Czy ktoś zakupił te tunikę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 11:00   #1
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180

Czy ktoś zakupił te tunikę?


Nigdy nie byłam przekonana do ciuszków "japan" na allegro. Byłam przekonana, że odbiega ich wygląd rzeczywisty od tego, jak ładnie leżą na modelce. Zwłaszcza mam na myśli to, że na modelce super obcisła, dopasowana, a tak naprawdę to będzie na mnie wisieć...

Ale te tuniczki nie dają mi spokoju. Są proste, wymiary nie przesadzone, ale wolałabym się upewnić.

Dlatego pytanie moje do Was: Czy któraś zakupiła tę tuniczkę i czy jest zadowolona z zakupu.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
http://allegro.pl/item739296557.html
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:09   #2
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy ktoś zakupił te tunikę?

tej nie miałam ale tą http://allegro.pl/show_item.php?item...5&apv_visits=1, jeżeli to jedna firma to odradzam , wyglądała jak ścierka do połogi , materiał cienki , fason w ogóle nie dopasowany , bluzka po prostu wisiała
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:16   #3
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180
Dot.: Czy ktoś zakupił te tunikę?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
tej nie miałam ale tą http://allegro.pl/show_item.php?item...5&apv_visits=1, jeżeli to jedna firma to odradzam , wyglądała jak ścierka do połogi , materiał cienki , fason w ogóle nie dopasowany , bluzka po prostu wisiała
tak, to ten sam sprzedający, ale patrząc po jego komentarzach wydaje się być ok... no nie wiem, na razie się wstrzymam, chyba że któraś wizazanka kupiła od niego i potwierdzi jakość ciuszka...
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:20   #4
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Czy ktoś zakupił te tunikę?

a ja Ci powiem ze ta tunika to nic specjalnego, jak dobrze popatrzec w sklepach to napewno znajdzie sie podobna, przeciez to zwykla koszulka z dlugim rekawem a w sklepach takich pelno - wg mnie nie ma co ryzykowac i kupowac przez allegro tylko poszukac w sklepie jakiejs podobnej.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:25   #5
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180
Dot.: Czy ktoś zakupił te tunikę?

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
a ja Ci powiem ze ta tunika to nic specjalnego, jak dobrze popatrzec w sklepach to napewno znajdzie sie podobna, przeciez to zwykla koszulka z dlugim rekawem a w sklepach takich pelno - wg mnie nie ma co ryzykowac i kupowac przez allegro tylko poszukac w sklepie jakiejs podobnej.
wiesz co? masz racje.
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:41   #6
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Czy ktoś zakupił te tunikę?

Cytat:
Napisane przez Pieszczoszka Pokaż wiadomość
wiesz co? masz racje.
hehe to sie ciesze ze pomoglam

w takim razie zycze udanych poszukiwan
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 12:44   #7
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Czy ktoś zakupił te tunikę?

Ja zamówiłam dokładnie taką samą tunikę, z tym ze zamówiłam S-kę a przyszła mi L-ka :/. Odesłałam i z powodu braku towaru sprzedawca nie wymienił mi na mój rozmiar tylko zwrócił pieniądze. Moze to i lepiej bo tunika była średnia, materiał nie najlepszy i wogole miernej jakości. Takze ja tez radzę, lepiej nie kupuj
fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 17:16   #8
martusss123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 109
Dot.: Czy ktoś zakupił te tunikę?

tunika ładna, ale zgadzam się z poprzedniczkami- nie warto ryzykować.
martusss123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:16   #9
Dracaena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 211
Dot.: Czy ktoś zakupił te tunikę?

Ja mam tę tunikę od marca 2009. Bardzo ją lubię (właśnie za prostotę i to, że pasuje do wszystkiego :P) i nie żałuję zakupu . Mam też tę bluzkę z kołnierzykiem w kolorze fioletowym. Fajnie mi się je nosi, nie narzekam.
Jedno z pierwszych wrażeń - bluzka na zdjęciu wygląda na luźniejszą, ale w rzeczywstości raczej opina ciało (z pewnością nie zwisa ), a kupiłam ją w swoim rozmiarze czyli M. Kolor beżowej tuniki sporo ciemniejszy niż na zdjęciu, dla mnie to taki brąz, kawa z jedną śmietanką .

O, kolorów w praniu faktycznie nie traci, ogólnie wygląda od marca jak w dniu zakupu - ani nie zmieniła wielkości czy fasonu, ani koloru :P.

Co do jakości materiału - nie znam się, sądząc z ceny to pewnie nie jest super, ale dla mnie najważniejsze, że ją lubię i często w niej chodzę. Za tę cenę dla mnie jest OK.
Dracaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.