przedszkole niepubliczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 19:23   #1
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238

przedszkole niepubliczne


Hej dziewczyny i kobiety
Piszę z takim oto pytaniem (od razu przepraszam jeśli już kiedyś takie było poruszane), czy któraś z was pracuje może w przedszkolu niepublicznym? Chodzi mi o to, jakie są warunki pracy i płacy w takiej placówce? Czy mają one np wakacje? przerwy świąteczne? Z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________


Bo jeszcze nie pora na tych
Co przed złem uciekają
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:49   #2
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: przedszkole niepubliczne

Cytat:
Napisane przez maryska80 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny i kobiety
Piszę z takim oto pytaniem (od razu przepraszam jeśli już kiedyś takie było poruszane), czy któraś z was pracuje może w przedszkolu niepublicznym? Chodzi mi o to, jakie są warunki pracy i płacy w takiej placówce? Czy mają one np wakacje? przerwy świąteczne? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Nie pracuję, ale moje dziecko do takiego chodziło. Czynne było cały rok. Więcej- nawet była oferta nocek dla dzieci w ... Sylwestra ( zaznaczam,że nie korzystaliśmy nigdy). Więc
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 22:15   #3
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: przedszkole niepubliczne

Pracowałam. Na szczęście już tam nie jestem, bo jednak praca jest baaardzo ciężka i trzeba się w 100% w tym odnajdywać.

Z placówkami prywatnymi jest tak, że w każdym miejscu masz inne warunki Na przerwy świąteczne i wakacyjne nie masz jednak co liczyć, to nie szkoła. Miałyśmy taki sam urlop jak we wszystkich innych firmach. W wigilię przymusowy urlop + praca w sylwestra do 16.

Ja pracowałam 6 godzin dziennie, ale to nie jest regułą. Znajome pracujące w prywatnych przedszkolach siedzą normalnie po 8 godzin. Warunki finansowe miałam bardzo dobre.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 08:28   #4
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238
Dot.: przedszkole niepubliczne

Dziękuję za odpowiedzi. Obecnie pracuję właśnie w placówce niepublicznej (ale nie jest to przedszkole) i zastanawiałam się, czy warunki pracy w przedszkolach są podobne do moich czy raczej do przedszkoli publicznych
__________________


Bo jeszcze nie pora na tych
Co przed złem uciekają
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 09:32   #5
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: przedszkole niepubliczne

Miałam ofertę pracy w przedszkolu połączonym ze żłobkiem niepublicznym w dodatku językowym. Godziny pracy otwarcia od 7 do 17. I tak jak dziewczyny piszą brak przerw świątecznych czy długiego urlopu wakacyjnego. Warunki płacowe jak dla mnie kiepskie, dlatego nie podjęłam pracy. Oferowano mi max. 2000zł.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 10:32:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.