Co ze sobą zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 19:38   #1
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil

Co ze sobą zrobić?


Więc tak- nie podobam się sobie obecnie i chcę coś zmienić, nie wiem tylko w którą stronę iść. Przede wszystkim chcę schudnąc, ale to inna sprawa.
Głównie chodzi mi o fryzurę i makijaż, jakie radzicie.
Miałam długie blond włosy, ścięłam je i nawet byłam zadowolona. Potem pod wpływem impulsu pofarbowałam się na rudo i fryzjerka mi podcięła włosy - niby dużej różnicy w długości nie ma, ale tak je wycieniowała, że wygląda, jakby było ich o połowę mniej.
W związku z tym chcialam Was spytać o radę- jak uważacie, jak lepiej? w długich włosach, krótkich? jaki kolor?
makijaż, styl?
pierwsze dwa zdjęcia w długich włosach (nie mam kręconych, tylko proste, zakręcilam do zdjęcia), trzecie jedyne jakie miałam w poprzedniej fryzurze, po ścięciu już, a na ostatnim jak wyglądam obecnie (wiem, nie za korzystne zdjęcie i nie bardzo widać kolor, ale nie mam za bardzo innych też.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (56,9 KB, 449 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JK.jpg (38,0 KB, 416 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele.jpg (23,1 KB, 503 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4547.jpg (166,4 KB, 457 załadowań)
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:03   #2
natrixa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Witam,
Myślę, że blond rządzi. Lepiej Ci było w blond, długich włosach. Ale skoro czujesz się lepiej w krótkich to już Twój wybór, radzę abyś zmieniła kolor. Zmianę zacznij od tego. Powodzenia
natrixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:06   #3
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

nie wiem właśnie w którą stronę iść, może zapuszczę chociaż do ramion. Obcięłam m.in dlatego, ze mocno zniszczone były. Tylko czy nie ma problemu z rudych przejść do blondu? i zastanawiam się ogólnie jaki styl bardziej przybrać, chyba się w stronę bardziej kobiecego zwrócę
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:27   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co ze sobą zrobić?

krótkie włosy są absolutnie na nie-oczywiście jeśli chcesz wyglądać młodo i kobieco.
Fryzura, którą zrobiła Ci jaśnie pani fryzjerka nadaje się dla kobiety +50 a i tu bym powalczyła o ciekawsze uczesanie jeśli włosy są w miarę gęste i w dobrym stanie.

Nigdy przenigdy nie farbuj się na rudo, ja nie wiem co to za moda nastała, że się wszystkie farbują na rudo. To jest przytłaczający kolor, ostry, agresywny nie znam osoby której by dodał urody. mowa oczywiście o farbowanych, bo naturalne mają kolor dopasowany do koloru skóry, oczu itd. Jeśli się na dodatek przy ostrym kolorze zrobi fryzurę o ostrych liniach, albo mocno wystrzępi to tragedia gotowa.

widzę Cię w długich włosach i bez strzępionej grzywki.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 22:31   #5
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

a z jaką grzywką? czy wcale?
miałam już rude i przyznam, że zawsze chciałam taki fajny jasnorudy, taka mocna miedź i najpierw one były takie złotorude, ale potem wypłowiały. Najpierw w tych ściętych wyglądałam w miarę, ale po tym drugim ścięciu masakra.
mam nadzieje, że uda się ściąć inaczej, by wyglądało na to, że jest ich z powrotem więcej. Chyba się da,nie?
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:33   #6
Patkaa0
Raczkowanie
 
Avatar Patkaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Na drugim zdjęciu wyglądasz cudnie i młodziutko
Patkaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 12:39   #7
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Co ze sobą zrobić?

też uważam, że na drugim zdjęciu wyglądasz najlepiej. Bardzo ładnie Ci w grzywce na bok, a nie w takiej postrzępionej do połowy czoła. Krótka fryzura bardzo Cię postarza i nie wiem dlaczego fryzjerka tak Cię obcięła:P

zapuszczaj włosy, bo w krótkich Ci nie jest do twarzy, przynajmniej do ramion, a jeśli masz zniszczone, to podcinaj końcówki co jakiś czas i zastanów się co może je tak niszczyć- prostownica, farbowanie?
Może zainwestuj w dobry szampon i odżywki, jedwab do włosów ?
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 12:51   #8
matylda260
Raczkowanie
 
Avatar matylda260
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 48
Dot.: Co ze sobą zrobić?

drugie zdjecie sliczne slicznie ci w dlugich wloskach ,natomiast w ostatniej fryzurce nie wygladasz zbyt korzystnie ,zapuszczaj wlosy i odzywiaj intensywnie stosujac odzywki maski ,nafte mozna tez od srodka skrzyp z witaminami ,vit a+ E ,produkty z drozdzy wplywaja bardzo korzystnie na stan skory wlosow i paznokci (oczywicie w przyjmowaniu nalezy byc bardzo sumiennym bo jeden miesiac nie wystarczy )
matylda260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 12:56   #9
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

piję pokrzywę, próbowałam drożdży, ale po tym jak zaczęłam je zwracać, przestałam je brać. Staram się teraz, by wyglądały lepiej, oleje robie, maski, nafty jeszcze nie używalam. To co z tą grzywką? zapuścić?
a nad czymś jeszcze popracować oprócz włosów?

p.s. dziękuję za wszystkie miłe słowa
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:24   #10
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: Co ze sobą zrobić?

zdecydowanie najlepiej wyglądasz w długich i jasnych włosach,także proponuję zacząć je zapuszczać i wrócić do tego koloru
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:29   #11
matylda260
Raczkowanie
 
Avatar matylda260
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 48
Dot.: Co ze sobą zrobić?

zdecydowanie zapuscic grzywke , ja nie wiem co to za fryzjera tak ci ja wystrzepila
matylda260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:40   #12
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Ja czasem mam wrażenie, że fryzjer nie rozumie po polsku, bo ja jedno, a on drugie :/
Co do Twoich włosów, faktycznie na ostatnim zdjęciu wyglądają jakby je mocno pozbawiono objętości, grzywka, hmm...na pewno tak, ale gęstsza, dłuższa i na bok
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 16:47   #13
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

czyli idę w dobrym kierunku, bo właśnie ją zapuszczam i idzie na bok.
Eh miała tylko nieco podciąć by się lepiej układało, a tak głupio wycieniowała :/ nie mogę się doczekać aż będzie mozna je inaczej ściąć; tak, by je inaczej jakoś zrobić, bym nie wyglądała jak półłysa flądra
chcę też popracować nad brwiami, nadać ładniejszy kształ, mniej prosty i może nauczyć się np. cień kłaść, no w ogóle zapanować nad nimi, by ładne były
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 17:57   #14
beauty_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Co ze sobą zrobić?

ja też bym Ci radziła jak matylda260 aby koniecznie zapuścić ładną grzywkę, ponoć☠to teraz bardzo modne
beauty_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:05   #15
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

zapuszczam, zapuszczam, choć aktualnie nieco mi przeszkadza bo jest niesforna
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:33   #16
magrata
Przyczajenie
 
Avatar magrata
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Nitra, Słowacja
Wiadomości: 24
Dot.: Co ze sobą zrobić?

jesteś bardzo ładna kobieta. Twoja fryzura nie jest zupełne katastroficzna. Staraj się nie ubierać się w ciemne kolory, bo cie postarzają( viz. czarno-biała kurta) . Zamiast nich wybierz sobie delikatne kolory jak na photo 3. Myślę, ze jesteś kontrastową wiosną jak na przykład Cameron Diaz. Spróbuj coś w jej (kolorowym) stylu.
magrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 20:09   #17
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

właśnie nie wiem, jakim typem jestem, spytałam w odpowiednim temacie, ale nie dostałam odpowiedzi. Co to znaczy kontrastowa wiosna?
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 20:35   #18
magrata
Przyczajenie
 
Avatar magrata
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Nitra, Słowacja
Wiadomości: 24
Dot.: Co ze sobą zrobić?

poprawiam, na 2 rzut oka wydaje się mi ze jesteś light summer (zadaj do wyszukiwarki googlu) będą ci pasovać:Light summer.jpg

przepraszam za pomyłke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fycsoftswatchesqo4.jpg (64,5 KB, 12 załadowań)
magrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 20:45   #19
magrata
Przyczajenie
 
Avatar magrata
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Nitra, Słowacja
Wiadomości: 24
Dot.: Co ze sobą zrobić?

oraz

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ht-summer.html
magrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:24   #20
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

dziękuję bardzo
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:03   #21
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Wiesz, tak oglądam twoje zdjęcia i myślę sobie, że bardzo ładnie byłoby ci w brązie, ale takim raczej jasnym, niezbyt ciemnym. Proponowałabym także zapuszczenie grzywki, która moim zdaniem nie prezentuje się dobrze, do twojego kształtu twarzy raczej nie pasuje zasłanianie czoła grzywką, więc proponuję ją zapuścić. Jesteś bardzo ładną kobietą, ale myślę, że tą krótką fryzura troszkę odjęła ci na urodzie i nie potrzebnie dodałaś sobie nią lat no i w długich wyglądasz o wiele lepiej, młodziej, ładniej.

Tak więc podsumując proponuję:
a) Zmianę koloru na jasny brąz
b) Zapuszczanie włosów i grzywki.

Pozdrawiam
Ciasteczko56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:15   #22
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

dziękuję bardzo za miłe słowa
miałam już różne kolory włosów, mój naturalny to ciemny blond, taki mysi, nie za ładny i niezbyt mi w nim do twarzy. Miałam też włosy takie
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:19   #23
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

nie wyszło mi ładowanie fotek, ładuję raz jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sj.jpg (31,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 406.jpg (82,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0248.jpg (190,6 KB, 136 załadowań)
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:27   #24
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Oj kurka teraz jak mam twoje włoski w dwóch kolorach to nie mogę się zdecydować który lepszy - jasny czy ciemniejszy
a w jakim kolorze lepiej się czujesz bądź może uważasz któryś za lepszy ?
bo to takze wazne zebys ty sie dobrze czula

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Ale tak zerkam to na jedno, to na drugie zdjęcie i choć w każdym kolorku wyglądasz atrakcyjnie, to jednak w ciemnych lepiej, takie moje zdanie
ale jak już pisałam, to ważne żebyś sobie się podobała i dobrze się czuła z kolorem włosów
Ciasteczko56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:34   #25
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Oj widziałabym cię w tym kolorku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grajed.jpg (31,1 KB, 22 załadowań)
Ciasteczko56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:44   #26
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

miałam coś podobnego. I przyznam, że nie czułam się za dobrze, jak zrobiłam sobie blond to poczułam się jakbym znów była sobą, wróciła do swojej skóry. I nie chodzi tu o przyzwyczajenie czy nawyk, lubię eksperymentować, w dodatku moje pierwsze farbowania były na kasztanowy, mahoniowy, ale teraz to chyba lepiej czuję się w jasnych. Zrobiłam ciemne i myślałam że tak będę wyglądać na ślubie, bo wolę ciemnowłose panny młode, jednakże potem wróciłam do jasnych bo nie podobałam się sobie
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 22:54   #27
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez Muertil Pokaż wiadomość
W związku z tym chcialam Was spytać o radę- jak uważacie, jak lepiej? w długich włosach, krótkich? jaki kolor?
makijaż, styl?


Mnie chyba najbardziej podobasz się w tej fryzurze: Klik
Taka zadziorna i młodzieżowa i zadziorna.Tylko niestety brak jej objętości i grzywka jest za krótka i za mocno wystrzępiona.
Widziałabym Cię w podobnej fryzurze jak Ashlee.Dobrze,żeby grzywka była minimalnie krótsza,bo taka to jest bardzo denerwująca i uciążliwa w noszeniu.



Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Nigdy przenigdy nie farbuj się na rudo, ja nie wiem co to za moda nastała, że się wszystkie farbują na rudo. To jest przytłaczający kolor, ostry, agresywny nie znam osoby której by dodał urody. mowa oczywiście o farbowanych, bo naturalne mają kolor dopasowany do koloru skóry, oczu itd. Jeśli się na dodatek przy ostrym kolorze zrobi fryzurę o ostrych liniach, albo mocno wystrzępi to tragedia gotowa.


Mam podobne zdanie.To jest bardzo trudny kolor,albo uwydatnia piękne rysy twarzy albo brzydotę(jak mawia mój kolega).


[1=9cfdbdf4a8633c241406c59 618b1b1f07a8603a7_62eda0f 28d492;32184825]też uważam, że na drugim zdjęciu wyglądasz najlepiej.


Ładnie jej w długich,ale te włosy musiałyby być bardziej zadbane,gęściejsze końce przede wszystkim,bo na tym zdjęciu sprawiają wrażenie smętnych ogonków.


[1=9cfdbdf4a8633c241406c59 618b1b1f07a8603a7_62eda0f 28d492;32184825]tzapuszczaj włosy, bo w krótkich Ci nie jest do twarzy, przynajmniej do ramion, a jeśli masz zniszczone, to podcinaj końcówki co jakiś czas i zastanów się co może je tak niszczyć- prostownica, farbowanie?
Może zainwestuj w dobry szampon i odżywki, jedwab do włosów ?[/QUOTE]


Jedwab to krótkotrwałe efekty,a w rezultacie wysuszenie gwarantowane.Można czasami użyć w celu zabezpieczenia końcówek przed zniszczeniem,ale długofalowo to nie polecałabym jedwabiu.
Polecam olejowanie,Jantar do wcierania w skalp,może jakieś witaminy.Postaw na jak najbardziej naturalną pielęgnację,nie wierz w żadne cuda ''profesjonalne'' za dużą kasę.Zajrzyj na pielęgnację na fryzjerskim-kopalnia wiedzy.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Mnie chyba najbardziej podobasz się w tej fryzurze: Klik
Taka zadziorna i młodzieżowa.Tylko niestety brak jej objętości i grzywka jest za krótka i za mocno wystrzępiona.
Widziałabym Cię w podobnej fryzurze jak Ashlee.Dobrze,żeby grzywka była minimalnie krótsza,bo taka to jest bardzo denerwująca i uciążliwa w noszeniu.







Mam podobne zdanie.To jest bardzo trudny kolor,albo uwydatnia piękne rysy twarzy albo brzydotę(jak mawia mój kolega).


[1=9cfdbdf4a8633c241406c59 618b1b1f07a8603a7_62eda0f 28d492;32184825]też uważam, że na drugim zdjęciu wyglądasz najlepiej.


Ładnie jej w długich,ale te włosy musiałyby być bardziej zadbane,gęściejsze końce przede wszystkim,bo na tym zdjęciu sprawiają wrażenie smętnych ogonków.





Jedwab to krótkotrwałe efekty,a w rezultacie wysuszenie gwarantowane.Można czasami użyć w celu zabezpieczenia końcówek przed zniszczeniem,ale długofalowo to nie polecałabym jedwabiu.
Polecam olejowanie,Jantar do wcierania w skalp,może jakieś witaminy.Postaw na jak najbardziej naturalną pielęgnację,nie wierz w żadne cuda ''profesjonalne'' za dużą kasę.Zajrzyj na pielęgnację na fryzjerskim-kopalnia wiedzy.


---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Sorry,nie mogę zrobić edycji.Ani załadować zdjęć.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:00   #28
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Przepraszam za tego bałaganiarskiego posta,chyba na metamorfozach nie ma opcji ''edycja''? :conf used: Dlaczego?Aby ludzie nie usuwali zdjęć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashlee-simpson-hair-styles-6.jpg (37,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2005cashleesimpson400_thumb.jpg (31,0 KB, 20 załadowań)
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:21   #29
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Wg mnie koniecznie wróć do blondu.
Poszłabym w stronę rozświetlonego blondu ale w stronę jasnego, lekkiego popielu. (Polecam wellaton - rozświetlony blond popielaty)

I moja obsesja czyli zadbane brwi.
Odwiedź kosmetyczkę, niech wyreguluje Ci brewki i nałoży hennę (tylko jeśli nie znasz kosmetyczki to radzę zwrócić uwagę żeby nie zrobiła intensywnej czerni bo to Cię skrzywdzi kolor np grafitowy wychodzi delikatniejszy niż czarna henna.)
Od razu rysy twarzy poprawiają się optycznie.
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:35   #30
muszka_julituszka
Raczkowanie
 
Avatar muszka_julituszka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk-Białystok
Wiadomości: 62
GG do muszka_julituszka
Dot.: Co ze sobą zrobić?

A jaki jest Twój naturalny kolor włosów?
__________________
Bądź sobą! Wszyscy inni są już zajęci.
muszka_julituszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.