Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 08:12   #871
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Jak chcecie to moge zmienic tytul na innny,bo w tym wätku i tak sie zrobil duzy off top
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 08:35   #872
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Chcemy Tylko trzeba się zdecydować, jaki będzie nowy temat W zasadzie my w większości zapuszczamy z "zapałki"

"Zapałka" i odrosty ---->
Kruszyna założyła ten wątek więc niech się teraz głowi
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 08:48   #873
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Chcemy Tylko trzeba się zdecydować, jaki będzie nowy temat W zasadzie my w większości zapuszczamy z "zapałki"

"Zapałka" i odrosty ---->
Kruszyna założyła ten wątek więc niech się teraz głowi

zapalka, zapalka i po zapalce

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny pogieło mnie chyba całkiem ale mam ogromną chęć walnąć sobie biel na głowie
jesli widzials moje wlsoy i moj kolor zanim zaczelam zapuszczac . no i nadal masz plan zapuszcac - moja rada - nie rob tego.
bedziesz w plecy dokladnie tyle cm ile bedzie miala twoja biel - wsyztsko sie wykruszy

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Coś mi odrasta , albo mi się wydaje
odrasta odrasta

w ogole ja mysle ze ktos kto jest zdolny do extremalnych zachowan jak machniecie sie na lyso - potem latwo wchodzi w extremum pzreciwne a wiec nie tykanie wcale - paztr kruszyna, niutka - ja sie nie kwalifikuje bo cos tam podskubywalam
wiec i ty mozesz - mowie ci - to ma cos w sobie taka abstynencja
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:05   #874
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Chyba zrezygnuję narazie z tego ścinania Ostatnio wygoliłam 16 grudnia W zasadzie więcej niż pół głowy, została tylko góra żeby trochę to poprzykrywać. Po zgoleniu miały kilka mm, nie wiem ile bo nie pytałam, jakie było ustawienie maszynki. Teraz są różnej długości od 1,5 - 2 cm. Przyrost w sumie niezły, jak na miesiąc
No dobrze Zdecydowałam się nie golić, nie podcinać. Do Wielkanocy odrosną tyle, co te farbowane końce. Więc ciachnę przed Świętami

Laudik co robiłaś w trakcie zapuszczania z tymi odrastającymi pejsami?


Może zmieńmy ten temat na: Kobieta na "zapałkę"!! Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy

Jakby ktoś szukał na forum czegoś o takim, krótkim ścięciu to tu też znajdzie informacje na ten temat Nie ma takiego wątku o zgoleniu na łyso
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:47   #875
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Chyba zrezygnuję narazie z tego ścinania Ostatnio wygoliłam 16 grudnia W zasadzie więcej niż pół głowy, została tylko góra żeby trochę to poprzykrywać. Po zgoleniu miały kilka mm, nie wiem ile bo nie pytałam, jakie było ustawienie maszynki. Teraz są różnej długości od 1,5 - 2 cm. Przyrost w sumie niezły, jak na miesiąc
No dobrze Zdecydowałam się nie golić, nie podcinać. Do Wielkanocy odrosną tyle, co te farbowane końce. Więc ciachnę przed Świętami

Laudik co robiłaś w trakcie zapuszczania z tymi odrastającymi pejsami?


Może zmieńmy ten temat na: Kobieta na "zapałkę"!! Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy

Jakby ktoś szukał na forum czegoś o takim, krótkim ścięciu to tu też znajdzie informacje na ten temat Nie ma takiego wątku o zgoleniu na łyso
nie ma to jak polonistka jednak - poczekajmy na opinie kruszyny i moze nam zmieinia.

a z pejsami to sprawa jest o tyle denerwujaca, ze one mi wlasni najwolniej rosna.wiec w zasadzie poza wyskubaniem kilakrotnie po kilka milimetrow, zeby nie byly takie postzrepione nic nei robilam.
staram sie je pzryklepywac(to moja metoda na zapuszczanie - pzyklepywanie) kolo uszu, potem probowalam za uszy - ale dramat to byl wiec rosna sobie tak, o.
troche je teraz, bo juz wokol uszu naroslo, nieco nasiagac na uszy, ale to prozne dzialania, bo wokol uszu wlasnie mi sie wszystko kreci i zwija.
staram sie NIE ZAUWAZAC
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:00   #876
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Ja mam problem z pejsami bo się wykręcają na zewnątrz Potem wyglądam, jak czubek
Jak kiedyś zapuszczałam z wygolonych to te podrośnięte upychałam za uszy
Narazie z tyłu wyglądam, jak babcia z trwałą ondulacją

Pytanie do dziewczyn, które mają doświadczenie z Waxem: Który jest najlepszy na porost włosów, polski czy zagraniczny?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:04   #877
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja mam problem z pejsami bo się wykręcają na zewnątrz Potem wyglądam, jak czubek
Jak kiedyś zapuszczałam z wygolonych to te podrośnięte upychałam za uszy
Narazie z tyłu wyglądam, jak babcia z trwałą ondulacją

Pytanie do dziewczyn, które mają doświadczenie z Waxem: Który jest najlepszy na porost włosów, polski czy zagraniczny?
ja w waxie nie zauwazyam nieczego porostogennego.
ale na mojego meza poczatki zakoli podzialal - ten angielski - i ma mnostwo nowych wlosow.

maz rzecz jasna - nie wax
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 10:10   #878
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

To ten zagraniczny nazywa się : Henna Treatment Wax?
Ja mam ten polski l'biotica Następnym razem kupię ten drugi
Mam ochotę na profesjonalną serię z L'oreal do wygładzania włosów. Tylko te ich ceny Miałam kiedyś taki fajny krem z tej firmy.... niestety nie ma już go w sprzedaży
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:16   #879
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

jestem za zmianą tematu !

No najlepsze jest to zeby sie nie przejmowac tym. Mi tez coś stoi () i sterczy i się wywija. No ale trzeba to przeczekać, bo scinanie co chwile nic nie da. Najlepiej uzbroic sie w cierpliwosc..

ja raz podcinalam, tyŁ, w grudniu
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:18   #880
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Kruszyna na jaki zmieniamy?
To Twój wątek więc Ty pisz do Kaśki w sprawie zmiany
PS. Jak Wam się podoba mój nowy podpis?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:19   #881
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
To ten zagraniczny nazywa się : Henna Treatment Wax?
Ja mam ten polski l'biotica Następnym razem kupię ten drugi
Mam ochotę na profesjonalną serię z L'oreal do wygładzania włosów. Tylko te ich ceny Miałam kiedyś taki fajny krem z tej firmy.... niestety nie ma już go w sprzedaży

tak sie nazywa.
ja nie mam zadnych doswiadczen z polskimi waxami, ale wiem, ze dziewczyny chwala sobie.

ja z loreala lubie tylko serie w rozowych opakowaniach (z perla czy cos), ale jestem na "diecie bezsilikonowej" - od czasu do czasu uzywam pantene do farbowanych -= ale tylko dlatego, ze zal mi wyrzucac.
i strasznie sie potem drapie po glowie.
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 11:06   #882
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Ja też zrezygnowałam z kosmetyków z sylikonami Z tego, co widzę nie przeszkadza to moim włosom czy są, czy ich nie ma
Przy odrastaniu z takich krótkich włosów lubię stosować coś, co je wyprostuje i w miarę wygładzi Takie proste łatwiej przyklepać
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:15   #883
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Ale dużo napisałyście ,wieczorkiem nadrobię zaległości ,ja od samego rana latam a to po zakupy a to jeszcze coś wypadnie ,
Kruszynka nie zapomniałam o Tobie ,listy miłosne już nadane
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:49   #884
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

to ja.zmiana avatara, bo niechcacy usunelam ten tymczasowy i nie moge go nigdzie odnalezc.
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:20   #885
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Oglądałam wątek o naturalnych włosach Dziewczyny mają takie dłuuuuuugie
Za dwa lata mam szansę na 24 dodatkowe centymetry Licząc standardowo 1cm na miesiąc
żeby tylko wytrzymać jakoś

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

mg78 Ile cm mają teraz Twoje włosy? Pasemka miałaś robione na foliach czy na czepku?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:40   #886
corka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tajemnica:*
Wiadomości: 73
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ale sie tu pozmieniało:P trzeba byc dziennie) i nabierząco ja troche mało pisze ale jestem z Wami ciągle i czytam strona po stronie)
corka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:06   #887
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Oglądałam wątek o naturalnych włosach Dziewczyny mają takie dłuuuuuugie
Za dwa lata mam szansę na 24 dodatkowe centymetry Licząc standardowo 1cm na miesiąc
żeby tylko wytrzymać jakoś

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

mg78 Ile cm mają teraz Twoje włosy? Pasemka miałaś robione na foliach czy na czepku?

Zmobilizowałaś mnie do mierzenia takie najdłuższe pasma włosów to około 10 cm tył miałam skrócony (bo mi takie pejsy wisiały )i całość włosów degażówką(nie wiem dokładnie czy to tak się piszę) wycięte -całkiem dobra sprawa dla gęstych włosów i krótkich,trochę są przerzedzone i nie stoi mi taka szopa a jednocześnie nie straciły na długości .
Pasemka miałam na foliach robione,bardzo gęsto,z czego jestem zadowolona bo wygląda tak jak na całość położona farba
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:39   #888
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

a ja dodaje fotke - robilam dzis, bo to akurat 5 miesiecy od rozpoczecia akcji
prosze nei zwracac uwagi na brudne lustro

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

do konca mojej akcji zapuszczajacej zostalo mi kolejne 5 miesiecy ( 2 tygodnie i 4 dni).
jeejjj!!!!!
....a potem cos utne....
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:52   #889
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Właśnie się zastanawiałam czy można zrobić pasemka na krótkich włosach Nie zależy mi na takich gęstych a jedynie na rozświetleniu. Obawiam się, że w naturalnych będę wyglądać buro
Kiedyś zrobiłam na czepku i wyszły bardzo gęste Nie wyglądałam zbyt ładnie już myślę o farbowaniu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 14:58   #890
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
a ja dodaje fotke - robilam dzis, bo to akurat 5 miesiecy od rozpoczecia akcji
prosze nei zwracac uwagi na brudne lustro

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

do konca mojej akcji zapuszczajacej zostalo mi kolejne 5 miesiecy ( 2 tygodnie i 4 dni).
jeejjj!!!!!
....a potem cos utne....
kurcze fajne masz te fotki , najbardziej chyba jestem ciekawa Ciebie tzn. jak to będzie za te pięć miesięcy czy zostaniesz dalej przy dłuższych czy zetniesz ,reszta dziewczyn zapuszcza i dąży do długich , a ja to już chyba nic nie obiecuje czas pokaże, póki co na tą chwilę moje plany nie ścinać chyba że końcówki zaczną się rozdwajać ,

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiałam czy można zrobić pasemka na krótkich włosach Nie zależy mi na takich gęstych a jedynie na rozświetleniu. Obawiam się, że w naturalnych będę wyglądać buro
Kiedyś zrobiłam na czepku i wyszły bardzo gęste Nie wyglądałam zbyt ładnie już myślę o farbowaniu

może takie delikatne refleksy wyglądają naturalnie,tylko musisz iść do dobrego fryzjera
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:01   #891
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Laudik wyglądają jakbyś zmieniła kolor Moje odrastają podobnie, już mnie "trzącha" na samą myśl, jak ja to przeżyje Jedno jest pewne: jak przetrwam do boba to będzie z górki
Planuję zakup profesjonalnej prostownicy Upatrzyłam sobie jedną (450 zł) zanim urosną zdążę odłożyć do świnki-skarbonki
Chodzi mi właśnie o takie refleksy Żeby odrosty się nie rzucały w oczy to pasemka nie mogą zaczynać się od samej skóry Zawsze mam problem z wytłumaczeniem fryzjerowi czego chcę

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Gdzie się podziały wszystkie łysole?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:04   #892
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

nie, nie zmienilam koloru, nie wiem czemu moje wlosy tak wychodza dziwnie, moze dlatgeo, ze robilam zdjecie z odbicia w lustrze, w lazience.
w kazydm razie kolor jest ten co byl i nic nei zamierzam zmieniac w tej sprawie.
co do sciecia - jesli uda mi sei pzretrwac nastepne 5 miesicy(zakladam, ze tak, to raczje juz nei powroce do sciec "tyfusowych".
zobacze najpierw, jak sie bede czula w powiewajacych na wietzre falach.
jesli okaza sie pomylka -beda boby(z boba latwo siei zapuszcza, a do boba dojsc najtrtudniej)
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:13   #893
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Jak obliczyłam po zdjęciach to jakieś 9 miesięcy dochodzę do boba
Nie lubię "bobków" wyglądam w nich jak w . Muszę mieć pocieniowane Taki zmodyfikowany bob Kalsycznego "bobka" muszę prostować
Różnie kolor wychodzi na zdjęciu.....Mój wyszedł nawet nieźle chociaż jest nie zbyt zachęcający
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:23   #894
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiałam czy można zrobić pasemka na krótkich włosach Nie zależy mi na takich gęstych a jedynie na rozświetleniu. Obawiam się, że w naturalnych będę wyglądać buro
Kiedyś zrobiłam na czepku i wyszły bardzo gęste Nie wyglądałam zbyt ładnie już myślę o farbowaniu
mi kiedys fryzjerka robila na bardzo krotkich na folie - podziwialam ja, ze jej sie chcialo-godizne chyba spedzila na dlubaniu gzrebyczkiem i wyciaganiu pasemek zeby je zawinac w papierek - ale wyszlo super.
pzrede wszystkim bardzo naturalnie, i to byly pasemka a nie laty - jak nieraz sie zdarza.
szkoda, ze efekt byl bardzo krotkotrwaly , bo zaraz potem znow je scielam i pzremalowalam sie na bialo.
w kazydm razie na takiej dlugosci jak twoja - na luzie wyjda folie - czepek to chyba opcja dla nieco leniwych fryzjerek

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Jak obliczyłam po zdjęciach to jakieś 9 miesięcy dochodzę do boba
Nie lubię "bobków" wyglądam w nich jak w . Muszę mieć pocieniowane Taki zmodyfikowany bob Kalsycznego "bobka" muszę prostować
Różnie kolor wychodzi na zdjęciu.....Mój wyszedł nawet nieźle chociaż jest nie zbyt zachęcający
ja tez nie moge meic boba na prosto - taki chinski bob u mnei niestety tez odpada.
piszac "bob"mialam na mysli fryure, w ktorej wlosy sa rownej dlugosci do wysokosci ucha, a potem porzadnie wystopniowane i siegajace za brode
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:00   #895
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Pasemka strzelę dopiero, jak zapuszczę włosy Lubię efekt szoku u znajomych
Uwielbiam radykalne zmiany
Lubię takie dwuwarstwowe cięcie

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Znalazłam stare zdjęcie w długich włosach Nie jest jakieś powalające, ale widać jakie miałam Wstawię do albumu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:13   #896
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Dudzia, moja znajoma tez kiedys zrobila sobie na takiej dlugosci biel, mowi ze czula sie swietnie taka "rozjasniona", no ale wlasnie rozwaz czy chcesz sie potem zmagac ze zniszczonymi wlosami.
Ja wlasnie uswiadomilam sobie ze najlepiej czuje sie w kitce i do niej bede zapuszczac, ale nie do wszystkich rownych wlosow, tylko do delikatnej grzywki i postopniowanych. To cel juz mam...
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:16   #897
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

To cel już masz
Teraz tylko realizacja
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:17   #898
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Pasemka strzelę dopiero, jak zapuszczę włosy Lubię efekt szoku u znajomych
Uwielbiam radykalne zmiany
Lubię takie dwuwarstwowe cięcie

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Znalazłam stare zdjęcie w długich włosach Nie jest jakieś powalające, ale widać jakie miałam Wstawię do albumu
Bardzo ładnie wyglądasz w blond włoskach ,a tak w ogóle to nie widać ze masz kręcone włosy masz gęste i ładne ,pisałaś wcześniej o prostownicy ,ja jej już nie używam od września ,mam suszarkę z dyfuzorem i powiem Ci że efekt całkiem fajny ,spróbuj może Tobie podpasuje,zawsze to lepsze niż palić włosy prostownicą , i ciężko się później odzwyczaić ,ja też mam zdjęcia w albumie robione dwa i trzy lata temu(nic innego nie posiadam na komputerze tylko te mi się ostały po czyszczeniu ;() ,jak dostanę fotki z sylwestra to wlepię coś aktualnego (
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2010-01-22 o 18:20
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:33   #899
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

mg78 bo ja prostowałam zawsze włosy Dziękuję za komplement
Miałam kiedyś suszarkę z dyfuzorem i nie byłam zadowolona. Może dlatego, że to była taka zwyczajna. Długie włosy łatwiej mi wyprostować, naciągałam na takiej najgrubszej szczotce do modelowania i suszyłam. Przy takiej ilości włosów trwało to ponad godzinę Używałam też szamponu wygładzającego i jakiegoś kremu lub mleczka do prostowania. Po wyprostowaniu u fryzjera miałam takie idealnie proste
Krótkie mają jednak tę zaletę, że szybko się je suszy
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:47   #900
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
mg78 bo ja prostowałam zawsze włosy Dziękuję za komplement
Miałam kiedyś suszarkę z dyfuzorem i nie byłam zadowolona. Może dlatego, że to była taka zwyczajna. Długie włosy łatwiej mi wyprostować, naciągałam na takiej najgrubszej szczotce do modelowania i suszyłam. Przy takiej ilości włosów trwało to ponad godzinę Używałam też szamponu wygładzającego i jakiegoś kremu lub mleczka do prostowania. Po wyprostowaniu u fryzjera miałam takie idealnie proste
Krótkie mają jednak tę zaletę, że szybko się je suszy
jakbym czytala o sobie

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

dziewcyzny, na cholere wlasciwe nam dlugie wlosy, skoro krotkie sa takie twarzowe....
a powaznie - slicznie wam w krotkich, a w dluzszych - kompetnie inne osoby.

ja postaram sie zrobic zdjecia zdjeciom i tez cos wstawie - fotki pogladowe
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.