Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 14:12   #2701
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez kamilkamilka Pokaż wiadomość

dam jeszcze inne:
szkoda że nie są równe bo naprawde ładne masz pazurki

Cytat:
Napisane przez kamilkamilka Pokaż wiadomość


i jeszcze dodam takie dzisiejsze:
śliczny kolor!

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Skądże znowu Ja się absolutnie nie wykręcam, a więc wrzucam dzisiejsze ( z lampą i bez). I zapraszam na stronę 37 naszego wątku post 1085
piękny kolor i piękne pazurki!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


a ja będę jutro zmywać chaberka, to sobie jeszcze pomaziałam dla zabawy...ale utwierdzam się w przekonaniu, że nieeeeee
czemu pokazuję? taki rodzaj ekshibicjonizmu może coś doradzicie
ee fajne oba! brokatowy też mi się podoba tylko na zdjęciu wyszóo dość grubo, ale ja wiem jak to jest z takimi wzorkami do focenia. Fajny byłby też ten brokacik jako french

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
dodaję zdjęcie najnowszego kolorku..mój ulubiony z ulubionych.. tego nie widać do końca, ale on jest jak..hm... guma balonowa LOVELY crystal strenght 22
oo chyba widziałam ten lakierek

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


laski mam nowy wzorek przypadkiem to wyszło, bo chciałam coś zakryć na palcu malutkim. Nie do końca równo, ale nie mam jeszcze wprawy chyba to kolejna rzecz na mój słomiany zapał ale byłam całkiem zadowolona
widac różnice sporą w pazurach! a wzorek wyszedł perfekcyjnie! robiłam takie z cyrkoniami

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
znowu prapremiera

pająki
hehe przerażają mnie! mogłyby być mniej wyraźne

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

pokazywałam różowiaczka z Wibo, teraz druga sztuka---Wibo Extreme Nails nr 49, morsko-szmaragdowy z zielonymi i złotymi drobinkami, trudny do uchwycenia kolor niestety, bo gubią się te złote drobinki ale bardzo fajny na zdjęciach 3 warstwy(bez podkładu i topa) (pędzelek tak się rozczapierza, że można malować jednym pociągnięciem , ale jak ktoś ma wąską płytkę to lipa chyba )
ach, dobrze że go pokazujesz śliczny! mam go oczywiście nie testowany

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Parabole tańczą, tańczą, tańczą, tańczą!
Tańczą, tańczą, tańczą parabole!

hehe no troszkę zjechały, ale wzorek sam w sobie fajny

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
aaahh


a tu moje miętki- nie miętki.
3 warstwy a nadal widze przeswit na srodkowym jumpy z vipery plus rimmel jako podklad i nablyszczacz. jak narazie od soboty trzyma sie bez odpryskow.i skorki jak zwykle, chyba kupie zmywacz w pisaku
p.s. mialam problemy z mozilla i nie widzialam zdjec ani awatarow, ikonek odpowiedzi i juz z bratem naprawilismy to widze, ze nie widze zdjec gdy klikne do powiekszenia

cieplego, slonecznego dnia zycze
kolorek świetny, ale faktycznie prześwity widać. Muszę go kiedyś wypróbować


a dziewczyny ja mam pytanie. Te wzorki z płytek co są te większe takie, które robi się na całego paznokcia a nie że np kwiatek, to one wielkie są? znaczy ten kwadracik/prostokąt z wzorkiem na płytce jakie ma wymiary?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:01   #2702
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
aaa! byłam na zakupach i niechcący kupiłam ten z wibo 49 nie wiedziałam, że to ten co ma Malinka i Sabbatha ale mi się spodobał

Czerwień taka wpadająca w pomarańcz chyba będzie a ja chciałam taką czerwoną czerwień

a ten niebieski, granatowy [?] kupiłam chyba z miłości do koloru i odcieni niebieskiego

i w ogóle byłam u kosmetyczki.. brwi wyregulować i mnie oskubała jak kurę ! a ja głupia jej zaufałam, że zrobi lepiej niż ja sobie sama wrr...
ja juz tez choruje na ten kolor zakupie jak tylko bede przy kasie

anula dziekuje
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:31   #2703
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no co Ty mówisz, chaberek chyba na wszystkich paznokciach będzie ładnie wyglądać
albo masz rację, nie maluj, bo będę zazdrosna, że na Tobie lepiej chociaż ja tylko lubię na niego patrzeć, nawet w buteleczce

u mnie w mieście chyba nie ma Catrice ani Essence, jak to dobrze już bym nie miała na chleb chyba

pomalujesz szaraczkiem?

Ja od początku wakacji zostawiłam w Naturach majątek

Nie mam pojęcia, co może być z Twoim pazurem, ale możesz mu ode mnie przekazać, że ma się chłopak ogarnąć.

Miałam pomalować teraz czymś ciemniejszym, bo obecnie mam róż i już mi za mdło, ale mogę dla Ciebie zmienić rozkład A propos tego różu, co go teraz mam - gdybym go zobaczyła na kimś innym, na pewno bym się w nim zakochała, a jednak się w nim męczę Może uda mi się dziś wrzucić fotki, choć od wczoraj już zdążył poodpryskiwać, dziad jeden.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a ja nie mam wolnego, bo mam poprawki, cholera, już robię wszystko, żeby się nie uczyć, ale jutro zacznę
A co studiujesz?
W ogóle studentki mogą się pochwalić, chyba że już kiedyś odbyła się taka dyskusja, a mnie przy tym jeszcze nie było

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a tu moje miętki- nie miętki.
3 warstwy a nadal widze przeswit na srodkowym jumpy z vipery plus rimmel jako podklad i nablyszczacz. jak narazie od soboty trzyma sie bez odpryskow.i skorki jak zwykle, chyba kupie zmywacz w pisaku
p.s. mialam problemy z mozilla i nie widzialam zdjec ani awatarow, ikonek odpowiedzi i juz z bratem naprawilismy to widze, ze nie widze zdjec gdy klikne do powiekszenia

cieplego, slonecznego dnia zycze
Uj, a ja widzę na kciuku odpryski Ale ja ślepa jestem, jak już mówiłam pewnie nie raz
emha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:46   #2704
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

emha faktycznie, juz mi sie na oczy rzuca
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:47   #2705
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II



przelamuje sie i pokazuje pazurki wiem nie sa super,no ale co ja poradze na kciuke jest plamka z lakieru,dopiero na zdjeciu ja zauwazylam a na innych nie jest pozalewane lakierem tylko to jest kremik nivea,zostal mi przy skorkach

no wlasnie pochwalcie sie co studiujecie

ja na razie nie wiem,tkwie w prozni nie dostalam sie na moje wymarzone stosunki miedzynarodowe i teraz prawdopodobnie ide na zaoczne na budownictwo ale boje sie jak cholera,bo nigdy nie bylam mega asem ze scislych

emha a Ty?
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:58   #2706
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość


przelamuje sie i pokazuje pazurki wiem nie sa super,no ale co ja poradze na kciuke jest plamka z lakieru,dopiero na zdjeciu ja zauwazylam a na innych nie jest pozalewane lakierem tylko to jest kremik nivea,zostal mi przy skorkach

no wlasnie pochwalcie sie co studiujecie

ja na razie nie wiem,tkwie w prozni nie dostalam sie na moje wymarzone stosunki miedzynarodowe i teraz prawdopodobnie ide na zaoczne na budownictwo ale boje sie jak cholera,bo nigdy nie bylam mega asem ze scislych

emha a Ty?
Bardzo ładne! Co to za lakier? Chyba już go widziałam, ale nie pamiętam I dopatrzyłam się, że też masz takiego śmiesznego pieprzyka na paluchu jak ja

A gdzie to budownictwo? Mogę Cię uspokoić, że nie będzie źle Wręcz myślę, że lepiej niż na stosunkach Ale mówię to tylko dlatego, że ja studiuję geodezję A od geodezji do budownictwa już w sumie krótka droga Jeśli idziesz na Politechnikę Warszawską to mogę służyć jakąś pomocą, przede mną już ostatni rok i koniec zabawy
emha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:59   #2707
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość


przelamuje sie i pokazuje pazurki wiem nie sa super,no ale co ja poradze na kciuke jest plamka z lakieru,dopiero na zdjeciu ja zauwazylam a na innych nie jest pozalewane lakierem tylko to jest kremik nivea,zostal mi przy skorkach
ładne są! takie dziewczęce
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 17:03   #2708
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
laski mam nowy wzorek przypadkiem to wyszło, bo chciałam coś zakryć na palcu malutkim. Nie do końca równo, ale nie mam jeszcze wprawy chyba to kolejna rzecz na mój słomiany zapał ale byłam całkiem zadowolona
kolor podkładowego jest jak na pierwszym zdjęciu (chyba widać, że troszkę odrosły w porównaniu ) bo na tych z lampą wyszedł jakiś koralowy za bardzo
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
pokazywałam różowiaczka z Wibo, teraz druga sztuka---Wibo Extreme Nails nr 49, morsko-szmaragdowy z zielonymi i złotymi drobinkami, trudny do uchwycenia kolor niestety, bo gubią się te złote drobinki ale bardzo fajny na zdjęciach 3 warstwy(bez podkładu i topa) (pędzelek tak się rozczapierza, że można malować jednym pociągnięciem , ale jak ktoś ma wąską płytkę to lipa chyba )
O kurczę! Obydwa kolorki super!! Takiego malinowego jak masz na pazurkach szukam od 2 lat i.. jeszcze nie znalazłam, a tu proszę bardzo A wzorek jest mega świetny!!! Jaki równy!!! Jednak miałam rację, że masz talent
I zdecydowanie widać, że pazurki mają się coraz lepiej, i pięknie sobie rosną

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Parabole tańczą, tańczą, tańczą, tańczą!
Tańczą, tańczą, tańczą parabole!
Rozjechany to rozjechany ale i tak mnie również się podoba

Cytat:
Napisane przez kamilkamilka Pokaż wiadomość
dla Maliniarki
Śliczna czerwień

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a tu moje miętki- nie miętki.
3 warstwy a nadal widze przeswit na srodkowym
Kolorek ładniusi, tylko te prześwity nie bardzo. Ale co tam, następnym razem położysz 4 warstwy i będzie już cud miód i orzeszki

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość


przelamuje sie i pokazuje pazurki wiem nie sa super,no ale co ja poradze na kciuke jest plamka z lakieru,dopiero na zdjeciu ja zauwazylam a na innych nie jest pozalewane lakierem tylko to jest kremik nivea,zostal mi przy skorkach

no wlasnie pochwalcie sie co studiujecie
Jakie śliczne Takie delikatne, subtelne, może nieco romantyczne Boskie Masz pokazywać Bo naprawdę masz co .

Ja zaczynam IV rok administracji w tym roku A później planuje zasilić szeregi... policji
Póki co ciao laseczki, bo uciekam na babski ploteczki A Wam życzę miłego wieczorku i do jutra
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:04   #2709
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Jak tak oglądam te Wasze pazurki... są śliczne !! Takie dłuuugie... co jedne to ładniejsze Ja mam takie ledwo ledwo : jak sie nie złamią, to się rozdwajają...i tak na zmiane Zarzywam juz z 3 miesiace witamine A+E ale chyba poprawa jest minimalna.... no cóż.... Muszę się Waszymi pocieszyć
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:06   #2710
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Bardzo ładne! Co to za lakier? Chyba już go widziałam, ale nie pamiętam I dopatrzyłam się, że też masz takiego śmiesznego pieprzyka na paluchu jak ja

A gdzie to budownictwo? Mogę Cię uspokoić, że nie będzie źle Wręcz myślę, że lepiej niż na stosunkach Ale mówię to tylko dlatego, że ja studiuję geodezję A od geodezji do budownictwa już w sumie krótka droga Jeśli idziesz na Politechnikę Warszawską to mogę służyć jakąś pomocą, przede mną już ostatni rok i koniec zabawy
Lakier to Golden Rose ale zdrapałam z nudów naklejke i nie wiem jaki numerek ale to jest nowy,nie pokazywalalm jeszcze go

o kurcze studiujesz to co od bardzo dawna ja chciałam ale do Warszawy mi trochę daleko,a nigdzie w koło mnie nie ma geozdezji;/ a ide do Poznania mam nadzieje ze jakos to bedzie ale powiem szczerze ze mnie troche uspokoilas

ale Ci dobrze! przystojni sa faceci na polbudach?
Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
ładne są! takie dziewczęce
dzięki
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:09   #2711
Olus_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 65
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

No przede mną życie studenckie dopiero się rozpocznie
Będę studiować nauki społeczne w stolicy.
Olus_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 17:11   #2712
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
O kurczę! Obydwa kolorki super!! Takiego malinowego jak masz na pazurkach szukam od 2 lat i.. jeszcze nie znalazłam, a tu proszę bardzo A wzorek jest mega świetny!!! Jaki równy!!! Jednak miałam rację, że masz talent
I zdecydowanie widać, że pazurki mają się coraz lepiej, i pięknie sobie rosną


Rozjechany to rozjechany ale i tak mnie również się podoba


Śliczna czerwień


Kolorek ładniusi, tylko te prześwity nie bardzo. Ale co tam, następnym razem położysz 4 warstwy i będzie już cud miód i orzeszki



Jakie śliczne Takie delikatne, subtelne, może nieco romantyczne Boskie Masz pokazywać Bo naprawdę masz co .

Ja zaczynam IV rok administracji w tym roku A później planuje zasilić szeregi... policji
Póki co ciao laseczki, bo uciekam na babski ploteczki A Wam życzę miłego wieczorku i do jutra
wez mnie nawet nie denerwuj bo nie sa sliczne

o jak dobrze! bede miec znajoma w policji przydasz się,bo coś ostatnio policja koniecznie chce zobaczyć moje zdjęcie w dowodzie w ciągu tych wakacji zarobiłam 3 mandaty
Cytat:
Napisane przez madziuunia Pokaż wiadomość
Jak tak oglądam te Wasze pazurki... są śliczne !! Takie dłuuugie... co jedne to ładniejsze Ja mam takie ledwo ledwo : jak sie nie złamią, to się rozdwajają...i tak na zmiane Zarzywam juz z 3 miesiace witamine A+E ale chyba poprawa jest minimalna.... no cóż.... Muszę się Waszymi pocieszyć
poka poka!

wez sobie kuc serum z wibo z wapniem i witaminą C-działa!
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:23   #2713
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Lakier to Golden Rose ale zdrapałam z nudów naklejke i nie wiem jaki numerek ale to jest nowy,nie pokazywalalm jeszcze go

o kurcze studiujesz to co od bardzo dawna ja chciałam ale do Warszawy mi trochę daleko,a nigdzie w koło mnie nie ma geozdezji;/ a ide do Poznania mam nadzieje ze jakos to bedzie ale powiem szczerze ze mnie troche uspokoilas

ale Ci dobrze! przystojni sa faceci na polbudach?


dzięki
Nowy i już naklejkę oderwała, zołza jedna..

Mi się geodezja zamarzyła w 2 klasie LO, a byłam w klasie o profilu mocno nieścisłym W trzy miesiące (zaczęłam tydzień po studniówce) sama podgoniłam fizykę tak, żeby się dostać, a teraz świata poza geodezją nie widzę Choć jak już zaczęłam pracować to niestety nie jest tak fajnie, jak myślałam, że będzie, bo jednak kobiety są inaczej traktowane niż faceci. A na uczelni panów sporo, jak to na polibudzie Zdarzają się i ładni i trochę mniej ładni (vide kawały o panach z politechnik), ale mój wydział akurat jest tym ładniejszym W ogóle geodezja jest jednym z najbardziej sfeminizowanych kierunków na politechnice, nad czym ubolewam
Dasz radę!
emha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:25   #2714
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

O dzieki Nadziejka Kupie sobie to jutro napewno skoro dziala to wyprubuje, moze akurat
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:37   #2715
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Nowy i już naklejkę oderwała, zołza jedna..

Mi się geodezja zamarzyła w 2 klasie LO, a byłam w klasie o profilu mocno nieścisłym W trzy miesiące (zaczęłam tydzień po studniówce) sama podgoniłam fizykę tak, żeby się dostać, a teraz świata poza geodezją nie widzę Choć jak już zaczęłam pracować to niestety nie jest tak fajnie, jak myślałam, że będzie, bo jednak kobiety są inaczej traktowane niż faceci. A na uczelni panów sporo, jak to na polibudzie Zdarzają się i ładni i trochę mniej ładni (vide kawały o panach z politechnik), ale mój wydział akurat jest tym ładniejszym W ogóle geodezja jest jednym z najbardziej sfeminizowanych kierunków na politechnice, nad czym ubolewam
Dasz radę!
a bo siedziałam i czekałam na egzamin na prawko i się denerwowałam i musiałam czymś ręce zając

ja byłam na humanistyczno-prawnym więc o kant dupy można rozbić moje przygotowanie scisłeale jakoś tepa z scisłych nie jestem,podobno nawet jestem zdolna ale w ch*j leniwa(tak mi powiedziała nauczycielka od matmy) a to jak Cię traktują,gorzej? no znając moje szczeście trafię na panów niczym z filmu "frajerzy" muszę dać! wole jakoś przemęczyć się te 5 lat a pozniej mieć wieksze szanse na pracę,niż po moich humanistycznych kierunkach ale dzięki Ci bardzo,bo coraz bardziej podoba mi się moja decyzja

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Olus_ Pokaż wiadomość
No przede mną życie studenckie dopiero się rozpocznie
Będę studiować nauki społeczne w stolicy.
moja działka
Cytat:
Napisane przez madziuunia Pokaż wiadomość
O dzieki Nadziejka Kupie sobie to jutro napewno skoro dziala to wyprubuje, moze akurat
oby pomogło a kosztuje 5 zl więc nawet jesli to kit tam z nim
__________________
oj tam,oj tam...

Edytowane przez Nowa_Nadzieja
Czas edycji: 2010-08-30 o 17:40
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:38   #2716
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

a ja juz po studiach, jeszcze tylko mgr zostala i bede mgr inz informatyki ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:04   #2717
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
a bo siedziałam i czekałam na egzamin na prawko i się denerwowałam i musiałam czymś ręce zając

ja byłam na humanistyczno-prawnym więc o kant dupy można rozbić moje przygotowanie scisłeale jakoś tepa z scisłych nie jestem,podobno nawet jestem zdolna ale w ch*j leniwa(tak mi powiedziała nauczycielka od matmy) a to jak Cię traktują,gorzej? no znając moje szczeście trafię na panów niczym z filmu "frajerzy" muszę dać! wole jakoś przemęczyć się te 5 lat a pozniej mieć wieksze szanse na pracę,niż po moich humanistycznych kierunkach ale dzięki Ci bardzo,bo coraz bardziej podoba mi się moja decyzja
Z tą pracą chodziło mi o to, że facet zawsze się przyda, bo wysyłają go w teren na pomiary, natomiast kobit raczej nie wysyłają, my grzejemy tyłki przy biurkach i odwalamy raczej papierkową robotę - to tak w mocnym uproszczeniu Ale w budownictwie pewnie będziesz miała podobnie, zanim kobieta się wybije i poznają jej wartość to musi się więcej natrudzić niż facet.
Co do pracy-właśnie dlatego wybrałam geodezję Myślałam, że zarobię kokosy, a już widzę, że daleko do tego będzie, ale chociaż z pracą łatwiej. Wybierając profil w lo też myślałam nad rzeczami typu socjologia, stosunki, ale po tym z pracą ciężko. Zresztą z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nie wiem co mi z tymi kierunkami do głowy wtedy strzeliło

Offtopuję strasznie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a ja juz po studiach, jeszcze tylko mgr zostala i bede mgr inz informatyki ;]
To co się tak lenisz z tym mgr? Ja już pani inżynier
emha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:05   #2718
Olus_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 65
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Trudna jest informatyka?
Olus_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:13   #2719
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

jak nie umiesz matematyki to tak
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 18:16   #2720
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Z tą pracą chodziło mi o to, że facet zawsze się przyda, bo wysyłają go w teren na pomiary, natomiast kobit raczej nie wysyłają, my grzejemy tyłki przy biurkach i odwalamy raczej papierkową robotę - to tak w mocnym uproszczeniu Ale w budownictwie pewnie będziesz miała podobnie, zanim kobieta się wybije i poznają jej wartość to musi się więcej natrudzić niż facet.
Co do pracy-właśnie dlatego wybrałam geodezję Myślałam, że zarobię kokosy, a już widzę, że daleko do tego będzie, ale chociaż z pracą łatwiej. Wybierając profil w lo też myślałam nad rzeczami typu socjologia, stosunki, ale po tym z pracą ciężko. Zresztą z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nie wiem co mi z tymi kierunkami do głowy wtedy strzeliło

Offtopuję strasznie



To co się tak lenisz z tym mgr? Ja już pani inżynier
oj tam oj tam obie damy rade! i zobaczysz bedziemy lepsze niz faceci! a ja tam sie kokosow nie spodziewam,tylko marzy mi sie praca w zawodzie a nie jak po politologi w mc donaldzie

oj bardzo dzisiaj nam temat uciekł
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:32   #2721
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

No to ja dodaję grzecznie pazury. Nie wiem, jakoś zbyt cukierkowo mi w nich, choć może po prostu już się odzwyczaiłam od różu. Ale lakier gorąco polecam, pierwszy róż, który kryje idealnie przy jednej warstwie (ja mam dwie).

Edytowane przez emha
Czas edycji: 2010-08-30 o 18:34
emha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:41   #2722
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość


przelamuje sie i pokazuje pazurki wiem nie sa super,no ale co ja poradze na kciuke jest plamka z lakieru,dopiero na zdjeciu ja zauwazylam a na innych nie jest pozalewane lakierem tylko to jest kremik nivea,zostal mi przy skorkach

no wlasnie pochwalcie sie co studiujecie

ja na razie nie wiem,tkwie w prozni nie dostalam sie na moje wymarzone stosunki miedzynarodowe i teraz prawdopodobnie ide na zaoczne na budownictwo ale boje sie jak cholera,bo nigdy nie bylam mega asem ze scislych

emha a Ty?
śliczne!

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
No to ja dodaję grzecznie pazury. Nie wiem, jakoś zbyt cukierkowo mi w nich, choć może po prostu już się odzwyczaiłam od różu. Ale lakier gorąco polecam, pierwszy róż, który kryje idealnie przy jednej warstwie (ja mam dwie).
kolorek cudny Twoje pazurki też nie widziałam nigdzie tej serii Eveline chyba..


a ja jestem turystka
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:48   #2723
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
No to ja dodaję grzecznie pazury. Nie wiem, jakoś zbyt cukierkowo mi w nich, choć może po prostu już się odzwyczaiłam od różu. Ale lakier gorąco polecam, pierwszy róż, który kryje idealnie przy jednej warstwie (ja mam dwie).
śliczneeeeeeee! długość imponująca a kolorek boski
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:49   #2724
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
No to ja dodaję grzecznie pazury. Nie wiem, jakoś zbyt cukierkowo mi w nich, choć może po prostu już się odzwyczaiłam od różu. Ale lakier gorąco polecam, pierwszy róż, który kryje idealnie przy jednej warstwie (ja mam dwie).
cudownejak ja tesknie za dlugimi paznociami
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
śliczne!



kolorek cudny Twoje pazurki też nie widziałam nigdzie tej serii Eveline chyba..


a ja jestem turystka
dziękuje

który rok?
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:08   #2725
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

2 za mną
teraz praca i obrona - masakra jednym słowem ;/
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:24   #2726
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

zakupki przedodwykowe:
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:31   #2727
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
zakupki przedodwykowe:
fajny ten z prawej
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:00   #2728
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

ten z lewej też


ja właśnie skończyłam malować
a że pomysłu nie miałam to walnęłam french z panterką na dwóch
nie ma się czym chwalić

Nadziejko wcale nie masz takich króciutkich paznokci
a kolorek jaki ładny

emha doskonałe w każdym calu

oj a mi tam daleko jeszcze do studiów
teraz czeka mnie ciężki rok bo ostatnia czwarta klasa technikum fryzjerskiego
a po tym raczej pracy nie znajdę więc na jakieś kursy trza będzie zarobić
a o studiach myślałam może coś z wizażem
ale jeszcze dużo czasu do przemyślenia
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:07   #2729
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
ten z lewej też


ja właśnie skończyłam malować
a że pomysłu nie miałam to walnęłam french z panterką na dwóch
nie ma się czym chwalić

Nadziejko wcale nie masz takich króciutkich paznokci
a kolorek jaki ładny

emha doskonałe w każdym calu

oj a mi tam daleko jeszcze do studiów
teraz czeka mnie ciężki rok bo ostatnia czwarta klasa technikum fryzjerskiego
a po tym raczej pracy nie znajdę więc na jakieś kursy trza będzie zarobić
a o studiach myślałam może coś z wizażem
ale jeszcze dużo czasu do przemyślenia
noo z lewej też
ja idę do 3 tech. więc jeszcze dalej
technikum ekonomiczne - rachunkowość i finanse
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:34   #2730
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
No to ja dodaję grzecznie pazury. Nie wiem, jakoś zbyt cukierkowo mi w nich, choć może po prostu już się odzwyczaiłam od różu. Ale lakier gorąco polecam, pierwszy róż, który kryje idealnie przy jednej warstwie (ja mam dwie).

śliczne
a kolor lakieru




Ależ ja tu dawno nie zaglądałam
Idę dalej oglądać Wasze cudne pazurki...



i od razu pokazuję swoje króciaki
Załącznik 3373963
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.