie, chociaż z wykształceniem z innej dziedziny niż ekonomiczne chyba dobrze mieć kogoś kto może Cię polecić, a taka osobę można znaleźć zamieszczając ogłoszenie na gumtree.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale z tego co zauważyłam w ogłoszeniach to wcale pracodawcy nie chcą potwierdzenia w postaci certyfikatów. No ale nie szukam w ofertach administracyjnych to tu nie wiem
Nie chcą ja mam CAE i nikt się nim nigdy na żadnej rozmowie nie interesował, za to rozmawiano ze mną po angielsku kilka razy.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
az dziwne, ze tyle czasu nie trafilam na ten watek! wstyd! moze chociaz ktos mnie rozgrzeszy z tych zakupowych szalenstw?
Witaj na pewno nigdy się tu nie udzielałaś? Wyglądasz znajomo.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja w ciąży nie jestem, ale od ponad 2 miesięcy bardzo mało jem mięsa, nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam szynkę. Tzn. w weekend jedynie na obiad jak jest kotlet albo pierś z kurczaka to coś "dziubnę" i czasem też w weekend kiełbasę z grilla. Zamiast tego pochłaniam ryby w ogromnych ilościach. W pracy codziennie zjadam 1 puszkę tuńczyka w oleju, w domu zwykle też na kolację jakieś ryby w pomidorach/oleju. I zwykle raz w tygodniu rybę smażoną (w piątku głównie). Ryby lubię odkąd pamiętam, ale takiego smaka nie miałam dawno
My z TŻem zrobiliśmy się pół wegetarianami jakiś czas temu. Mięso lubimy i jemy poza domem (u rodziców, w pracy lub jak jemy na mieście), ale w domu nie przyrządzam raczej, nie kupujemy wędlin. Jemy za to bardzo dużo warzyw i owoców, sporo nabiału i ryb i bardzo nam ta dieta służy. Teraz trochę zaniedbaliśmy, bo najpierw wesele, potem resztki po weselu, a potem wakacje, ale teraz wracamy do rygoru.


U mnie wakacje minęły super, szkoda że tak szybko zleciały. Chorwacja jak zawsze super i pięknie, niestety nie pojechaliśmy do Dubrownika, czego nie moge przeżyć, trzeba jechać jakieś 20 km przez BiH a nasze OC tam nie obowiązuje.
Natomiast podobne jak Hosenka z Paryża ja mam wrażenia z Wiednia - nie rozumiem zachwytów i poza Schonbrunn, gdzie jest faktycznie pięknie, mi się nie podoba to miasto, chyba najbrzydsza stolica europejska z odwiedzonych przeze mnie do tej pory (chociaż nie jest to długa lista ).

Widzę, że przegapiłam promocję na mini lakiery L'oreal , a przechodziłam wczoraj koło Rossmanna, ale z TŻem więc nie wchodziłam. Gdybym wiedziała to bym się nim mniej przejmowała...
Muszę przejrzeć gazetkę, czy coś jeszcze jest ciekawego.

Zmienili mi już maila służbowego i dzisiaj pierwszy raz przedstawiłam się przez telefon nowym nazwiskiem, dziwnie tak.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ostatnio spodobały mi się kolejne Essie: ten ten ten (w ogóle przyjemny blog, to jakaś wizażanka?) i Izkowy Ole Caliente, dumam też nad jakąś pomarańczą, ech
Ja ostatnio już prawie niosłam do kasy Island Hopping ale się powstrzymałam, niemniej nie wiem na jak długo. Ten ostatni też śliczny.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nawiązując do tematów kosmetycznych - trochę ostatnio wykańczam, ale też trochę przybyło Na pewno muszę dokupić tusz do rzęs, bo to co mi zostało to same resztki. Co polecacie? Myślę nad Hypnose Drama, miałam kiedyś miniaturę i był to jeden z lepszych Ale może coś bardziej dostępnego finansowo ?
Ja też szukam teraz jakiegoś tuszu, mam miniaturę EL Double Wear Zero Smudge i jest fajny, wydłużający i mocnoczarny, ale jak szukasz pogrubiającego to raczej nie będziesz zachwycona. Niemniej miniatura mi się pewnie niedługo skończy i trzeba będzie kupić coś nowego.
Na ślub miałam oczy malowane MACiem Studio Fix (Studio Lash, nie pamiętam dokładnie jak on się tam nazywa, ale chyba wiadomo o co chodzi ) i fajnie wyszło, więc może na ten się skuszę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:14   #4994
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


Hej, a mi się wydaje, że chyba kiedyś się tu udzielałaś Tak czy inaczej witam
dawno dawno temu tak pozniej przechodzilam "kryzys" kupowania i przestalam kupowac mazidla, ale znowu zaczelam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


Witaj na pewno nigdy się tu nie udzielałaś? Wyglądasz znajomo.
kiedys bylam tu na chwile

co do studiowania to ja teraz koncze i ciagle same problemy robia Pani promotor mam tragiczna- zreszta odchodzi na urlop w lipcu wiec przydziela mi kogos innego, ale nikt nie wie kogo praca napisana bo chcialam sie w lipcu bronic, ale niestety w tym tempie poprawek sie nie udalo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:18   #4995
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Najfajniejszym momentem w studiowaniu jest chwila kiedy wręczasz kwiaty po obronie i wychodzisz stamtąd na zawsze, studiowanie jest wkurzające, zwłaszcza pod koniec.
Nie mogę się doczekać tego momentu.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
BTW. Działa Wam ta promocja na kosmetyki do opalania Sun Ozon? https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...czki/rabat.php
Jak klikam Pobierz kupon to wyskakuje błąd [/COLOR]
Nikomu nie działa.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:18   #4996
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ice mi chyba ta rybna dieta też służy, tylko szkoda, że wciąż podjadam słodycze Ale staram się teraz jednak większość smaków na słodkości zastępować owocami właśnie.

Mówicie, że certyfikaty językowe się nie przydają? Kurczę to już sama nie wiem. Z jednej strony jeśli bym poszła na taki kurs to chyba lepiej jednak mieć jakiś papierek. Choć mi i tak najbardziej zależałoby nauczyć się mówienia. Ja po angielsku rozumiem prawie wszystko, tylko powiedzieć nie potrafię. Zresztą czy taki angielski, którego uczą w szkołach językowych w ogóle przydaje się w pracy? Przecież nawet pisząc korespondencję mailową czy służbową trzeba znać pewne pojęcia i zwroty zahaczające o business english, a już nie mówiąc o rozmowie telefonicznej. Z obcokrajowcem np. na ulicy można się co prawda na migi dogadać, ale już w poważnej firmie się tak raczej nie da

em, dzięki właśnie czytam wątek o Rossmannie. Czy jest szansa że to zadziała? Chciałabym kupić drugą butelkę sprayu do opalania, bo fajny
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-06-12 o 10:20
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:30   #4997
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR=Teal]Też tak myślę, że może mi czegoś brakuje, ale z drugiej strony rodzice na mnie krzyczą, że mam jeść mięso, bo anemii dostanę. A ja jakoś nie widzę żebym się gorzej czuła nie jedząc kotletów
skoro dobrze się czujesz, to chyba nie szkodzi Ci takie odżywianie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Haha, może to jakieś wizażanki?

BTW. Działa Wam ta promocja na kosmetyki do opalania Sun Ozon? https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...czki/rabat.php
Jak klikam Pobierz kupon to wyskakuje błąd
może tak czy siak byłam lekko zszokowana

też mi wyskakuje błąd
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
witam się po urlopie już z pracy, normalnie w sobotę wieczorem myślałał że się przykuję łańcuchem do barierki przy plaży a TŻa obok żeby nie wracać, no ale trzeba było
hej
cieszę się, że wyjazd udany szkoda tylko, że wszystko co dobre musi się kończyć tak szybko
mi jest zawsze smutno jak musimy wracać
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A jak efekt opalenizny, kolor, moc? Bo juz pewnie masz wyrobione zdanie na jego temat?
stosowałam przez kilka dni pod rząd i dopiero 3-go pojawił się jakiś kolor, jest bardzo delikatny, naturalny, nie nadaje mocnej opalenizny, raczej takie "muśnięcie słońcem" wygląda bardzo ładnie, nie ma smug (bo to takie połączenie balsamu z samoopalaczem)
jest w KWC recenzja, gdzie dziewczyna pisze, że stosuje 2 razy dziennie, żeby był szybszy efekt
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zmienili mi już maila służbowego i dzisiaj pierwszy raz przedstawiłam się przez telefon nowym nazwiskiem, dziwnie tak.
wyobrażam sobie, pewnie ciężko się przestawić
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ostatnio już prawie niosłam do kasy Island Hopping ale się powstrzymałam, niemniej nie wiem na jak długo. Ten ostatni też śliczny.
śliczny jest

Madzia, dobrze, że nic Ci nie jest
co do tuszy, ja chyba skuszę się na 2000 Calorie Max Factor, za 14zł mogę spróbować

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR=Teal]Mówicie, że certyfikaty językowe się nie przydają? Kurczę to już sama nie wiem. Z jednej strony jeśli bym poszła na taki kurs to chyba lepiej jednak mieć jakiś papierek. Choć mi i tak najbardziej zależałoby nauczyć się mówienia. Ja po angielsku rozumiem prawie wszystko, tylko powiedzieć nie potrafię. Zresztą czy taki angielski, którego uczą w szkołach językowych w ogóle przydaje się w pracy? Przecież nawet pisząc korespondencję mailową czy służbową trzeba znać pewne pojęcia i zwroty zahaczające o business english, a już nie mówiąc o rozmowie telefonicznej. Z obcokrajowcem np. na ulicy można się co prawda na migi dogadać, ale już w poważnej firmie się tak raczej nie da
warto zrobić certyfikat, bo podczas kursu nauczysz się różnych umiejętności językowych a że nikt nie chce papierka.. trudno, ważne, że umiesz
a jeśli w pracy potrzebny Ci biznesowy angielski, to tym bardziej warto iśc na kurs

najlepiej uczyć się z native speakerem, który nie zna ani słowa po polsku i wymusza mówienie, to najlepszy sposób na przełamanie się (niekoniecznie takim ze szkoły języków)
w lato jak miałam te praktyki, to na początku mało się odzywałam bojąc się, że zrobię jakieś błędy albo nie będę umiała powiedzieć o co mi chodzi.. ale w końcu się przełamałam, osłuchałam i jakoś szło
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-06-12 o 10:31
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:36   #4998
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice mi chyba ta rybna dieta też służy, tylko szkoda, że wciąż podjadam słodycze Ale staram się teraz jednak większość smaków na słodkości zastępować owocami właśnie.
Mnie w ogóle nie ciągnie do słodyczy. Koleżanka przyniosła placki weselne i ledwo wmusiłam w siebie makowca.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:39   #4999
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice mi chyba ta rybna dieta też służy, tylko szkoda, że wciąż podjadam słodycze Ale staram się teraz jednak większość smaków na słodkości zastępować owocami właśnie.

Mówicie, że certyfikaty językowe się nie przydają? Kurczę to już sama nie wiem. Z jednej strony jeśli bym poszła na taki kurs to chyba lepiej jednak mieć jakiś papierek. Choć mi i tak najbardziej zależałoby nauczyć się mówienia. Ja po angielsku rozumiem prawie wszystko, tylko powiedzieć nie potrafię. Zresztą czy taki angielski, którego uczą w szkołach językowych w ogóle przydaje się w pracy? Przecież nawet pisząc korespondencję mailową czy służbową trzeba znać pewne pojęcia i zwroty zahaczające o business english, a już nie mówiąc o rozmowie telefonicznej. Z obcokrajowcem np. na ulicy można się co prawda na migi dogadać, ale już w poważnej firmie się tak raczej nie da

em, dzięki właśnie czytam wątek o Rossmannie. Czy jest szansa że to zadziała? Chciałabym kupić drugą butelkę sprayu do opalania, bo fajny
ostatnio widzialam ogloszenie jakiejs szkoly jezykowej, ktora oferowala kurs jezyka biznesowego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 11:16   #5000
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mówicie, że certyfikaty językowe się nie przydają?

em, dzięki właśnie czytam wątek o Rossmannie. Czy jest szansa że to zadziała? Chciałabym kupić drugą butelkę sprayu do opalania, bo fajny
Certyfikaty nie mają znaczenia. Jeśli w pracy będziesz musiała korzystać dużo z języka i tak rozmowa kwalifikacyjna na pewno to sprawdzi.

Nie wiem, chyba trzeba napisać do Złosia.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:38   #5001
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dziewczyny, osiągnęłyśmy 5000 postów, trzeba by załozyć chyba nowy wątek?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:49   #5002
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziewczyny, osiągnęłyśmy 5000 postów, trzeba by załozyć chyba nowy wątek?
zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=622056
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.