przedłużanie włosów- część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 07:30   #31
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

zgadzam sie z poprzedniczkami taki zabieg kosztuje ok 2 tys w wakacje zrobilqam sobie tzw balejaz z włosoow syntetycznych <jedno pasemko 15 zł> poniewaz chcialam zagęscic troche moje efekt super ale tylko przez 2 miesiace!! mimo iz strasznie dbam o włosy w dodatku zapłaciłam za to ok 400zł ROZPACZ! zdjełam to po 3 miesiacach i postanowiłam juz nigdy wiecej tego nie robic

aha jesli masz cienkie i delikatne włosy to fryzjer odradzi ci doczepiania włosoow naturalnych bo takie włosy sa bardzo ciezkie
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:33   #32
zalamana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów

nie rozumiem dlaczego w pl jest tak drogo to przedluzanie we wloszech cena znacznie mniejsza 800 zl wychodzi i to ful wypas...
zalamana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 12:45   #33
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Przedłużanie włosów

Umnie w Gdańsku przedłużenie kosztuje od 15 zł za pasemnko(musiala bym miec z ponad 100)z robocizna to wychodzi tez koło 2000 zl dla kogo te
ceny????? a tak bym chciała gęste długie włosy
Mam tez pytanie jak długo mozna nosic takie włosy
z góry dziekuje za odpowiedz
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 15:08   #34
cameria
Raczkowanie
 
Avatar cameria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie włosów

Włosy wcale nie są takie drogie(syntetyczne).Za robocizne biorą sobie bardzo dużo.Przesada jak dla mnie. Iveti , wejdz sobie na www.allegro.pl i w wyszukiwarce wpisz-przedłużanie włosów-Wyskoczą Ci oferty z ,których na pewno można coś wybrać.Za 600zł, 700 zł przedłużanie włosami naturalnymi a za 300zł, 400zł syntetycznymi.
cameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 16:48   #35
karpatka
Raczkowanie
 
Avatar karpatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Dot.: Przedłużanie włosów

fakt,przeglądałam własnie allegro i sa oferty. Mozna tez kupic i pasma rozne i caly sprzet do przedłużania włosów.I jak sądzę wyjdzie to duuuuuuuuzo taniej niz u fryzjerki.
Za zestaw do przedłużania metodą microrings ( z instrukcja) wyda sie max 200pln ....
I co Wy na to?
karpatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 20:15   #36
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Przedłużanie włosów

Szkoda ze nie ma tu gdzie Mandaryny, ona by wam pewnie polecila ....
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 21:44   #37
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Przedłużanie włosów

Pewnie i by polecial ale co do jej fryzurki jej wlosy zawsze wygladaj slicznie i tak naturalnie
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 08:38   #38
iveti
Przyczajenie
 
Avatar iveti
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 25
GG do iveti
Dot.: Przedłużanie włosów

Dziekuje za podpowiedz ,odwiedziłam allegro ,i myśle ze skorzysta .Pozdrawiam .iveti
iveti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-23, 15:22   #39
cameria
Raczkowanie
 
Avatar cameria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie włosów

może zakupiłabym taki zestawik do przedłużania, ale obawiam sie ,że sama nie dam rady przyczepic tych wlosow...
cameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 13:41   #40
prostownica87
Raczkowanie
 
Avatar prostownica87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 367
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

To ja widzę że szczęśliwa jestem Ja przełużalam włoski sobie tydzien temu z mega krotkich! No i mam teraz za ramiona - włosy miałam naturalne od mojego brata (specjalnie dla mnie obciął) - i zapłaciłam 120 zł! Przyjaciel fryzjer to "wspaniała rzecz".

No a tkaie włoski miałam - nie mam nowego zdjecia ale jak tlyko bede miala to wstawie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Prezentacja1.jpg (8,4 KB, 237 załadowań)
prostownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 14:31   #41
cameria
Raczkowanie
 
Avatar cameria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Ja też tak chcę!!! Czyli za włoski nie płaciłaś a za doczepienie 120zł ???
Prostownico, a orientujesz się ile paczek syntetycznych włosów idzie na przedłużenie???
Ja znalazłam dziewczyne na allegro, która była chętna przedłużyć mi włoski za 150 zł (sama usługa). Włoski miałam ja zakupić ,takie jak mi się podobają .Nie stety nie zdecydowałam się ,bo ona aż we Włocławku mieszkała i jakoś mi za daleko było.
cameria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 15:09   #42
rei hino
Przyczajenie
 
Avatar rei hino
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: RUGBY-Anglia
Wiadomości: 10
GG do rei hino Wyślij wiadomość przez Yahoo do rei hino
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

hej!mam pytanko w jaki sposób mogę stwierdzić czy ktoś-fryzjerka-ma pojęcie o swojej robocie(przedłużanie włosów)i jak sprawdzić czy nie przycina z ceną..no wiesz czy nie bierze za dużo ode mnie..i jakich włosów lepiej używać syntetycznych czy naturalnych?moje włosy są gęste..????dzieki za pomoc
__________________
PROZAC
rei hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 18:38   #43
cameria
Raczkowanie
 
Avatar cameria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Cena za takie usługi to indywidualna sprawa-jeden fryzjer weźmie 1500zł inny 500zł...
włosy naturalne na pewno są lepsze
cameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 17:12   #44
prostownica87
Raczkowanie
 
Avatar prostownica87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 367
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

[quote=cameria]Ja też tak chcę!!! Czyli za włoski nie płaciłaś a za doczepienie 120zł ???
Prostownico, a orientujesz się ile paczek syntetycznych włosów idzie na przedłużenie???
quote]


Syntetycznych jedna paczka przy gęstych włosach 1 i 1/4.
prostownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 18:46   #45
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Co do Mandaryny - znów (po sciagnieciu) ma doczepione wlosy
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 00:59   #46
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
'samodzielne' przedłużanie włosów

Interesuje mnie przedłużenie włosków - ale nie u żadnego fryzjera tylko w domu. Wiem tyle, że potrzeba mi pistoletu na klej i niestety tutaj moja wiedza się kończy. Bardzo Was proszę, jeśli wiecie co jeszcze jest mi potrzebne i jak przebiga proces przedłużania włosków (może znacie link do strony gdzie jest to opisane albo same przedłużałyście i wiecie?) powiedzcie mi. Chciałabym też dowiedzieć się gdzie mogę nabyć do tego celu włoski ?

Szukałam odpowiedzi na forum, ale wszędzie wymienione są ceny fryzjera.

A tak przy okazji to chciałam się przywitać
firaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 06:20   #47
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

W domu to sama nie zrobisz ,a skąt weżmiesz włosy . W sklepach fryzjerskich nie ma?
werax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 08:04   #48
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

nie wiesz jak to sie robi,nie wiesz co jest Ci potrzebne do wykonania a chcesz sie zabrać do roboty? podziwiam za odwage zniszczysz tylko włosy.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 10:45   #49
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Wlosy napewno sa rozne w sklepie fryzjerskim ale ja rowniez nie radzilabym ci robic tego samodzielnie - ewentualnie mozesz najpierw poprobowac doplesc sobie warkoczyki ze sztucznych wlosow bo jesli nie wyjdzie ladnie to zawsze mozesz je poprostu rozplesc a jesli nie umiesz obslugiwac sie tym pistoletem do zgrzewania to nie radze - no chyba ze liczysz sie z obcieciem na zapalke
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 12:59   #50
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Werax, tak, wyobraź sobie, że wiem o sklepach fryzjerskich
Chodziło mi o polecenie jakiejś strony, z której mogłabym zamówić włoski (sprawdzonej, bo nie wszędzie są dobre)


Wiem za co się zabieram, nie jestem zapoznana ze szczegółami, a chyba od tego jest to forum, żeby jeden drugiemu pomagał? Czy może się mylę? :|

Przydałby mi się opis, jeśli nie tego jak używać pistoletu, to tego jak to wszystko wygląda jeśli chodzi o doczepianie włosów metodą klejową, że tak powiem. JEśli ktoś sobie przedłużał niech się wypowie, proszę.
firaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 18:15   #51
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Nikt nie pomoże?..... no dziękuję wam bardzo
firaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 20:12   #52
goya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 290
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez firaen
Wiem za co się zabieram, nie jestem zapoznana ze szczegółami, a chyba od tego jest to forum, żeby jeden drugiemu pomagał? Czy może się mylę? :|
A jak będziesz miała atak wyrostka to też napiszesz na forum medycznym i jakiś chirurg poradzi Ci jak się samej zoperować? Ja przepraszam za złośliwość, rozumiem, że są zabiegi które kosztują dużo pieniędzy, ale ludzie którzy się tego uczą też wydają masę gotówki na szkolenia i kursy. Nic nie ma w życiu za darmo, a przedłużanie włosów jest luksusem, na który nie każdego musi być stać i nie każdy musi go mieć...
goya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 21:43   #53
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

nikt Ci nie pomoże bo chyba żadna z Wizażanek nie testuje takich zabiegów na sobie,to skomplikowany zabieg i jak już Goya napisała kurs i przeszkolenie kosztuje kupę kasy wiec nawet jeśli jakaś osoba tu udzielająca sie wie jak to sie robi to pewnie i tak Ci nie napisze,dla Twojego BEZPIECZEŃSTWA,nie wiem czy sobie zdajesz sprawe że robiąc takie eksperymenty możesz zostać z jeżykiem na głowie.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 22:03   #54
jaszczura
BAN stały
 
Avatar jaszczura
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szwecja
Wiadomości: 208
Talking Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

hej ja mialam przedluzane wlosy i nie radze ci tego robic,ok moze zaczne od poczatku,wlosy robila mi fryzjerka metada ta ktora ty chcesz kombinowac,polegalo to na tym ze brala cienkie pasemko moich wlosow i sztucznych zaplotla kawalek warkoczyka i stapiala to ta lutownica,wszystko bylo super dlugie piekne grube wloski jednak byly one w dotyku baaaardzo sztuczne i gryzly mnie w plecy,no ale co sie nie robi dla urody ja bylam zadowolona ze mam dlugie wlosy,nie zwracalam uwagi na to ze czesto je gubilam chodzi o to ze wypadaly mi pojedyncze pasma oczywiscie fryzjerka mnie uprzedzala ale nie mowila ze wypadnie TAKA DUZA ilosc,zaczely robic mi sie przeswity a do tego mechacic wlosy trzeba bylo je ciagle podcinac,no w koncu kiedy juz wszyscy uznali ze czas sciagnac wlosy zabralam sie za to,nawet sie cieszylam ze je sciagam bo mowilam sobie ze w koncu wyczesze pozadnie wlosy bo
tak przeszkadzaly mi te warkoczyki a do tego ciagle bolala mnie glowa od ciezaru wlosow,do tego zrobily mi sie takie pukle ktorych nie moglam rozczesac znajdowaly sie przy samej glowie,no ale dobra w koncu nadszedl dzien a raczej dni kiedy moglam je zciagnac,mialam z tym bardzo duze problemy,no ale nie o to chodzi chodzi o efekt koncowy,moje wlosy byly baaaardzo zniszczone a do tego te pukle przy glowie zostaly i tam gdzie byly musialam sciac wlosy i osiagnely przez to one 3 cm dlugosci,myslalam ze sie zarycze ,no ale co zrobic,teraz tez chcialabym sobie przedluzyc wlosy ale jak znow pomysle co mnie czeka?...o nie nie chce byc znowu lysa,dlatego szukam mozliwosci przedluzenia wlosow na stale na cale zycie niewiem czy jest takie cos ale jak jest to napewno jaest niesamowicie drogie,tak wiec zastanow sie pozdro,jesli masz jeszcze jakies pytania do mnie podaje moj email www.jaszczura18@buziaczek .pl
pa,emila
jaszczura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 22:53   #55
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

Bardzo dziękuję, Jaszczura Jeśli będę miała jeszcze konkretne pytania to dam znać. Wiem mniej więcej o co w tym chodzi i jak "mniej więcej" się tym posługiwać, ale każda nowa informacja się przyda.
Co do użytkowania- tak wypadają, ale nie spotkałam się z wypadaniem całych pasm Wina fryzjera?

Ah, no cóż, dziwi mnie Goyu, że zwykłe przedłużanie włosów, które samodzielnie robi wiele osób w domu (istnieją takie zestawy do tego wiesz ?) porównujesz do operacji! I wyobraź sobie że pytanie nawet o operację to żadna zbrodnia- ot chociażby na temat szpitala Ale nie o to chodzi.
I nie chodzi tutaj o koszty. Nie znasz mnie więc nie mów tak o mnie z łaski swojej, a to czy potrzebuję takiego zabiegu jest moją sprawą i nie tobie o tym decydować.
Sugeruję żebyś nie wypowiadała się jeśli nie potrafisz wnieść nic nowego ani pomóc a tylko szydzić z człowieka i jego pytań.
Heh.pozdrawiam

Kiyu - jeżyka raczej się nie boję Ale dziękuję.
firaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 22:08   #56
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: 'samodzielne' przedłużanie włosów

moja siostra-fryzjerka (nie wiem czy chodzi o to co Ty chcialas zrobić) przedłuzyła sobie włosy takimi warkoczami sztucznymi. po zdjeciu miala ładne, długie wlosy
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-26, 18:45   #57
Solenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 16
GG do Solenka1
Talking Przedłużanie włosów tutaj! Trójmiasto

Przedłużanie włosów - Trójmaisto!
__________________
Solenka
Solenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 11:59   #58
dona,k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów tutaj! Trójmiasto

Cytat:
Napisane przez Solenka1
Przedłużanie włosów - Trójmaisto!
kochana pomoz
wiem ze mozesz nie odpowiedziec mi al epostaraj sie .dostalam od kolezanki conector do przedluzania wlosow chcialabym sprobowac sobie zrobic kilka pasemek al enie wiem jak kupilam, wlosy syntetyczne ale nie wiem jak uzyc tej maszynki czy mozesz w kilku slowach mi pomocczy to zgrzewa wlos czy potrzebny jest tam jeszcze jakis klej?bo nie wiem jak to dziala -nie mam kasy na taki zabieg u fryzjera po drugie chodzi mi o kilka pasemek,pomoz prosze.
dona,k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 16:37   #59
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Niestety cos wiem o przedłużaniu, nie wystarczy przedłużyc, wazne umieć dbać o nowe włosy I w sumie włosy nie zaleznie jakiego gatunku po ok. 2 miesiącach wymagaja podciągnięcia badz założenia od nowa. Dlatego uważam ze płacenie ponad 1000 zł nie ma sensu, mi w jednym z lepszych salonów w warszawie, nazywa się gotti za prawie 2000 załozyli g...... !!!! Więc nie polecam.
natomias Pani Magda zakłada naprawde fajne włoski za normalne ceny, robi metoda micro ringi. Sztuczne i prawdziwe, sztuczne ok. 500 zł za 140 pasm a prawdziwe pasemko 8 zł. Jesli ktoś chce to moge podać namiary na ta Pania.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 20:54   #60
ewelinkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wizaż:P
Wiadomości: 97
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

ja nie wiem skąd wy bierzecie takie ceny- ja przejrzałam mnóstwo ofert i waha się to w granicach od 300 do 650 zł mowie o wlosach prawdziwych jak i syntetycznych!
podobno dobrymi i trwałymi metodami a efekt nawet do 5 miesięcy!
wiadomo- trzeba o nie specjalnie dbać
ja w sobote ide przedłuzyć i zageścic mam nadzieje, że będzie dobrze
ewelinkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.