Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 23:35   #4381
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

wytrąbiłam prawie całą butlę wina , nieźle co ...
pa.
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 09:58   #4382
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
Poza tym "bylam" na allegro, chcialam zobaczyc jakis ciekawy szampon do wlosów, bo z kosmetykami do twarzy to juz jestem obeznana na 5+ i co sie okazalo, ze kliknelam 3 razy w taki co mnie zainterosowal i to byl dla psów dlugowlosych i kota
Hannah znalazłam coś dla Ciebie:
"SARAH JESSICA PARKER
TAJEMNICA FRYZURY

Ostatnio asystent fryzjera gwiazdy Anthony'ego Dicki wyjawił, jakim specyfikom Sarah zawdzięcza swoją idealną fryzurę. Anthony myje jej włosy szamponem Mane'n'Tail przeznaczonym dla koni. Odżywka zaś to specyfik służący do pielęgnacji krowich wymion Cała kuracja kosztuje jedynie 5$. "Wiele holluwoodzkich piękności stosuje taką terapię, choć żadna się do tego nie przyznaje, bo brzmi to nie najlepiej", zdradził asystent" (cytat z gazety nie wiem jakiej bo wycięty).
W internecie znalazłam jeszcze informację, że Jenifer Aniston też używa tego szamponu, więc Hannah miałaś nosa!
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:00   #4383
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czytam ktorys raz z rzedu temat: plastry, tabsy i same problemy:PLAMY, czemu nie uzywacie wkladek (czyli potocznie spiral - po pierwszym dziecku) nie ma fotouczulania, bo nie ma zadnych hormonow (te stosowane przed 50-tka), ponadto brak, skutkow ubocznych (bole glowy. zmienne nastroje, itp,cena wkladki to koszt ok. 100 zl i zalozenie 100 zl) Od 15 lat uzywam wkladek (co 4 lata wymieniam, 98 % skuteczności) i glowa mnie o nic nie boliSeks jest "na okragło"pzdr i ide spac, do jutra, bo w pn znowu praca
Odnosnie tuszu do rzes do niezly jest:Telescopic - Loreala ( bardzo wydluza ale nie pogrubia) nie kruszy sie, jest trwaly, cena ok. 50 zl( uzywam i nie narzekam), ponowny zakup? tak
Do Kamilii, uzywasz kremu z soja i jakie jest Twoje zdanie?, bo zakupilam na BU i od jutra bede stosowac,
ale sie rozgadalam, jak karabin.......
Hannah - używam tego kremu od prawie dwóch tygodni na szyje i dekolt i jest ok - fajnie się wchłania. Kłade go po jakimś czasie położenia serum - albo flavo c z bU albo z retinolem ROC. Przy następnym zamówieniu znowu go kupię
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:02   #4384
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
Hannah znalazłam coś dla Ciebie:
"SARAH JESSICA PARKER
TAJEMNICA FRYZURY

Ostatnio asystent fryzjera gwiazdy Anthony'ego Dicki wyjawił, jakim specyfikom Sarah zawdzięcza swoją idealną fryzurę. Anthony myje jej włosy szamponem Mane'n'Tail przeznaczonym dla koni. Odżywka zaś to specyfik służący do pielęgnacji krowich wymion Cała kuracja kosztuje jedynie 5$. "Wiele holluwoodzkich piękności stosuje taką terapię, choć żadna się do tego nie przyznaje, bo brzmi to nie najlepiej", zdradził asystent" (cytat z gazety nie wiem jakiej bo wycięty).
W internecie znalazłam jeszcze informację, że Jenifer Aniston też używa tego szamponu, więc Hannah miałaś nosa!
Aniston i Parker... ten sam szampon.. dla koni. ... I zobaczcie , jakie szczęki mają obie panie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:13   #4385
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Aniston i Parker... ten sam szampon.. dla koni. ... I zobaczcie , jakie szczęki mają obie panie
O nie! Faktycznie! Ty masz rację! Nic nie wspomniały o tym skutku ubocznym.
Ciekawe co dodatkowego powoduje ta odżywka do krowich wymion???
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:18   #4386
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Aniston i Parker... ten sam szampon.. dla koni. ... I zobaczcie , jakie szczęki mają obie panie
kamilia- to Ci się udałoTrafne spostrzeżenie
Tyska-jesteś kolejną fajną i mądrą dziewczyną

Matko...ja przy Was wszystkich popadam w kompleksy.
Jesteście takie mądre i wszystko wiedzące.Chyba zamknę się w sobie i już więcej się nie odezwę,bo i po co?
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:29   #4387
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Tyska-jesteś kolejną fajną i mądrą dziewczyną
Och, dzięki, zarumieniłam się Nie chcę odstawać od przyjętego tu poziomu.
ps: mam już firanki na dolnej połowie twarzy, hurra!
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 10:31   #4388
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
Och, dzięki, zarumieniłam się Nie chcę odstawać od przyjętego tu poziomu.
ps: mam już firanki na dolnej połowie twarzy, hurra!
To dzięki nim, będziesz teraz wiedziała , z której strony wiatr wieje
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:32   #4389
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Matko...ja przy Was wszystkich popadam w kompleksy.
Jesteście takie mądre i wszystko wiedzące.Chyba zamknę się w sobie i już więcej się nie odezwę,bo i po co?
Ojej, tak się zaaferowałam komplementem, że nie zauważyłam dalszej części Twojej wypowiedzi.
Jozefinka nie zamykaj się w sobie! Tworzysz tu fajny klimat. Możemy się od Ciebie uczyć życzliwości i zainteresowania cudzymi problemami.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:37   #4390
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
Ojej, tak się zaaferowałam komplementem, że nie zauważyłam dalszej części Twojej wypowiedzi.
Jozefinka nie zamykaj się w sobie! Tworzysz tu fajny klimat. Możemy się od Ciebie uczyć życzliwości i zainteresowania cudzymi problemami.
ja też chcę komplement.. Mam skończone 40 lat, cellulit i podrażnione prawe oko od cosmelanu i jelito też nadwrażliwe. no...
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:41   #4391
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
ja też chcę komplement.. Mam skończone 40 lat, cellulit i podrażnione prawe oko od cosmelanu i jelito też nadwrażliwe. no...
proszę:
masz fajne poczucie humoru, a to uwielbiammmm!
Dzięki za patent z określaniem kierunku wiatru, ale tak dziś wieje, że moje firanki skórne furkoczą wokół głowy, że nie słyszę co do mnie piszecie.
(wysiliłam się)
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 10:59   #4392
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
proszę:
masz fajne poczucie humoru, a to uwielbiammmm!
Dzięki za patent z określaniem kierunku wiatru, ale tak dziś wieje, że moje firanki skórne furkoczą wokół głowy, że nie słyszę co do mnie piszecie.
(wysiliłam się)
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 11:07   #4393
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Tyska tys to piekna kobita.Kurcze!!! Chyba sie jeszcze powstrzymam przed pokazaniem mojej fotki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 11:41   #4394
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Tyska tys to piekna kobita.Kurcze!!! Chyba sie jeszcze powstrzymam przed pokazaniem mojej fotki
Ludzie, ile mnie dziś spotyka przyjemności! I pinkna i intelygentna i w ogóle, ach. To po co ja tyle kasy wydaje na cosmelany, mazidla, wybielacze, wypełniacze, skoro ja taka piekna z urodzenia jestem?Nie mogłyście mi wcześniej powiedzieć? A Ty Buczaczo sądząc z avatara też się nie masz czego wstydzić. Taka dostojna, groźna uroda, tylko to serum RoC od Kamilii by się chyba przydało.
A na serio: po trzech cosmelanach to musi być dobrze, każda z nas na tym forum jest zadbaną laską skoro jesteśmy gotowe na takie cierpienia i jeszcze sprawia nam to przyjemność.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 11:56   #4395
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia 777 gdzie sie podziewasz kochana :conf used:
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 17:02   #4396
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Plamki Kochane - mam pytanie . Kiedy używam samej emulsji avene 50+ w takiej ilości , żeby naprawdę działała i jeszcze dosmarowuję w ciagu dnia, to jednak jestem nienaturalnie blada. Jeżeli nawet za jakiś czas będe używała kolorówki, to trudno na nią coś dołożyć. I teraz wpadłam na to, żeby avene połączyć z moim kryjącym podkładem ( super jasnym - ivory) Revlon kolor stay beztłuszczowy. Fajnie się zmieszał, lekko łamie te biel avenki i lekko pudruje.Teoretycznie przy avence revlon nie powinien destabilizować filtrów,ale może źle myślę ? Te wszystkie kremy z filtrami które są barwione mają tak brzydkie kolory, a do tego i tak musiałbym na nie położyc puder sypki. Jak Wam się ten pomysł podoba ? Jest jakaś luka w moim myśleniu ? :conf used:
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 19:30   #4397
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
I teraz wpadłam na to, żeby avene połączyć z moim kryjącym podkładem ( super jasnym - ivory) Revlon kolor stay beztłuszczowy. Fajnie się zmieszał, lekko łamie te biel avenki i lekko pudruje.Teoretycznie przy avence revlon nie powinien destabilizować filtrów,ale może źle myślę ? Te wszystkie kremy z filtrami które są barwione mają tak brzydkie kolory, a do tego i tak musiałbym na nie położyc puder sypki. Jak Wam się ten pomysł podoba ? Jest jakaś luka w moim myśleniu ? :conf used:
Nie jestem filtrowym ekspertem, ale sama miałam taki pomysł i plan, żeby zmieszać avenkę z podkładem, z tym że na początek z mineralnym, bez dodatkowej chemii. Zobaczę jak to wyjdzie. Barwione filtry są faktycznie okropne: albo różowy topielec, albo pomarańczowa skwarka, nic posredniego.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 19:38   #4398
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilla,Tyska-musze zainterweniować Nie mozna mieszac filtra bo straci swoje wlasiwosci a jakie beda tego konsekwencje.. wiadomo.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 20:01   #4399
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Kamilla,Tyska-musze zainterweniować Nie mozna mieszac filtra bo straci swoje wlasiwosci a jakie beda tego konsekwencje.. wiadomo.
Smutne wieści przynosisz. Czyli nawet, że to avene, która ma coś innego niż parsol, nie zmienia tu sytuacji ? Bo na filtr avene przecież można kłaść i puder sypki i podkład i filtry " działają" ????
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 20:02   #4400
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Co tu taka cisza dzisiaj ???
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 20:31   #4401
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam cię Tyska
Specyfik służący do pielęgnacji krowich wymion używam do pielęgnacji rąk są świetnie nawilżone , różne bakterie i uszkodzenia skóry się szybko goją. Ale do włosów jako odżywka - zaszokowałaś mnie muszę wypróbować
Jak zwykle się spóźniam na wasze główne przyjęcia w szlafroku przy pizzie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 20:55   #4402
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Witam cię Tyska
Specyfik służący do pielęgnacji krowich wymion używam do pielęgnacji rąk są świetnie nawilżone , różne bakterie i uszkodzenia skóry się szybko goją. Ale do włosów jako odżywka - zaszokowałaś mnie muszę wypróbować
Jak zwykle się spóźniam na wasze główne przyjęcia w szlafroku przy pizzie
hej cassatto,a wiesz ze przypominalo mi sie, jak przeczytalam twoj post,ze ogladalam kiedys w TV reportaz o tym jak rolnicy nagminnie zamawiaja (mozna zrobic na zamowienie) masc do pielegnacji krowich wymion a pozniej handluja ta masca na rynku wtornym notabene sprzedajac dla ludzi a nie dla krowek, caly rwetest powstal w zwiazku z pytaniem dlaczego ludzie stosuja masc dla zwierzat, czy jest bezpieczna i takie tam ble, ble, okazalo sie tak jak piszesz, ze ma ogromne zdolnosci gojace i nawilzajace, cassatto sprobuj na wlosy, jesli mozesz jako maseczke ( na poczatek moze na malej ilosci wlosów), jak wypali doswiadczenie, to bedziemy musialy Tysce30 moooocno podziekowacpzdr
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 21:21   #4403
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

zycze wszystkim cosmelankom bezstresowego nowego tygodnia "roboczego", oczywiscie bez plam do
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 22:46   #4404
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Smutne wieści przynosisz. Czyli nawet, że to avene, która ma coś innego niż parsol, nie zmienia tu sytuacji ? Bo na filtr avene przecież można kłaść i puder sypki i podkład i filtry " działają" ????
Kamilla..no prosze Cie...było po tysiąc razy na wizazu...Tak na "chłopski rozum" to jak zmieszasz filtr Avene z czymkolwiek to jego zwarta struktura zostanie naruszona (to tak jakbys chciała wymieszac np.tynk z mlekiem-juz nie bedzie mial takich własciwosci-sorry za porownanie) Mam nadzieje ,ze wyraziłam sie jasno.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 05:53   #4405
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia, dzięki, to było dobre pytanie. Sama pewnie też bym później zaczęła mieszać filtr z czymś tam.

Angi dobrze, że są wśród nas fachowcy w takich dziedzinach

Dome, tekst o "wypadaniu z kapci" był zaiste przedni Szkoda, że ominęła mnie szlafrokowa imprezka.


Masima, co u Ciebie? Potworne deszcze padały a Ty koło rzeki mieszkasz... Czy wszystko w porządku?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 06:43   #4406
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Kamilla..no prosze Cie...było po tysiąc razy na wizazu...Tak na "chłopski rozum" to jak zmieszasz filtr Avene z czymkolwiek to jego zwarta struktura zostanie naruszona (to tak jakbys chciała wymieszac np.tynk z mlekiem-juz nie bedzie mial takich własciwosci-sorry za porownanie) Mam nadzieje ,ze wyraziłam sie jasno.
Jasno może tylko zamiast tynku z mlekiem przemawia do mnie np. zmieszana szminka z błyszczykiem ?
Angi - dzięki. Wiedziałam, że filtry moga się destabilizować i to już biorę pod uagę, stąd mój szał by kupić emulsję avene, ale o tej strukturze - nie wiedziałam. Naprawdę - dlaczego poprzez takie przykłady nie mogli mnie uczyć chemii w szkole. Poważnie.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 06:48   #4407
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Witam cię Tyska
Specyfik służący do pielęgnacji krowich wymion używam do pielęgnacji rąk są świetnie nawilżone , różne bakterie i uszkodzenia skóry się szybko goją. Ale do włosów jako odżywka - zaszokowałaś mnie muszę wypróbować
Jak zwykle się spóźniam na wasze główne przyjęcia w szlafroku przy pizzie
O Boże - to się przyznam - też mam ten specyfik.....
Nawet zastanawiałam się, czy go ot - tak, nie położyć w łazience obok innych kremów.
Potem dokupię szampon dla owiec i też tam postawię. A potem znajomi ( bo rodzina już się na to znieczuliła) , kupią mi do kompletu biały kaftanik
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 06:54   #4408
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia co u ciebie, jak bużka ? to już dwa tygodnie ponad prawda ? Ja startuje w ten czwartek i nie moge sie doczekać już

I zastanawiam sie jeszcze nad jedną rzeczą, czy w piątek nie zafundować sobie fryzjera, tak przynajmniej żeby się lepiej poczuć i pozytywniej na zmiany nastawić. W czwartek o 20 mam być w gabinecie, myslę że do około 4 nad ranej z ta maską posiedze, czy bede w stanie w ciągu dnia isc do tego fryzjera ? Nie biorąc pod uwage ze bede padać na pyszczek z niewyspania. Tylko czy będę już czerwona czy nie ? tak załóżmy po kilku pierwszych godzinach od zmycia..... doradż
Nie chce patrzec w ciągu dwóch tygodni na straszydło w lustrze, nie dośc że obłażąca skóra to jeszcze i odrosty.....
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 07:02   #4409
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia co u ciebie, jak bużka ? to już dwa tygodnie ponad prawda ? Ja startuje w ten czwartek i nie moge sie doczekać już
w ten piątek minęły trzy Skóra już nie jest taka napięta a różowość zniknęła . Plamy - niektóre w 90 % - tach, inne - ok.70%. Zmniejszyły się tez wyraźnie zmarszczki pod oczami i bruzdy koło ust.
W czwartek trzymam za Ciebie kciuki
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 07:06   #4410
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia co u ciebie, jak bużka ? to już dwa tygodnie ponad prawda ? Ja startuje w ten czwartek i nie moge sie doczekać już

I zastanawiam sie jeszcze nad jedną rzeczą, czy w piątek nie zafundować sobie fryzjera, tak przynajmniej żeby się lepiej poczuć i pozytywniej na zmiany nastawić. W czwartek o 20 mam być w gabinecie, myslę że do około 4 nad ranej z ta maską posiedze, czy bede w stanie w ciągu dnia isc do tego fryzjera ? Nie licząc tego ze bede padać na pyszczek z niewyspania. To znaczy czy będę już czerwona czy nie ? tak załóżmy po kilku pierwszych godzinach od zmycia.....
Nie chce patrzec w ciągu dwóch tygodni na straszydło w lustrze, nie dośc że obłażąca skóra to jeszcze i odrosty.....
Ja po zmyciu cos1 nie byłam czerwona. Może odrobinkę rózowa,ale to był widok ok. Z tego powodu mogłabyś iść do fryzjera. Tylko - nie wiem, co z ochroną p. słoncu bo raczej odradzam Ci kładzenie czegoś na taką podrażnioną twarz. Poza tym, ona ma wtedy co innego wchłaniać . no i będziesz zmęczona. Może ten fryzjer wcześniej ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.