Faceci lubia długie paznokcie czy nie?? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 17:52   #241
maja0
Raczkowanie
 
Avatar maja0
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 360
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Mój facet lubi długie paznokcie ,ale oczywiście naturalne
maja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:13   #242
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Mój lubi długie. Mogą być przedłużane, byle wyglądały naturalnie. Nie znosi ordynarnych "łopat" po których na kilometr widać że są fake
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:59   #243
wsapjestsuper
Raczkowanie
 
Avatar wsapjestsuper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 361
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

moj nie zwraca uwagi na pazkokcie...:P tylko na kolor lakieru. zauważa za kazdym razem kiedy zmienie kolor.
wsapjestsuper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 03:22   #244
KasiaWiosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Mój chłopak woli krótkie paznokcie (ok 2-3mm), pomalowane na jasny kolorek, ponieważ uważa że to jest czyste i higieniczne. Natomiast jak mam długie (5-8mm), naturalne i wypielęgnowane również je zaakceptuje i nie komentuje Jedyne czego nie znosi to sztuczne paznokcie (chyba by mi je wygryzł jakbym takie zrobiła) .
Ale myślę ze z facetami to tak jak z kobietami Jednym podobają się naturalne pazurki a innym sztuczne
KasiaWiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 17:01   #245
missunia
Przyczajenie
 
Avatar missunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Zazwyczaj nie lubią. A mój to nie cierpi, nieraz go już podrapałam niechcący, i jak tylko widzi że mam troszkę dłuższe prosi abym obcięła. I bardzo odradzał mi zrobienie sztucznych paznokci.
Popieram też to że jeśli już długie to naturalne. Chyba mniejszość lubi sztuczne. Ja sama nie lubię sztucznych i naprawdę ciężko by mi było się przełamać aby je zrobić. Delikatne manicure i ładne dłonie chyba to lubią faceci
missunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 16:33   #246
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Generalnie uważam, że mężczyźni lubią wypielęgnowane, czyste, zadbane dłonie. Kolor dowolny, byle starannie nałożony, nie poodpryskiwany, czy po innych traumatycznych przeżyciach. I najlepiej naturalne, albo przedłużane, ale wyglądające na naturalne. A nie żadne ordynarne szpony z mnóstwem brokatu, cekinów, itd.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 17:09   #247
dyrdy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 38
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Witam,
to chyba niespotykane, aby w tej sprawie zabral glos ktos kto nalezy do grupy, do ktorej bylo adresowane pytanie
Otoz wyobrazcie sobie Panie, ze mezczyzni lubia naturalne, umiarkowanie dlugie, pomalowane paznokcie! To jest to! To niesamowicie kreci

Pozdrawiam
Grzegorz
dyrdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 23:44   #248
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Strasznie głupi ten temat...
To tak jak by zapytać "Czy kobiety lubią blond włosy?" Przecież oczywista rzeczą jest, że jakaś część lubi, inna nie, a jeszcze inna ma to gdzieś:P
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 13:54   #249
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Strasznie głupi ten temat...
To tak jak by zapytać "Czy kobiety lubią blond włosy?" Przecież oczywista rzeczą jest, że jakaś część lubi, inna nie, a jeszcze inna ma to gdzieś:P
Trafiłaś w sedno, że tak to ujmę
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 12:23   #250
Lekarz123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Naturalne pazurki zdecydowanie faworyzują kobietę. Sama ich długość? Potrzebny jest kompromis umożliwiający wykonywanie prac domowych a jednocześnie fajnie wyglądający
__________________
Lekarz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 12:38   #251
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez Lekarz123 Pokaż wiadomość
Naturalne pazurki zdecydowanie faworyzują kobietę. Sama ich długość? Potrzebny jest kompromis umożliwiający wykonywanie prac domowych a jednocześnie fajnie wyglądający
Przepraszam ale nie zrozumiałam...W jakim sensie faworyzują? Prezenty jej dają czy co?
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 09:43   #252
Galeria Wdzieku
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Ja myślę, że ogólnie większość facetów woli naturalne paznokcie (lub wyglądające naturalnie), ale nie zupełnie krótkie (takie, żeby było czym drapać po głowie czy plecach ) Ja z reguły zapuszczam swoje i stosuję odżywkę, która ładnie dodaje koloru i blasku.

Lubię Avon'owską odżywkę wzmacniającą (bodajże 3 w 1 - nie pamiętam, bo dawno już nie używałam), Oriflame'owską odżywkę bezbarwną i ostatnio używam też odżywek LaRosy, które kupuję przez Galerię Wdzięku. Wszystkie trzy są tanie, mocno wzmacniają paznokcie, a wysychają bardzo szybko.
Galeria Wdzieku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 11:54   #253
freakynail
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Nie wiem jak inni faceci, bo to rzecz gustu, ale wiem, że ja lubię bardzo. Aż za bardzo Dlugie, zadbane, pomalowane lub nie, sa dla mnie fantastycznie estetyczne i wpadaja mi w oko niesamowicie. Jednak tylko i wylacznie naturalne i bez, wybaczcie, esow floresow na nich, ktore jednak dla wiekszosci facetow (to wiem) dodaja kobiecie nie urody, a infantylizmu.

Marzy mi sie kobieta z takim 'dlugim' potencjalem - a bez uzaleznienia od niego - bo jednak do wiekszosci czynnosci zyciowych i roznych 'terenowych' hobby taka 'kręcąca' juz dlugosc jest niepraktyczna. Za to, od czasu do czasu, np w zimie... mrrrrrr!
freakynail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:04   #254
znawczyni9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 365
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

wydaje mi sie, ze lubia ale nie jest to najwazniejsze. wazne jest bym ja lubiala.
znawczyni9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 17:48   #255
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

a kolory? jesli dlugie paznokcie to tylko w naturalnym bezowym kolorze(francus) czy kolorowe? kiedys slyszalam, ze kolor tylko przy krotkih paznokciach teraz sama nie wiem co jest aktualnie modne no i jakie kolory podobaja sie facetom
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 18:43   #256
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Myślę, że lubią długie paznokcie, ale warunkiem koniecznym jest to, że nie są to tipsy oraz mniej więcej kwadratowy kształt, a nie taki "szpikulec". Mi się trafił taki facet, który uwielbia moje paznokcie długie i sam wymyśla jaki wzorek by namalować i pomaga mi w malowaniu Co do kolorów to mi osobiście jaskrawe kolory, najbardziej podobają się na krótszych. Ale mój chłopak lubi każdy kolor, byle nie był on jakiś bardzo ciemny.
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:12   #257
wciskaczkitu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

A ja lubię krótkie zadbane pazurki. Tipsy to kalectwo
wciskaczkitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 22:38   #258
kasia_fashion
Przyczajenie
 
Avatar kasia_fashion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 25
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Pewnie, że lubią, ale naturalne. Sztuczne lubią chyba tylko kosy i dresiarze. Zauważyłam, że panowie wolą kształt migdałka. Albo naturalny nude, ale strasznie kręcą ich soczyście czerwone... :P
kasia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 17:25   #259
moriii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 20
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Oczywiście że tak, tylko żeby były naturalne
moriii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 05:21   #260
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Bo ja zuważyłam ,że bardzo.Tylko nie te sztuczne tipsy ,ale takie naturalne.Bardzo lubią jak się ich mizia nimi itp.A jak jest z waszymi tżtami.
Jest różnie. Jedni panowie lubią ekstrawagancję u kobiet, inni zaś wolą subtelne podkrelenie pięknych paznokci. Wszystko zależy od faceta.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 19:44   #261
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Jest różnie. Jedni panowie lubią ekstrawagancję u kobiet, inni zaś wolą subtelne podkrelenie pięknych paznokci. Wszystko zależy od faceta.
też tak sądzę a co do sztucznych paznokci to również się nie zgodzę że podobają się one jedynie dresom, jak to któraś wizażanka napisała..wśród "normalnych" facetów również znajdą się tacy, którym się to podoba
kiedyś nosiłam żelowe i mojemu TŻtowi się podobały, obecnie noszę naturalne, ale długie i również dla TŻta są OK
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:49   #262
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Faceci lubia długie paznokcie czy nie??

Ja tam nosze takie, jakie sie mi podobaja. Nigdy nie ubieralam sie i nie malowalam dla mezczyzn, a i tak zaden mnie jakos nie skrytykowal. I tak by mi to zwisalo.

Co do lakierow i paznokci, moj maz kupuje mi srednio 2 lakiery na miesiac i to w takich kolorach, jakie sie mu podobaja, nie na szczegolne zamowienie. Najczesciej pada na ciemne czerwienie, czernie, wszelkie gnilne zielenie i zlota. No i chlopak gustuje glownie w Chanel, ale nie omieszka zgarnac kilku OPI, jak jest na lotnisku.
I mowi, ze ciemne lakiery lubi na krotkich paznokciach, a wesole i frenchowe na dlugich.

Uwazam, ze nie ma znaczenie, co sie ma na paznokciach i jaka ich dlugosc, oby same pazurki byly opilowane, wyczyszczone, skorki odsuniete. Wystarczy zwykla odzywka i plytka spilowana w krotka lopatke. Jak ktos sobie radzi z kolorowka, ma pojecie o bazach i top coat-ach, roznych technikach itd - super, aby nie przedobrzyc i..... nie serwowac fuksji czy czerwiie na dlugich szponach do adidasow, bo to juz absurd.

Ostatnio testuje modne migdalki i maluje jasnymi morelami i perlami. Chlopu sie podoba , ale woli wspomniane lopatki malowane na ciemno.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.