Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 11:42   #661
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kropek90 -> Nie wydaje mi się , żeby mogła tak na dłuższy czas pozostać Ale nie znam się więc 100 % pewności nie mam

Wczoraj pofarbowałam sobie włosy Palette Rubinowy fiolet...i muszę powiedzieć , że kolor mi się podoba ) sa czerwone , ale nie takie oczo fakt , że farba się do końca nie spłukała , więc zrobią się jaśniejsze Farba wydaje się byc trwała,jak ubrudziłam sobie z lekka twarz.. to nie chciała zejść O.o a inne farby to bez problemu także mam nadzieje , że to dobry znak Zobaczymy jaki wyjdzie po paru myciach Ale ogólnie rzecz biorąc myślałam , że będzie ciut jaśniejszy... ;/ Jest ładny ale na opakowaniu wpadal w lekką malinę a w cieniu są bardziej pod ciemną czerwień , ale nie ma co gdybać poczekamy zobaczymy może na dniach wrzuce foty^^
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:11   #662
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Atka92 Pokaż wiadomość

Wczoraj pofarbowałam sobie włosy Palette Rubinowy fiolet...i muszę powiedzieć , że kolor mi się podoba ) sa czerwone , ale nie takie oczo fakt , że farba się do końca nie spłukała , więc zrobią się jaśniejsze Farba wydaje się byc trwała,jak ubrudziłam sobie z lekka twarz.. to nie chciała zejść O.o a inne farby to bez problemu także mam nadzieje , że to dobry znak Zobaczymy jaki wyjdzie po paru myciach Ale ogólnie rzecz biorąc myślałam , że będzie ciut jaśniejszy... ;/ Jest ładny ale na opakowaniu wpadal w lekką malinę a w cieniu są bardziej pod ciemną czerwień , ale nie ma co gdybać poczekamy zobaczymy może na dniach wrzuce foty^^
Czekamy na zdjęcia. Ja będę w wolne dni majowe rozjaśniać i farbować na czerwono Co prawda pewnie włosy będą w stanie tragicznym ale mam już dosyć obecnego koloru.




Cytat:
Napisane przez Kropek90 Pokaż wiadomość
Mam małe pytanko. Dziś chciałam zobaczyć jak moje włosy zareagują na czerwień granatu ;p. Więc pofarbowałam pasemko. I pytanie- ile może stać otwarta szamponetka zawinięta w woreczek?
Ja sądzę że w jeżeli ze 2 - 3 dni poleży w woreczku to się nic nie stanie ale dłużej niż tydzień to bym nie przymała. Co innego farba w tubce. Zakręcisz i masz na kolejne zużycie.



Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
heeej!

Dziewczyny mam pytanie! Była tu już poruszona kwestia schodzenia z ciemnych kolorów jak brązy czy czerń na czerwony. Ale jak się ma rudy do takiej czerwieni? Dorobiłam się niezłej marchewy, ale naszła mnie ogromna ochota na czerwień. tzn taki jasno buraczkowy odcień, delikatnie wchodzący w ciemny róż albo fiolet. Teraz moje pytanie - mogę spokojnie zafarbować włosy takim odcieniem na to co mam teraz? Tzn boje się, że ta czerwień nie pokryje do końca rudości, albo zacznie się wypłukiwać i będę miała coś okropnego na głowie, bo jakoś te dwa kolory nie bardzo mi do siebie pasują.. Doradzicie?

Dodaje zdjęcie:
1. mój kolor, ale w bardzo ostrym słońcu. Zazwyczaj jest mniej intensywny.
2. Kolor, który mi się marzy <3
3. Farba, którą myślałam użyć (joanna multi cream color. królewski burgund)
Może odpowiem na swoim przykładzie. Kilka lat temu farbowałam włosy Palette świetlista miedź. Niestety kolor szybko mi się znudził i zapragnęłam mieć czerwone włosy. Używałam różnych farb ale niestety za każdym razem nie wychodziło tak jakbym chciała. Włosy były za ciemne, bez wyrazu, lekko miedziane. Jeżeli kolor Twoich włosów jest rudy ale nie intensywny tylko bardziej wpadający w jasny brąz to może być problem. Jak wiadomo najlepiej kolor łapie na blond włosach. W twoim przypadku mogą nadal pozostać rude refleksy. Ja bym się trochę obawiała tego wypłukiwania koloru. Bie nie chciałabym mieć na głowie jasnego buraczka lub fioletu. Zauważ że krolewski burgund jest dosyć ciemy i jak Ci się nie spodoba to jedynym wyjściem będzie później dekoloryzacja bo inaczej to tylko czarny Ci złapie.




Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Myślicie, że istnieje jakiś szampon koloryzujący/pianka czy inne cudo, które pozwoli mi uzyskać krwisto-czerwone włosy nie na stałe? Marzy mi się coś w stylu Rihanny (czy Wiśniewskiego), ale chcę, żeby była to opcja typowo "wakacyjna", czyli zmyje się np. po 24 myciach.
Teraz mam swój naturalny kolor, jasny brąz. Kiedyś farbowałam henną, wiem, że to przeciwwskazanie do ponownych farbowań zwykłymi farbami, ale minęły od tego czasu już chyba 2 lata.
Masz włosy brązowe i używając szamponu koloryzującego nie będziesz miała intensywnej czerwieni w stylu Wiśniewskiego. Poza tym żaden szampon koloryzujący nie zmyje się całkowicie. Także jak ma to być opcja tylko wakacyjna to nie radzę.




Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
Witam mogę się dołączyć?
Właśnie siedzę z intensywną rubinową czerwienią palette na głowie i czekam co mi z tego wyjdzie
Szkoda że nie wrzuciłaś zdjęcia zaraz po ufarbowaniu.



Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wychodzi ładna czerwień intensywna trwała jest dość, jak sie splukuje to robi sie trochę ruda
Wszystkie drogeryjne czerwienie dość szybko się wypłukują dlatego zdecydowałam się na farbę profesjonalną Vitalitys.



Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-04-19 o 13:06
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:57   #663
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Zakochałam się w kolorze włosów tej dziewczyny Przeglądałam dzisiaj wszystkie możliwie dostępne farby drogeryjne i niestety albo są w stylu Michała Wiśniewskiego albo wpadają w wiśnię.
Super kolor
Ja obecnie mam na głowie rudy, mam nadzieję że po wypłukaniu później polepszy on efekt czerwonej farby
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:11   #664
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

hej, aktualnie jestem po dekoloryzacji i farbowaniu na czerwono u fryzjera, wyszlo troche za jasno , a'la rihanna, jak myslicie jaka farbe nalozyc zeby uzyskac cos takiego jak w zalaczniku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cheryl-Cole-242.jpg_e_f3a7c2adba52315d6ab61b83a2cd478e.jpg (16,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cheryl-hair--z.jpg (34,4 KB, 125 załadowań)
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:14   #665
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
hej, aktualnie jestem po dekoloryzacji i farbowaniu na czerwono u fryzjera, wyszlo troche za jasno , a'la rihanna, jak myslicie jaka farbe nalozyc zeby uzyskac cos takiego jak w zalaczniku?
Na drugim zdjęciu dziewczyna nie ma jednolitego koloru. Kolor wygląda na burgund pomieszany z wiśnią ale na pierwszym zdjęciu włosy są dużo ciemniejsze. A mogłabyś wrzucić zdjęcie swoich włosów ?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-04-19 o 17:17
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:53   #666
Nike69
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 676
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny
Jutro ide do fryzjerki by zrobic sobie"ognisty" rudy odcień, wiem że pracuje na firmie goldwell ale niewiem o jaka farbe ja poprosic by uzyskac z moich (zdj1) taki efekt koloru jak na odrazku 2?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 110415_074645.jpg (17,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg av.jpg (4,3 KB, 581 załadowań)
Nike69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:04   #667
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nike69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Jutro ide do fryzjerki by zrobic sobie"ognisty" rudy odcień, wiem że pracuje na firmie goldwell ale niewiem o jaka farbe ja poprosic by uzyskac z moich (zdj1) taki efekt koloru jak na odrazku 2?
Lepiej poszukaj wątku o farbach Golldwell i tam zapytaj o kolor. Niestety nie znam się na farbach profesjonalnych. Ja na zdjęciu widzę kolor marchewkowo - czerwony z przewagą tego pierwszego. Tu masz link z paletą i numerami kolorów:
http://www.hairstore.pl/Goldwell_Top...60ml-1127.html



Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-04-19 o 18:06
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 07:15   #668
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

nie mam teraz mozliwosci zrobienia zdj, ale moje wlosy sa praktycznie identyczne jak te z zdj 2 http://haircoloringtips.blogspot.com...air-color.html
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 13:16   #669
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No właśnie ja dążę ciągle do tego , żeby takie mieć ;p niestety na naszym rynku jest dość mało farb o takich kolorach ;/... haha

Oto moje włosy.. dzisiaj je myłam , więc są lekko nie ogarnięte

>>CZERWIEŃ Z FLASHEM<<

>>CZERWIEŃ<<

I tak jeszcze do końca farba nie zeszła,bo woda jest tak pomarańczowa ,że szok.. więc mam nadzieje , że będą jaśniejsze
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 14:55   #670
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

atka92, mam takie wlosy jak ty ale ja chce ciemniejsze, kupilam dzisiaj londe - czerwien owocu granatu
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 15:09   #671
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Atka92 Pokaż wiadomość
No właśnie ja dążę ciągle do tego , żeby takie mieć ;p niestety na naszym rynku jest dość mało farb o takich kolorach ;/... haha

Oto moje włosy.. dzisiaj je myłam , więc są lekko nie ogarnięte

>>CZERWIEŃ Z FLASHEM<<

>>CZERWIEŃ<<

I tak jeszcze do końca farba nie zeszła,bo woda jest tak pomarańczowa ,że szok.. więc mam nadzieje , że będą jaśniejsze


Bardzo podoba mi się Twój kolor z pierwszego zdjęcia bo na drugim włosy wyglądają na kolor owoc granatu.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 16:34   #672
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Na pierwszym zdjęciu to są takie jak Słońce na nie pada ,albo właśnie jak zdjęcie robiłam z flashem , a drugie to tak przy normalnym świetle. Miejscami widać , że kolor jest ciemniejszy od drugiego,ale to też przez to , że mi się farba jeszcze nie zmyła Sama widzę po kolorze od skóry hehe Niby ten Rubinowy fiolet miał być coś ala malina , ale niestey.. troche się zasiedziałam z farbą ( ok 45min) i mógł dlatego wyjść ciemniejszy.. no ale zobaczymy Mam nadzieje , że z myciem będzie jaśniejszy chociaż i tak mi się podoba
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:46   #673
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

rubinowy fiolet to z jakiej serii palette?
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 19:47   #674
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Palette Deluxe o ile się nie myle

dzisiaj byłam w sklepie w poszukiwaniu farby i na tą sama zwróciłam uwagę! Bardzo mi się podoba efekt u Ciebie, Atka92. Mogłabyś powiedzieć jaki był Twój wyjściowy kolor? i jak ogólnie włosy się mają po tej farbie? Chyba też się skusze na ten odcień
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 22:21   #675
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nike69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Jutro ide do fryzjerki by zrobic sobie"ognisty" rudy odcień, wiem że pracuje na firmie goldwell ale niewiem o jaka farbe ja poprosic by uzyskac z moich (zdj1) taki efekt koloru jak na odrazku 2?
ja farbowałam w domu goldwellem 80R i 70R i gdyby nie to, że w pewnym momencie zaczęły mi się niszczyć włosy i bardzo wypadać (nie wiem, czy nie przypadkiem przez te farbę, nie chce siać paniki, więc to tylko hipoteza, a nie pewność ), nadal bym nimi farbowała.
70R to taki ciemniejszy rudy, bardziej mi sie podobał niż 80r. myślę, że Tobie bardzo by pasował.
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 16:40   #676
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Super wątek
Marzą mi się ogniście czerwone pasemka, ale byłam już w 10 salonach i żaden nie robi pasemek trwałą farbą a zależy mi na tym żeby kolor mi nie zszedł za szybko
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 17:07   #677
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Super wątek
Byłby jeszcze bardziej super gdyby wszystkie wczorajsze wpisy i zdjęcia nie zniknęły
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:21   #678
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Byłby jeszcze bardziej super gdyby wszystkie wczorajsze wpisy i zdjęcia nie zniknęły
Też to zauważyłam, i to nie tylko w tym wątku
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 20:38   #679
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Od farbowania myłam włosy 3 razy i jestem coraz bardziej zadowolona Farba się trzyma , ale kolor staje się mocniej czerwony Mam nadzieję , że tak pozostanie
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 20:48   #680
TheMcMuffin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Bardzo chciałabym uzyskać kolor marchewkowy. Obecnie mam "pure paprica". Właśnie tu rodzi się moje pytanie, czy muszę włosy rozjaśni żeby uzyskać taki kolor, czy mogę normalnie nałożyć farbę o żądanym odcieniu ?
TheMcMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:16   #681
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jestem ok 2 tygodnie po farbowaniu...... Niestety myję włoski codziennie, (2 razy w tygodniu zakwaszam płukaną z octu)I kolorek się szybko wypłukuje.... aktualnie z czerwonych zrobił się brązik- jaśniejszy od mojego naturalnego - z czerwonawym poblaskiem .... Po świętach "odświeżę" kolor szamponetką... choć nie wiem czy to nie będzie za dużo dla włosów ( dobijanie ich szamponetkami między właściwymi farbowaniami)
Nie stosuję szamponów przeciwłupieżowych - które mają podobno wypłukiwać kolor jeszcze bardziej.Na razie szampon Dove do włosów suchych, ale po wypłacie mam zamiar zaopatrzyć się szampony i odżywki odpowiednie do włosów farbowanych
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 15:11   #682
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nowa technologia jest farba Elumen z Goldwella jest ona najtrwalsza z jaskrawych kolorów farb.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 12:08   #683
koralina_johns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dwa tygodnie temu wypróbowałam farbę syoss'a i powiem ze bylam zadowolona przez 2 dni... farba OKROPNIE się spłukuje, nawet mama pytała czy to szampon był bo od 2 tygodni wszystkie ręczniki w domu mam czerwone ...
poza tym okropnie brzydko pachnie ta farba - może to głupie bo farby na ogół jakoś super nie pachną ale ta wyjątkowo mi nie spasowała. co do koloru to fajne były przez pierwszy tydzień.... odczekam chwilkę i przyjdzie czas na dziką orchidee z safiry. czy ma ktoś może jakieś foty po tej farbie ?
koralina_johns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:50   #684
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez koralina_johns Pokaż wiadomość
dwa tygodnie temu wypróbowałam farbę syoss'a i powiem ze bylam zadowolona przez 2 dni... farba OKROPNIE się spłukuje, nawet mama pytała czy to szampon był bo od 2 tygodni wszystkie ręczniki w domu mam czerwone ...
poza tym okropnie brzydko pachnie ta farba - może to głupie bo farby na ogół jakoś super nie pachną ale ta wyjątkowo mi nie spasowała. co do koloru to fajne były przez pierwszy tydzień.... odczekam chwilkę i przyjdzie czas na dziką orchidee z safiry. czy ma ktoś może jakieś foty po tej farbie ?
Są, kilka, kilkanaście stron wcześniej
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:55   #685
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

są owszem, ale z tego co pamiętam nie za wiele na nich zobaczyłam, kiedy sama przeszukiwałam wątek pod tym kątem.
tu znalazłam o wiele lepsze zdjęcie (wybaczcie koleżanki, które wrzucałyście tamte zdjecia to jest po prostu wyraźniejsze i z innym oświetleniem) -> http://www.digart.pl/praca/3292177/Avatar.html tu jeszcze jedno http://www.digart.pl/praca/4024090/1..._i_Helmi_.html
mam nadzieje, że nikt się nie obrazi za wrzucenie linka do tych zdjęc.
też planuję zafarbowac niedługo ta farbą.

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2011-04-24 o 19:58
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 12:30   #686
Kachux3
Raczkowanie
 
Avatar Kachux3
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
GG do Kachux3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jest sporo zdj z dziką orchideą na wcześniejszych stronach ;D
Poszukaj troche
__________________


Kachux3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 13:18   #687
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Kachux3 Pokaż wiadomość
Jest sporo zdj z dziką orchideą na wcześniejszych stronach ;D
Poszukaj troche
Poszukałam nawet bardziej niż trochę jakiś czas temu. Dlatego zdziwiło mnie, że piszesz, że jest sporo zdjęć (zwłaszcza, że napisałam wcześniej, że "przeszukałam wątek pod tym kątem" co sugeruje, że już szukałam i wiem coś na ten temat), wpisałam więc w wyszukiwarkę jeszcze raz "dzika orchidea" i efekt jest taki, że znalazłam dokładnie jeden post ze zdjęciem. owszem jest sporo informacji na jej temat, ale nie zdjęć. oprócz tego co ja wrzuciłam pare postów wyżej są tylko te zdjęcia od jednej osoby - Zgredki (o tu:
Cytat:
Napisane przez zgredka91 Pokaż wiadomość
taki kolor, jak na pierwszym zdj, miałam dwa lata temu i udało mi się go uzyskac farbą welli z serii safira, odcien ogniste chilli (77/46). niestety nie można go już nigdzie zakupic, został po prostu wycofany ze sprzedaży farbuję teraz farbą z tej samej serii: dzika orchidea 66/46. farba niestety dosc szybko sie spłukuje, jednak dzięki odświeżaczowi koloru (który jest sprzedawany w zestawie z nią) odcień jest zawsze pełen blasku i wygląda naprawdę ładnie jestem w pełni zadowolona, jednak jest to chyba sprawa indywidualna i każdemu odpowiada inna farba. moim naturalnym kolorem jest średni blond.
dodaję zdjęcia i podkreślam, że odcień bywa różny ze względu na światło oraz tego, czy akurat jestem w trakcie używania szamponu leczniczego, który bardzo wypłukuje kolor.

http://img696.imageshack.us/img696/2091/1006587o.jpg
http://img532.imageshack.us/img532/6530/img8799.jpg
http://img23.imageshack.us/img23/8264/1004777n.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/8876/1006964.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/9241/p5080018k.jpg
chyba, ze gdzieś coś przegapiłam, ale nie sądzę.
czyli, że malutko.

Edytowane przez izajasz
Czas edycji: 2011-04-25 o 13:22
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:27   #688
Kachux3
Raczkowanie
 
Avatar Kachux3
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
GG do Kachux3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hmm sama wrzucałam zdj z dziką orchideą..ale jak uważasz
Może faktycznie nie ma
__________________


Kachux3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:46   #689
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

hah nie wyskoczyło mi w wyszukiwarce przez to "ą", wizaż wyszukał "dzika orchidea", a nie "dziką orchideą" jak miałaś napisane w poście... pech.
śliczne włosy! a kolor wydaje sie dużo jaskrawszy niż myślałam, hm, myślałam, że jest bardziej rudo-czerwony, a on jest chyba bardziej taki Rihannowy?
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 23:59   #690
Kachux3
Raczkowanie
 
Avatar Kachux3
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
GG do Kachux3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ehh te haczyki :P
ja ją kładłam na meeeega jaskrawy czerwony..
taki żarówiasty miałam po rozjasnaiczu[czerwonym]
Nie chciałam zmieniac koloru ale go troche zgasic i własnie orchideą to zrobiłam Poza tym flesz zrobił swoje.. były mocno czerwone ale nie jaskrawe.. orchidea dała mi bardzo ładny odcien.. polecam Rudo-czerwone jest Ogniste chili z Safiry
__________________


Kachux3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.