Daylette - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 22:36   #451
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Daylette

Wszystko wskazuje na to, że w trakcie drugiego opakowania Daylette idzie do mnie plamienie przy 23. tabletce... Czyli jutro biorę ostatnią aktywną, od czwartku placebo. Niezbyt mnie to cieszy
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 08:58   #452
teofano91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Daylette

Chciałam sobie przedłużyć branie tabletek, żeby krwawienie nie wystąpiło w czasie miesiączki i o... Mam plamienie od pierwszej tabletki z nowego opakowania. Dziś biorę 7 tabletkę i plamienie wciąż nie znika. Ba, wczoraj znowu pojawiło się bardzo delikatne krwawienie.
Czy któraś z Was miała podobnie?
Liczę, że do poniedziałku wszystko wróci do normy...
teofano91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:51   #453
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
głupoty gada... to jej widzimi się że nie wypisała ci więcej...
A ja byłam u swojego gina końcem kwietnia i bez problemu dostałam 2 recepty na anty po 3 opakowania każda
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:54   #454
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Daylette

Miałam tylko jeden dzień a raczej godzine malutkie plamienie w czasie placebo i wogóle nie miałam okresu
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:27   #455
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Lidka2603 Pokaż wiadomość
A ja byłam u swojego gina końcem kwietnia i bez problemu dostałam 2 recepty na anty po 3 opakowania każda
mi też zawsze wypisuje 2 recepty po 3 opakowania
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:01   #456
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Daylette

Dziewczyny czy to ciąża czy to shiza? Przez pierwsze opakowanie mialam plamienie caly miesiac potem w placebo tez jakby okres. W drugim opakowaniu juz spoko ale w połowie znowu plamienie przez kilka dni. Po drugim opakowaniu, w trzeciej tabletce placebo mialam godzinne plamienie i myslałam, ze mi sie okres zaczyna ale nagle ustało i tyle.. dzisiaj 5 tabletka z trzeciego opakowania żadnego plamienia i nic kompletnie :/ nie dam sobie ręki odciąć że ani razu nie zapomniałam tabletki ale raczej nie zapomniałam bo troche już ich z życiu jadłam tylko teraz tak myślę, że może ten brak okresu to od tego
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 21:12   #457
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to ciąża czy to shiza? Przez pierwsze opakowanie mialam plamienie caly miesiac potem w placebo tez jakby okres. W drugim opakowaniu juz spoko ale w połowie znowu plamienie przez kilka dni. Po drugim opakowaniu, w trzeciej tabletce placebo mialam godzinne plamienie i myslałam, ze mi sie okres zaczyna ale nagle ustało i tyle.. dzisiaj 5 tabletka z trzeciego opakowania żadnego plamienia i nic kompletnie :/ nie dam sobie ręki odciąć że ani razu nie zapomniałam tabletki ale raczej nie zapomniałam bo troche już ich z życiu jadłam tylko teraz tak myślę, że może ten brak okresu to od tego
Schizjesz, na pewno to nie ciąża o ile nic nie pominelas i nie bralas lakow ktore by wchodzily w interakcje. To dopiero poczatek, wiec takie plamienia to norma. Jesli przy kolejnym opakowaniu znow bedziesz miala plamienia, to idz do lekarza na zmiane pigulek, bo wyszloby na to, ze te nie trzymaja ci cyklu (jestes zabezpieczona mimo tego!).
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 22:22   #458
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Daylette

Cześć dziewczyny
Wróciłam dzisiaj od gina z receptą na D.
Zostały mi przepisane głównie dlatego, że na poprzednich miałam straszne humory, bolała mnie ciągle głowa i ze względu na tłustą cerę, a także dlatego, że podobno nie powodują zatrzymywania wody w organizmie.
Poprzednie brałam w systemie 21+7, więc to jest dla mnie zupełna nowość.
Czekam teraz na okres i zobaczymy jak to będzie.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 22:26   #459
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wróciłam dzisiaj od gina z receptą na D.
Zostały mi przepisane głównie dlatego, że na poprzednich miałam straszne humory, bolała mnie ciągle głowa i ze względu na tłustą cerę, a także dlatego, że podobno nie powodują zatrzymywania wody w organizmie.
Poprzednie brałam w systemie 21+7, więc to jest dla mnie zupełna nowość.
Czekam teraz na okres i zobaczymy jak to będzie.
Też je dostałam ze wzgledu na bole głowy itp. zapraszaaamy
Poza tym ten system jest bardzo fajny, nie ma szansy na to, że zapomni się pigułki po przerwie, bo tabletki bierze się codziennie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 22:37   #460
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Też je dostałam ze wzgledu na bole głowy itp. zapraszaaamy
Poza tym ten system jest bardzo fajny, nie ma szansy na to, że zapomni się pigułki po przerwie, bo tabletki bierze się codziennie
właśnie ten system mnie do nich zachęca
jestem tylko ciekawa jak u mnie w aptekach będzie z ich dostępnością, bo czytam wątek i widzę, że różnie to bywa.
Po niedzieli wybiorę się i popytam.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 09:59   #461
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Daylette

Jestem w trakcie brania 3-go opakowania Daylette. Do tej pory wszystko odbywało się bezproblemowo, ale w dzień 18 pigułki wystąpił ból brzucha i naprawdę niewielkie krwawienie. Dziś będę brać 19 i dalej się ono utrzymuje.
Ulotka mówi o krwawieniach na początku brania, więc nie wiem co o tym myśleć?
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 15:08   #462
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie brania 3-go opakowania Daylette. Do tej pory wszystko odbywało się bezproblemowo, ale w dzień 18 pigułki wystąpił ból brzucha i naprawdę niewielkie krwawienie. Dziś będę brać 19 i dalej się ono utrzymuje.
Ulotka mówi o krwawieniach na początku brania, więc nie wiem co o tym myśleć?
poczytaj kilka postów wyżej, nie chce mi się wyjaśniać tego samego po 100 razy
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 08:33   #463
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Daylette

dziewczyny może głupie pytanie, ale wolę się upewnić zawczasu.

Daylette mają ten sam skład każda z 24 tabletek (tych białych), więc mogę je brać obojętnie w jakiej kolejności, tak?

Pytam, bo na ulotce pisze o różnej zawartości tabletek:

Ze względu na różnice w składzie tabletek konieczne jest rozpoczęcie przyjmowania od tabletki znajdującej się w górnym lewym rogu blistra i tabletki przyjmować codziennie. W celu zachowania właściwej kolejności, należy przesuwać się zgodnie z kierunkiem strzałek na blistrze.

Także zgłupiałam. Jak to jest?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:17   #464
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
dziewczyny może głupie pytanie, ale wolę się upewnić zawczasu.

Daylette mają ten sam skład każda z 24 tabletek (tych białych), więc mogę je brać obojętnie w jakiej kolejności, tak?

Pytam, bo na ulotce pisze o różnej zawartości tabletek:

Ze względu na różnice w składzie tabletek konieczne jest rozpoczęcie przyjmowania od tabletki znajdującej się w górnym lewym rogu blistra i tabletki przyjmować codziennie. W celu zachowania właściwej kolejności, należy przesuwać się zgodnie z kierunkiem strzałek na blistrze.

Także zgłupiałam. Jak to jest?
Po co chciałbys je w ogole brac w innej kolejnosci?
Jest tak napisane, żeby nie zacząć od zielonych. Poza tym każda biała ma taki sam skład.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:31   #465
alicja090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Daylette

Witam, mam 22 lata, od 24 dni przyjmuję tabletki daylette, są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, po wzięciu ok 20 t zaczęło występować u mnie krawawienie, miesiączkę powinnam dostać dopiero po wzięciu ostatniej tabl, nie wiem co to oznacza, tabletki przyjmowałam bez przerwy codziennie o tej samej porze. Proszę o odpowiedź czy to normalne.
alicja090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:35   #466
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez alicja090 Pokaż wiadomość
Witam, mam 22 lata, od 24 dni przyjmuję tabletki daylette, są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, po wzięciu ok 20 t zaczęło występować u mnie krawawienie, miesiączkę powinnam dostać dopiero po wzięciu ostatniej tabl, nie wiem co to oznacza, tabletki przyjmowałam bez przerwy codziennie o tej samej porze. Proszę o odpowiedź czy to normalne.
Skoro to Twoje pierwsze opakowanie i pierwsze tabletki musisz wiedzieć, że podczas przyjmowania pierwszych 1-3 opakowań mogą występować krwawienia śródcykliczne, organizm musi się po prostu przyzwyczaić do nowej sytuacji jakiej jest dla niego przyjmowanie hormonów. Krwawienie nie wystąpiło prawidłowo, ale poczekaj do max 3 opakowania może się ustabilizuje, jeśli nie będziesz musiała zmienić.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:06   #467
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Po co chciałbys je w ogole brac w innej kolejnosci?
Jest tak napisane, żeby nie zacząć od zielonych. Poza tym każda biała ma taki sam skład.
pytam orientacyjnie, bo tutaj nie ma oznaczeń dni itp. więc lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć czy ma jakieś znaczenie.
Dziękuję za odpowiedź.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:40   #468
KasumiShinobi
Przyczajenie
 
Avatar KasumiShinobi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kyoto
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Jestem w trakcie brania 8 tabletki z drugiego opakowania i ANI RAZU nie pojawiło się u mnie krwawienie śródcykliczne.
Jedynie w momencie brania 3 tabletki placebo
__________________
„Wśród kwiatów - wiśnia, wśród ludzi - wojownik
KasumiShinobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:11   #469
OlilkaCQE
Zadomowienie
 
Avatar OlilkaCQE
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 703
GG do OlilkaCQE
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
pytam orientacyjnie, bo tutaj nie ma oznaczeń dni itp. więc lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć czy ma jakieś znaczenie.
Dziękuję za odpowiedź.
są przecież pozaznaczane z tyłu kolejno dni
OlilkaCQE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 21:23   #470
Idioteque
Raczkowanie
 
Avatar Idioteque
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 51
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez OlilkaCQE Pokaż wiadomość
są przecież pozaznaczane z tyłu kolejno dni
Na początku chciałabym się przywitać
Na moim blistrze niestety również nie ma pozaznaczanych dni Jest tylko numeracja tabletek, dni dopisałam sobie cienkopisem, żeby sie nie pomylić
A tak poza tym wzięłam właśnie przed chwilką 11 tabletkę, to moje pierwsze opakowanie, i ogólnie jestem bardzo zadowolona Plamienie chyba właśnie sie kończy, libido ok, czasami tylko pobolewa głowa i zołądek, ale nie jestem pewna na 100 % czy to właśnie od D.
Zobaczymy, jak będzie dalej, ale na razie jestem na tak
__________________
Don't be afraid of
Shadows on your path
'Cause they only mean that
Light's still shining in the dark.


Idioteque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:38   #471
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Daylette

dziś czwarta tabletka placebo z drugiego opakowania - krwawienia brak.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:57   #472
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Daylette

Jestem już naprawdę zła i zaniepokojona, bo po pierwszym opakowaniu D krwawienie przyszło, a teraz nic. Wieczorem biorę pierwszą tabletkę z nowego opakowania... Brzuch mnie nie boli, no zero oznak krwawienia... I teraz zastanawiam się, czy może nie jestem w ciąży, ale tak na logikę to dla mnie bez sensu, bo kochałam się z TŻ w drugim tygodniu tabletek tego opakowania i to jeszcze bardzo krótko i bez "finiszu"... Nie wiem, po prostu już nie wiem. Byłam pewna, że skoro przy pierwszym opakowaniu było krwawienie, to już jest wszystko ok...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:44   #473
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Jestem już naprawdę zła i zaniepokojona, bo po pierwszym opakowaniu D krwawienie przyszło, a teraz nic. Wieczorem biorę pierwszą tabletkę z nowego opakowania... Brzuch mnie nie boli, no zero oznak krwawienia... I teraz zastanawiam się, czy może nie jestem w ciąży, ale tak na logikę to dla mnie bez sensu, bo kochałam się z TŻ w drugim tygodniu tabletek tego opakowania i to jeszcze bardzo krótko i bez "finiszu"... Nie wiem, po prostu już nie wiem. Byłam pewna, że skoro przy pierwszym opakowaniu było krwawienie, to już jest wszystko ok...
Nie denerwuj się Sama nieraz tak mam, że krwawienie przychodzi na pierwszej czy drugiej tabletce nowego opakowania. Nie masz żadnego powodu do niepokoju, a takie nakręcanie się też może spowodować opóźnienie okresu.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:18   #474
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się Sama nieraz tak mam, że krwawienie przychodzi na pierwszej czy drugiej tabletce nowego opakowania. Nie masz żadnego powodu do niepokoju, a takie nakręcanie się też może spowodować opóźnienie okresu.
No ale trąbi się o tym, że krwawienie ma wystąpić w trakcie brania placebo, czy też przerwy między opakowaniami...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:28   #475
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
No ale trąbi się o tym, że krwawienie ma wystąpić w trakcie brania placebo, czy też przerwy między opakowaniami...
Wiesz teoria teorią, a praktyka praktyką. Nie jesteśmy cyborgami, a każda z nas jest inna.
Napisałam ci jak to wygląda z mojej perspektywy. Nie pamiętam czy kiedykolwiek krwawienie pojawiło się na pierwszej plecebo, a biorę tabsy już ładne parę lat. Nigdy nie byłam i nie jestem w ciąży.
Nie martw się, jest wszystko o.k. tym bardziej, że skończyłaś dopiero drugie opakowanie
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:34   #476
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Wiesz teoria teorią, a praktyka praktyką. Nie jesteśmy cyborgami, a każda z nas jest inna.
Napisałam ci jak to wygląda z mojej perspektywy. Nie pamiętam czy kiedykolwiek krwawienie pojawiło się na pierwszej plecebo, a biorę tabsy już ładne parę lat. Nigdy nie byłam i nie jestem w ciąży.
Nie martw się, jest wszystko o.k. tym bardziej, że skończyłaś dopiero drugie opakowanie
ale wcześniej brałam prawie 5 lat Yasminelle, także Daylette to nie są moje pierwsze tabletki I trochę krwawień już przeszłam Dlatego się teraz irytuję...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:42   #477
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
ale wcześniej brałam prawie 5 lat Yasminelle, także Daylette to nie są moje pierwsze tabletki I trochę krwawień już przeszłam Dlatego się teraz irytuję...
ale przecież krwawienie ma nawet prawo nie wystąpić bez wyraźnego powodu. Nie masz więc powodów do nerwów. Dopiero jeśli sytuacja będzie się powtarzała to musisz skonsultować się z lekarzem.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:46   #478
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
ale wcześniej brałam prawie 5 lat Yasminelle, także Daylette to nie są moje pierwsze tabletki I trochę krwawień już przeszłam Dlatego się teraz irytuję...
Posłuchaj starej baby, która sporo w życiu przeszła
nie denerwuj się bo i nie masz czym
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:08   #479
Nattk
Przyczajenie
 
Avatar Nattk
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 15
Dot.: Daylette

Cześć dziewczyny mam może głupie pytanie otóż od roku biorę tabletki , najpierw był to Yaz , który zamieniłam na Daylette(jestem na 2 opakowaniu) dziś porządkując leki znalazłam całe, nie otwarte opakowanie Yazu . Czy jak między opakowaniami Daylette wezmę jedno Yazu to nic się nie stanie ? Niby to to samo , ale jednak wole zapytać , bo szkoda mi wyrzucać lek za 50 zł .
Nattk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:10   #480
Bella 2312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do Bella 2312
Dot.: Daylette

Witam Ech mam mały problem.... Jestem przy 7 tab drugiego blistra i zazwyczaj po zażyciu tabletki boli mnie z tyłu głowy, czasem miewam bóle klatki piersiowej... co robić? Na dodatek dzisiaj dzwonilam zeby zapisać się na wizytę do gin ale termin mam dopiero na 15 czerwca... Co poradzicie? Pozdrawiam.
Bella 2312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.