Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-17, 17:14   #2101
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
kawowy brąz
no chce albo taki ładny brąz, albo popielaty blond
może najpierw brązową szamponetkę, a jak nie będzie mi się podobało to potem pójdzie blondzik ^^
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 13:24   #2102
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Dla mnie barwienie to duża ilość skrobii na bielący filtr

Byłam dzisiaj na zakupach i wkońcu mam ciemnozielony lakier (Manhattan Quick Dry nr 85) Co prawda jest perłowy, ale tak ładnie świeci się na złoto, że mogę mu wybaczyć. No taki: jest poprostu
Jeszcze nigdy nie miałam takiego drogiego lakieru (11 zł) ale za kolor wybaczam cenę
tez go mam tez go mam i tez uwielbiam
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 14:55   #2103
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Maja55, ja ci polecam Super City Block Clinique. Ma bezowy kolor i ladnie tonuje twarz, nie jest kryjacy ale dobrze wyrownuje koloryt. SPF25 nawet nie trzeba matowic bo po nalozeniu na twarz staje sie lekko pudrowy i sie nie swieci jak typowy filtr, a SPF40 wyglada na twarzy jak krem nawilzajacy, a nie smalec i tez nie raz wychodzilam do ludzi nie nakladajac na niego zadnego pudru i bylo OK. Ja sie czuje uzywajac tych filtrow komfortowo. Jak czytam wasze przygody z aptecznymi filtrami, to mi sie wlosy jeza. Po co sie tak katowac? Pewnie powiecie, ze Clinique nie ma stabilnych filtrow i inne kwiatki, ale co z tego skoro uzywanie go nie wplywa negatywnie na moja skore. Twarz sie nie opala, nie pojawiaja sie przebarwenia, wiec jak dla mnie dziala. Do tego nie zapycha i jest przyjazny w uzyciu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 16:50   #2104
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Vril - wydaje mi się, że Maja55 włąsnie tych filtrów Clinique używa.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 16:53   #2105
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a one są fotostabilne?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 18:20   #2106
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
No to czas na moje blade lico
w rzeczywistości mam chłodniejszy odcień cery i włosów ^^
mam nadzieję, że podpowiecie mi, na jaki kolor się przefarbować
marzy mi się jaśniutki blond, ale boje się zlania koloru włosów i twarzy oraz wiecznych odrostów x_O może jakaś mleczna czekolada?
na pewno odpada b.ciemny brąz i czarny
Pomożecie
Madziu- masz b.ladna cere i piekny kolor oczu Rozumiem, ze fotka przeklamuje naturalny odcien i ze jestes chlodna w rzeczywistosci, a czy ten kolor wlosow, to Twoj naturalny?
Ja widze Cie w popielatym blondzie, dosc ciemnym i tak chlodnym, jaki tylko uda Ci sie uzyskac. Bedziesz miala mniejszy klopot z odrostami, a dodatkowo podkreslisz kolor oczu

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2007-03-18 o 18:44 Powód: literowka:)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 18:28   #2107
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
a one są fotostabilne?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-18, 21:35   #2108
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Vril - wydaje mi się, że Maja55 włąsnie tych filtrów Clinique używa.
A to nie doczytalam
Maja, to po szlabana szukasz szczescia gdzie indziej?

No, dobra - doczytalam...

Cytat:
na wiosnę chciałam zaopatrzeć sie w wersję 25 lub 40 a pani w drogerii powiedziała, że już nie ma barwionej wersji
Maja, nie daj sie w bambuko robic, SPF25 jest w Sephorze, jak byk stoi. Z SPF40 moze byc problem ale na Allegro sie zdaza i chyba nawet teraz cos jest. Moze kobiecie chodzilo o wersje Sheer?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 12:29   #2109
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
no chce albo taki ładny brąz, albo popielaty blond
może najpierw brązową szamponetkę, a jak nie będzie mi się podobało to potem pójdzie blondzik ^^
Brązik chłodny, albo taki ciemny chłodny blond. Ale nie jasny blond, jak już to taki zakrawający na jasny brązMasz sliczną cere

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Maja55, ja ci polecam Super City Block Clinique. Ma bezowy kolor i ladnie tonuje twarz, nie jest kryjacy ale dobrze wyrownuje koloryt. SPF25 nawet nie trzeba matowic bo po nalozeniu na twarz staje sie lekko pudrowy i sie nie swieci jak typowy filtr, a SPF40 wyglada na twarzy jak krem nawilzajacy, a nie smalec i tez nie raz wychodzilam do ludzi nie nakladajac na niego zadnego pudru i bylo OK. Ja sie czuje uzywajac tych filtrow komfortowo. Jak czytam wasze przygody z aptecznymi filtrami, to mi sie wlosy jeza. Po co sie tak katowac? Pewnie powiecie, ze Clinique nie ma stabilnych filtrow i inne kwiatki, ale co z tego skoro uzywanie go nie wplywa negatywnie na moja skore. Twarz sie nie opala, nie pojawiaja sie przebarwenia, wiec jak dla mnie dziala. Do tego nie zapycha i jest przyjazny w uzyciu.
Tak, tak, znam go i wielbie
Dla mnie taki filtr to mistrzostwo świata, bez klejenia, błysku. Matowienie wtedy mi jest zupełnie nie potrzebne, a puder sypki to już powoduje matowienie totalne na cały dzięn, bez ciasta i placków po startym filtrze.
No, i ja rozumiem,że to nie są stabilne filtry...ale jakoś mi z nimi dobrze
Latem używałam aptecznych(Biodermę barwioną i Vichy miałam w pełnowymiarowym opakowaniui, a poza tym próbkowałam inne filtry)i to była katorgaDlatego pomyslałam o SPF40 Clinique.
Czy 40 też jest beżowy? Bo taki lekki kolor by mi sie przydał na lato.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Vril - wydaje mi się, że Maja55 włąsnie tych filtrów Clinique używa.
Własnie
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wiem, wiem...
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A to nie doczytalam
Maja, to po szlabana szukasz szczescia gdzie indziej?

No, dobra - doczytalam...



Maja, nie daj sie w bambuko robic, SPF25 jest w Sephorze, jak byk stoi. Z SPF40 moze byc problem ale na Allegro sie zdaza i chyba nawet teraz cos jest. Moze kobiecie chodzilo o wersje Sheer?
Hmm.. domyślam się, że w lepiej zaopatrzonych drogeriach mają na pewno. W mojej drogerii w Opolu coś podejrzane było to, że pani mówiła o tym, że wycofują serie Anty Blemis Solution Clinique. Dla mnie ta emulsja na dzien była cudna jako baza pod makijaż i jeszcze udało mi się zdobyć ostatnią sztukę, ale City Blocka już nie.
Dobrze, że TŻ jedzie na poczatku kwietnia do Wrocławia, wiec zmusze go do odwiedzin w Sephorze i poszukiwań City Blocka
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 12:44   #2110
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Maja, SPF40 tez jest bezowy ale duzo rzadszy od SPF25 i przez to bardziej "przejrzysty". To wyrownanie kolorytu jest mniejsze, jest raczej jak bezowa emulsja nawilzajaca. Ten slabszy jest jak lekki podklad, krem tonujacy, jak sama wiesz, i ten mocniejszy w porownaniu z nim nie ma tej "pudrowej" powloczki na koncu. Mimo to ze swoim "blyskiem" wyglada o niebo lepiej niz jakikolwiek filtr apteczny. Dla porownania Avene Creme SPF20 wyglada przy Clinique SPF40 jak smalec. Mnie tez nie przeszkadza, ze nie sa to stabilne filtry, bo tak czy siak dzialaja. Na tego SPF40 nakladam czasem cienka warstwe pudru w kamieniu Diorlight i jest swietnie - wyglada to razem jak delikatny, rozswietlajacy fluid. Fakt, ze filtr nie nalezy do stabilnych, a ten puder zawiera talk, nie wplywa wg mnie na efekt ochrony. Nadal jestem nieopalona i bez przebarwien, wiec z calym uporem bede twierdzic, ze te filtry jak dla mnie dzialaja i nie bede ich zamieniac na jakies smalcowate mazidla
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 16:26   #2111
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina
Madziu- masz b.ladna cere i piekny kolor oczu Rozumiem, ze fotka przeklamuje naturalny odcien i ze jestes chlodna w rzeczywistosci, a czy ten kolor wlosow, to Twoj naturalny?
Ja widze Cie w popielatym blondzie, dosc ciemnym i tak chlodnym, jaki tylko uda Ci sie uzyskac. Bedziesz miala mniejszy klopot z odrostami, a dodatkowo podkreslisz kolor oczu
dziękuje
tak naprawde to moja cera jest daleka od ideału akurat trafiłam na dni, kiedy byla ok a i makijarz robi swoje
a co do koloru oczu to jest ciekawy w zależnośli od światła zielone, szafe albo niebieskie
tak to mój naturalny kolor, tylko że w rzeczywistości jest jaśniejszy i chłodny

dość ciemny, czyli jaki?
coś takiego jak na fotce poniżej?
jednak chciałabym troche jaśniejsze włosy niż teraz...
http://www.kosmetykionline.pl/images...0Popielaty.bmp

Cytat:
Napisane przez maja55
Brązik chłodny, albo taki ciemny chłodny blond. Ale nie jasny blond, jak już to taki zakrawający na jasny brąz Masz sliczną cere
szczerze, to chce (po)zostać blondynką, bo wśród moich znajomych naprawde niewiele jest blondynek, a ja ten kolor wprost uwielbiam
a cera to tylko taka na zdjęciu wyszła
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 17:14   #2112
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość

jednak chciałabym troche jaśniejsze włosy niż teraz...
http://www.kosmetykionline.pl/images...0Popielaty.bmp
Taki prawie platynowy blond, jest bardzo trudny do utrzymania w pozadanym odcieniu- bedzie sie po prostu "spieral" i nabieral zoltawego koloru . Wiadomo, efekt bylby ladny wizualnie, ale naprawde nietrwaly. Jesli koniecznie chcesz zafarbowac wlosy, moze rozwaz kolor zblizony do Twojego naturalnego- bedzie mniej klopotliwy. A najlepiej, na probe zafarbuj pasemka , w kilku odcieniach blondu
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 18:12   #2113
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Maja, SPF40 tez jest bezowy ale duzo rzadszy od SPF25 i przez to bardziej "przejrzysty". To wyrownanie kolorytu jest mniejsze, jest raczej jak bezowa emulsja nawilzajaca. Ten slabszy jest jak lekki podklad, krem tonujacy, jak sama wiesz, i ten mocniejszy w porownaniu z nim nie ma tej "pudrowej" powloczki na koncu. Mimo to ze swoim "blyskiem" wyglada o niebo lepiej niz jakikolwiek filtr apteczny. Dla porownania Avene Creme SPF20 wyglada przy Clinique SPF40 jak smalec. Mnie tez nie przeszkadza, ze nie sa to stabilne filtry, bo tak czy siak dzialaja. Na tego SPF40 nakladam czasem cienka warstwe pudru w kamieniu Diorlight i jest swietnie - wyglada to razem jak delikatny, rozswietlajacy fluid. Fakt, ze filtr nie nalezy do stabilnych, a ten puder zawiera talk, nie wplywa wg mnie na efekt ochrony. Nadal jestem nieopalona i bez przebarwien, wiec z calym uporem bede twierdzic, ze te filtry jak dla mnie dzialaja i nie bede ich zamieniac na jakies smalcowate mazidla
Domyslam sie ze Clinique nawet 40 SPF to lżejszy kaliber niż apteczne filtry, Teraz w zasadzie nie mamżadnego filtra(czy to stabilnego czy niestabilnego)wieć może na początek poszukam(tzn TŻ poszuka) 25, a na prawdziwe letnie słońce zaopatrże się w polecany przez agnieskeAqua Lait, chociaz nadal nie jestem przekonana do tej ciezkości.Niby puder jedwabny może zmatowić błysk, ale cięzkość pozostaje.
Na razie na pewno lekki Clinique, a potem zobaczę
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 19:21   #2114
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
no chce albo taki ładny brąz, albo popielaty blond
może najpierw brązową szamponetkę, a jak nie będzie mi się podobało to potem pójdzie blondzik ^^
A ja bym bardziej zrudziła też blond ale taki rudawy
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 19:44   #2115
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Domyslam sie ze Clinique nawet 40 SPF to lżejszy kaliber niż apteczne filtry, Teraz w zasadzie nie mamżadnego filtra(czy to stabilnego czy niestabilnego)wieć może na początek poszukam(tzn TŻ poszuka) 25, a na prawdziwe letnie słońce zaopatrże się w polecany przez agnieskeAqua Lait, chociaz nadal nie jestem przekonana do tej ciezkości.Niby puder jedwabny może zmatowić błysk, ale cięzkość pozostaje.
Na razie na pewno lekki Clinique, a potem zobaczę
Ja nie czuję ciężkości, ale jestem przyzwyczajona do różnych mazideł - łącznie z podkładami - które niewiele mają wspólnego z transparentnością Hauschka tutaj niweluje kleistość, która przy AL jest spora. Jeśli nie wypuszczą nic ciekawego na ten sezon - myślę, że to będzie mój filtr nr 1 od czerwca do października, kiedy nie będę już potrzebowała bdb krycia blizn
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:51   #2116
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
A ja bym bardziej zrudziła też blond ale taki rudawy
tylko, że ja chłodna i w rudawych mi źle kiedyś miałam szamponetką
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:59   #2117
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dzisiaj zostałam skomplementowana przez mamuśkę.

Aleś ty blada..!

Ostatnio coraz częściej słyszę komentarze tego typu. I wydaje mi się że jestem jeszcze bielsza niż kilka miesięcy temu. Jakaś autosugestia?

Zostać przy blondzie i wiecznych odrostach czy farbnąć się na brunetkę/szatynkę? No i jeszcze henna na przeźroczyste brwi by się przydała.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 15:18   #2118
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Aga, mamy ten sam dylemat
z jednej strony chce blond bo->
ale jakbym dała jasny brązik to by nie było widać odrostów prawie

na szczęście brwi MAM troszkę jasne, ale je widać
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 15:28   #2119
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Aga, mamy ten sam dylemat
z jednej strony chce blond bo->
ale jakbym dała jasny brązik to by nie było widać odrostów prawie

na szczęście brwi MAM troszkę jasne, ale je widać
Moje też widać, ale nigdy w pełnym słońcu. Obecny blond w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.JPG (48,2 KB, 61 załadowań)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 16:25   #2120
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

oooo to ja mam coś takiego
tylko, że mi włoski ciemnieją i na dole jest jasny blond, a na górze blond ciemny xDD
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 06:54   #2121
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Hej Dawno tu nie zaglądałam
Tymczasem dopadło mnie jakieś zwątpienie dot. mojej bladości W tamtym tygodniu jak było tak ciepło to sobie pomyślałam, że fajnie byłoby lekko przybrązowić skórę jakimś balsamem brązującym itp, bo już mam dość uwag otoczenia, że wyglądam jak trup, blada, sina
Już nie wiem co zrobić, zaczyna mnie moja bladość wkurzać Ale z drugiej strony nie chce być opalona
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 10:14   #2122
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny, noszę się z zamiarem kupna różu, jaki róż jest dobry dla bladej twarzy.
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 10:57   #2123
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja mam najjaśniejszy Maybelline ,Expert Wear Blush i jestem zadowolona.Podaje linka na KWC:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9939


Też mnie korci,żeby się "przybrązowić", ale latem.... Tyle,że nie potrafię nałożyć samoopalacza ani nawet balsamu brązującego tak,żeby nie mieć smug ,a na dodatek zawsze potem ta sztuczna opalenizna nierówno mi schodzi....i trzeba robić co chwilę pellingi ...i tyle z tym roboty,że chyba jednak wolę zostać blada

Oczywiście kąpiele słoneczne czy też solaryjne odpadają

Zamówiłam sobie w Oriflame czerwoną szminkę ,tyle tylko,że nie wiem czy przyjdzie,bo zawsze mi czegoś brakuje w zamówieniu
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 11:13   #2124
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
Dziewczyny, noszę się z zamiarem kupna różu, jaki róż jest dobry dla bladej twarzy.
W tym poście pod pudrami znajdują się zebrane przez Pogodę róże:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1095

Ja jestem z pewnością bladą twarzą i odpowiada mi Sephorowy róż w musie odcień beige pudique.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 12:17   #2125
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Witajcie dziewczyny, zgłasza się kolejna bladolica
Nie wiecie czy Lumene zostało całkowicie wycofane z Polski, czy jest pod inną nazwą może? Dystrybutor się zmienił? Napaliłam się na Lumene Matt Touch odcień matt vanilla, którego odcień jest tak zachwalany, ale oczywiście nie mogę go nigdzie dostać Z Drogerii Natura ta marka została wycofana całkowicie, a w internecie odcienie są od 05 wzwyż
Chciałam już nawet założyć wątek na Targowisku, ale pomyślałam, że wdepnę tutaj i zapytam czy może któraś z Was go ma i chciałaby się wymienić?
Chyba, że wiecie gdzie można jeszcze złapać 01 vanilla?
Pozdrawiam

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2007-03-24 o 09:40
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 12:42   #2126
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Jelonku, ten podkład Lumene jest jednym z jaśniejszych (aktualnie chyba najjaśniejszym jakiego używałam), więc nie liczyłabym niestety na to, że ktoraś z dziewczyn się pozbędzie - chyba że dałoby się ściągnąć z krajów cywilizowanych
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 13:17   #2127
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Jakiś czas temu czytałam,że zmienił się dystrybutor Lumene i nie wiadomo ,gdzie w końcu będzie tam marka dostępna Ale to było dość dawno i od tamtej pory cisza,a ja osobiście nigdzie tych kosmetyków nie widziałam,
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 13:25   #2128
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jelonku, ten podkład Lumene jest jednym z jaśniejszych (aktualnie chyba najjaśniejszym jakiego używałam), więc nie liczyłabym niestety na to, że ktoraś z dziewczyn się pozbędzie - chyba że dałoby się ściągnąć z krajów cywilizowanych
Wiem, ale może komuś nie pasują jego właściwości albo zachomikował sobie (tak wiem, nadzieja ) i chciałby się pozbyć
Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu czytałam,że zmienił się dystrybutor Lumene i nie wiadomo ,gdzie w końcu będzie tam marka dostępna Ale to było dość dawno i od tamtej pory cisza,a ja osobiście nigdzie tych kosmetyków nie widziałam,
No właśnie, a w internecie albo cisza albo odcienie 05 i wyższe
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 13:40   #2129
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej Dawno tu nie zaglądałam
Tymczasem dopadło mnie jakieś zwątpienie dot. mojej bladości W tamtym tygodniu jak było tak ciepło to sobie pomyślałam, że fajnie byłoby lekko przybrązowić skórę jakimś balsamem brązującym itp, bo już mam dość uwag otoczenia, że wyglądam jak trup, blada, sina
Już nie wiem co zrobić, zaczyna mnie moja bladość wkurzać Ale z drugiej strony nie chce być opalona
Moja koleżanka też delikatnie mówiąc jest baaaaardzo blada i wszelakie eksperymenty z samoopalaczami brązerami i pudrami były bardzo nieudane jeśli chodzi o efekt końcowy . Sprawiła sobie po prostu, ładny, delikatny róż i wygląda cudnie , cera mimo swej bladości(a może właśnie dzięki niej )jest ożywiona i świeża. Spróbuj z tym różem
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 14:04   #2130
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
No właśnie, a w internecie albo cisza albo odcienie 05 i wyższe
Jelonku może ja pomogę, bo ostatnio też poszukiwałam tego podkładu i znalazłam go w sklepie internetowym podaję stronkę:
http://www.mojekosmetyki.pl/index.ph...t_id=94&page=1
Chciałam się tam wybrać właśnie po ten podkład, by sprawdzić czy będzie mi pasował, ale na razie nie mam czasu na taką wyprawę, bo to drugi koniec miasta
A może Wy dziewczyny uświadomicie mnie czy vanilla mocno wpada w kolor żółty? Gdyż niestety to nie pasuje do mnie, wolałabym coś neutralnego albo ewentualnie lekko różowy(ale nie efekt świnki). Poszukuję też od dluższego czasu true match C1 i nigdzie go nie mają ;/
bladzioch ze mnie wielki i większość najjaśniejszych odcieni jest dla mnie za ciemna
chise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.