Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-04-02, 09:06   #2431
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Powinnas wybrac jakis odcien w cieplejszej tonacji, bo te naturalne zazwyczaj wychodza zielone, badz szare na wyjsciowym kolorze platynowym. Zmywac sie beda bardzo szybko (ale farba takze); potrzebne bedzie kilka farbowan, zeby kolor sie "zagniezdzil". Nie mam zbytnio doswiadczenia z szamponami Palette (co prawda kiedys na rozjasnione wlosy uzylam jakiegos jasnego czy sredniego brazu, ktory wyszedl bardzo ciemno, a zmyl sie na rudo, ale to bylo jakies 8 lat temu, wiec wieki temu)...Teraz zrobilam dokladnie to, co Ty chcesz zrobic-z platyny przefarbowalam sie ciemnym blondem Castinga i jestem zadowolona, bo kolor wyszedl jak na pudelku (juz kiedys nim robilam). Kolor sie wyplukiwal, ale po tyg. polozylam ten Casting jeszcze raz (tym razem na 10 min.) i na razie kolor sie trzyma. Moje odrastajace wlosy sa w zimniejszej tonacji niz te zafarbowane, ale i tak mnie efekt zadowala.
Na jaki dokladnie kolor chcialabys zafarbowac?
Ponizej moje efekty (kolor wyjsciowy i 2 nastepne po castingu-te jasniejsze refleksy zostaly celowo zostawione):
karojen24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-05, 15:20   #2432
_Avnel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 79
Exclamation szamponetka

nigdy nie farbowa³am w³osów. mój naturalny kolor to ciemny blond / jasny br±z. chcia³am lekko przyciemniæ w³osy. mam zamiar kupiæ sobie szamponetkê w takim kolorze, ¿eby nie za bardzo ró¿ni³ siê od mojego naturalnego. jakie firmy i kolory polecacie? tylko nie te wpadaj±ce w rudy. i pytanie drugie: jak kolor bêdzie schodzi³ to nie zmieni odcienia, tylko bêdzie stopniowo blad³ a¿ zejdzie ca³kowicie? bo nie chcê ¿eby w miêdzyczasie zmieni³ mi siê w jaki¶ np. rudy
_Avnel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-05, 18:34   #2433
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Cytat:
Napisane przez lolq01 Poka¿ wiadomo¶æ
No a je¶li zakryje to kolor nie wyjdzie zielony albo nie zmyje sie po dwóch myciach . Mam na mysli szapony koloryzujace z palette. jaki kolor bym musia³a wybrac zeby bylo dobrze obecnie mam platynowy blond
ja kiedy¶ walczy³am na kole¿ance z nieudan± platyn± od fryzjera- d±¿y³y¶my do ciemnego blondu i w³a¶nie dopiero palette da³o radê, bo inne farby bardzo szybko siê sp³ukiwa³y.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez _Avnel Poka¿ wiadomo¶æ
nigdy nie farbowa³am w³osów. mój naturalny kolor to ciemny blond / jasny br±z. chcia³am lekko przyciemniæ w³osy. mam zamiar kupiæ sobie szamponetkê w takim kolorze, ¿eby nie za bardzo ró¿ni³ siê od mojego naturalnego. jakie firmy i kolory polecacie? tylko nie te wpadaj±ce w rudy. i pytanie drugie: jak kolor bêdzie schodzi³ to nie zmieni odcienia, tylko bêdzie stopniowo blad³ a¿ zejdzie ca³kowicie? bo nie chcê ¿eby w miêdzyczasie zmieni³ mi siê w jaki¶ np. rudy
tylko nie szamponetka! niszczy w³osy, daje dziwne efekty kolorystyczne i nie sp³ukuje siê. u¿yj castingu o ton lub 2 ciemniejszego od naturalnego koloru w³osów
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-05, 19:09   #2434
_Avnel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
tylko nie szamponetka! niszczy w³osy, daje dziwne efekty kolorystyczne i nie sp³ukuje siê. u¿yj castingu o ton lub 2 ciemniejszego od naturalnego koloru w³osów

a ja s³ysza³am ¿e szamponetka w³a¶nie nie niszczy.. przynajmniej nie tak jak farba, to jak to w koñcu jest
_Avnel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-06, 14:38   #2435
lolq01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 50
GG do lolq01
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Fajny kolorek Ci wyszed³ ale z tego co widzia³am Twoje w³osy blond zniszczone nie by³y, a moje sa i tak sie zastanawiam czypo tym szamponie (farbie?) nie by³oby jeszzcze gorzej
lolq01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-06, 16:59   #2436
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Cytat:
Napisane przez _Avnel Poka¿ wiadomo¶æ
a ja s³ysza³am ¿e szamponetka w³a¶nie nie niszczy.. przynajmniej nie tak jak farba, to jak to w koñcu jest
farby s± ró¿ne. owszem farba z amoniakiem i wysokim oksydantem zniszczy w³osy. dlatego polecam ci casting, bo to ³agodna farba(szampon). nie zniszczy w³osów i równomiernie sie wyp³ucze tak ¿e nie bêdzie widaæ odrostów.
po szamponetkach w³osy czêsto wygl±daj± jak po u¿yciu jakiej¶ taniej mocnej farby. a kolor czêsto ma jakie¶ niepo¿±dane odcienie fioletu czy czerwieni.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-06, 17:13   #2437
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Cytat:
Napisane przez lolq01 Poka¿ wiadomo¶æ
Fajny kolorek Ci wyszed³ ale z tego co widzia³am Twoje w³osy blond zniszczone nie by³y, a moje sa i tak sie zastanawiam czypo tym szamponie (farbie?) nie by³oby jeszzcze gorzej

Oj moja droga, byly (sa) zniszczone, ze szok. Na zdjeciach nie widac, ale w rzeczywistosci sa zmasakrowane, pourywane. Ech, szkoda nawet opisywac...Po szamponie nie powinno ci sie nic stac. Powiem ci nawet, ze wlosy wygladaja na zdrowsze i optycznie zyskaly na objetosci.
karojen24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 22:15   #2438
_Avnel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
farby s± ró¿ne. owszem farba z amoniakiem i wysokim oksydantem zniszczy w³osy. dlatego polecam ci casting, bo to ³agodna farba(szampon). nie zniszczy w³osów i równomiernie sie wyp³ucze tak ¿e nie bêdzie widaæ odrostów.
po szamponetkach w³osy czêsto wygl±daj± jak po u¿yciu jakiej¶ taniej mocnej farby. a kolor czêsto ma jakie¶ niepo¿±dane odcienie fioletu czy czerwieni.
ok, w takim razie wypróbójê to. mam nadzieje ¿e wyp³ucze siê zanim mi odrosn± w³osy. a myjê je codziennie.
_Avnel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-06, 22:33   #2439
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
farby s± ró¿ne. owszem farba z amoniakiem i wysokim oksydantem zniszczy w³osy. dlatego polecam ci casting, bo to ³agodna farba(szampon). nie zniszczy w³osów i równomiernie sie wyp³ucze tak ¿e nie bêdzie widaæ odrostów.
po szamponetkach w³osy czêsto wygl±daj± jak po u¿yciu jakiej¶ taniej mocnej farby. a kolor czêsto ma jakie¶ niepo¿±dane odcienie fioletu czy czerwieni.
casting nie zawiera amoniaku ale inna substancje chemiczna, moze troche mniej szkodliwa.

szamponetki (te do kilku myæ, z deli, mariona) siê wyp³ukuj±, szampony koloryzujace(kilka tygodni, joanna, palette) nie. mowie na wlasnym doswiadczeniu.

casting- tez indywidualna sprawa, bo dziewczyny na forum pisaly, ze sie wyplukuje calkiem, inne ze nie. mi sie akurat nie wyplukal - zostala po jasnym brazie ruda poswiata.

wybierajac odcien castinga nie nalezy sugerowac sie kolorem na opakowaniu pudelka. zawsze wychodzi ciemniej
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-07, 22:19   #2440
StoProMychaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2
szamponetka .

ostatnio pofarbowa³am sobie w³osy na blond . wyszed³ mi ¿ó³to - pomarañczowy . wgl nie pasuje mi blond . i chcia³abym sobie je zafarbowaæ szamponetkom na czekoladowy br±z . jak my¶licie wyjdzie mi rudy . ?
proszê o rade .
aa i kupi³am sobiee szamponetkee z welli .

Edytowane przez StoProMychaa
Czas edycji: 2010-04-07 o 22:26
StoProMychaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-08, 10:55   #2441
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduñska Wola
Wiadomo¶ci: 772
GG do sarah22
Dot.: szamponetka .

lepiej i¶æ do fryzjera i wydaje mi siê, ¿e lepiej farbê na³o¿yæ ni¿ szamponetkê bo po kilku myciach kolor schodzi..
sarah22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 20:00   #2442
Laureane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: szamponetka .

Cytat:
Napisane przez sarah22 Poka¿ wiadomo¶æ
lepiej i¶æ do fryzjera i wydaje mi siê, ¿e lepiej farbê na³o¿yæ ni¿ szamponetkê bo po kilku myciach kolor schodzi..

"Po kilku myciach kolor zchodzi"..hehe
Mi siê trzyma ju¿ pó³ roku...i jestem nomalnie w¶ciek³a ( ale trudno

Ale w tym przypadku wydaje mi siê ¿e jednak lepiej by by³o je zafarbowaæ bo nie wiadomo ile szamponetka bêdzie siê trzymaæ na Twoich w³osach.Chocia¿ mo¿na spróbowaæ, a dopiero pó¼niej udaæ siê do fryzjera.

Ja polecam szamopnetkê z Joanny...czekoladowy br±z..mmm

Edytowane przez Laureane
Czas edycji: 2010-04-10 o 20:02
Laureane jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-10, 21:48   #2443
Mishay
Raczkowanie
 
Avatar Mishay
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: S³awno/ Warsaw
Wiadomo¶ci: 37
GG do Mishay
Dot.: szamponetka .

Skoro masz do¶æ jasne w³osy to kolor szamponetki powinien chwyciæ, ewentualnie mo¿esz wybraæ odcieñ o ton ciemniejszy ni¿ oczekiwany. Na ogó³ szamponetka siê wyp³ukuje, ale nie do koñca ( to zale¿y od struktury w³osa, jego uszkodzeñ etc.), wiêc je¶li po jej zastosowaniu czekoladowy kolor bêdzie Ci odpowiada³ mo¿esz u¿yæ farby trwa³ej, b±d¼ dalej stosowaæ szamponetki by od¶wie¿yæ kolor.
__________________
S-Korean drama addict <3
My drama list
Mishay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-19, 09:09   #2444
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Poka¿ wiadomo¶æ
O kurcze, ale siê zmieni³a¶, oczywi¶cie na plus. Pamiêtam ciê z Metamorfoz. Co to za pomadka?
Dziêki
A to jest b³yszczyk Maybelline, taki wi¶niowo-czerwony.

U¿y³am szamponetki Joanny 4-8 myæ.

Za³±czam zdjêcie.

Jestem zadowolona i zastanawiam siê, czy nie zrobiæ sobie taki kolor do 24 myæ. Jak s±dzicie?
Ewentualnie jeszcze mam zamiar spróbowaæ do 4-8 myæ jaki¶ ciemniejszy kolor.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-19, 18:08   #2445
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 273
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Aralka, ilu saszetek u¿y³a¶? Mam do¶æ d³ugie w³osy i zastanawiam siê jaka ilo¶æ by³aby wystarczaj±ca
Himee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-19, 19:09   #2446
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Szampon koloryzuj±cy;)

Cytat:
Napisane przez Himee Poka¿ wiadomo¶æ
Aralka, ilu saszetek u¿y³a¶? Mam do¶æ d³ugie w³osy i zastanawiam siê jaka ilo¶æ by³aby wystarczaj±ca
Mam w³osy za ³opatki i zu¿y³am 2 opakowañ. Moje w³osy s± jednak niezbyt grube. Ale chyba ci powinno starczyæ

Chcê u¿yæ tego: Joanna, Multi Soft Color, Szampon koloryzuj±cy

Jaki kolor najlepiej?
Czekoladowy br±z, kasztanowy br±z czy korzenny br±z?
Jeszcze siê zastanawia³am nad u¿yciem Loreal Casting...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-20, 10:01   #2447
Zuzka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

a moje pytanie brzmi czy która¶ z Was ma mo¿e blond w³osy plus ciemne odrosty i uda³o sie jej te odrosty zwalczyæ jak±s szamponetk±?
__________________
By³o 63kg

Jest 61 kg

Marzy siê 55kg
Zuzka_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-29, 20:42   #2448
GnidaDworska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

mam naturalne wlosy blond - planuje pofarbowac szamponetka na rudo, polecacie jakies szamponetki, ktore jednoczesnie nie niszcza wlosow i faktycznie zmywaja sie po kilku tygodniach? slyszalam dobre recenzje o loreal casting, ale pomijajac fakt ze sa dosc drogie, to obawiam sie ze kolor moze sie nie zmyc.
GnidaDworska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-30, 22:46   #2449
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Zuzka_86 Poka¿ wiadomo¶æ
a moje pytanie brzmi czy która¶ z Was ma mo¿e blond w³osy plus ciemne odrosty i uda³o sie jej te odrosty zwalczyæ jak±s szamponetk±?
nie da siê

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez GnidaDworska Poka¿ wiadomo¶æ
mam naturalne wlosy blond - planuje pofarbowac szamponetka na rudo, polecacie jakies szamponetki, ktore jednoczesnie nie niszcza wlosow i faktycznie zmywaja sie po kilku tygodniach? slyszalam dobre recenzje o loreal casting, ale pomijajac fakt ze sa dosc drogie, to obawiam sie ze kolor moze sie nie zmyc.
wg mnie kolor 'bursztyn' casting, to sliczny rudy- znam osoby, które stosuj±. sama bym go zrobi³a gdyby mi pasowa³.
a szamponetka te¿ siê nie musi zmyæ, poza tym efekt niepewny. no ale ja jestem wrogiem szamponetek..
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 23:26   #2450
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Jutro robiê sobie Joann± kasztanowy br±z do 24 myæ
Aralka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-01, 09:24   #2451
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

jakis miesiac temu zafarbowalam pasemka zielonym balsamem, dopiero teraz zszedl
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-01, 21:56   #2452
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Tak jak napisa³am wy¿ej, Joanna, kasztanowy br±z, do 24 myæ
Aralka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-02, 20:47   #2453
Evanescence24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej Byæ mo¿e podobne pytanie ju¿ by³o, wybaczcie jednak, nie chce mi siê przegl±daæ tylu stron Otó¿ chcia³abym przez wakacje zmieniæ kolor w³osów z ¶rednio ciemnego blondu na rudy. Czym najlepiej to zrobiæ, aby kolor zmy³ siê do rozpoczêcia roku szkolnego? Mo¿e w ogóle lepiej sobie odpu¶ciæ? Nie wiem, czy warto ryzykowaæ... Czy s± jakie¶ "szybko zmywalne" szampony, szamponetki (nie znam siê na tym za bardzo )?
Evanescence24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-02, 21:04   #2454
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 693
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Evanescence24 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Byæ mo¿e podobne pytanie ju¿ by³o, wybaczcie jednak, nie chce mi siê przegl±daæ tylu stron Otó¿ chcia³abym przez wakacje zmieniæ kolor w³osów z ¶rednio ciemnego blondu na rudy. Czym najlepiej to zrobiæ, aby kolor zmy³ siê do rozpoczêcia roku szkolnego? Mo¿e w ogóle lepiej sobie odpu¶ciæ? Nie wiem, czy warto ryzykowaæ... Czy s± jakie¶ "szybko zmywalne" szampony, szamponetki (nie znam siê na tym za bardzo )?
Obawiam siê, ¿e rudy to taki odcieñ, ¿e na blondzie nie zmyje siê do koñca i zawsze pozostanie chocia¿ jaka¶ po¶wiata rudo¶ci.Wiêc przemy¶l to dobrze, czy chcesz po¶wiêciæ swój blond dla rudego koloru. A je¶li ju¿ to na prawdê ³agodne szamponetki s± z Joanna multi effect color - tylko ¿e one s± do 3-5 myæ.
__________________
Czy nie lepiej by³oby, zamiast têpiæ z³o, szerzyæ dobro?


Exly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-06, 15:40   #2455
lupuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

proszê was o radê!
zacze³am przygody z szamponetkami jaki¶ rok temu..
najpierw by³y to szamponetki na 6 my¶ (palette): kasztanowy br±z, kasztan...
potem zaczê³am robiæ czekolad± ale na 24..
pó³ roku temu szarpnê³am siê (g³upia) na czarny - 24 mycia...
zmy³ siê, próbowa³am wróciæ do swojego koloru w³osów wiêc na ten mój zrobi³am mahoñ... teraz mam 15 cm swoje, 15 cm taki czarny, ciemny pas no i 20 cm koñcówek swoich.... jak pozbyæ siê tego czarnego pasa : (
zapuszczam w³osy, wiêc nie chcê ich ¶cinaæ na krótko...
proszê o radê!
lupuska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-07, 22:18   #2456
gabi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Mo¿e spróbuj z tymi wszystkimi domowymi p³ukankami, o których tyle siê pisze na innych forach. (np. woda + ocet lub woda + cytryna oraz szampony przeciw³upie¿owe) , choæ nie gwarantujê, ¿e nie wp³ynie to na Twój naturalny kolor (choæ nie powinno). Je¶li to nie pomo¿e, a nie chcesz ¶cinaæ w³osów, to mo¿e warto wybraæ siê na ¶ci±ganie koloru i umalowanie w³osów na zbli¿ony do Twojego naturalnego? Nie jest to tania sprawa, bo kosztuje ok. 150 z³. Mówi te¿ siê du¿o, ¿e dekoloryzacja niszczy w³osy, co jest prawd±, ale je¿eli dbasz o w³osy, to szybko powinny siê zregenerowaæ. Choæ wiem po swojej kole¿ance, która z czerni przesz³a na lisi kolor (przesz³a przez ¶ci±ganie koloru i malowanie na rudo), to wcale nie ma zniszczonych w³osów, a¿ sam fryzjer siê dziwi³, ¿e w³osy s± miêkkie i w dobrym stanie. ¯yczê wytrwa³o¶ci, a wiem, co to znaczy, bo sama jestem w podobnej sytuacji. Mia³am br±zowe w³osy, ale pokusi³am siê na czerñ, która teraz mi bokiem wychodzi. Postanowi³am sobie, ¿e przeczekam i popróbujê tych wszystkich p³ukanek, szamponów oczyszczaj±cych i przeciw³upie¿owych, za chwilê te¿ lato, s³oñce, to w³osy zawsze trochê przeja¶niej± i je¿eli co¶ to da, to po wakacjach idê do fryzjera i malujê na br±z, je¿eli da radê, a je¶li to wszystko pójdzie na marne, to zdecyduje siê na ¶ci±ganie koloru i malowanie na br±z.
gabi93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-08, 16:08   #2457
missalone
Raczkowanie
 
Avatar missalone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 48
Szampony koloryzuj±ce - help ;)

Witam
Kochane, wiem, ¿e tzw. "szamponetki" niszcz± w³osy, czêsto bardziej ni¿ farby koloryzuj±ce...
Zastanawiam siê jednak nad tymczasow± zmian± koloru w³osów i chcia³abym zapytaæ jakiej firmy szamponetki najmniej niszcz± w³osy?
missalone jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-08, 16:36   #2458
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - help ;)

Chodzi Ci o szamponetki (6-8 myæ) czy szxampon koloryzujacy (26-28 myæ)
Jest ró¿nica ;p
Ja czyta³am na ró¿nych stronkach o tym czy jedne i drugie niszcz± w³osy. ¯adne tak nie niszcza w³osów jak farby. Naprawde
Mo¿esz mi wierzyæ bo gdy ja u¿ywa³am szampoetek mai³am miekie w³osy wogól a teraz po farbach wychodza mi strasznie ;//
diamondrose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-08, 18:45   #2459
Honza
Raczkowanie
 
Avatar Honza
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 227
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - help ;)

pocz±tkowo u¿ywa³am szamponetek i utrzymywa³am, ¿e bêdê siê trzymaæ od farby jak najdalej, gdy¿ nie zmienia³am koloru radykalnie, efekt mia³ byæ taki, ¿e mój ciemny br±z mia³ siê o¿ywiæ i staæ siê ol¶niewaj±cym br±zem Pocz±tkowo by³o ok, ale szamponetki strasznie "wyp³ukuj±" naturalny kolor, w³osy s± strasznie matowe... Przerzuci³am siê na farbê, farbujê raz na 2-3 miesi±ce, poniewa¿ czê¶ciej nie ma potrzeby...
Ale je¶li ju¿ decydujesz siê na szaponetki to ja osobi¶cie polecam Garnier Color&Shine.
Honza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-09, 21:57   #2460
lenka611
Raczkowanie
 
Avatar lenka611
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Poszukujê farbki Palette Color Shampoo kolor jesienna czerwieñ. wiecie mo¿e czy jest dostêpna? niestety nie mogê jej znale¼æ w ¿adnej drogerii.
__________________
"Najwiêksz± m±dro¶ci± jest umiejêtno¶æ panowania nad w³asn± g³upot±"
lenka611 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.