Promocja w Sephorze - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 11:03   #4201
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie polecić jakis sprawdzony krem pod oczy i na powieki dla alergicznej skóry ? ja zaczne leczyc się na własną ręke miałam mieć dzisija robione testy alergiczne lekarz taki snob że szkoda gadać nie chcial mi testu zrobić i wysłał na płatne badanie krwi które ii tak mi nie pomoże, jestem w kropce, boje używać sie kosmetyków vichy bo nie wiem czy to one nie uczulają szkoda mi wyrzucić na pół pełne kosmetyki jak nie mam pewności moze wy polecicie preparaty do pielęgnacji cery przed 25 rokiem życia skóra mieszana problematyczna podejrzewam nawet atopowa, a nie chce iść do sephory w ciemno a pani mi wcisnie krem za 200 zł a mnie jeszcze bardziej uczuli albo pogorszy stan skóry ehh (

przy takich problemach radzę kupować kremy i całą pielęgnację w aptece, te drogeryjne mają zawsze więcej syfu w składzie i są agresywniejsze.
A kolorówka mineralna też załatwia całkiem sprawę makijażu. Jeśli wiesz, że masz problemy ze skórą, nie kupuj w ciemno. Szkoda kasy. Ja zawsze proszę o próbki tego, czym jestem zainteresowana, z reguły nie odmawiają a jak nie dostanę, to nie kupuję tej firmy.
Są plusy takiej skóry, twój portfel może na tym zaoszczędzić
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 11:11   #4202
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie polecić jakis sprawdzony krem pod oczy i na powieki dla alergicznej skóry ? ja zaczne leczyc się na własną ręke miałam mieć dzisija robione testy alergiczne lekarz taki snob że szkoda gadać nie chcial mi testu zrobić i wysłał na płatne badanie krwi które ii tak mi nie pomoże, jestem w kropce, boje używać sie kosmetyków vichy bo nie wiem czy to one nie uczulają szkoda mi wyrzucić na pół pełne kosmetyki jak nie mam pewności moze wy polecicie preparaty do pielęgnacji cery przed 25 rokiem życia skóra mieszana problematyczna podejrzewam nawet atopowa, a nie chce iść do sephory w ciemno a pani mi wcisnie krem za 200 zł a mnie jeszcze bardziej uczuli albo pogorszy stan skóry ehh (
Lepiej zdecyduj się na krem apteczny (Vichy odradzam - ta marka, w ogóle nie powinna być traktowana jako apteczna). Zmień płyn do demakijażu, bo one często są drażniące.
Bardzo dobrze łagodzi krem pod oczy i na powieki Zaji z seri Calma HLC KLIK - kosztuje grosze, a działa cuda [do stosowania raczej na noc, bo pod makijaż średnio się nadaje]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 11:59   #4203
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

tez polecam jakis krem z flosleku albo apteczny, lepiej nie ryzykuj z agresywnymi przeciwzmarszczkowymi itp.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 12:57   #4204
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
tez polecam jakis krem z flosleku albo apteczny, lepiej nie ryzykuj z agresywnymi przeciwzmarszczkowymi itp.

dziękuje wam za porady teraz kończe 2 opakowanie kremu na powieki flos lek z rumiankiem i świetlikiem łągodzi przynosi ulgę ale plamy jak były tak są, jutro ide zrobić badanie krwi na alergie to w piatek się dowiem czy to atopowe zapalenie skóry , z dłuższej lektury na necie to sądze ze to jest to ;/ w poniedziałek ide do dermatologa to zapytam sie jakie kosmetyki może od serca polecic w necie wyczytałam ze górą są dwie firmy SVR i Eucerin ale ten SVR ma kiepskie opinie na kwc, boje sie tylko o make up czy mogę używać te kosmetyki jakie mam do tej pory mówiłyście że podkład vichy ma alko w składzie?? używam go od roku i jakos dobrze mi służył , ale jak mi sie skonczy to kupie jakis inny , jakie polecacie podkład to wolę z wyższej półki ale tak jak mówićie próbki próbki próbki najlepiej się sprawdzą, powiem wam ze zazdroszcze innym osobom co mają piękne zdrowe buźki, ja nie chodzę na solarium nie opalam sie kupuje dobre apteczne i sephorowskie kosmetyki a tu taka niespodzianka w nowym roku, meteoryty mają w składzie cos uczulającego??oby nie bo je kocham
a i przepraszam ze tak nie na temat piszę bo to w koncu wątek o sephorze ale zżyłam sie z wami i tak jakoś jesteście pozytywnie nastawione na problemy kosmetyczne innych osób

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-01-26 o 13:01
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:04   #4205
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
dziękuje wam za porady teraz kończe 2 opakowanie kremu na powieki flos lek z rumiankiem i świetlikiem łągodzi przynosi ulgę ale plamy jak były tak są, jutro ide zrobić badanie krwi na alergie to w piatek się dowiem czy to atopowe zapalenie skóry , z dłuższej lektury na necie to sądze ze to jest to ;/ w poniedziałek ide do dermatologa to zapytam sie jakie kosmetyki może od serca polecic w necie wyczytałam ze górą są dwie firmy SVR i Eucerin ale ten SVR ma kiepskie opinie na kwc, boje sie tylko o make up czy mogę używać te kosmetyki jakie mam do tej pory mówiłyście że podkład vichy ma alko w składzie?? używam go od roku i jakos dobrze mi służył , ale jak mi sie skonczy to kupie jakis inny , jakie polecacie podkład to wolę z wyższej półki ale tak jak mówićie próbki próbki próbki najlepiej się sprawdzą, powiem wam ze zazdroszcze innym osobom co mają piękne zdrowe buźki, ja nie chodzę na solarium nie opalam sie kupuje dobre apteczne i sephorowskie kosmetyki a tu taka niespodzianka w nowym roku, meteoryty mają w składzie cos uczulającego??oby nie bo je kocham
a i przepraszam ze tak nie na temat piszę bo to w koncu wątek o sephorze ale zżyłam sie z wami i tak jakoś jesteście pozytywnie nastawione na problemy kosmetyczne innych osób
mam nadzieje,ze to nie meteory - nie slyszalam zeby kogos uczulily

powodzenia u lekarza
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:09   #4206
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

pierwszy konkretny atak na powiekach dostałam przed meteorytami z miesiąc przed ich zakupem
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:21   #4207
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocja w Sephorze

Bioderma ma całą serię do skóry wrażliwej i atopowej ( atoderm ) . Używam serii hydrabio i b. sobie chwalę . Poczytaj na KWC i na ich stronce . Życzę zdrówka .

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
pierwszy konkretny atak na powiekach dostałam przed meteorytami z miesiąc przed ich zakupem
Ja miałam coś takiego po pudrze sypkim Diora.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 13:26   #4208
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Bioderma ma całą serię do skóry wrażliwej i atopowej ( atoderm ) . Używam serii hydrabio i b. sobie chwalę . Poczytaj na KWC i na ich stronce . Życzę zdrówka .

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------


Ja miałam coś takiego po pudrze sypkim Diora.

żebym ja wiedziała od czego to jest ciężko wyczuć co szkodzi, vichy używam od roku było ok, ten atak jakoś w trakcie pojawił sie bez żadnej zmiany kosmetyków , ostatnio kupiłam tylko high beam oraz palete korektorów benefit i nie używałam ich jeszcze
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:28   #4209
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
dziękuje wam za porady teraz kończe 2 opakowanie kremu na powieki flos lek z rumiankiem i świetlikiem łągodzi przynosi ulgę ale plamy jak były tak są, jutro ide zrobić badanie krwi na alergie to w piatek się dowiem czy to atopowe zapalenie skóry , z dłuższej lektury na necie to sądze ze to jest to ;/ w poniedziałek ide do dermatologa to zapytam sie jakie kosmetyki może od serca polecic w necie wyczytałam ze górą są dwie firmy SVR i Eucerin ale ten SVR ma kiepskie opinie na kwc, boje sie tylko o make up czy mogę używać te kosmetyki jakie mam do tej pory mówiłyście że podkład vichy ma alko w składzie?? używam go od roku i jakos dobrze mi służył , ale jak mi sie skonczy to kupie jakis inny , jakie polecacie podkład to wolę z wyższej półki ale tak jak mówićie próbki próbki próbki najlepiej się sprawdzą, powiem wam ze zazdroszcze innym osobom co mają piękne zdrowe buźki, ja nie chodzę na solarium nie opalam sie kupuje dobre apteczne i sephorowskie kosmetyki a tu taka niespodzianka w nowym roku, meteoryty mają w składzie cos uczulającego??oby nie bo je kocham
a i przepraszam ze tak nie na temat piszę bo to w koncu wątek o sephorze ale zżyłam sie z wami i tak jakoś jesteście pozytywnie nastawione na problemy kosmetyczne innych osób
Z mojej wieloletniej batalii ze zmianami łuszczycowymi wyciągnęłam wnioski:
1) Im prostszy skład kosmetyków tym lepiej- sephorę to lepiej omijaj- te kosmetyki pięknie pachną, świetnie się prezentują, doraźnie mogą nawet pomagać, ale ich skład na dłuższą metę męczy skórę i raczej źle odbija się na jej stanie- mówię o skórze wrażliwej. Im prostszy skład tym lepiej. A tu jedynie apteka pozostaje. I broń Boże Vichy- te ich kosmetyki tak są naładowane zbędnymi dodatkami, że strach. Każdy jeden perfumowany.
2) Lecz się kompleksowo- od środka również. Istotne jest co jesz Co ciekawe, gdy mam wysyp i swędzi okrutnie, żaden lek i maść nie działa- a jedynie wapno w dużych ilościach. Polecam
3) Odstaw wszystko co używasz do twarzy- brzmi strasznie, bo jak tu się nie umalować i wyjść z domu/ Ale najpierw musisz znaleźć pasującą twojej skórze pielęgnację skóry, a to może potrwać. Może cię podrażnia jakiś kosmetyk kolorowy, nie dowiesz się tego, dopóki będziesz go używać. Jak już opanujesz swoją skórę to stopniowo wprowadzaj kolorowe kosmetyki i obserwuj reakcje. Gdy zaczniesz eksperymentować i mieszać różne składniki na twarzy, możesz nigdy nie dojść do tego co ci szkodzi.
Z mojej strony polecam Biochemię urody- kiedyś też mi do głowy nie przyszło używać tanich kosmetyków. Zawsze myślałam, że jak drogie to dobre. Od niedawna zaopatruję się tylko tam i powoli widzę poprawę. Najważniejsze, że od dawna nic mi łuszczycowego na twarzy nie wywaliło.
Pamiętaj, im prostszy skład tym lepiej. Najpierw wylecz skórę. I nie wszystko co panie w aptece polecają, jest dobre dla wrażliwej skóry
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:34   #4210
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Z mojej wieloletniej batalii ze zmianami łuszczycowymi wyciągnęłam wnioski:
1) Im prostszy skład kosmetyków tym lepiej- sephorę to lepiej omijaj- te kosmetyki pięknie pachną, świetnie się prezentują, doraźnie mogą nawet pomagać, ale ich skład na dłuższą metę męczy skórę i raczej źle odbija się na jej stanie- mówię o skórze wrażliwej. Im prostszy skład tym lepiej. A tu jedynie apteka pozostaje. I broń Boże Vichy- te ich kosmetyki tak są naładowane zbędnymi dodatkami, że strach. Każdy jeden perfumowany.
2) Lecz się kompleksowo- od środka również. Istotne jest co jesz Co ciekawe, gdy mam wysyp i swędzi okrutnie, żaden lek i maść nie działa- a jedynie wapno w dużych ilościach. Polecam
3) Odstaw wszystko co używasz do twarzy- brzmi strasznie, bo jak tu się nie umalować i wyjść z domu/ Ale najpierw musisz znaleźć pasującą twojej skórze pielęgnację skóry, a to może potrwać. Może cię podrażnia jakiś kosmetyk kolorowy, nie dowiesz się tego, dopóki będziesz go używać. Jak już opanujesz swoją skórę to stopniowo wprowadzaj kolorowe kosmetyki i obserwuj reakcje. Gdy zaczniesz eksperymentować i mieszać różne składniki na twarzy, możesz nigdy nie dojść do tego co ci szkodzi.
Z mojej strony polecam Biochemię urody- kiedyś też mi do głowy nie przyszło używać tanich kosmetyków. Zawsze myślałam, że jak drogie to dobre. Od niedawna zaopatruję się tylko tam i powoli widzę poprawę. Najważniejsze, że od dawna nic mi łuszczycowego na twarzy nie wywaliło.
Pamiętaj, im prostszy skład tym lepiej. Najpierw wylecz skórę. I nie wszystko co panie w aptece polecają, jest dobre dla wrażliwej skóry

oj dzięki za wyczerpującą wypowiedź z sephory to akurat kupuje kremy dla mamy oraz kolorówkę, żele do kąpieli dla siebie oraz jakieś maseczki gommage peel off , tylko boje sie pielęgnacji bo mam skore mieszaną błyszczącą z trądzikiem ktory nasila sie na okres , moim problemem jest to ze jak nałoże podkład to po godzinie świece się jak lampa w pokoju ;/ obawiam sie ze stosując same nawilżacze pogłebie drugi problem , używałam do tej pory kremy matujące , nawilżające kilka działań w jednym a teraz zmiana na sam kierunek nawilżania nie wplynie jakoś negatywnie na tłuste partie skóry??
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 14:33   #4211
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

pycia - mi przez zimę również wyskakują dziwne rzeczy na twarzy - byłam u dermatologa, przepisał mi specyfiki za ponad stówę, które nie pomogły, rozchorowałam się, poszłam do lekarza rodzinnego i przepisał mi tabletki i maść za w sumie 20zł i zeszło mi wszystko ;/ zależy od lekarza, jak ten jest do du.py to znajdz innego! Znowu mi się coś dzieje - piecze mnie twarz i szyja:/ Wg powodem jest zbyt niska temperatura, przemarzam i takie skutki;/
Co do pielegnacji to taki mały niebieski płyn micelarny z ziaji jest super. Ja lubię wodę z vichy. Dobór kremu to dla mnie koszmar. Mam ich chyba z 5 i używam na zmiane, bo jeden na suche partie twarzy, inne na strefe T;/ Jednego dnia potrzebuję mocno nawilżającego, w inny lekko;/
Problemem może być też twarda woda - po każdym prysznicu mam tak napiętą skórę, że szok;/ Często również piecze.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 14:40   #4212
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocja w Sephorze

Albo pędzle do makijażu... Ostatnio jak prałam pierwszy raz pędzel XL z sephory , to tak dziwnie farbował na szarobrązowo .
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 14:41   #4213
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Pycia bidulko mam nadzieje,ze te badania wuykarza co Ci jest ;* trzymaj sie ;* Ja moge Ci polecic kremy z Biodermy i wlasnie flos leka ale nigdy nie mialam skory jakos bardzo wrazliwej wiec expertem nie jestem...


btw Zrobilam tattoo!! ale ejdnak zdecydowalam sie na Follow your dreams Jutro ajde sobie wynagrodzic bol w sephorze
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 14:41   #4214
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocja w Sephorze

dziewczyny, czy nadal w sephorze jest 20% na marki na wyłączność (np. benefit czy fred faruggia)? Do kiedy to obowiązuje?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 14:55   #4215
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocja w Sephorze

Miskowa, ta promo już się chyba skończyła.



BTW, skoro nawet poświąteczką zniżkę zrobili -25%,to idąc tym tropem(oszczędności,podno szenie cen i zdzieranie) to nie zdziwię się, jeśli na Walentynki będzie -15% a nie -20%, albo -25% ale tylko na jeden produkt
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 15:05   #4216
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24633323]Miskowa, ta promo już się chyba skończyła.



BTW, skoro nawet poświąteczką zniżkę zrobili -25%,to idąc tym tropem(oszczędności,podno szenie cen i zdzieranie) to nie zdziwię się, jeśli na Walentynki będzie -15% a nie -20%, albo -25% ale tylko na jeden produkt [/QUOTE]

oj, nie obraziłabym się gdyby dali -25% na jeden produkt:P i tak konsultantki dają na wszystko:P tylko drukują na osobnych paragonach:P
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 15:35   #4217
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocja w Sephorze

Oj to chyba wyjątki... w 'moich' sephorach chyba raz trafiłam na fajną babeczkę(ale tylko doradzała) i na pewno by mi nie dały zniżki na każdy paragon
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 15:43   #4218
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocja w Sephorze

Pyciu,dziewczyny maja rację,mnie też Vichy uczula,również mam wrażliwa cerę.Czy ostatnio moze używasz micela z biodermy?Ja tez mam jakieś uczulenie oo jakiegoś tyg,dziś byłam u kosmetyczki,jutro idę do dermatologa.Napisz jak wygląda Twoj demakijaż?
Minerałki,.....mi akurat one nie służą.Chociaż kupiłam teraz w Sephorze Smashboxa Halo,zobaczymy
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 15:49   #4219
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
oj, nie obraziłabym się gdyby dali -25% na jeden produkt:P i tak konsultantki dają na wszystko:P tylko drukują na osobnych paragonach:P
ja tez nie spotkalam jeszcze takiej
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 15:59   #4220
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja tez nie spotkalam jeszcze takiej
ja kupowałam kiedys na tej zniżce z 10 kosmetyków, i 3 były przecenione, i nawet na te przecenione zrobiły rabat. Zrobiły 10 paragonów bez problemu:P Także zależy to od konsultantki, ale wiadomo, że gdyby mi nie naliczyły, to bym podziękowała, poszła do innej albo przyszla następnego dnia :P
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:02   #4221
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocja w Sephorze

No tak,ale w systemie pewnie widać, że delikwentka wykorzystała -25% czy tam inną zniżkę?

A w jakim mieście robiłaś takie fajne zakupy, jeśli można spytać?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:20   #4222
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Pyciu,dziewczyny maja rację,mnie też Vichy uczula,również mam wrażliwa cerę.Czy ostatnio moze używasz micela z biodermy?Ja tez mam jakieś uczulenie oo jakiegoś tyg,dziś byłam u kosmetyczki,jutro idę do dermatologa.Napisz jak wygląda Twoj demakijaż?
Minerałki,.....mi akurat one nie służą.Chociaż kupiłam teraz w Sephorze Smashboxa Halo,zobaczymy
od jakiegoś czasu wykluczyłam do mycia twarzy zel vichy ten zielony i stosuje z oriflame taką białą serie do cery suchej wrażliwej, twarz po tym jest taka miekka i najwazniejsze nie przesuszona, na twarz używam krem vichy essentieles a wcześniej tri active , na pryszcze krostki stosuje miejscowe sztyfty , peeleing raz w tygodniu , używam też mleczko nawliżające z wit E i bawełną, a od miesiąca na powieki stosuje preparaty z rumiankiem i świetlikiem, mam też taką mega nawilżającą maseczke nagietkową na podrażnienia i przesuszenia ją stosuje w zależności od podrażnień niby to maseczka a konsystencje ma jak krem na podrażnienia, w następnym tygodniu pójde do superpharm po proszę o próbki podkładu dla wrażliwej cery boje sie używać ten matujący vichy a chyba w sephorze nie znajde takiego bezpiecznego? na necie wynalazłam ze la roche posay jest w miare bezpieczna :żele do mycia twarzy mleczko, podkłady i pudry

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-01-26 o 16:26
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:28   #4223
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu wykluczyłam do mycia twarzy zel vichy ten zielony i stosuje z oriflame taką białą serie do cery suchej wrażliwej, twarz po tym jest taka miekka i najwazniejsze nie przesuszona, na twarz używam krem vichy essentieles a wcześniej tri active , na pryszcze krostki stosuje miejscowe sztyfty , peeleing raz w tygodniu , używam też mleczko nawliżające z wit E i bawełną, a od miesiąca na powieki stosuje preparaty z rumiankiem i świetlikiem, mam też taką mega nawilżającą maseczke nagietkową na podrażnienia i przesuszenia ją stosuje w zależności od podrażnień niby to maseczka a konsystencje ma jak krem na podrażnienia, w następnym tygodniu pójde do superpharm po proszę o próbki podkładu dla wrażliwej cery boje sie używać ten matujący vichy a chyba w sephorze nie znajde takiego bezpiecznego?
To wyklucza moje podejrzenia,jest kilka wizażanek min ja mam chyba uczulenie(ale tylko oczu)na biodermę.mam malutki pęcherzyk na spojówce i bardzo kłuje.Jeśli masz wrażliwą nie powinnaś w zadnym razie uzywać retinolu,żadnej Vit A w kosmetykach.tak mi dziś mówiła kosmetyczka
Jutro bedę u dermatologa,to dowiem sie wiecej.
Obawiam sie też ziaji,micel niebieski,w ogóle mi nie służy,szczypała mnie cała buzia,a o oczach nie wspomne.Kiedys kupiłam Sephorowy micel,ale jak zobaczyłam,ze do tłustej to poleciał na targowisko,koszt 39zł,moze on by Tobie słuzył.Babeczki z Sephory go zachwalały.
Naprawdę Ci wspólczuje,bo nikt tak nie rozumie drugiego w cierpieniu jak cierpiący
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:57   #4224
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocja w Sephorze

Wiecie co ja chyba nie umiem używać HB bo wychodzą mi jakieś placki nie tak jak na filmiku bu
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 17:13   #4225
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Wiecie co ja chyba nie umiem używać HB bo wychodzą mi jakieś placki nie tak jak na filmiku bu
moze za duzo nakladasz?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:01   #4226
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Wiecie co ja chyba nie umiem używać HB bo wychodzą mi jakieś placki nie tak jak na filmiku bu
a rozcierasz od razu pedzelkiem?
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:35   #4227
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

ja dzisiaj wypróbowłam high beam na mamie i efekt jest super buźka jak z tv , a moon beam wymieszałam z podkładem to efekt lepszy niż jak sam się nakłada
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:21   #4228
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocja w Sephorze

No może i za dużo nakładam, nakładam palcami..
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:51   #4229
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Promocja w Sephorze

dziewczyny, bylam dzis w sephorze i rzucily mi sie w oczy 2 produkty. Ponieważ nie wiem jakie to firmy to opiszę jak wyglądały i mam nadzieję, że napiszecie mi czy warto je kupic Oba produkty to cienie.
1. tzw. "duo" czyli 2 cienie w jednej małej, jakby plastikowej białej paletce, koszt chyba 99 zł; tak samo wyglądają błyszczyki i korektory z tej formy
2. paletka 4 cieni, takie pudełeczko, z zamkniętą w środku jakąś laleczką, zabawką... koszt też chyba ok. 100 zł - znalazłam w necie, to firma TOKIDOKI - CROMATICO EYESHADOW PALETTE

Edytowane przez Olecha
Czas edycji: 2011-01-26 o 23:05
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:08   #4230
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
dziewczyny, bylam dzis w sephorze i rzucily mi sie w oczy 2 produkty. Ponieważ nie wiem jakie to firmy to opiszę jak wyglądały i mam nadzieję, że napiszecie mi czy warto je kupic Oba produkty to cienie.
1. tzw. "duo" czyli 2 cienie w jednej małej, jakby plastikowej białej paletce, koszt chyba 99 zł; tak samo wyglądają błyszczyki i korektory z tej formy
2. paletka 4 cieni, takie pudełeczko, z zamkniętą w środku jakąś laleczką, zabawką... koszt też chyba ok. 100 zł - znalazłam w necie, to firma TOKIDOKI - CROMATICO EYESHADOW PALETTE
Puposhka firmy Pupa czy jakoś tak, ale nie miałam ich.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.