Moj kobieca strona osobowości - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 13:42   #31
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A mnie mozecie zlinczowac za moja opinie mam to w powazaniu ale dla mnie nie jestes normalny damskie fatalaszki,tipsy,blyszczy ki facet powinien byc facetem.......nie chcialabym aby moj maz mial takie hobby,brzydzilabym sie takim facetem,ja mam tylko jedno okreslenie ale przemilcze lepiej,jestem juz chyba bardziej za geyami i less bo oni sie bynajmniej tego nie wstydza
Nie chciałam być aż taka dosłowna, ale trzymam Twoją stronę.
W tym momencie dodam jeszcze kilka słów jako uzupełnienie ...
Fetyszysta ? Kompleksy na jakimś punkcie ? O co chodzi w przebieraniu się za kobietę ? Sa pewne chyba granice dobrego smaku , i nie chodzi mi tutaj o to, że chciałabym tutaj kogoś urazić , po prostu pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyć.

A teraz jeszcze pytanie do obrończyń tego niewiasty . Która z Was chciała by mieć takiego faceta co by paradował w rajstopkach i szpilkach po domu ?

Las rąk na 100%
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:42   #32
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Najlepsze są te Wasze deklaracje o akceptacji odmienności i tolerancji . Pan napisał, że jest hetero i lubi się przebierać tylko czasami. Ciekawa jestem co byście zrobiły gdybyście dowiedziały się, że facet z którym sypiacie lubi damskie ciuchy Byłybyście takie tolerancyjne??? Nie sądzę, dlatego podwójna moralność jest w dzisiejszym świecie niestety na porządku dziennym. Epatowanie na prawo i lewo swoim światłym spojrzeniem i obyciem w wielkim świecie nie zmienia faktu, że facet w damskich ciuchach wzbudza zdziwienie a często również i odrazę, dlatego bawią mnie te wszystkie obrończynie "odmienności". To żałosne.
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:01   #33
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
Nie chciałam być aż taka dosłowna, ale trzymam Twoją stronę.
W tym momencie dodam jeszcze kilka słów jako uzupełnienie ...
Fetyszysta ? Kompleksy na jakimś punkcie ? O co chodzi w przebieraniu się za kobietę ? Sa pewne chyba granice dobrego smaku , i nie chodzi mi tutaj o to, że chciałabym tutaj kogoś urazić , po prostu pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyć.

A teraz jeszcze pytanie do obrończyń tego niewiasty . Która z Was chciała by mieć takiego faceta co by paradował w rajstopkach i szpilkach po domu ?

Las rąk na 100%
Przecież żadna z nas nie napisała, że chciałaby być z takim facetem
Ja na przykład nie chciałabym, ale wisi mi to, w co on się przebiera i gdzie w tym chodzi
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:05   #34
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Nie uwazam aby moje poglady byly zalosne. Uwazam,ze kazdy czlowiek ma prawo do szacunku,no prawie ale to nie ten temat.
Dziewczyny rozumiem,ze nie kazdemu podoba sie fakt ze mezczyzna moze ubierac sie w damskie ciuchy.Ale przeciez zyjemy w wolnym swiecie,kazdy ma prawo robic to co chce. Jestescie przeciwne ok,ale co byscie zrobily gdyby np.wasz mezczyzna albo syn ktoregos dnia powiedzial ze tez lubi przebieranki lub innego newsa-zlinczowalybyscie go Nie sadze.
Tak naprawde to nie wiemy co nas spotka w zyciu.
Jesli ludzie nie robia nikomu krzywdy tym co lubia itp mi to nie przeszkadza.takie jest moje zdanie.
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:10   #35
zzMoskwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trochę z Moskwy trochę z wrocławia
Wiadomości: 947
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez _kocimietka Pokaż wiadomość
Przecież żadna z nas nie napisała, że chciałaby być z takim facetem
Ja na przykład nie chciałabym, ale wisi mi to, w co on się przebiera i gdzie w tym chodzi
No właśnie...Tak jak wiele z nas nie byłoby z osobą puszystą, nie dbającą o siebie czy innego wyznania itd itp itd i nikt mimo to nie śmiałby dyskryminować osoby puszystej nie dbającej o siebie ani osoby o odmiennej religii. Czy to że np że nie chce być z każdym kolegą świadczy że go nie toleruje albo że pseudo toleruje.

Kocimietka ma racje a ta cała dyskusja jest na poziomie 12 letnich dzieci.
Z tego co wiem komentujemy tu strój - szpilki były tu fajne nogi jak na faceta niezłe. Miłego dnia wszystkim życzę
zzMoskwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:31   #36
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Twoją figurę to niestety nogi zdradzają wszystkoNie ma tu nic do rzeczy, że są zgrabne itp- chodzi o to że nie musiałam czytać Twojego opisu aby wiedzieć, że jesteś facetem.Nie wiem, czy lubisz się przebierać tylko w domu czy wychodzisz tak na ulicę. Jeśli to drugie to nie narażaj się na śmieszność (co często zdarza się transwestytom, a kilku już spotkałam) i nie epatuj kobiecością, której na imię mini i wysokie szpilki. Ubierz się jak elegancka kobieta- spódnica do kolan, która przysłoni masywne, umięśnione nogi, bluzka, która nie odsłania również dość potężnych ramion i pleców, jakiś sweterek i buty na niższym obcasie w których będziesz potrafiła chodzić. Nie każda kobieta na ulicy przypomina damę lekkich obyczajów a niestety 90% transwestytów tak to widzi. Później są pretensję o brak akceptacji itp. Drag Queen do klubu, na ulicę niestety nie
pozwole sobie zacytowac bo sie zgadzam
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:47   #37
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Nie uwazam aby moje poglady byly zalosne. Uwazam,ze kazdy czlowiek ma prawo do szacunku,no prawie ale to nie ten temat.
Dziewczyny rozumiem,ze nie kazdemu podoba sie fakt ze mezczyzna moze ubierac sie w damskie ciuchy.Ale przeciez zyjemy w wolnym swiecie,kazdy ma prawo robic to co chce. Jestescie przeciwne ok,ale co byscie zrobily gdyby np.wasz mezczyzna albo syn ktoregos dnia powiedzial ze tez lubi przebieranki lub innego newsa-zlinczowalybyscie go Nie sadze.
Tak naprawde to nie wiemy co nas spotka w zyciu.
Jesli ludzie nie robia nikomu krzywdy tym co lubia itp mi to nie przeszkadza.takie jest moje zdanie.
No niby nie wiemy co nas spotka w zyciu ale gdyby mi syn powiedzial ,ze jest gejem albo corka ,ze zostala less nie powiem ,ze bym sie ucieszyla i z czasem pewno bym zaczela tolerowac ale bynajmniej bylabym pewna,ze bynajmniej dokonali wyboru w zyciu KIM chca byc tzn ,ze wiedza kogo kochaja i co lubia a koles sam nie jest pewien co lubi bo niby jest facetem a lubi damskie fatalaszki i to juz nikt mi nie powie ,ze jest normalne
do tych ktore to toleruja; wyobrazcie sobie,ze szykuje Ci sie z facetem extra nocka i ubierasz na nia super extra sexy bielizne wchodzisz do pokoju i widzisz.......ze Twoj facet ma TAKIE SAME fatalaszki na sobie i wiecie co ja bym zrobila???najpierw zwymiotowala a pozniej wyszla i nie chciala znac takiego kolesia wiec nie mowcie mi tutaj o wolnosci.......
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 17:40   #38
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
do tych ktore to toleruja; wyobrazcie sobie,ze szykuje Ci sie z facetem extra nocka i ubierasz na nia super extra sexy bielizne wchodzisz do pokoju i widzisz.......ze Twoj facet ma TAKIE SAME fatalaszki na sobie i wiecie co ja bym zrobila???najpierw zwymiotowala a pozniej wyszla i nie chciala znac takiego kolesia wiec nie mowcie mi tutaj o wolnosci.......
Hahahahah , to chyba bym sobie pomyślała, że chce się zamienić rolami

Nie, no masakra jakaś Nawet nie chce o tym myśleć , bleeeee
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 19:52   #39
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
Hahahahah , to chyba bym sobie pomyślała, że chce się zamienić rolami

Nie, no masakra jakaś Nawet nie chce o tym myśleć , bleeeee
Dokladnie to samo czuje jak tylko pomysle
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 21:40   #40
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Dziewczyny, proponuje zalozyc sobie wątek na ten temat, tutaj oceniamy wieszaki. A nie to, kiedy kto wymiotuje i jak bardzo potrafi kogoś OBRAZIĆ.



Juz kiedys pisalam na innym watku - troche dluzsze sukienki, zakryc ramiona i bedzie lepiej A, i wyrownac proporcje, czyli sukienka nie musi byc obcisla, moze byc luzniejsza na dole (litera A np.).
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 22:04   #41
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Kobietom wolno zakladać męskie ubrania? Z tego powodu nikt nie robi problemu. A tu ktos sie pochwalił ciuchami i zaczela sie przekomarzanie kto madrzejszy
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 23:30   #42
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No niby nie wiemy co nas spotka w zyciu ale gdyby mi syn powiedzial ,ze jest gejem albo corka ,ze zostala less nie powiem ,ze bym sie ucieszyla i z czasem pewno bym zaczela tolerowac ale bynajmniej bylabym pewna,ze bynajmniej dokonali wyboru w zyciu KIM chca byc tzn ,ze wiedza kogo kochaja i co lubia a koles sam nie jest pewien co lubi bo niby jest facetem a lubi damskie fatalaszki i to juz nikt mi nie powie ,ze jest normalne
do tych ktore to toleruja; wyobrazcie sobie,ze szykuje Ci sie z facetem extra nocka i ubierasz na nia super extra sexy bielizne wchodzisz do pokoju i widzisz.......ze Twoj facet ma TAKIE SAME fatalaszki na sobie i wiecie co ja bym zrobila???najpierw zwymiotowala a pozniej wyszla i nie chciala znac takiego kolesia wiec nie mowcie mi tutaj o wolnosci.......
Wiesz, to co piszesz jest już niegrzeczne. Może jego partnerce to nie przeszkadza? A Ty nie masz takiego problemu(bo wnioskuję, że Twój facet w kobiece ciuchy się nie przebiera), więc co Cię boli?

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proponuje zalozyc sobie wątek na ten temat, tutaj oceniamy wieszaki. A nie to, kiedy kto wymiotuje i jak bardzo potrafi kogoś OBRAZIĆ.



Juz kiedys pisalam na innym watku - troche dluzsze sukienki, zakryc ramiona i bedzie lepiej A, i wyrownac proporcje, czyli sukienka nie musi byc obcisla, moze byc luzniejsza na dole (litera A np.).
Zgadzam się, co do pogrubionego.

Co do tego, co wyżej także. To nie miejsce na dyskusje światopoglądowe i jakieś obraźliwe komentarze.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 23:43   #43
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

A ja człowieka podziwiam, że w ogóle nie ważne czy z twarzą czy bez miał odwagę się pokazać i poddać ocenie.
Akceptuję i nie mam nic do osób z grupy LGBT.

Zdecydowanie czerwony zestawik
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 00:01   #44
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Wiesz, to co piszesz jest już niegrzeczne. Może jego partnerce to nie przeszkadza? A Ty nie masz takiego problemu(bo wnioskuję, że Twój facet w kobiece ciuchy się nie przebiera), więc co Cię boli?



Zgadzam się, co do pogrubionego.

Co do tego, co wyżej także. To nie miejsce na dyskusje światopoglądowe i jakieś obraźliwe komentarze.
Nie jest niegrzeczne tylko szczere wiec prosze nie mylic pojec no ja na szczescie nie mam takiego problemu z mezem ale mam tez synow ktorych tez nie wiadomo co moze spotkac ale gdyby COS TAKIEGO ich spotkalo to poszlabym z nimi na pewno do specjalisty ktory by sie odpowiednio tym zajal
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 06:46   #45
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

W kwestii formalnej. Prośba do "Trójcy": damulka, sabinkaa a szczegolnie takaja13, byście gdzie indziej na stronie wizażu zalożyły sobie wątek pod tytułem np. "Obrzydliwi transwestyci - nienawidzę ich" i tam do woli wylewajcie swoje frustracje i leczcie swoje kompleksy. Tam możecie wzajemnie nakrecać te spirale nienawiści. Na pewno znajdziecie mnóstwo osób o poglądach podobnych na ten temat do waszych, bo o to nie trudno akurat w Polsce. I będziecie sie tam tym razem upajać.
Oczywiście mi to nie przeszkadza, bo po mnie to spływa jak po kaczce. To wolny kraj i można pisać i mówić co sie chce, macie prawo do swoich opinii, ale wyrażajcie je gdzie indziej, nie na tym wątku, który dotyczy przecież wieszaka, czyli konkretnych ubrań, a nie osób takich czy innych, które je noszą. Konkludując, nie należy zabierać głosu na temat, którego wątek nie dotyczy. Dziekuj za uwagę.

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
Kobietom wolno zakladać męskie ubrania? Z tego powodu nikt nie robi problemu. A tu ktos sie pochwalił ciuchami i zaczela sie przekomarzanie kto madrzejszy
Słuszna uwaga.

Edytowane przez Thelipterys
Czas edycji: 2011-05-04 o 07:04
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 08:23   #46
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
A nie ma jakiś innych forów internetowych gdzie byś był oceniany przez ludzi równych Tobie ?

to teraz są równi i równiejsi?
Podobają mi się te buty

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Nie jest niegrzeczne tylko szczere wiec prosze nie mylic pojec no ja na szczescie nie mam takiego problemu z mezem ale mam tez synow ktorych tez nie wiadomo co moze spotkac ale gdyby COS TAKIEGO ich spotkalo to poszlabym z nimi na pewno do specjalisty ktory by sie odpowiednio tym zajal
No prosze ktoś nie wie, że to nie jest choroba... nie wiedziałam, że kogoś może krzywdzić tak bardzo wygląd innej osoby, ubrania? Wyluzuj, naprawdę czasy się zmieniają na szczęście, niedługo tranzwestyci nie będą musieli się chować, bo dla wszystkich ludzi będzie to normalne, ale Ty tego już nie dożyjesz, ciesz się
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 08:44   #47
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Thelipterys obawiam się,że niestety nie wygrasz tej wojny.Cóż,kanonem tego forum jest,że jeżeli nie jesteś "lasią" w legginach i rurach,odsłaniającą pół brzucha;względnie ubierającą się w bluzki odsłaniające cały-bo już nie pół brzucha i nie nosisz rozmiaru 38 max -bo jak zauważyła w komentarzach jedna z wizażanek-nie chciałaby być z puszystym-jesteś przegrany na całego.
Nie zmienia faktu,że wieszaki masz fajne;aczkolwiek masz małe szanse spokojnie je tu prezentować-moja jedyna sensowna sugestia to załóż jakiegoś darmowego fotobloga gdzie przynajmniej będziesz mógł moderować to co się o Tobie pisze.
Zastanawia mnie też jedno-czemu nasi kochani Admini w tym Złośliwiec nic nie robią i nie reagują na obrażanie jednego z wizażana?-pal sześć-uczestnika forum;czyżby regulamin dopuszczał obrazę tylko za to,że ktoś nosi ciuszki płci odmiennej?
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:02   #48
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Moim zdaniem nikt tuta jnikogo nie obraza TYLKO WYRAZA SWOJE ZDANIE skoro jest wolnosc slowa,ja akurat w pl nie mieszkam tylko w Wielkiej Brytanii i mamy tutaj wlasnie klub ktory by Tobie pasowal bo jestto wlasnie klub w wiekszosci dla trans ale nawet tutejsi ludzie tego nie toleruja i co impreze dochodzi do niezlych awantur i bijatyk,takze nie tylko naszej trojcy to nie pasuje i nie jestem nietolerancyjna bo np geye czy less mi nie przeszkadzaja.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:29   #49
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

@up GEYE czy LESS, boziu... to jest właśnie brak informacji, od razu się wrzuca ludzi do jednego worka, nawet nie umiesz poprawnie napisać gej i lesbijka.

Napiszę tu ostatni post, bo nie ma sensu...
Cytat:
Napisane przez ANETA Z Pokaż wiadomość
Thelipterys obawiam się,że niestety nie wygrasz tej wojny
on już wygrał tą "wojnę" myślisz, że ktokolwiek przejmuje się tzw "hejtersami"? Nie. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale jak ktoś wyraża to zdanie tylko po to, żeby komuś zrobić przykrość to się takiego człowieka po prostu ignoruje pozdrawiam

Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2011-05-04 o 09:30
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 18:05   #50
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Skoro ubierasz się w kobiece ciuchy to znaczy, że czujesz się kobietą w jakis sposob, pozwol że wyraże swoją opinie jak o kobiecie.

Wyglądasz niechlujnie, nie pasują Ci mini spodniczki ponieważ masz za masywne nogi, niestety nie wygląda to dobrze. Nic w tym kobiecego, pozatym - podkreslasz obcislymi strojami brak talii i biustu. Możesz zalozyc inne ciuchy, w ktorych bedziesz wyglądac duzo lepiej, i mozesz zatuszowac to ze jestes facetem przy odrobinie chęci. Wstawiając fotkę bez twarzy, nikt nie domysli się jakiej jestes plci. Ja niestety nie uwazam Cię za osobę, która ma dobry gust.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2011-05-04 o 18:06
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 23:18   #51
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
@up GEYE czy LESS, boziu... to jest właśnie brak informacji, od razu się wrzuca ludzi do jednego worka, nawet nie umiesz poprawnie napisać gej i lesbijka.

Napiszę tu ostatni post, bo nie ma sensu...


on już wygrał tą "wojnę" myślisz, że ktokolwiek przejmuje się tzw "hejtersami"? Nie. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale jak ktoś wyraża to zdanie tylko po to, żeby komuś zrobić przykrość to się takiego człowieka po prostu ignoruje pozdrawiam
No ja wlasnie napisalam poprawnie a Ty to kolezanko napisalas juz po spolszczeniu a pozatym ja w poslce nie mieszkam i nie bede poprawiala poprawnej pisowni na jezyk polski bo mi to niepotrzebne
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 23:23   #52
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No ja wlasnie napisalam poprawnie a Ty to kolezanko napisalas juz po spolszczeniu a pozatym ja w poslce nie mieszkam i nie bede poprawiala poprawnej pisowni na jezyk polski bo mi to niepotrzebne
Skoro tak już chcesz się upierać przy poprawności to nie gey tylko gay

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2011-05-04 o 23:25
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 06:29   #53
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Proponuję ignorować wypowiedzi Pani Takaja13, gdyż odpowiadając jej prowokujemy ją, by dalej ciągnęla swoje "wywody", tym samym zaśmieca ona dalej ten wątek.
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 07:22   #54
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość


on już wygrał tą "wojnę" myślisz, że ktokolwiek przejmuje się tzw "hejtersami"? Nie. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale jak ktoś wyraża to zdanie tylko po to, żeby komuś zrobić przykrość to się takiego człowieka po prostu ignoruje pozdrawiam

Też tak uwazam

Szpilki super
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:31   #55
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Skoro tak już chcesz się upierać przy poprawności to nie gey tylko gay
Spoko przyznaje sie do bledu przyznaje Ci racje
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:48   #56
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
A nie ma jakiś innych forów internetowych gdzie byś był oceniany przez ludzi równych Tobie ? Nie jestem pewna czy to jest właściwe miejsce na demonstracje Twojej osoby w takim stroju.
Tylko mnie proszę nie zlinczować, że jestem mało tolerancyjna. Bo nie jestem. Po prostu mi jakoś średnio pasuje ocenianie transwestyty na wizażu. Amen
A jak tu Cie nie zlinczowac jak piszesz takie bzdury?

Jakbys sie czula, gdybys ktos wyganial Cie z tego forum, bo masz ciemne wlosy, duze brwi, wydatny nos, wiec na oko moglabys byc zydowka?
Zastanow sie troche

Wg mnie Twoj post powinien zostac zgloszony za probe dyskryminacji.


Tak, jak pisze Damulka, zaslonilabym masywne uda i ramiona. Widac, ze musisz byc dobrze zbudowanym mezczyzna Ale lydki masz bardzo ladne. Najbardziej podoba mi sie czerwien z ostatniego zestawu
I popracowalabym nad trzymaniem nog zlaczonych, nie tak jak na 2 pierwszych zdjeciach


I nie wyjezdzajcie z tekstami, ze nie bylybysmy takie tolerancyjne, gdyby chodzilo o naszego faceta, bo nie w tym sek, tylko w fakcie, aby nikogo takiego stad nie wyganiac.
Ja np. nie lubie dziewczyn przerazliwie chudych, ciemnowlosych i o charakterze takim jak Damulka, a nie nawoluje do tego, aby Was stad usunieto, bo macie prawo to byc - tak jak i on. Z zachowaniem pewnych zasad


---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No niby nie wiemy co nas spotka w zyciu ale gdyby mi syn powiedzial ,ze jest gejem albo corka ,ze zostala less nie powiem ,ze bym sie ucieszyla i z czasem pewno bym zaczela tolerowac ale bynajmniej bylabym pewna,ze bynajmniej dokonali wyboru w zyciu KIM chca byc tzn ,ze wiedza kogo kochaja i co lubia a koles sam nie jest pewien co lubi bo niby jest facetem a lubi damskie fatalaszki i to juz nikt mi nie powie ,ze jest normalne
do tych ktore to toleruja; wyobrazcie sobie,ze szykuje Ci sie z facetem extra nocka i ubierasz na nia super extra sexy bielizne wchodzisz do pokoju i widzisz.......ze Twoj facet ma TAKIE SAME fatalaszki na sobie i wiecie co ja bym zrobila???najpierw zwymiotowala a pozniej wyszla i nie chciala znac takiego kolesia wiec nie mowcie mi tutaj o wolnosci.......
Takaja, widze, ze Twoj post juz dostal czerwona kartke za obralziwe tresci. Pozwole sobie tylko zwrocic uwage (juz w czesci Twoich wypowiedzi to widze i naprawde nie moge zdzierzyc), prosze, przeczytaj sobie co oznacza slowo bynajmniej i czym sie rozni od slowa przynajmniej, bo nawet jesli mieszkasz poza granicami kraju nie uprawnia Cie to do robienia tak razacych bledow.
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2011-05-05 o 10:56
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:58   #57
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
A jak tu Cie nie zlinczowac jak piszesz takie bzdury?

Jakbys sie czula, gdybys ktos wyganial Cie z tego forum, bo masz ciemne wlosy, duze brwi, wydatny nos, wiec na oko moglabys byc zydowka?
Zastanow sie troche

Wg mnie Twoj post powinien zostac zgloszony za probe dyskryminacji.


Tak, jak pisze Damulka, zaslonilabym masywne uda i ramiona. Widac, ze musisz byc dobrze zbudowanym mezczyzna Ale lydki masz bardzo ladne. Najbardziej podoba mi sie czerwien z ostatniego zestawu
I popracowalabym nad trzymaniem nog zlaczonych, nie tak jak na 2 pierwszych zdjeciach


I nie wyjezdzajcie z tekstami, ze nie bylybysmy takie tolerancyjne, gdyby chodzilo o naszego faceta, bo nie w tym sek, tylko w fakcie, aby nikogo takiego stad nie wyganiac.
Ja np. nie lubie dziewczyn przerazliwie chudych, ciemnowlosych i o charakterze takim jak Damulka, a nie nawoluje do tego, aby Was stad usunieto, bo macie prawo to byc - tak jak i on. Z zachowaniem pewnych zasad


---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------



Takaja, widze, ze Twoj post juz dostal czerwona kartke za obralziwe tresci. Pozwole sobie tylko zwrocic uwage (juz w czesci Twoich wypowiedzi to widze i naprawde nie moge zdzierzyc), prosze, przeczytaj sobie co oznacza slowo bynajmniej i czym sie rozni od slowa przynajmniej, bo nawet jesli mieszkasz poza granicami kraju nie uprawnia Cie to do robienia tak razacych bledow.
A Ty powinnas dostac czerwona kartke za rasizm bo widze ,ze nie lubisz Zydow albo chudych osob czyli tez jestes nietolerancyjna i jeszcze mowisz o tym glosno,popatrz na swoje posty a pozniej oceniaj innych bo to juz jest po prostu nudne,tak dostalam czerwona kartke ale bynajmniej nie balam sie siedziec cicho
pozdrawiam i zycze milego dnia kazdemu i bez wyjatku,ja stad znikam bo znowu moge powiedziec o 3 slowa za duzo a nie warto
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:08   #58
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A Ty powinnas dostac czerwona kartke za rasizm bo widze ,ze nie lubisz Zydow albo chudych osob czyli tez jestes nietolerancyjna i jeszcze mowisz o tym glosno,popatrz na swoje posty a pozniej oceniaj innych bo to juz jest po prostu nudne,tak dostalam czerwona kartke ale bynajmniej nie balam sie siedziec cicho
pozdrawiam i zycze milego dnia kazdemu i bez wyjatku,ja stad znikam bo znowu moge powiedziec o 3 slowa za duzo a nie warto
Czytanie ze zrozumieniem nie boli, prawda? Napisalam tak, aby wskazac, ze Wasza nietolerancja w stosunku do trans jest tym samym czym segregacja rasowa, klasowa, etniczna czy kazda inna. I znow to bynajmniej nie tam gdzie trzeba... Moja rada, po prostu nie uzywaj tego slowa w ogole.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:18   #59
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Czytanie ze zrozumieniem nie boli, prawda? Napisalam tak, aby wskazac, ze Wasza nietolerancja w stosunku do trans jest tym samym czym segregacja rasowa, klasowa, etniczna czy kazda inna. I znow to bynajmniej nie tam gdzie trzeba... Moja rada, po prostu nie uzywaj tego slowa w ogole.
No jak zawsze nasza Pani Dyrektor (uwaga! całego regionu)ma dużo do powiedzenia. Słuchajcie i zapamiętujcie a będzie Wam dane... Jej zdanie i jej opinia otworzą Wam okno na wielki świat luksusu i nowoczesnego światopoglądu. Ja jestem absolutnie zauroczona i obiecuję być lepszą osobą...może kiedyś i mnie polubi a przez to moje życie stanie się piękniejsze
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:25   #60
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez damulka25 Pokaż wiadomość
no jak zawsze nasza pani dyrektor (uwaga! Całego regionu)ma dużo do powiedzenia. Słuchajcie i zapamiętujcie a będzie wam dane... Jej zdanie i jej opinia otworzą wam okno na wielki świat luksusu i nowoczesnego światopoglądu. Ja jestem absolutnie zauroczona I obiecuję być lepszą osobą...może kiedyś i mnie polubi a przez to moje życie stanie się piękniejsze
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.