Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-26, 18:09   #481
andzioch
Zadomowienie
 
Avatar andzioch
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 046
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ale miałam zabiegane dwa dni. Wczoraj byłam u lekarza, później na badaniach, dzisiaj znowu Na szczęście wieczór zapowiada się spokojnie. Muszę jedynie literatury do pracy poszukać

Pokazuję dzisiejszy i chyba środowy zestaw (nic specjalnego ). Poza tym mierzyłam spodnie i nie wiem co o nich myśleć. Pomóżcie.

Podpowiedzcie proszę czy iść jutro farbować włosy czy dopiero za 2 tygodnie?. Nie wiem czy wytrzymam tyle czasu z odrostami

Świetnie wyglądasz w sukience spodnie mi sie nie podobają
andzioch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 18:17   #482
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Odp: Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ranyyy, jaki Klusek Mango jest cudny

Ja akurat w Hebe nie widziałam, ale rzadko tam bywam - swoje Bingo kupiłam w drogerii Jasmin.
A Sylveco gdzie namierzyłaś?
Sprawdziłam adresy w Warszawie na stronie, która tu była wcześniej podana i najbardziej pasuje mi podejść do apteki w przejściu podziemnym na centralnym nie pamiętam który pawilon, galeria północna, chociaż nic mi to nie mówi - przejdę całe podziemie aż znajdę


Mi kiedyś w badaniach wyszło, że mam za mało cynku, a niestety z jedzeniem przyswajamy znikome ilości cynku, więc dobrze się nim wspomagać dodatkowo. Trzeba tylko sprawdzić jaką dawkę proponuje producent i wybrać tę większą. Mi pani doktor przepisała cynk na receptę i rzeczywiście pomógł.
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 18:20   #483
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Odp: Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty

Widziałyście reklamę lakierów do paznokci Chanel? ja się zakochałam! http://www.youtube.com/watch?v=BteXbY44a7U
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 18:24   #484
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Odp: Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Niestety nie używałam tych kosmetyków po prostu z radości, że już są w PL, bo przymierzałam się do ściągnięcia ich zza granicy, a tu taki news. W cenie normalnej planuję kupić odżywkę 3minute miracle, bo ona podobno na większości włosów działa super, natomiast z miniaturek spróbuję miracle moist. Jak trafię na promocję to sprawdzę szampon aussome volume



Zestawy super! Sukienka z Zary miło zaskoczyła, bo myślałam, że to taki lekki worek Spodnie podobają mi się bardzo - skąd są?

Zaciekawiłyście mnie tymi odżywkami, bo uwielbiam testować kosmetyki do włosów.

Dziękuję Spodnie z Orsay


Cytat:
Napisane przez andzioch Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz w sukience spodnie mi sie nie podobają
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Widziałyście reklamę lakierów do paznokci Chanel? ja się zakochałam! http://www.youtube.com/watch?v=BteXbY44a7U
ale rewelacja!
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 18:25   #485
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ale miałam zabiegane dwa dni. Wczoraj byłam u lekarza, później na badaniach, dzisiaj znowu Na szczęście wieczór zapowiada się spokojnie. Muszę jedynie literatury do pracy poszukać

Pokazuję dzisiejszy i chyba środowy zestaw (nic specjalnego ). Poza tym mierzyłam spodnie i nie wiem co o nich myśleć. Pomóżcie.

Podpowiedzcie proszę czy iść jutro farbować włosy czy dopiero za 2 tygodnie?. Nie wiem czy wytrzymam tyle czasu z odrostami
Dla mnie spodnie super, ale ja uwielbiam wzorzyste spodnie
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 18:25   #486
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Odp: Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty

LadyI fantastycznie wyglądasz Spodnie podobają mi się,ładnie na Tobie leżą ale to Ty masz się w nich dobrze czuć
OnaZakupoholik zdradź jak dbasz o włosy Są piękne
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 19:07   #487
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Hej
Jak dobrze, że od dzisiejszego popołudnia jest już weekend Dziś oczywiście ledwo co podniosłam się z łóżka. Jutro rozpusta, bo śpię do ósmej czyli całe 2,5 godzinki dłużej
A później zakupy Mam nadzieję, że uda mi się kupić jakieś fajne czarne spodnie.
Odebrałam też dziś paczuszkę z Mango Czarne asymetryczne buciki są przepiękne

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Dziękuję za miłe słowa, lubię pisać, więc cieszę się że są osoby które chcą to czytać
Wodę różaną stosuję przed kremem, z reguły tylko rano, na wieczór mam inny tonik


O właśnie skończył mi się podkład, więc fajnie że napisałaś o MF, jak będę w drogerii to go obejrzę
Ja bardzo lubię czytać o kosmetykach, które polecasz. Olejek arganowy był u mnie strzałem w dziesiątkę Dlatego chętnie wypróbuję kolejne rzeczy, które opisywane są na Twoim blogu

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Są olejki i sera z witaminą C na Biochemii Urody, będące niejako odpowiednikami Flavo C:

Serum-olejek z witaminą C 10% : http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html

Zestaw - Serum antyoksydacyjne flavo+C15EF
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html
Dzięki za linki Zamówię sobie to serum Flavo C

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ale mam chętkę na zakupy
Ja jutro jadę się oddać zakupowemu szaleństwu I mówiąc szczerze nie mogę się już doczekać

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy to czarne mydło nadaje się do cery tłustej ?
Ja mam mieszaną i sprawdza się świetnie, dlatego myślę, że do tłustej też się nada

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Też jestem strasznie wykończona po całym tym tygodniu. Wczoraj przyszłam tak padnięta, że położyłam się jeszcze przed 23. Dobrze, że już prawie weekend.
Czyli nie tylko mnie dopadło ogólne wyczerpanie organizmu
O 23:00 Kochana, to ja już wczoraj spałam Ostatnio coraz wcześniej zasypiam Mój małżon się śmieje, że chodzę spać z kurami

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja i wankaw odstawiłyśmy używanie tego podkładu właśnie u mnie ciemniał na twarzy i podkreślał suche skórki


Czytając Twoje posty czasem mam wrażenie jakbym czytała Twój dziennik
do mnie buty przyjechały przedwczoraj a przy poprzedniej przesyłce nie było mnie w domu i kurier też zostawił tę kartkę pod listą lokatorów, ale ja jej nawet nie zauważyłam. Zdjął ją mój chłopak i przykleił na lodówkę (kurier dzwonił więc i tak od razu oddzwoniłam), a na tej lodówce też nie zauważyłam
U mnie jak na razie sprawdza się idealnie. Zobaczymy, co będzie się działo dalej, jednak jestem z niego na chwilę obecną bardzo zadowolona

Czyli z Ciebie też taka aparatka
Ja się strasznie cieszyłam, że małżon nie widział tej wywieszki, bo jakby usłyszał, ze kolejne buty zamówiłam, to chyba by na zawał zszedł

Kupiłaś już Melissy?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 19:07   #488
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny wracam po kilku dniach przerwy z raportem jak się miewa Klusek

Rośniemy drogie Panie rośniemy codziennie uczymy się czegoś nowego. Potrafimy już poszczekiwać, mruczeć, biegać, skakać. Przesypiamy całą noc na swoim posłaniu

"Łamiemy" serca swoim puszystym pyszczkiem , ale nie jesteśmy ufni wobec obcych i rozróżniamy bliskich od nieznajomych. Reagujemy na imię i już wiemy kto w domu zapewnia jedzonko, a kto jest super kompanem do zabawy

Klusek rozkochał w sobie całą rodzinę i mamy wrażenie, że jest z nami od zawsze. Pozdrawiamy Was Laseczki gorąco i życzymy udanego weekendu
Klusek

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Przyszły dziś moje zakupy ze sklepu online z reserved. Kupiłam biały t-shirt, pasiaka i czarną spódnicę z gumką w pasie. Ze wszystkiego jestem zadowolona, materiał przyjemny, wykonanie dobre.
Wzięłam też szarą sukienkę w sportowym stylu, ale zastanawiam się nad nią.
Fajne zakupy
Sukienkę widziałam na insta i powiem szczerze- mnie się ona nie podoba

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Klusek Mango jest taki słodziasem, że proponuję go ogłosić maskotką wątku, a fotkę dać pod listę blogów w pierwszym poście
Podpisuję się pod tym obiema rękoma

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ale miałam zabiegane dwa dni. Wczoraj byłam u lekarza, później na badaniach, dzisiaj znowu Na szczęście wieczór zapowiada się spokojnie. Muszę jedynie literatury do pracy poszukać

Pokazuję dzisiejszy i chyba środowy zestaw (nic specjalnego ). Poza tym mierzyłam spodnie i nie wiem co o nich myśleć. Pomóżcie.

Podpowiedzcie proszę czy iść jutro farbować włosy czy dopiero za 2 tygodnie?. Nie wiem czy wytrzymam tyle czasu z odrostami
Lady, nie zawstydzaj ludzi takimi zdjęciami

Lady, powiedz mi proszę, brałaś swój rozmiar Melissek? Bo nie wiem, jak z rozmiarem uderzać
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 19:18   #489
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość



Lady, nie zawstydzaj ludzi takimi zdjęciami

Lady, powiedz mi proszę, brałaś swój rozmiar Melissek? Bo nie wiem, jak z rozmiarem uderzać
Ja nikogo nie chcę zawstydzać

Kochana brałam swój rozmiar Taki jak noszę w Zarze czy Mango
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 19:49   #490
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Super zakupy Migotko, bardzo podziwiam Twoją konsekwencję w ubiorze i stylu Ja pasiaki uwielbiam, ale jak w sklepie trafiam na kolejny, to mam wrażenie że chcę kupić znów taką samą bluzkę i odkładam
Dzięki, oj nie jestem aż tak bardzo konsekwentna jak bym chciała.
Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Migotko czy pokazałabyś się w tej spódniczce ? Szukam jakieś czarnej na lato i nic ciekawego mi nie wpadło w oko, a ta wygląda bardzo fajnie
Długo czekałaś na zamówienie ?
Jutro postaram się wstawić zdjęcie. Czekałam dwa dni (wysyłka standardowa).
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ale miałam zabiegane dwa dni. Wczoraj byłam u lekarza, później na badaniach, dzisiaj znowu Na szczęście wieczór zapowiada się spokojnie. Muszę jedynie literatury do pracy poszukać

Pokazuję dzisiejszy i chyba środowy zestaw (nic specjalnego ). Poza tym mierzyłam spodnie i nie wiem co o nich myśleć. Pomóżcie.

Podpowiedzcie proszę czy iść jutro farbować włosy czy dopiero za 2 tygodnie?. Nie wiem czy wytrzymam tyle czasu z odrostami
Świetne zestawy! Ja do spodni nie jestem przekonana, ładnie leżą, ale wzór mi się nie podoba.
Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Klusek



Fajne zakupy
Sukienkę widziałam na insta i powiem szczerze- mnie się ona nie podoba

Sukienka na 99% idzie do zwrotu, jest niestety za duża, ale generalnie bardzo fajna, luźna. Nie lubię takich mocno eleganckich zestawów, zawsze domieszka luzu jest mile widziana. Mimo wszystko pozostaję przy klasycznych kolorach, to się nie zmienia.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:03   #491
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ja nikogo nie chcę zawstydzać

Kochana brałam swój rozmiar Taki jak noszę w Zarze czy Mango
Dobra, dobra W kompleksy można tylko wpaść na Ciebie patrząc

Dziękuję Też się sugerowałam numeracją z tych dwóch wymienionych przez Ciebie sklepów, przeczytałam cały wątek o melissach, ale jeszcze wolałam zapytać
Muszę w końcu je zamówić, bo poprzednie zamówienie nie zostało sfinalizowane
Ale teraz już nie wiem, czy chcę serca, czy kulki

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Sukienka na 99% idzie do zwrotu, jest niestety za duża, ale generalnie bardzo fajna, luźna. Nie lubię takich mocno eleganckich zestawów, zawsze domieszka luzu jest mile widziana. Mimo wszystko pozostaję przy klasycznych kolorach, to się nie zmienia.
Może dlatego, że jest za duża tak dziwnie wygląda. Kolor szczerze mówiąc też jakoś mi osobiście nie leży. Taki jakiś ponury
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem

Edytowane przez Forget_me
Czas edycji: 2013-04-26 o 20:11
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 20:13   #492
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Nagroda w postaci Conversów zakupiona?
Niestety, nie mieli mojego rozmiaru A tak się starałam

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
A właśnie od jutra przymuszona przez mamę zaczynam kurację olejem lnianym. Ponoć po 3 tygodniach efekty są niesamowite:rolleye:
OMG, Budwigowym? Od kilku lat jakieś szaleństwo na lniany panuje Na pewno Ci nie zaszkodzi
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:21   #493
deila
Raczkowanie
 
Avatar deila
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 56
Dot.: Odp: Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Widziałyście reklamę lakierów do paznokci Chanel? ja się zakochałam! http://www.youtube.com/watch?v=BteXbY44a7U
Reklama fajna -super konwencja.

Czytam że sporo z Was skarży się na zmęczenie - ja też dopisuje się do tego klubu. Mam już tego serdecznie dosyć i w poniedziałek idę zrobić sobie podstawowe badania: morfologię i mocz. Muszę się wziąść za siebie bo dosłownie padam na pysk . Do tego każda błahostka wyprowadza mnie z równowagi.
deila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:23   #494
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dobra, dobra W kompleksy można tylko wpaść na Ciebie patrząc

Dziękuję Też się sugerowałam numeracją z tych dwóch wymienionych przez Ciebie sklepów, przeczytałam cały wątek o melissach, ale jeszcze wolałam zapytać
Muszę w końcu je zamówić, bo poprzednie zamówienie nie zostało sfinalizowane
Ale teraz już nie wiem, czy chcę serca, czy kulki



Może dlatego, że jest za duża tak dziwnie wygląda. Kolor szczerze mówiąc też jakoś mi osobiście nie leży. Taki jakiś ponury
Kolor jest trochę jaśniejszy. Ja lubię ponure kolory, na pewno wolę szary niż pomarańczowy czy zielony.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:30   #495
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Odp: Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty

Cytat:
Napisane przez deila Pokaż wiadomość
Reklama fajna -super konwencja.

Czytam że sporo z Was skarży się na zmęczenie - ja też dopisuje się do tego klubu. Mam już tego serdecznie dosyć i w poniedziałek idę zrobić sobie podstawowe badania: morfologię i mocz. Muszę się wziąść za siebie bo dosłownie padam na pysk . Do tego każda błahostka wyprowadza mnie z równowagi.
czuje się wiecznie zmęczona
polecam kino, SPA, fryzjera cokolwiek

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
LadyI fantastycznie wyglądasz Spodnie podobają mi się,ładnie na Tobie leżą ale to Ty masz się w nich dobrze czuć
OnaZakupoholik zdradź jak dbasz o włosy Są piękne
Nic specjalnego nie robię

Stosuje ampulki Loreal Professional - zaczynam serie 30.
Myje włosy Loreal, Kerastase, Jean Louis David, Pat&Rub.
Seriami szampon+ odżywka+ maska.

Stosuje olejki Kerastase i Loreal. Moje włosy bardzo lubią te kosmetyki.
Niczym innym "nie traktuje" włosów. Zamówiłam dzisiaj wcierkę Jantar nie mam zamiaru stosować długo włosy lubią sie przyzwyczajać. Nie stosuje suplementow. Przez jeden nie skończyłam kiedyś juz na tamtym świecie

Wiem, że wiele osób stosuje rzeczy ekologiczne, naturalne ja do nich nie mogę sie przekonać.
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:40   #496
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Trochę mnie nie było, ale cały czas podczytywałam

Widzę że temat włosów - a polecicie coś na baby hairy ? Mam takie jedno rzadsze miejsce przy czole, stosowałam Jantar, ale za wiele nie dał (może za krótko wcierałam ). Szukam teraz czegoś innego
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:42   #497
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Kolor jest trochę jaśniejszy. Ja lubię ponure kolory, na pewno wolę szary niż pomarańczowy czy zielony.
Może na żywo rzeczywiście wygląda inaczej bo na zdjęciu jest strasznie ponury. A teraz taki piękny okres, nie ma co chodzić w takich szarakach
Mam akurat pomarańczową sukienkę z Mango na lato i ją uwielbiam Choć też fanką bardzo intensywnych kolorów nie jestem, to ta pomarańcza czy teraz zakupiona fuksja nastrajają mnie pozytywnie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:47   #498
Ansday
Raczkowanie
 
Avatar Ansday
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: München
Wiadomości: 311
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

LadyI
Piękna z Ciebie kobieta taka elegancka - jednak spodnie nie w moim guście

Edytowane przez Ansday
Czas edycji: 2013-04-26 o 21:34
Ansday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:48   #499
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Trochę mnie nie było, ale cały czas podczytywałam

Widzę że temat włosów - a polecicie coś na baby hairy ? Mam takie jedno rzadsze miejsce przy czole, stosowałam Jantar, ale za wiele nie dał (może za krótko wcierałam ). Szukam teraz czegoś innego
Stace, mi najbardziej pomogła mieszanka olejku kokosowego z rycynowym. Samego rycynowego znieść nie mogłam, natomiast z kokosem sądzę, że lepiej działał. Efekty są widoczne bardzo - mam prawie nowy kształt twarzy Może trochę przesadzam, ale miałam szerokie i dosyć wysokie czoło (do Rihanny na szczęście mi daleeeeko ) natomiast teraz mam linię włosów lekko zaokrągloną przy skroniach, co od razu lepiej wygląda przy upięciach, a włoski nad czołem lekko zachodzą na boki a nie sterczą do góry, więc optycznie też to czoło zmniejszają. Nie stosuję już regularnie tej mieszanki, ale włosy zostały na miejscu
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 21:12   #500
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Mnie zachwycają na wieszaku a jak założę to
mnie nawet na wieszaku nie zachwycają
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:27   #501
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Co myślicie o tych sukienkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwony_l.jpg (21,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szary_l.jpg (22,9 KB, 39 załadowań)
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:32   #502
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Stace, mi najbardziej pomogła mieszanka olejku kokosowego z rycynowym. Samego rycynowego znieść nie mogłam, natomiast z kokosem sądzę, że lepiej działał. Efekty są widoczne bardzo - mam prawie nowy kształt twarzy Może trochę przesadzam, ale miałam szerokie i dosyć wysokie czoło (do Rihanny na szczęście mi daleeeeko ) natomiast teraz mam linię włosów lekko zaokrągloną przy skroniach, co od razu lepiej wygląda przy upięciach, a włoski nad czołem lekko zachodzą na boki a nie sterczą do góry, więc optycznie też to czoło zmniejszają. Nie stosuję już regularnie tej mieszanki, ale włosy zostały na miejscu
O kurczę, to muszę wypróbować . Kiedyś używałam rycynowego, ale bardzo krótko, bo takie tłuste to to . Ale muszę w takim razie kupić nowy i spróbować
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:39   #503
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość

Mam ochotę na czerwone szpilki!
Mój dzisiejszy wykład z prawa pracy prowadziła doktorantka, która miała na sobie ciemne spodnie, beżową koszulę i czerwone szpilki- wyglądała super
Ja zamówiłam z mangooutlet czerwone szpilki mam jedne nielakierowane z h&m, ale są trochę ciasne i już zniszczone, bo zakładałam na imprezy i robiłam nimi wrażenie
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ale miałam zabiegane dwa dni. Wczoraj byłam u lekarza, później na badaniach, dzisiaj znowu Na szczęście wieczór zapowiada się spokojnie. Muszę jedynie literatury do pracy poszukać

Pokazuję dzisiejszy i chyba środowy zestaw (nic specjalnego ). Poza tym mierzyłam spodnie i nie wiem co o nich myśleć. Pomóżcie.

Podpowiedzcie proszę czy iść jutro farbować włosy czy dopiero za 2 tygodnie?. Nie wiem czy wytrzymam tyle czasu z odrostami
Ślicznie wyglądasz
Spodnie nie w moim stylu, ale leżą ok.
Ja bym włosy pewnie farbowała, bo sama nienawidzę odrostów... z tego też względu farbuję szamponetkami na 4-8myć, bo nie chcę się więcej męczyć z odrostami i mam spokój
Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość

Czyli z Ciebie też taka aparatka
Ja się strasznie cieszyłam, że małżon nie widział tej wywieszki, bo jakby usłyszał, ze kolejne buty zamówiłam, to chyba by na zawał zszedł

Kupiłaś już Melissy?
Wiesz, ja w dodatku wzięłam specjalnie dwie pary, żeby przesyłka była gratis... jeszcze w smsach pytałam chłopaka - wziąć czy nie wziąć, a potem sama sobie odpowiedziałam, że odpuszczam... po godzinie kliknęłam
Nie kupiłam meliss ale wciąż mi się marzą
Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
LadyI
Piękna z Ciebie kobieta taka elegancka - jednak spodnie nie w moim guście

Dziewczyny zastanawiam się jak juz jestesmy przy wlosach z grzywka czy bez?
Ładnie w grzywce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwone3.jpg (19,3 KB, 21 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:43   #504
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Odp: Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
O kurczę, to muszę wypróbować . Kiedyś używałam rycynowego, ale bardzo krótko, bo takie tłuste to to . Ale muszę w takim razie kupić nowy i spróbować
Tez nie bylam zadowolona z rycynowego solo - tlusty, kiepsko sie zmywal, powodowal szybsze przetluszczanie sie wlosow i ich oklapniecie. Dopiero pozniej dowiedzialam sie, ze ten olejek nalezy mieszac z innymi produktami - olejami, maseczkami. Ja kiedys dodalam malutka kropelke do odzywki do wlosow, ktora sama z siebie niewiele robila z wlosami, a dzieki dodatkowi oleju wlosy byly gladsze.
Mam nadzieje, ze podziala i na Ciebie i ze szybko zauwazysz roznice. Ja widzialam zdecydowana roznice po 3, moze 4 miesiacach kiedy te male wloski byly dobrze widoczne (wlosy rosna mi ok 2cm na miesiac).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:46   #505
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Odp: Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Tez nie bylam zadowolona z rycynowego solo - tlusty, kiepsko sie zmywal, powodowal szybsze przetluszczanie sie wlosow i ich oklapniecie. Dopiero pozniej dowiedzialam sie, ze ten olejek nalezy mieszac z innymi produktami - olejami, maseczkami. Ja kiedys dodalam malutka kropelke do odzywki do wlosow, ktora sama z siebie niewiele robila z wlosami, a dzieki dodatkowi oleju wlosy byly gladsze.
Mam nadzieje, ze podziala i na Ciebie i ze szybko zauwazysz roznice. Ja widzialam zdecydowana roznice po 3, moze 4 miesiacach kiedy te male wloski byly dobrze widoczne (wlosy rosna mi ok 2cm na miesiac).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A, no to może to był powód, bo używałam solo . A czym go nakładałaś? Bo ja szczoteczką do zębów, zastanawiam się czy dalej tak robić
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:53   #506
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziękuję Kocham szpilki.

Ja mam małą obsesję na punkcie odrostów, bo lubię schludnie wyglądać, a one mogą popsuć wszystko.

Nawilżanie to by mi się przydało.. Bo sianko mam na głowie

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------



Próbowałaś może? To jakiś specjalny apteczny olej, mam przykaz mieszania go z chudym twarogiem.

Mango jest boski:l ove:. Zakochałam się w nim!
ale dokładnie jakieś proporcje? i w tym się spi czy trzeba trzymać jakieś pół godziny i po wszystkim?
Mama kiedyś piła ten olej, a ja zrobie wiele żeby mieć ładne włosy
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 22:06   #507
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dobra, dobra W kompleksy można tylko wpaść na Ciebie patrząc

Dziękuję Też się sugerowałam numeracją z tych dwóch wymienionych przez Ciebie sklepów, przeczytałam cały wątek o melissach, ale jeszcze wolałam zapytać
Muszę w końcu je zamówić, bo poprzednie zamówienie nie zostało sfinalizowane
Ale teraz już nie wiem, czy chcę serca, czy kulki
Jakie wprowadzanie kogoś w kompleksy, sama mam ich mnóstwo...
I serca i kulki są piękne

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość

OMG, Budwigowym? Od kilku lat jakieś szaleństwo na lniany panuje Na pewno Ci nie zaszkodzi
Dokładnie tak . Nie czytałam nic o tym 'cudzie'

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
LadyI
Piękna z Ciebie kobieta taka elegancka - jednak spodnie nie w moim guście
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych sukienkach?
Mnie żadna nie zachwyciła

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
ale dokładnie jakieś proporcje? i w tym się spi czy trzeba trzymać jakieś pół godziny i po wszystkim?
Mama kiedyś piła ten olej, a ja zrobie wiele żeby mieć ładne włosy
Podobno 3 łyżeczki dziennie dodane do chudego nabiału - twarogu, albo jogurtu. Można robić pasty na kanapki, koktajle itp. Jej koleżanki mówią, że po 3 tygodniach różnica jest zauważalna - włosy, cera paznokcie
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 22:22   #508
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Podobno 3 łyżeczki dziennie dodane do chudego nabiału - twarogu, albo jogurtu. Można robić pasty na kanapki, koktajle itp. Jej koleżanki mówią, że po 3 tygodniach różnica jest zauważalna - włosy, cera paznokcie
takie buty...

myślałam, że jakąś maseczkę się robi na włosy
a tak to nie wiem czy dam rade, bo ten olej straszny jest i myślałam, że nie będę go musiała jeść

ale dziękuje za info
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 22:25   #509
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Podobno 3 łyżeczki dziennie dodane do chudego nabiału - twarogu, albo jogurtu. Można robić pasty na kanapki, koktajle itp. Jej koleżanki mówią, że po 3 tygodniach różnica jest zauważalna - włosy, cera paznokcie
Jeśli mowa o rycynowym to polecam mieć zawsze pod ręką łazienkę W końcu głównie jest używany jako środek przeczyszczający I uwaga! włosy od rycyny ciemnieją.

Jeszcze się pochwalę jaką bluzeczkę sobie kupiłam, a co!
http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/stradivarius/152205/1838505/Bluzka%2Bz%2Bdekoltem%2Bn a%2Bplecach


Niestety drugiej, z bershki dla odmiany nie ma na stronie, chyba będę musiała pokazać na sobie, moim zdaniem świetna!
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 23:04   #510
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Dziewczyny widziałyście gdzieś jeszcze takie sportowe sukienki?
Podobne są w Zarze, ale szukam troche tańszego odpowiednika...

Ta z Re ładna, ale w Łodzi mało ich jest i nie wiem czy znajde w swoim rozmiarze
http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ed-with-bugles


O widze, że Migotka ją kupiła w którym Reserved? S nie jest ogromna?


Jest jakaś dresowa w h&m? nic nie kojarze oprócz jednej, która wyglądała jak długa bluza...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2013-04-26 o 23:47
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.