makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 23:08   #2131
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chocolaatee Pokaż wiadomość
przed załadowaniem tych zdjęć zrobiłam sobie foto cyfrówką... dlaczego trudno uwierzyć? wcześniej były trochę jaśniejsze, teraz zciemniały, na żywo faktycznie dużo osób pyta czy to szminka

chciałyśmy efekt naturalny i delikatny żeby tylko leciutko kształ i asymetrie wyrównać i pocieniować to, żeby nie było widać, absolutnie nie chciałyśmy mocnego efektu, panikowałyśmy wręcz żeby na pewno było delikatnie i naturalnie... zawsze lepiej za jasny makijaż zrobić i potem ewentualnie przyciemnić ale nie coś takiego od razu... my jesteśmy załamane, ja już swoje wypłakałam

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

co mamy teraz z tym zrobic? ta pani mowi ze rozjasni to morelowym barwnikiem, ale boimy sie do niej isc, jak bedzie jeszcze gorzej?
Nie wiem co Wam doradzić, wiem jedno, że jak mi ktoś coś zrobi źle to na poprawkę już do tej osoby nie idę. Czy Wy wogóle wypełniałyście kartę klienta? Chyba wolałabym rozpytać i poszukać sprawdzonej osoby...
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 08:06   #2132
chocolaatee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

jaką kartę?
tak też zrobimy
chocolaatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 08:24   #2133
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jak to jaką? Powinnyście wizytę zacząć od konsultacji, wypełnienia karty klienta w której jesteście poinformowane o tym co będziecie mieć robione, o przeciwskazaniach, dalszej pielęgnacji i gdzie jest wpisane jaką metodą macie makijaż zrobiony i jaki barwnik został użyty. Przed zwykłym oczyszczaniem twarzy taką kartę się wypełnia a co dopiero przy makijażu permanentnym.

Jeśli niczego niczego takiego Wam nie dano do przeczytania i wypełniania to już otwarcie powiem, omijałabym z daleka. I na korektę proponuję się wybrać w bardziej profesjonalne miejsce.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:44   #2134
Agness_z
Raczkowanie
 
Avatar Agness_z
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez misa11 Pokaż wiadomość
Agness_z, ja też jestem z Trójmiasta i już od kilku tygodni szukam kogoś kto ma jakieś opinie na temat tych Pań. Też właśnie się zastanawiam na zrobieniem makijażu właśnie w tych właśnie salonach, ale nie wiem który z nich wybrać.

Też biorę pod uwagę Akademię Magdaleny Wielgus http://www.akademiamw.pl/oferta-gabi...rmanentny.html oraz Panią Agnieszkę Ucińską http://studiokosmetyki.net/ Ktoś jeszcze polecił http://www.looksusgdansk.pl/makijaz.html, Panią Marzenkę. Podobno ktoś robił tam brwi i był bardzo zadowolony (znalazłam na kafeterii)

A ty masz jakieś opinie na temat tych gabinetów? Też znalazłaś je na trójmieście.pl, czy ktoś je polecał?

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------


Agness_z, ja też jestem z Trójmiasta i już od kilku tygodni szukam kogoś kto ma jakieś opinie na temat tych Pań. Też właśnie się zastanawiam na zrobieniem makijażu właśnie w tych właśnie salonach, ale nie wiem który z nich wybrać.

Też biorę pod uwagę Akademię Magdaleny Wielgus http://www.akademiamw.pl/oferta-gabi...rmanentny.html oraz Panią Agnieszkę Ucińską http://studiokosmetyki.net/ Ktoś jeszcze polecił http://www.looksusgdansk.pl/makijaz.html, Panią Marzenkę. Podobno ktoś robił tam brwi i był bardzo zadowolony (znalazłam na kafeterii)

A ty masz jakieś opinie na temat tych gabinetów? Też znalazłaś je na trójmieście.pl, czy ktoś je polecał?

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------


Tu znajdziesz kilka wypowiedzi, https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=24630265
Znalazłam te salony na trójmieście.pl
W przypadku Fashion&Beauty sugerowałam się zdjęciami. Ale chyba jednak nie skorzystam z ich usług. "Kusi" mnie p. Agnieszka Ucińska, wydaje mi się, że skoro zajmuje się w swoim salonie głównie makijażem i ma takie doświadczenie, jak wypisane na jej stronie, to może być dobrą specjalistką. Chciałabym tylko zobaczyć jakieś efekty jej pracy, a niestety nie można ich znaleźć w internecie.
Agness_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 12:09   #2135
k_acha
Raczkowanie
 
Avatar k_acha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agness_z Pokaż wiadomość
A czy jest tu ktoś z Trójmiasta, kto robił makijaż u którejś z Pań, o których pisałam w poprzednim poście?
Hej, ja jestem z okolic Trojmiasta i robilam makijaz permanentny w Gdyni, u Pani Agnieszki Ucinskiej -> tu masz link do strony http://www.studiokosmetyki.net/

Mam brwi o jakich marzylam i nie zaluje, ani zlotowki w to wlozonej
__________________
"tylko Bog moze mnie sadzic"

Edytowane przez k_acha
Czas edycji: 2011-01-30 o 12:10
k_acha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 00:02   #2136
anigra83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

hej,
rok temu robiłam w Łodzi makijaż permanentny powieki- górnej kreski, którego kolor w ogóle na moje oko się nie zmienił i z którego jestem bardzo zadowolona niedługo wybieram się na dolną kreskę

opiszę jak to u mnie przebiegało:

* najpierw lineargistka po moich wskazówkach narysowała mi na powiekach dwie różne linie i wybrałam tą która mi się najbardziej podobała

*potem nakłada maść znieczulającą po której czuje się kłucie podczas wykonywania makijażu (u mnie był to dość intensywny ból)

*po całym zabiegu nakłada maść LINOMAG by nawilżała skórę na powiece i kazała mi taką zakupić i smarować powieki kilka razy dziennie do momentu odpadnięcia strupków

*zakazano mi się malować przez 3-4 dni

Moje powieki były podpuchnięte przez 5 dni i trochę bolały przy dotykaniu. Po miesiącu miałam korektę (darmową) bo na jednym oku miałam maluśki prześwit, ale lineargistka zrobiła korektę obu powiek by przypadkiem jedna nie była ciut ciemniejsza.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektu i powiem, że czasami warto troszkę pocierpieć.
anigra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 10:28   #2137
juskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a gdzie robiłaś?? ja bym chciała zrobić makijaż permanentny brwi w ŁODZI. Czy ktoś by mógł mi polecić dobry salon? zależy mi na bardzo naturalnym efekcie
juskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 12:00   #2138
panna_migotka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

jeśli chodzi o warszawę to napewno warto zaglądnąć na instytut-urody - dobry i sprawdzony gabinet. W warszawie mają dwa gabinety także można sobie wybrać lokalizacje.
Fajne jest to ze w cene zabiegu jest wliczona druga wizyta, także jakies drobne ewentualne poprawki można zrobić i wzmocnić efekt.
panna_migotka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:17   #2139
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Fajne jest to ze w cene zabiegu jest wliczona druga wizyta, także jakies drobne ewentualne poprawki można zrobić i wzmocnić efekt

Jeżeli w cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta to przecież płaci się z góry za 2 zabiegi- ten, który się wykonuje w danym momencie i ten, który wykona się zamiesiąc czy dwa. Przecież większość osób woli rozłożyć sobie te płatności. A co jeśli efekt pierwszego zabiegu jest bardzo niezadawalający, a klientka jest związana wpłaconymi pieniędzmi? Nie ma możliwości wyboru, czy w tym samym miejscu wykonać drugi zabieg?
Co o tym sądzicie?
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:29   #2140
Potoczek35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
GG do Potoczek35
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc, znam osobe, ktora robila u p. AU brwi, niestety zabarwily sie potem na czerwonawo, nie polecam, raczej p. Wielgus lub p. Jadzię Hupało

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ---------

Edytowane przez Potoczek35
Czas edycji: 2011-02-10 o 22:11
Potoczek35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 20:49   #2141
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ZARA BEAUTY LINE Pokaż wiadomość
Fajne jest to ze w cene zabiegu jest wliczona druga wizyta, także jakies drobne ewentualne poprawki można zrobić i wzmocnić efekt

Jeżeli w cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta to przecież płaci się z góry za 2 zabiegi- ten, który się wykonuje w danym momencie i ten, który wykona się zamiesiąc czy dwa. Przecież większość osób woli rozłożyć sobie te płatności. A co jeśli efekt pierwszego zabiegu jest bardzo niezadawalający, a klientka jest związana wpłaconymi pieniędzmi? Nie ma możliwości wyboru, czy w tym samym miejscu wykonać drugi zabieg?
Co o tym sądzicie?
generalnie to traktowane jest przecież jak zrobienie makijażu plus poprawki gratis - w żadnym cenniku nie widziałam tego ujętego jako 2 wizyty
a płatność można rozłożyć na raty - przynajmniej ja tak się umówiłam z moją kosmetyczką - połowę płaciłam przy robieniu, połowę przy poprawkach. nie widziała też problemu gdybym chciała np. na 3 raty

no, ale ja jestem jej długoletnią klientką, komuś z ulicy pewnie nie poszła by tak na rękę
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 23:19   #2142
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja się właśnie zastanawiam nad makijażem pernamentnym brwi. Co prawda jestem zadowolona ze swoich, nie potrzebuję tak naprawdę tego zabiegu, ale używam henny, albo kredki/cienia do podkreślenia brwi bo są dość jasne, a moja szefowa-kosmetyczka namawia mnie do wykonania tego zabiegu-i to ewentualnie ona mi go wykona. Nie jestem zbyt przekonana bo po pierwsze nie potrzebuje go aż tak bardzo a pozatym boję się jak to wyjdzie, czy nie zaciemnie niż chciałabym mieć, no i jak to będzie wyglądać za kilka lat...zapytałam o zdanie mojego chłopaka i powiedział, że decyzję podejmę sama, ale jego zdaniem powinnam jak najdłużej pozostać naturalna,żebym potem nie żałowała...po tym mam jeszcze więcej wątpliwości i nie wiem czy się zdecyduję, ale zdaję spbie sprawę, że dobrze podkreślone brwi niesamowicie podkreślają oko, cała twarz nabiera wyrazu, i nie musiałabym już się o nic martwić, ale jednak nie jestem pewna jeszcze troszkę o tym pomyślę

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

jeśli się ewentualnie zdecyduję, to też będę miała wykonane dwa zabiegi, moja szefowa zapewnia mnie, że ma jasne kolory także-bo najbardziej boję się efektu zbyt ciemnych brwi, które postarzają, ale momo wszystko jakoś się nie mogę zdecydować. Chcę pozatym zmienić kolor włosów i myślę, że to powinnam zrobić najpierw, żeby potem lepiej dopazować kolor, ale sama jeszcze nie wiem czy do czegoś dojdzie
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 07:11   #2143
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Twoje wątpliwości nie są niczym dziwnym, a nawet bardzo dobrze, że się zastanawiasz i nie podejmujesz pochopnie decyzji. Po wykonaniu pierwszego zabiegu efekt będzie napewno delikatniejszy niż po dwóch. Po drugim następuje intensyfikacja i utrwalenie efektu, co sprawi, że makijaż utrzyma się dłużej.
Właśnie dlatego dobrym rozwiązanie jest potraktowanie tych dwóch zabiegów osobno i to, żeby nie płacić od razu za dwa. Jeżeli po pierwszym zabiegu stwierdzisz, że efekt jest wystarczająco intensywny i naprawdę nie chcesz dopigmentowania, nie musisz go robić.
Jest tylko jeden warunek, żeby można było tak zrobić. Pigmentacja musi być przeprowadzona tak, żeby nie było prześwitów, brzydkich przerw, czy nieregularności-połowa brwi zrobiona, połowa nie. A to wymaga dobrej techniki i nie każdy potrafi to wykonać. Dlatego przeważnie wykonawcy biorą pieniądze z góry, nie rozdzielają zabiegów, bo wiedzą, że będzie konieczny drugi zabieg.
Oto cała filozofia
Pozdrawiam wszystkie niezdecydowane
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 08:55   #2144
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc dziewczyny
pytalam jakis czas temu gdzie arto zrobic w szczecinie,ale zdecydowalam sie na zrobienie w anglii.nie ufalam tutejszym specjalistkom ale udalo mi sie znalezc fajna babke,ktora zajmuje sie tym od wielu lat .wyczytalam pozytywne opinie i poszlam na konsultacje .po konsultacji zdecydowalam sie na kreske gorna i dolna.po tygodniu oczy mam prawie zagojone (jeszcze jest kila strupkow) ale co najwazniejsze w koncu jest efekt o jaki mi chodzilo : mam kreski ! wczesniej po zabiegu nie mialam nic i juz zwatpilam w ten caly makijaz. moze zaplacilam troche wiecej ,ale jestem zadowolona za jakis miesiac wybioram sie na poprawke,choc juz teraz widze,ze jesy bardzo dobrze
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 13:00   #2145
auriga_auriga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja tez dlugo sie zastanawialam czy robic w Polsce czy we Wloszech i w koncu zdecydolawam sie na Ponzan. Oczywiscie mialam swoje watpliwosci ale teraz jestem juz po zbiegu i po poprawce i jestem baaardzo zadowolona Robilam gorne kreski i usta. Wszystko sie szybko zagoilo i teraz ma taki makijaz jaki chcialam. Jednak w kraju tez mamy bardzo dobre specjalistki
auriga_auriga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:32   #2146
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

mam pytanie.kolezanka powiedziala mi,ze przy makijazu oczy lepiej nie robic henny rzes,bo sie rozjasni ....czy to prawda?
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 18:22   #2147
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ZARA BEAUTY LINE Pokaż wiadomość
Twoje wątpliwości nie są niczym dziwnym, a nawet bardzo dobrze, że się zastanawiasz i nie podejmujesz pochopnie decyzji. Po wykonaniu pierwszego zabiegu efekt będzie napewno delikatniejszy niż po dwóch. Po drugim następuje intensyfikacja i utrwalenie efektu, co sprawi, że makijaż utrzyma się dłużej.
Właśnie dlatego dobrym rozwiązanie jest potraktowanie tych dwóch zabiegów osobno i to, żeby nie płacić od razu za dwa. Jeżeli po pierwszym zabiegu stwierdzisz, że efekt jest wystarczająco intensywny i naprawdę nie chcesz dopigmentowania, nie musisz go robić.
Jest tylko jeden warunek, żeby można było tak zrobić. Pigmentacja musi być przeprowadzona tak, żeby nie było prześwitów, brzydkich przerw, czy nieregularności-połowa brwi zrobiona, połowa nie. A to wymaga dobrej techniki i nie każdy potrafi to wykonać. Dlatego przeważnie wykonawcy biorą pieniądze z góry, nie rozdzielają zabiegów, bo wiedzą, że będzie konieczny drugi zabieg.
Oto cała filozofia
Pozdrawiam wszystkie niezdecydowane

No i właśnie o to chodzi, że ja mam automatycznie wliczone dwa zabiegi...wiec domysłam się, że chodzi o ewentualne poprawki. Na szczęście ja bym nie płaciła nic, bo zabieg chce na mnie wykonać moja szefowa gratis, miałabym być taką chodzącą reklamą i jak komuś się spodoba i zapyta, albo sama opowiem, to może dzięki temu zdecydują się jakieś osoby i w ten sposób ona będzie miała więcej klientek...bo pracuję w jej salonie kosmetycznym, ja robię wszystkie zabiegi, a ona tylko green peel i makijaż pernamentny. Dzięki za zrozumienie moich wątpliwości, jeszcze sobie przemyślę, w sumie to bym chciała tylko że odstrasza mnie też fakt, że to taka poważna decyzja,eh jestem niezdecydowana zobaczymy co z tego wyjdzie

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
mam pytanie.kolezanka powiedziala mi,ze przy makijazu oczy lepiej nie robic henny rzes,bo sie rozjasni ....czy to prawda?

Nie wiem czy to prawda, bo nie przechodziłam żadnego kursu makijażu pernamentnego, więc nie posiadam głębszej wiedzy na ten tema, ale wydaje mi się, że tak faktycznie może być, ponieważ jet to jakiś pigment wprowadzony w naskórek, czyli niezbyt głęboko, a woda utleniona ma przecieźż wpływ na pigment,rozjaśnia lub zupełnie go usuwa-ale mówię teraz o pigmencie we włosach, pozatym o wodzie utlenionej mocniejszej niż 3% używana do henny...hm w sumie to dobre pytanie
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:08   #2148
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

mojej kolezance powiedziala to pani ,ktora robila jej makijaz ...musze przyznac ,ze ma bardzo ladnie zrobiony i trzyma jej sie juz 3 lata i dalej jak ,,nowy,,
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 21:51   #2149
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
mojej kolezance powiedziala to pani ,ktora robila jej makijaz ...musze przyznac ,ze ma bardzo ladnie zrobiony i trzyma jej sie juz 3 lata i dalej jak ,,nowy,,

więc pewnie tak jest, że henny nie powinno się używać, skoro babeczka zrobiła to tak profesjonalnie to oznacza, że jest kompetentną osobą, więc pewnie wie, co mówi
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 10:01   #2150
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
mam pytanie.kolezanka powiedziala mi,ze przy makijazu oczy lepiej nie robic henny rzes,bo sie rozjasni ....czy to prawda?

Hennę należy wykonać kilka dni przed makijażem, natomiast jeśli chodzi o hennę stosowaną regularnie już po zabiegu to wiadomo, że najpierw trzeba powieki porządnie wygoić a następnie wybrać się na hennę do profesjonalistki, która wykona hennę rzęs a nie połowy powiek przy okazji ;-) Zapewniam, że można tak nałożyć hennę żeby zabarwiła i działała tylko na rzęsy. I na to szczególnie należy uczulić kogoś kto ma nam to zrobić ;-) Jak nie zrobisz henny, tylko codziennie traktujesz rzesy tuszem a wieczorem je zmywasz i siłą rzeczy pocierasz po kreskach to też w jakiś sposób powodujesz, że z czasem są coraz słabsze, więc henna raz w miesiącu umiejętnie wykonana... no właśnie szkodzi bardziej czy mniej? :-D Sama sobie odpowiedz :-D
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:37   #2151
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

pewnie masz racje...moja kolezanka robi raz na jakis czas henne,ale mowila mi,ze nie raz na miesiac ,tylko rzadziej....rzesy tuszuje codziennie ,a makijaz wciaz cudny ....mysle,ze to wszystko zalezy od skory i makijazu ....
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 18:39   #2152
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
pewnie masz racje...moja kolezanka robi raz na jakis czas henne,ale mowila mi,ze nie raz na miesiac ,tylko rzadziej....rzesy tuszuje codziennie ,a makijaz wciaz cudny ....mysle,ze to wszystko zalezy od skory i makijazu ....
...czyli szanujmy to za co zapłaciłyśmy, ale jednocześnie nie dajmy się zwariować
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:13   #2153
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a ja bym chciała się zapytać czy to prawda, że są kolory bardzo jasne do makijażu pernamentnego brwi, takie dla prawie białych blondynek? i jeśli tak, to jaki byłby efekt-czy jest jakiś sens robić sobie te brwi, czy to będzie wogóle widać, jak użyje się takiego jasnego koloru??bo nie chce jakiegoś ciemniejszego koloru, bo przy moich jasnych włosach to będzie wyglądało nienaturalnie...i jeszcze jedno pytanie...jakbym miała użyty taki jasny kolor a przykładowo kiedyś zmienie kolor włosów na brąz, tak czysto teoretycznie, to jakbym chciała brwi przyciemnić, żeby bardziej pasowały do koloru na głowie, to co z używaniem henny? ale ja mam dziwne wątpliwści, wiem...
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 00:09   #2154
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
...czyli szanujmy to za co zapłaciłyśmy, ale jednocześnie nie dajmy się zwariować
dokladnie tak
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 10:22   #2155
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Bayka
myślę, że najlepiej skonsultować to z doświadczoną linergistką - tak naprawdę tylko osoba, która wykonuje makijaż, będzie w stanie idealnie dobrać kolor rysowanych brwi do karnacji. Według mnie, nawet gdyby miałby być bardzo jasne, zawsze warto je mieć, przynajmniej mogą tworzyć bazę pod jakiś bardziej wyrazisty makijaż. I spokojnie możesz nakładać na nie potem hennę

Sprawdź warszawski Instytut New Look - z tego co wiem, dziewczyny, które robiły tam makijaż permanentny, mają same pozytywne opinie
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:01   #2156
ILM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam,

Czy któraś z Was mogła by mi polecić dobry salon wykonujący kreski na oczach w Krakowie? Najlepiej taki z którego usług korzystania efekty widziałyście na własne oczy Z góry piknie dziękuję.
ILM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:00   #2157
halogen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam wszystkie dziewczyny. Szukam dobrego gabinetu w Warszawie(w Poznań już zwątpiłam),który ma pojecie o makijażu i nie robi "szablonowo" kształtów. W Poznaniu robiłam 3 razy brwi i 2 razy usta.Niestety wszystko mi zeszło.W końcu wybrałam się do Zielonej Góry do Hołowczycowej. Ceny jak w sharleju,ale przeżyłam.Niestety robi wszystkim takie same kształty.Zabieg wykonywałam 4 lata temu.Jak gdziekolwiek wchodzę kto zna Hołowczycową wie po prostu,ze to jej praca. Nie jest źle tylko mam tak okropnie cienkie te brwi i nierówne,ze wyglądam jak podupadająca gwiazda porno codziennie muszę poprawiać brwi cieniem do powiek. Co sądzicie o sharleju naprawdę taki dobry?Często przyjeżdzam do Warszawy i widzę babki ładnie naturalnie zrobione. Czekam na waszą pomoc i opinie.Dziękuję serdecznie z góry.

Edytowane przez halogen
Czas edycji: 2011-02-15 o 21:03
halogen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:07   #2158
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

zobacz www.********** warszawa

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

akolor warszawa
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:31   #2159
DPDP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam, chcialabym zrobić sobie kreskę na gónej powiece . Tylko po Prostu nie wiem gdzie jest najlepszy salon na Sląsku , okolice Katowic. Z góry Dziękuje!!
DPDP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:35   #2160
agatka_84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

CarminaBurana - też doszukałam się informacji o Instytucie Urody NL -> świetne są te konsultacje (ale przed takim zabiegiem to konieczność).

Jedna z moich koleżanek zrobiła sobie kiedyś taki makijaż (to znaczy samą kreskę) ale wygląda świetnie Szkoda, że nie mam żadnego jej zdjęcia bo naprawdę dobrą decyzję podjęła
agatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.