Moj kobieca strona osobowości - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 11:25   #61
crynia
Raczkowanie
 
Avatar crynia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 35
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Ten wątek tytułem wcale mnie nie zainteresował, ale OGROMNE WRAŻENIE zrobiła na mnie wyjątkowa pani, której się troszkę pomieszało w główce - chyba zmiana klimatu nie służy

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No ja wlasnie napisalam poprawnie a Ty to kolezanko napisalas juz po spolszczeniu a pozatym ja w poslce nie mieszkam i nie bede poprawiala poprawnej pisowni na jezyk polski bo mi to niepotrzebne

takaja13 to może poszukaj sobie forum gdzie nie będziesz musiała nic SPOLSZCZAĆ skoro Ci to nie potrzebne ponieważ tak się składa ze adres forum to www.wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez takaja13
No ja wlasnie napisalam poprawnie a Ty to kolezanko napisalas juz po spolszczeniu a pozatym ja w poslce nie mieszkam i nie bede poprawiala poprawnej pisowni na jezyk polski bo mi to niepotrzebne
Skoro tak już chcesz się upierać przy poprawności to nie gey tylko gay


Zresztą widać właśnie jak równie pięknie władasz językiem angielskim, trochę narobiłaś sobie wstydu

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nikt tuta jnikogo nie obraza TYLKO WYRAZA SWOJE ZDANIE skoro jest wolnosc slowa,ja akurat w pl nie mieszkam tylko w Wielkiej Brytanii i mamy tutaj wlasnie klub ktory by Tobie pasowal bo jestto wlasnie klub w wiekszosci dla trans ale nawet tutejsi ludzie tego nie toleruja i co impreze dochodzi do niezlych awantur i bijatyk,takze nie tylko naszej trojcy to nie pasuje i nie jestem nietolerancyjna bo np geye czy less mi nie przeszkadzaja.
i lepiej nie podkreślaj gdzie teraz mieszkasz bo jeszcze gorzej to wygląda
Niestety sądzę, że z takim światopoglądem Twoje dzieci w ogóle nie obdarzą Cię zaufaniem i o wszystkich ich decyzjach dowiesz się przypadkiem i po fakcie więc wizyty u psychologów niewiele dadzą

Po co ciągle plujesz jadem i tymi "mądrościami"...
crynia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:35   #62
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Do Kruche Ciastko: dziekuje za dobre rady i mile slowa, ale sadze, ze nie nalezy wdawac sie w dyskusje ponizej poziomu z Takaja13 itp., bo to tylko woda na ich młyn. Nalezy te wypowiedzi ignorowac. Ich i tak nikt nie zmieni, sa takie a nie inne, trudno, co robic.
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:40   #63
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez crynia Pokaż wiadomość
Ten wątek tytułem wcale mnie nie zainteresował, ale OGROMNE WRAŻENIE zrobiła na mnie wyjątkowa pani, której się troszkę pomieszało w główce - chyba zmiana klimatu nie służy




takaja13 to może poszukaj sobie forum gdzie nie będziesz musiała nic SPOLSZCZAĆ skoro Ci to nie potrzebne ponieważ tak się składa ze adres forum to www.wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez takaja13
No ja wlasnie napisalam poprawnie a Ty to kolezanko napisalas juz po spolszczeniu a pozatym ja w poslce nie mieszkam i nie bede poprawiala poprawnej pisowni na jezyk polski bo mi to niepotrzebne
Skoro tak już chcesz się upierać przy poprawności to nie gey tylko gay


Zresztą widać właśnie jak równie pięknie władasz językiem angielskim, trochę narobiłaś sobie wstydu


i lepiej nie podkreślaj gdzie teraz mieszkasz bo jeszcze gorzej to wygląda
Niestety sądzę, że z takim światopoglądem Twoje dzieci w ogóle nie obdarzą Cię zaufaniem i o wszystkich ich decyzjach dowiesz się przypadkiem i po fakcie więc wizyty u psychologów niewiele dadzą

Po co ciągle plujesz jadem i tymi "mądrościami"...
Twoja wypowiedz po mnie splynela a w glowce to chyba Tobie sie pomeszalo a od moich dzieci lepiej trzymaj sie z dala i nie mieszaj ich w nic bo nie masz takeo prawa !!!! a zyja ze ma jak z przyjaciolka i mowia mi o wszystkim niech cieglowao to nie boli POLIGLOTKO .

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez crynia Pokaż wiadomość
Ten wątek tytułem wcale mnie nie zainteresował, ale OGROMNE WRAŻENIE zrobiła na mnie wyjątkowa pani, której się troszkę pomieszało w główce - chyba zmiana klimatu nie służy




takaja13 to może poszukaj sobie forum gdzie nie będziesz musiała nic SPOLSZCZAĆ skoro Ci to nie potrzebne ponieważ tak się składa ze adres forum to www.wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez takaja13
No ja wlasnie napisalam poprawnie a Ty to kolezanko napisalas juz po spolszczeniu a pozatym ja w poslce nie mieszkam i nie bede poprawiala poprawnej pisowni na jezyk polski bo mi to niepotrzebne
Skoro tak już chcesz się upierać przy poprawności to nie gey tylko gay


Zresztą widać właśnie jak równie pięknie władasz językiem angielskim, trochę narobiłaś sobie wstydu


i lepiej nie podkreślaj gdzie teraz mieszkasz bo jeszcze gorzej to wygląda
Niestety sądzę, że z takim światopoglądem Twoje dzieci w ogóle nie obdarzą Cię zaufaniem i o wszystkich ich decyzjach dowiesz się przypadkiem i po fakcie więc wizyty u psychologów niewiele dadzą

Po co ciągle plujesz jadem i tymi "mądrościami"...
Ja jadem nie pluje ani sie nie wywyzszam jak niektorzy a jak widze i czuje sie atakowana to robie to samo.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:48   #64
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
No jak zawsze nasza Pani Dyrektor (uwaga! całego regionu)ma dużo do powiedzenia. Słuchajcie i zapamiętujcie a będzie Wam dane... Jej zdanie i jej opinia otworzą Wam okno na wielki świat luksusu i nowoczesnego światopoglądu. Ja jestem absolutnie zauroczona i obiecuję być lepszą osobą...może kiedyś i mnie polubi a przez to moje życie stanie się piękniejsze
Nigdy jeszcze nie spotkalam osoby, ktora tak bolaloby, ze ktos zrobil kariere.
Juz pomijam fakt, ze napisalam to bodajze w jednym swoim poscie i to nawet nie do Ciebie, wiec musialas niezle sie naczytac wszytskich moich wypowiedzi, aby na to wpasc i tak zapamietac. To jak mi to wypominasz po raz kolejny jest dla mnie najlepszym dowodem Twojej proznosci.

Boli Cie, ze ktos osiagnal sukces, a nie tylko sieszi w domu i wydaje pieniadze mezulka? To wyjdz z domu, a nie sledz zycia innych to m o ż e i Tobie uda sie cos osiagnac.
EOT z mojej strony, bo jeszcze sie opluje kawa, jak przeczytam kolejna Twoja wypowiedz.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Thelipterys Pokaż wiadomość
Do Kruche Ciastko: dziekuje za dobre rady i mile slowa, ale sadze, ze nie nalezy wdawac sie w dyskusje ponizej poziomu z Takaja13 itp., bo to tylko woda na ich młyn. Nalezy te wypowiedzi ignorowac. Ich i tak nikt nie zmieni, sa takie a nie inne, trudno, co robic.
Thelipterys - rozumiem, ze to moze byc dla Ciebie niemile, ze to sie dzieje na Twoim wieszaku, ale sadze, ze takim trollom nie ma co darowac.
Jedna juz zostala ukarana czerwona kartka i oczywiscie nie zmieni to ich swiatopogladu (czy ograniczenia), ale pokaze, ze sa pewne granice, ktorych nie powinny przekraczac.
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2011-05-05 o 11:55
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:01   #65
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Nigdy jeszcze nie spotkalam osoby, ktora tak bolaloby, ze ktos zrobil kariere.
Juz pomijam fakt, ze napisalam to bodajze w jednym swoim poscie i to nawet nie do Ciebie, wiec musialas niezle sie naczytac wszytskich moich wypowiedzi, aby na to wpasc i tak zapamietac. To jak mi to wypominasz po raz kolejny jest dla mnie najlepszym dowodem Twojej proznosci.

Boli Cie, ze ktos osiagnal sukces, a nie tylko sieszi w domu i wydaje pieniadze mezulka? To wyjdz z domu, a nie sledz zycia innych to m o ż e i Tobie uda sie cos osiagnac.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------



Thelipterys - rozumiem, ze to moze byc dla Ciebie niemile, ze to sie dzieje na Twoim wieszaku, ale sadze, ze takim trollom nie ma co darowac.
Jedna juz zostala ukarana czerwona kartka i oczywiscie nie zmieni to ich swiatopogladu (czy ograniczenia), ale pokaze, ze sa pewne granice, ktorych nie powinny przekraczac.
Oj chyba Pani Dyrektor mnie nie polubi... drzwi województwa małopolskiego zamknęły się bezpowrotnie. Nie siedź na Wizażu non stop bo interesu trzeba pilnować (dobra rada
Pieniądze mężulka A to dobre

Rozumiem, że niektóre "światowe" dziewczyny nie mogą zrozumieć poglądów innych. Żyjemy w świecie podwójnej moralności. Jestem katoliczką, ale akceptuję odmienności seksualne! Nie mam nic do "transów", ale nie chciałabym aby mój partner nim był! A do autora wieszaka- nie oczekuj, że ludzie będą zawsze na TAK. Żyjesz w kraju katolickim-nie krytykuj ludzi, że są odmiennego zdania niż Ty. Kościół i religia zobowiązują do pewnych zachowań.
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:13   #66
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Oj chyba Pani Dyrektor mnie nie polubi... drzwi województwa małopolskiego zamknęły się bezpowrotnie. Nie siedź na Wizażu non stop bo interesu trzeba pilnować (dobra rada
Pieniądze mężulka A to dobre

Rozumiem, że niektóre "światowe" dziewczyny nie mogą zrozumieć poglądów innych. Żyjemy w świecie podwójnej moralności. Jestem katoliczką, ale akceptuję odmienności seksualne! Nie mam nic do "transów", ale nie chciałabym aby mój partner nim był! A do autora wieszaka- nie oczekuj, że ludzie będą zawsze na TAK. Żyjesz w kraju katolickim-nie krytykuj ludzi, że są odmiennego zdania niż Ty. Kościół i religia zobowiązują do pewnych zachowań.
Wg mnie religia katolicka nakazuje przede wszystkim miłować bliźniego.

Bardzo kocham mojego chłopaka, dużo mu zawdzięczam i na pewno nie zostawiłabym go, gdyby się okazało, że lubi przebierać się za kobietę.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:20   #67
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Tak się zastanawiam czy to odpowiednie miejsce na takie przepychanki słowne? nie wydaje mi się - proponuje założyć swój wątek - gdzie każda będzie prezentowała swoje poglądy na temat religii, światopoglądu, wychowania dzieci, czy też tolerancji. Być może jestem odosobniona w tym poglądzie, ale naprawdę mało mnie obchodzi kto jest w tym gronie katolikiem i kto co myśli na temat przebieranek - może się mylę, ale idea szafy polega na prezentowaniu ubrań, a nie na typowej przepychance słownej i ustalaniu kto jest bardziej tolerancyjny, kto mądrzejszy, a kto ma rację.
__________________


indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 12:22   #68
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Rozjemca
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:25   #69
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez indja2 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam czy to odpowiednie miejsce na takie przepychanki słowne? nie wydaje mi się - proponuje założyć swój wątek - gdzie każda będzie prezentowała swoje poglądy na temat religii, światopoglądu, wychowania dzieci, czy też tolerancji. Być może jestem odosobniona w tym poglądzie, ale naprawdę mało mnie obchodzi kto jest w tym gronie katolikiem i kto co myśli na temat przebieranek - może się mylę, ale idea szafy polega na prezentowaniu ubrań, a nie na typowej przepychance słownej i ustalaniu kto jest bardziej tolerancyjny, kto mądrzejszy, a kto ma rację.
Dokladnie


(Niektorzy poprostu sie tu osmieszaja..)
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:34   #70
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Oj chyba Pani Dyrektor mnie nie polubi... drzwi województwa małopolskiego zamknęły się bezpowrotnie. Nie siedź na Wizażu non stop bo interesu trzeba pilnować (dobra rada
Pieniądze mężulka A to dobre

O mój Boże zqachowujesz się jakby Ci pracę sprzed nosa zwinęła, ogarnij się i sama tyle nie siedź
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:40   #71
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Zamykam watek, ponieważ dyskusja przekracza już pewne granice.
Edit: Punkty rozdane
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2011-05-05 o 14:11
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.