Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-14, 14:25   #1891
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię



Oo, OMIA arganowa! Używałaś już, jak się spisuje?
Miałam aloesową i uwielbiam, a kusi mnie właśnie arganowa
Świetna jest włosy są po niej sypkie dobrze się układają i ma cudowny zapach
Jedyny minus,że dłużej trzymana czyli z jakąś godzinkę powoduje troszeczkę przyklap.
Masz włosy kręcone zgadza się? Bo jeżeli chodzi o omię arganową to producent piszę,że ona włosy prostuje. Zauważyłam,że na moich włosach faktycznie ta seria powoduje taki efekt ale nie przesadnie
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 12:07   #1892
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Świetna jest włosy są po niej sypkie dobrze się układają i ma cudowny zapach
Jedyny minus,że dłużej trzymana czyli z jakąś godzinkę powoduje troszeczkę przyklap.
Masz włosy kręcone zgadza się? Bo jeżeli chodzi o omię arganową to producent piszę,że ona włosy prostuje. Zauważyłam,że na moich włosach faktycznie ta seria powoduje taki efekt ale nie przesadnie
Mam fale I jeśli ugniatam z żelem, to mam falo-loki, a jeśli suszę chłodnym nawiewem, to mam prawie proste A czasem zależy mi właśnie na takich gładkich i prawie prostych i dlatego OMIA arganowa strasznie mnie kusi
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 12:26   #1893
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Ułożyłam do zdjęcia tylko i wyłącznie te maski,szampony i oleje które używam można powiedzieć na bieżąco.
Jak oceniasz olej z korzenia łopianu i Vatikę? Szukam czegoś, co można wcierać w skalp na porost włosów, możesz coś fajnego polecić?

Poniżej moja włosowa aktualizacja pod znakiem Planeta Organica
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0005.jpg (165,6 KB, 61 załadowań)
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 18:34   #1894
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Jak oceniasz olej z korzenia łopianu i Vatikę? Szukam czegoś, co można wcierać w skalp na porost włosów, możesz coś fajnego polecić?

Poniżej moja włosowa aktualizacja pod znakiem Planeta Organica
Jeżeli chodzi o skalp o szybszy porost włosów to z tych dwóch olejów które używam to zdecydowanie łopian. Lepszy skład, lepiej zmywalny nie zostawia przyklapu nawet po delikatnym szamponie.
Nie wiem jak u Ciebie z wypadaniem włosów ale łopian nieźle sobie też i z tym radzi.
Co do olejku Vatika migdałowa z dodatkiem kokosu i sezamu to taki bardziej zabezpieczający. Nadaje większego połysku i bardziej obciąża włosy dlatego trzeba silniejszego szamponu.


---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Mam fale I jeśli ugniatam z żelem, to mam falo-loki, a jeśli suszę chłodnym nawiewem, to mam prawie proste A czasem zależy mi właśnie na takich gładkich i prawie prostych i dlatego OMIA arganowa strasznie mnie kusi
To jak najbardziej ją polecam Na pewno się nie rozczarujesz bo omia ogólnie ma bardzo dobry skład i tak też jest w przypadku serii z olejem arganowym
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:49   #1895
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o skalp o szybszy porost włosów to z tych dwóch olejów które używam to zdecydowanie łopian. Lepszy skład, lepiej zmywalny nie zostawia przyklapu nawet po delikatnym szamponie.
Nie wiem jak u Ciebie z wypadaniem włosów ale łopian nieźle sobie też i z tym radzi.
Co do olejku Vatika migdałowa z dodatkiem kokosu i sezamu to taki bardziej zabezpieczający. Nadaje większego połysku i bardziej obciąża włosy dlatego trzeba silniejszego szamponu.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Mam ten łopian na oku już od dawna, chyba w końcu się zdecyduję (jak tylko wykończę oleje, które mam ). Z wypadaniem wielkiego problemu nie mam, szczególnie po kuracji wcierką Joanna Rzepa - wypada mi dosłownie kilka włosów przy czesaniu + rozczesywaniu na odżywce, ale wiadomo - jak można wzmocnić włoski, to czemu nie skorzystać
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 10:49   #1896
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Mam ten łopian na oku już od dawna, chyba w końcu się zdecyduję (jak tylko wykończę oleje, które mam ). Z wypadaniem wielkiego problemu nie mam, szczególnie po kuracji wcierką Joanna Rzepa - wypada mi dosłownie kilka włosów przy czesaniu + rozczesywaniu na odżywce, ale wiadomo - jak można wzmocnić włoski, to czemu nie skorzystać
Ja też teraz czekam na skończenie tych zapasów które mam obecnie
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 16:13   #1897
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Mam ten łopian na oku już od dawna, chyba w końcu się zdecyduję (jak tylko wykończę oleje, które mam ). Z wypadaniem wielkiego problemu nie mam, szczególnie po kuracji wcierką Joanna Rzepa - wypada mi dosłownie kilka włosów przy czesaniu + rozczesywaniu na odżywce, ale wiadomo - jak można wzmocnić włoski, to czemu nie skorzystać
właśnie ją zakupiłam
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 20:10   #1898
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
właśnie ją zakupiłam
A jakie masz włosy, lecą Ci? Ja w sumie nigdy nie miałam problemu z wypadającymi włosami, ale i tak zauważyłam wzmocnienie po Rzepie - z kilkudziesięciu dziennie zmniejszyło się do ledwie kilku/kilkunastu. Mam nadzieję, że u Ciebie też zadziała
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 09:00   #1899
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
A jakie masz włosy, lecą Ci? Ja w sumie nigdy nie miałam problemu z wypadającymi włosami, ale i tak zauważyłam wzmocnienie po Rzepie - z kilkudziesięciu dziennie zmniejszyło się do ledwie kilku/kilkunastu. Mam nadzieję, że u Ciebie też zadziała
strasznie mi wypadają, łamią się i w ogóle zostanę łysa niedługo
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 13:06   #1900
ess9428
Przyczajenie
 
Avatar ess9428
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Domowa maseczka na bardzo suche i zniszczone wlosy.

Witam wszystkie wlosomaniaczki!
Dzisiaj odkrylam bardzo skuteczna maseczke na wlosy suche, snianowate a przede wszystkim zniszczone. Otóż, moje wlosy sa bardzo slabe, poprzez rozjasnianie i ciagle farbowanie. Bardzo duzo czytalam na temat wlosow, szukalam roznych szamponow, odzywek, maseczek (domowych), olejkow itd. I musze przyznac, ze niektore domowe sposoby na wlosy sa o wiele lepsze niz te ktore znajdziemy w sklepie. Dlatego chce sie podzielic z wami nowym przepisem. Bedzie potrzebne wam:
- miseczka
- miód
- oliwa z oliwek
-olej kokosowy/mleczko kokosowe (sepcjalne do wlosow, nie do ciala)
- smietana 30%
- kilka kropelek mleka
Sposob przyzadzenia:
Do miseczki wlej 3 male lyzeczki oliwy z oliwek, nastepnie dodaj 2 lyzki smietany (w zaleznosci od dlugosci wlosow) lyzke miodu, lyzke olejku/mleczka kokosowego i wymieszaj dokladnie zeby nie bylo grudek, na koniec dodaj doslownie kilka kropel mleka (zeby bylo odrobine rzadsze). Naloz na nieumyte, lekko wilgotne wlosy. Zawin w recznik i pochodz z tym ok.15 min, jak spluczesz "maseczke" umyj wlosy szamponem + odzywka (jezeli uzywasz) i poczekaj az wyschna, juz po pierwszym zastosowaniu zobaczycie efekt, wlosy sa miekkie, latwo sie rozczesuja, ladnie sie bylszcza i sa przyjemne w dotyku.
Btw. zapach nie kazdemu moze sie spodobac, bez obaw, zninkie po umyciu glowy szamponem + ewentualnie odzywka.
Jezeli o czyms zapomnialam, albo jakies pytania, chetnie pomoge! Jezeli znacie jeszcze jakies "maseczki domowym sposobem" z przyjemnoscia poczytam w komentarzach! Pozdrawiam ;*

Edytowane przez ess9428
Czas edycji: 2014-02-19 o 13:37
ess9428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 13:34   #1901
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Włosy

????
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 13:40   #1902
ess9428
Przyczajenie
 
Avatar ess9428
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Domowa maseczka na bardzo suche i zniszczone wlosy.

Cytat:
Napisane przez ess9428 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wlosomaniaczki!
Dzisiaj odkrylam bardzo skuteczna maseczke na wlosy suche, snianowate a przede wszystkim zniszczone. Otóż, moje wlosy sa bardzo slabe, poprzez rozjasnianie i ciagle farbowanie. Bardzo duzo czytalam na temat wlosow, szukalam roznych szamponow, odzywek, maseczek (domowych), olejkow itd. I musze przyznac, ze niektore domowe sposoby na wlosy sa o wiele lepsze niz te ktore znajdziemy w sklepie. Dlatego chce sie podzielic z wami nowym przepisem. Bedzie potrzebne wam:
- miseczka
- miód
- oliwa z oliwek
-olej kokosowy/mleczko kokosowe (sepcjalne do wlosow, nie do ciala)
- smietana 30%
- kilka kropelek mleka
Sposob przyzadzenia:
Do miseczki wlej 3 male lyzeczki oliwy z oliwek, nastepnie dodaj 2 lyzki smietany (w zaleznosci od dlugosci wlosow) lyzke miodu, lyzke olejku/mleczka kokosowego i wymieszaj dokladnie zeby nie bylo grudek, na koniec dodaj doslownie kilka kropel mleka (zeby bylo odrobine rzadsze). Naloz na nieumyte, lekko wilgotne wlosy. Zawin w recznik i pochodz z tym ok.15 min, jak spluczesz "maseczke" umyj wlosy szamponem + odzywka (jezeli uzywasz) i poczekaj az wyschna, juz po pierwszym zastosowaniu zobaczycie efekt, wlosy sa miekkie, latwo sie rozczesuja, ladnie sie bylszcza i sa przyjemne w dotyku.
Btw. zapach nie kazdemu moze sie spodobac, bez obaw, zninkie po umyciu glowy szamponem + ewentualnie odzywka.
Jezeli o czyms zapomnialam, albo jakies pytania, chetnie pomoge! Jezeli znacie jeszcze jakies "maseczki domowym sposobem" z przyjemnoscia poczytam w komentarzach! Pozdrawiam ;*


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ess9428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 13:45   #1903
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Włosy

Aha ok, już widzę post. Wcześniej nie było, tylko plansza biała.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 15:16   #1904
ess9428
Przyczajenie
 
Avatar ess9428
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Domowa maseczka na bardzo suche i zniszczone wlosy.

Bo na telefonie dodawalam i cos poszlo nie tak

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ess9428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 18:53   #1905
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Domowa maseczka na bardzo suche i zniszczone wlosy.

Cytat:
Napisane przez ess9428 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wlosomaniaczki!
Dzisiaj odkrylam bardzo skuteczna maseczke na wlosy suche, snianowate a przede wszystkim zniszczone. Otóż, moje wlosy sa bardzo slabe, poprzez rozjasnianie i ciagle farbowanie. Bardzo duzo czytalam na temat wlosow, szukalam roznych szamponow, odzywek, maseczek (domowych), olejkow itd. I musze przyznac, ze niektore domowe sposoby na wlosy sa o wiele lepsze niz te ktore znajdziemy w sklepie. Dlatego chce sie podzielic z wami nowym przepisem. Bedzie potrzebne wam:
- miseczka
- miód
- oliwa z oliwek
-olej kokosowy/mleczko kokosowe (sepcjalne do wlosow, nie do ciala)
- smietana 30%
- kilka kropelek mleka
Sposob przyzadzenia:
Do miseczki wlej 3 male lyzeczki oliwy z oliwek, nastepnie dodaj 2 lyzki smietany (w zaleznosci od dlugosci wlosow) lyzke miodu, lyzke olejku/mleczka kokosowego i wymieszaj dokladnie zeby nie bylo grudek, na koniec dodaj doslownie kilka kropel mleka (zeby bylo odrobine rzadsze). Naloz na nieumyte, lekko wilgotne wlosy. Zawin w recznik i pochodz z tym ok.15 min, jak spluczesz "maseczke" umyj wlosy szamponem + odzywka (jezeli uzywasz) i poczekaj az wyschna, juz po pierwszym zastosowaniu zobaczycie efekt, wlosy sa miekkie, latwo sie rozczesuja, ladnie sie bylszcza i sa przyjemne w dotyku.
Btw. zapach nie kazdemu moze sie spodobac, bez obaw, zninkie po umyciu glowy szamponem + ewentualnie odzywka.
Jezeli o czyms zapomnialam, albo jakies pytania, chetnie pomoge! Jezeli znacie jeszcze jakies "maseczki domowym sposobem" z przyjemnoscia poczytam w komentarzach! Pozdrawiam ;*
Lubię domowe maseczki, co prawda teraz nie mam już zniszczonych włosów ale może włosom też się spodoba
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 00:12   #1906
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
DOMOWEJ ROBOTY maseczka -do wlosow SLABYCH WYPADAJACYCH ktora najskuteczniejsza?

Czy moglybyscie polecic jakas dobra skuteczna maseczke do wlosow slabych wypadajacych?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 18:04   #1907
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: DOMOWEJ ROBOTY maseczka -do wlosow SLABYCH WYPADAJACYCH ktora najskuteczniejsz

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Czy moglybyscie polecic jakas dobra skuteczna maseczke do wlosow slabych wypadajacych?
A czego od niej oczekujesz? Ma działać na wypadanie, czy też odżywiać włosy? Są suche, łamliwe? Kręcone, proste? Cienkie, czy grube? Ma być ciężka czy lekka, jaką masz porowatość? Skalp wrażliwy? Wiele zależy od przyczyny wypadania, czasem żadna maska czy wcierka nic nie da.
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 11:48   #1908
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

co mają wspólnego "nasze kolekcje odżywek i masek" z "domowej roboty maseczkami" ? do wątku pielęgnacyjnego powinno być podpięte chyba...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 21:52   #1909
Mrs_Selenator
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Selenator
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 35
Jaka to odżywka?

Witam Was moje kochane. Otóż mam problem. Moja koleżanka poleciła mi podobno świetną odżywkę z Pantene do włosów na noc. Mam jej zdjęcie ale niestety jest zbyt małe a ja nie wiem co to za odżywka. Czy któraś z Was wie? Chodzi o tą z różowym http://img10.tablica.pl/images_tabli...00-ml-lodz.jpg byłabym wdzięczna za odpowiedź
Mrs_Selenator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 22:02   #1910
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jaka to odżywka?

Wystarczy wejść na stronę producenta
http://www.pantene.pl/hair-care-prod...=5410076562879
Zajmuje to jakieś 30 sekund.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 12:37   #1911
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Jaka to odżywka?

Cytat:
Napisane przez Mrs_Selenator Pokaż wiadomość
Witam Was moje kochane. Otóż mam problem. Moja koleżanka poleciła mi podobno świetną odżywkę z Pantene do włosów na noc. Mam jej zdjęcie ale niestety jest zbyt małe a ja nie wiem co to za odżywka. Czy któraś z Was wie? Chodzi o tą z różowym http://img10.tablica.pl/images_tabli...00-ml-lodz.jpg byłabym wdzięczna za odpowiedź

Jak dla mnie Pantene to oszuści, nie dość, że składy ich odżywek są praktycznie takie same, to jeszcze są słabe, np w tej nowej niby z olejkiem arganowym, olejek jest praktycznie na końcu składu.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 13:14   #1912
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
A jakie masz włosy, lecą Ci? Ja w sumie nigdy nie miałam problemu z wypadającymi włosami, ale i tak zauważyłam wzmocnienie po Rzepie - z kilkudziesięciu dziennie zmniejszyło się do ledwie kilku/kilkunastu. Mam nadzieję, że u Ciebie też zadziała
tragicznie mi wypadają . Na razie chcę skończyć Jantar bo nie powinno się wszystkiego naraz nakładać wg mojej fryzjerki
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 16:35   #1913
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

To i ja pokażę moje zbiory
Szampon Alterry i zielony olejek GP zdenkowałam kilka dni temu, ale poza tym wszystko aktualne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040796.jpg (120,6 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040792.jpg (127,1 KB, 136 załadowań)
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 17:25   #1914
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jaka to odżywka?

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Pantene to oszuści, nie dość, że składy ich odżywek są praktycznie takie same, to jeszcze są słabe, np w tej nowej niby z olejkiem arganowym, olejek jest praktycznie na końcu składu.
Co do Pantene, to ich produktów nie ocenię, bo nie używam, ale warto jednak pamiętać, że nie samym składem kosmetyk stoi. Np jedna z lepszych odżywek jakie miałam w ubiegłym roku, Oyster Directa No Yellow ma taki skład

Aqua, Cetearyl Alcohol, DI-C12-13 Alkyl Malate, Tridecyl Salicylate, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Parfum, Theobroma Cacao Butter, Olea Europea Fruit Oil, Zingiber Officinale Extract, Imidazolidynyl Urea, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Basic Blue 99

Nie ma tu silikonów, więc nie da się posłużyć ulubionym argumentem wielu osób "A bo to takie wygładzenie dzięki silikonom", a efekt lepszy niż po maskach, które miały o wiele lepsze składy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:46   #1915
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

a też pokażę moją kolekcję produktów do włosów nigdy nie miałam ich aż tak wiele, więc czas się pochwalić

od lewej:
- szampon do włosów delikatnych Pharmaceris
- emulsja do suchej skóry głowy Emolium
- maseczka do włosów blond Biovax
- olej kokosowy Vatika (kiedyś używałam Parachute )
- olej z oliwek z dodatkiem kaktusa Vatika
- mydełko do mycia włosów Sesa
- szampon zwiększający objętość Yves Rocher
- szampon dla dzieci Babydream
- suchy szampon Balea (używałam go w paru wypadkach, śmierdzi tak, że idzie się udusić - nie polecam )
- odżywka do włosów z awokado Garnier

poza tym uwielbiam też skoncentrowany szampon do włosów Pharmaceris, który się skończył i muszę dokupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140325_003.jpg (95,2 KB, 110 załadowań)
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 13:44   #1916
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

anjya jak sprawuje się u ciebie szampon z yves ?
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 13:57   #1917
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Moja kolekcja Dopóki nie zdenkuję, nic nowego nie kupuję
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:04   #1918
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;45827827]Moja kolekcja Dopóki nie zdenkuję, nic nowego nie kupuję [/QUOTE]

Tak tak, hehe. Miałam kiedyś dawno temu lorysy, jak się u Ciebie spisują?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 17:04   #1919
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Owocowy jest świetny. Czekoladowy czeka na pierwsze użycie
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:11   #1920
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
tragicznie mi wypadają . Na razie chcę skończyć Jantar bo nie powinno się wszystkiego naraz nakładać wg mojej fryzjerki
mi na wypadanie pomógł olejek łopianowy. Kupiłam jakiś rosyjski kosmetyk i dość szybko pomógł. Do tego zadbałam o dietę i suplementacje.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

anulka a te olej kokosowy sie sprawdza z ostatniego zdjecia? . A to ten jadalny? Smaczny jest ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-15 17:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.