Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 08:40   #3121
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wczoraj rozczłonkowałam kolejną paczkę z BU

No i tak:

Olejek myjący pomarańczowy - stosowałam pierwszy raz i faktycznie ładnie zmywa buzię. Oczy też zmyłam, ale niedokładnie. Za bardzo jestem przyzwyczajona do oddzielnego demakijażu oczu, więc olejku będę używać tylko do mycia buzi. No i fakt, cera po nim rzeczywiście jest miękka.

Hydrolat oczarowy - nie mogę zdzierżyć jego zapachu, ale nauczę się go tolerować. Poza tym świetnie odświeża i oczyszcza skórę, tak jak neroli, który właśnie mi się skończył. Na szyi miałam kilka krostek. Wczoraj przetarłam je hydrolatem 3 razy, za każdym razem długo i dokładnie nacierałam. Zaczęły się goić i już nie bolą Czyli działa

Masło jojoba - w jedną noc zrobiło ze skórą to, czego nie potrafił zrobić dobry krem nawilżający przez tydzień! Fakt, tłuste, jak to masło, ale stosowane na noc zdziała wiele dobrego Miałam suche, pozadzierane skórki, zwłaszcza na nosie i czole, które koszmarnie wyglądały pod makijażem. Dziś już ich nie mam! Jupi No i cera gładsza, nie to co ostatnimi czasy... I jak makijaż ładnie wygląda Więc teraz masło idzie na noc, na zmianę z serum lemon eko, które ostatnio przestało jakoś działać jak na początku, ale mam nadzieję, że skóra się ładnie zregeneruje.

To na razie tyle.
Mam nadzieję, że taki opis komuś rozjaśni myśli i pomoże w przyszłych zakupach

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
a ja wam powiem, że moje zamówienie przyszło błyskawicznie, zapłaciłam i zaraz mi wysłali

i muszę się przyznać że po kilku dniach stasowania olejku monoi plus zel hialuronowy (tak jak zalecają jako dwufazowy nawilżacz) od razu widzę poprawę - odkąd rozpoczęła się zima i okres grzewczy nie mogłam dać sobie rady z suchymi skórkami które się pojawiały wokół nosa i na czole, odkąd używam ww. nie mam skórek a to zaledwie kilka razy
Też mam olej monoi
Ale jeszcze nie zaczęłam go stosować.
Zastosuję go dziś po kąpieli i zobaczymy efekt.
Ale ciekawie pachnie, prawda?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-01-21 o 08:41
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 13:13   #3122
behata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 135
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy któraś z Was używała serum rozjaśniającego? Jeśli tak to poproszę o napisanie swoich wrażeń
__________________
Moje zdjęcia:
KLIK & KLIK
behata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 18:12   #3123
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja nie jestem zadolowolona
olej tamanu
na początku dobrze działał teraz porażka
z serum eko lemon, chyba olejek z wiesiołka zaczął mnie zapychać
tak samo serum z granatu jakoś do niczego
serum na bllizny też mnie zapychało (tylko co )

jestem zadowolona z
wszystkich olejków myjących
żelu hialoronowego
pudrów bambusowego i innych takich
oleju z kocanki
ktorego dodaję do własnoręcznie ukręconego żelu pod oczy
kocham też olejek pichtowy
ale to nie z BU

teraz czekam na skwalen z BU
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2011-01-21 o 19:57
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 23:54   #3124
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Stosowałyście może olej avokado na twarz?
(Muszę poczekać aż nazbiera mi się więcej rzeczy do kupienia na BU,bo jak na razie brałabym tylko olej tamanu więc mało opłacalnie by to wyszło z kosztami przesyłki )
Tak się zastanawiam czy avokado nie zapycha..
Muszę wspomagać się olejami do kremów lub solo,a ten można dostać na dozie.
Zależy mi na niezapychajacym oleju,ktory kupię gdzieś na miejscu właśnie.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-01-21 o 23:56
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:34   #3125
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zauważyłam, że kończy mi się olejek pomarańczowy i już się stresuję, czym będę myła twarz Inne produkty z BU jeszcze mam, a nie opłaca mi się robić zamówienia dla samego olejku.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:10   #3126
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:15   #3127
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

To może jakieś zamówienie zbiorowe?
12 osób po jednej rzeczy gdyby wzięło to wychodziłoby 1 zł za przesyłkę na spółkę.
No a później można do siebie listem wysłać jedną rzecz,więc koszt ok.4zł jeśli to coś dość lekkiego.
Też mi tylko jednej rzeczy potrzeba
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-01-23 o 18:17
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 18:59   #3128
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że kończy mi się olejek pomarańczowy i już się stresuję, czym będę myła twarz Inne produkty z BU jeszcze mam, a nie opłaca mi się robić zamówienia dla samego olejku.
Loouisse, to zamów sobie od razu dwa, wtedy będziesz spokojna na dłużej
Ja tak zrobiłam z hydrolatami i wzięłam od razu trzy

No i jak według Ciebie olejek się sprawuje?
Dla mnie git

P.S. Nie wiem jak to robicie, że potrzebujecie tylko JEDNEJ rzeczy bo ja jak potrzebuję jednej, to zaraz mi wychodzi lista
"Bo to, to i tamto na pewno przyda mi się później..."
Człowiek to pazerna istota
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:04
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:57   #3129
sylazbarc
Raczkowanie
 
Avatar sylazbarc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 60
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja niedawno co zamawiałam, a już bardzo żałuję, że nie zamówiłam sobie
serum flavo C i serum migdałowego i pewnie jeszcze z 2 inne rzeczy tez bym wzięła Teraz będe musiała odczekać z 2-3 tyg. żeby mnie mąż z domu nie wygnał

och człowiek to rzeczywiście pazerna istota
sylazbarc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:24   #3130
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sylazbarc Pokaż wiadomość
A ja niedawno co zamawiałam, a już bardzo żałuję, że nie zamówiłam sobie
serum flavo C i serum migdałowego i pewnie jeszcze z 2 inne rzeczy tez bym wzięła Teraz będe musiała odczekać z 2-3 tyg. żeby mnie mąż z domu nie wygnał

och człowiek to rzeczywiście pazerna istota
Nie miałam ani jednego, ani drugiego serum.
Jak się sprawdzają?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:54   #3131
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
To może jakieś zamówienie zbiorowe?
12 osób po jednej rzeczy gdyby wzięło to wychodziłoby 1 zł za przesyłkę na spółkę.
No a później można do siebie listem wysłać jedną rzecz,więc koszt ok.4zł jeśli to coś dość lekkiego.
Też mi tylko jednej rzeczy potrzeba
Pewni i mi by się nagle przypomniała jakaś pilna potrzeba
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 09:06   #3132
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Pewni i mi by się nagle przypomniała jakaś pilna potrzeba
Ja jestem taka nawiedzona, że dopiero co kupiłam hydrolaty, a już myślę, że niedługo się skończą bo tak mi ich szybko ubywa...
To jest dopiero schiza
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:59   #3133
sylazbarc
Raczkowanie
 
Avatar sylazbarc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 60
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie miałam ani jednego, ani drugiego serum.
Jak się sprawdzają?
no ja też ... ale czytałam wiele pozytywnych opinii dlatego, żałuję, że nie kupiłam bo juz mnie kusi by wytestować
sylazbarc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:02   #3134
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sylazbarc Pokaż wiadomość
no ja też ... ale czytałam wiele pozytywnych opinii dlatego, żałuję, że nie kupiłam bo juz mnie kusi by wytestować
Że też my jeszcze mamy twarz i jakąś skórę na niej...
I czy się to testowanie na nas nie zemści
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:47   #3135
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kochane napiszcie coś na temat serum migdałowego Jak efekty? Jaka cera jest po nim? Ja mam azelo-oliwkowe ale strasznie mnie kusi serum migdałowe
Ciągle bije się z myślami na zakup czegoś nowego. Moje drzwi z lodówki uginają się pod naporem naturalnych kosmetyków, nie mówiąc już o portwelu
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:48   #3136
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Też mam chrapkę na migdałka.
Obecnie używam toniku AHA/BHA 10% (2x w tyg.) na zmianę z flavo C i się zastanawiam, czy nie byłoby zbrodnią wprowadzić jeszcze migdałka...
Czy nie za dużo szczęścia na raz?
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:55   #3137
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Kochane napiszcie coś na temat serum migdałowego Jak efekty? Jaka cera jest po nim? Ja mam azelo-oliwkowe ale strasznie mnie kusi serum migdałowe
Ciągle bije się z myślami na zakup czegoś nowego. Moje drzwi z lodówki uginają się pod naporem naturalnych kosmetyków, nie mówiąc już o portwelu
A jak się sprawuje azelo?
Bo kupiłam i niedługo będę je robiła.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:06   #3138
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A jak się sprawuje azelo?
Bo kupiłam i niedługo będę je robiła.
Moja cera uwielbia to serum. Rozjaśnia ją, fajnie nawilża i likwiduje wypryski
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:19   #3139
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Moja cera uwielbia to serum. Rozjaśnia ją, fajnie nawilża i likwiduje wypryski
a nadaje się pod makijaż, tak jak sugerują na biochemii? szukam jakiegoś lekkiego kremiku na lato, co nawilży, delikatnie zmatowi i będzie ładnie wyglądać pod makijażem
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 16:36   #3140
edzia1978
Rozeznanie
 
Avatar edzia1978
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny od 6 dni uzywam triacneal.stosuje go na razie codzinnie.mam cere tłustą nawet bardzo do tego troche krostek i przebarwien.chce sobie kupic taki tonik
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha8.html
jak to pogodzic z triacnealem.nie czuje nic po jego zastosownaiu zadnego pieczenia sciągania itp.jakie serum dobre jest na zmarszczki?tzn zeby ich nie mieć
edzia1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:38   #3141
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a nadaje się pod makijaż, tak jak sugerują na biochemii? szukam jakiegoś lekkiego kremiku na lato, co nawilży, delikatnie zmatowi i będzie ładnie wyglądać pod makijażem
Myślę, że na lato będzie w sam raz
Tak, ale zostawia taką delikatną lepką powłoczkę i niektórym może to przeszkadzać.

Ja na serum nakładam jeszcze żel hialuranowy w połączeniu z olejami
Czasem też nakładam solo na noc

Edytowane przez durka
Czas edycji: 2011-01-24 o 19:40
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:38   #3142
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Loouisse, to zamów sobie od razu dwa, wtedy będziesz spokojna na dłużej
Ja tak zrobiłam z hydrolatami i wzięłam od razu trzy
Zawsze zamawiam 2 sztuki hydrolatów, tak samo z olejkami. Jako pierwszy zużyłam egzotyczny, bo dla mnie nowość, więc pokusa ogromna. Zawsze mnie korci, żeby napocząć to czego jeszcze nie używałam.

Wszystkie olejki działają tak samo dobrze, jednak pomarańczowy ma cudownie orzeźwiający zapach i już pozostanę mu wierna.

Jakoś tak dziwnie wyszło tym razem, że kosmetyki z BU kończą mi się nierównomiernie.
Mam niedokończone 2 hydrolaty, serum azelo-oliwkowe, tonik PHA. Niektórych rzeczy boję się kupić w kilku egzemplarzach, żeby mi się nie przeterminowały zanim zużyję, sera na przykład mam dość długo. Z zielonej herbaty musiałam użyć na ciało, bo kres ważności był bliski. A że strasznie kuszą mnie produkty, których nie używałam, to mam poważny dylemat przy składaniu zamówienia. Zazwyczaj wygląda to tak, że wkładam dużo do koszyka, po czym edytuje go co jakiś czas i większość wyrzucam.

Cytat:
P.S. Nie wiem jak to robicie, że potrzebujecie tylko JEDNEJ rzeczy bo ja jak potrzebuję jednej, to zaraz mi wychodzi lista
"Bo to, to i tamto na pewno przyda mi się później..."
Człowiek to pazerna istota
Potrzebować przed wejściem na stronę, a potrzebować po wejściu, to dwie różne potrzeby. Ta druga znacznie silniejsza. W tym momencie potrzebuję tylko olejku, ale tak naprawdę to potrzebuję też oleju kokosowego i jakiegoś serum antyoksydacyjnego, ale z drugiej strony jest świadomość, że w domu stoi kilka pudełek z maskami do włosów i serum azelo-oliwkowe . Rozsądek czasem daje znać i mówi

Tak naprawdę to przydałoby mi się prawie wszystko
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:46   #3143
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny czy uzywajac serum migdałowego w zimie wystarczy sam podkład z filtrem 15? Nie chce mi się bawić w filtry i się zastanawiam czy jest sens zamawiać...
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 22:51   #3144
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy uzywajac serum migdałowego w zimie wystarczy sam podkład z filtrem 15? Nie chce mi się bawić w filtry i się zastanawiam czy jest sens zamawiać...
Wydaje mi się, że jest.
Kwas migdałowy nie jest fotouczulający. Filtr 15 powinien się sprawdzić tym bardziej, że słonecznych dni jest jak na lekarstwo. Jeśli jednak zamierzasz pobrzebywać na słoneczku to polecam coś dodatkowego.

Edzia1978: dziewczyny od 6 dni uzywam triacneal.stosuje go na razie codzinnie.mam cere tłustą nawet bardzo do tego troche krostek i przebarwien.chce sobie kupic taki tonik
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha8.html
jak to pogodzic z triacnealem.nie czuje nic po jego zastosownaiu zadnego pieczenia sciągania itp.jakie serum dobre jest na zmarszczki?tzn zeby ich nie mieć

sama się zastanawiam odnośnie tego toniku. Mam 10%. Zamierzam sobie kupić triacneal. Jak się sprawuję? On sam w sobie złuszcza, bo ma w składzie kwas glikolowy. Ja mam w planach zastosować tonik raz w tyg, a na to nawilżacz już bez kremu. Jak przeszukasz odpowiednie wątki daj mi proszę znać na priv.

Sama zakupiłam sobie niedawno serum z wit. C 10% i jak dla mnie super. Świetnie się wchłania, cera jest nawilżona (zastosowałam po kwasach).

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2011-01-24 o 22:59
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:25   #3145
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Moja cera uwielbia to serum. Rozjaśnia ją, fajnie nawilża i likwiduje wypryski
Dziękuję
Jak się skończy lemon eko, ukręcę azelo
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:19   #3146
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

U mnie serum azelo wręcz powoduje wypryski na brodzie zamiast likwidować. Wcześniej miałam z zielonej herbaty i widziałam efekty- cera była ładniejsza. Po azelo efektów pozywnych nie widzę i do tego mam wrażenie, że skóra jest po nim zaczerwieniona. Dla porównania kupię inne rozjaśniające, bo może moja skóra o prostu nie da się rozjaśnić
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:33   #3147
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
U mnie serum azelo wręcz powoduje wypryski na brodzie zamiast likwidować. Wcześniej miałam z zielonej herbaty i widziałam efekty- cera była ładniejsza. Po azelo efektów pozywnych nie widzę i do tego mam wrażenie, że skóra jest po nim zaczerwieniona. Dla porównania kupię inne rozjaśniające, bo może moja skóra o prostu nie da się rozjaśnić
u mnie jest podobnie... niby wypryski szybciej się goją, ale cały czas mam nowe... teraz zastanawiam się między lemon a migdałem
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:31   #3148
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
u mnie jest podobnie... niby wypryski szybciej się goją, ale cały czas mam nowe... teraz zastanawiam się między lemon a migdałem
U mnie lemon po jakimś czasie przestał działać i musiałam zrobić przerwę w stosowaniu, żeby odzwyczaić skórę.
Teraz znowu jest ok
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:38   #3149
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wczoraj dostałam info z BU, że paczka została wysłana i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu dzisiaj już do mnie dotarła
Zasiadam więc do lektury i kręcę coś. Zaznaczam, że to moja pierwsza przygoda z tego rodzajem kosmetyków więc trzymajcie kciuki
A może jeszcze trochę Was pomęczę i napiszę co dostałam. Może podpowiecie co jak stosować (chociaż wiem, że już nie raz w tym temacie było o tym wspominane)
- hydrolat oczarowy
- hydrolat z kwiatu kocanki
- olejek myjący bezzapachowy
- olejek myjący pomarańczowy
- serum- olejek regulujący LEMON EKO
- puder bambusowy z jedwabiem
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:44   #3150
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam info z BU, że paczka została wysłana i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu dzisiaj już do mnie dotarła
Zasiadam więc do lektury i kręcę coś. Zaznaczam, że to moja pierwsza przygoda z tego rodzajem kosmetyków więc trzymajcie kciuki
A może jeszcze trochę Was pomęczę i napiszę co dostałam. Może podpowiecie co jak stosować (chociaż wiem, że już nie raz w tym temacie było o tym wspominane)
- hydrolat oczarowy
- hydrolat z kwiatu kocanki
- olejek myjący bezzapachowy
- olejek myjący pomarańczowy
- serum- olejek regulujący LEMON EKO
- puder bambusowy z jedwabiem
Według mnie serum lemon najlepiej współgra z żelem hialuronowym, nie jest wtedy takie tłuste, lepiej się wchłania i bardziej nawilża
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.