Miłośniczki Zary cz. XI - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 14:13   #2731
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
chciałąm napisać ale widzę, że mon mnie ubiegła. Ja właśnie przelewam pieniążki zkonta bakowego na paypal bo nie mam karty kredytowej
ja też nei mam kredytowej, zwykłą debetowa visa electron powiązałam
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:14   #2732
BlairWaldorf
Zadomowienie
 
Avatar BlairWaldorf
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mielec / Kraków
Wiadomości: 1 636
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
tak przez pp, i jak masz karte debetowa polaczona z kontem na paypalu to jak klikam zamowienei na asos, to pozniej przenosi mnie na logowanie na paypala i klikam ok i samo pobiera mi kase z konta tyle ile potrzeba. wcześniej jak nei mialam karty debetowej powiazanej to musialam przelewac wyliczona kwote z konta normalnego na paypala i stamtad pobieralo, troche zakrecilam ale mam nadzieje ze zrozumiesz
Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
chciałąm napisać ale widzę, że mon mnie ubiegła. Ja właśnie przelewam pieniążki zkonta bakowego na paypal bo nie mam karty kredytowej
No właśnie nie wiem jaką mam kartę Jakąś zwykła Ale konto pp już kiedy założyłam z ciekawości, ale nie łączyłam z nią karty ani nic. Teraz spróbowałam i mi wyskoczyło, że mój bank odrzucił możliwość łączenia karty z PP. Dziwne, ale trudno.
Ale jakbym chciała jednorazowo tylko tego użyć, to jak przelać kasę ze swojego konta? Tym "doładuj konto (błyskawicznie)"?
__________________


"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy"


BlairWaldorf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:15   #2733
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez mauskacom Pokaż wiadomość
zanim oddałam torbę ,zrobiłam fotkę-niestety tylko taką
też się nad nią zastanawiałam, bo cena kusi, ale coś jednak mi w niej nie pasuje, chyba ta część lakierowana mi tu nie pasuje

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez BlairWaldorf Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem jaką mam kartę Jakąś zwykła Ale konto pp już kiedy założyłam z ciekawości, ale nie łączyłam z nią karty ani nic. Teraz spróbowałam i mi wyskoczyło, że mój bank odrzucił możliwość łączenia karty z PP. Dziwne, ale trudno.
Ale jakbym chciała jednorazowo tylko tego użyć, to jak przelać kasę ze swojego konta? Tym "doładuj konto (błyskawicznie)"?
tak, tym
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:15   #2734
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

a nie zrobiłaś w międzyczasie żadnych jej zdjęć? Mnie na szczęście shopper się nie podoba, za bardzo mnie przytłacza, choć na kimś prezentuje się świetnie[/QUOTE]

zdjęcie powyżej a teraz chyba żałuje ,że ją oddałam,była fajna. ale przez myśl mi przeszło ,że ona taka "poważna" mogłam się pierw Was o zadnie zapytać
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:18   #2735
BlairWaldorf
Zadomowienie
 
Avatar BlairWaldorf
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mielec / Kraków
Wiadomości: 1 636
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
tak, tym
A muszę wcześniej "Dodać rachunek bankowy"?
__________________


"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy"


BlairWaldorf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:19   #2736
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

noszzzzzzzzzz kurka ale mam znowu zaleglosci




Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
to kochana czekamy na Twoje produkty godne polecenia
ja z Rand np polecamy bardzo peeling z ZIAJA PRO :d
ja z body shopu jeszcze nic nei miałam
o peelingu czytalam, ale ja mam tendencje do pekajacych naczynek, wiec moge uzywac tylko peeling enzymatyczny

Cytat:
Napisane przez Naia2 Pokaż wiadomość
Świetnie leży
dzieki

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
slyszalam o tej bananowej moze ją kupie teeez
ja chce kupic teraz rozświetlacz taki w tubce slyszalam ze super , ale ni ewiem czy bym go uzywała , chcialabym zaczac rozswietlacza uzywac i od niego zaczac własnie
i tą mgielke do twarzy z witamia A , face mist . tez slyszalam ze po iej ladnie makijaz wyglada

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------




muuuusisz maslo wypróbować sweat pea moje uzależnienie

o to to http://www.thebodyshop.ca/en/shop-by...utter-duo.aspx
bananowa polecam!!! mam piekne lsniace wlosy, cudnie pachna bananami, nie pusza sie, ale maja wieksza objetosc.

mgielke z wit E też mam i baaaaaaardzo polecam do wykonczenia makijazu, swietnie tapeta wtapia sie w skore i nie widac pudrowosci. mam tez mgielke z wit C, rowniez polecam, ale na makijaz raczej nie, bardziej jako odswiezacz do twarzy pozniej napisze wam krotka recencje tych produktow, ktorych uzywalam. imo naprawde warto zwrocic uwage na BS

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
śliczny ten płaszczyk i bardzo ładnie w nim wyglądasz





też ją mam i polecam

a z trenczy to podoba mi sie jeszcze ten :http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BTRENCH%2BCOAT co myślicie?
a i teraz mam dylemat, który sweter lepszy? Nie moge się zdecydować
dzieki ladny ten plaszczyk, ktory wkleiłas, ale dla mnie stanowczo za krotki (, chcialam cos dluzszego
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:21   #2737
angeel_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 151
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja powymienialam wszystkie swoje lilou na srebrne i nic sie nie dzieje. Mam chyba 3 czy 4 sztuki

a ja mam srebrna i cala jest taka "zaśniedziała" , taka juz prawie pomaranczowa
angeel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 14:24   #2738
surrealplace
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 589
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
mademoiselle jeanne wstawiała wcześneij takie ładne, ja wstawiałam gorsze ale za to ze mną haha

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post28543013
A powiedz, wchodzi do niej a4?? I gdzie te zdjęcia z Tobą z furlą?
surrealplace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:26   #2739
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez BlairWaldorf Pokaż wiadomość
A muszę wcześniej "Dodać rachunek bankowy"?
tak
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:27   #2740
surrealplace
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 589
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
troszkę doczytałam...

anies - tylko cielistą Furlę, jest boooska )) a na czarnej faktycznie na pewno będzie wszystkie ślady widać

surreal - już masz fotki, wystarczą te czy chcesz moje jeszcze?

estee - chętnie bym zrobiła ale jestem u teściowej (robimy Blanki imieniny wieczorem a tu najlepiej zmiescić więcej osób) i wracam do domku poźnym wieczorem

ale zastanawialam sie dlugo miedzy ta marynarka, ktora kupilam a dresowa granatowa, tez sa sliczne
Oczywiście, że chcę Twoje Tylko z Tobą, a torebka jako dodatek. Może być w nowej sukience, śliczna jest
surrealplace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:27   #2741
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez surrealplace Pokaż wiadomość
A powiedz, wchodzi do niej a4?? I gdzie te zdjęcia z Tobą z furlą?
a4 sadze ze nie wejdzie, chociaz nei robilam takich testów, wielkośc podobna do naszego zarowego kuferka
oj gdzies tam były te fotki, w domu mam na kompie to jak wrócę to podeślę jak nei zapomne hehe
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 14:29   #2742
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez surrealplace Pokaż wiadomość
No pięknie w tym płaszczu Chętnie bym Twoją buźkę zobaczyła, mogłabym sobie myśląc o Tobie albo czytając przed oczyma wyobrażać
Jak zobaczyłam Twojego iphone, to mi się przypomniał test telefonu brata. tej motoroli defy... Poza tym, że nie umiała odblokować ekranu, a potem znaleźć czegokolwiek, chciałam sobie zrobić jedną fotkę - i co?? Znalazłam po 5 minutach ikonkę APARAT, wciskam, a tu, że nie jest możliwe uruchomienie, no to jeszcze raz i jeszcze, i jeszcze W końcu idę do młodego, się okazało, że się zawiesiło I trzeba włączyć i wyłączyć komórkę To ja już podziekuję za takie cudo techniki, chciałąbym szybko zdjęcie pstryknąć w przymierzalni i lipa Na komórze mi bajeranckiej nie zależy, kupię sobie ślicznego canona ixusa bielutkiego - wybrałam już
dzieki

a co to iphone, to raz go kocham na zaboj, a raz mam ochote wywalic go przez okno chcialam go ze wzgledu na ipoda, mam 3 a chcialam nowszy, ale jak zobaczylam jakie dziadostwo wypuscili, to sie napalilam na iphone. a z aparatem to nawet nie mowie jakie mialam problemy , za cholere nie umialam robic fotek trzymajac go w 1 dloni

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie bede jechala niedlugo po telefon i nie wiem ktory wybrac... nie chcialabym aby sie zawieszal..
iphone (przynajmniej moj) nie zawiesil sie jeszcze ani razu, a mam go juz dosyc dlugo. i polecam!! ale koniecznie z jakims pakietem internetowym, wowczas wykorzystasz go w 100%

moj maz dostał go w abonamencie za 100 pln , wiec glupota byloby go nie brac ale fakt ma wysoki abonament jeszcze w dodatku taryfe biznesowa + 3 extra abonamenty, wiec dali mu go w tej cenie bez problemu.

Cytat:
Napisane przez Cortijo_Blanco Pokaż wiadomość


Pieknie Ci w tym trenczyku
Kasiu, na tych zdjeciach gdzie masz zamazany ryjek wygladasz tak jak ja w czasach kiedy mialam grzywke normalnie jakbym na swoje zdjecia patrzyla

dziekuje

jestes na fejsie??

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dziękuję dziękuję wrócę na pewno, muszę tylko jeszcze poukładać kilka spraw
aaaaaaaa wracaj szybko!!!!!
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:30   #2743
BlairWaldorf
Zadomowienie
 
Avatar BlairWaldorf
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mielec / Kraków
Wiadomości: 1 636
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
tak
I jak dodałam konto, to kiedy będę mogła przelać kasę na PP? Od razu czy muszę poczekać kilka dni?
__________________


"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy"


BlairWaldorf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:35   #2744
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
ja właśnie zrobiłam, ale jeżeli chcesz to mogę CI coś zamówić i wysłać ode mnie jeżeli o to chodzi
A który zegarek wzięłaś?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
czarnulka w Krakowie też jest jakaś redakcja TVN

Ale zobacz jakie wsparcie dostałam od niego. Ja tu o swoim największym marzeniu mu mówię, a ten tylko widział problem żeby się przeprowadzić Ale historie z nim to na książkę się nadają.
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:38   #2745
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość


Ale zobacz jakie wsparcie dostałam od niego. Ja tu o swoim największym marzeniu mu mówię, a ten tylko widział problem żeby się przeprowadzić Ale historie z nim to na książkę się nadają.
czarnulka aaa tak to jest z facetami, mówię Ci.Uda Ci się tylko musisz się starać i pozytywnie myśleć.Magda Mołek np nie wie co to jest monogram a prowadzi program w tv śniadaniowej.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:41   #2746
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez BlairWaldorf Pokaż wiadomość
I jak dodałam konto, to kiedy będę mogła przelać kasę na PP? Od razu czy muszę poczekać kilka dni?
próbuj od razu, już nei pamiętam jak to robiłam dawno to było
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:42   #2747
_Chloe_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 91
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
Zakończyłam jakiś czas temu związek i od razu poczułam, że odżyłam! chcę podbijać świat, robić dużo rzeczy, których nie robiłam i wiem, że tu będziecie mnie wspierać w tym
A nie jak ex-owi powiedziałam o tych Faktach to on powiedział, no nie wiem jak to sobie wyobrażasz, ale ja się do W-wy na pewno nie przeprowadzę.
skoro czujesz, że odżyłas to znaczy ze to była dobra decyzja.
trzymam kciuki, teraz może być już tylko lepiej
_Chloe_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:52   #2748
monika2806
Raczkowanie
 
Avatar monika2806
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 422
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Ponawiam pytanie...czy którekolwiek z tych butów można jeszcze kupić w rozmiarze 38??
najlepiej w Gliwicach lub Jurajskiej (inne miasta wchodzą w rachubę jednak musiałabym prosić o pomoc).

Będę wdzięczna za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg coconut.jpg (10,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sailor.jpg (11,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t-strap jpg.jpg (12,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg open.jpg (11,1 KB, 7 załadowań)
__________________
monika2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:53   #2749
Kate_Mariposa
Zadomowienie
 
Avatar Kate_Mariposa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 070
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję rady, czarna czy beżowa Furla Candy?
Beżowa
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
jesteście kochane a że ja taka ciotkowata, to się pobeczałam... problemy mam po całej linii, poczynając od zdrowia, co u mnie nowością nie jest, ale strasznie dobija mi to, że kilka lat próbuję coś ze sobą zrobić i nie ma poprawy.
teraz doszły problemy w moim związku, a właściwie to eskalowały, bo pojawiają się od dawna. popadliśmy w rutynę, każdy dzień wygląda tak samo, mam wrażenie, że TŻ po tylu latach zbyt mocno się przyzwyczaił, teoretycznie mamy teraz przerwę. ja tłumaczę, co robi źle, on tego nie widzi. po ostatniej kłótni wygarnęłam mu wszystko, później już nie miałam siły tłumaczyć, urwałam kontakt na kilka dni. nie mam siły, jego stać było na zapytanie, czy się spotkamy, ewentualnie przeprosiny, ale nie takie jak powinny być. nie napisał, że tęskni, że mu mnie brakuje... mimo, że wiem, że mu zależy, to nie okazuje tego, a ja jestem z tych, o które trzeba zabiegać. różnimy się pod wieloma względami i czasem te wszystkie różnice wydają się być nie do przejścia.
w rodzinie też ostatnio niefajnie
a to wszystko przekłada się, że utknęłam z magisterką, powinnam mieć przeprowadzone do niej badanie, a stoję w miejscu...
Nie wiem też co powiedzieć, może najlepiej szczerze porozmawiać. Moja przyjaciółka też ma taki problem, że po dłuższym czasie jej TŻ-towi już się nie chce starać. Albo lekko dać mu do zrozumienia, że jesteś zaniedbana trochę "odpuszczając", ale to jest ryzykowne. Ja zawsze wolałam porozmawiać, ale też nie zawsze dawało to taki efekt jak chciałam.
Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
foteczki koszulę tylko kupiłam

mam wrażenie, że złote spodnie strasznie wyszczuplają nie mogłam się napatrzeć jak łądnie wyglądam w nich ale 38 troszkę odstawały a 36 nie było a byłyby idealne pewnie
Super Ci w tych spodniach, szkoda tylko że takie złote/srebrne są dla szczupłych osób lepsze, bo bym też takie kupiła
Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Lunus,ale ja w konkursowej jestem spalona bo nie mam HUNTEROW!!!
Ja też nie mam Hunterów tylko zwykłe kaloszki granatowe i dopiero w poniedziałek mogę zdjęcie zrobić
Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
Nikomu się nie znudził Budgetkowy kuferek ? ;P
Widziałam dzisiaj 2 panie z tymi kuferkami i jednej wyglądał super, a przy drugiej jak torebka z taniego bazaru... Jednym słowem szata zdobi torebkę

Paryżanko - w Blue City dziś byłam i nie było tam dresiar granatowych.

Naia pytałaś o BC - jak zwykle czysto, porządek, pół sklepu to jeszcze wyprzedaż, dla mnie akurat nie było tego czego szukałam - złotych/srebrnych swetrów.

Rzymianko - życzę Ci cierpliwości w Arkadii, bo ja wczoraj nie miałam siły mierzyć przez te tłumy wyrywających sobie marynarki kobiet

Czarnulka - zazdroszczę takiego nastawienia po zakończonym związku, czekam aż mnie też takie najdzie
Kate_Mariposa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 14:57   #2750
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Co myślicie o takich szpilkach do zadań specjalnych najwygodniejszych na świecie?
Raphael Young, francuski projektant butów od kilkunastu lat pracował nad rewolucyjnym wynalazkiem. Opatentowane przez niego buty R-Flex to podobno najwygodniejsze szpilki świata.
R-Flexy mają szansę stać się prawdziwym hitem. Patent jest dość skomplikowany: w obcasach umieszczona jest stalowa wkładka, skórzane podeszwy są wzmocnione lateksowym żelem, a specjalna gumka została podłożona pod miejsce na palce.
To jeszcze nie wszystko. Te rewolucyjne szpilki zaopatrzone są w specjalny system zapobiegający poślizgom i wykręceniu stóp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 398_2.jpg (42,1 KB, 91 załadowań)
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:59   #2751
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość

Rzymianko - życzę Ci cierpliwości w Arkadii, bo ja wczoraj nie miałam siły mierzyć przez te tłumy wyrywających sobie marynarki kobiet
Kate_Mariposa my tu wszystkie Cię dopingujemy. Popatrzę tylko jak tam jest i zerknę na marynarkę dla paryzanki.Musi, po prostu musi ją mieć.Jest naprawdę super.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:04   #2752
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj 2 panie z tymi kuferkami i jednej wyglądał super, a przy drugiej jak torebka z taniego bazaru... Jednym słowem szata zdobi torebkę
Ooo, a pamiętasz w co były ubrane ????

Zapomniałam Ci podziękowac wczoraj za to, że sprawdziłaś dla mnie marynarkę
Kamień z serca, że Ci zabrakło gotówki bo miałabym dwie marynarki
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho

Edytowane przez pralinkax
Czas edycji: 2011-08-12 o 15:06
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:06   #2753
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
D
Ja tez bym chciala w koncu zaczac sie rozwijac...
Paryżanko nic straconego zastanów się co byś chciała zrobić i.. po prostu to zrób, nie patrząc na to co ludzie powiedzą czy coś takiego Zacznijmy działać w końcu jak śpiewa Bee Who run the world? Girls
Czy jest coś takiego co chciałabyś zrobić, ale nie wiem nie masz odwagi

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
paryzanko jak już będziesz ją mieć to wkleisz mi zdjęcia zestawu.Jadę do Arkadii poszukam jej tam dla Ciebie, jakby coś to telefon trzymaj blisko puuupy.Tylko bądź miła bo ja się wstydzę przez telefon Nom upolujemy jeszcze ten płaszczyk dla Ciebie zobaczysz...admirable musi mnie tylko nauczyć na ebayu kupować i konto zakładać.


admirable niesamowite, czarnulko jesteś MISTRZEM !
to po prostu wychodzi oglądanie wszystkich detektywistycznych seriali
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:07   #2754
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość
Beżowa

Nie wiem też co powiedzieć, może najlepiej szczerze porozmawiać. Moja przyjaciółka też ma taki problem, że po dłuższym czasie jej TŻ-towi już się nie chce starać. Albo lekko dać mu do zrozumienia, że jesteś zaniedbana trochę "odpuszczając", ale to jest ryzykowne. Ja zawsze wolałam porozmawiać, ale też nie zawsze dawało to taki efekt jak chciałam.

Super Ci w tych spodniach, szkoda tylko że takie złote/srebrne są dla szczupłych osób lepsze, bo bym też takie kupiła

Ja też nie mam Hunterów tylko zwykłe kaloszki granatowe i dopiero w poniedziałek mogę zdjęcie zrobić

Widziałam dzisiaj 2 panie z tymi kuferkami i jednej wyglądał super, a przy drugiej jak torebka z taniego bazaru... Jednym słowem szata zdobi torebkę

Paryżanko - w Blue City dziś byłam i nie było tam dresiar granatowych.

Naia pytałaś o BC - jak zwykle czysto, porządek, pół sklepu to jeszcze wyprzedaż, dla mnie akurat nie było tego czego szukałam - złotych/srebrnych swetrów.

Rzymianko - życzę Ci cierpliwości w Arkadii, bo ja wczoraj nie miałam siły mierzyć przez te tłumy wyrywających sobie marynarki kobiet

Czarnulka - zazdroszczę takiego nastawienia po zakończonym związku, czekam aż mnie też takie najdzie

Dziekuje za sprawdzenie Wlasnie srebrne zlote to sa dla szczuplych, ja bym wygladala jak pączek.
Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
Kate_Mariposa my tu wszystkie Cię dopingujemy. Popatrzę tylko jak tam jest i zerknę na marynarkę dla paryzanki.Musi, po prostu musi ją mieć.Jest naprawdę super.

Dziekuje słoneczko
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:08   #2755
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
to po prostu wychodzi oglądanie wszystkich detektywistycznych seriali
czarnulko ja bym na to w życiu nie wpadła.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:09   #2756
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Dobra, mam dziś tak fatalny humor, że idę do Zary licząc na małe pocieszenie. Komuś coś sprawdzić? Za jakąś godzinę wybywam.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:09   #2757
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Sama chcialabym isc na drugi kierunek wlasnie dziennikarstwo. Moglabym pracowac w gazecie, tv...
To proponuję wspólne prowadzenie "Dzień dobry TVN" Wykopiemy Jacykowa i będziemy prowadzić coś o modzie jeszcze

I potem na wizażu będzie szał jak w czymś się pokażemy. Zaraz będą posty czy ktoś widział Paryżankową marynarkę, albo czarnulkową spódnicę
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:11   #2758
BlairWaldorf
Zadomowienie
 
Avatar BlairWaldorf
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mielec / Kraków
Wiadomości: 1 636
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
próbuj od razu, już nei pamiętam jak to robiłam dawno to było
Nie da się:/ Trzeba czekać aż jakieś dwie małe kwoty zostaną przelane na konto:/ Ale dzięki za pomoc
__________________


"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy"


BlairWaldorf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:11   #2759
surrealplace
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 589
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez angeel_ Pokaż wiadomość
a ja mam srebrna i cala jest taka "zaśniedziała" , taka juz prawie pomaranczowa
Hmm. Ja przemyślałam, że te zawieszki lilou kosztują praktycznie tyle co zawieszka ze złota... I mam do Was jeszcze pytanie - czy te sznurki to są jakieś wyjątkowe? Czy to są kolorowe woskowane sznurki?
surrealplace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:12   #2760
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary cz. XI

Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
Paryżanko nic straconego zastanów się co byś chciała zrobić i.. po prostu to zrób, nie patrząc na to co ludzie powiedzą czy coś takiego Zacznijmy działać w końcu jak śpiewa Bee Who run the world? Girls
Czy jest coś takiego co chciałabyś zrobić, ale nie wiem nie masz odwagi

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------


to po prostu wychodzi oglądanie wszystkich detektywistycznych seriali
kto mi zdradzi odpowiedź do dzisiejszej zagadki............?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.