Guerlain-kolorówka - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 18:24   #1021
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dzieki
Ja sobie obiecalam, ze jak skoncze pisac wszystkie prace na uni, to sprawie je sobie w nagrode. I musze przyznac, ze tak srednio mnie to motywuje Choc dobrze by bylo gdybym sie do swiat wyrobila I dla motylkow i dla mnie
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:39   #1022
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

dziewczyny, czy podkład Parure Extreme wygląda naturalnie na buzi, czy przez to, że jest bardziej kryjący niż Aqua jest też widoczny?

chciałam zdobyć próbki, ale testery w Sephorze świeca pustkami...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 13:13   #1023
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Guerlain-kolorówka

MAM KULASY
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 13:14   #1024
Talasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cześć. Czy ktoś mógłby mi pomóc rozszyfrować datę produkcji pudru guerlain o numerze UBOV6?
Talasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 13:45   #1025
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Talasa Pokaż wiadomość
Cześć. Czy ktoś mógłby mi pomóc rozszyfrować datę produkcji pudru guerlain o numerze UBOV6?
według dekalkulatora to marzec 2001, ale to niemożliwe , bo ich wtedy nie produkowali

niestety nie wiem jak to rozszyfrować jakoś rozsądnie...

a coś z tym podkładem nie tak Ci się wydaje?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 14:23   #1026
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Guerlain-kolorówka

Przyleciały meteorytowe prasowańce Midnight Butterfly zapach obłędny, ładnie rozświetlają, drobinki malutkie i bardzo mało rzucające się w oczy - potwierdzam, że idealnie nadaje się też do dziennego makijażu, zapach obłędny
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 14:27   #1027
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Przyleciały meteorytowe prasowańce Midnight Butterfly zapach obłędny, ładnie rozświetlają, drobinki malutkie i bardzo mało rzucające się w oczy - potwierdzam, że idealnie nadaje się też do dziennego makijażu, zapach obłędny
gratuluję!!! i zazdroszczę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 15:17   #1028
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka

Parure podklad to strzal w 10 - ale nastepnym razem kupie chyba Extreme
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2008-12-08 o 15:20
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:49   #1029
Talasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
według dekalkulatora to marzec 2001, ale to niemożliwe , bo ich wtedy nie produkowali

niestety nie wiem jak to rozszyfrować jakoś rozsądnie...

a coś z tym podkładem nie tak Ci się wydaje?

To puder z linii meteorites prasowany, kolor abricot polaire nr 29, kupiony na allegro, ale... Opakowanie jest zszarzałe, puder nie pachnie meteorytami tylko jakoś tak dziwnie. Nie spotkałam go nigdy wcześniej, więc nie wiem jak z jego produkcją, ale 8 lat to masakra....
Talasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:14   #1030
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
według dekalkulatora to marzec 2001, ale to niemożliwe , bo ich wtedy nie produkowali

niestety nie wiem jak to rozszyfrować jakoś rozsądnie...

a coś z tym podkładem nie tak Ci się wydaje?
Cytat:
Napisane przez Talasa Pokaż wiadomość
To puder z linii meteorites prasowany, kolor abricot polaire nr 29, kupiony na allegro, ale... Opakowanie jest zszarzałe, puder nie pachnie meteorytami tylko jakoś tak dziwnie. Nie spotkałam go nigdy wcześniej, więc nie wiem jak z jego produkcją, ale 8 lat to masakra....

Niestety, ale to bardzo prawdopodone, że data produkcji jest właściwa tego pudru nie produkują już co najmniej od 5 lat
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:22   #1031
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Przyleciały meteorytowe prasowańce Midnight Butterfly zapach obłędny, ładnie rozświetlają, drobinki malutkie i bardzo mało rzucające się w oczy - potwierdzam, że idealnie nadaje się też do dziennego makijażu, zapach obłędny
Katty a mogłabyś je porównać z Beige Chic?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 09:37   #1032
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja nie Katty ale wtrace swoje trzy grosze, bo mialam BC
Motyli nie da sie porownac do BC, zupelnie inny efekt. Motyle sa subtelne, a BC sa duzo bardziej rozswietlajace, maja wieksze drobinki, sa tez pomaranczowo-brazowe (mowie ze stanowiska jasnej cery). Brazowe kule w Motylach sa twarde, prawie nie nadaja koloru, chyba, ze przy ostrym pracowaniu pedzlem, natomiast z BC pamietam, ze potrafily calkiem konkretnie przerobic mnie na brzoskwinie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:49   #1033
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja nie Katty ale wtrace swoje trzy grosze, bo mialam BC
Motyli nie da sie porownac do BC, zupelnie inny efekt. Motyle sa subtelne, a BC sa duzo bardziej rozswietlajace, maja wieksze drobinki, sa tez pomaranczowo-brazowe (mowie ze stanowiska jasnej cery). Brazowe kule w Motylach sa twarde, prawie nie nadaja koloru, chyba, ze przy ostrym pracowaniu pedzlem, natomiast z BC pamietam, ze potrafily calkiem konkretnie przerobic mnie na brzoskwinie.
BC w kulach miałam ale nie do końca byłam zadowolona z efektu, motyle mam prasowane więc do kul może niekoniecznie je należy porównywać. efekt dają subtelny aczkolwiek długotrwały - wczoraj trzymały się prawie cały dzień. idealne do poprawek, odświeżają wizerunek. Nawet fajnie potrafią przymatowić - tu plus dla nich bo akurat tego się nie spodziewałam. Drobink tak mikroskopijne, że dzienny makijaż nie staje się karykaturalny. No i do tego idealnie zlewają się z moją cerą (podejrzewam, że to ich główny atut-uniwersalność)
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 10:56   #1034
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Co to za fochy Ty wiesz jakie jamprezy u strazakow potrafia byc wypasione, futra i tipsy lataja az milo Podobno, nie bywam

No dobra, na powaznie. Motyle to inna bajka, jak nie meteoryty.
GT to mokry blask, sa swietne jako miejscowy rozswietlacz, WR rzeczywiscie sa jak z toaletki krolowej sniegu zaiwanione, a Motyle to francja-elegancja, synonim subtelnosci i klasy.
Na mnie dlugo widac ich efekt, wrecz zal zmywac tapete, kulasy razem z podkladem tworza jednolita calosc i cera wyglada swiezo, normlanie pare lat mi ubylo
Wiem, ze to brzmi jak cuda na kiju, zwlaszcza, ze dopiero pare razy uzylam ale licze, ze efekt sie utrzyma, bo az milo spojrzec w lustro (swoja droga, ze mam chwilowo dobra cere).
Motyle byly tu czesciwo zbluzgane, sama nie szczedzilam afrontow ale dawno zadne meteoryty tak mnie nie oczarowaly. Zaznaczam jeszcze raz, ze zdjecia, a nawet zagladanie w pudlo daje mylne wyobrazenie o ich wygladzie na skorze, trzeba testowac
vril
Kocham Twoje opisy
Wlasnie zastanawiam sie nad kupnem tych kulek.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 12:26   #1035
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: Guerlain-kolorówka

witam wszystkich! przejrzalam watek i pozwole sobie poprosic was o rade.
szukam odpowiedniego pudru na zime, do jasnej cery. zastanawiam sie nad meteorytami, ale problem jest taki ze nie mam jak ich wyprobowac (brzydze sie otwartych i kurzacych sie testerow pefrumeryjnych). wiec musze kupic w ciemno. wiec tak:
- nie zalezy mi na matowaniu bo mam ladna cere, bezproblemowa, delikatny blask w sferze t pod koniec dnia nie przeszkadza mi, nie lubie tez 'plaskigo' makijazu
- uzywam kolorowki kanebo, siseido, w jasnych odcieniach, na oczy zielen + beze,
- nie lubie brazerow, zalezy mi na zdrowym, wypoczetym, ale nie opalonym wygladzie skory, opalenizna mi nie pasuje ani do karnacji ani do rudych wlosow

jezeli chodzi o nakladanie pudra to nie mam wielkiego doswiadczenia, to tez nie moze byc to wymagajace wyjatkowej wprawy. ogolnie mam mala stycznosc z pudrami, a chcialabym je wprowadzic do makijazu

z gory dziekuje za rady!
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 12:55   #1036
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Guerlain-kolorówka

Natalie, u mnie na fali są ostatnio meteoryty prasowane i będę gorąco je tutaj zachwalać

Dają delikatną poświatę, pięknie ujednolicają kolor skóry, pięknie pachną, utrzymują się długo i matują przywoicie Nałożenie ich nie sprawia problemu, nie zrobisz sobie krzywdy. Nr 01 Mythic jest najjaśniejszy.

Dla mnie bomba, strasznie się cieszę, że w końcu się na nie skusiłam.

Edytowane przez tymena
Czas edycji: 2008-12-09 o 12:58
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 14:03   #1037
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka

no ale tam nie ma gąbki ani kusterka
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 14:08   #1038
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no ale tam nie ma gąbki ani kusterka

No własnie, to duży minus. I brak uchylanego wieczka za każdym razem jak je zamykam to mam wrażenie, że zniszczę kulski
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 14:21   #1039
ryfka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Guerlain-kolorówka

Witam , nowa jestem , to mój debiut, ale nie wytrzymam jak nie napiszę.Co ja się Was naczytalam!! zwłaszcza o osławionych kulasach.Oblukałam wszystko co się da i niestety zachorowałam dosyć poważnie na motyle.Gapiłam się na te Wasze posty, malo nie oślepłam aż się mój stary ulitował , kliknął na All i kupił.Dzisiaj dostałam.No i mam problem bo cholery takie ładne , że aż żal używać a to moje pierwsze kulki.Boże ja je chyba w łazience postawię , tak ze trzy razy dziennie zajrzę i odłożę bo szkoda ruszać hi hi hi!!!!!! Napiszcie mi kobitki jak z wydajnością meteorków , na jak długo mniej więcej starczą to po 2 dniach zacznę się miziać.Dziewczyny nie zastanawiać się z kupnem!!!!! Brać bo mnie rzuciły na kolana
ryfka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 14:22   #1040
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Guerlain-kolorówka

Agunia37

Natalie25 chyba najlepiej w twoim przypadku bedzie zaczac od kulek #01 Mythic Skoro nie musisz poprawiac makijazu w ciagu dnia, to pudlo z kulkami moze stac sobie spokojnie w domu i do niczego ci nie bedzie potrzebne lusterko i wygodna puderniczka (lub ich brak) w prasowanej wersji, wystarczy, ze sie rano pomalujesz kulkami i finito
Mythic powinny byc odpowiednie skoro masz jasna karnacje i potrzebujesz jedynie ozywienia cery. Naklada sie je prosto, wkladasz pedzel do pudla z kulkami, miotasz nim pare razy i bach na cala twarz (jedna warstwa), ewentualnie wiecej mozesz nalozyc na policzki i skronie. Ja nie mam problemu ze strefa T ale mimo to zawsze omijam nos gdy maluje sie meteorytami.
Polecam tez najnowsze kulencje Midnight Butterfly ale to juz znacznie powazniejszy wydatek, wiec jak na pierwsza przygode z meteorytami to siegniej jednak po mniejsze opakowanie standardowych kulek, a nie to limitowane korumyslo

Edit.
Ryfka1 chwytaj za pedzel i uzywaj, bo to grzech je marnowac jedynie w celu ekspozycyjnym. Wybacz dosadnosc ale kulasy pewnie zabierzesz ze soba do mauzoleum, wydajne sa wsciekle, zuzywa sie je latami, a w przypadku Motyli, to watpie by dojscie do dna w ogole moglo sie zdarzyc Meteoryty jak diamenty sa wieczneeeeeeeeee...

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-09 o 14:37
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 14:53   #1041
ryfka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Guerlain-kolorówka

mało nie płakałam z radości jak je dzisiaj dostalam a kupowałam w ciemno bo u mnie na prowincji guerlaina niet
ryfka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 15:01   #1042
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja ich uzywal juz hmmm m-c? non stop (min 1 raz dizennie) i nie widze zuzycia. Chyba serio do konca zycia bede je miec takze sie nie ociagaj i umocz pedzel "
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:18   #1043
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Parure podklad to strzal w 10 - ale nastepnym razem kupie chyba Extreme
a czemu jesli moge spytać? próbowałaś obu?

Cytat:
Napisane przez Talasa Pokaż wiadomość
To puder z linii meteorites prasowany, kolor abricot polaire nr 29, kupiony na allegro, ale... Opakowanie jest zszarzałe, puder nie pachnie meteorytami tylko jakoś tak dziwnie. Nie spotkałam go nigdy wcześniej, więc nie wiem jak z jego produkcją, ale 8 lat to masakra....
coś mi się przymaniło i przeczytałam "podkład Parure", ale już wszystko jasne

skoro dziewczyny piszą, że taka data jest możliwa to pewnikiem maja rację jak zawsze z resztą

może zareklamuj...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:26   #1044
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka

worcilam do rownowagi jesli chodzi o skore i teraz troche mi sie przetluszcza a Aqua jest do suchej
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:28   #1045
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: Guerlain-kolorówka

dzieki wielkie za odzew!

tymena: mowisz o tym prasowanym pudrze:Guerlain, Meteorites, Illuminating Perfecting Pressed Powder; http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26614 ? osobiscie nie widze roznicy pomiedzy prasowanym a kulkowym, w sumie to chyba podobny produkt i podobne dzialanie... jak myslisz?
gdzies na wizazu przeczytalam ze meteoryty nic nie robia... ja w sumie nie potrzebuje super dzialania, krycia itp, ale hmmm no... chcialabym je widziec, jak juz sie namacham pedzlem o swicie

vril: rzeczywiscie motylowy wydatek spowodowalby u mnie butterfly effect jakaby mi nie podpasowaly jak na pierwszy puder nie bede szalala i pozostane przy rozsadnej cenie. czy pospolite mythic nie sprawia ze bede sie blyszczec? patrzylam na te rozne kolory kulek i tak sobie mysle hmmm ciekawa kompozycja jak na puder, szczegolnie ta zielen.... ale wiem wiem to nie koloruje skory tylko tonuje. taka dygresja.
a jak sie sprawuje to kartonowe pudeleczko? nie rozejdzie mi sie? bo cos mi sie wydaje ze ja ich szybko nei zuzyje....

a i jescze jedno, wiedzialam ze sa w sprzedazy tez opakowania 8 gramowe, ale to sie chyba nie oplaca, jak myslicie?
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:34   #1046
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka

to chyba zalezy od skory - ja mam Beige Chic i wcale ich nie widac jesli chodzi o blyszczenie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 16:46   #1047
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
to chyba zalezy od skory - ja mam Beige Chic i wcale ich nie widac jesli chodzi o blyszczenie
Ja też je miałam i nie widziałam ani efektu na buzi, ani nie czułam ślicznego zapachu Mnie ten zapach zabijał
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:42   #1048
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
worcilam do rownowagi jesli chodzi o skore i teraz troche mi sie przetluszcza a Aqua jest do suchej
a jaki masz kolor Parure Aqua?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:14   #1049
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja mam 02 a teraz jeszcze dostalam od Wizazanki 03
03 jest niewiele ciemniejszy od 02
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:44   #1050
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Guerlain-kolorówka

Miałam zadzwonić dzisiaj do Marionnaud czy przyszła zimowa kolekcja Guerlaina, ale zapomniałam. Awy mi tutaj piszecie, że może ich u nas nie być
I co, będę musiała kupić te drogie kulki na Allegro?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.