Wszystko o Oriflame cz. XII - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-04, 19:53   #1111
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
W Elvie czuję konwalię, zapach jest dla mnie taki świeży, ale na wiosnę i pryskam się nam właśnie w pierwsze wiosenne dni. Jakoś tak bardzo poprawia mi humor.

Z Divine mam tylko Idol i lubię, ale bez przesady, że niektórzy mówią, że jest taki mocny. Dla mnie w ogóle nie ma za mocnych zapachów

Właściwie najmniej lubię Eclat i Giordani Gold, są takie bez wyrazu. Tonka bean i Tuberose mają cudowne opakowania!

A w swoich zbiorach mam jeszcze:
Enigma
Wonder flower
So fever
Amber Elixir Crystal
Ice
Mysterial Oud
wszystkie trzy z serii Memories (nie polecam różowego)
Lovely Garden

Mam jeszcze nieotwarte, będą albo na prezent, albo dla mnie: Eclat femme weekend, Eclat Mademoiselle, Lucia.
Pogrubione- a nie pachnie jak odświeżacz do wc?
Mi się Eclat też w ogóle nie podoba (tak samo jak GG i GG White), pisałam zachwyty o wersji Eclat Weekend


Mam też Lucia, tą podstawową wersję i też jest piękna, taka świeża, kobieca, wakacyjna, myślę, że Ci sie spodoba patrząc, jakie preferujesz zapachy . Tak samo polecam Ci Eclat Weekend. A Mademoiselle od razu możesz odstawić komuś na prezent

Eclat Mademoiselle używam.... do odświeżania sypialni przed snem . Ładny jest, poprawny, kwiatowy, ale nijaki, nic charakterystycznego tam nie ma, przypomina mi te "Kenzo" dla Avonu, wielkie nic.


Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak, też kupuję zapachy od razu, bo jak wchodzą, to są w najlepszej cenie, później to jest tak jak piszesz .
I dobrze, że trzymasz niezaczęte, nie tak jak ja, że wszystko otwarte i nie wiem, czego użyć . Przynajmniej będziesz miała "świeższe" i nie zwietrzałe


Z mojej kolekcji:
- Eclat Weekend- KOCHAM
- Lucia
- Lucia Bright Aura- wiosenne, kobiece, bardzo lubię

- Tonka Bean- słodkie, ekskluzywne, kobiece
- Tuberose- ekskluzywne, "zielone", lżejsze
- Mystery Oud- super na jesień, drzewne i mocno erotyczne
- Paradise
- My Destiny- sama nie wiem, niby ok, ale anni świeże ani kwiatowe ani co.. taka przypudrowana trawa nie wiadomo co, a tyle szumu było wokół
- Love Potion- ok, ale bez szału, może zimą
- Giordani Gold Esenza- piękne kobiece, świetliste, bardzo je lubię


W pudle leżą Eclat, oddam komuś na prezent, 1x Tuberose i 3x Eclat Weekend w zapasie, bo wiem, że zużyję szybko


Na pewno kupię też Posses, bo są piękne, ale mocne, więc z nimi poczekam do jesieni . I Miss Giordani
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 20:07   #1112
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Pogrubione- a nie pachnie jak odświeżacz do wc?

Mi się Eclat też w ogóle nie podoba (tak samo jak GG i GG White), pisałam zachwyty o wersji Eclat Weekend


Mam też Lucia, tą podstawową wersję i też jest piękna, taka świeża, kobieca, wakacyjna, myślę, że Ci sie spodoba patrząc, jakie preferujesz zapachy . Tak samo polecam Ci Eclat Weekend. A Mademoiselle od razu możesz odstawić komuś na prezent

Eclat Mademoiselle używam.... do odświeżania sypialni przed snem . Ładny jest, poprawny, kwiatowy, ale nijaki, nic charakterystycznego tam nie ma, przypomina mi te "Kenzo" dla Avonu, wielkie nic.



Tak, też kupuję zapachy od razu, bo jak wchodzą, to są w najlepszej cenie, później to jest tak jak piszesz .
I dobrze, że trzymasz niezaczęte, nie tak jak ja, że wszystko otwarte i nie wiem, czego użyć . Przynajmniej będziesz miała "świeższe" i nie zwietrzałe


Z mojej kolekcji:
- Eclat Weekend- KOCHAM
- Lucia
- Lucia Bright Aura- wiosenne, kobiece, bardzo lubię

- Tonka Bean- słodkie, ekskluzywne, kobiece
- Tuberose- ekskluzywne, "zielone", lżejsze
- Mystery Oud- super na jesień, drzewne i mocno erotyczne
- Paradise
- My Destiny- sama nie wiem, niby ok, ale anni świeże ani kwiatowe ani co.. taka przypudrowana trawa nie wiadomo co, a tyle szumu było wokół
- Love Potion- ok, ale bez szału, może zimą
- Giordani Gold Esenza- piękne kobiece, świetliste, bardzo je lubię


W pudle leżą Eclat, oddam komuś na prezent, 1x Tuberose i 3x Eclat Weekend w zapasie, bo wiem, że zużyję szybko


Na pewno kupię też Posses, bo są piękne, ale mocne, więc z nimi poczekam do jesieni . I Miss Giordani


Co do Elvie: Nie, nie lubię zapachów jak odświeżacz do wc on pachnie świeżo i kwiatowo. Kiedyś nie lubiłam, teraz kocham!

Possess ma moja mama, bardzo ładne są.

Mysterial Oud też uwielbiam! No i namawiasz mnie coraz skuteczniej na otworzenie Eclat Weekend. On jest wiosenny czy letni?
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 20:59   #1113
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Co do Elvie: Nie, nie lubię zapachów jak odświeżacz do wc on pachnie świeżo i kwiatowo. Kiedyś nie lubiłam, teraz kocham!

Possess ma moja mama, bardzo ładne są.

Mysterial Oud też uwielbiam! No i namawiasz mnie coraz skuteczniej na otworzenie Eclat Weekend. On jest wiosenny czy letni?
Otwieraj otwieraj!
Eclat Weekend są typowo wiosenno- letnie. Bardzo eleganckie ale rześkie. Bardziej mi pasują na słoneczny poranek, piękny ciepły słoneczny dzień, niż taką zimną/ ostrą wiosnę. Chyba nawet są lepsze na lato, super się komponują z ciepłym letnim ogrzanym powietrzem lata- mają w sobie coś, co "tonuje" jakby temperaturę, schładza... Mają w sobie coś rześkiego, ale to nie jest żaden ordynarny cytrus, sama nie wiem, co to jest, bo nigdy niczego podobnego w żadnych perfumach nie wąchałam . Może ta brzoskwinia, o której piszą- choć to absolutnie nie jest zapach owocowy. Otwórz, myślę, że Ci się spodoba
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 21:50   #1114
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Otwieraj otwieraj!
Eclat Weekend są typowo wiosenno- letnie. Bardzo eleganckie ale rześkie. Bardziej mi pasują na słoneczny poranek, piękny ciepły słoneczny dzień, niż taką zimną/ ostrą wiosnę. Chyba nawet są lepsze na lato, super się komponują z ciepłym letnim ogrzanym powietrzem lata- mają w sobie coś, co "tonuje" jakby temperaturę, schładza... Mają w sobie coś rześkiego, ale to nie jest żaden ordynarny cytrus, sama nie wiem, co to jest, bo nigdy niczego podobnego w żadnych perfumach nie wąchałam . Może ta brzoskwinia, o której piszą- choć to absolutnie nie jest zapach owocowy. Otwórz, myślę, że Ci się spodoba
Dzięki za polecenie

Sprawdziłam, że na półce mam jeszcze limitowane Blue Wonders. Dostaję mnóstwo komplementów jak nimi pachnę
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 07:01   #1115
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie

Sprawdziłam, że na półce mam jeszcze limitowane Blue Wonders. Dostaję mnóstwo komplementów jak nimi pachnę
A co to? Nie znam...
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 07:40   #1116
anetta125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

A macie może tą nowość Dare To Shine? Wąchałam tylko kartkę zapachową i wydaje się taki słodki na wiosnę lato lekki wesoły.. co polecacie właśnie z typowo takich bardziej owocowych świeżych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetta125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 07:42   #1117
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez anetta125 Pokaż wiadomość
A macie może tą nowość Dare To Shine? Wąchałam tylko kartkę zapachową i wydaje się taki słodki na wiosnę lato lekki wesoły.. co polecacie właśnie z typowo takich bardziej owocowych świeżych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałam kupić, ale zrezygnowałam. Myślałam, że będzie typowo wiosenny, a Dare To Shine jest bardzo słodki, waniliowy.
Ze świeższych polecam Ci obie Lucie
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-05, 07:52   #1118
anetta125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Chciałam kupić, ale zrezygnowałam. Myślałam, że będzie typowo wiosenny, a Dare To Shine jest bardzo słodki, waniliowy.
Ze świeższych polecam Ci obie Lucie
O nie, wanilia mnie zdecydowanie zniechęca. Dzięki za podpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetta125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 17:26   #1119
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
A co to? Nie znam...
Limitowana letnia edycja z 2016 albo 2017: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...nders-edt.html
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 20:03   #1120
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Limitowana letnia edycja z 2016 albo 2017: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...nders-edt.html
Też mam je na półce, ale dla mnie to zapach na cieplejsze dni niż obecne.
Tęsknię za pierwszą wersją Giordani White Gold i After Hours.
Dzisiaj do kolekcji dołączyła Possess, skoro w ofercie i były punkty a od jakiegoś czasu przymierzałam się do zakupu.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 20:13   #1121
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 07:46   #1122
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Limitowana letnia edycja z 2016 albo 2017: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...nders-edt.html
Brałabym! Uwielbiam zapachy niebiesko- zielone, lekkie i wietrzne
Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Też mam je na półce, ale dla mnie to zapach na cieplejsze dni niż obecne.
Tęsknię za pierwszą wersją Giordani White Gold i After Hours.
Dzisiaj do kolekcji dołączyła Possess, skoro w ofercie i były punkty a od jakiegoś czasu przymierzałam się do zakupu.
Possess też za mną chodzi od roku i wiem, że też je w końcu kupię. A teraz jak są w naprawdę super ofercie to się waham . Bo jak dla mnie pogoda robi się na zapachy lżejsze, a Possess czekałoby do późnej jesieni... Chcę złożyć zamówienie na dniach i strasznie żałuję, że uciekła mi oferta z Amazing Paradise i kulkami- bo choć zapach mnie czasami mdli (jak od wąchania melonu), to mimo wszystko chcę go.

Myślicie, że wrzucą coś super w ofercie na weekend?
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:52   #1123
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Jak już tak wspominacie, za czym tęsknicie, to ja kochałam Mirage i Freyę. Dwa najpiękniejsze zapachy Ori, a znam ich ofertę od 20 lat. Obecnie z takich naprawdę ciekawych, które zadowolą wytrawnego perfumoholika - to chyba tylko Paradise i Mysterial aud są w ofercie - a jakie jest Wasze zdanie?
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 17:43   #1124
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 18:01   #1125
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Brałabym! Uwielbiam zapachy niebiesko- zielone, lekkie i wietrzne

Possess też za mną chodzi od roku i wiem, że też je w końcu kupię. A teraz jak są w naprawdę super ofercie to się waham . Bo jak dla mnie pogoda robi się na zapachy lżejsze, a Possess czekałoby do późnej jesieni... Chcę złożyć zamówienie na dniach i strasznie żałuję, że uciekła mi oferta z Amazing Paradise i kulkami- bo choć zapach mnie czasami mdli (jak od wąchania melonu), to mimo wszystko chcę go.

Myślicie, że wrzucą coś super w ofercie na weekend?
Jest oferta 2+1, a ta z wodami Possess jest do jutra, na 8 marca może coś być.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Jak już tak wspominacie, za czym tęsknicie, to ja kochałam Mirage i Freyę. Dwa najpiękniejsze zapachy Ori, a znam ich ofertę od 20 lat. Obecnie z takich naprawdę ciekawych, które zadowolą wytrawnego perfumoholika - to chyba tylko Paradise i Mysterial aud są w ofercie - a jakie jest Wasze zdanie?
Dla Freyi się zapisałam do Ori, zestaw z nią był do odbioru w programie witamy, ale wtedy go nie odebrałam.

Lubię My destiny i zapachy z nutami wanilii. A na chwilę obecną staram się nie przywiązywać do zapachów, bo potem znikną z oferty i będę tęsknić...
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 08:00   #1126
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Jak już tak wspominacie, za czym tęsknicie, to ja kochałam Mirage i Freyę. Dwa najpiękniejsze zapachy Ori, a znam ich ofertę od 20 lat. Obecnie z takich naprawdę ciekawych, które zadowolą wytrawnego perfumoholika - to chyba tylko Paradise i Mysterial aud są w ofercie - a jakie jest Wasze zdanie?
Niestety, nie znam tych zapachów .
W życiu miałam tylko 2 zapachy, które naprawdę kocham- pierwszy to Givenchy Absolutely, którego już od bardzo dawna nie ma na rynku, a drugi to właśnie Eclat Femme Weekend- i tutaj jak głupia robię zapasy jak są w promocji, na wypadek jakby świat się zawalił albo ewentualnie wpadliby na genialny pomysł je wycofać z oferty...
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 18:12   #1127
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Niestety, nie znam tych zapachów .
W życiu miałam tylko 2 zapachy, które naprawdę kocham- pierwszy to Givenchy Absolutely, którego już od bardzo dawna nie ma na rynku, a drugi to właśnie Eclat Femme Weekend- i tutaj jak głupia robię zapasy jak są w promocji, na wypadek jakby świat się zawalił albo ewentualnie wpadliby na genialny pomysł je wycofać z oferty...
Masz co żałować, to były zapachy jedyne w swoim rodzaju
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 18:36   #1128
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Dziewczyny, czy któras z WAS widziała juz na zywo nowe kremy koloryzujące? jak wygladaja na żywo te odcienie?
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 19:31   #1129
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Masz co żałować, to były zapachy jedyne w swoim rodzaju
Teraz autentycznie wzbudziłaś moją zazdrość
Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któras z WAS widziała juz na zywo nowe kremy koloryzujące? jak wygladaja na żywo te odcienie?
Osobiście nie mam, ale tutaj możesz obejrzeć test na żywo:


https://www.youtube.com/watch?v=uvgd4PglbgA


Jest po rosyjsku, wybacz . Po polsku nie znalazłam jeszcze nic.
Olga mówi, że krem jest w porządku, nie jest mocno kryjący, zapach i kolory też ok. Jedyne co jej się nie podoba to wydajność- przy pierwszej warstwie krycie jej nie wystarczyło, było mocno półtransparentne i niedoskonałości twarzy były widoczne, i że dokładała tak drugi, trzeci i czwarty raz, żeby twarz ładniej wyglądała. A to się przedkłada na wydajność, bo tubka ma tylko 30ml. Ale wybacza, bo to nie podkład a krem koloryzujący. Drugą sprawą było wykończenie- nie jest matowe, ani nawet półmatowe- jest świecące. Tyle ogólnie


Kolejność nakładania na rękę podczas testu:
Ivory, następnie Natural i Beige.

A na twarz nałożyła sobie odcień Natural, ten środkowy.


Mam nadzieję, że pomogłam
__________________

Edytowane przez Y a s m i n e
Czas edycji: 2019-03-07 o 19:35
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-07, 19:38   #1130
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 19:45   #1131
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Noo, właśnie dlatego tak mocno się na koniec przypudrowała, żeby wyglądało ok . Po pudrze efekt jej się podobał.
Ale po tym też się zastanawiałam, mogłabym go wziąć, ale po co, skoro będę się świecić jak... Albo podkład, albo lekki bb jak chcę lekki efekt i bez cudowania. A myślę, że w tym AZ to już tyle napakowane jest rzeczy, że będzie mocno obciążał twarz, co przy Twojej tłustej albo mojej mieszanej może nie być fajne . Ale jak będą próbki, to na pewno wezmę przetestować, żeby mieć własną i rzetelną opinię na jego temat.
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 21:49   #1132
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Noo, właśnie dlatego tak mocno się na koniec przypudrowała, żeby wyglądało ok . Po pudrze efekt jej się podobał.
Ale po tym też się zastanawiałam, mogłabym go wziąć, ale po co, skoro będę się świecić jak... Albo podkład, albo lekki bb jak chcę lekki efekt i bez cudowania. A myślę, że w tym AZ to już tyle napakowane jest rzeczy, że będzie mocno obciążał twarz, co przy Twojej tłustej albo mojej mieszanej może nie być fajne . Ale jak będą próbki, to na pewno wezmę przetestować, żeby mieć własną i rzetelną opinię na jego temat.
Jak będę w filii muszę dopytać się o ten podkład. Nigdzie nie wspominają dla jakiej cery jest przeznaczony.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 07:37   #1133
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Y a s m i n e
bardzo dziekuje O to chodziło!
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 08:13   #1134
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Jak będę w filii muszę dopytać się o ten podkład. Nigdzie nie wspominają dla jakiej cery jest przeznaczony.
Daj znać proszę.
Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Y a s m i n e
bardzo dziekuje O to chodziło!
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 22:46   #1135
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Dziewczyny znów nie dostałam w piatek info z Oriflame.

Jesli mozecie podeslijcie na
dorotaph@op.pl


z góry dziekuje
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 16:46   #1136
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Dziewczyny znów nie dostałam w piatek info z Oriflame.

Jesli mozecie podeslijcie na
dorotaph@op.pl


z góry dziekuje
Już Ci wysyłam
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 19:20   #1137
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Dziewczyny, co zamawiacie dla siebie w katalogu nr 5?
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 21:13   #1138
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co zamawiacie dla siebie w katalogu nr 5?
Zestaw 4 kosmetyków, krem do rąk z rokitnikiem, kremy do ciała perfumowane- Divine i GG Essenza, Pędzel do pudru, żel i balsam Magnolia (kocham zapach magnolii )z Nature, odżywka do paznokci, krem i pomadka Cold Cream z Nature miód i mleko . Może jeszcze się skuszę na Omega 3, ale muszę sprawdzić, czy mi się kalkuluje Może jeszcze coś dojdzie A Ty?
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 04:23   #1139
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Zestaw 4 kosmetyków, krem do rąk z rokitnikiem, kremy do ciała perfumowane- Divine i GG Essenza, Pędzel do pudru, żel i balsam Magnolia (kocham zapach magnolii )z Nature, odżywka do paznokci, krem i pomadka Cold Cream z Nature miód i mleko . Może jeszcze się skuszę na Omega 3, ale muszę sprawdzić, czy mi się kalkuluje Może jeszcze coś dojdzie A Ty?
Ja planuję ten nowy balsam do ust, zapas tuszu Wonder, chyba tą różaną wodę kolońską z mydełkiem i kremem, oczywiście ten zestaw 4 kosmetyków, maseczkę z ogórkiem, zestaw z GG, szampon z Love Nature w promocji i żel pod prysznic Discover, też z promocji
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 08:28   #1140
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XII

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-27 11:15:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.