Oszuści - jedwab biosilk - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-29, 17:22   #91
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Powiem Wam szczerze że ja jakoś specjalnie po tym Biosilku ropaczać nie będę... nigdy nie widziałam po jego użyciu jakichs spektakularnych efektów...a czasem nie widziałm ich w ogóle...
Heh, pewnie masz rację Jula84 - nie ma co płakać za byle czym, jest tyle różnych produktów... Kiedyś człowiek żył bez tych wszystkich modnych cudów do włosów i jakoś to było. Ja zacznę testować różne odżywki bez spłukiwania - podejrzewam, że trafię na jakąś, która będzie jak jedwab. A poza tym mam taki zapas Leo Activ, że nie mogę narzekać, że nie mam czym dbać o moje loki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 17:44   #92
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ostatecznie jest jeszcze Shine On Farouk'a w sprayu - tyż podobny efekt daje. Podróby być nie powinno
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 18:28   #93
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Jedwabiu już raczej nie kupię...a jak mi bedzie brakowało jakiegoś "tłuścioszka" do włosów, to kupię te kryształki Alfaparf'u
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 21:22   #94
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

czyli jednak goldwell-prof oszukuje, bo skoro sprzedaje rozcieńczone różnych producentów nie może zwalić na nich, wątpię żeby aż tak poszli po jakości, w końcu to produkt profesjonalny, i w bardzo dużym stopniu klientami są fryzjerzy, a oni jednak widzą to i to był by dla nich duży cios, wydaje mi się że jednak to kwestia oszustów, bo po wpadce z rozcieńczonym kupiłam normalny. I kiedy kupuję u mojej fryzjerki to nawet małe buteleczki mają zabezpieczenie!
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 21:27   #95
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez nasty_1986 Pokaż wiadomość
czyli jednak goldwell-prof oszukuje, bo skoro sprzedaje rozcieńczone różnych producentów nie może zwalić na nich, wątpię żeby aż tak poszli po jakości, w końcu to produkt profesjonalny, i w bardzo dużym stopniu klientami są fryzjerzy, a oni jednak widzą to i to był by dla nich duży cios, wydaje mi się że jednak to kwestia oszustów, bo po wpadce z rozcieńczonym kupiłam normalny. I kiedy kupuję u mojej fryzjerki to nawet małe buteleczki mają zabezpieczenie!
No właśnie - skoro jednak jakoś niektórzy mają szczęście kupić gęsty jedwab, to raczej mamy tu do czynienia z podrabianiem na wielką skalę, a nie ze zmianą składu produktu u źródła czyli u producenta. Brak zabezpieczenia i te ulotki informacyjne luzem a nie na buteleczkach, które dostałam, od razu mnie nieco zraziły. A jak już pisałam między samymi buteleczkami są różnice w gęstości i pojemności, więc nie ma tu co zwalać na producenta. Również uradka.pl powinni się zastanowić nad sobą i tym, co sprzedają ludziom.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 08:08   #96
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
just75 jest na tyle gęsty, że wypływa a nie się wylewa i lepiej już w tym temacie nie mieszać bo zaraz będzie mętlik i niedoświadczone dziewczyny będą wierzyły, że rozcieńczony jest taki jak powinnien być. co do tego nie ma wątpliwości... wszystkie dziewczyny, łącznie ze mną to potwierdziły, że "one and only original silk" jest gęsty i wypływa powoli
Zgadzam się , że gęsty to gęsty, ale nie taki, że przechylasz butelkę i czekasz aż się wyleje.

A co do jakości, to może Biosilk jak wchodził na rynek był właśnie gęsty, pachnący i wydajny, a teraz już taki nie jest.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:42   #97
Angel_oh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 40
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

a ja napisze tak ze w jedwabiu jest perfum / zapach, alkohol, cykliczny lotny sylikon, rozpuszczalnik, pantenol, fenoksyetanol

Ogólnie jedwab nie jest az tak rewelacyjny. taka jest porawda bo mialam to na lekcji, i nie ma tam zadnego jedwabiu
Angel_oh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 13:30   #98
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Jedwab farouka to poprostu silikon.
Co do wylewania się z jedwabiu z butelki(małego), to pamiętam, że jak kupiłam w sklepie fryzjerskim i miałam już jedwab przy końcu(na dnie), to musiałam na niego czekac ponad 5 sekund(podaję tak dla wyobrażenia), żeby wydostał się z buteleczki
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 19:45   #99
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No właśnie - skoro jednak jakoś niektórzy mają szczęście kupić gęsty jedwab, to raczej mamy tu do czynienia z podrabianiem na wielką skalę, a nie ze zmianą składu produktu u źródła czyli u producenta. Brak zabezpieczenia i te ulotki informacyjne luzem a nie na buteleczkach, które dostałam, od razu mnie nieco zraziły. A jak już pisałam między samymi buteleczkami są różnice w gęstości i pojemności, więc nie ma tu co zwalać na producenta. Również uradka.pl powinni się zastanowić nad sobą i tym, co sprzedają ludziom.
Dokladnie, niech sie zastanowia a nie wpieraja ludziom kit. Ja nie zamierzam u nich juz kupowac. Mysle, ze coraz czesciej produkty, ktore mozna rozcienczyc sa rozcienczane przez sprzedawcow
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 08:41   #100
19magda85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Ostatnio zamawiałam kilka buteleczek od Kasia_i_Marek. Moim zdaniem jest w porządku. Wiadomo, że konsystencja zależy też od temperatury otoczenia - jak to z olejami bywa.
Kupiłem ostatnio dla żony jeswab od Kasia_i_Marek - wszystko jest ok - towar moim zdaniem oryginalny. Choć kupowałem w salonach, to stwierdzam, że kupiony przez neta jest też oryginalny.

Polecam więc tego allegrowicza - dla zainteresowanych link
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4535291
19magda85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 10:10   #101
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez 19magda85 Pokaż wiadomość
Kupiłem ostatnio dla żony jeswab od Kasia_i_Marek - wszystko jest ok - towar moim zdaniem oryginalny. Choć kupowałem w salonach, to stwierdzam, że kupiony przez neta jest też oryginalny.

Polecam więc tego allegrowicza - dla zainteresowanych link
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4535291

Ta, darmowa reklama sobie robiona na forum, nieładnie...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 10:53   #102
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Dziewczyny ale przecież te buteleczki są,a przynajmniej powinny być zaklejone...a jeśli nie ma folii,to może być bardzo podejrzane.
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 12:48   #103
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ta, darmowa reklama sobie robiona na forum, nieładnie...
Też mi się tak wydaje...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 18:22   #104
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

No i właśnie to między innymi świadczy o ich nieuczciwości.. ja miałam do połowy sreberko oderwane..
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 20:24   #105
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

a ja kupowałam u niego i trafilo mi sie 10 rozcieczonych i ww dotyku były jak gliceryna oraz strasznie lejące sie sorrki nie wstawiłam cytatu chodzi mi o slimcity
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 20:24   #106
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

kupilam ostatnio jedwab u grabci, tej od prostownic, nie bylo czuc alkoholu, ale konsystencja byla strasznie wodnista, to nie ten sam jedwab, ktorego uzywalam pare lat temu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 20:50   #107
ori2001
Przyczajenie
 
Avatar ori2001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

A czy któraś z was zetknęła się z odżywką ze szpiku końskiego? Brzmi okropnie, ale podobno jest rewelacyjna! Widziałam takie na allegro i nie wiem, co o tym myśleć...
ori2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 22:32   #108
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Jakoś mi nie szkoda tego jedwabiu. Użyłam kilkanaście razy i nie widzę jakichś super efektów. Nafta kosmetyczna robi podobnie. Kupiłam też Avon Advance Techniques odżywkę bez spłukiwania i muszę przyznać, że jestem bardziej zadowolona - włosy są autentycznie nawilżone.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 09:12   #109
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja jestem zadowolona z jedwabiu od Kasia_i_Marek. Zamawiałam u nich kilka razy jedwab i wszystko było ok.
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 10:27   #110
efa23
Raczkowanie
 
Avatar efa23
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 71
GG do efa23 Send a message via Skype™ to efa23
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

szczerze powiem że jakbym chciala kupic jedwab to wolalabym go kupic w sklepie fryzjerskim lub u fryzjera. powód??
1: taniej - ok. 9-10zł (bez zadnej przesyłki)
2: pewny sprzedawca
3: szybko i bez czekania

to że na allegro jedwab kosztuje 3-4zł to prosze zauwazyc ze przesyłki są dużo droższe. sprzedawcy zarabiają na przesyłce. czasem lepiej poszukać gdzies w okolicy niz nadziać się na oszusta. niesmak pozostanie.

pozdrawiam
__________________
W związku...
PrawoJazdy

Ewa
efa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:39   #111
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez efa23 Pokaż wiadomość
szczerze powiem że jakbym chciala kupic jedwab to wolalabym go kupic w sklepie fryzjerskim lub u fryzjera. powód??
1: taniej - ok. 9-10zł (bez zadnej przesyłki)
2: pewny sprzedawca
3: szybko i bez czekania

to że na allegro jedwab kosztuje 3-4zł to prosze zauwazyc ze przesyłki są dużo droższe. sprzedawcy zarabiają na przesyłce. czasem lepiej poszukać gdzies w okolicy niz nadziać się na oszusta. niesmak pozostanie.

pozdrawiam
Dokładnie o tym samym pisałam kilka postów wcześniej... Pobieranie za przesyłkę 9 lub 10 zł to przegięcie...
Gdy kupuje coś na allegro z kosmetyków, w pierwszej kolejności sprawdzam ile chcą za przesyłkę a w drugiej jakie ma sprzedawca komentarze....
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 11:58   #112
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez ori2001 Pokaż wiadomość
A czy któraś z was zetknęła się z odżywką ze szpiku końskiego? Brzmi okropnie, ale podobno jest rewelacyjna! Widziałam takie na allegro i nie wiem, co o tym myśleć...



Nigdy bym czegoś takiego nie użyła.. nawet gdyby mi zapłacili..

Co do Farouka..
mogę z czystym sumieniem polecić ich odżywkę- Fruit Coctail. ,
Jest rewelacyjna, włosy po niej trzymają mi się nawet mimo prostownicy, dostałam fabrycznie zabezpieczoną.

do jedwabiu już nie wrócę pare lat temu mogłam bez problemu nawet na allegro dostać oryginalny, zabezpieczony, gęsty. Niedawno zamówiłam kolejny- po odkręceniu nieźle się zdziwiłam woda nie olejek!

Jedwab cieszy się zbyt dużym uznaniem, że zaczęli go rozcieńczać?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 12:56   #113
aguniabuzkaa
Przyczajenie
 
Avatar aguniabuzkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 24
Talking Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ojej przecieź jak się napotyka takiego allegrowicza który sprzedaje zły towar to trzeba to zgłosić na allegro i napewno zablokują mu konto i nie będzie już nigdy nic sprzedawał no chyba że z innego kompa....
aguniabuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:02   #114
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez aguniabuzkaa Pokaż wiadomość
ojej przecieź jak się napotyka takiego allegrowicza który sprzedaje zły towar to trzeba to zgłosić na allegro i napewno zablokują mu konto i nie będzie już nigdy nic sprzedawał no chyba że z innego kompa....
Jakoś nie blokują konta osobom, które mają po kilkaset negatywów... Jakby to było takie proste, to byłoby super - Allegro by się "oczyściło".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:45   #115
aguniabuzkaa
Przyczajenie
 
Avatar aguniabuzkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 24
Exclamation Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jakoś nie blokują konta osobom, które mają po kilkaset negatywów... Jakby to było takie proste, to byłoby super - Allegro by się "oczyściło".
negatywy to sobie można pisać .... nie wystarczy napisać złą notke żeby od razu zablokowali konto :/ trzeba się zgłosić do Allegro i powiadomić o zaistniałej sytuacji ... oszukiwanie w internecie już jest karane
aguniabuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:48   #116
aguniabuzkaa
Przyczajenie
 
Avatar aguniabuzkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 24
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez efa23 Pokaż wiadomość
szczerze powiem że jakbym chciala kupic jedwab to wolalabym go kupic w sklepie fryzjerskim lub u fryzjera. powód??
1: taniej - ok. 9-10zł (bez zadnej przesyłki)
2: pewny sprzedawca
3: szybko i bez czekania

to że na allegro jedwab kosztuje 3-4zł to prosze zauwazyc ze przesyłki są dużo droższe. sprzedawcy zarabiają na przesyłce. czasem lepiej poszukać gdzies w okolicy niz nadziać się na oszusta. niesmak pozostanie.

pozdrawiam
no tak zgadzam się z Tobą... ale jak kupujesz jedwab hurtem to jest o wiele taniej bo niezależnie od ilości jedwabiu to przesyłka jest jednakowa
aguniabuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:49   #117
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez aguniabuzkaa Pokaż wiadomość
negatywy to sobie można pisać .... nie wystarczy napisać złą notke żeby od razu zablokowali konto :/ trzeba się zgłosić do Allegro i powiadomić o zaistniałej sytuacji ... oszukiwanie w internecie już jest karane
Zgadza się, tylko indywidualne zgłoszenie (donos), ostatnio miałam taką sytuację, reakcja allegro była natychmiastowa, nie upłynęła nawet doba, konto zostało zablokowane
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:54   #118
aguniabuzkaa
Przyczajenie
 
Avatar aguniabuzkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 24
Smile Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Zgadza się, tylko indywidualne zgłoszenie (donos), ostatnio miałam taką sytuację, reakcja allegro była natychmiastowa, nie upłynęła nawet doba, konto zostało zablokowane
no własnie.... bo że ktoś ma negatywne opinie to o niczym nie świadczy (dla Alegro) ;P
aguniabuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:55   #119
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez aguniabuzkaa Pokaż wiadomość
negatywy to sobie można pisać .... nie wystarczy napisać złą notke żeby od razu zablokowali konto :/ trzeba się zgłosić do Allegro i powiadomić o zaistniałej sytuacji ... oszukiwanie w internecie już jest karane
Dobrze wiedzieć, myślałam, że to olewają. Dzięki za info!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:57   #120
aguniabuzkaa
Przyczajenie
 
Avatar aguniabuzkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 24
Talking Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, myślałam, że to olewają. Dzięki za info!
prosze bardzo
aguniabuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.