Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 19:42   #3931
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

też uwielbiam burze ♥

co do lata to lubię chodzić w krótkich spodenkach/ letnich bluzkach, ale cały czas mam manię filtrowania, żeby się nie opalić i to jest uciążliwe ; / dlatego wolę więcej zakryć
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:50   #3932
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A jeśli ktoś po prostu tego nie lubi? Dla mnie wakacje mogłyby być w zimę. To zima jest najpiękniejsza i można wtedy robić najwięcej fajnych rzeczy na dworze Już nie mogę się doczekać, kiedy znowu będę mogła ulepić bałwana
A w lato nie ma nic ciekawego do roboty, ja zwykle siedzę w domu i dopiero na wieczór wychodzę, bo upał to dla mnie tylko i wyłącznie męczarnia. Plusy lata jak dla mnie są takie, że nie trzeba zakładać nie wiadomo ile ciężkich rzeczy na siebie, można zarzucić byle jaką kieckę i sandały, no i że są wakacje
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:51   #3933
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ostatnio stwierdziłam, że Douglas jest be - podkład, który w Urodzie czy w Ross kosztuje około 47 złotych, tam wyceniają na ponad 60...
Ja Douglas niby lubię (bo dają dużo próbek ) ale... poszłam dziś po róż Bourjois. Pani mi oferuje brązer Estee Lauder za jadyne 35 zł ( ) Mówię, że dziękuję, ale jestem za blada. Pani mi na to "ale nie teraz, na lato, jak się pani opali".
Ja: "eee, ale ja się nie opalam...Mam naczynkową cerę, która nie lubi słońca, mogę najwyżej samoopalaczem..."
Pani: "Jak to, w ogóle się pani nie opala? A ciało?"
Ja: " No nie..."
Zrobiła dziwną minę i popatrzyła na mnie jak na ufo sama of corzzz miała taaaaką brązową buzię
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:59   #3934
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Srebrnousta, oby i Tobie ten filtr spasował
Ja też jestem urodzona na samiutkim początku lata
P.S. miałam to już sto razy napisać, ale ciągle mi z głowy wypadało - kocham Twój podpis Mój Tata jest wielbicielem Bułata Okudżawy i mi to często w dzieciństwie śpiewał Sorki za off
Mam nadzieję
Ja mam 22 czerwca i żałuję, że nie urodziłam się później - akurat w Kupalnockę...
Dziękuję :3 Ja dopiero poznaję Okudżawę, ale ta piosenka jest przepiękna Chciałabym napisać to po rosyjsku, ale cyrylica to dla mnie jak na razie urocze krzaczki

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja Douglas niby lubię (bo dają dużo próbek ) ale... poszłam dziś po róż Bourjois. Pani mi oferuje brązer Estee Lauder za jadyne 35 zł ( ) Mówię, że dziękuję, ale jestem za blada. Pani mi na to "ale nie teraz, na lato, jak się pani opali".
Ja: "eee, ale ja się nie opalam...Mam naczynkową cerę, która nie lubi słońca, mogę najwyżej samoopalaczem..."
Pani: "Jak to, w ogóle się pani nie opala? A ciało?"
Ja: " No nie..."
Zrobiła dziwną minę i popatrzyła na mnie jak na ufo sama of corzzz miała taaaaką brązową buzię
A próbki to inna sprawa
Zawsze tak patrzą, gdy próbuję wytłumaczyć, że się nie opalam, nie lubię tego, a brązowa skóra jest be
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:03   #3935
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
No coś Ty, Kira, a ja chociaż stara, to panicznie się boję burzy! Mimo, że w centum miasta mieszkam Odważna jesteś
Ja od dziecka miałam dziwny pociąg do burz
A np. horrorów nienawidzę strachliwa jestem strasznie Burze, to jeden z wyjątków (i pająki - lubię je ).

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
też uwielbiam burze ♥
^^

--

Niedawno trafiłam na bardzo miłe Panie w Sephorze, które wiedziały wsio na temat wybielania, filtrów i jasnych pudrów/podkładów. Nawet próbki mi dały jaśniuteńkie Co więcej, same były dość jasnej karnacji.
Natomiast ile razy jestem w Douglasie, tyle razy widzę bardzo ciemne Panie...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:07   #3936
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Mam nadzieję
Ja mam 22 czerwca i żałuję, że nie urodziłam się później - akurat w Kupalnockę...
Dziękuję :3 Ja dopiero poznaję Okudżawę, ale ta piosenka jest przepiękna Chciałabym napisać to po rosyjsku, ale cyrylica to dla mnie jak na razie urocze krzaczki
Zależnie czy rok przestępny czy nie, to noc kupały obchodzi się pomiędzy 22 a 24 czerwca. Ja też jestem z nocy świętojańskiej - urodziłam się 24 czerwca czyli i Ty i ja Słowianki jak się patrzy

A cyrylica nie taka straszna Dasz radę
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:11   #3937
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Zależnie czy rok przestępny czy nie, to noc kupały obchodzi się pomiędzy 22 a 24 czerwca. Ja też jestem z nocy świętojańskiej - urodziłam się 24 czerwca czyli i Ty i ja Słowianki jak się patrzy

A cyrylica nie taka straszna Dasz radę
Jasne, że Słowianki Ja dodatkowo wschodnia, która próbuje poszyć sobie kiecki do odtwórstwa...
Taki mały offtop
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 20:11   #3938
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
U mnie właśnie szaleje pierwsza, wiosenna burza
Burze też bardzo lubię, oj bardzo Ten taki niepokojący klimat i duszny zapach mokrej ziemi.
u mnie też była burza! ach, jak pachniało taką mokrą trawą i wilgocią otwarłam okno i siedziałam na parapecie wdychając te cudne zapachy, jak jakaś 5-latka

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
A próbki to inna sprawa
szczerze to mnie do sephory i douglasa ciągnie tylko jak są jakieś wyprzedaże lub jak chcę się skusić na coś droższego i muszę to najpierw przetestować. a dany produkt i tak na allegro kupuję
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:11   #3939
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Sephora i Douglas mają zbójeckie ceny, ja tam tylko wchodzę niuchnąć perfumy czy sprawdzić kolor i nr jakiegoś kosmetyku... żeby potem z jakiegoś internetowego sklepu zamówić.

Może i do Krakowa przyjdzie burza? Już jest taki niespokojny wiatr
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:17   #3940
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Niedawno trafiłam na bardzo miłe Panie w Sephorze, które wiedziały wsio na temat wybielania, filtrów i jasnych pudrów/podkładów. Nawet próbki mi dały jaśniuteńkie Co więcej, same były dość jasnej karnacji.
Natomiast ile razy jestem w Douglasie, tyle razy widzę bardzo ciemne Panie...
wow, to zazdroszczę ci tych bladolicych ekspedientek. mi co prawda zdarzają się miłe, ale wszystkie o brzoskwiniowych cerach. o douglasowych paniach nawet nie wspominam, gdyż u nich panuje sztuczna opalenizna

a co do kremów wybielających... polećcie mi coś! bo jestem zielona jeśli o to chodzi
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:43   #3941
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Jasne, że Słowianki Ja dodatkowo wschodnia, która próbuje poszyć sobie kiecki do odtwórstwa...
Taki mały offtop
Czy możesz odrobinkę rozwinąć temat? Fakt, że trochę offtop, ale Słowianki, to z bladością mają przecie wiele wspólnego

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Może i do Krakowa przyjdzie burza? Już jest taki niespokojny wiatr
A może jednak nie?! Ja się boję!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 21:03   #3942
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Czy możesz odrobinkę rozwinąć temat? Fakt, że trochę offtop, ale Słowianki, to z bladością mają przecie wiele wspólnego
Wysłałam PW, żeby nie zaśmiecać wątku
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 21:27   #3943
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Antoninne0216 ja stosowałam Acne Derm, który co prawda nie jest kremem stricte wybielającym (jest stosowany na przebarwienia), ale rozjaśnił mi cerę o jakiś ton, albo więcej.

Teraz jestem na etapie poszukiwań.
Wiem, że Kanebo ma w ofercie kremy, które działają rozświetlająco/wybielająco, ale na razie ta firma pozostaje jedynie w sferze marzeń - zbyt wysokie ceny.

--

Zgłasza się kolejna Słowianka wschodnia
By the way: cyrylica jest naprawdę prosta do rozgryzienia, a język rosyjski jest niezwykle dźwięczny
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 01:07   #3944
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Masz rację to chore... ale ponoć samemu nie sposób się wyleczyć
Natrix ma racje,są dobre tego strony, ja kocham rośliny jak wszystko pączkuje i jestem zachwycona tą porą... że zaczynają kwitnąć śliwki i uwielbiam śpiew ptaków. Latem uwielbiam wieczory i noce, kąpać się w jeziorze oczywiście też wieczorem jest wiele spraw które mnie cieszy...ale jak słonko na mnie świeci, to nie potrafie siedzieć spokojnie na ławeczce i napawać się naturą, jestem wściekła i tylko szukam miejsca gdzie się schować... więc nic nie poradzę na swoje schizy ja żyję ze słońcem ok 13 lat, to więcej niż połowę życia i nie jest łatwo. Ale kto powiedział, że trzeba być normalnym

Kira podeślij mi tą burzę, jak to mój K. mówi... musi pogrzmieć żeby wszystko się obudziło...a później świeżutkie powietrze Wiesz zaciekawił mnie ten Twój kremik wybielający. Może nie na twarz, bo nie wiem co tam wybielać, ale ramiona to bym chętnie potraktowała... hmmm cała równomiernie biała
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 01:14   #3945
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Kira podeślij mi tą burzę, jak to mój K. mówi... musi pogrzmieć żeby wszystko się obudziło...a później świeżutkie powietrze Wiesz zaciekawił mnie ten Twój kremik wybielający. Może nie na twarz, bo nie wiem co tam wybielać, ale ramiona to bym chętnie potraktowała... hmmm cała równomiernie biała
Tylko uważaj, bo bardzo wysusza. Nie chcę żeby komuś stała się krzywda, bo ten krem jest dość mocny i w sumie raczej do punktowego stosowania, ale mój fanatyzm skłonił mnie do tego, żeby posmarować całą twarz
Bardzo ściąga.

Tutaj link do tematu na Wizażu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64816

Rozjaśnia, likwiduje pryszcze i bez filtrów ani rusz, bo zawiera kwasy!
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 07:26   #3946
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja też używałam acne dermu, ale mi się odechciało

Wcieram w rozstępy
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 07:50   #3947
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna Słowianka wschodnia
By the way: cyrylica jest naprawdę prosta do rozgryzienia, a język rosyjski jest niezwykle dźwięczny
Ciekawe, czy uda mi zwerbować następną do odtwórstwa...
Wiem i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będę mogła zacząć się go uczyć Na razie muszę popracować z moim francuskim...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 08:40   #3948
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kira a co Ci panie powiedziały i jakie dostałaś próbki jasnych cudeniek ? ja też wolę sephore, w douglasie nic nie mogę się nigdy dowiedzieć. Co do lata, nienawidzę lata ale nie lubię też śniegu w zimie, po prostu poruszanie się po mieście i to zimno brr, jednak od słońca w lecie momentalnie robi mi się niedobrze, boli mnie głowa, pocę się jak mysz czy też świnia, okropieństwo, a już tropiki i plaże o nie nigdy. Preferuję jesień, taka pogodę jak dzisiaj mniej więcej, wilgoć po deszczu, zapach ziemi. To chore? nie sądzę... jednak co jest fajne jest sprawą umowną i każdy lubi to co mu pasuje.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 08:48   #3949
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

moją ulubioną porą roku też jest jesień. Uwielbiam takie rzeźkie powietrze, kiedy słoneczko świeci a rano już był przymrozek.... A latem jest mi za gorąco, chociaż teraz kiedy jest jeszcze chłodno, lubię wystawiać pyszczek do słońca, lubię jak mnie grzeje i witamina D się tworzy
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 09:10   #3950
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
Kira a co Ci panie powiedziały i jakie dostałaś próbki jasnych cudeniek ?
Rozmawiałam na temat kremu rozjaśniającego. Chciałam przyjrzeć się marce Kanebo, ale w Sephorze jej nie mają. Był jakiś inny specyfik, ale nazwy niestety nie pamiętam (górna półka, cena wyższa niż Kanebo).
Kobitki wiedziały dokładnie o co mi chodzi i niestety powiedziały, że na takie kosmetyki ciężko trafić (nic nowego). Dostałam próbki podkładów. Jakby ktoś był zainteresowany, to podam nazwę i odcienie

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Mam pod ręką, to napiszę


Clinique 05 neutral
Clinique 03 Ivory
Sephora - smoothing and mattifying primer (baza)
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:22   #3951
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Chyba się niedługo przejdę do Sephory... Po próbki jasnych podkladów.

Z tych niskopółkowych (np. Rimmel) są dla mnie wszystkie za ciemne
Baza też by się przydała...

Ale kasa :P Clinique drogo trochę :P
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:26   #3952
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Chyba się niedługo przejdę do Sephory... Po próbki jasnych podkladów.

Z tych niskopółkowych (np. Rimmel) są dla mnie wszystkie za ciemne
Baza też by się przydała...

Ale kasa :P Clinique drogo trochę :P
Drogo, oj drogo. Panie mi też poleciły rozświetlający cień do powiek (różowy z drobinkami). Faktycznie prześliczny, ale kosztował ponad 300zł (takie małe opakowanie)...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-04-27 o 09:32
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:40   #3953
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Drogo, oj drogo. Panie mi też poleciły rozświetlający cień do powiek (różowy z drobinkami). Faktycznie prześliczny, ale kosztował ponad 300zł (takie małe opakowanie)...
Toteż mówię, że jak kiedyś jak opanuję świat to sobie takie kupię
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:26   #3954
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

cześć Bladolice potrzebuję pomocy. jestem blada w kolorze cool fair w minerałach edm, czyli zimno-różowy kolor skóry. szukam pomadki do ust w mroźno-różowym kolorze, jasnym, najlepiej matowym. nie wiem dokładnie, czego chcę, może jakieś propozycje? interesowałyby mnie pomadki do ok. 20 zł, może coś z maybelline...?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:19   #3955
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
cześć Bladolice potrzebuję pomocy. jestem blada w kolorze cool fair w minerałach edm, czyli zimno-różowy kolor skóry. szukam pomadki do ust w mroźno-różowym kolorze, jasnym, najlepiej matowym. nie wiem dokładnie, czego chcę, może jakieś propozycje? interesowałyby mnie pomadki do ok. 20 zł, może coś z maybelline...?
Ja mogę polecić różową pomadkę Yves Rocher (couleurs natura N°5)). Niestety nie jest matowa (ma delikatne drobinki), ale kolor jest jasny i naprawdę ładny.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:26   #3956
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A jasny korektor? Bo mówicie zwykle o pudrach i podkładach... : P
A ja szukam korektora. Wszystkie stały się już za ciemne : (
Ale to dobry znak, znaczy, że zbladłam!
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:29   #3957
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
A jasny korektor? Bo mówicie zwykle o pudrach i podkładach... : P
A ja szukam korektora. Wszystkie stały się już za ciemne : (
Ale to dobry znak, znaczy, że zbladłam!
Ja używam Inglota w kremie nr 33, ale ostrzegam - jest bardzo, bardzo gęsty i nieumiejętnie użyty i źle roztarty wygląda okropnie. Używam go właściwie tylko pod oczy - mam naprawdę ogrooomne cienie.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:43   #3958
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
A jasny korektor? Bo mówicie zwykle o pudrach i podkładach... : P
A ja szukam korektora. Wszystkie stały się już za ciemne : (
Ale to dobry znak, znaczy, że zbladłam!
Golden Rose!

Zaraz pstryknę zdjęcie i pokażę kolor. Dla mnie jest idealny.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:58   #3959
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Golden Rose Classics 04 - korektor w sztyfcie.

Na pierwszym zdjęciu ciemniejsza plamka, to grubsza warstwa korektora, natomiast ta jaśniejsza plamka pokazuje jaki jest kolor po roztarciu.

I przepraszam z góry za ten rozpaczliwy ogryzek, ale to dowód na to, że korektor był w ciągłym użytku

Edit: ale mam odmrożone łapy...

Edit2: pomyłka. To nie są odmrożone łapy, tylko źle ustawiona opcja w aparacie Kolory są ciut przekłamane. Korektor ma odcień bardziej cielisto-żółty niż różowy.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-04-27 o 15:05
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:06   #3960
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ja używam Inglota w kremie nr 33, ale ostrzegam - jest bardzo, bardzo gęsty i nieumiejętnie użyty i źle roztarty wygląda okropnie. Używam go właściwie tylko pod oczy - mam naprawdę ogrooomne cienie.
dzięki! mam niedaleko sklep Inglota to zobaczę go : )

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Golden Rose Classics 04 - korektor w sztyfcie.

Na pierwszym zdjęciu ciemniejsza plamka, to grubsza warstwa korektora, natomiast ta jaśniejsza plamka pokazuje jaki jest kolor po roztarciu.

I przepraszam z góry za ten rozpaczliwy ogryzek, ale to dowód na to, że korektor był w ciągłym użytku

Edit: ale mam odmrożone łapy...
dziękuje za zdjęcie wygląda jaśniutko! niestety Golden Rose mam bardzo nie po drodze, ale może jakoś uda mi się tam trafić, bo te kosmetyki są takie tanie i dobre ! szczególnie lakiery czas wypróbować korektor!
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml



Edytowane przez illegale
Czas edycji: 2010-04-27 o 15:09
illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.