Body Jet i inne mniej inwazyjne metody powiększania piersi - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 12:37   #511
maluszki_dwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 90
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

mój też a dzis jaka niespodzianka !!! kwiaty na poduszce, prześliczne a wieczorem kolacja ...nie mogę sie doczekać lecę na zakupy po jakąś fajna bieliznę
maluszki_dwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:42   #512
malinka_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 90
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Ale Ci fajnie....ja nie miałam tak miło. Ale za to sama sobie sprawiłam prezent z okazji dnia kobitek...kupiłam sobie śliczną bieliznę..i moje piersi pięknie się prezentują!!!!!!!!
malinka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:34   #513
maluszki_dwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 90
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

a wczoraj na dzien meżczyzny ugotowalam boski egzotyczny obiad i kupilam mu komplet świec do smaochodu bo chial DDD
maluszki_dwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 14:36   #514
malinka_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 90
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Łooooo to nieźle jeszcze nie spotkałam się z czymś takim, że kobieta daje swojemu mężczyźnie komplet świec do auta ska wiedziałaś jakie mają być
malinka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:25   #515
asia17
Przyczajenie
 
Avatar asia17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

cześć dziewczyny! czy ktoras z was zdecydowala sie na ten zabieg powiekszania piersi metoda Macrolane? Zastanawiam sie czy warto... i co wazniejsze moze polecicie mi jakas klinike najlepiej w Kolobrzegu lub okolicach ?
asia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:39   #516
scarlet__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

Witaj
Wykonałam ten zabieg w czerwcu zeszłego roku. Miałam po 100ml na każdą pierś preparatu Macrolane. Zabieg trwał 30minut i był bezbolesny, odczuwałam tylko taki ból jakby zakwasy po przetrenowaniu. Efekt rewelacja!! Byłam po ciązy i moje piersi wymagały wypełnienia, przy okazji się uniosły. Poprawiło to moje samopoczucie o 100%. Jeśli masz jakieś konkretne pytania - pisz, a chętnie Ci na nie odpowiem. Pozdrawiam.
scarlet__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 14:15   #517
maluszki_dwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 90
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

zadzowniłam do jego kumpla oczywiście, sama bym nie wiedziała DD ja i świece do auta?? hehheeheh
maluszki_dwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 17:34   #518
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: powiekszanie piersi McGhan czy Eurosilicone ??wazne

Mozna do Was dolaczyc?
Mialam operacje robiona w maju 2010, wiec niedlugo juz minie rok. W Czechach, u dra Brzuchanskiego. Cycki sa przewspaniale, z 75AA (zero biustu) do 75D (piekne, idealne). Dra bardzo polecam. Umowilismy sie ze mi wlozy co najwiekszego wejdzie (ja chcialam 350 albo wiecej, a on sugerowal 300cc). No i jak sie obudzilam po operacji to peirwsze pytanie - jakie duze mam implanty - i sie okazalo ze wlozyl mi 400cc! I wyszlo i-de-al-nie.

Co do implantow, to mam eurosilicone, ale ta ich 'dozywotnia gwarancja' to pic na wode. Tu sa szczegoly: http://www.eurosilicone.com/Eurosili...t_Warranty.pdf
Gwarancja jest tylko na wypadek, jak implant sie zepsuje, peknie czy cos. Wtedy dostaniesz gratis nowe implanty, ale musisz nadal placic za operacje. A kto bedzie czekal, az implant peknie? Lekarza polecaja wymieniac implanty co 10-15 lat, wiec chyba kazda zapobiegawcza kobieta bedzie je wymieniac, a nie czekac az cos sie z nimi niedobrego stanie. A przy wymianie implantow oczywiscie pokrywamy ich koszt.
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 09:42   #519
polinea
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

Powiększanie piersi preparatem Macrolane jest na pewno o wiele mniej inwazyjne, niż operacja chirurgiczna. Nie pozostają po nim żadne blizny, a biust jest pełniejszy i podniesiony. Wszystko odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Jeżeli któraś z Was chciałaby zrobić ten zabieg w Warszawie, to odzywajcie się na priv. Znam świetną klinikę, gdzie można w ten sposób powiększyć biust. Również plusem jest to, że od razu po zabiegu można wrócić do swoich codziennych obowiązków.
polinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 12:37   #520
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

podbijam wątek. czy jakieś kolejne wizażanki probowały w ten sposób powiększyc piersi?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 19:42   #521
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

rozmawialam dlugo ze znajoma na ten temat
robila biust kilka lat temu, wydala mase pieniedzy, bo tak jak pisaly dziewczyny - 100ml to zdecydowanie za malo
zrobila chyba po 200ml, a roznicy niemal nie bylo widac (facet nie zauwazyl)
do tego po 7-8mcach efekt zszedł całkowicie
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 09:01   #522
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

pushit - eh a już miałam nadzieje, że to świetna alternatywna dla operacji :/
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 08:38   #523
scarlet__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

Nie zgadzam się, że 100ml to zdecydowanie za mało. Przede wszystkim przy pierwszym moim zabiegu bardzo ta ilość wypełniła moje piersi i były powiększone. Przy drugim zabiegu - po roku wystarczyło tylko 60ml a piersi byly większe niż po pierwszym zabiegu. Poza tym objętościowo nie można porównywać kwasu hialuronowego w ml do tej samej objętości wkładki implantowej - jest to zdecydowanie rózna gęstość materiału. Po roku czułam niedosyt i postanowiłam wstrzyknąć jeszcze trochę, choć lekarz robiący USG przed zabiegiem stwierdził, ze Macrolane jest w moich piersiach jeszcze ok 50%. Za pierwszy zabied zapłaciłam 9000zł, a za dostrzyknięcie 6500zł. Szybko, bezboleśnie, trwało to z wizytą godzinę i nie ma śladu po wstrzyknięciu!! ja jestem ZA i cały czas zachęcam dziewczyny do poprawiania sobie samopoczucia . Po tym zabiegu czuję się o 100% lepiej!!
scarlet__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 08:50   #524
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

scarlet, wlasnie duzo jest zlych opinii o tym zabiegu szczególnie ta, że bardzo szybko to się wchłania a kosztuje nie mało
może to głupie pytanie ale masz gdzieś zdjęcia piersi przed i po?
ja mam ogromny kompleks piersi, i o ile nad resztą ciala mozna pracować poprzez diete i ćwiczenia to tutaj nic nie mogę zrobić
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 08:35   #525
scarlet__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

Owszem, tania metoda to nie jest i trwała też nie, ale implanty mogą spowodować więcej zagrożeń - stąd zdecydowałam się na bezpieczniejszą metodę. Ja zrezygnowałam z wymiany samochodu na rzecz fajnych cycków. Fotkę mam i podeślę wieczorem.
scarlet__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 13:10   #526
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

Cytat:
Napisane przez scarlet__ Pokaż wiadomość
Owszem, tania metoda to nie jest i trwała też nie, ale implanty mogą spowodować więcej zagrożeń - stąd zdecydowałam się na bezpieczniejszą metodę. Ja zrezygnowałam z wymiany samochodu na rzecz fajnych cycków. Fotkę mam i podeślę wieczorem.
czekam na fotkę
ale mnie korci żeby to zrobić, szkoda, że nie jest tańsze :P akurat o jeden rozmiar by mi starczyło
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 13:53   #527
karolajna16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

Cytat:
Napisane przez scarlet__ Pokaż wiadomość
Owszem, tania metoda to nie jest i trwała też nie, ale implanty mogą spowodować więcej zagrożeń - stąd zdecydowałam się na bezpieczniejszą metodę. Ja zrezygnowałam z wymiany samochodu na rzecz fajnych cycków. Fotkę mam i podeślę wieczorem.
moge prosić o fotkę na maila karolina16-84@o2.pl
tez sie zastanawiam nad tą metodą-jestem po dwóch ciążąch a moje cycko to zerówki praktycznie-wstyd mi patrzec w lustro a co powiedziec żeby mąż mnie odlągał ;(

pozdrawiam i czekam na fotki

prosze namiary do tej kliniki
karolajna16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 20:09   #528
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

Cytat:
Napisane przez karolajna16 Pokaż wiadomość
moge prosić o fotkę na maila karolina16-84@o2.pl
tez sie zastanawiam nad tą metodą-jestem po dwóch ciążąch a moje cycko to zerówki praktycznie-wstyd mi patrzec w lustro a co powiedziec żeby mąż mnie odlągał ;(

pozdrawiam i czekam na fotki

prosze namiary do tej kliniki
obawiam się że scarlet to niestety copywriter
A poza tym te posty są dość stare- chyba nie zwróciłaś na to uwagi.
Ten fakt jest dość ważny bo w tym roku ta metoda została zakazana również w PL, zamieszczam powiadomienie producenta w całości :


Powiadomienie dotyczące bezpieczeństwa wyrobów medycznych – Macrolane VRF

Zalecenia wydane przez wytwórcę Q-Med AB dotyczące stosowania preparatu Macrolane VRF
Identyfikator FSCA 2012-04-30
Rodzaj działania: przerwanie stosowania Macrolane w zabiegach powiększania piersi

Data: 30 kwietnia 2012 r.

Uwaga: firma Q-Med podjęła decyzję o przerwaniu do odwołania stosowania preparatu Macrolane
w zabiegach powiększania piersi.
Powyższa decyzja wynika z faktu, że preparat Macrolane może zakłócać obraz w badaniu
mammograficznym.

Szczegółowe informacje o preparacie:

Produkt: Macrolane VRF20 i Macrolane VRF30

Nr art.: 10-60721, 10-60821, 10-60761, 10-60861, 10-60521, 10-60621, 10-60561, 10-60661
Opis problemu
Firma Q-Med podjęła decyzję o przerwaniu do odwołania stosowania preparatu Macrolane
w zabiegach powiększania piersi. Powyższa decyzja wynika z faktu, że preparat Macrolane może
zakłócać obraz w badaniu mammograficznym. Mammografia jest standardowym badaniem
wykorzystywanym w krajowym programie badań przesiewowych raka piersi w Szwecji oraz wielu
innych krajach.
Zalecenia w sprawie działań podejmowanych przez użytkownika
Instrukcja użytkownika zostanie zaktualizowana poprzez usunięcie wskazania do stosowania w
powiększaniu piersi. Zaktualizowana instrukcja użytkownika będzie dostępna ze wszystkimi
produktami Macrolane dostarczanymi przez firm” Q-Med w ciągu najbliższych 6–8 tygodni.
Zaktualizowana instrukcja zostanie umieszczona na stronie internetowej.
Tymczasem zostanie wystosowane pismo zawierające informację o wykreśleniu wskazania do
stosowania w powiększaniu piersi dołączane do każdej dostawy produktów do klientów.

Ponieważ nie zidentyfikowano żadnych kwestii dotyczących bezpieczeństwa stosowania samego
produktu, kobiety, które poddały się zabiegom powiększania piersi przy użyciu preparatu
Macrolane nie muszą podejmować żadnych działań poza wizytami kontrolnymi związanymi z
przeprowadzonym zabiegiem.
Istotne jest, aby pacjentki poinformowały swoich lekarzy o zabiegu powiększania piersi przy
badaniu przesiewowym, ponieważ może to zakłócać obraz podczas badania mammograficznego.
Konieczne może być dodatkowe badanie USG w celu uzyskania odpowiednich informacji o tkance
piersi do celów badania przesiewowego, zgodnie z obowiązującą instrukcją użytkownika.
Preparat Macrolane pozostaje dostępny do stosowania w zabiegach modelowania ciała

Odnośnik do strony internetowej Macrolane (www.macrolane.com).

Rozpowszechnianie powyższego powiadomienia dotyczącego bezpieczeństwa wyrobu
medycznego
Powyższe powiadomienie dotyczące bezpieczeństwa wyrobu medycznego zostanie przekazane
wszystkim użytkownikom preparatu Macrolane.
Powyższe powiadomienie należy przekazać zainteresowanym osobom w Pastwa organizacji.
Nie zidentyfikowano żadnych kwestii związanych z bezpieczeństwem samego produktu
Macrolane, w związku z czym wycofanie produktu z rynku nie ma zastosowania.
Informacje oraz zalecenia w powyższym powiadomieniu dotycz cym bezpieczeństwa wyrobu
medycznego s zgodne z treści pism do lekarzy, które zostały już wysłane w dniach 17–18
kwietnia 2012 r.
Działanie korygujące dotyczące bezpieczeństwa wyrobów medycznych wprowadzonych do obrotu
(FSCA) zostało przekazane do właściwych władz.

Z poważaniem,
/-/ Per Langö

Kierownik Global Strategic Marketing w firmie Q-Med AB
Dodatkowych informacji udziela dystrybutor wyrobu na terenie Polski:
Q-Med Polska Sp. z o.o.
ul. Łączyny 4
02-820 Warszawa
tel. 22 331 21 80




Tu można poczytać wiecej:

http://www.urpl.gov.pl/

http://www.macrolane.com/macrolane-m...out-Macrolane/
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 08:44   #529
scarlet__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

Hej
Ja miałam już 3 razy wykonywany ten zabieg, pisałam o nim wcześniej. Zabieg jest bezbolesny a efekt super. Jestem po dwóch ciążach i stąd moja decyzja o uzupełnieniu Macrolane. Jest to kwas hialuonowy. Prawie go nie czuć w piersiach, a zabieg trwał 30minut. |Za pierwszym razem miałam po 100ml podane, a przy następnych po 40ml jako uzupełnienie. Robię ten zabieg u lekarza, do którego chodzę kilka lat, który od zawsze badał mi piersi. Cena zależy od gabinetu, ale wiem, że tam gdzie robię to cena za zabieg jest od 4000zł. pozdrawiam
scarlet__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 13:42   #530
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiększanie piersi preparatem macrolane

Cytat:
Napisane przez scarlet__ Pokaż wiadomość
Hej
Ja miałam już 3 razy wykonywany ten zabieg, pisałam o nim wcześniej. Zabieg jest bezbolesny a efekt super. Jestem po dwóch ciążach i stąd moja decyzja o uzupełnieniu Macrolane. Jest to kwas hialuonowy. Prawie go nie czuć w piersiach, a zabieg trwał 30minut. |Za pierwszym razem miałam po 100ml podane, a przy następnych po 40ml jako uzupełnienie. Robię ten zabieg u lekarza, do którego chodzę kilka lat, który od zawsze badał mi piersi. Cena zależy od gabinetu, ale wiem, że tam gdzie robię to cena za zabieg jest od 4000zł. pozdrawiam
i wpadłaś tu właśnie dziś, po roku by napisać swój czwarty post i ogłosić tą nowinę światu a tak na marginesie masz mało aktywna tą postać a do tego nie czytasz postów i odpowiadasz bez sensu.
Przeczytaj mój wcześniejszy post- jedyny producent zabronił w kwietniu stosowania swojego wyrobu do powiększania piersi. Nie wolno go już stosować w tym celu. Jeśli jakiś lekarz nadal to robi- robi to nie zgodnie z przeznaczeniem tego produktu, równie dobrze może Ci wstrzykiwać silikon budowlany- bo takie same konsekwencje go za to czekają.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2012-10-27 o 18:52
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.