Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-19, 18:23   #61
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51807007]A może i w Lydlu, mi się mieszają te supermarkety. Siostra jest stałym bywalcem, bo praktycznie to koło szkoły je ma, a mi się z kolei wszystko miesza. Fajne żele pod prysznic mają, a ostatnio(czyli jakoś pod koniec marca) w Bied(a)ronce widziałam spor fajnych kosmetyków.
W oczy rzuciła mi się henna do rzęs i brwi, Venity bodajże. W sumie mogłabym tam kiedyś wpaść i zobaczyć czy nie mają grafitowej, a ostatecznie już czarnej. Mam rzęsy po rycynie długie i gęste, aczkolwiek grubością nie powalają i od połowy długości są jasne. A tuszy nie lubię, więc myślę o hennie. Poza tym leń jestem-po co codziennie malować rzęsy tuszem(i jeszcze to zmywać) jak można co jakiś czas potraktować je henną.

Oj widzisz, gospodarstwo się ma, teraz sporo tam robię, bo mam czas. Jak mi się znudzi to się do Rolnika... mogę zgłosić. W sumie to mogłabym zacząć poszukiwania nadzianego faceta na męża, bo dzisiaj z nudów obejrzałam swatche lakierów Rimmel Sweetie Crush, czyli piasków o cukrowej fakturze. Zachorowałam na fioletowy i różowy.
Ostatnio otworzyłam kuferek z lakierami i stwierdziłam, że nie mam czym malować, więc przydałoby się trochę pobuszować i pokupić parę lakierków.
Tak więc-muszę szukać bogatego męża, który mi uzupełni mój kuferek. [/QUOTE]
Wyguglałam te lakiery i mam tylko jedno pytanie: są już w Polsce? Najlepiej dostępne stacjonarnie.
Chciałam dzisiaj pomalować paznokcie, ale mam dzień lenia. Jutro o tym pomyślę.

Oglądam właśnie Fakty i było o tym, że jakiś s****iel zakopał psa żywcem. Policjanci na szczęście psinę odnaleźli i odkopali. Zastrzeliłabym takiego na miejscu albo w ramach kary też go zakopała. Niech zobaczy jak to jest
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 20:19   #62
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Wyguglałam te lakiery i mam tylko jedno pytanie: są już w Polsce? Najlepiej dostępne stacjonarnie.
Chciałam dzisiaj pomalować paznokcie, ale mam dzień lenia. Jutro o tym pomyślę.

Oglądam właśnie Fakty i było o tym, że jakiś s****iel zakopał psa żywcem. Policjanci na szczęście psinę odnaleźli i odkopali. Zastrzeliłabym takiego na miejscu albo w ramach kary też go zakopała. Niech zobaczy jak to jest
Tez o tym słyszałam. Ludzie zaczynaja się coraz bardziej i częściej zachowywać jak bestie 😔
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 20:28   #63
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie Fakty i było o tym, że jakiś s****iel zakopał psa żywcem. Policjanci na szczęście psinę odnaleźli i odkopali. Zastrzeliłabym takiego na miejscu albo w ramach kary też go zakopała. Niech zobaczy jak to jest
Jak go znajdę to go zabiję. Naprawdę nie rozumiem tego okrucieństwa. Jeśli pies był chory itp. to przecież mógł zgłosić się ze zwierzakiem do weterynarza. Jeśli go nie chciał-mógł go komuś oddać. Ale nie, on jest psychicznym, niezrównoważonym człowiekiem, który musiał wyżyć się na psie. Biedne stworzenie. Pies oczywiście, nie ten oprawca.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 17:23   #64
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Zadziwiają mnie ludzie na kurniku
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 20:10   #65
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Zadziwiają mnie ludzie na kurniku
Czemu? W co grasz? :-D
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 21:06   #66
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Czemu? W co grasz? :-D
Wygrasz - źle, zwyzywają od oszustów, szmat i takich tam.
Przegrasz - źle i to samo co wyżej Nie dogodzisz

Gram w makao, pana, monopol, literaki i chińczyka, ale na każdą z gier mam 'fazę' i gram aż mi się nie znudzi. Teraz, od trzech miesięcy, gram w monopol, ale wcześniej przez pół roku tłukłam tylko chińczyka
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 21:20   #67
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Ja lubię sobie pogrywać wieczorami w mahjonga-wyjątkowo mnie to uspokaja i relaksuje. Puszczam sobie jakąś spokojną muzyczkę(ostatnio słucham Savage'a, lubię takie nostalgiczne, stare nuty, zdecydowanie są w moim melancholijnym, zamyślonym klimacie. No i sam Savage w teledysku do Don'y cry tonight jest całkiem przystojny. ) i gram. Bez udziału osób drugich oraz trzecich. Ja i gra.

Pogorszyła mi się cera, osłabiły mi się paznokcie, podczas mycia wypada więcej włosów. I ja się pytam-dlaczego?
O wszystko dbam, jestem zrelaksowanym i wyspanym człowiekiem(30-tego wyniki matur, a ja nie czuję tego. W ogóle się tym nie przejmuję.), dobrze odżywionym(w okolicach miednicy to aż za dobrze odżywionym). What, what, what?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 21:28   #68
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51819599]Ja lubię sobie pogrywać wieczorami w mahjonga-wyjątkowo mnie to uspokaja i relaksuje. Puszczam sobie jakąś spokojną muzyczkę(ostatnio słucham Savage'a, lubię takie nostalgiczne, stare nuty, zdecydowanie są w moim melancholijnym, zamyślonym klimacie. No i sam Savage w teledysku do Don'y cry tonight jest całkiem przystojny. ) i gram. Bez udziału osób drugich oraz trzecich. Ja i gra.

Pogorszyła mi się cera, osłabiły mi się paznokcie, podczas mycia wypada więcej włosów. I ja się pytam-dlaczego?
O wszystko dbam, jestem zrelaksowanym i wyspanym człowiekiem(30-tego wyniki matur, a ja nie czuję tego. W ogóle się tym nie przejmuję.), dobrze odżywionym(w okolicach miednicy to aż za dobrze odżywionym). What, what, what? [/QUOTE]
Ja się chyba muszę przerzucić na grę w której nie będzie innych osób

Właśnie jestem w trakcie wieczoru pielęgnacyjnego.
Kąpiel z pianą zaliczona, nogi gładkie jak pupcia niemowlaczka są, maseczka na twarzy jest (pierwszy raz używam maseczkę, którą się aplikuje i nie zmywa, zobaczymy czy rano będę gładka czy z licznymi górami i wyżynami na czole, brodzie i policzkach ).
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 21:36   #69
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51819599]Ja lubię sobie pogrywać wieczorami w mahjonga-wyjątkowo mnie to uspokaja i relaksuje. Puszczam sobie jakąś spokojną muzyczkę(ostatnio słucham Savage'a, lubię takie nostalgiczne, stare nuty, zdecydowanie są w moim melancholijnym, zamyślonym klimacie. No i sam Savage w teledysku do Don'y cry tonight jest całkiem przystojny. ) i gram. Bez udziału osób drugich oraz trzecich. Ja i gra.

Pogorszyła mi się cera, osłabiły mi się paznokcie, podczas mycia wypada więcej włosów. I ja się pytam-dlaczego?
O wszystko dbam, jestem zrelaksowanym i wyspanym człowiekiem(30-tego wyniki matur, a ja nie czuję tego. W ogóle się tym nie przejmuję.), dobrze odżywionym(w okolicach miednicy to aż za dobrze odżywionym). What, what, what? [/QUOTE]

Kup sobie Biotebal 😄 zadne suplementy jakie testowalam przez pół swojego życia nie pomogły jak ten. Brałam go ok 5 miesięcy, teraz nie biorę juz od jakiś 4 miesięcy a włosów przy myciu i czesaniu wypada może w sumie z 5😜
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 21:48   #70
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Ja się chyba muszę przerzucić na grę w której nie będzie innych osób
Oto dlaczego lubię łindołsowe gierki, najbardziej mahjonga i FreeCell-siadasz, odpalasz ulubioną muzykę i grasz. Ja tak potrafię godzinę siedzieć.

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Kup sobie Biotebal 😄 zadne suplementy jakie testowalam przez pół swojego życia nie pomogły jak ten. Brałam go ok 5 miesięcy, teraz nie biorę juz od jakiś 4 miesięcy a włosów przy myciu i czesaniu wypada może w sumie z 5😜
U mnie wszystko było dobrze, myślałam, że mój organizm oraz uroda osiągnęły stan zen, bo naprawdę było idealnie, a teraz od ponad dwóch tygodni mam takie ustrojstwa i problemy.

Z suplementacji to tylko tran łykam i ostatnio mam dziką myśl, aby pozrywać pokrzywy zza stodoły, ususzyć i się herbatkować. Piłam już pokrzywę z apteki oraz supermarketu, obie na mnie dobrze podziałały, a teraz próbuję się zabrać za gąszcze parzących wrogów z czasów dzieciństwa(jak byłam mała to przefikołkowałam na rowerku i wleciałam w pokrzywy po pas. Tata mi powiedział, że jak robią się bąble i swędzi po pokrzywie, to jest dobrze, bo skóra będzie zdrowsza. Patrzcie jaki mój tata kosmetolog i zielarz, a mnie na kosmetologię puścić nie chce. ). Na Biotebal na razie nie mam funduszu.

Ostatnio dużo myślę o tym, aby nakłonić mamę by mi ogarnęła badanie tarczycy-od dwóch lat mi to obiecuje i nadal jestem niezbadana.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 21:56   #71
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51819852]Oto dlaczego lubię łindołsowe gierki, najbardziej mahjonga i FreeCell-siadasz, odpalasz ulubioną muzykę i grasz. Ja tak potrafię godzinę siedzieć.



U mnie wszystko było dobrze, myślałam, że mój organizm oraz uroda osiągnęły stan zen, bo naprawdę było idealnie, a teraz od ponad dwóch tygodni mam takie ustrojstwa i problemy.

Z suplementacji to tylko tran łykam i ostatnio mam dziką myśl, aby pozrywać pokrzywy zza stodoły, ususzyć i się herbatkować. Piłam już pokrzywę z apteki oraz supermarketu, obie na mnie dobrze podziałały, a teraz próbuję się zabrać za gąszcze parzących wrogów z czasów dzieciństwa(jak byłam mała to przefikołkowałam na rowerku i wleciałam w pokrzywy po pas. Tata mi powiedział, że jak robią się bąble i swędzi po pokrzywie, to jest dobrze, bo skóra będzie zdrowsza. Patrzcie jaki mój tata kosmetolog i zielarz, a mnie na kosmetologię puścić nie chce. ). Na Biotebal na razie nie mam funduszu.

Ostatnio dużo myślę o tym, aby nakłonić mamę by mi ogarnęła badanie tarczycy-od dwóch lat mi to obiecuje i nadal jestem niezbadana. [/QUOTE]

Ja miałam zrobić usg tarczycy ale oczywiście brak czasu w tym roku osiągnął szczyt, a skierowanie straciło ważność :-o
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 22:09   #72
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ja miałam zrobić usg tarczycy ale oczywiście brak czasu w tym roku osiągnął szczyt, a skierowanie straciło ważność :-o
Ja byłam taka leniwa dupa, która nie umiała ogarnąć transportu do sąsiedniej wsi, że jak pod koniec października lekarka dała mi skierowanie na morfologię, to zrobiłam ją 30 grudnia.

Ułożyłam madżonga, Windows puścił mi fajerwerki z tej okazji, sylwester dla forever alone.

Dobranoc.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 09:17   #73
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Trzymajcie kciuki za moj dzisiejszy egzamin
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 09:24   #74
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki za moj dzisiejszy egzamin


Dasz radę i zdasz śpiewająco.

Jak dzisiaj nie ogarnę mojej leniwej dupy i nie oddam książek do biblioteki, to proszę o publiczny lincz z waszej strony.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 09:38   #75
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki za moj dzisiejszy egzamin
Trzymamy 😊
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 09:55   #76
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Dziękuję dziewczyny dam znac wieczorem jak poszlo
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 11:09   #77
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny dam znac wieczorem jak poszlo
Koniecznie 😊
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 12:31   #78
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Abi, Twoje włosy Moja fryzjerka nie chce mi podciąć do takiej długości , niestety

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki za moj dzisiejszy egzamin
Trzymamy
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 13:05   #79
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Wiesz co to, Day? Mój włosowy burdel po wstaniu z łóżka. Mam ogromy żal, że te lekkie fale się prostują po szczotkowaniu, bo jednak one dodają nieco przestrzeni włosom. Pogodziłam się z faktem, że są za ciężkie i za śliskie na luźne, przestrzenne fale.

Byłam w bibliotece, nie dostanę batów.

Po raz kolejny miałam akcję z przedszkolankami młodego. Odebrałam go, jesteśmy w szatni, on zmienia buty, a tu biegnie kobitka i się pyta jak się nazywam, bo musi sprawdzić czy jestem upoważniona. Czy ja jakiś kameleon jestem, że nie może mnie rozpoznać, czy to ona ma jaką sklerozę?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 13:19   #80
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51835422]Wiesz co to, Day? Mój włosowy burdel po wstaniu z łóżka. Mam ogromy żal, że te lekkie fale się prostują po szczotkowaniu, bo jednak one dodają nieco przestrzeni włosom. Pogodziłam się z faktem, że są za ciężkie i za śliskie na luźne, przestrzenne fale.

Byłam w bibliotece, nie dostanę batów.

Po raz kolejny miałam akcję z przedszkolankami młodego. Odebrałam go, jesteśmy w szatni, on zmienia buty, a tu biegnie kobitka i się pyta jak się nazywam, bo musi sprawdzić czy jestem upoważniona. Czy ja jakiś kameleon jestem, że nie może mnie rozpoznać, czy to ona ma jaką sklerozę? [/QUOTE]
Śliczne są. Moje niestety są cieniuteńkie i zawsze będę miała przyklap

A tyty, porywaczu dzieci
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 13:43   #81
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Śliczne są. Moje niestety są cieniuteńkie i zawsze będę miała przyklap
Moje na wskutek zaniedbania zrobiły się cienkie i delikatne, ale teraz, dzięki włosomaniactwu, ma włosy normalnej grubości idącej chyba w stronę grubej grubości.

Wczoraj zrobiłam sobie peelingo-maseczkę z sody i kurkumy. Tak mi wymiotło brudy ze skóry, że włączę ten miks do stałej pielęgnacji. Tylko kurkuma śmierdzi strasznie, no i przy zmywaniu to się bałam, że mi się twarz przebarwi do efektu Amatorki Solarium i Tanich Utleniających Się Do Pomarańczy Podkładów, ewentualnie Mandaryny. Na szczęście po dokładnym zmyciu wróciła moja blada facjata.
Ale kurkuma pięknie mnie oczyściła i mam zamiar robić z niej maseczki. Przeboleję fakt, że podczas jej noszenia na twarzy wyglądam jak kurczak curry.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 13:43   #82
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Trzymam kciuki za egzamin
A ja już po obronie, zaczęłam wakacje
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 13:51   #83
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51835969]Moje na wskutek zaniedbania zrobiły się cienkie i delikatne, ale teraz, dzięki włosomaniactwu, ma włosy normalnej grubości idącej chyba w stronę grubej grubości.

Wczoraj zrobiłam sobie peelingo-maseczkę z sody i kurkumy. Tak mi wymiotło brudy ze skóry, że włączę ten miks do stałej pielęgnacji. Tylko kurkuma śmierdzi strasznie, no i przy zmywaniu to się bałam, że mi się twarz przebarwi do efektu Amatorki Solarium i Tanich Utleniających Się Do Pomarańczy Podkładów, ewentualnie Mandaryny. Na szczęście po dokładnym zmyciu wróciła moja blada facjata.
Ale kurkuma pięknie mnie oczyściła i mam zamiar robić z niej maseczki. Przeboleję fakt, że podczas jej noszenia na twarzy wyglądam jak kurczak curry. [/QUOTE]

Zazdro. U mnie to już tylko będzie gorzej, bo jak skończy się sesja to wracam na basen, a tutaj to się dopiero zacznie moje narzekanie

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

I doszłam do porozumienia sama ze sobą, że kupuję krem na noc Liscie Manuka
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 13:57   #84
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
A ja już po obronie, zaczęłam wakacje


A ja nadal jestem w lesie jeśli chodzi o poszukiwania dobrego, drogeryjnego kremu na dzień który nie zapcha mojej cery i nie wykończy mojego anorektycznego portfela.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 14:17   #85
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za egzamin
A ja już po obronie, zaczęłam wakacje
Tak bardzo zazdroszczę 😊
I gratuluję 😉
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 15:49   #86
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Dziękuję Bardzo się cieszę, że skończyłam ten etap swojej edukacji, ale musiałam zdać sesję w 3 dni, a termin obrony ustalałam z promotorem tydzień przed planowaną obroną
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 15:53   #87
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Dziękuję Bardzo się cieszę, że skończyłam ten etap swojej edukacji, ale musiałam zdać sesję w 3 dni, a termin obrony ustalałam z promotorem tydzień przed planowaną obroną
No to tym bardziej należą się gratki ☺
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 19:32   #88
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Gratulacje princess ja tez zdalam.
Za dwa dni ostatni egzamin i koniec szkoly jupi
A jutro mam urodziny
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 20:15   #89
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Gratulacje princess ja tez zdalam.
Za dwa dni ostatni egzamin i koniec szkoly jupi
A jutro mam urodziny
Gratulacje 👏

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Mi się juz miesza w mózgu od nauki :-o
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 21:04   #90
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Gratulacje princess ja tez zdalam.
Za dwa dni ostatni egzamin i koniec szkoly jupi
A jutro mam urodziny


No to mamy podwójny powód do świętowania ze strony Dżini i jeden ze strony Księżniczki.

Tylko ja nie robię nic dobrego dla świata. Oglądam Highschool of the Dead. Gdyby rodzice to zobaczyli, to już mogłabym pakować manatki jako wydziedziczona.

I manicure zrobiłam-jak na co dzień za bardzo szałowy i imprezowy, choć śliczny-Golden Rose with protein 273. Jednak wolę teraz potulne frenchaki. Mam ambitny plan wykupić całą serię lakierów Et Voila Miss Sporty i Lovely Nude-po prostu to moje kolory. Ostatnio nic tylko frencze i frencze.

Dżini, czego Ci tu życzyć? Zdrowia, cierpliwości, miłości to już chyba nie, bo masz jej dużo. Szczęścia, pieniędzy i sukcesów. No i czego tam sobie jeszcze zamarzysz, wszak Twych najskrytszych marzeń odgadnąć nie mogę, jednak życzę Ci, aby spełniły się wszystkie.

Edytowane przez 201612060923
Czas edycji: 2015-06-22 o 21:05
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-03 19:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.