Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 15:12   #1651
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Hej! Właśnie zabieram się za remont kuchni i chce kupić dobrą(!) farbę. Może być nawet trochę droższa, ale liczy się jakość. Tym bardziej, że wiadomo jak to bywa w kuchni... tam się chlapnie, tam pobrudzi Bardzo proszę o pomoc!
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:21   #1652
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

ja zadowolona jestem najbardziej z Beckersa i Benjamina Moore'a, na trzecim miejscu Tikkurila. Ta ostatnia jest z kolei na pierwszym miejscu w rankingu mojej przyjaciółki. A wymalowałyśmy już trochę mieszkań ;-)
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:26   #1653
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Ja głównie mam Dekoral i sobie chwalę - każda plama schodzi, czy to tłusta, czy to po psie, szybciutko sie myje, szybko wysycha i sladu nie widać.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 21:10   #1654
alishia123
Raczkowanie
 
Avatar alishia123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Talking Dot.: Jak pomalować ściany???

Witam.Chciałabym abyście mi doradziły jakie kolory ścian by mi pasowały no i jakie dodatki do tych mebli których zdjęcia tu załączyłam.Przeprowadzamy się razem z narzeczonym i będziemy sobie tamto mieszkanie powoli urządzać malować ściany itp. Na razie jeszcze nie mam zdjęć mieszkania , ale jak tylko będę mieć to również tu załączę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2_55e99a6e3232.jpg (32,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3_55e99a6e3232.jpg (34,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adrenaline alu 2.jpg (61,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mebloscianka-adrenaline_100.jpg (21,9 KB, 34 załadowań)
__________________
Ślub 25.06.2011

http://www.fotografia.slubna.com.pl/...1-06-25/02.jpg
alishia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:34   #1655
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Jak pomalować ściany???

Cytat:
Napisane przez alishia123 Pokaż wiadomość
Witam.Chciałabym abyście mi doradziły jakie kolory ścian by mi pasowały no i jakie dodatki do tych mebli których zdjęcia tu załączyłam.Przeprowadzamy się razem z narzeczonym i będziemy sobie tamto mieszkanie powoli urządzać malować ściany itp. Na razie jeszcze nie mam zdjęć mieszkania , ale jak tylko będę mieć to również tu załączę.
Przy takich kolorach ładnie prezentowałby się jasny błękit lub jasna zieleń. Odradziłabym mody obecnie fioletowy i śliwkowy, bo meble i kanapa będą w podobnych kolorach i pokój zrobiłby się ciemny i wszystkie elementy zaczęły się zlewać w jedno
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:30   #1656
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez karolina_les Pokaż wiadomość
Hej! Właśnie zabieram się za remont kuchni i chce kupić dobrą(!) farbę. Może być nawet trochę droższa, ale liczy się jakość. Tym bardziej, że wiadomo jak to bywa w kuchni... tam się chlapnie, tam pobrudzi Bardzo proszę o pomoc!
Ja polecam Dekso 5 Flugger
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:00   #1657
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: Jak pomalować ściany???

A ja postawiłabym na klasykę beż, kawa z mlekiem, a całe wnętrze ożywiłabym jakimś pomarańczem, np w postaci zasłon i poduszek, czy dodatków: wazon, ramki na zdjęcia.
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 17:51   #1658
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Jak pomalować ściany???

Cytat:
Napisane przez alishia123 Pokaż wiadomość
Witam.Chciałabym abyście mi doradziły jakie kolory ścian by mi pasowały no i jakie dodatki do tych mebli których zdjęcia tu załączyłam.Przeprowadzamy się razem z narzeczonym i będziemy sobie tamto mieszkanie powoli urządzać malować ściany itp. Na razie jeszcze nie mam zdjęć mieszkania , ale jak tylko będę mieć to również tu załączę.
jak widać w postach, ile osób tyle opinii . Obawiam się moja droga, że dałaś ciut za mało danych żeby oczekiwać rzeczowych wskazówek. Napisz co lubisz, w jakim stylu chcesz mieć swoje M, czego nie znosisz, a wtedy opinie pozostałych Wizażanek będą mniej od sasa do lasa. Meble są na tyle neutralne kolorystycznie, że możesz wybierać naprawdę z dużej palety kolorów. Jeżeli chodzi o dodatki i styl to wybór będzie mniejszy, ale myślę, że co najmniej 2 opcje się znajdą
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 22:58   #1659
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

czy ktoś z Was ma do mebli w kolorze olcha miodowa fioletowe ściany? Mam meble z BRW (te ze zdjęcia) i planuję zrobić ściany kremowe/piaskowe i do tego jedna ściana, na której będzie telewizor w kolorze fioletowym / jogodowym. Co sądzicie o takim zestawieniu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brw.jpg (44,2 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Olecha
Czas edycji: 2011-04-01 o 23:05 Powód: dodanie zdjęcia
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 10:41   #1660
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Meble są nieco ciemne. Ja wybrałabym świeży, wesoły wrzos z kremowym bądź bardzo jasnym beżowym.
Notabene bardzo ładny pokój
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 15:05   #1661
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Meble są nieco ciemne. Ja wybrałabym świeży, wesoły wrzos z kremowym bądź bardzo jasnym beżowym.
Notabene bardzo ładny pokój
to zdjęcie ekspozycji, znalezione w necie. Obecnie mam piaskowe ściany i też zastanawiam się nad kremowymi, więc chyba rozważę ten wrzos znalazłam też takie zdjęcie (załącznik) ale kolor ścian chyba jednak zbyt intensywny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SPRZEDAM-MEBLE-BLACK-RED-WHITE-_large.jpg (24,3 KB, 29 załadowań)
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 19:25   #1662
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Witam Dziewczęta Chciałam was prosić o pomoc. Mam zamiar pomalować ściany w pokoju, tylko właśnie na jakie kolory? Nie chciałabym wszystkich jednakowych. Pokój jest duży, więc jest duże pole do popisu. Zależy mi na ciepłych barwach. Jeśli chodzi o łóżka to mogę kupić narzuty, żeby dopasować je kolorystycznie. Trzeba wziąć pod uwagę, że mam niebieski dywan. Myślałam o czymś w odcieniach brązach i beżu, czerwony z szarym, czerwony z kremem. Odpadają kolory: pomarańczowy, fioletowy, zielony. Dodam jeszcze, że chciałabym umieścić jakieś wzory. Załączam zdjęcia mojego pokoju i z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02109.jpg (48,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02110.jpg (49,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02111.jpg (50,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02112.jpg (49,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02113.jpg (50,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02115.jpg (40,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02116.jpg (49,3 KB, 19 załadowań)
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:56   #1663
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczęta Chciałam was prosić o pomoc. Mam zamiar pomalować ściany w pokoju, tylko właśnie na jakie kolory? Nie chciałabym wszystkich jednakowych. Pokój jest duży, więc jest duże pole do popisu. Zależy mi na ciepłych barwach. Jeśli chodzi o łóżka to mogę kupić narzuty, żeby dopasować je kolorystycznie. Trzeba wziąć pod uwagę, że mam niebieski dywan. Myślałam o czymś w odcieniach brązach i beżu, czerwony z szarym, czerwony z kremem. Odpadają kolory: pomarańczowy, fioletowy, zielony. Dodam jeszcze, że chciałabym umieścić jakieś wzory. Załączam zdjęcia mojego pokoju i z góry dziękuję za pomoc
Dużo zdjęć zestawień kolorów jakie podałaś jest w inspiracjach Sweetish. I beżowo - brązowe i czerwono - kremowe i czerwono - szare zestawienia są zazwyczaj eleganckie i łatwe w odbiorze. Z ciepłych odcieni urzekł mnie w tym roku kolor Vintage Wine lansowany przez Benjamin Moore - nie wiem tylko czy nie jest taka stylizacja zbyt awangardowa dla Ciebie.
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 07:20   #1664
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Oglądałam te inspiracje, ale właśnie w tym problem, że nigdzie nie było mebli sosnowych oraz niebieskiego dywanu. Boję się, że szary nie będzie współgrał z meblami, a znowu krem/beż będzie za mdły. A co do Twojej propozycji, to niestety wydaję mi się za poważna, mimo, że sama już bardzo młoda nie jestem Ale dziękuję bardzo
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:35   #1665
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Dziewczyny jaki kolor ścian polecałybyście w tej kuchni? Szafki i kafelki zostają takie same, zdjęcia są z ogłoszenia, lepszymi nie dysponuję. Dodam, że kuchnia jest wąska, z oknem, ale dość ciemna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG3678.jpg (99,1 KB, 43 załadowań)
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:30   #1666
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

@Olecha - jak dla mnie za ciemny.

@evciapo - ścianę z drzwiami i ścianę z oknem pomalowałabym na czerwono (czy na wygasły, czy bardziej soczysty to już wedle upodobania) i resztę na jasny szary bądź jasny krem (mnie czerwień dobrze prezentuje się z białą czekoladą bodajże Duluxa). W pierwszym przypadku będziesz miała nieco chłodniej, w drugim cieplej. Jeśli chcesz się przystosować do niebieskiego, dwie mniejsze ściany może pomaluj na ciemną czekoladę? A reszta mogłaby być kremowa.

@Nisia4 - myślę, że pasowałyby bardzo jasne kolory. Beż albo zieleń... jest dużo możliwości, byle jasne .
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 18:10   #1667
aadix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

witam!
mam w pokoju ciemny fiolet na ścianach i chciałem go przemalować na jasny żółty.
co zrobić żeby ten fiolet przykryć?
słyszałem żeby najpierw pomalować na szaro a później właściwy kolor (dwie warstwy).
co o tym sądzicie?
aadix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 08:12   #1668
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Ja nie miałam tego problemu, wystarczylo zagruntowac unigruntem, a potem pomalowac farbą właściwą. Przemalowywałam z ciemnego na biały i nie ma żadnych prześwitów.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 09:32   #1669
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Ja polecam Dekso 5 Flugger
tak sądzisz? no moze rzeczywiscie skusze sie na tego fluggera, bo nie pierwsza mi go polecasz...no nic zobaczymy, jakies inne pomysly?
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 11:35   #1670
ZosiaSssamosia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Mam nadzieję, że nie dubluję postu: fajny filmik o robieniu wzorów strukturalnych na ścianie http://www.youtube.com/watch?v=ahZovNdqK9w instrukcja robiona na produktach Cekol, ale fajna, pokazane co i jak po kolei zrobić
ZosiaSssamosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 13:09   #1671
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cekol odpada
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 14:36   #1672
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez karolina_les Pokaż wiadomość
tak sądzisz? no moze rzeczywiscie skusze sie na tego fluggera, bo nie pierwsza mi go polecasz...no nic zobaczymy, jakies inne pomysly?
Ja mam farbami tej firmy pomalowane pokoje i łazienke, wc można fajnie zmyć wszelki kurz, brud z farby dekso 5. Nie należy do najtańszych, ale wkońcu nie maluje się co roku, a taka inwestycja się opłaca. Wiem, że w tamten weekend we Wrocławiu były promocyjne ceny na farby. Musiałabyś się wybrać lub zadzwonić do najbliższego sklepu czy u nich były lub będą Jest duży wybór gamy kolorystycznej, a na ścianie bardzo ładnie też wyglądają. Acha i polecam raczej matową farbę a nie świecącą (chyba, że masz idealnie gładkie ściany).
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:38   #1673
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez coco_chanel6666 Pokaż wiadomość
no włąśnie, więc chyba właśnie postawię na fluggera...wchodząc na ich strone zauwazylam, ze oni co tydzien organizują jakieś spotkania dla zainteresowanych z fachowcami, moze warto by sie wybrac, tym bardziej, ze z Warszawy jestem...Dzięki za polecenie matowej, ale dołazienki raczej skuszę się na satynową...Był ktoś już na spotkaniach we fluggerze?
to co coco_chanel? malujemy fluggerem? ja na spotkaniach nie bylam, bo nie wiedzialam o nich, ale chetnie sie wybiorę
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 21:28   #1674
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
Oglądałam te inspiracje, ale właśnie w tym problem, że nigdzie nie było mebli sosnowych oraz niebieskiego dywanu. Boję się, że szary nie będzie współgrał z meblami, a znowu krem/beż będzie za mdły. A co do Twojej propozycji, to niestety wydaję mi się za poważna, mimo, że sama już bardzo młoda nie jestem Ale dziękuję bardzo
Sosna bardzo ładnie komponuje się z szarym. Na zdjęciu nr 1 jest właśnie taki jaśniuteńki szary i pomarańczowe dodatki. Za pomarańczowym nie przepadasz, ale może się nad nim zastanowisz w kontekście dodatków, bo jako jedna z niewielu barw ma szansę ładnie zagrać z niebieskim dywanem i sosną. Brońbosz nie namawiam do pokolorowania jednej ściany na pomarańczowo Można szary połączyć - tak jak myślałaś - z czerwonym, ale trzeba dużo ostrożności, żeby odcień czerwonego pasował do niebieskiego dywanu. Na zdj. nr 2 jest czerwony z sosną i kremem, ale dywan wynieśli bo by nie pasował
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11-16-marilyn1.jpg (32,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg md9291-4305set.jpg (32,4 KB, 32 załadowań)
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:01   #1675
An!u$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

i ja postanowiłam zwrócić się o pomoc w doborze kolorów do pokoju.
obecnie pokój mam w kolorze brzoskwini, pomarańczowe rolety. meblościanka-olcha miodowa, wykładzina beżowa w brązowe ciapki, wersalka i fotele beżowe. nudno, wiem w pokoju stoi również łóżeczko synka, również olcha miodowa.
pokój na poddaszu. wymiary 5x4. na krótszych ścianach okno+drzwi balkonowe, łóżeczko, na drugiej drzwi do pokoju, stolik, fotele. na "całej" ścianie meblościanka, na ścianie pod skosem wersalka.
podłoga do wymiany, chętnie dokupię jakieś narzuty na fotele i wersalkę. chciałabym zostawić też rolety pomarańczowe i dopiero po jakimś czasie je ewentualnie zmienić a kolory ścian dobrać jakoś pasujące no i nie wiem jakie... ze względu na małe dziecko jasne ściany odpadają. mam ochotę na jakiś zielony stonowany, oliwkę, no i nie wiem. proszę o pomoć
An!u$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:59   #1676
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

An!u$, z tymi ciemnymi bym nie przesadzała ze względu na meble ; )
Moje propozycje:
- niezbyt ciemny malinowy
- wesoły zieleń.
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 16:59   #1677
LadySugar
Przyczajenie
 
Avatar LadySugar
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Ja bym dała coś neutralnego, jakiś beż może?
__________________

LadySugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 18:14   #1678
cabanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 57
GG do cabanka Send a message via Skype™ to cabanka
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

W pokoju dziecka jasny zielony to dobry wybór. U mnie jeden pokój jest właśnie w tej tonacji i wszyscy lubią w nim przebywać.
cabanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 19:37   #1679
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Hej dziewczyny!

Chciałabym w najbliższym czasie zmienić kolor ścian w pokoju.
Ostatnio wymieniłam z narzeczonym meble, teraz są w kolorze calvadosu, natomiast łóżko mamy w kolorze jasnego brązu z beżowymi poduszkami.
Niestety nie mam zdjęć...

Mogłybyście doradzić jaki kolor ścian pasuje do tego koloru mebli?
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 17:01   #1680
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

No pomalowałam w końcu pokój na beż. Kupiłam za jasny i dodałam beżowy pigment.Kolor wyszedł ładny,ale dla mnie za chłodny-takie ala cappuccino (b.jasne),a chciałam taki ciepły odcień-kolor słomy.No niby już po malowaniu,ale chyba jednak zmienię,bo zupełnie mi nie pasuje do koncepcji.

I pytanie-jaki barwnik wlać do tego jasnego cappucino-żółtypomarańczowy (żeby ocieplić,bo teraz ten chłodny beż czasem w szary fiolet wpada)??

Chciałabym jeszcze polecić farbę,którą kupiłam-nie wiem,czy moge wymienić markę
Cenowo jak wszystkie inne znane,ale naprawde rewelacja.Malowałam brudne,białe ściany na beż(2 razy przyciemniałam odcień,czy 3 razy malowałam) i za każdym razem wystarczyła na dany kolor 1 warstwa-żadnych prześwitów i smug-serio
dobra,napiszę,chyba nie zostane posądzona o spam.
Ta farba to Luxens, za 5 l zapłaciłam chyba 68 zł
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 17:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.