Suknia marzeń cz. III - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 19:05   #3271
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to zastanawiało, jak one to robią i dlaczego się nie wywalą




Zgadzam się w 100% Sukienka nie ma w sobie nic, co mogłoby zachwycić
Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
jeżeli już chcesz taki dół to ramiączka powinny być zdecydowanie grubsze niż te co wybrałaś, czyli właśnie takie jak przy oryginalnej sukni, bo z wąskimi to w ogóle nie pasuje, góra leciutka a dół aż przytłacza. Według mnie jest to wielka beza z źle upiętym materiałem. Ale jeśli jest to twoja wymarzona i dobrze się w niej czujesz (mam nadzieję, że zmierzyłaś bo rzeczywistość może okazać się inna) i wiesz, że będziesz mogła w niej tańczyć i chodzić swobodnie to nie sugeruj się naszymi zdaniami



i zero biustu
ja mam takie same zdanie. W ogóle jakoś projektant chyba ma fioła na punkcie kokardek, falbanek i firanek ale w zdecydowanie przerysowanym wymiarze, w niektórych sukniach dziewczyny ledwo co chodziły a co tu mówić o tańcach, w tych sukniach nie ma mowy o wygodzie ta niby bombka do kostek to już jakaś totalna porażka, jedna jest też zupełnie gładka i wygląda jak zarzucone prześcieradło a pewnie kosztuje krocie. Bogatym ludziom można wszystko wmówić i sprzedać
dziewczyny o gustach sie nie dyskutuje.
uwarzam, że zbyt "brutalnie" oceniłyście sukienkę.

kupa materiału, nic w niej nie ma.
nie jest wygodna ??
skąd wy to bierzecie??? (miała ja ktoraś z Was na sobie?)

to jak ktoś powiedział że bmw320d touring jest niewygodny

lekko przesadzacie, wybaczcie, ze nie gustuję w tonach koronach, rybkowych kształtach itd.
wkurzyłam się wiecie?
ah tA wasza szczerość .....
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 19:25   #3272
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
dziewczyny o gustach sie nie dyskutuje.
uwarzam, że zbyt "brutalnie" oceniłyście sukienkę.

lekko przesadzacie, wybaczcie, ze nie gustuję w tonach koronach, rybkowych kształtach itd.
wkurzyłam się wiecie?
ah tA wasza szczerość .....
To po kiego ... pytasz o opinie innych na publicznym forum Uwielbiam takie wypowiedzi, najlepiej zeby wszyscy niezwykle szczerze kadzili, jak to ach i och sa wszystkie suknie swiata

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
to jak ktoś powiedział że bmw320d touring jest niewygodny
Jakos malo zrozumialy dla mnie ten zarcik.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 19:27   #3273
Aisha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
dziewczyny o gustach sie nie dyskutuje.
uwarzam, że zbyt "brutalnie" oceniłyście sukienkę.

kupa materiału, nic w niej nie ma.
nie jest wygodna ??
skąd wy to bierzecie??? (miała ja ktoraś z Was na sobie?)

to jak ktoś powiedział że bmw320d touring jest niewygodny

lekko przesadzacie, wybaczcie, ze nie gustuję w tonach koronach, rybkowych kształtach itd.
wkurzyłam się wiecie?
ah tA wasza szczerość .....
Przecież tutaj jeśli ktoś ma inny gust niż większość forumowiczek to zostaje rozjechany walcem. Też nie podoba mi się połowa sukienek tutaj prezentowanych ( albo i więcej) i to pewnie nie tylko moje zdanie, ale nie objeżdżam Waszych gustów od góry do dołu, bo wiem że to ,może być przykre.
Dlaczego część Dziewczyn uznaje się za dyktatorki mody ślubnej- i kompletnie nie liczy się ze zdaniem samej zainteresowanej PM, która poprosiła o radę? Nie wiem, chcecie siebie dowartościować czy co?????
Dziewczyny, przecież można wyrazić swoją opinię, ale jakoś delikatnie, w formie porady a nie niezawisłego, chamskiego osądu.

ka.si
- Moim zdaniem suknia ładniej jednak będzie się prezentować z oryginalną górą. Jest prosta, jeśli chodzi o materiał, więc forma może być trochę zwariowana i upięta. Nie wiem tylko czy krawcowa osiągnie taki efekt, bo nawet nie mam pojęcia jak można podpiąć ten materiał ( notabene bardzo lekki) żeby było tak jak w oryginale. Uważaj żeby to wszystko nie oklapło.
Nie martw się, nie każdy jest zwolennikiem koronek z cekinkami, kryształkami i jeszcze tiulem do tego w jednej sukiene. A w tym pokazie projektanta sama znalazłabym kilka pięknych prostych w formie sukienek dla siebie- niektóre są boskie.

Edytowane przez Aisha1
Czas edycji: 2010-01-27 o 19:30
Aisha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 19:44   #3274
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
To po kiego ... pytasz o opinie innych na publicznym forum Uwielbiam takie wypowiedzi, najlepiej zeby wszyscy niezwykle szczerze kadzili, jak to ach i och sa wszystkie suknie swiata



Jakos malo zrozumialy dla mnie ten zarcik.
troche wyluzuj dziewczyno! bez ataku i złości - bo to szkodzi.

Bo dla Ciebie sukienka z kupą koronek i błyskotek może być wygodna -dla mnie nie.
Tak jak dla Ciebie Micra Nissan -jest za duży by nim jeździć, przez co mało wygodny tak dla mnie BMW 320d Touring (czyli kombi) jest wygodne

Cytat:
Napisane przez Aisha1 Pokaż wiadomość
Przecież tutaj jeśli ktoś ma inny gust niż większość forumowiczek to zostaje rozjechany walcem. Też nie podoba mi się połowa sukienek tutaj prezentowanych ( albo i więcej) i to pewnie nie tylko moje zdanie, ale nie objeżdżam Waszych gustów od góry do dołu, bo wiem że to ,może być przykre.
Dlaczego część Dziewczyn uznaje się za dyktatorki mody ślubnej- i kompletnie nie liczy się ze zdaniem samej zainteresowanej PM, która poprosiła o radę? Nie wiem, chcecie siebie dowartościować czy co?????
Dziewczyny, przecież można wyrazić swoją opinię, ale jakoś delikatnie, w formie porady a nie niezawisłego, chamskiego osądu.

ka.si
- Moim zdaniem suknia ładniej jednak będzie się prezentować z oryginalną górą. Jest prosta, jeśli chodzi o materiał, więc forma może być trochę zwariowana i upięta. Nie wiem tylko czy krawcowa osiągnie taki efekt, bo nawet nie mam pojęcia jak można podpiąć ten materiał ( notabene bardzo lekki) żeby było tak jak w oryginale. Uważaj żeby to wszystko nie oklapło.
Nie martw się, nie każdy jest zwolennikiem koronek z cekinkami, kryształkami i jeszcze tiulem do tego w jednej sukiene. A w tym pokazie projektanta sama znalazłabym kilka pięknych prostych w formie sukienek dla siebie- niektóre są boskie.

no cóż ... poleciały wypowiedzi kreatorek mody...
dziewczyny naprawdę bez urazy,ale można było to ominąc - i nie chodzi mi tu o słodzenie.
Jak mi się coś nie podoba to albo nie komentuję, albo robię pomocną krytykę
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding

Edytowane przez ka.si
Czas edycji: 2010-01-27 o 19:47
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 20:39   #3275
Aisha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
Tak jak dla Ciebie Micra Nissan -jest za duży by nim jeździć, przez co mało wygodny tak dla mnie BMW 320d Touring (czyli kombi) jest wygodne
hahaha dobre to z tą Micrą
Ale Ci fajnie!!!! Ja też chcę 320d touring :pro si:: prosi::pros i:

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
no cóż ... poleciały wypowiedzi kreatorek mody...
dziewczyny naprawdę bez urazy,ale można było to ominąc - i nie chodzi mi tu o słodzenie.
Jak mi się coś nie podoba to albo nie komentuję, albo robię pomocną krytykę
dokładnie, też o to mi chodziło
Aisha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 20:40   #3276
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Suknia marzeń cz. III

hehe
widzę, że już ciąganie za włosy się zaczęło
ja się zgadzam za Aisha1, że powinnaś zostawić tą sukienkę tak jak jest
za duża jak na mój styl ale chwała Ci za to, że to nie jest beza, z koronką, tiulem, podpięta różą i marszczeniem
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 21:21   #3277
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. III

KONIEC tego

wątek za chwilę przybierze nazwę "Suknia koszmarów waszych forumowiczek "

i tak wszystkie ubierzemy się w te swoje wymarzone i każda będzie wyglądała pięknie !


ah ten Oscarrr
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 21:44   #3278
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Suknia marzeń cz. III

mi strasznie podobała się ostatnia kiecka z tego filmu co wkleiłaś
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 21:55   #3279
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Suknia marzeń cz. III

ka.si
przykro mi stwierdzić, ale suknia Twoich marzeń średnio mi się podoba. Owszem jest lekka (co mnie bardzo zaskoczyło), ale kompletnie nie zwróciła mojej uwagi. Nie ukrywam, uwielbiam suknie bardzo skromne, ale tutaj też nie każda jest piękna.
Panny Młode wybierając suknię marzeń mają trudne zadanie, bo wybór jest ogromny. Na szczęście każda z nas może znaleźć coś dla siebie
Co do łączenia tych dwóch sukienek... nie wiem czy byłoby dobrze.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 22:39   #3280
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
mi strasznie podobała się ostatnia kiecka z tego filmu co wkleiłaś
jest niezła, bardzo podobają mi się sukienki z mocno zaakcentowaną talią, aby góra oddzielała się od bujnego dołu, ta taka jest

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
ka.si
przykro mi stwierdzić, ale suknia Twoich marzeń średnio mi się podoba. Owszem jest lekka (co mnie bardzo zaskoczyło), ale kompletnie nie zwróciła mojej uwagi. Nie ukrywam, uwielbiam suknie bardzo skromne, ale tutaj też nie każda jest piękna.
Panny Młode wybierając suknię marzeń mają trudne zadanie, bo wybór jest ogromny. Na szczęście każda z nas może znaleźć coś dla siebie
Co do łączenia tych dwóch sukienek... nie wiem czy byłoby dobrze.
prawdziwa zabawa zacznie się przy przymierzaniu, bo nie odpuszczę sobie tej imprezy.
mam zamiar odwiedzić pół śląska, Wrocław, a jak trzeba będzie to i Wielkopolskę.... a kto wie, czy nie zakocham się w tej którą będę miała na sobie, a nie na ekranie
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 08:39   #3281
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
dziewczyny o gustach sie nie dyskutuje.
uwarzam, że zbyt "brutalnie" oceniłyście sukienkę.

kupa materiału, nic w niej nie ma.
nie jest wygodna ??
skąd wy to bierzecie??? (miała ja ktoraś z Was na sobie?)

to jak ktoś powiedział że bmw320d touring jest niewygodny

lekko przesadzacie, wybaczcie, ze nie gustuję w tonach koronach, rybkowych kształtach itd.
wkurzyłam się wiecie?
ah tA wasza szczerość .....
O co robisz tyle rabanu? Mnie sukienka wcale nie zachwyciła i bym jej za darmo nie chciała. Jeżeli ktoś ma inne zdanie, to je szanuję, ale nikt nie zmusi mnie do tego bym nie wypowiadała swojego zdania
Skoro wkleiłaś zdjęcie i poprosiłaś o opinie, to ją tylko wyraziłam i zła tutaj możesz być sama na siebie. Nic na to nie poradzę, że szukałaś aprobaty do swojego pomysłu. Ja oszukiwać nie będę, że sukienka jest super ekstra, kiedy tak naprawdę w ogóle mi się nie podoba
A Ty tą sukienkę miałaś na sobie, że wiesz, że jest taka super wygodna? Patrząc na to, od kogo ta sukienka jest, to szczerze w to wątpię
Na koniec napiszę tylko, że jeśli Cię uraziłam swojąopinią, to przepraszam, nie wiedziałam, że jesteś taka wrażliwa. Ale może na przyszłość, nieco więcej luzu?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 08:58   #3282
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
O co robisz tyle rabanu? Mnie sukienka wcale nie zachwyciła i bym jej za darmo nie chciała. Jeżeli ktoś ma inne zdanie, to je szanuję, ale nikt nie zmusi mnie do tego bym nie wypowiadała swojego zdania
Skoro wkleiłaś zdjęcie i poprosiłaś o opinie, to ją tylko wyraziłam i zła tutaj możesz być sama na siebie. Nic na to nie poradzę, że szukałaś aprobaty do swojego pomysłu. Ja oszukiwać nie będę, że sukienka jest super ekstra, kiedy tak naprawdę w ogóle mi się nie podoba
A Ty tą sukienkę miałaś na sobie, że wiesz, że jest taka super wygodna? Patrząc na to, od kogo ta sukienka jest, to szczerze w to wątpię
Na koniec napiszę tylko, że jeśli Cię uraziłam swojąopinią, to przepraszam, nie wiedziałam, że jesteś taka wrażliwa. Ale może na przyszłość, nieco więcej luzu?
w końcu ktoś powiedział prawde.
Mam prośbę jeśli ktoś chce usłyszeć same pochwały to raczej nie tutaj bo tu są szczerzy ludzie aż do granić . Ja tej sukni mówie stanowcze nie i jeśli by mi ktoś ją oferował to bym się tylko zaśmiała bo mam prawo .
Jupiiii w końcu się wygdałam jak zbukietem różowym .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:13   #3283
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
troche wyluzuj dziewczyno! bez ataku i złości - bo to szkodzi.

Bo dla Ciebie sukienka z kupą koronek i błyskotek może być wygodna -dla mnie nie.
Tak jak dla Ciebie Micra Nissan -jest za duży by nim jeździć, przez co mało wygodny tak dla mnie BMW 320d Touring (czyli kombi) jest wygodne




no cóż ... poleciały wypowiedzi kreatorek mody...
dziewczyny naprawdę bez urazy,ale można było to ominąc - i nie chodzi mi tu o słodzenie.
Jak mi się coś nie podoba to albo nie komentuję, albo robię pomocną krytykę
Widać,że koleżanka chciała się przy okazji pochwalić jakim autkiem jeździ,skoro 2 razy wymieniła to samo?

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Dla mnie to śmieszne...Za niedługo dyskuje będą wyglądać tak:
" Wy nosicie koronkowe suknie rybki i jeździcie badziewnymi autami,więc nie macie gustu. Ja jeżdżę wyszukanym Lexusem, mam wyszukaną suknię i szczycę się przez to najlepszym gustem"... Ręce opadają...
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:17   #3284
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
w końcu ktoś powiedział prawde.
Mam prośbę jeśli ktoś chce usłyszeć same pochwały to raczej nie tutaj bo tu są szczerzy ludzie aż do granić . Ja tej sukni mówie stanowcze nie i jeśli by mi ktoś ją oferował to bym się tylko zaśmiała bo mam prawo .
Jupiiii w końcu się wygdałam jak zbukietem różowym .
Podpisuje sie pod tym obiema rękoma Jeśli się nie chce słyszeć prawdziwych opinii, to lepiej nie wstawiać fotki. Bo to, co podoba się komuś nie musi się podobać mnie i nie uważam, że przez swoje negujące opinie jestem bezczelna Chyba ktoś myli tutaj bezczelność ze szczerością, ale to już chyba nie mój problem
Ja w każdym razie nadal mam zamiar pisać swoje SZCZERE opinie
Amen

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Widać,że koleżanka chciała się przy okazji pochwalić jakim autkiem jeździ,skoro 2 razy wymieniła to samo?

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Dla mnie to śmieszne...Za niedługo dyskuje będą wyglądać tak:
" Wy nosicie koronkowe suknie rybki i jeździcie badziewnymi autami,więc nie macie gustu. Ja jeżdżę wyszukanym Lexusem, mam wyszukaną suknię i szczycę się przez to najlepszym gustem"... Ręce opadają...
Mi się BMW w ogólenie podobają więc wrażenia na mnie nie zrobiła żadnego Ręce naprawdę opadają, ale coż...Trzeba walczyć o swoje zdanie, bo inaczej na głowę człowiekowi wejdą
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:23   #3285
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod tym obiema rękoma Jeśli się nie chce słyszeć prawdziwych opinii, to lepiej nie wstawiać fotki. Bo to, co podoba się komuś nie musi się podobać mnie i nie uważam, że przez swoje negujące opinie jestem bezczelna Chyba ktoś myli tutaj bezczelność ze szczerością, ale to już chyba nie mój problem
Ja w każdym razie nadal mam zamiar pisać swoje SZCZERE opinie
Amen



Mi się BMW w ogólenie podobają więc wrażenia na mnie nie zrobiła żadnego Ręce naprawdę opadają, ale coż...Trzeba walczyć o swoje zdanie, bo inaczej na głowę człowiekowi wejdą
A ja nie wiem czy mi się podoba bo nie wiem jak wygląda .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:25   #3286
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod tym obiema rękoma Jeśli się nie chce słyszeć prawdziwych opinii, to lepiej nie wstawiać fotki. Bo to, co podoba się komuś nie musi się podobać mnie i nie uważam, że przez swoje negujące opinie jestem bezczelna Chyba ktoś myli tutaj bezczelność ze szczerością, ale to już chyba nie mój problem
Ja w każdym razie nadal mam zamiar pisać swoje SZCZERE opinie
Amen



Mi się BMW w ogólenie podobają więc wrażenia na mnie nie zrobiła żadnego Ręce naprawdę opadają, ale coż...Trzeba walczyć o swoje zdanie, bo inaczej na głowę człowiekowi wejdą
Tu nawet nie chodzi o to,czy się podoba,czy też nie.

Po prostu wyczułam tu celowy zabieg,że posługując się przykładami samochodów chciała z Was zrobić zwykłą gawiedź. Ona ma wszystko co markowe,a Wy się nie znacie,bo tego nie macie (de facto ani ja,ani ka.si nie znamy Was prywatnie,więc skąd u niej takie myślenie??).Ja sobie podczytuję ten wątek,ale póki co się nie udzielam,bo nie mam po co. Wy udzielacie się często więc to naturalne,że wyraziłyście swoją opinię na temat tej kiecki. Każdy ma swój gust,ale widać dla ka.si wyznacznikiem jakości i urody danych przedmiotów jest tylko ich cena...
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:36   #3287
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy mi się podoba bo nie wiem jak wygląda .
Ja też nie wiem Chyba jest takie duże ale na 100% pewna nie jestem Po prostu ogólnie samochody tej marki mi się nie podobają bo mi się kojarzą ze szpanem i dyskotekowimi playboyami


Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Tu nawet nie chodzi o to,czy się podoba,czy też nie.

Po prostu wyczułam tu celowy zabieg,że posługując się przykładami samochodów chciała z Was zrobić zwykłą gawiedź. Ona ma wszystko co markowe,a Wy się nie znacie,bo tego nie macie (de facto ani ja,ani ka.si nie znamy Was prywatnie,więc skąd u niej takie myślenie??).Ja sobie podczytuję ten wątek,ale póki co się nie udzielam,bo nie mam po co. Wy udzielacie się często więc to naturalne,że wyraziłyście swoją opinię na temat tej kiecki. Każdy ma swój gust,ale widać dla ka.si wyznacznikiem jakości i urody danych przedmiotów jest tylko ich cena...
Może masz rację. Ech, nie lubię ludzi, którym to się wydaje, że skoro mają kasę to mogą wszystko I którzy oceniają innych na podstawie zawartości portfela
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 10:38   #3288
Ahsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 195
Dot.: Suknia marzeń cz. III

a moje obrączki też nie podobały sie wszystkim i jakoś wcale mnie to nie obchodzi. chciałam tylko pochwalić się wyborem i tyle. Najważniejsze że mi się podobają. Wiadome jest, że jak pokażemy zdjęcie, to będzie ocenione, a nie wszyscy przecież mają jednakowy gust. To tyle ode mnie.
Ahsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 10:46   #3289
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Ahsa Pokaż wiadomość
a moje obrączki też nie podobały sie wszystkim i jakoś wcale mnie to nie obchodzi. chciałam tylko pochwalić się wyborem i tyle. Najważniejsze że mi się podobają. Wiadome jest, że jak pokażemy zdjęcie, to będzie ocenione, a nie wszyscy przecież mają jednakowy gust. To tyle ode mnie.
Ty Ahsa przynajmniej rozumiesz, że nie każdemu musi się podobać to co Tobie Wkleiłaś, pokazałaś, zobaczyłaś co sądzą ludzie, ale nie zrobiłaś z tego powodu afery, że ktoś napisał, że jemu się nie podobają.
Taką postawę rozumiem
Ale nie rozumiem osób, które wklejają fotki i proszą o opinie, a potem są tą opinią wielce oburzeni i nazywają ludzi, którym np. sukienka, fryzura, czy cokolwiek innego się nie podoba od bezczelnych!!!
Wtedy zastanawiam sie, czego tacy ludzie oczekują po wklejaniu zdjęć? I po co je wklejają skoro wypowiadać się mogą tylko osoby, którym się podoba załączone zdjęcie, lub które po prostu piszą, żę cosik jest fajne, ale przekonane do tego nie są
Troszkę więcej luzu i będzie oki. Albo więcej rozumu, bo chyba co niektórym to też się przyda
Teraz już naprawdę Amen
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 11:08   #3290
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Suknia marzeń cz. III

ka.si zacytowałaś mój post dlatego wypowiem się w tej dyskusji, którą niepotrzebne wywołałaś bo spotkałaś się z odmiennymi zdaniami niż twoje.

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
dziewczyny o gustach sie nie dyskutuje.
uwarzam, że zbyt "brutalnie" oceniłyście sukienkę.
tak, masz rację, w takim razie albo nie wstawiaj więcej żadnych sukienek do oceny publicznej albo przyjmij do wiadomości inne zdanie forumowiczek.

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
lekko przesadzacie, wybaczcie, ze nie gustuję w tonach koronach, rybkowych kształtach itd.
wkurzyłam się wiecie?
ah tA wasza szczerość .....
jak sama wspomniałaś o gustach się nie dyskutuje więc nie masz za co przepraszać. Poza tym każda z nas gustuje w czym innym.
I wydaje mi się, że jednak szczerości oczekiwałaś, chyba, że jesteś z tych, którym trzeba przytakiwać.

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
kupa materiału, nic w niej nie ma.
nie jest wygodna ??
skąd wy to bierzecie??? (miała ja ktoraś z Was na sobie?)
a ty ją miałaś na sobie? sprawdziłaś to wszystko?
my jedynie ci podpowiadamy, że może zaistnieć taki problem z wygodą, poruszaniem się i układaniem się sukni na "zwykłej" osobie a nie na modelce typu wieszak o wzroście 180 cm.

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
to jak ktoś powiedział że bmw320d touring jest niewygodny
chwalisz się, czy żalisz bo tak naprawdę nie rozumiem tego porównania.

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
"no cóż ... poleciały wypowiedzi kreatorek mody...
dziewczyny naprawdę bez urazy,ale można było to ominąc - i nie chodzi mi tu o słodzenie.
no właśnie bez urazy, sama to piszesz a nie potrafisz w ten sam sposób podejść do nas.

i nikt tu nie wspomniał, że jest kreatorem mody, więc nie musisz kpić z innych w ten sposób ich obrażając.

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
Jak mi się coś nie podoba to albo nie komentuję, albo robię pomocną krytykę
i błąd, że nie komentujesz jak ci się coś nie podoba, znaczy, że nie jesteś zdolna do szczerości lub boisz się zdrowej krytyki, która nie jest wypowiadana po to by kogoś urazić.

I ja taką pomocną krytykę zrobiłam, przeczytaj dokładnie pierwszą część mojego poprzedniego postu.
Druga część nie dotyczyła twojej sukienki tylko pozostałych przedstawionych na pokazie mody.

Poza tym to nie jest towarzystwo wzajemnego adorowania, skoro wystawiłaś suknię do opinii publicznej to powinnaś liczyć się zarówno z komentarzami negatywnymi jak i pozytywnymi i właśnie po to jest to forum. Moja suknia też się nikomu na forum nie podobała, ale nie użalałam się nad sobą tak jak ty i nikogo nie obrażałam. Jest to mój wybór i koniec kropka. Skoro ty masz takie podejście, że jeśli ci się coś nie podoba to tego nie komentujesz to twoja sprawa, większość z nas wypowiada swoje zdanie bez względu na to czy jest ono pochlebne czy nie, więc na przyszłość zastanów się czy chcesz usłyszeć szczerą odpowiedź czy przytakiwanie, bo jeśli to drugie to zmień forum. A najlepiej niech doradzi ci Oscar, opinia na pewno będzie taka jaką chcesz usłyszeć.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 11:18   #3291
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ka.si zacytowałaś mój post dlatego wypowiem się w tej dyskusji, którą niepotrzebne wywołałaś bo spotkałaś się z odmiennymi zdaniami niż twoje.



tak, masz rację, w takim razie albo nie wstawiaj więcej żadnych sukienek do oceny publicznej albo przyjmij do wiadomości inne zdanie forumowiczek.



jak sama wspomniałaś o gustach się nie dyskutuje więc nie masz za co przepraszać. Poza tym każda z nas gustuje w czym innym.
I wydaje mi się, że jednak szczerości oczekiwałaś, chyba, że jesteś z tych, którym trzeba przytakiwać.



a ty ją miałaś na sobie? sprawdziłaś to wszystko?
my jedynie ci podpowiadamy, że może zaistnieć taki problem z wygodą, poruszaniem się i układaniem się sukni na "zwykłej" osobie a nie na modelce typu wieszak o wzroście 180 cm.



chwalisz się, czy żalisz bo tak naprawdę nie rozumiem tego porównania.



no właśnie bez urazy, sama to piszesz a nie potrafisz w ten sam sposób podejść do nas.

i nikt tu nie wspomniał, że jest kreatorem mody, więc nie musisz kpić z innych w ten sposób ich obrażając.



i błąd, że nie komentujesz jak ci się coś nie podoba, znaczy, że nie jesteś zdolna do szczerości lub boisz się zdrowej krytyki, która nie jest wypowiadana po to by kogoś urazić.

I ja taką pomocną krytykę zrobiłam, przeczytaj dokładnie pierwszą część mojego poprzedniego postu.
Druga część nie dotyczyła twojej sukienki tylko pozostałych przedstawionych na pokazie mody.

Poza tym to nie jest towarzystwo wzajemnego adorowania, skoro wystawiłaś suknię do opinii publicznej to powinnaś liczyć się zarówno z komentarzami negatywnymi jak i pozytywnymi i właśnie po to jest to forum. Moja suknia też się nikomu na forum nie podobała, ale nie użalałam się nad sobą tak jak ty i nikogo nie obrażałam. Jest to mój wybór i koniec kropka. Skoro ty masz takie podejście, że jeśli ci się coś nie podoba to tego nie komentujesz to twoja sprawa, większość z nas wypowiada swoje zdanie bez względu na to czy jest ono pochlebne czy nie, więc na przyszłość zastanów się czy chcesz usłyszeć szczerą odpowiedź czy przytakiwanie, bo jeśli to drugie to zmień forum. A najlepiej niech doradzi ci Oscar, opinia na pewno będzie taka jaką chcesz usłyszeć.
Brawo!!!
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 13:21   #3292
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Ktoś w końcu "strzelił" mądrą homilię!
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 13:26   #3293
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Suknia marzeń cz. III

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=889547268 co to znaczy przedobrzyć buahaha. Każdy ma swoją wizję w ten dzień.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:35   #3294
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Suknia marzeń cz. III

http://moda.allegro.pl/item887645709...a_koronka.html
Ja wiem że o gustach sie nie dyskutuje, ale jak mozna tak skrzywdzic PM i pozwolic jej zalozyc cos takiego??
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:38   #3295
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=889547268 co to znaczy przedobrzyć buahaha. Każdy ma swoją wizję w ten dzień.
fajna to cos na tej szyji ciekawe gdzie to nabyła
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:47   #3296
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=889547268 co to znaczy przedobrzyć buahaha. Każdy ma swoją wizję w ten dzień.
dokładnie albo nie ma kogoś, kto mógłby dobrze i szczerze doradzić.

Swoją drogą pan młody też jakoś dziwnie wyglądał... i ta muszka
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 15:56   #3297
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Pomijając jak absurdalnie ta kiecka na niej wygląda,to fason totalnie nie dla niej! Przecież dziewczyna jest gruszką,a przez te falbanki to już w ogóle tragicznie wygląda. Ech
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:13   #3298
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/item887645709...a_koronka.html
Ja wiem że o gustach sie nie dyskutuje, ale jak mozna tak skrzywdzic PM i pozwolic jej zalozyc cos takiego??
chciałabym widzieć minę księdza jak weszła do kościoła
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:18   #3299
Appinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Ehh, suknia fatalna, wszystko wszędzie i nigdzie A dziewczę niestety również nie wyglądało w niej pięknie. Bo gdyby jeszcze suknia sama w sobie była fatalna, za to jej właścicielka wyglądała w niej pięknie...

A teraz z innej beczki Ostatnio zauroczyły mnie suknie aire barcelona, niby są w salonie Mariella, ale ja tam dziś byłam i nic z tej kolekcji nie widziałam, więc może któraś z was wie, gdzie jest aire barcelona dostępna w warszawie?;>
Appinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:21   #3300
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Proszę - wątek z najbrzydszymi sukniami ślubnymi
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=171220

tutaj dopiero zobaczycie cuda i dziwy
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.