Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 09:26   #31
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

dziewczyny,po co zaraz to objeżdżanie lubi,co lubi,jej sprawa! do oglądania filmu Was nikt nie zmusza.
i pił będzie jeszcze dużo. od początku zapowiadali,że to będzie długodystansowa seria.
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 19:24   #32
Wyszczekana
Raczkowanie
 
Avatar Wyszczekana
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 208
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
dziewczyny,po co zaraz to objeżdżanie lubi,co lubi,jej sprawa! do oglądania filmu Was nikt nie zmusza.
i pił będzie jeszcze dużo. od początku zapowiadali,że to będzie długodystansowa seria.
Od samego początku próbowałam to podkreślić.

Cytat:
I nie wiem, na co się tak oburzasz - założyłaś wątek tylko po to, żeby chwalić ten film?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pytałam kto wybiera się na premierę. Nie pytałam cię o odczucia nt. filmu. Wystarczyło napisać "nie, nie idę, nie lubię takich filmów", a nie od razu krytykować mój gust itp.
Ile ludzi, tyle upodobań. Jeżeli nie umiecie tego uszanować, to żegnam z tego tematu.
__________________
Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra,
ale kiedy jestem zła, jestem jeszcze lepsza.


Angel to someone, demon to others .



Ból duszy może ukoić tylko ból ciała.


Wyszczekana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 19:33   #33
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Zastanówmy się. Ja mogę widzieć strach we własnych oczach ? Mam nosić przy sobie lusterko 24/7, bo a nóż trafi mi się jakaś sytuacja, której się wystraszę?
dlaczego ''a nóż'', możesz postawić kamerę w pokoju, ustawić nagrywanie, po czym zaaranżować sytuację, żeby Ci odcieło nogę. Trajzegi czy piły elektryczne aż takie drogie nie są. A potem oglądać i upajać się do woli. To tak z przymrużeniem...

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

z 'dedykacją':
http://www.rationalistinternational....0628/pl_3.html
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 19:45   #34
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

A nie można lubi jednoczenie ambitnych filmów, jak i tych bez sensu?
Ja osobiscie preferuje jakieś z przesłaniem. Nie lubie komedii romantycznych, horrorów- no wiadomo, zawsze sa jakie wyjatki i filmy z tej kategorii, ktore lubię. Pije jednak ogladalam (bodajże 1 i 3 część) i nie moge powiedziec, ze to byl najgorszy film jaki widzialam, ani rowniez nie zaluje czasu ktory spedzilam na jego ogladaniu. Widzialam duzo gorsze, takie przy ktorych zasypialam. Kino nie zawsze musi byc ambitne, wiec nie rozumiem, dlaczego dziwicie się ze autorka lubi to.

A co do obrzydliwości, ja jestem chyba dziwna pod tym wzgledem, bo krew, latające konczyny, czy kosci nie sa jakos specjalnie obrzydliwe. Obejrze bez skrzywienia się, bo to glupi FILM.
Przeraża to mnie wypadek samochodowy, ktory zobacze, lisa ktorego obdzierają ze skory, bo jest to prawdziwe, ale film? bez przesady.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 19:46   #35
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Dluzej niz 10 min nie wytrzymalam przy 1 czesci Pily ,ale znajomi probuja mnie wyciagnac do kina hm moze sie skusze o ile pozniej zabiora mnie na jakas komedie
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 20:10   #36
Wyszczekana
Raczkowanie
 
Avatar Wyszczekana
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 208
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;22981375]A nie można lubi jednoczenie ambitnych filmów, jak i tych bez sensu?
Ja osobiscie preferuje jakieś z przesłaniem. Nie lubie komedii romantycznych, horrorów- no wiadomo, zawsze sa jakie wyjatki i filmy z tej kategorii, ktore lubię. Pije jednak ogladalam (bodajże 1 i 3 część) i nie moge powiedziec, ze to byl najgorszy film jaki widzialam, ani rowniez nie zaluje czasu ktory spedzilam na jego ogladaniu. Widzialam duzo gorsze, takie przy ktorych zasypialam. Kino nie zawsze musi byc ambitne, wiec nie rozumiem, dlaczego dziwicie się ze autorka lubi to.

A co do obrzydliwości, ja jestem chyba dziwna pod tym wzgledem, bo krew, latające konczyny, czy kosci nie sa jakos specjalnie obrzydliwe. Obejrze bez skrzywienia się, bo to glupi FILM.
Przeraża to mnie wypadek samochodowy, ktory zobacze, lisa ktorego obdzierają ze skory, bo jest to prawdziwe, ale film? bez przesady.[/QUOTE]
I to jest mądra wypowiedź. Bez żadnych argumentów ad personam, które wprowadzają niezdrową atmosferę.

Dzięki.
__________________
Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra,
ale kiedy jestem zła, jestem jeszcze lepsza.


Angel to someone, demon to others .



Ból duszy może ukoić tylko ból ciała.


Wyszczekana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 20:11   #37
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez Wyszczekana Pokaż wiadomość
Piła nie była dla mnie strasznym filmem. Jedynie efekty 3D, kiedy leciały w moją stronę palce, jelita i deski sprawiały, że zamykałam oczy. Jednak jeżeli chodzi o brutalność, to zadowoliła mnie w 100%.
A propos refleksji... zacytuję Ci pewne słowa.

Zacznijmy od tego, że każda część nawiązywała do poprzednich i zostawiała wiele tajemnic, które twórcy zdołali wyjaśnić przez wszystkie 7 części. Fabuła więc jest dobra, rzekłbym nawet, że ambitna. Jigsaw nie jest przecież jednym z kolejnych idiotycznych i nudnych już seryjnych morderców. Fani tej serii doskonale wiedzą dlaczego stał się taki, a nie inny. Ba! Dodajmy również, że on przecież nikogo nie zabija, tylko daje ludziom szansę na poprawę... daje szansę na "odrodzenie się". Wszystkie pułapki, z których nie dało się uwolnić były konstruowane przez jego następców/pomocników.

Spytacie jakie widzę przesłanie w Saw? Jest raczej oczywiste, ale jak ktoś widzi tylko flaki i krew to może to przeoczyć. Otóż film uświadamia widzowi, że powinien szanować i doceniać swoje życie. Że nie powinien go marnować bo jest tylko jedno. Ponadto w niektórych częściach można dostrzec dodatkowe nauki. Przykładowo w Saw VI była fajna lekcja wybaczania i szacunku do innych, a w Saw VII z kolei pokazano, że nie warto kłamać


Podpisuję się pod tymi słowami wszystkimi trzema kończynami. Za każdym razem, w pułapkę zostają schwytani ludzie, którzy w jakiś sposób zawinili [w VII części są to: rasiści, kobieta, która zdradzała i okłamywała dwóch chłopaków (i to od nich zależało jej życie w pułapce), człowiek, który zbudował karierę na kłamstwie itp.].

Pułapki, to po prostu kary za grzechy.
Jeżeli Ty nie dostrzegasz w tym filmie sensu, to ewidentnie masz jakiś problem.
Czy Ty takie rzeczy piszesz na poważnie? Bo nie wiem, czy śmiać sie czy płakac. Głębia przesłania pseudohorroru "Piła" i nauki o moralności i życiu z niego płynące?

Te rzeczy, które wypisujesz o tym, jak to wolałabyś zobaczyć zbiorowy gwałt, faktycznie według mnie świadczą o czymś niedobrym. Jeśli oczywiście nie starasz się za wszelką cenę uchodzic za takiego hardkora. Miałam na studiach kryminalistykę i podobne przedmioty, więc Twoja fascynacja wydaje mi się skrajnie dziecinna i świadcząca o nieznajomości tak zwanego życia.
No cóż, po coś były walki gladiatorów w Rzymie - tam tłum też kręciły flaki i krew na arenie...

Może gdybyś poczytała, do jakich okrucieństw potrafią posunąć się ludzie, to odechciałoby Ci sie wychwalania głupawych filmików i pisania rzeczy, jak to kręci Cię (udawane) przerażenie w oczach i (udawana) brutalność, co Cię w 100% zadowala.


Dla mnie zreszta EOT, bo czym tu gadać...

Edytowane przez _vixen_
Czas edycji: 2010-10-31 o 20:15
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 22:02   #38
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

pomyliłam wątek.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-10-31 o 22:05
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 22:18   #39
CoMnieNieZabijeToUmocni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 216
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Bylam wczoraj w kinie I to nie bylo dla mnie. Powiem, ze sie wynudzilam, strasznie malo pomyslowosci w tej czesci tak jakbym wszystko juz widziala wczesniej. Zdecydowanie za duzo 'time fillers' z poprzednich czesci, tak jakby film byl troche za krotki wiec dosztukowali fragmenty. Moj Tz stwierdzil, ze nie jest taki zly. Nie wiem dlaczego, ale nie wnikam.

Najbardziej zastanawiajace jest dlaczego zrobili ten film w 3D? Tego chyba nie zrozumiem bo efektow bylo malo I tez bez szalu.
__________________
Zle czy dobrze, okaze sie pozniej. Ale trzeba dzialac, smialo chwytac zycie za grzywe. Wierz mi malutka, zaluje sie wylacznie bezczynnosci, niezdecydowania, wahania. Czynow i decyzji, choc przynosza czasem zal i smutek, nie zaluje sie.

Wybaczcie brak polskich liter
CoMnieNieZabijeToUmocni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 07:58   #40
Wyszczekana
Raczkowanie
 
Avatar Wyszczekana
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 208
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez CoMnieNieZabijeToUmocni Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj w kinie I to nie bylo dla mnie. Powiem, ze sie wynudzilam, strasznie malo pomyslowosci w tej czesci tak jakbym wszystko juz widziala wczesniej. Zdecydowanie za duzo 'time fillers' z poprzednich czesci, tak jakby film byl troche za krotki wiec dosztukowali fragmenty. Moj Tz stwierdzil, ze nie jest taki zly. Nie wiem dlaczego, ale nie wnikam.

Najbardziej zastanawiajace jest dlaczego zrobili ten film w 3D? Tego chyba nie zrozumiem bo efektow bylo malo I tez bez szalu.
Jeżeli ktoś nie jest zachwycony filmem [tak jak ja], to trzeba przyciągnąć widza w inny sposób . Wiele osób szło na film, bo byli ciekawi właśnie owych efektów.

vixen

Tak, wszystko piszę na poważnie. Nie jest to żadna moja pseudofascynacja.
Każdego, kto ma inne zdanie bądź inne zainteresowania od twoich, od razu szufladkujesz wraz z dziećmi ? Co tu dużo gadać - .
Ręce mi już opadają. Co z tego, że wolałabym zobaczyć NA FILMIE, podkreślam NA FILMIE zbiorowy gwałt niż tylko o nim usłyszeć ? Nie staram się uchodzić za żadnego [jak to ujęłaś] hardkora. Po prostu wiem, co lubię i nie pozwolę, by ktoś mnie obrażał, znając tylko moje upodobania. Może gdybym poczytała do jakich okrucieństw potrafią posunąć się ludzie... ? Uwierz mi, że czytałam, oglądałam i miałam do czynienia z tym nie raz i nie dwa. Już od małego szkraba, kiedy to mój tata przynosił do domu akta spraw i zdjęcia dotyczące katowanych kablem dzieci. Mój umysł jest przesiąknięty tym tematem. Gdybym mogła robić jakąś specjalizację w tym kierunku, nie wahałabym się ani chwili. Może to kwestia zrytej psychiki, może jestem materiałem na przyszłą morderczynie. Jednak nie tobie to oceniać, moja droga . Nie do tego służy ten temat - przypominam po raz kolejny .

Pozdrawiam.
__________________
Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra,
ale kiedy jestem zła, jestem jeszcze lepsza.


Angel to someone, demon to others .



Ból duszy może ukoić tylko ból ciała.



Edytowane przez Wyszczekana
Czas edycji: 2010-11-01 o 07:59
Wyszczekana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 09:37   #41
lilka_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

nie widziałam NIGDY piły po prostu nie lubię tego typu filmów, więc i 3D mnie nie interesuje.. wiele osób mnie namawiało, inni odradzali, a ja po prostu nie czuję potrzeby sprawdzenia :/ wystarczył mi zwiastun pzdr
lilka_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 11:20   #42
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Nie, nie wybieram się na premierę Piły (nawet w 3D), bo jest to dla mnie:
a) odgrzewany kotlet po raz siódmy! [sic]
b) mimo że czasem lubię głupie filmy bez przesłania, to tutaj ta głupota jest tak wielka, że tylko mnie denerwuje, a nie relaksuje.
c) wyczuwam tutaj ogrooomną komerchę i chęć zgarnięcia kasy od widzów. Świadczy o tym głównie czas premiery i możliwość obejrzenia tylko w 3D (a wiadomo, że wtedy bilety są droższe, i nie ma środy w orange )
d) kolejne sposoby uśmiercania grzeszników stają się tak wtórne, że zaczynają śmieszyć zamiast straszyć.
e) a dla wszystkich fanów różnorakich rodzajów zadawania śmierci, katowania, gwałcenia, bicia, rozrywania ciała, cięcia na kawałki polecam po prostu filmy z gatunku gore. Przy tym, piła to słabizna.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 11:33   #43
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Nie, nie wybieram się na premierę Piły (nawet w 3D), bo jest to dla mnie:
a) odgrzewany kotlet po raz siódmy! [sic]
b) mimo że czasem lubię głupie filmy bez przesłania, to tutaj ta głupota jest tak wielka, że tylko mnie denerwuje, a nie relaksuje.
c) wyczuwam tutaj ogrooomną komerchę i chęć zgarnięcia kasy od widzów. Świadczy o tym głównie czas premiery i możliwość obejrzenia tylko w 3D (a wiadomo, że wtedy bilety są droższe, i nie ma środy w orange )
d) kolejne sposoby uśmiercania grzeszników stają się tak wtórne, że zaczynają śmieszyć zamiast straszyć.
e) a dla wszystkich fanów różnorakich rodzajów zadawania śmierci, katowania, gwałcenia, bicia, rozrywania ciała, cięcia na kawałki polecam po prostu filmy z gatunku gore. Przy tym, piła to słabizna.
można obejrzeć też w 2D.
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 13:56   #44
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
można obejrzeć też w 2D.
Zależy. U mnie w mieście nie można . W ogóle to zerknęłam na repertuar kilku miast w Polsce i nie dopatrzyłam sie nigdzie wersji 2D...

Edytowane przez wesna
Czas edycji: 2010-11-01 o 13:58
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:44   #45
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez Wyszczekana Pokaż wiadomość
vixen
Tak, wszystko piszę na poważnie. Nie jest to żadna moja pseudofascynacja.
Każdego, kto ma inne zdanie bądź inne zainteresowania od twoich, od razu szufladkujesz wraz z dziećmi ? Co tu dużo gadać - .
Ręce mi już opadają. Co z tego, że wolałabym zobaczyć NA FILMIE, podkreślam NA FILMIE zbiorowy gwałt niż tylko o nim usłyszeć ? Nie staram się uchodzić za żadnego [jak to ujęłaś] hardkora. Po prostu wiem, co lubię i nie pozwolę, by ktoś mnie obrażał, znając tylko moje upodobania. Może gdybym poczytała do jakich okrucieństw potrafią posunąć się ludzie... ? Uwierz mi, że czytałam, oglądałam i miałam do czynienia z tym nie raz i nie dwa. Już od małego szkraba, kiedy to mój tata przynosił do domu akta spraw i zdjęcia dotyczące katowanych kablem dzieci. Mój umysł jest przesiąknięty tym tematem. Gdybym mogła robić jakąś specjalizację w tym kierunku, nie wahałabym się ani chwili. Może to kwestia zrytej psychiki, może jestem materiałem na przyszłą morderczynie. Jednak nie tobie to oceniać, moja droga . Nie do tego służy ten temat - przypominam po raz kolejny .

Pozdrawiam.
Wlaśnie to Ty ciągle innych szufladkujesz. Ktoś nie jest zachwycony "Piłą", więc Twoim zdaniem lubi beznadziejne romansidła i zachwycają go kwiatki.

Dla mnie osoba, która nie jest usatysfakcjonowana słysząc o zbiorowym gwałcie, tylko chcąca go zobaczyć, nie jest do końca zdrowa psychicznie. Nie wiem, jak Twój tata mógł Ci pokazywać zdjęcia bitych dzieci Może ma takie same upodobania jak Ty, ale takich rzeczy nie powinno się od maleńkiego oglądać. Znałam chłopaka, którego nie przerażał żaden film. Lubił patrzeć na morderstwa, obcinane głowy, mówił wprost, że go to nie rusza, tylko jara (tak, jak Ciebie). W końcu pobił kiedyś prawie na śmierć swojego kolegę, bo sam przyznał potem, że nie zorientował się, gdzie jest granica - widok zalanego krwią kolegi w ogóle go nie ruszył... Pozostawiam Ci to do refleksji.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:16   #46
Klaudiusiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Widzę że ktoś nie umie zaakceptować tego że komuś może się podobać coś innego niż jemu i w zamian za to obraża,przykre...

Co do tematu "Piła",mnie tym filmem zaraził mąż i najbardziej podobały mi się części 3 i 4.Mam zamiar wybrać się do kina na tą część,czy film jest warty kupna biletu się okaże po obejrzeniu,nie będę się sugerować opiniami bo są różne,jak i gusta filmowe,dlatego najlepiej zobaczyć samemu i ocenić.
Tak jak Wyszczekana lubię filmu tego typu i może powinnam się leczyć...
Nie zaliczyłabym Piły do Horroru,bo horror to strach,po drugie prawdziwe horrory to były w latach 80 i 90 i myślę że jak ktoś za gówniarza obejrzał Koszmar z ulicy wiązów to ma traumę do dziś Byłam ostatnio na Krugerze z 2010 i nie powiem że nie miałam cykora jak wracałam o 24:00 z kina do domu Może jestem wyrodną matką,ale zabrałam na ten film mojego 8letniego syna,zresztą on wpadł na to żeby na niego iść.Bał się strasznie,ale był zachwycony,na Piłę bym go nie zabrała,to już inna "bajka".
Nie byłam jeszcze na filmie w 3D,byłam na bajce 5D to by było coś "Piła 5D"

Pozdrawiam.


---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

invisible_01 to najlepiej zaprzestać kręcenia filmów gdzie leje się krew itp i zostaną nam bajki,w których też jest przemoc.Nie było tak że dziecko po obejrzeniu bajki wyskoczyło z okno bo myślało że będzie latać jak postać w bajce?
Bez przesady to że lubię jak ktoś komuś nogę piłą obcina nie znaczy że jestem psychiczna i zrobię sama coś takiego.Po drugie nie sądzę że przez oglądanie takich filmów zlał kumpla,to po prostu siedzi w człowieku.
__________________
El sufrimiento requiere más coraje que la muerte. . .
Klaudiusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:36   #47
Wyszczekana
Raczkowanie
 
Avatar Wyszczekana
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 208
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez Klaudiusiaczek Pokaż wiadomość
Widzę że ktoś nie umie zaakceptować tego że komuś może się podobać coś innego niż jemu i w zamian za to obraża,przykre...

Co do tematu "Piła",mnie tym filmem zaraził mąż i najbardziej podobały mi się części 3 i 4.Mam zamiar wybrać się do kina na tą część,czy film jest warty kupna biletu się okaże po obejrzeniu,nie będę się sugerować opiniami bo są różne,jak i gusta filmowe,dlatego najlepiej zobaczyć samemu i ocenić.
Tak jak Wyszczekana lubię filmu tego typu i może powinnam się leczyć...
Nie zaliczyłabym Piły do Horroru,bo horror to strach,po drugie prawdziwe horrory to były w latach 80 i 90 i myślę że jak ktoś za gówniarza obejrzał Koszmar z ulicy wiązów to ma traumę do dziś Byłam ostatnio na Krugerze z 2010 i nie powiem że nie miałam cykora jak wracałam o 24:00 z kina do domu Może jestem wyrodną matką,ale zabrałam na ten film mojego 8letniego syna,zresztą on wpadł na to żeby na niego iść.Bał się strasznie,ale był zachwycony,na Piłę bym go nie zabrała,to już inna "bajka".
Nie byłam jeszcze na filmie w 3D,byłam na bajce 5D to by było coś "Piła 5D"

Pozdrawiam.


---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

invisible_01 to najlepiej zaprzestać kręcenia filmów gdzie leje się krew itp i zostaną nam bajki,w których też jest przemoc.Nie było tak że dziecko po obejrzeniu bajki wyskoczyło z okno bo myślało że będzie latać jak postać w bajce?
Bez przesady to że lubię jak ktoś komuś nogę piłą obcina nie znaczy że jestem psychiczna i zrobię sama coś takiego.Po drugie nie sądzę że przez oglądanie takich filmów zlał kumpla,to po prostu siedzi w człowieku.
Dzięki za dobre słowa . Mam nadzieję, że film Ci się spodoba. Daj znać jak obejrzysz.

invisible
Nie pokazywał mi tych akt. Sama znalazłam jego papiery jak szukałam czegoś innego w pawlaczu.
Czy mój tata to lubi ? Otóż, tak się składa, że gdy studiuje się prawo, a potem rozwija w tym kierunku, to trzeba na owe rzeczy patrzeć. Oprócz tego każdy musi odbyć praktyki w kostnicy, niezależnie czy się to lubi czy nie. Romansidła i kwiatki, to był przykład, czysto teoretyczny. Zdejmij klapki z oczu, bo to szkodliwe na dłuższą metę. I nie praw mi teorii o szufladkowaniu, podczas gdy sama przytaczasz mi dziwne sugestie nt. swoich zwyrodniałych kolegów.

Także znowu kulą w płot.
__________________
Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra,
ale kiedy jestem zła, jestem jeszcze lepsza.


Angel to someone, demon to others .



Ból duszy może ukoić tylko ból ciała.


Wyszczekana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:44   #48
Klaudiusiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Niestety dopiero za dwa tygodnie będę miała okazję go obejrzeć,jak mąż wróci...na pewno napiszę czy był super,taki sobie czy lipa totalna


Pozdrawiam
__________________
El sufrimiento requiere más coraje que la muerte. . .
Klaudiusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 21:00   #49
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Nie wybieram się, bo mimo, iż jestem fanką horrorów, to jakoś "Piła" do mnie w ogóle nie trafia. Po drugie nie lubię oglądać filmów w 3d.


Klaudiusiaczek, ja też na "Koszmarze z ul. wiązów" byłam... niestety. Jak dla mnie to była parodia horroru i mnie ten film rozśmieszał.

W ogóle od dłuższego czasu nie widziałam dobrego horroru.

Edytowane przez Almariel
Czas edycji: 2010-11-01 o 22:48
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 22:41   #50
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Bez przesady to że lubię jak ktoś komuś nogę piłą obcina nie znaczy że jestem psychiczna
ciekawe spostrzeżenie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 10:47   #51
Klaudiusiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Klaudiusiaczek, ja też na "Koszmarze z ul. wiązów" byłam... niestety. Jak dla mnie to była parodia horroru i mnie ten film rozśmieszał.

W ogóle od dłuższego czasu nie widziałam dobrego horroru.[/QUOTE]


Teraz inaczej się podchodzi do takiego Frediego,człowiek jest starszy itd.
Nie był zły,ale pierwsze stare części były lepsze,a strach to był chyba ten z dzieciństwa

Hultaj chcesz mi coś powiedzieć?Czy się boisz że skończysz jak Ci z piły? BUUUUUU!!!!
Podobno film do du**,ale jakie sensacje i dyskusje są przez niego...coś w nim musi być
__________________
El sufrimiento requiere más coraje que la muerte. . .
Klaudiusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:50   #52
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Też byłam na premierze Spodziewałam się większych emocji,jeśli chodzi o 3 D,ale i tak nie było źle. Najciekawszy chyba był sam początek (witryna sklepowa oraz tamowanie krwi rozgrzaną rurą). Momentami miałam już dość tych wszystkich bebechów i krwi. Wychodząc z kina po raz kolejny zastanawiałam się, jak bardzo trzeba mieć "zjechaną" psychikę,żeby napisać taki scenariusz. Dla mnie rewelacja, przecież w końcu po to poszłam do kina...
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 15:13   #53
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Zależy. U mnie w mieście nie można . W ogóle to zerknęłam na repertuar kilku miast w Polsce i nie dopatrzyłam sie nigdzie wersji 2D...
u mnie grają - Wrocław Helios Magnolia
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 15:36   #54
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

O, widzę, że konsylium ciąg dalszy



A swoją drogą, z innej mańki... gdyby tak zdiagnozować takiego D. Lyncha, D. Cronenberga, K. Russella, J Buttgereita, P. P. Pasoliniego, A. Żuławskiego,... itd, itp - tak na szybko. To by mogło być ciekawe. Miewają te jazdy w końcu. Artystyczne
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 15:48   #55
Klaudiusiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Czy ktoś z Was oglądał któryś z tych filmów?

Pirania 3D
Legion
[REC] i [REC2]
Lustra
__________________
El sufrimiento requiere más coraje que la muerte. . .

Edytowane przez Klaudiusiaczek
Czas edycji: 2010-11-02 o 15:55
Klaudiusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 17:53   #56
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Oglądałam chyba trzy części Piły.
Toż to nawet straszne nie jest. Po prostu obrzydliwe i tyle..
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 18:04   #57
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez Wyszczekana Pokaż wiadomość
Nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba.

Mnie od dawna kręci brutalność, wszystkie jej odmiany i powiązania.

Tak jak Ciebie może kręcić bukiet kwiatów, tak mnie widok panicznego strachu w czyichś oczach.
nie wiem czemu, ale ta wypowiedz mnie lekko przerazila
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 18:12   #58
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez Klaudiusiaczek Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was oglądał któryś z tych filmów?

Pirania 3D
Legion
[REC] i [REC2]
Lustra
Ja oglądałam "Lustra"
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 18:20   #59
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez Klaudiusiaczek Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was oglądał któryś z tych filmów?

Pirania 3D
Legion
[REC] i [REC2]
Lustra
Oglądałam lustra i rec. Rec 2 nie obejrzałam już, ze względu na to, że pierwsza część była kompletnie do bani. Ale to chyba wątek na inny temat
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 21:28   #60
Wyszczekana
Raczkowanie
 
Avatar Wyszczekana
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 208
Dot.: Piła 3D - czyli kto wybiera się na dzisiejszą premierę ?

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Też byłam na premierze Spodziewałam się większych emocji,jeśli chodzi o 3 D,ale i tak nie było źle. Najciekawszy chyba był sam początek (witryna sklepowa oraz tamowanie krwi rozgrzaną rurą). Momentami miałam już dość tych wszystkich bebechów i krwi. Wychodząc z kina po raz kolejny zastanawiałam się, jak bardzo trzeba mieć "zjechaną" psychikę,żeby napisać taki scenariusz. Dla mnie rewelacja, przecież w końcu po to poszłam do kina...
Racja, te dwie scenki były bardzo fajne .
Hmm...zjechaną psychikę? Dla mnie to jest raczej magia. Zadziwia mnie to jak daleko może się posunąć ludzki umysł, jak wiele rodzajów śmierci może wymyślić. To jest świetna sprawa. Niestety ja nie mam takiej bujnej wyobraźni .

Cytat:
Napisane przez Klaudiusiaczek Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was oglądał któryś z tych filmów?

Pirania 3D
Legion
[REC] i [REC2]
Lustra
Ja oglądałam Rec, Rec2 i Lustra. Teraz ciekawią mnie Lustra 2. Prania 3D w sumie też, ale na razie się na nią nie wybieram. Nie można być takim rozpustnym .

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
nie wiem czemu, ale ta wypowiedz mnie lekko przerazila
Dlaczego?
__________________
Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra,
ale kiedy jestem zła, jestem jeszcze lepsza.


Angel to someone, demon to others .



Ból duszy może ukoić tylko ból ciała.


Wyszczekana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.