Jak pozbyć się czarnego koloru z włosków??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 12:48   #31
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.

są farby rozjasniajace ale nie do blondu, tylko do czerwieni albo kasztana itp.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:36   #32
Justyna888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.

Ja też miałam podobna przygode z blondem 2 lata temu, też miała juz długie włosy za łopatki w dodatku ma kręcone. poszłam do swojej zaufanej fryzjerki do salonu Wella i tam pasemkami przechodziałm do blond, po trzecich pasemkach i jakies 300 - 400 zł lżejsza dziewczyna uciachała mi włosy do ramion i nałozyła popiel , wtedy poraz pierwszy zobaczyłam, że popiel to nie dlamnie zreszta ona tez dobrze o tym wiedział, bo chodziłam do niej 2 lata.... obraziłam sie na nia srasznie bo nie chciał mi zrobic nic co by mi pomogło naturalnie przez okres 4 tygodni....czółam sie jak wypłosz 60 letni także znalazłam fryzjera z Loreal i poszłam tam czym predzej, tam chłopak nałozył mi farbe i znowu opacholona zostałam o kilka centymetrów... zapłaciłam 200 zł było lepiej miałam jasny blondzik... za miesiąc poszłam znowu do niego i znowu 200 zł za 3 razem byłam już pewna że bede miała cały sliczny jasny blond a on zrobił mi cemny wpadajacy w brąz zimny blond i podcią mi włosy.... i kolejne 200 zł poszło .... jak zaszłam do domu to sie rozwyłam i pomyśłam sobie że nigdy chyba nie bede miła tego ukochanego blondu na włosach ... w akcie rozpaczy przefarbowałam sie na czarno znowu byłam załamana bo nie chcałam czarnego ale tym bardziej nie chciałam tego bronzo blondu w którym wygladąłam jak mysz. Ech a teraz powtórka z rozrywki hihihi, ale tym razem juz nie farbuje na ciemno żeby nie wiem co... tylko awersje mam do fryzjerów po tych akcjach. A teraz aby odzywic włoski odrzywkę lub maseczkę nakładam na wilgotne włosy i na to folijka i czapa i tak chodze spać troche sie śmiesznie spi ale przynajmnie włoskom lepiej wyglądaja naprawde dobrze co prawda to sciema bo jak sie je myje to kołtun ale przyjmniej jak się wysuszy to zdrowo na pokaz wygladają.
Będe polowała na blondzik za jakieś dwa tygodnie i jestem pewna, ze bedzie lepiej niz jest teraz Dziekuje raz jeszcze.
Trzymam kciuki za wszystkie blond czarnulki hihihi
Odnosnie rudego koloru ... mojej kolezance, która jest naturalnie czarna i od czasu do czasu uzywa jakis farb koleżanka fryzjerka robi rudy kolor woda utlenioną 3% z rozjasniaczem framesi lub subrina i na to szampon koloryzujacy nakładaja bo farba to za duzo by było, jak włosy były farbowane na czarno to mozna 6% wode dodac do rozjaśniacza ale wtedy najwyżej trzeba krócej trzymać na włosach.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Odnośnie rudego, przypominło mi sie, że na allegro widzialam saszetkę z loreal do demakijażu na włosy ok 20 zł to cos kosztuje jezeli nie kłamie. to chyba proszek, który miesza sie z gorąca woda i nakłada na włosy aby farbę zdjęć tylko nalezy omijac skóre głowy w zalezności od tego ile koloru chce się zdjąć trzyma sie to na głowie albo dłużej albo krócej...chyba jest mniej inwazyjne jak rozjaśniacz.
Justyna888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 16:46   #33
xKryzysowaxNarzeczonax
Przyczajenie
 
Avatar xKryzysowaxNarzeczonax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 17
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.



Witam dziewczęta.
Włosy na czarno farbuję od jakiś 2 lat, aktualnie nie mogę na siebie patrzeć tak więc potrzebna pilna pomoc. xD
Mam dziką jazdę na rudy, wszystkie odcienie rudego. Ostatnio nawet kupiłam farbę- Burgund, w sensie że mój priorytet- emocjonalnie się do niej przywiązałam. xD
Nie stać mnie, żeby wybulić u fryzjera kilka seteczek, fajki ważniejsze. xD
Za trochę ponad 2 tygodnie wraca moja starsza do Polski i wolałabym już to mieć za sobą- błagam pomóżcie mi coś zrobić z tą czernią bo ja zwariuje. xD


Desperatka.! xDD
xKryzysowaxNarzeczonax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 08:26   #34
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.

wątek o dekoloryzacji szukaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 17:15   #35
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.

Witam
Farbuję włosy na czerń bądz ciemny brąz od wielu lat,co jakiś czas przychodzi taki moment, że mam ochotę coś zmienić,wtedy sięgam po dekoloryzator.Dekoloryzac ję robiłam już nie raz,może 10,12 razy.Zawsze były to dekoloryzatory sklepowe.Chcę Wam pokazać niektóre kolory jakie miałam po domowej dekoloryzacji,to tylko niektóre z nich i każdy odcień jest efektem dekoloryzacji z czarnych włosów.Sztuką ładnego odbarwienia włosa jest sposób nałożenia i wtarcia dekoloryzatora,aby dokładnie pokrył wszystkie włosy,nawet te pojedyńczego.Dekoloryzacj a to trudny temat,czasami lepiej udać się do specjalisty niż kombinować w domu bo nie zawsze wyjdzie nam to na dobre,ale znalezć fryzjera który ładnie odbarwi włosy to też sztuka.
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:28   #36
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.

1 i 3 kolorek jest super! jakiego dekoloryzatora uzywalas?

o 1 kolorku marze ja teraz sredni braz na gorze ciemny na dole i tak spieram soebie farbe szamponami przeciwlupiezowymi az bede mogla je rozjasnic
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:53   #37
xKryzysowaxNarzeczonax
Przyczajenie
 
Avatar xKryzysowaxNarzeczonax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 17
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.

Boniulka, jakiego dekolyryzatora używasz? Ja chcę z czarnego zejść na rudy. Pod względem struktury mam podobne włosy, ile trzymałaś? ;D
xKryzysowaxNarzeczonax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 22:23   #38
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.

Cytat:
Napisane przez xKryzysowaxNarzeczonax Pokaż wiadomość

Witam dziewczęta.
Włosy na czarno farbuję od jakiś 2 lat, aktualnie nie mogę na siebie patrzeć tak więc potrzebna pilna pomoc. xD
Mam dziką jazdę na rudy, wszystkie odcienie rudego. Ostatnio nawet kupiłam farbę- Burgund, w sensie że mój priorytet- emocjonalnie się do niej przywiązałam. xD
Nie stać mnie, żeby wybulić u fryzjera kilka seteczek, fajki ważniejsze. xD
Za trochę ponad 2 tygodnie wraca moja starsza do Polski i wolałabym już to mieć za sobą- błagam pomóżcie mi coś zrobić z tą czernią bo ja zwariuje. xD


Desperatka.! xDD
ehhhhhhhhh too samo .. ostatno machłam granatową czerń !
ale pomocy!
boo kupiłam do zjechania z tego czarnego taka chemie z l'oreal efassor special coloriete 2 saszetki a teraz się boje użyć ..
nie tyl eja tylko ta co sie tego podejmie. ze zostanie mi jeżyk
i coooo? wy na to?którAŚ miała
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 14:45   #39
xKryzysowaxNarzeczonax
Przyczajenie
 
Avatar xKryzysowaxNarzeczonax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 17
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.

Jeśli się boisz to nałóż sobie na pasmo włosów, zobaczysz czy w ogóle kolor schodzi i jaką masz kondycje kudełków.
__________________
- Co byś zrobiła gdyby ktoś, kogo kochasz poprosił Cię o rzecz niemożliwą do zdobycia?
- Zdobyłabym ją.
xKryzysowaxNarzeczonax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:25   #40
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.

Cytat:
Napisane przez xKryzysowaxNarzeczonax Pokaż wiadomość
Boniulka, jakiego dekolyryzatora używasz? Ja chcę z czarnego zejść na rudy. Pod względem struktury mam podobne włosy, ile trzymałaś? ;D
Najlepszy jaki miałam to Joanny z pszenicą,cos takiego,ale nie pamiętam dokładnie,wiem, że trudno je dostać,a już po kilku minutach odbarwia włosy jednolicie,trzymałam jesli dobrze pamiętam 10,15 minut,szybko mi odbarwił włoski,byłam w szoku bo kosztował ponad 4 zł.
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 00:15   #41
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Rozjaśnienie czarnych włosów.

Cytat:
Napisane przez xKryzysowaxNarzeczonax Pokaż wiadomość
Jeśli się boisz to nałóż sobie na pasmo włosów, zobaczysz czy w ogóle kolor schodzi i jaką masz kondycje kudełków.
noo tak dałam ale że nie chciało nam się czekac too pojechała po całości
ii narobiła trochę plam . ale tez nie mogłam liczyc na cuda. potem farbe z tym że wyszła zbyt marchew i jutro musze jeszcze ciemniejszą kupić .
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 20:27   #42
Libi92
Przyczajenie
 
Avatar Libi92
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2
Chce zejść z czarnych włosów;(

Jak zejść z czarnego koloru? miałam dekoloryzacje odrosty są rude a reszta dalej czarne... co robić?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Farbuje włosy już ok. 4 lata. miałam już lekkie odrosty i zaforbowałam całe włosy farbą z Joanny palona kawa na odrostach wyszły rude a reszta została czarna. Przerażona poszłam do fryzjerki ona nałożyła mi tlen i pozniej farbe z Loreal o kolorze czekoladowym... No więc znów mam rude odrosty chodz ciemniejsze ale rude a reszta czarna;( nie wiem już co mam rbić z tymi włosami a też nie mam tyle pięniedzy żeby iść i tyle wydać( 200zł). Mogę liczyć na jakomś rade?? Konkretnie co do mojego problemu
Libi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 14:38   #43
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak pozbyć się czarnego koloru z włosków???

hej dziewczyny mam czarne włsoy od roku i juz poprostu nie moge na nie patrzec probowalam tam jakies domowe sposoby wiece niby mycie szamponem przeciwłupieżowym i rozjasniacz w spray'u no ale nic to nie dalo. Mam farbowane włosy joanna czarny bez odrosty farbuje na jasniejszy ale wlosy nadal sa czarne zastanawiam sie nad dekoloryzacja ale boje sie zniszczyc włosy bo wiecie susze prostuje itp. No i w sumie nie mam kasy no ale jakos bym sie poswiecila;p Wiec bylam u fryzjera sie zapytac czy zrobi mi dekoloryzacje powiedzila ze nie ma takich produktow bo elgon jest drogi i nie sprowadzaja ze mozna go zamowic i samemu zrobic... jakos mi sie nie wydaje i co włosy mi sie nie zniszcza mam zrobic sama w domu? ktoras z was probowala?
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 13:00   #44
marlena901
Raczkowanie
 
Avatar marlena901
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 90
Dot.: Jak pozbyć się czarnego koloru z włosków???

Ja również mam czarne włosy mój naturalny kolor to ciemny brąz i chce coś takiego
http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura868165.htm
mam możliwość darmowej dekoloryzacji w szkole u znajomego po okiem nauczycielki oczywiśice tylko potem muszę mieć swoją farbę i kompletnie nie wiem jakiej uzyć aby wyszedł odpowiedni kolor. Nie wiem również w jakim stanie będą moje włosy pomocy co robić?
marlena901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 19:07   #45
cerolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
GG do cerolla
Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

Witam.
Dzisiaj po raz pierwszy postanowiłam zafarbować swoje ciemno brązowe,długie włosy.W tym celu użyłam szamponu koloryzującego Palette w kolorze czerń(zmywa się po 24 myciach).Po zafarbowaniu moje włosy stały się bardzo lśniące i kolor mam zdecydowanie ciemniejszy niż na opakowaniu.I jak się okazało czarny kolor wcale mi nie pasuje.Teraz nie mogę patrzeć na siebie w lustrze.Macie jakieś sprawdzone sposoby by się pozbyć tego koloru? i czy on w ogóle zejdzie?a jeżeli tak to w jakim czasie?(myje włosy codziennie)
cerolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 19:31   #46
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 812
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

Muszę cię zmartwić że takie szampony nie koniecznie schodzą
a w szczególności czerń palette.
Ja robiłam 2x joanną(czekoladowy brąz, potem czerń) i trzyma się od 5 miesięcy i nie zeszło, tylko troche się spłukało i zjaśniało(czerń praktycznie do b. ciemnego brązu) .

Wypłukiwanie może przyspieszyć : szampon przeciwłupieżowy (na mnie się nie sprawdzało)
-soda dodana do szamponu ( potem polecam splukac wlosy czyms kwasnym np. wodą z sokiem cytryny bo przy sodzie łuski się otwierają )

Jeśli farbowałaś naturalne włosy , większe szanse , że zejdzie
życzę powodzenia w wypłukiwaniu czerni
pati0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:33   #47
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

też kiedyś sie na czarno zafarbowalam tą ''szamponetką'' i niestety mineło już 2 lata, schodze z czarnego i końcówki jeszcze czarne zostaly. Strasznie ta czerń trzyma No ja polecam płukanki z dodatkiem soku z cytryny i wytrwałości w schodzeniu z czerni
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:52   #48
Hebka25
Raczkowanie
 
Avatar Hebka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 98
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

Moja koleżanka z jasnego brązu przefarbowała na ciemny. Ma odrosty, kolor już trzyma się 2 miesiące i nie zchodzi .
__________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...
Hebka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 14:02   #49
cerolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
GG do cerolla
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

A czy możliwe jest.aby ta czerń po codziennym myciu włosów szamponem i cytryną sprała się do ciemnego brązu?
cerolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 14:55   #50
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

ja proponuje zaopatrzyć się w szampon silnie oczyszczający.... A najlepiej pójść na dekoloryzację do fryzjera tylko włosy po tym zabiegu będą wymagały regereracji ;]
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 15:20   #51
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

Cytat:
Napisane przez cerolla Pokaż wiadomość
A czy możliwe jest.aby ta czerń po codziennym myciu włosów szamponem i cytryną sprała się do ciemnego brązu?
Czarno to widzę. Większość moich znajomych te 24- myciowe traktuje jak zwykłe farby,bo one prawie wcale nie schodzą. Jedyne zmywalne to t 3-4 mycia.

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
ja proponuje zaopatrzyć się w szampon silnie oczyszczający.... A najlepiej pójść na dekoloryzację do fryzjera tylko włosy po tym zabiegu będą wymagały regereracji ;]
szampony oczyszczające znajdziesz na all.Chantal np takie ma, ale nie wiem jak działają bo nie używałam nigdy. Jak to nie da rady, to albo przefarbujesz na kolor podobny do naturalnego albo dekoloryzacja u fryzjera. Nie widziałam jeszcze przypadku żeby czerń 24 mycia zeszła zwykłym szamponem
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 17:00   #52
cerolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
GG do cerolla
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

A czy ta cała dekoloryzacja bardzo niszy włosy? i na czym ona polega... a tak po za tym to zaczęłam już myć włosy head and shoulders i jak na razie nie widze żadnych efektów...tylko włosy się mniej błyszczą;/

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

a czy jest ktoś taki komu udało się pozbyć tej czerni?
cerolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 17:04   #53
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

Cytat:
Napisane przez cerolla Pokaż wiadomość
A czy ta cała dekoloryzacja bardzo niszy włosy? i na czym ona polega... a tak po za tym to zaczęłam już myć włosy head and shoulders i jak na razie nie widze żadnych efektów...tylko włosy się mniej błyszczą;/

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

a czy jest ktoś taki komu udało się pozbyć tej czerni?
tak ja się pozbyłam już w 90% ale po prostu chodziłam z wielkimi odrostami, po paru miesiącach niefarbowania kolor czarny wyblakł i nie było widac odrostów bo mam naturalny ciemny brąz. Dekoloryzacja nie wiem dokladnie, ale fryzjer jakies dziwne preparaty naklada na głowe, z tego co wiem to bardzo niszczy włosy. Ja jednak polecam odczekać aż odrosną i podcinać i nie farbować. Ale nie każdy wytrzymuje
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 18:31   #54
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

Palette to są baaaaardzo silne farby i raczej powinnas sie pogodzić z myślą, że to nie zniknie po 24 myciach tak jak zapewnia to producent. Możesz byc jednak pewna, że za pare dni kolor wyblaknie do takiego jaki jest na opakowaniu.
A dekoloryzacja to jest coś takiego jak rozjasnianie włosów tylko innymi środkami. Włosy będą po tym troche zniszczone także pielęgnacja i regeneracja bedzie konieczna. Może jednak nie kombinować z tym tylko regularnie je podcinac i chodzić z odrostami przez jakiś czas.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:40   #55
sunsetka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podkarpacie (zazwyczaj)
Wiadomości: 113
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

Ja na szczęście mam nieco inne doświadczenia w tym temacie. Zafarbowałam kiedyś włosy trwałą farbą z Palette ciemny brąz. Oczywiście wyszły czarne. Na szczęście kolor zmył mi się po ok 2 miesiącach codziennego mycia głowy. Przed każdym myciem używałam nafty kosmetycznej na ok 15 minut. Po takim czasie najlepiej farba się wymywała, po dłuższym czasie było gorzej. Ale wszystko niestety zależy od włosów.
sunsetka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 15:06   #56
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

jeśli farbowałaś naturalne włosy, to powinno zejść, bo to nie farba. oczywiście do końca nigdy się nie wypłucze, ale na pewno wyblaknie
na pocieszenie - gdy farbowałam naturalne odrosty ta z palette do 24 myć, na złoty blond bodajże, zeszło po tygodniu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 19:48   #57
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

Ja też zostałam brunetką przez przypadek "dzięki" farbie Palette i to Kasztanowy Brąz, a nie czarnej. I to jest normalna farba, a po 24 myciach to ona się spiera, czyli blaknie - a nie znika z włosów. Z tego co wiem, ten właśnie "szampon koloryzujący" to najgorszy zajzajer tego typu. Zauważyłam natomiast, że szampony 2w1 przyspieszają spieranie się koloru podobnie jak przeciwłupieżowe, tylko nie wysuszają tak. Ale niestety, obawiam się, że pomóc może tylko dekoloryzacja, albo będzie trzeba sie pogodzić z byciem brunetką. Ale hej! Ja w ten sposób odkryłam, że to najlepszy dla mnie kolor, tylko kolory w makijażu trzeba było trochę zmienić Więc może spróbuj w tą stronę?
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:58   #58
malwka
Raczkowanie
 
Avatar malwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa/Płock
Wiadomości: 435
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

Włosy farbuję od ponad 5 lat i zawsze na ciemny brąz (naturalny mam mysioszary jasny brąz/ciemny blond - takie bleee) Końcówki obecnie mam prawie czarne ;/ chciałabym zejść do naturalnego koloru przez zapuszczanie ale ciągle są jakieś megaokazje na które muszę pofarbować odrosty ;/ zastanawiałam się czy mogłabym po prostu pofarbować je na jaśniejszy kolor ale koleżanka powiedziała że tych czarnych końcówek i tak nie złapie... sprawdziłam szamponetką o kolorze jasny brąz i faktycznie w ogóle nie było różnicy i to na całych włosach... więc wymyśliłam żeby stosować szampony do włosów blond i robić płukanki z rumianku+cytryny, ale nie miałam w domu rumianku a szampon niedawno kupiłam przeciw wypadaniu i jakoś się rozeszło ale na pewno po następnym farbowaniu (farbuję w czwartek ;/ bo 13-go mam bal ) spróbuję tego mojego wymysłu ;]
__________________
mgr. inż.
zapuszczam włosy

Edytowane przez malwka
Czas edycji: 2011-01-05 o 12:45
malwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:23   #59
michalina2612
Zadomowienie
 
Avatar michalina2612
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 630
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

ja zeszlam z ciemnego brazu (trwala farba) do swojego naturalnego .przez ok 6 miesiecy
mylam head& shoulders mentolowym. Uwazam ,że działa
michalina2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:48   #60
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Jak pozbyć się czarnego szamponu koloryzującego.?pomocy!

Cytat:
Napisane przez cerolla Pokaż wiadomość
Witam.
Dzisiaj po raz pierwszy postanowiłam zafarbować swoje ciemno brązowe,długie włosy.W tym celu użyłam szamponu koloryzującego Palette w kolorze czerń(zmywa się po 24 myciach).Po zafarbowaniu moje włosy stały się bardzo lśniące i kolor mam zdecydowanie ciemniejszy niż na opakowaniu.I jak się okazało czarny kolor wcale mi nie pasuje.Teraz nie mogę patrzeć na siebie w lustrze.Macie jakieś sprawdzone sposoby by się pozbyć tego koloru? i czy on w ogóle zejdzie?a jeżeli tak to w jakim czasie?(myje włosy codziennie)
Ojj, tak jak tutaj było napisane. Takie szampony bardzo lubią nie schodzić, zwłaszcza Palette. Teraz jedynie pozostaje Ci myć włosy i liczyć na cud.. A jeśli nie to żadna farba Ci tego nie przykryje, np ciemny braz nie pokryje czerni... Będzie czarny.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez malwka Pokaż wiadomość
Włosy farbuję od ponad 5 lat i zawsze na ciemny brąz (naturalny mam mysioszary jasny brąz/ciemny blond - takie bleee) Końcówki obecnie mam prawie czarne ;/ chciałabym zejść do naturalnego koloru przez zapuszczanie ale ciągle są jakieś megaokazje na które muszę pofarbować odrosty ;/ zastanawiałam się czy mogłabym po prostu pofarbować je na jaśniejszy kolor ale koleżanka powiedziała że tych czarnych końcówek i tak nie złapie... sprawdziłam szamponetką o kolorze jasny brąz i faktycznie w ogóle nie było różnicy i to na całych włosach... więc wymyśliłam żeby stosować szampony do włosów blond i robić płukanki z rumianku+cytryny, ale nie miałam w domu rumianku a szampon niedawno kupiłam przeciw wypadaniu i jakoś się rozeszło ale na pewno po następnym farbowaniu (farbuję w czwartek ;/ bo 13-go mam bal ) spróbuję tego mojego wymysłu ;]
Koleżanka ma rację, czarnych koncowek nie pokryje zadna inn a farba. W ogole np ciemnego brazu nie pokryje jasny braz, czarnego nie pokryje ciemny braz itp. A co dopiero szamponetka ;-) Na plukanki rozjasniajace nie masz co liczyc, ONE DZIALAJA TYLKO NA NATURALNY BARWNIK eumelanine lub feomelanine. Farbowanych się to nie tyczy...
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 17:10:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.