Grube uda- mój odwieczny problem. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-29, 21:51   #1501
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05
No o tej godzinie to juz nie pozwalam bo już późno ale jutro...
Ja np jutro ide po hula-hop skusiłaś mnie
Hulaj, hulaj .. I nie zniechecaj sie na poczatku jak ciagle bedzie spadalo .. aaa i najlepiej wypelnij je woda, to wtedy bedzie ciezsze i podobno lepiej dziala na boczki ...

Nie dam sie zapiekance, w sumie juz teraz anwet wszystko pozamykane .. a jutro mam spagetti z chudym mieskiem .. mmm .. ale koniec dzisiaj z jedzeniem, bo mnie juz ciagnie do lodowki ...
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 22:25   #1502
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Przeklęte grube uda i pupa !!! HELP

ja polecam bieganie

ostatnio zaczełam przed bieganiem chodzić na stepperze 15 min, bo jakoś nie męczyło mnie już samo bieganie 40minut i normalnie aż uśmiecham się jak kończe bo czuje pupsko

co do urządzeń to takie na przywodziciele jest dobre
13ste ćwiczenie na tej stronie -> http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 22:42   #1503
xyzgirl
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 99
Dot.: Przeklęte grube uda i pupa !!! HELP

no ja też mam ten problem ja mam 164 cm i waże 57 a uda to mam straszne wyglądam przez to strasznie nabita wszystko mi wchodzi w te uda i tyłek ale brak mi mobilizacji aby to zmienić tyle razy próbowałąm i kończy się zawsze na 2 tygodniu walki z tymi udami ( ma ktoś na to recepte jak znaleźć mobilizacje! nawet się wstydze ubrać spodenki nie mówiąc o stroju
xyzgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 22:42   #1504
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Przeklęte grube uda i pupa !!! HELP

dziewczyny szczerze zazdroszcze motywacji do biegania ja mam od kiedy pamietam wstret do biegania :/ w szkole na wf mialam przewaznie najgorszy wynik i w ogole dla mnie to chyba najgorszy sport jaki ktos wymyslil ale za to codziennie cwicze aeroby i raz w tyg basen i silownia wiec ja polecam na nogi wlasnie aeroby a szczegolnie przysiady w roznym tepie (ale te 'prawidlowe') i odwodzenie nog na lezaco to wlasnie cwiczenie na miesnie wew. udek ja jesttem co prawda jeszcze na diecie ale po ok 2tyg zauwazylam duza poprawe figuuurki
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 22:46   #1505
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Przeklęte grube uda i pupa !!! HELP

Cytat:
Napisane przez xyzgirl
no ja też mam ten problem ja mam 164 cm i waże 57 a uda to mam straszne wyglądam przez to strasznie nabita wszystko mi wchodzi w te uda i tyłek ale brak mi mobilizacji aby to zmienić tyle razy próbowałąm i kończy się zawsze na 2 tygodniu walki z tymi udami ( ma ktoś na to recepte jak znaleźć mobilizacje! nawet się wstydze ubrać spodenki nie mówiąc o stroju
wiesz wg mnie to indywidualna sprawa ale diete przede wszystkim (diete czy treningi) zawsze zaczynaja sie w glowie ja mam np kolezanke ktora jest okraglutka i jej z tym dobrze zawsze odchudza sie 'od poniedizalku' caly dzien gloduje i na wieczor sie naje i po diecie takze ona np nie wiem czy w ogole jest w stanie schudnac... czy cwiczyc watpie... sa rozne sposoby motywacji czasem ktos nam musi dowalic w stylu 'ale gruba jestes' czy 'chyba przytylas' czasem samo sie rodzi mnie zmotywowala DC chcialam juz od dawna schudnac a jak wydalam na nia 300zł to stwierdzilam ze to troche za duzo zeby zaprzepascic
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 09:13   #1506
ripos
Raczkowanie
 
Avatar ripos
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 82
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

kochane a ja wczoraj się objadłam ale aż mi lepiej
Wczoraj zjadłam rano- musli potem kebaba-mniam a następnie popiłam pepsi...ale to zrobiłam zestaw brzuszków i zestawik ćwiczeń na nóżki i pośladki podany wcześniej na tym forum (nie pamiętam kto go umieścił ale pozdrawiam tą osóbkę)
Caluski a i dziś będę grzeczniejsza
__________________
Życie jest piękne doputy
dopóki istnieje uśmiech na twarzy dziecka
ripos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 09:45   #1507
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Hehe niunia od czasu do czasu nie zaszkodzi Ci zapiekanka

Dziewczyny mam nowe foto moich nóg, tylko nie stoje na niej prosto, wiec nie wydają sie takie grube ale w rzeczywistości nie są za chude...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nogi.JPG (8,0 KB, 157 załadowań)
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 10:26   #1508
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

jejku PaLLitQa masz naprawde boskie nozki! gdybym takie miala to chyba caly czas paradowalabym w krotkich spodniczkach.naprawde masz zgrabne nogi.ile ja bym dala zeby takie miec ja od wczoraj robie 8 min legs i buns na przemian(to znaczy legs wczoraj,buns dzisiaj itd) do tego pilates na nogi,jakis aerobik 20 min i motylek.nie wiem czy to wystarczy zeby chociaz troche spalic tego tluszczu.kurcze ja juz nie moge patrzec na te swoje nogi Co mi jeszcze dziewczyny proponujecie?jesli chodzi o rowerek to w mojej miejscowosci nie ma za bardzo warunkow na dluzsze wycieczki.a bieganie...kurcze chyba mam kiepska kondyche i moze ze 100 metrow dalabym rade.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:34   #1509
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ja bardzo nie narzekam na te nogi, ale samo to ze moje kolezanki wyzsze odemnie mają nogi grubosci moich, a są wyzsze i dlatego dziwne to dla mnie, chce dobic do 45 w udach a mam 49 cm

Aangelek- bedziesz miała boskie nogi Tylko nie ma wszystkiego odrazu... takie zycie, trzeba nad nimi popracowac... a widze ze masz zapał, wiec nie trać go
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:38   #1510
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

no poki co mam zapal bo po prostu sam widok nog mnie motywuje.nie chce ich takich i tyle.glownie uda mam wstretne bo ten tluszcz na wewnetrzej tronie jest straszny.ja mam w udzie 52 i chcialabym dojsc wlasnie do 49...oby sie udalo.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:41   #1511
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Aangelek to tyko 3 cm roznicy... a ile masz wzrostu?
Moje nogi od wewnętrznej strony tez są ochydne
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 11:14   #1512
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

łaaa Palitqa naprawde nogi masz boskie !! ojej ja tez wiele bym dala za takie nogi sa naprawde boskie ! chyba zapisze sobie to zdjecie na dysku do folderu z innymi motywujacymi zdjeciami o ile nie masz nic przeciwko?

aaa zaraz biore sie za cwiczenia na nogi !!!
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:45   #1513
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

mam 158cm.a cos mi sie wydaje ze Ty masz jakies 165cm...ale ja mam naprwde nogi za grube w porownaniu do calej sylwetki.jeszcze lydki jakos zniose bo chyba po prostu mam troche grubsze ale uda...sam tluszcz!fuuujjj.kupilam sobie teraz fajne spodeneczki i w pasie mi odstaja a w udach ciasne jak nie wiem...no i najgorsze jest to ze ten tluszcz tak sie wstretnie odznacza.musze cos z tym zrobic!
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 13:36   #1514
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

pallitqa, normalnie nawet nie probuj narzekac na swoje nogi!!!naprawde jest bardzo dobrze!!!
kateczka: zacznij cwiczyc z hulahop!! naprawde efekty sa swietne, napoczatku nabilam sobie ogromniastego siniaka na biodrze, ale tym lepiej, bo wtedy hulalam tak mocno by utzrymac kolo na talii, zeby nie obijac biodra!!wiec polecam polecam polecam!

Dziewczyny co wy na to: moze mierzmy sie co 2 tygodnie, aby zobaczyc jakie mamy efekty? proponuje nastepne mierzenie 7 lipca, bo niby oficjalnie zaczelysmy 23, ale niktroe z nas troszke pozniej sie dolaczyly ja podalam moje wymiary jakie byly 23/06 wiec nastepne podam 7 lipca. moze bedzie to jakas silniejsza motywacja dla nas

a ja nie pozwalam sobie na slodycze typu czekoladki ciasteczka (przez te 2 tygodnie tylko 3 razy sie skusilam na lody bo bylo naprawde za goraco by przezyc bez nich )

a wiec: mierzenie 7 lipca!!!!!!!!!!!!!!!!! (waga, wzrost, talia, uda, biodra[tam gdzie pupa], nad kolanem, lydka + to co jeszcze chcecie )
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 13:58   #1515
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

One są naprawde za grube... nie o dużo, ale są... a to mnie denerwuje, dlatego chce z nimi cos robic:P Na tym zdjeciu tego nie widac zabardzo, bo wyszly wyjątkowe pieknie, ale w rzeczywistosci takie nie są...

wiewioreczka oczywiscie pozwalam

Aangelek-ja mam 164, w udzie 49 cm. i chce 45 cm... i mysle ze kiedys to osiągne... a to dlatego ze jak ogladałam ostatnio zdjecia z nad wody, to moja kolezanka która ma 172 cm wzrostu ma nogi grubosci moich, wiec nie pasuje mi to...


Vicki ile masz w udzie i ile wzrostu?
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 14:14   #1516
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

23/06 mialam 56cm w najgrubszym miejscu w udzie, a wzrostu mam 175cm a marzy mi sie 52-50cm
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 14:31   #1517
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

mi sie marzy 45

Vicki odkad zaczelas odchudzanie nóg, spadło ci juz cos centymentrow?
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:08   #1518
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

znaczy jak przedtem (na poczatku tego watku) zaczelam, to przez 2-3 miesiace spadlo mi do 55cm <angry> ale malo sumiennie wszystko robilam, i odjadalam sie cukierkami i chipsami pomiedzy cwiczeniami. teraz jakos 6 dni jezdze na rolkach po 1/2 godz do 45min dziennie i w sumie raz czy dwa pohulalam sobie przez 10min, nie jem slodyczy ani zadnych swinstw, pije herbate zielona i czerwona. widze ze baaaardzo poprawil sie wyglad moich nog-nie trzesa sie tluszczem <hehehehe> i jakis lekki zarys miesni mam <yipee> chce dopiero po 2 tygodniach zmierzyc je centymetrowo, wiec teraz ci nie podam tak jak mowie, wyglad jest o 100% lepszy. 7 lipca chce sie "ucieszyc" to zajrzyj wtedy i napisze
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:28   #1519
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

dziewczyny mam do Was pytanko.tak wlasnie czytam sobie o callnetiscie i widze ze te cwiczenia przynosza efekty rowzniez na nozki.zastanawiam sie wiec nad rozpoczeciem tych cwiczec.ale powiedzcie mi czy ja moge robic tylko ta czesc na nogi?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 20:56   #1520
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ja osobiscie uwazam, ze warto cala serie cwiczen zrobic. bo wtedy efekty sa na calym ciele a pozatym to niby wazna jest kolejnosc, ilosc powtorzen itp itd w callanetics, wiec nie wiem czy by byly takie same efekty efekty sa i to dosyc szybko, ale trzeba miec silna wole, bo baaaardzo latwo sie znudzic (wlasnie tak mialam )
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 07:57   #1521
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

hmmm no to moze w takim razie sprobuje.najwyzej zrezygnuje z czegos co mialam w planach robic.jak myslicie co moge sobie odpuscic:pilates na nogi, 8 min abs legs i buns czy moze aerobik z deanne berry?najchetniej robilabym to wszystko ale pewnie nie bede miec czasu
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 10:36   #1522
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

i jeszcze jedno mam pytanko.z gory przepraszam ze sie tak ciagle dopytuje ale ja po prostu nie mam zielonego pojecia o fitnessie.chcialam sie zapytac Was drogie Wizazanki czy ja moge cwiczyc w czesciach?bo moj plan cwiczen wyglada tak:rano 8 min abs legs lub buns,20 min hula hop i rozciaganie.a po poludniu cwicze sobie pilates,aerobik,motylek i dwa rodzaje cwiczen na wewn. strone ud.wiec moze powinnam robic to wszystko razem?czy to ma jakies znaczenie?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 12:13   #1523
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Co wcześniejszego pytania o efekty ćwiczeń to wszędzie podają że są one widoczne po około dwóch miesiącach. Osobiście nie sprawdzałam - dwa miesiące to dla mnie sporo i przeważnie zdążam się już znudzić jakimś układem ćwiczeń i wymieniam go na inny Za to efekty odczuwalne są dużo, dużo wcześniej - mięśnie stają się silniejsze, kondycja i wytrzymałość się poprawia.

I jeszcze jedna - wg mnie - bardzo ważna sprawa. Ogromnie zwiększa się samoakceptacja. Czytałam gdzieś że naukowcy przeprowadzili takie badania - jedna grupa otyłych kobiet ćwiczyła, a druga nie. I choć było jeszcze za wcześnie na efekty to w grupie tych ćwiczących znacznie poprawiły się nastroje, sposób patrzenia na siebie, pewność siebie. Bo grunt to świadomość że COŚ SIĘ ROBI a ne tylko użala nad sobą Rozpoczęcie diety i ćwiczenie to już kawał sukcesu.

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka
łaaa Palitqa naprawde nogi masz boskie !! ojej ja tez wiele bym dala za takie nogi sa naprawde boskie ! chyba zapisze sobie to zdjecie na dysku do folderu z innymi motywujacymi zdjeciami
Hehe, widzę że nie tylko ja posiadam taki Specjalny Motywujący Folder w swoich zasobach

Dziewczynki, wyjeżdżam - na kilka dni z TŻ w góry. Do Szczawnicy dokładniej. Już się cieszę na myśl o spacerach po górach, brodzeniu w strumyku i ... lodach z polewą jakie tam sprzedają (byłam kiedyś juz i próbowałam - pyszności). Na ważenie nie wrócę, będe dopiero 8 lipca, na drugi dzień. Więc lekko się spóźnię. Mam nadzieje ze to ważenie nie przyprawi mnie o atak serca
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 13:49   #1524
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

mam hula hop
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 20:51   #1525
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

a ja sie wybiream na dzialeczke jutro!!! ale mam fajna dluuuuga i rowna droge gdzie samochody rzadko jezdza, wiec bede miala wieczorne wyprawy na rolkach no i dzialce nigdy nie chce mi sie jesc, wiec jem tylko jak mi sie przypomina, wiec tez plusik dla mnie bede sie odzywac wieczorkami!!!!!!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 23:08   #1526
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ja dzisiaj znowu nagrzeszylam .. wrrr.. a na poczatku tak mi dobrze szlo, jakos potrafilam chec na slodycze przezwyciezyc a teraz zamiast z gorki to ejst pod gorke i coraz ciezej mi wytrzymac .. i dzisiaj zero cwiczen, tak jakos mi sie nie chcialo :| .. Ale jutro ide na koncercik i sie wyskacze i wyszaleje za wszystkie czasy .. Głowna gwiazda wieczoru.. Uwaga !!!! .. scooter ( czy jak to sie pisze) i wiele innych .. lol ale jak za darmo, to pojde .. i nawet w tvp2 na zywo to bedzie <cfaniak> .. :P: aaah mam sie czym chwalic lol .. <kozak>
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 09:03   #1527
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

niunia88 ja mam to samo woogole nie chce mi sie cwiczyc, odpuszczam sobie na calej linii a do tego slodycze bardzo przewazaja nad innim pozywieniem musze sie pozbierac i za siebie wziac juz na powaznie wczoraj pizza, lody, chipsy ... jejq wole nie myslec nawet co jeszcze ... a dzis na dziedobry kilka kostek czekolady mlecznej + jablko nie no pogratulowac
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 08:07   #1528
Loona
Przyczajenie
 
Avatar Loona
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

No i jak Wam idzie dziewczyny???

Do jakiego etapu juz doszlyscie i jakie sa skutki tego? Pochwalcie się!

Mi osobiscie udalo sie zrzucic 1ch w udach wiec mam 49 to juz cos
ostra rozgrzewka i poszlo

Natomiast waga nie spadla
musze pracowac dalej, czasem brak sil - ZACHECCIE MNIE !!!
Loona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:38   #1529
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez Loona
No i jak Wam idzie dziewczyny???

Do jakiego etapu juz doszlyscie i jakie sa skutki tego? Pochwalcie się!

Mi osobiscie udalo sie zrzucic 1ch w udach wiec mam 49 to juz cos
ostra rozgrzewka i poszlo

Natomiast waga nie spadla
musze pracowac dalej, czasem brak sil - ZACHECCIE MNIE !!!
ja ostatnio ciagle wyjezdzalam a wczoraj wrocilam z biwaku...no a tam wiadomo cwiczyc i ograniczac jedzonko ciezko...jadłam to co chcialam i ile chcialam i kiedy chcialam ...a o cwiczonkach nic mi nie wiadomo..gdzies ochota przepadla no ale dzisiaj wezme sie za siebie obiecuję!!!!

Loona ja osobiscie przez 3 miesiace schudlam w cm dosc sporo..najwiecej w talii bo az 7 cm...i w udach 3 cm... lecz teraz stoje w miejscu ale to nic.....a pamietaj ze ten twoj 1 cm spadł dzieki twojej silnej woli i dzieki cwiczeniom a wiec nie poddawaj sie i cwicz dalej....a bedziesz wygladala tak jak marzysz..wierze ze ci sie uda!! a nie martw sie wagą bo ona rózne figle nam płata:P wkoncu musi ruszyc
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:59   #1530
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

I jeszcze jedna - wg mnie - bardzo ważna sprawa. Ogromnie zwiększa się samoakceptacja. Czytałam gdzieś że naukowcy przeprowadzili takie badania - jedna grupa otyłych kobiet ćwiczyła, a druga nie. I choć było jeszcze za wcześnie na efekty to w grupie tych ćwiczących znacznie poprawiły się nastroje, sposób patrzenia na siebie, pewność siebie. Bo grunt to świadomość że COŚ SIĘ ROBI a ne tylko użala nad sobą Rozpoczęcie diety i ćwiczenie to już kawał sukcesu.


-------
Musze powiedziec ze to prawda...od kiedy zaczełam cwiczyc czułam sie lepiej, ciagle chodziłam usmiechnieta, wszystko było ok a teraz kiedy przestałam czuje sie jakos gorzej...mimo ze nie zwiekszyły mi sie cm to i tak mam uczucie ze przestalam o siebie dbac..jedynie co sie ziwkszyło to 1 kilogram jestem wsciekła...

Do tego wszystkiego mam katar bo sie przeziebiłam i mam zapuchniete oczka bo cos mam z nimi nie tak normalnie lepiej byc nie moze
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.