Psy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 21:31   #1801
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Psy

cześć, od kilku dni mam yorka mieszańca (ur. 8 grudnia 2011) i chciałabym Was zapytać jak duże porcje należy takiemu pieskowi przygotowywać? Do tej pory dostawała czubaty podstawek pod kieliszek, czasami 2, jeśli wołała, ale zastanawiam się czy to nie za mało. Z góry dziękuję za pomoc.
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:06   #1802
nurazuki
Zadomowienie
 
Avatar nurazuki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 180
Dot.: Psy

Szczeniaki powinny dostawac kilka porcji dziennie (3-5) porcje takie jakie zalecone sa na dawkowaniu karmy lub wiecej bo czasami producenci zaniżają . Nie wiem co to jest "podstawek pod kieliszek", jaka karme pies dostaje ?
__________________


Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:55   #1803
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

dawkowanie jest zawsze opisane na opakowaniu karmy.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 15:05   #1804
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
cześć, od kilku dni mam yorka mieszańca (ur. 8 grudnia 2011) i chciałabym Was zapytać jak duże porcje należy takiemu pieskowi przygotowywać? Do tej pory dostawała czubaty podstawek pod kieliszek, czasami 2, jeśli wołała, ale zastanawiam się czy to nie za mało. Z góry dziękuję za pomoc.
Czym pies jest karmiony to podstawowe pytanie.
Co to znaczy czubaty podstawek pod kieliszek ?
Szczeniak ma jeść 4-5 posiłków dziennie.
Dawkowanie jest napisane na każdej karmie, wtedy podaną ilość dzielisz na ilość posiłków.
Patrząc na wagę patrzysz na wagę jaką pies mieć będzie gdy dorośnie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:12   #1805
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
mi nie chodzi o cene-f4d i wolfsblut to sa karmy z dosc wysokiej polki cenowej, nie wiem, czy sa drozsze.

jesli chodzi o brit care, to jest to dla mnie dobra, sprawdzona karma, na ktorej szczenieta ras duzych genialnie i proporcjonalnie rosna-bez fazy szczudel ani jamnika.

z moimi psami jest taki problem, ze nie moga jesc kar o mega wysokiej zawartosci miesa-odpadl orijen, odpadla acana, odpadl taste of the wild.
Ona właśnie nie ma tyle mięcha
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:52   #1806
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

fajnie wyglada. moze nastepnym razem sprobuje.

dzis wlasnie przyszlo mi 3 kg brit care dla psow aktywnych, josera festival i sensiplus. oraz josera kids dla malej. ale tej kids na razie nie otwieram, bo mala ma przyplyw apetytu i chyba nie potrzebuje zadnej odmiany.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:17   #1807
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Psy

U nas z kolei jest jakiś mały sukcesik- suka zaczęła tolerować jedną z wpadających prawie codziennie koleżanek, tylko trochę szczeka na początku i jest spokój. Mam nadzieję, że minie jej to fazowanie
klaki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 13:52   #1808
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

a u nas przecieta lapa, szwy i but na 10 dni.

kto ma psa, ten ma przygody...
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:12   #1809
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Psy

Ała, szkło?
klaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:18   #1810
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
a u nas przecieta lapa, szwy i but na 10 dni.

kto ma psa, ten ma przygody...
Też mieliśmy przeciętą łapę. Ale obeszło się bez szwów.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:38   #1811
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Psy

U mnie też się już zdarzyło, rok temu, skoczyła w śnieg i wyskoczyła chlapiąc krwią-> łapa raz dwa obwiązana moją rękawiczką i dylanie prawie 2 km z psem na rękach,musiał jej weterynarz górną poduszkę amputować.
klaki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 18:09   #1812
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy

Iwan w wakacje wyszedł z rzeki strasznie krwawiąc.. Koszulka i skarpetka - prowizoryczny opatrunek i szybko do domu
Strasznie wielka rana była, ale jak na prawdziwego mężczyznę przystało Iwanek nie dał po sobie poznać, że coś nie tak

Byliśmy dziś w schronisku pozawozić kołdry itd. Cały bagażnik terenówki mieliśmy tego
Zaczynamy od jutra wolontariat. Na pierwszy ogień idą psy w typie - zdjęcia, opisy i wątki na Dogo + uderzam do fundacji zajmujących się adopcjami danych ras.
W sobotę bierzemy się za kundelki
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:18   #1813
Scottilion
Raczkowanie
 
Avatar Scottilion
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 470
Dot.: Psy

Oj, skaleczenia... współczuję, niestety u nas to częste. Najbardziej zawsze boję się uszkodzenia ścięgien, moja najstarsza ma niewładny palec (poszedł zginacz, naruszony prostownik), młodsza też ma problem z palcem (diagnoza: naderwane lub silnie nadciągnięte ścięgno). Brrr


Rottie, super. Jakbyś zauważyła jakieś chartopodobne to daj znać. My się łamiemy nad tymczasem, ale boję się, że będzie mi ciężko teraz ogarnąć piątego psa.
Scottilion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:24   #1814
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Scottilion Pokaż wiadomość
Rottie, super. Jakbyś zauważyła jakieś chartopodobne to daj znać. My się łamiemy nad tymczasem, ale boję się, że będzie mi ciężko teraz ogarnąć piątego psa.
Nie, nie było chartopodobnego nic. Ale dziękuję za wiadomość, jak coś, to wiem do kogo uderzyć
Za to bardzo dużo husky, malamutów i ONków. Jest też labek. Szczeniak jamnikowaty, dalmatyńczyk, dwa rottki, niby amstaffka jakaś po ciąży chyba. Więc jutro wyłapuję psy w typie i do fundacji po pomoc się zwrócę, a w sobotę kundelkami się zajmiemy.
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:38   #1815
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

my to nie tylko szwy, ale i nawet jeszcze trzy zastrzyki do wziecia.

moja suka skaleczona lape miala mnostwo razy. do tego raz sciagnela sobie skalp z klaty, miesien naciagniety t przy jej trybie zycia jest norma-prochy przeciwzapalne mamy w domu caly czas. ale miesien byl tydzien temu, w tym tygodniu poduszka.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:43   #1816
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy

A może zna ktoś pasjonata ONków? Jakiegoś prawdziwego pasjonata, który byłby w stanie zająć się ONkami w słabym stanie psychicznym? Jutro zapoznam się z tym bliżej, ale widziałam takie, które były na pierwszy rzut oka agresywne, ale nie miałam dziś dużo czasu, jutro się czegoś dowiem.
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:52   #1817
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Psy

Teraz bardzo ciężko jest spotkać stabilnego psychicznie owczarka niemieckiego. Przynajmniej ja osobiście poznałam tylko jednego, suka w typie ONa.
Młoda też już łapie spine jak mijamy owczarka, bo tyle razy się do niej rzucały tachając za sobą wyprowadzanych na spacer właścicieli.

Ale wracając do pytania- ja niestety nie znam...
klaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:10   #1818
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Teraz bardzo ciężko jest spotkać stabilnego psychicznie owczarka niemieckiego. Przynajmniej ja osobiście poznałam tylko jednego, suka w typie ONa.
Młoda też już łapie spine jak mijamy owczarka, bo tyle razy się do niej rzucały tachając za sobą wyprowadzanych na spacer właścicieli.

Ale wracając do pytania- ja niestety nie znam...
Ja nawet z Dogo nikogo takiego nie kojarzę, niestety. Są fajne w typie onków, ale staruszki. Lizały mnie po rękach nawet. Te młodsze to się rzucały strasznie.. Ciekawe, jak się zachowają, jak się nimi zainteresuję.
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:00   #1819
Scottilion
Raczkowanie
 
Avatar Scottilion
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 470
Dot.: Psy

Rottie, dzięki.

Jak Wasze psy radzą sobie z mrozem? Jedna z moich ma spory problem z zimnem, niechętnie wychodzi, na spacerach strasznie się trzęsie mimo że je skracam (trzęsie się od początku) a ona ma na sobie sweter i kurtkę. Chyba muszę jej sprawić kombinezon.
Scottilion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 08:34   #1820
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

jedyne, co sie zmienilo w postrzeganiu swiata przez moje psy, to to, ze juz nie ma po co lazic nad rzeke, bo zamarznieta.

mlodsze to nawet probuje wymoc pozwolenie na spanie na dworze lub chociaz na balkonie.

ale starsze to juz od jesieni sypia pod koldra, bo nie jest takie durne.

moim psom zima nie przeszkadza.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:24   #1821
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Psy

Czesc dziewczyny. Mam pytanie, na które nie znalazłam odp na wizooz..
mam sunie streylizowaną westiczke prawie 2 letnią (nierasową) i zdarza sie jej czasami strasznie lizac po kroczu, wrecz jakby mlaszcze przy tym. Nigdy jakos nie zwracałam wiekszej uwagi na to, tyle ze to się dzieje zazwyczaj w nocy. Kurcze w tym momencie jestem chora sama i nie moge wychodzic z domu bo bym do lekarza podjechala z nią, ale tak wstepnie chcialabym sie dowiedziec czy to moze jakies zakazenie bakteryjne moze byc, czy moze zapalenie pecherza? Młoda siusia bez zadnego skomplenia, nie boli jej kiedy przy zabawie się ją głaska po brzuchu...a dzis w nocy to az spac nie mogłam bo się ciagle lizała to po odbycie a potem kroczu.
Dzięki za info
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:53   #1822
Scottilion
Raczkowanie
 
Avatar Scottilion
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 470
Dot.: Psy

Lapinne, no właśnie, pozostałę moje psy są zadowolone, nawet najstarsza się ożywiła i bryka jak młódka (też dostała derkę, ale to z uwagi na kręgosłup). Tylko biała cierpi. Ona ma słabą sierść bez podszerstka, łapy i dół klatki piersiowej prawie goły, do tego zero tłuszczu, dosłownie mięśnie i skóra. Ledwo wyjdzie na dwór zaraz te mniej owłosione części ciała robią się czerwone, ludzie mnie pytają, czy pies ma alergię, a to nie alergia tylko reakcja na mróz. Taki z niej delikatesik.


smv przyczyny silnego zainteresowania tą okolicą mogą być bardzo różne. Może mieć stan zapalny pochwy lub pęcherza, albo po prostu wypełnione gruczoły okołoodbytowe (tam też może się rozwijać stan zapalny, wet musi tam zajrzeć żeby nie zrobiła się przetoka). Sama tu pewnie niewiele pomożesz, najlepiej daj ją jednak obejrzeć weterynarzowi. Czy zauważyłaś jakąś wydzielinę na sromie, opuchliznę, zaczerwienienie? Zgrubienie pod skórą z boku przy nasadzie ogona? Nie miała ostatnio biegunek (przy mniej zwartych kupkach gruczoły mogą się nie oczyszczać)?
Scottilion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:32   #1823
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Psy

Moim kudłaczom o tak, to nie jest zimno, tzn. ostatnio jedna sunia podnosiła łapkę widać, że jej zmarzła, wtedy w tył zwrot i do domu.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:11   #1824
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

moze faktycznie suka sie przytkala. moja starsza ma tendencje do przytykania sie. ma troche za waskie ujscia gruczolow i raz na jakis czas weterynarz musi zrobic porzadek. to jest nieporownywalne z niczym-natychmiast wiem, ze suka jest przytkana.

chyba jestem nienormalna. jestem chora, wiec siedze w chacie. to zaowocowalo znacznym poszerzeniem garderoby dziewczyn.
w styczniu dziewczyny dostaly po 4 obroze han made, zamowilam im tez po gumowym rogzie z nurkujacymi pieskami-pani z polskiego rogza mi powiedziala, ze juz ich w tym sezonie nie bedzie, wiec kupilam w przestrachu, bo bardzo chcialam je miec oraz po dublin dogu-taka wyprzedaz...

luty trwa dopierdo 3 dni, a juz maja zamowione po 1 hand madzie i po odblaskowym rogzie...z przyczyn towarzyskich. ta pani z polkiego rogza byla taka mila, ze musialam cos u niej kupic.

to straszne. musze isc na odwyk. moje psy do stycznia tego roku mialy po jednej obrozce i smyczy!!!
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:36   #1825
Scottilion
Raczkowanie
 
Avatar Scottilion
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 470
Dot.: Psy

Lapinne... też to mam wczoraj wieczorem odebrałam swoje Taksówki - jestem zachwycona, jak zwykle. Jedna w paseczki, a jedna w maczki. Tą w maczki mam już na zdjęciu. http://lh6.googleusercontent.com/-Hf..._MG_3511mm.jpg

Dostałam od Taks dziesiątki linków z wzorami, oglądam i głowię się, którą wziąć dla trzeciej? Tylko że ta trzecia nosi szelki ze względu na kręgosłup... Rogzy też dopiero co kupiłam - szelki i obrożę z serii z nitką, w wyprzedaży. I obrożę angielską skórzaną Dingo, bo uwielbiam skórę, wypaliłam na niej psie imię wypalarką. Odkąd mam białą to wpadłam też w szaleństwo "ubrankowe" co jest o tyle trudne, że na nią nic standardowego nie pasuje.

Mam "nurkujące pieski", tylko są niestety trochę duże. Szkoda że się z nich wycofują, ale cena faktycznie była wysoka (ja moje kupiłam w wyprzedaży kilka lat temu).
Scottilion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 14:19   #1826
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Psy

nie ma zaczerwienienia, zgrubien, kupki robi jak zawsze, siusiu tez...co do przytykania tych gruczołow, sama je odblokowywuje raz na jakis czas tak jak mówił weterynarz, wacik jakis i nacisnąć z 2 stron...wlasnie moze to o to chodzi bo w nocy czułam "zapach" tej wydzieliny z gruczołow...no nic dokonałam odblokowania i zobacze czy sie poprawi.
Dzięki dziewczyny.


co do uzaleznien- ja moją sunie traktuje jak dziecko. mam 26 lat pragne miec dziecko, ale nie mam mozliwosci domowych i finansowych wiec cala milosc wylałam na sunie, nawet noszę ją na biodrze jak dzieciątko. jak wejde do sklepu zoologicznego nie moge sie powstrzymac i zawsze, ale to ZAWSZE 100 zł wydam...a to na zabaweczki, a to na przysmaczki...takie pierdołki.

coz tu duzo mówic- kochamy nasze zwierzaki ot i juz!


dziekuję za odpowiedzi.
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 14:47   #1827
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Scottilion Pokaż wiadomość

Mam "nurkujące pieski", tylko są niestety trochę duże. Szkoda że się z nich wycofują, ale cena faktycznie była wysoka (ja moje kupiłam w wyprzedaży kilka lat temu).
a mi sie wydaje, ze one wyszly w zeszlym roku razem z tymi odblaskowymi. wczesniej nigdy ich nie widzialam.

mnie na szczescie jakos te od taks na razie nie przekonaly))

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
nie ma zaczerwienienia, zgrubien, kupki robi jak zawsze, siusiu tez...co do przytykania tych gruczołow, sama je odblokowywuje raz na jakis czas tak jak mówił weterynarz, wacik jakis i nacisnąć z 2 stron...wlasnie moze to o to chodzi bo w nocy czułam "zapach" tej wydzieliny z gruczołow...no nic dokonałam odblokowania i zobacze czy sie poprawi.
Dzięki dziewczyny.


co do uzaleznien- ja moją sunie traktuje jak dziecko. mam 26 lat pragne miec dziecko, ale nie mam mozliwosci domowych i finansowych wiec cala milosc wylałam na sunie, nawet noszę ją na biodrze jak dzieciątko. jak wejde do sklepu zoologicznego nie moge sie powstrzymac i zawsze, ale to ZAWSZE 100 zł wydam...a to na zabaweczki, a to na przysmaczki...takie pierdołki.

coz tu duzo mówic- kochamy nasze zwierzaki ot i juz!


dziekuję za odpowiedzi.
to moze tym razem ma zapalenie? czasem warto to przeplukac a nawet zaaplikowac antybiotyk.

ja tam nie traktuje dziewczyn jak dzieci.
niezbyt lubie bachory))
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:31   #1828
Scottilion
Raczkowanie
 
Avatar Scottilion
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 470
Dot.: Psy

Lapinne, zapinane na klamrę, pomarańczowa taśma, szara gumowa naszywka? Szukam zdjęcia, ale niewiele widać http://lh5.googleusercontent.com/-Lw.../_MG_1020m.jpg To stara seria Rogza, zawsze kosztowały bardzo drogo, dużo drożej niż pozostałe obroże, no i słabo się sprzedawały. W 2009 czy 2010, jak jeszcze Rogz (drPets) miał hurtownię w poprzednim miejscu (na nieszczęście pracowałam niedaleko... znajoma była u nich zarejestrowana, więc raz na jakiś czas robiłyśmy zakupy dość hurtowe ) kupiłam w wyprzedaży 3 obroże i 2 smycze. Wtedy były na prawdę niedrogie.

A "Taksówki" uwielbiam, bo są zawsze solidne i bardzo starannie uszyte. No i wszystko dokładnie tak jak chcę, a psy mam nietypowe, więc nareszcie mogę coś dobrać specjalnie dla nich. Taks uszyła mi doskonały sztormiak dla suki w rozmiarze XXXXXXL
Scottilion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:37   #1829
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

kupilam wlasnie taka i druga niebieska.

ja myslalam, ze one sa ubiegloroczne.

jeszcze nie wiem ktora dla ktorej. ale chyba pomaranczowa dla malej.
kupilam tez te odblaskowe http://www.drpets.pl/?wyniki-wyszuki...rom=&sPriceTo=

rozowa i niebieska.


nie wiem, czy one sa fajne, ale sa takie stonowane i nie rzucaja sie az tak bardzo w oczy.

z obrozy hand made ja jestem fanka dogstyle. dziewczyny maja po 4))
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:40   #1830
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy

Scottilion, mamy chartowatego psa. Bardzo źle znosi pobyt w schronie, jest wycofany, nie podchodzi, nawet nie machnie ogonem.. Jest bardzo smutny i zmarznięty.
Brązowy, niewykastrowany samiec. Wieczorem wrzucę zdjęcia.
Niestety schron nie zgadza się na oddawanie psów do DT, więc możemy go tylko ogłaszać.
Zrobię mu wątek na Dogo. Działasz w jakimś charcim świecie, czy coś? Bo biedakowi naprawdę źle i może ktoś się zakocha..

Wieczorem wrzucę zdjęcia, niestety z telefonu.
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.