Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 17:18   #571
alove
Raczkowanie
 
Avatar alove
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 74
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość

Kliknęłam ostatnio w Zarze 3 koszule:niebieską,różową i z ćwiekami na ramieniu ecru(niestety nie znalazłam zdjęcia).Zobaczymy co przyjdzie Planuję już listę zakupów wiosennych więc pewnie wkrótce kupię coś z nowej kolekcji Wankaw co z koszulą w grochy ? Doszła ?


Migotko następnym razem nie pisz nam nic o egazminie bo pewnie to też przysparza Ci trochę stresu Po prostu jak zdasz to nam się tutaj pochwal
też kliknęłam te dwie koszule (niebieska i różowa), na zdjęciu wyglądają bosko, już wyobrażam sobie te proste,klasyczne zestawy z nimi, na dodatek cena zachwycająca też już mam kilka typów z wiosennej kolekcji, a nowa strona Zary wygląda okropnie, mam wrażenie że ubrania są wklejone na modelkę, masakra

podzielam Twoje zdanie w kwestii egzaminu, dużo moich znajomych nie informowało kiedy mają egzamin, chwalili się dopiero jak zdali
alove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 17:33   #572
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

ja niestety nie udzielam się na wątku za często, ale nie ukrywam, że także z przyjemnością zostałabym czytelniczką Twojego bloga, błękitne_niebo - nie tylko dlatego, że brakuje dobrze prowadzonych blogów, na których można przeczytać coś interesującego i inspirującego, ale też dlatego, że jesteś prawdziwą kopalnią informacji, zwłaszcza na temat kosmetyków - byłoby wspaniale, gdyby można było trochę skorzystać z Twojej wiedzy kupiłam już kilka kosmetyków z Twojego polecenia i były to strzały w dziesiątkę!

Tak jak dziewczyny pisały, są różne sposoby na ukrycie bloga, mam nadzieję, że to Cię nie zniechęci.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:06   #573
Adele Marie
Raczkowanie
 
Avatar Adele Marie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 160
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Chciałam przy okazji poruszyć trochę inny temat. Z góry proszę Was o rady i opinie. Mam pomysł na blog. Tematem będzie to o czym piszemy w tym wątku czyli prosty i klasyczny styl. Od razu zaznaczam, że nie zamierzam pokazywać swojej facjaty, tylko co najwyżej załączać fotografie własnych ubrań. Drugie założenie to całkowity brak recenzji sponsorowanych. Nie i już. Jeśli zahaczę o temat kosmetyczny to opisywać będę tylko to co sama kupiłam. Mam już napisanych prawie sto notek ze zdjęciami które poruszają różne aspekty prostoty ubrań i stylu, więc materiał już jest
Skąd pomysł na blog? Potrzebuję hobby, po ciężkich zajęciach mam ochotę na odpoczynek, a lubię pisać i chciałabym spróbować. Może komuś przyda się to co chcę powiedzieć lub chociaż przyjemnie spędzi czas czytając moje teksty
Moje pytanie - jakie pułapki mogą czekać na osobę prowadzącą blog? Czy jeśli nie pokazuję twarzy mogę zostać w jakiś sposób rozpoznana? Przyznam, że tego boję się najbardziej i jest to w zasadzie jedyna rzecz która mnie hamuje.
Będę wdzięczna za wszystkie rady i opinie
Myślę, że to dobry pomysł. Przyznam w tajemnicy , że kilka Twoich postów na temat kosmetyków mam zapisanych w folderze z inspiracjami.
Może masz w swoim otoczeniu informatyka, którego mogłabyś zapytać o metody zabezpieczenia bloga? Podobno nikt już w sieci nie jest anonimowy, ale może są jakieś sposoby na zminimalizowanie ryzyka rozpoznania.

Dziewczyny, jutro mam ciężki dzień w pracy. Stresuję się strasznie bo czeka mnie wystąpienie przed dyrekcją. Nastrój mi się zmienia z minuty na minutę, raz myślę "ja im pokażę", a za chwilę "zrobię swoje i ucieknę" . Trzymajcie kciuki, proszę.
W ramach odstresowania byłam dzisiaj na krótkich zakupach. Pół godziny zajęło mi kupienie dwóch par szpilek (Zara i Reserved) i szala w ptaszki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty Zara.jpg (10,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty Reserved 2.jpg (20,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szal Reserved.jpg (19,0 KB, 47 załadowań)
Adele Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:20   #574
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Kliknęłam ostatnio w Zarze 3 koszule:niebieską,różową i z ćwiekami na ramieniu ecru(niestety nie znalazłam zdjęcia).Zobaczymy co przyjdzie Planuję już listę zakupów wiosennych więc pewnie wkrótce kupię coś z nowej kolekcji Wankaw co z koszulą w grochy ? Doszła ?
tak doszła, miałam wrzucić wymiary i zapomniałam

dł mierzona od ramienia: 75cm
szer od pachy do pachy: 54cmx2
dł rękawa od ramienia: 56cm

i jak na początku miałam wrażenie, że jest jakaś taka mała, tak po zmierzeniu stwierdzam, że jest wielka, oczywiście rozmiar klikałam taki jak mierzyłam w sklepie

Edytowane przez wankaw
Czas edycji: 2013-02-03 o 18:23
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:31   #575
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Adele Marie Pokaż wiadomość
Myślę, że to dobry pomysł. Przyznam w tajemnicy , że kilka Twoich postów na temat kosmetyków mam zapisanych w folderze z inspiracjami.
Może masz w swoim otoczeniu informatyka, którego mogłabyś zapytać o metody zabezpieczenia bloga? Podobno nikt już w sieci nie jest anonimowy, ale może są jakieś sposoby na zminimalizowanie ryzyka rozpoznania.

Dziewczyny, jutro mam ciężki dzień w pracy. Stresuję się strasznie bo czeka mnie wystąpienie przed dyrekcją. Nastrój mi się zmienia z minuty na minutę, raz myślę "ja im pokażę", a za chwilę "zrobię swoje i ucieknę" . Trzymajcie kciuki, proszę.
W ramach odstresowania byłam dzisiaj na krótkich zakupach. Pół godziny zajęło mi kupienie dwóch par szpilek (Zara i Reserved) i szala w ptaszki.
Pierwsze fenomenalne !. Sama mam na nie ochotę.
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:59   #576
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Podpisuję się w 100 % pod tym co napisałyście...

http://www.michaelkors.com/p/MICHAEL...ditorial=false co Wy na to? Muszę ją mieć!! Od dłuższego czasu szukam jakichś propozycji "nudowych" lub beżowych torebek na wiosnę i lato, i w koncu znalazła....jak zobaczycie gdzieś w sprzedaży, dajcie znać!
Torebka piękna. Chyba pierwsza od MK, która mi się podoba .

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Elizko, są z allegro, wpisz w wyszukiwarce "sztyblety", będą na pierwszej stronie.
Kliknęłam je

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Niestety
Dziękuję .

Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość
może...z bluzą ...z t-shirtem
Ale świetne zdjęcia. Chciałabym mieć taką spódnicę jak Alexa - chyba muszę sobie uszyć na zamówienie, bo w sklepach takich nie widziałam...
Cytat:
Napisane przez Adele Marie Pokaż wiadomość
Myślę, że to dobry pomysł. Przyznam w tajemnicy , że kilka Twoich postów na temat kosmetyków mam zapisanych w folderze z inspiracjami.
Może masz w swoim otoczeniu informatyka, którego mogłabyś zapytać o metody zabezpieczenia bloga? Podobno nikt już w sieci nie jest anonimowy, ale może są jakieś sposoby na zminimalizowanie ryzyka rozpoznania.

Dziewczyny, jutro mam ciężki dzień w pracy. Stresuję się strasznie bo czeka mnie wystąpienie przed dyrekcją. Nastrój mi się zmienia z minuty na minutę, raz myślę "ja im pokażę", a za chwilę "zrobię swoje i ucieknę" . Trzymajcie kciuki, proszę.
W ramach odstresowania byłam dzisiaj na krótkich zakupach. Pół godziny zajęło mi kupienie dwóch par szpilek (Zara i Reserved) i szala w ptaszki.
Zarówno buty jak i szal są piękne. Te z zary też mi wpadły w oko, ale w kolorze czarnym.

Zaszalałam na allegro . Zamówiłam:
- odżywkę jantar (to będzie już moje 3 opakowanie)
- żel do mycia twarzy Ziaja med antybakteryjny (ma b.dobre opinie na kwc)
- korektor do brwi Delia (kończę opakowanie i bardzo go lubię)
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2013-02-03 o 19:02
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:07   #577
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Jak jest z jakością marynarek w Massimu Duttim? Mam kilka z Zary ale nie jestem z nich szczególnie zadowolona, mechacą się bardzo szybko.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 19:28   #578
deila
Raczkowanie
 
Avatar deila
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 56
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

błękitne_niebo - super pomysł. Muszę się przyznać, że często drukuje sobie Twoje posty bo są dla mnie cenną kopalnią wiedzy Wiem, co warto kupić, na co zwrócić uwagę i dzięki temu sporo juz zmian w szafie i w łazience. Trzymam kciuki za Twój pomysł!
deila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:22   #579
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dobry wieczór

Od połowy pierwszej części śledzę wątek, a teraz z racji tego, że powinnam siedzieć nad notatkami i nie włączać laptopa, postanowiłam się odezwać
Bardzo podoba mi się większość wklejanych przez Was propozycji strojów. Od dłuższego czasu w mojej szafie pojawia się tylko 5-6 kolorów: biel, czerń, szarość, granat, czerwień i od czasu do czasu beż/pudrowy róż jeśli chodzi o bluzki. Nie lubię wzorów - poza paskami na bluzkach czy sukienkach i kratką na przykład na chustach Przyznaję, że nie zawsze jest to klasyczny styl, bo lubię też np. biker boots, chodzenia na obcasach jeszcze nie opanowałam i noszę się z kupnem jakiejś wygodnej pary na początek (problem polega na tym, że nie podobają mi się takie 4-5cm, tylko wyższe, a nie chcę z siebie zrobić pośmiewiska), często noszę też klasyczne białe Converse'y, ale mimo to prezentowane tutaj stylizacje są mi bliskie i na pewno coś z nich zaczerpnę.
W najbliższej przyszłości planuję kupić coś z kaliny, chyba na początek będzie to serum. Póki co testuję czarne mydło i jestem bardzo zadowolona z efektów - nie ściąga skóry i ładnie oczyszcza.


Aaaa, i jeszcze sprawa bloga Błękitnego Nieba Bardzo chętnie bym na niego zaglądała. Mam nadzieję, że znajdziesz odpowiadającą Ci formę publikacji i wiosną uraczysz nas swoimi tekstami

Udanego tygodnia wszystkim!

a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:24   #580
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
tak doszła, miałam wrzucić wymiary i zapomniałam

dł mierzona od ramienia: 75cm
szer od pachy do pachy: 54cmx2
dł rękawa od ramienia: 56cm

i jak na początku miałam wrażenie, że jest jakaś taka mała, tak po zmierzeniu stwierdzam, że jest wielka, oczywiście rozmiar klikałam taki jak mierzyłam w sklepie
Dziękuję Masz S,prawda? Wydaje mi się,że jest spora
Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Jak jest z jakością marynarek w Massimu Duttim? Mam kilka z Zary ale nie jestem z nich szczególnie zadowolona, mechacą się bardzo szybko.
Mam jedną z kolekcji letniej i jestem z niej bardzo zadowolona Świetna jakość,nie gniecie się. Zawsze,kiedy mam ją na sobie zbieram dużo komplementów

Edytowane przez Lena1209
Czas edycji: 2013-02-03 o 20:26
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:32   #581
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny Ostatnio byłam tak zajęta,że nie miałam czasu na czytanie wątku,nie wspminam nawet o pisaniu Udało mi się w tym czasie załatwić parę spraw,które kiedyś były dla mnie nie do przeskoczenia a teraz bez większego wysiłku osiągnęłam to o czym marzyłam

Kliknęłam ostatnio w Zarze 3 koszule:niebieską,różową i z ćwiekami na ramieniu ecru(niestety nie znalazłam zdjęcia).Zobaczymy co przyjdzie Planuję już listę zakupów wiosennych więc pewnie wkrótce kupię coś z nowej kolekcji Wankaw co z koszulą w grochy ? Doszła ?

Zachęcona pozytywnym działaniem serum i maski drożdżowej Babuszki Agafii kupiłam również parę kosmetyków ze sklepu Kalina: kremy do twarzy na dzień i na noc, krem-serum pod oczy,tonik,maseczkę do twarzy oraz wychwalane przez błękitne_niebo() szampon z pomarańczą i chili oraz balsam do włosów na kwiatowym propolisie Mam nadzieję,że sprawdzą się u mnie te kosmetyki Z tego co kojarzę to chyba Madzia_M77 prosiła kiedyś aby ją poinformować jeśli szampon z chili pojawi się w sklepie

Co do bloga błękitne_niebo to fajnie byłoby gdyby pojawił się własnie blog z ciekawymi tekstami bo takich brakuje Poza tym jest mnóstwo blogów ale niekoniecznie na wysokim poziomie. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję to trzymam za Ciebie kciuki i jeśli bedę miała możliwość to będę chętnie zaglądać

Migotko następnym razem nie pisz nam nic o egazminie bo pewnie to też przysparza Ci trochę stresu Po prostu jak zdasz to nam się tutaj pochwal
Dzięki, właśnie zrobiłam tam zakupyTeż sobie kupiłam tą koszulę, niebieską, bo w różu mi kiepsko

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Przepraszam jeśli moja wypowiedź mogła tak zabrzmieć. Wiem że ostrzegasz a nie odradzasz. Myślałam o prezentacji, ale... nie jestem przekonana czy taka forma przekazu by mi odpowiadała.
W każdym razie masz już grono czytelniczek
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 21:42   #582
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Podpisuję się w 100 % pod tym co napisałyście...

http://www.michaelkors.com/p/MICHAEL...ditorial=false co Wy na to? Muszę ją mieć!! Od dłuższego czasu szukam jakichś propozycji "nudowych" lub beżowych torebek na wiosnę i lato, i w koncu znalazła....jak zobaczycie gdzieś w sprzedaży, dajcie znać!

Zara ma bardzo podobny model
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:46   #583
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Dziękuję Masz S,prawda? Wydaje mi się,że jest spora
tak to S i jest spora, muszę zrobić jeszcze jedno podejście do niej i zdecydować czy ją chcę
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:55   #584
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość

Zaszalałam na allegro . Zamówiłam:
- odżywkę jantar (to będzie już moje 3 opakowanie)
- żel do mycia twarzy Ziaja med antybakteryjny (ma b.dobre opinie na kwc)
- korektor do brwi Delia (kończę opakowanie i bardzo go lubię)
Kończę pierwsze opakowanie jantara i już jestem zachwycona- mnóstwo małych włosków i duużo zmniejszone wypadanie, bo ostatnio przy odkurzaniu naszła mnie refleksja, jakim cudem z tą ilością kłaków na dywanie jeszcze łysa nie jestem

W jantarze siła
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:56   #585
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny polecaliscie tu wczesniej odzywke-lakier dla paznokci, taki top-coat zeby lakier dluzej sie tczymal. Mozecie prosze przypomniec jak sie nazywa? jakas taka nie popularna marka(wyzukiwarki mi zawodzi)
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:59   #586
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecaliscie tu wczesniej odzywke-lakier dla paznokci, taki top-coat zeby lakier dluzej sie tczymal. Mozecie prosze przypomniec jak sie nazywa? jakas taka nie popularna marka(wyzukiwarki mi zawodzi)
paese
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 22:01   #587
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
paese
dziekuje juz ide na all.
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 22:26   #588
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Karola_82 Pokaż wiadomość
Zara ma bardzo podobny model
zara ma fatalną jakość torebek, zwłaszcza tych z przedziału cenowego 100-300zl. Drozszych nie chce tam kupowac by właśnie nie natknąć się na bubla... przynajmniej mi się tak trafiało...
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 01:33   #589
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
zara ma fatalną jakość torebek, zwłaszcza tych z przedziału cenowego 100-300zl. Drozszych nie chce tam kupowac by właśnie nie natknąć się na bubla... przynajmniej mi się tak trafiało...
Potwierdzam, tak samo z River Island.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 06:56   #590
sandra8859
Rozeznanie
 
Avatar sandra8859
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centrum PL
Wiadomości: 537
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny! Ale pędzicie z tymi postami. Czasami ciężko coś nadrobić Wystarczy, że trzy dni tu nie wchodzę
Co do basicowych t-shirtów też potrzebuję właśnie takiego białego, szarego i czarnego. Ostatnio bardzo mi się spodobały takie ze strony shootgirl. Mają ciekawe (niktóre kontrowersyjne)czarne napisy na białym tle. Są takie bardziej oversize ale do rurek wyglądają cudnie Wystarczy do tego tlyko jakaś barnsoletka na rękę, żakiet lub ramoneska i strój gotowy. Muszę tylko w końcu na konkretny napis się zdecydować

Błękitne_niebo. Jestem jak najbardziej tak! jeśli chodzi o Twojego bloga. Odkąd tu jestem to właśnie kojarzę Twoje pomocne posty więc taki blog na pewno się przyda

Dziewczyny, chciałam zamówić sobie coś ze strony zrób sobie krem. Polecacie coś w szczególności??
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają...ale zakupy owszem
sandra8859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:35   #591
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Dziękuję Masz S,prawda? Wydaje mi się,że jest spora


Mam jedną z kolekcji letniej i jestem z niej bardzo zadowolona Świetna jakość,nie gniecie się. Zawsze,kiedy mam ją na sobie zbieram dużo komplementów
Dziękuję za opinię
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:41   #592
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez sandra8859 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam zamówić sobie coś ze strony zrób sobie krem. Polecacie coś w szczególności??
korund i kwas migdałowy jeśli Twoja cera potrzebuje takiego ścierania i nadaje się do tego kwas hialuronowy też jest ok i ja nie polecam hydrolatu oczarowego, ale ma wiele fanek, więc całekiem prawdopodobne, że to tylko mnie zrobił masakrę na twarzy
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:45   #593
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez sandra8859 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam zamówić sobie coś ze strony zrób sobie krem. Polecacie coś w szczególności??
Zależy jakie masz potrzeby. Na oczyszczanie lub wyrównanie skóry: korund (wg. mnie najlepszy peeling), glinka, na nawilżanie: kwas hialuronowy (bardzo wydajny), algi
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:49   #594
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

o właśnie glinka zielona i różowa jest też fajna
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 08:05   #595
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość

Chciałam przy okazji poruszyć trochę inny temat. Z góry proszę Was o rady i opinie. Mam pomysł na blog. Tematem będzie to o czym piszemy w tym wątku czyli prosty i klasyczny styl. Od razu zaznaczam, że nie zamierzam pokazywać swojej facjaty, tylko co najwyżej załączać fotografie własnych ubrań. Drugie założenie to całkowity brak recenzji sponsorowanych. Nie i już. Jeśli zahaczę o temat kosmetyczny to opisywać będę tylko to co sama kupiłam. Mam już napisanych prawie sto notek ze zdjęciami które poruszają różne aspekty prostoty ubrań i stylu, więc materiał już jest
Skąd pomysł na blog? Potrzebuję hobby, po ciężkich zajęciach mam ochotę na odpoczynek, a lubię pisać i chciałabym spróbować. Może komuś przyda się to co chcę powiedzieć lub chociaż przyjemnie spędzi czas czytając moje teksty
Moje pytanie - jakie pułapki mogą czekać na osobę prowadzącą blog? Czy jeśli nie pokazuję twarzy mogę zostać w jakiś sposób rozpoznana? Przyznam, że tego boję się najbardziej i jest to w zasadzie jedyna rzecz która mnie hamuje.
Będę wdzięczna za wszystkie rady i opinie
Załóż
Już wiem, że będzie to mój ulubiony polski blog




W sobotę po zajęciach wybrałam się na zakupy. Nic nie kupiłam Mierzyłam szare t shirty w H&Mie, te o których pisałyśmy w zeszłym tygodniu. Niestety jakoś fatalna. Bardzo cieńkie, rozciągnięcte :/rozmiar 34 był na mnie za duży, brzydko układał się na dole i w ogóle nie ładnie leżał :/
Wizualnie spodobała mi się torebka w parofis i buty. No, ale mam już buty od nich i jakoś jest po prostu fatalna, a torebka przy bliżyszm poznaniu wydała mi się jakaś taka plastikowa i kompletnie nietrwała :/
Także zaoszczędziłam
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 08:15   #596
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Błękitne Niebo - zakładaj bloga, nawet się nie stresuj Rozumiem Twoje obawy, ale grunt to być szczęśliwą. Zakazanych, kompromitujących treści tam nie będzie, więc jeśli ktoś pozwoli sobie na niewybredny komentarz - olej to.

.

Migotko - nie przejmuj się egzaminem i pochwal się jak będzie po wszystkim




Myślałam, że w ferie będę miała trochę więcej czasu, ale jednak tak się nie stało:co jest:
Kochane, a co polecacie kupić na Biochemii Urody? Muszę zamówić puder bambusowy, ale jak już płacę za wysyłkę..
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 08:16   #597
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Hej dziewczyny
Dawno tu do Was nie zaglądałm, ale nauka pochłonęła mnie bez reszty. Teraz ostatni tydzień zakuania mnie czeka i będę mogła odetchnąć
Powiem szczerze, że nie mogę sie wprost doczekać soboty, kiedy to będę już po ostatnim egzaminie. Mam nieodpartą ochotę wyjść gdzieś i spotkać się ze znajomymi
Wczoraj wieczorem już się troszkę zrekaksowałam, bo byłam w operze Teraz muszę kino nadrobić


Błękitne niebo, zakładaj bloga!!!
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 08:18   #598
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
W sobotę po zajęciach wybrałam się na zakupy. Nic nie kupiłam Mierzyłam szare t shirty w H&Mie, te o których pisałyśmy w zeszłym tygodniu. Niestety jakoś fatalna. Bardzo cieńkie, rozciągnięcte :/rozmiar 34 był na mnie za duży, brzydko układał się na dole i w ogóle nie ładnie leżał :/
Zwracałaś uwagę na skład? Na stronie h&m jest kilka basic`owych t-shirtów i różnią się składem więc pewnie jakością też. Pytam bo sama będę kupować
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 08:29   #599
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dawno tu do Was nie zaglądałm, ale nauka pochłonęła mnie bez reszty. Teraz ostatni tydzień zakuania mnie czeka i będę mogła odetchnąć
Powiem szczerze, że nie mogę sie wprost doczekać soboty, kiedy to będę już po ostatnim egzaminie. Mam nieodpartą ochotę wyjść gdzieś i spotkać się ze znajomymi
Wczoraj wieczorem już się troszkę zrekaksowałam, bo byłam w operze Teraz muszę kino nadrobić


Błękitne niebo, zakładaj bloga!!!
Powodzenia w sesji . Ja ostatnio nadrabiam wszystkie zaległości filmowe
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 08:33   #600
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Powodzenia w sesji . Ja ostatnio nadrabiam wszystkie zaległości filmowe
Przesądnie nie będę dziekować
Wczoraj jak wróciłam do domu stwierdziłam, że jak tylko będe po ostatnim egzaminie, jadę na zakupy Należy mi się jakiś prezent za tą sesję

Też muszę nadrobić zaległości Najbardziej interesuje mnie Django i Drogówka i na to muszę się koniecznie wybrać
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.