Dieta Niełączenia - zaczynamy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-22, 07:20   #121
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Na sniadanko chlebek ziarnisty Mastemacher z musli. Z pomidorkiem. Na drugie sniadanie zjem serek wiejski light. A Wy co dzis jecie?
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 07:42   #122
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Ja próbóję diete niełaczenia Diamondów, dlatego tez do 12 jem same owoce, do pracy wzięłam sobie 1 jabłko, pomarańczę,2 kiwi o 12 zjem serek wiejski, a na objadek makaron pełnoziarnisty Fit z warzywami
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 07:49   #123
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

A ja odwrotnie, owoce pozniej. Na razie, potem zobacze. Jestem pelna optymizmu i mam nadzieje, ze w te wakacje wyjscie na plaze nie bedzie stresem
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 07:49   #124
Sheloba
Raczkowanie
 
Avatar Sheloba
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

J.
__________________
"Don't give up on the dream, don't give up on the wanting"

Edytowane przez Sheloba
Czas edycji: 2007-05-03 o 14:42
Sheloba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 07:50   #125
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Alkohol czyba odpada A moze samo piwko, nie laczac z chipsami
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 08:02   #126
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Ja niestety mam doła złosci mnie to, ze nie moge cwiczyć (mam złamana nogę) mam wrażenie ze od tego zastoju przytyłam i ze trudno mi będzie zrzucac kg bez ruchu ale probuję, bo musze zrzucic 8 kg!!!
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 08:04   #127
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Agaimka, damy rade! Noga sie zrosnie to pocwiczysz.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 08:24   #128
manja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Post Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

mam ogromną prośbę - czy któraś z Was mogłaby przesłać mi skany z info o diecie, będę bardzo wdzięczna

manja@o2.pl
manja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 08:49   #129
olkaem
Przyczajenie
 
Avatar olkaem
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

ja jak na razie zjadlam wielki kawal arbuza wyjde z pieskiem i na rower przynjamniej na godzinke gdyby nie ten piesek to pewnie przez cala zime z domu bym sie nie ruszala
olkaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 09:02   #130
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Witam Dziewczyny,

Byłam na wyjeździe służbowym parę dni i dzisiaj a w sumie wczoraj w nocy dopiero wróciłam. Siedzę sobie teraz, jem śniadanko (wiem, wiem przy komputerze nie wolno, ale to jedyna chwila, żeby poczytać wizaż rano) no i właśnie czytam o tej Waszej diecie. Widzę, że zaczynacie dzisiaj, ale przygotowywałyście się wcześniej bo normalnie ponad sto wiadomości naskrobałyście Ale mam pytanie, czy mogę zacząć z Wami od dzisiaj, albo w zasadzie od jutra, bo to co jadłam na śniadanie chyba nie pasuje do tej diety A mianowicie taki chlebek owijany w jajku i usmażony na oliwie. Wiem, że to okropne, ale chleb miałam nieświeży i chciałam go jakoś odświeżyć. Dopiero dzisiaj pójdę zrobić jakieś zakupy, bo jak mnie nie było parę dni to pusta lodówka

Czy przyjmiecie mnie jeszcze do swego grona. Bardzo chciałabym znowu wrócić do diety bo ostatnio strasznie sobie pofolgowałam. Nawet zaczynałam już dietę w jakimś wątku chyba z końca kwietnia. Trzymałam się może tydzień, ale potem znowu wyjazd, dużo pracy i jadłam co popadło, co się dało najszybciej przyrządzić albo kupić, czyli np. batoniki

Jestem wegetarianką od pięciu lat, więc szukam diety, która właśnie nie przewiduje mięsa, jak to niektóre typu Konpenhaska czy jakaś. A raczej podobnie jak Wy - nie szukam diety, tylko chcę zmienić nawyki żywieniowe. Wierzę, bo kiedyś trochę o tym czytałam, że dieta niełączenia czy dieta diamondów może działać, gdyż ma to swoje racjonalne uzasadnienie w biologii naszego organizmu Lubię jak coś jest racjonalne ...

Od dzisiaj chcę wprowadzić do mojego codziennego życia więcej ruchu. Na początek może długie spacery, rowerek... Bardzo chciałabym basen, ale tak się spasłam za przeproszeniem, że naprawdę jest mi wstyd się pokazać na basenie. Normalnie taki wieloryb się ze mnie zrobił Mam do zrzucenia 10-15 kilo, ale ucieszę się z każdego spadku kilogramów i centymetrów.

Nie liczę już na żadne diety cud, ani nie stawiam sobie celu 10 kilo w tydzień (taka abstrakcja), bo wiem, że to nie działa, a kilogramy wracają z nawiązką.
Tak na logikę, przecież żadna z nas nie przytyła w tydzień, tylko te kilgogramy zbierały się miesiącami, a czasem nawet latami. To i w tydzień ich nie zrzucimy, bo to jest niezgodne ze wszelkimi prawami

Przepraszam za tak długiego posta, ale jak się już dorwałam na wizaż, to chciałam Wam to wszysko napisać. Byłabym wdzięczna za przesłanie mi na maila tych informacji o diecie, ułatwiłoby mi to sprawę, bo się nadal gubię w tym, co jest białkowe, a co węglowodanowe Mój e-mail agn1eszka@o2.pl

Z góry dziękuję i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki. Łączymy się w diecie niełączenia
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 09:27   #131
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Agneska - pewnie, że możesz dołączyć. W końcu to nie dieta na ileś tam dni, podczas której pierwszego dnia koniecznie trzeba zjeść to, a drugiego tamto... Możesz dołączyć w każdej chwili - poczytaj o co biega, zrób zakupy i zaczynaj z nami
Cytat:
Napisane przez Klara02
A ja odwrotnie, owoce pozniej. Na razie, potem zobacze. Jestem pelna optymizmu i mam nadzieje, ze w te wakacje wyjscie na plaze nie bedzie stresem
Ja też jednak się na Diamondów nie skusiłam, bo w sumie owoców w domu brak, poza 1 jabłkiem (w sobotę wysłałam TŻ na zakupy w tym na bazarek po warzywa i owoce, ale on tę część pominął i jak już wrócił do domu, to było za późno, żeby tam znów iść). Poza tym nie sądzę, aby mi się codziennie rano chciało latać po truskawki czy czereśnie, jak już będą, a znów kupowanie ich po południu sprawi, że rano nie będą już takie dobre. Także ja stosuję typową dietę niełączenia, w której niekoniecznie trzeba odżywiać się z rana tylko i wyłacznie owocami, choć w sumie jest wskazane zjeść jakiś owoc pół godziny przed śniadaniem. Ale tak samo można jeść pół godziny przed każdym innym posiłkiem. I tak właśnie zamierzam
A na śniadanko zjadłam jogurt naturalny z muesli, dla którego ja robię wyjątek od typowego niełączenia. Jak znajdę gdzieś w necie info, że jednak tak można, to Wam podeślę
Cytat:
Napisane przez Agaimka
Ja niestety mam doła złosci mnie to, ze nie moge cwiczyć (mam złamana nogę) mam wrażenie ze od tego zastoju przytyłam i ze trudno mi będzie zrzucac kg bez ruchu ale probuję, bo musze zrzucic 8 kg!!!
Witaj w klubie połamanych Choć ja to tak w przenośni połamana, bo tylko zaliczyłam glebę na dupcię na rolkach i się porządnie potłukłam, ale fakt faktem, że na razie z ćwiczeń nici A zapał i ochotę mam i nawet sobie trochę ich pościągałam. Także jak już przestanę się ruszać jak stara babcia, to włączę do diety ćwiczonka z komputerem i rolki. Tylko już nie będę tak szybko jeździć i kupię sobie ochraniacze, a na tyłku będę chyba z poduszką jeździć co by mi się ewentualnie miękko lądowało...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 09:29   #132
joker
Raczkowanie
 
Avatar joker
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekoszów/ Lublin
Wiadomości: 173
GG do joker
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Prosze mnie dopisac do listy odchudzajacych sie
joker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 10:00   #133
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Cytat:
Napisane przez joker
Prosze mnie dopisac do listy odchudzajacych sie
Witamy na pokładzie Żadnej listy obecności nie ma. Kto chce to dołącza i już.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 10:02   #134
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

No i ja jestem po sniadanku jabłko + banan (w odstępie 0,5h ). No i zanim ten banan mi sie strawi, to minie trochę czasu, ale głodna nie jestem, więc przeżyję Dziewczynki, jeżeli jemy np. posiłek węglowodanowy, a po nim również węglowodany, to czy odstęp czasowy może byc krótszy? Buziaki
Natix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 10:23   #135
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Kobietki, znalazłam coś dla nas http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=568014&start=0 To wątek co prawda z kafeterii, ale o diecie niełączenia właśnie, bogaty w rady i przepisy. Wiem, bo sama się w nim udzielałam podczas mojego poprzedniego niełączenia i muszę Wam powiedzieć, że fajna taka wzajemna mobilizacja i wymiana poglądów i przepisów była i właśnie stąd wziął się pomysł na ten nasz wątek. Nawet nie sądziłam, że ten stary jeszcze znajdę, a tu taka niespodzianka. Teraz zmykam na plac po warzywka i owoce, ale potem będe go pilnie czytać i kopiować przepisy z niego. Jedyne, co Wam mogę teraz przytoczyć to przepis na deserek węglowodanowy. Prosty, słodki i sycący
Banan z płatkami owsianymi.
Płatki ugotować, można nawet rozgotować lekko i rozgnieść do tego jednego banana. Wymieszać porządnie na jednolitą papkę i ewentualnie przyprawić cynamonem do smaku. Pyyycha
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 10:44   #136
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Dziewczyny przygranijcie mnie do swojego grona...od jakiś 2 dni próbuję się dostosować do diety niełączenia i musze przyznać że to nie jest wcale takie trudne!

Kiedyś jak chciałam przejść na jakąkolwiek dietę to wiązało się to z dłuuugimi przygotowaniami (czytaniem informacji, zbieraniem przepisów). O diecie niełącznia przeczytałam jakies 4 dni temu nauczyłam się co to są węglowodany i białka...jakie produkty sa neutralne i od wczoraj zaczęłam ją powoli wprowadzać do swojego sposobu zywienia... Muszę się pochwalić, że od wczoraj odstawiałam ziemniaczki i mięsko zjadłam razem z sałatą, dzisiaj na śniadanko same białka :
-twarożek z łyżką ogurtu naturalnego rzodkieweczką i pietruszką -=> pycha
-a do tego plasterek wędliny i jedno jajko)

Na obiad nie wiem co mama wykombinuje ale już teraz wiem że co by to nie było to jem bez ziemniaczków
odstępy między posiłkami białkowyumi a węglowodanowymi to mniej więcej 3-4 godzin a w międzyczasie przekąska z jabłka lub pomidorka lub własnoręcznie upieczonych ciasteczek owsianych a na kolację jem banana.
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 11:06   #137
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Thumbs up Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Ja tez bym Bardzo Prosila o przeslanie mie tej diety na mojego meila:::::::::::::angelap 82@poczta.onet.pl
Z gory dziekuje
Pozdrawiam
Co do mojego sniadanka to jeszcze nie jadlam bo co dopiero wstalam ale zamierzam zjesc platki owsiane i odtluszczonym mleczkiem
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 11:19   #138
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Ja od dzisiaj zaczynam biegac bo sama dieta przypuszczam ze nie wystarczy.Pozatym nie chce dostac cellulitu
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 11:26   #139
manja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Post Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

u mnie dzisiaj na obiad chłodnik - jogurt naturalny+schłodzony czerwony barszcz, no i pokrojony w kosteczkę ogórek, do tego rzodkiewka i szczypiorek ;-)

tak mnie przed chwilą natchnęło!
;-))
manja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 11:34   #140
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Witaj Agneska!
Ja nie jem miesa od 13 lat Ciagle uzupelniam bialko na rozne sposoby. Dzis na obiad zjem bób. Ma na 100gram 62 kcal i prawie 7 gram bialka

Wszystkie nowe i stare witajcie!!! Ciesze sie, ze "Sprawczyni" tego zamieszania (MagJa) sie pojawila
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 11:58   #141
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Cytat:
Napisane przez Klara02
Wszystkie nowe i stare witajcie!!! Ciesze sie, ze "Sprawczyni" tego zamieszania (MagJa) sie pojawila
A niby wcześniej mnie nie było??
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 12:11   #142
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

A bylas, ale pojawiasz sie i znikasz A ja trafiam jak Cie nie ma
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 12:48   #143
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Jak tam Wasze obiadki?
Ja dziś planuję makaron lubelski penne Fit z warzywami na patelnie Hortex do makaronów. Pyszne są te warzywka, a makaronu jeszcze nie jadłam, ale próbowałam z tej samej serii makaron do spaghetti i był ok.
A na kolację sałatka - sałata lodowa z pomidorkami, 3 kolorami papryki ogórkami iiiii piersią z kurczaka albo fetą. Zdecydować się nie mogę
A teraz idę po jabłko, bo obiad dopiero za godzinkę z hakiem przewiduję.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 12:56   #144
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Cytat:
Napisane przez MagJa
Jak tam Wasze obiadki?
Ja dziś planuję makaron lubelski penne Fit z warzywami na patelnie Hortex do makaronów.
MagJa mamy taki sam obiadek tez mam makaron Fit (jeszcze tez go nie próbowałam) i warzywka na patelinie Horteks Zyczę smacznego
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 13:38   #145
olkaem
Przyczajenie
 
Avatar olkaem
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

ja mialam bardzo podbny obiadek wczoraj zrobiony ale makaron razowy kupowany w zdrowej zywnosci jest o wiele lepszy niz fit i tanszy na kolacje planuje jakas salatke a mam pytanie musztarde chyba mozna dodac do warzyw?
olkaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 14:07   #146
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

a ja dzis duzo zjadlam,..ale to pocztaki wiec chyba jeszcze tak moge:P na sniadanie pol miseczki platkow kukurydzianych w sql 2 jablka i pozniej bulke razowa z ziarnami slonecznika jak wracalam to big fruita<ojjj brzydka ada> w domnku na obiad eeem piers i surowka pozniej 3< male> rogaliki a teraz pu-erh;p
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 15:03   #147
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

a ja dzis:
do 11 zjadłam: kawal arbuza, 1 mandarynka i banan
sniadanie o 12:
2 jogurty Lady Fit ( take znalazlam w sklepie).. duzo ich.. bo az 500 ml
obiad o 15:30
makaron sojowy plus łyżka oliwy i duzo cebulki i papryki czerwonej

dzis na kolacje bedzie jeszcze serek wiejski

no i wybieram sie teraz na rower.. w planach mam zrobienie 30 km ale nie wiem czy sie uda
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 15:08   #148
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

A ja dzis zjadlam:

9.00 - ciemna bułka posypana słonecznikiem za masłem
10.00 - dwie bułki maślene z masłem
15.30 - jeden grejfrut czerwony

I narazie to Wszystko. Potem bedzie kiełbaska z indyka a potem jeszcze z dwie kromki chleba ciemnego. Dzis nie jestem głodna raczej. To jakis cud To chyba przez ten upał dzisiejszy
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 15:25   #149
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

A ja: serek wiejski, kromka chleba zytniego, 200gram bobu i 4 ciasteczka (male ale czekoladowe ) Za kare nie jem kolacji. Do jutra tylko woda!
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 15:26   #150
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy 22.V.06.

Atram, bardzo ladnie
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.