Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 10:09   #1021
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Hammie to, co opisujesz wygląda na owulacje. Też tak ostatnio miałam, ledwo okres mi się skończył, a tu boli brzuch, jajniki, wyższa temperatura, śluz przezroczysty, myśle sobie to niemożliwe, żeby już owulacja była. Zrobiłam test na owulacje i tylko potwierdził moje przypuszczenia. Więc prawdopodobnie zaczęły ci się dni płodne. A ilu dniowe masz zazwyczaj cykle i kiedy miałaś ostatni okres?
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:37   #1022
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

cykle mam 28-30 dniowe. ostatni mial 28 dni. okres mialam 21 maja. dzis jest 10 dzien cyklu. na oulacje to to nie wyglada bo boli juz od kilku dni. a sluz mam bialy
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:10   #1023
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
cykle mam 28-30 dniowe. ostatni mial 28 dni. okres mialam 21 maja. dzis jest 10 dzien cyklu. na oulacje to to nie wyglada bo boli juz od kilku dni. a sluz mam bialy
Moze jakas infekcje złapałaś, zapalenie????moim zdanem na ciąze nie masz sans...za duzo zabezpieczeń))
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:48   #1024
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
cykle mam 28-30 dniowe. ostatni mial 28 dni. okres mialam 21 maja. dzis jest 10 dzien cyklu. na oulacje to to nie wyglada bo boli juz od kilku dni. a sluz mam bialy
Nie masz się czym martwic ból brzucha jeszcze o niczym nie swiadczy a jak widac zabezpieczenia były dobre Wyluzuj.

Ja obserwację cyklu zaczynam ponownie bo odstawiłam wlasnie tabletki takze przyłączam się do Ciebie
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 20:11   #1025
Masia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Żyrardów/Pisz
Wiadomości: 4
GG do Masia79
Dot.: błagam o pomoc!!!

Dla pewności zrób test ciążowy, pisałaś że się zabezpieczasz ale jak wiadomo 100% antykoncepcja to szklanka wody zamiast. Pozatym proponuję wybrać się na USG transwaginalne wtedy będzie pewne co i jak.
Masia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 20:41   #1026
KarolinaKawon
Przyczajenie
 
Avatar KarolinaKawon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Błąd przy braniu tabletek anty:(( CIĄŻA?-Prawdopodobieństwo?

czesc dziewczyny
dziekuje za odpowiedz zdarzylam tez udac sie do ginekologa na 2 dzien, i oczywiscie powiedzial ze wszystko zrobilam poprawnie, jako ciekawostke dodam ze mowil tez ze wiele dziewczyn np sobie cykl i ze juz od 15 dnia brania tabletek są zabezpieczonee i one robia sobie przerwe 7 dniowke i od nowa rozpoczynaja... dziwne 1 raz to slysze, ale w koncu lekarz wie dobrze... pozdrowienia
KarolinaKawon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:00   #1027
myszor92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Obawa o zajscie w ciaże

niedawno kochalismy sie z chłopakiem. Miałam dni płode co prawda kochaliśmy sie bez zabezpieczenia ale on wyszedł dużo wcześniej. Po tym okres mi się spóźniał 2 dni ale dostałam i trwał normalnie. Tzn może to nie było spóźnienie bo nie zawsze mam regularnie co do dnia ale ja tak panikuje. Teraz czuje sie troche dziwnie często jest mi niedobrze. Dużo ćwicze i zmieniłam diete ale nie wiem czy to od tego. możliwe jest że zaszłam w ciąże?
myszor92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 21:06   #1028
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Obawa o zajscie w ciaże

Cytat:
Napisane przez myszor92 Pokaż wiadomość
niedawno kochalismy sie z chłopakiem. Miałam dni płode co prawda kochaliśmy sie bez zabezpieczenia ale on wyszedł dużo wcześniej. Po tym okres mi się spóźniał 2 dni ale dostałam i trwał normalnie. Tzn może to nie było spóźnienie bo nie zawsze mam regularnie co do dnia ale ja tak panikuje. Teraz czuje sie troche dziwnie często jest mi niedobrze. Dużo ćwicze i zmieniłam diete ale nie wiem czy to od tego. możliwe jest że zaszłam w ciąże?

mozesz byc...

proponuje wykonanie testu jesli od minelo 14 dni od stosunku...

a na drugi raz jelsi nie chcesz byc mama, zabezpieczajcie sie
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:32   #1029
myszor92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Obawa o zajscie w ciaże

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
mozesz byc...

proponuje wykonanie testu jesli od minelo 14 dni od stosunku...

a na drugi raz jelsi nie chcesz byc mama, zabezpieczajcie sie


ale jeśli dostałam okres po to jest dyże prawdopodobieństwo?
myszor92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:45   #1030
kik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 131
Dot.: Obawa o zajscie w ciaże

Jest prawdopodobieństwo. Zrób test
kik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:56   #1031
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

@hammie
ja też bym przypuszczała, że to owulacja, a nie bobas.
albo jakaś brzydka infekcja, która boli w tamtym miejscu.

postaraj się nie denerwować na razie (bo tylko wzmagasz ten ból brzucha!), a jak minie parę dni - zrób test
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 21:58   #1032
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Obawa o zajscie w ciaże

a na przyszłość zapraszamy do wątku "czy mogę być w ciąży?"
przyklejony na samej górze, ciężko go przeoczyć
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 22:10   #1033
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Błąd przy braniu tabletek anty:(( CIĄŻA?-Prawdopodobieństwo?

@onaaanowa

odpowiadając na twoje pytanie - tak możesz być w ciąży.
zafundowałaś swojemu organizmowi hormonalną mananę i wszystko się mogło wydarzyć. np. to, że twój organizm zgłupiał i w okolicy przyjazdu twojego chłopa poziom hormonów był na takim poziomie jak zazwyczaj w trakcie owulacji więc w jajniku pękł pęcherzyk graafa i komórka jajowa grzecznie czekała, żeby ją zapłodnić. tyle, że tego na jakim etapie był i jest obecnie twój organizm to chwilowo nikt nie wie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 09:15   #1034
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

taki mam wlasnie zamiar dzieki dziewczyny, naprawde to pomaga jak kilka osob uspokoi i wierzy w to ze to jednak nie ciaza xD

dzisiaj znowu boli jak przed okresem, a przeciez dopiero co byl.
temperatura rano 36.9.. owulacji w takim razie jeszcze nie bylo, szyjke zbadam pod wieczor.
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 09:20   #1035
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Obawa o zajscie w ciaże

no coz. prawdopodobienstwo jakies tam jest. ale najwazniejsze to najpierw zrobic test
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 10:28   #1036
magdzia1
Raczkowanie
 
Avatar magdzia1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

witam, mam do was pytanie właściwie poruszyłam ten temat już w osobnym wątku który założyłam ale nie uzyskałam odpowiedzi... więc chciała bym tu przedstawić swój problem: to tak miesiączkę miałam 12maja a od 13maja zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne stediril30 i brałam je tylko tydzień tzn do 20maja to była środa w czwartek, piątek i sobotę współżyłam bez zabezpieczenia i w sobotę po południu dostałam krwawienie chyba z odstawienia, jaka jest możliwość że zaszłam w ciążę i czy w ogóle jest?? jeżeli tak to kiedy powinnam zrobić test?? z góry dziękuję za odpowiedz na moje pytania, pozdrawiam
magdzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 10:38   #1037
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez magdzia1 Pokaż wiadomość
witam, mam do was pytanie właściwie poruszyłam ten temat już w osobnym wątku który założyłam ale nie uzyskałam odpowiedzi... więc chciała bym tu przedstawić swój problem: to tak miesiączkę miałam 12maja a od 13maja zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne stediril30 i brałam je tylko tydzień tzn do 20maja to była środa w czwartek, piątek i sobotę współżyłam bez zabezpieczenia i w sobotę po południu dostałam krwawienie chyba z odstawienia, jaka jest możliwość że zaszłam w ciążę i czy w ogóle jest?? jeżeli tak to kiedy powinnam zrobić test?? z góry dziękuję za odpowiedz na moje pytania, pozdrawiam
Dlaczego brałas je tylko tydzien?

Tak, możesz byc w ciąży. Zrob test 14 dni od stosunku.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 10:53   #1038
magdzia1
Raczkowanie
 
Avatar magdzia1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

brałam je tylko tydzień, ponieważ lekarz kazał mi zaprzestać brania bo zawierały bardzo dużo hormonów a zalecił mi je dlatego że podejrzewał jakąś chorobę jajników potem wyszło co innego i kazał przestać je brać... jednak nic nie wspomniał o tym że mogę zajść w ciąże a ja myślałam że owulacji w tym miesiącu już nie będzie.. i teraz ciągle się zastanawiam i nie wiem co myśleć... bardzo duże jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży?
magdzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 11:22   #1039
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Jest możliwość ciąży,jak najbardziej.
A partner kończył w Tobie?Jesli nie to może to obniżyc szanse na ciążę, co i tak nie zmienia faktu,że test koniecznie zrobić musisz !
Szkoda,że nie omówiłaś sprawy seksu z ginekologiem
Trzymam kciuki, będzie ok.
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 11:27   #1040
magdzia1
Raczkowanie
 
Avatar magdzia1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

za każdym razem stosunek był pełny... więc mam się raczej spodziewać testu pozytywnego tzn że będę mamusią?? powiedzcie mi wszystko co wiecie i co myślicie o moim konkretnym przypadku??
magdzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 11:27   #1041
boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar boroweczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witam, mam pytanie do was dziewczyny. Otóż mój problem polega na tym że od około 49 dni nie mam okresu. Robiłam już 2 testy ciążowe i w obu wyszedł wynik negatywny. Dodam że 1 wykonałam po ok. 14 dniach od stosunku, a 2 po jakiś 4 tyg. od stosunku... Z moim chłopakiem kochaliśmy się 2 razy pod rząd, za pierwszym razem z prezerwatywą (nie pękła, ani nic), a za drugim był to stosunek przerywany, więc nie wiem czy to aby na pewno nie ciąża... Co mam robić? Poradźcie? Iść do ginekologa, czy zaczekać na @? Aha i jakieś 2 miesiące temu przestałam zażywać tabsy, ale po nich @ miałam w miarę normalnie tak (30-35dni). Może jest to także spowodowane stresem, bo ostatnio miałam dużo egzaminów, ale sama już nie wiem... To taka niepewność...
__________________
24.07.2014
Już są!!! dr. A.B. Silimed Natural 315cc ;-)


01.10.2014 - wróciłam do ćwiczeń!
boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 11:44   #1042
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez magdzia1 Pokaż wiadomość
za każdym razem stosunek był pełny... więc mam się raczej spodziewać testu pozytywnego tzn że będę mamusią?? powiedzcie mi wszystko co wiecie i co myślicie o moim konkretnym przypadku??
Madzia, nie denerwuj się tak bardzo na przód, jeszcze nic nie wiadomo.Jak bardzo się niecieprliwisz zrób test po 7-10dniach a potem dla pewnośći zrób później drugi. Skoro stosunek był pełny szanse są spore,tydzień przyjmowania tabletek wcale nie muszą zaprzestać owulacji, nie zmienią na dłuższy czas konstystencji śluzu macicy,itd. Gdyby tak NIE było, przyjmowałybyśmy tabletki tylko tydzień w miesiącu.
Postaraj się nie denerwować

Cytat:
Napisane przez boroweczka Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie do was dziewczyny. Otóż mój problem polega na tym że od około 49 dni nie mam okresu. Robiłam już 2 testy ciążowe i w obu wyszedł wynik negatywny. Dodam że 1 wykonałam po ok. 14 dniach od stosunku, a 2 po jakiś 4 tyg. od stosunku... Z moim chłopakiem kochaliśmy się 2 razy pod rząd, za pierwszym razem z prezerwatywą (nie pękła, ani nic), a za drugim był to stosunek przerywany, więc nie wiem czy to aby na pewno nie ciąża... Co mam robić? Poradźcie? Iść do ginekologa, czy zaczekać na @? Aha i jakieś 2 miesiące temu przestałam zażywać tabsy, ale po nich @ miałam w miarę normalnie tak (30-35dni). Może jest to także spowodowane stresem, bo ostatnio miałam dużo egzaminów, ale sama już nie wiem... To taka niepewność...
Pewnie z opdstawienia tabletek + stres masz takie spóźnienie.
Ja bym się przeszła do gin.
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 11:49   #1043
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez magdzia1 Pokaż wiadomość
za każdym razem stosunek był pełny... więc mam się raczej spodziewać testu pozytywnego tzn że będę mamusią?? powiedzcie mi wszystko co wiecie i co myślicie o moim konkretnym przypadku??
Nie wiem czy mozesz sie spodziewac tego,że bedziesz mamą. Przeciez nie kazdy stosunek bez zabezpieczenia konczy się ciążą.
Ale to może byc ciąża więc zrob test 14 dni od stosunku.


Cytat:
Napisane przez boroweczka Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie do was dziewczyny. Otóż mój problem polega na tym że od około 49 dni nie mam okresu. Robiłam już 2 testy ciążowe i w obu wyszedł wynik negatywny. Dodam że 1 wykonałam po ok. 14 dniach od stosunku, a 2 po jakiś 4 tyg. od stosunku... Z moim chłopakiem kochaliśmy się 2 razy pod rząd, za pierwszym razem z prezerwatywą (nie pękła, ani nic), a za drugim był to stosunek przerywany, więc nie wiem czy to aby na pewno nie ciąża... Co mam robić? Poradźcie? Iść do ginekologa, czy zaczekać na @? Aha i jakieś 2 miesiące temu przestałam zażywać tabsy, ale po nich @ miałam w miarę normalnie tak (30-35dni). Może jest to także spowodowane stresem, bo ostatnio miałam dużo egzaminów, ale sama już nie wiem... To taka niepewność...
Idz do ginekologa.
Chociaz może to byc spowodowane odstawieniem tabletek i stresem ale lepiej idz do lekarza.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:02   #1044
boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar boroweczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Ale czy testy mogły się pomylić? Hmm... Chyba rzeczywiście pozostaje mi tylko ginekolog.
__________________
24.07.2014
Już są!!! dr. A.B. Silimed Natural 315cc ;-)


01.10.2014 - wróciłam do ćwiczeń!
boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:04   #1045
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez boroweczka Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie do was dziewczyny. Otóż mój problem polega na tym że od około 49 dni nie mam okresu. Robiłam już 2 testy ciążowe i w obu wyszedł wynik negatywny. Dodam że 1 wykonałam po ok. 14 dniach od stosunku, a 2 po jakiś 4 tyg. od stosunku... Z moim chłopakiem kochaliśmy się 2 razy pod rząd, za pierwszym razem z prezerwatywą (nie pękła, ani nic), a za drugim był to stosunek przerywany, więc nie wiem czy to aby na pewno nie ciąża... Co mam robić? Poradźcie? Iść do ginekologa, czy zaczekać na @? Aha i jakieś 2 miesiące temu przestałam zażywać tabsy, ale po nich @ miałam w miarę normalnie tak (30-35dni). Może jest to także spowodowane stresem, bo ostatnio miałam dużo egzaminów, ale sama już nie wiem... To taka niepewność...
Kiedyś tez jakoś tak dlugo nie mialam okresu (wtedy nie bralam tabletek) - poszlam w koncu do gina, powiedzial, ze luteine moze wypisac jak sie nie ma okresu minimum 6 tygodni. I kazal mi zrobic test. Zrobilam, wyszedl negatywny i (dopiero!) tydzien później dostalam @. Dzisiaj przypuszczam, że moglo to być spowodowane stresami, wyjazdami, duzą ilością pracy oraz bardzo (wtedy) nieregularnym trybem życia...
Ale jeśli Ty odstawilas niedawno tabletki - to Twoj przypadek jest jak najbardziej mozliwy, co prawda ja dostaje po odstawieniu regularnie wszystko, ale moja przyjaciolka dostala pierwszy normalnie a nastepny po 4 miesiacach...
także sie nie martw
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:12   #1046
boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar boroweczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Mam nadzieję że w moim przypadku też tak będzie, bo raczej nie jestem jeszcze gotowa na bycie mamą W każdym razie odczuwam np. bóle jajników jak przed okresem i trochę bolą mnie krzyże, ale jednak @ nie nadchodzi, już się naprawdę modlę o niego
__________________
24.07.2014
Już są!!! dr. A.B. Silimed Natural 315cc ;-)


01.10.2014 - wróciłam do ćwiczeń!
boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:40   #1047
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Dzieczyny, nie wiem gdzie umieścic moje pytanie ale biorę tabletki anty. ( jestem w połowie 2 opak.) , mam biały śluz, a temp. tam 37.1 !Do gin.zapisuję się dopiero w pon. ale co to może być?Owulacja?
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:00   #1048
magdzia1
Raczkowanie
 
Avatar magdzia1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

mam jeszcze pytanie jakie są pierwsze objawy ciąży i jaki jest śluz po zapłodnieniu??? hmm powinnam powiedzieć chłopakowi o tym że jest taka możliwość że jestem w ciąży czy dopiero jak będę pewna na 100% ???
magdzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:20   #1049
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
Dzieczyny, nie wiem gdzie umieścic moje pytanie ale biorę tabletki anty. ( jestem w połowie 2 opak.) , mam biały śluz, a temp. tam 37.1 !Do gin.zapisuję się dopiero w pon. ale co to może być?Owulacja?
Co?

A przeczytaj ulotkę od tabletek.
Czy jest tam infrmacja,ze pomiary temperatury i obserwacja sluzu nie maja sensu?
Tego przy tabletkach sie nie stosuje wiec jesli masz taki sluz i taka temp to nie ma zadnego znaczenia i owluacji tez nie masz.

Cytat:
Napisane przez magdzia1 Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie jakie są pierwsze objawy ciąży i jaki jest śluz po zapłodnieniu??? hmm powinnam powiedzieć chłopakowi o tym że jest taka możliwość że jestem w ciąży czy dopiero jak będę pewna na 100% ???
Przeciez to jest Twoj chłopak i rób jak chcesz.

Nie sądze zebys miala juz jakiekolwiek objawy wiec po 14 dniach zrób test i tyle. A jesli chcesz wiedziec cos o objawach to może google? Bo podstawowym objawem jest brak miesiączki która nie wiadomo kiedy powinna przyjsc u Ciebie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:42   #1050
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Co?

A przeczytaj ulotkę od tabletek.
Czy jest tam infrmacja,ze pomiary temperatury i obserwacja sluzu nie maja sensu?
Tego przy tabletkach sie nie stosuje wiec jesli masz taki sluz i taka temp to nie ma zadnego znaczenia i owluacji tez nie masz.

Emi, nie ma tego w ulotce

A jeśli chodzi o jakąś ew. infekcję to można ją potwierdzić tylko badaniami med.?
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.