Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-27, 23:08   #2281
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Ja pomimo że jestem w kwestii kolorówki bardzo rozrzutna, to mam duże opory przed inwestowaniem dużej kasy w pędzle... Z MAC skusiłam się tylko na 217. Za to na potęgę kupuję Hakuro... Uważacie że warto inwestować w pędzel ponad 100zł?
Warto, poniewaz macowe pędzle mają rewelacyjna trwałość, mało co je rusza.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 23:50   #2282
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Ja pomimo że jestem w kwestii kolorówki bardzo rozrzutna, to mam duże opory przed inwestowaniem dużej kasy w pędzle... Z MAC skusiłam się tylko na 217. Za to na potęgę kupuję Hakuro... Uważacie że warto inwestować w pędzel ponad 100zł?
ja uważam, że warto, miałam kilka tańszych pędzli (Sephora, zoeva) i moim zdaniem są ok dla początkującej osoby (bo po co przepłacać jak nie wiesz czy w ogóle będziesz się dużo malować) ale jak już wiesz, że to Ci się podoba to warto mieć dobre narzędzia...
Poza tym, niczym mi się nie blenduje tak dobrze jak 217. Oczywiście, MAC ma też kilka słabszych pędzli jak dla mnie... Ale te o których rozmawiamy są według mnie warte swojej ceny.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 07:13   #2283
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny tego pędzla 138 raczej nie wycofali, bo na amerykańskiej stronie maca jest, tylko u nas na niemieckiej go nie ma. Zle się wyrazilam, przepraszam za zamieszanie. A tak apropos nie wiecie, czy z USA wysyłają do Niemiec, ponieważ nie umialam tej informacji znaleźć a przyznać musze ze mój angielski jest slabiutki
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 11:04   #2284
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Niestety dziś stwierdziłam że nie wygram z moim uczuleniem na MACowe cienie i wystawiłam je na allegro... Kolory Naked Lunch, Satin Taupe, Beauty Marked i Trax. Żal mi strasznie, co jak co ale MAC kolory ma rewelacyjne Może kiedyś mi się odmieni
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 16:01   #2285
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, widzę że rozkręcił się temat 217, mam dwie od roku, intensywnie obydwie są używane bo dość dużo maluję i generalnie codziennie są prane, ale piorę je w delikatnym naturalnym szamponie (Alverde) i niestety, ale włosie pędzla dosłownie twardnieje :| i malowanie nimi coraz mniej sprawia mi przyjemność, dalej oczywiście sprawdza się w roli tego idealnego jednego pędzla do całego makijażu, ale nie mam pomysłu czy da się go jakoś zmiękczyć?
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 16:12   #2286
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę że rozkręcił się temat 217, mam dwie od roku, intensywnie obydwie są używane bo dość dużo maluję i generalnie codziennie są prane, ale piorę je w delikatnym naturalnym szamponie (Alverde) i niestety, ale włosie pędzla dosłownie twardnieje :| i malowanie nimi coraz mniej sprawia mi przyjemność, dalej oczywiście sprawdza się w roli tego idealnego jednego pędzla do całego makijażu, ale nie mam pomysłu czy da się go jakoś zmiękczyć?
też jestem ciekawa, ale w sumie się nie dziwie po tak długim czasie i częstych praniach. Ja ostatnio kupiłam płyn do mycia pędzli elf w sprayu i super się sprawdza - włosie się nie strzępi, odkaża, bardzo szybko schnie
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 16:13   #2287
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę że rozkręcił się temat 217, mam dwie od roku, intensywnie obydwie są używane bo dość dużo maluję i generalnie codziennie są prane, ale piorę je w delikatnym naturalnym szamponie (Alverde) i niestety, ale włosie pędzla dosłownie twardnieje :| i malowanie nimi coraz mniej sprawia mi przyjemność, dalej oczywiście sprawdza się w roli tego idealnego jednego pędzla do całego makijażu, ale nie mam pomysłu czy da się go jakoś zmiękczyć?
Sprobuj nałożyc odzywke do wlosow
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 16:18   #2288
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Sprobuj nałożyc odzywke do wlosow
Polecam żółtą Timotei, dobrze zmiękcza
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 16:23   #2289
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Sprobuj nałożyc odzywke do wlosow
O, nawet nie pomyślałam Będę musiała spróbować, ciekawe czy coś to da. Mam trochę pędzli z Hakuro, Maestro oraz Zoevy i również ich dość często używam, często piorę i nawet po wielu praniach w tym samym szamponie co 217 nie zauważyłam, aby u któregoś z tych trzech firm włosie tak bardzo się zmieniło/stwardniało. Trochę jestem rozczarowana pod tym kątem, bo planuję zakup kolejnej 217, może od razu od pierwszego prania będę go odżywiała Może faktycznie jeżeli bym traktowała pędzle płynem specjalnie do tego przeznaczonym, inaczej by się one zachowywały?
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:33   #2290
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę że rozkręcił się temat 217, mam dwie od roku, intensywnie obydwie są używane bo dość dużo maluję i generalnie codziennie są prane, ale piorę je w delikatnym naturalnym szamponie (Alverde) i niestety, ale włosie pędzla dosłownie twardnieje :| i malowanie nimi coraz mniej sprawia mi przyjemność, dalej oczywiście sprawdza się w roli tego idealnego jednego pędzla do całego makijażu, ale nie mam pomysłu czy da się go jakoś zmiękczyć?
przy baaaaaaaardzo intensywnym użytkowaniu tak się może dziać - nie oszukujmy się to nie są niezniszczalne produkty... Używaj i pierz intensywnie zoevę itp to będzie ten sam efekt.
Ja mam moją 217 pierwszą już hym z trzy lata, może ciut dłużej. Fakt, zmieniła swój kształt bo swego czasu to najpierw był jedyny pędzel, którego używałam, potem i tak używałam go codziennie kiedy kupiłam 239, poza tym ja średnio dbam o pędzle nie piorę tak często jak może powinnam ale często dezynfekuję w płynie MAcowym. I energicznie czyszczę w trakcie robienia makijażu o chusteczki lub papierowy ręcznik. Także moje włosie się skróciło o 1/3 mniej więcej... ale nadal jest miękki i nadal świetnie blenduje
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:51   #2291
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
przy baaaaaaaardzo intensywnym użytkowaniu tak się może dziać - nie oszukujmy się to nie są niezniszczalne produkty... Używaj i pierz intensywnie zoevę itp to będzie ten sam efekt.
Ja mam moją 217 pierwszą już hym z trzy lata, może ciut dłużej. Fakt, zmieniła swój kształt bo swego czasu to najpierw był jedyny pędzel, którego używałam, potem i tak używałam go codziennie kiedy kupiłam 239, poza tym ja średnio dbam o pędzle nie piorę tak często jak może powinnam ale często dezynfekuję w płynie MAcowym. I energicznie czyszczę w trakcie robienia makijażu o chusteczki lub papierowy ręcznik. Także moje włosie się skróciło o 1/3 mniej więcej... ale nadal jest miękki i nadal świetnie blenduje
Ale przynajmniej pędzle MACa nie zmieniają się na przestrzeni lat... Ja 217 mam u siebie od kilku miesięcy dopiero, wcześniej miałam Hakuro i Maestro te niby odpowiedniki 217, ale jednak co MAC to MAC... Ostatnio podjęłam decyzję, że będę stopniowo wymieniać moje pędzle na maczki, bo to zupełnie inny komfort pracy jest
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 18:00   #2292
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ale przynajmniej pędzle MACa nie zmieniają się na przestrzeni lat... Ja 217 mam u siebie od kilku miesięcy dopiero, wcześniej miałam Hakuro i Maestro te niby odpowiedniki 217, ale jednak co MAC to MAC... Ostatnio podjęłam decyzję, że będę stopniowo wymieniać moje pędzle na maczki, bo to zupełnie inny komfort pracy jest
u mnie ostatnio zagościło kilka fajnych no nameów które jednak w MACu nie mają swoich odpowiedników - więc stąd no name
poza tym mam jeden skośny sephory do brwi i jeden duży do pudru z Inglota bo jest miękki i puchaty i chyba lepszy niż macowa 150 któa mnie trochę drapie...
Reszta to MAC <3 one są genialne!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 18:06   #2293
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
przy baaaaaaaardzo intensywnym użytkowaniu tak się może dziać - nie oszukujmy się to nie są niezniszczalne produkty... Używaj i pierz intensywnie zoevę itp to będzie ten sam efekt.
Ja mam moją 217 pierwszą już hym z trzy lata, może ciut dłużej. Fakt, zmieniła swój kształt bo swego czasu to najpierw był jedyny pędzel, którego używałam, potem i tak używałam go codziennie kiedy kupiłam 239, poza tym ja średnio dbam o pędzle nie piorę tak często jak może powinnam ale często dezynfekuję w płynie MAcowym. I energicznie czyszczę w trakcie robienia makijażu o chusteczki lub papierowy ręcznik. Także moje włosie się skróciło o 1/3 mniej więcej... ale nadal jest miękki i nadal świetnie blenduje
Nie zgodzę się akurat, Zoevę mam prawie już drugi rok i zanim kupiłam 217 często jej używałam, dzisiaj nadal wygląda jak funkiel nówka i jest nadal mięciutka, tyle że niestety wszystkie odpowiedniki z Z, hakuro czy maestro to mogą 217 trzonek pucować jedynie co się cieszę, to z tego faktu, że kształtu żaden pędzel nie zmienił
Ogólnie strasznie mnie kusi skunks MACowy i zastanawiam się czy warto wydać 46€ na niego Bo naczytałam się mnóstwa pozytywów jak i negatywów na jego temat :s a znowu jak zobaczyłam jak wygląda buzia po rozprowadzeniu podkładu tym pędzlem to prawie padłam na stoisku na podłogę

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-09-28 o 18:10
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 18:14   #2294
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się akurat, Zoevę mam prawie już drugi rok i zanim kupiłam 217 często jej używałam, dzisiaj nadal wygląda jak funkiel nówka i jest nadal mięciutka, tyle że niestety wszystkie odpowiedniki z Z, hakuro czy maestro to mogą 217 trzonek pucować jedynie co się cieszę, to z tego faktu, że kształtu żaden pędzel nie zmienił
Ogólnie strasznie mnie kusi skunks MACowy i zastanawiam się czy warto wydać 46€ na niego Bo naczytałam się mnóstwa pozytywów jak i negatywów na jego temat :s a znowu jak zobaczyłam jak wygląda buzia po rozprowadzeniu podkładu tym pędzlem to prawie padłam na stoisku na podłogę
to albo ja źle trafiłam, albo Ty dobrze, bo mam z zoevy odpowiednik 217 i jeszcze jeden inny pędzel i rozpuszyły się strasznie :/ a mają raptem rok czy półtora. I to się stało po kilku praniach, więc nie wyobrażam sobie ich po trzech latach.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 18:23   #2295
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że stan włosia po myciu pędzli naprawdę w dużym stopniu zależy od rodzaju wody, a przede wszystkim jej miękkości.
Ja swoich pędzli nie myję codziennie, a wodą to już w ogóle jedynie od czasu do czasu. Pędzle myję zasadniczo MACowym płynem, który je czyści, dezynfekuje i utrzymuje w dobrym stanie. Żeby włosie nie kruszyło się od nadmiernego tarcia w chusteczkę, przerzuciłam się na stosowanie do czyszczenia dużych płatków kosmetycznych.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 18:48   #2296
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to albo ja źle trafiłam, albo Ty dobrze, bo mam z zoevy odpowiednik 217 i jeszcze jeden inny pędzel i rozpuszyły się strasznie :/ a mają raptem rok czy półtora. I to się stało po kilku praniach, więc nie wyobrażam sobie ich po trzech latach.
A starannie i sumiennie nadawałaś im odpowiedni kształt po praniu? Bo cierpię na manię z nadawaniem kształtu i wszystkie pindzle mają póki co w miarę oryginalne kształty jeden jedyny który wygląda obecnie jak miotła to inglotowski 6SS, temu nic nie pomogło, ale teraz świetnie się spisuje przy utrwalaniu korektora puderm pod oczami

@OlaM na pewno jest to prawdą o czym piszesz, wiem że jakbym 2-3 razy wsadziła pędzle pod bieżącą wodą tutaj gdzie mieszkam miałabym kamienie na trzonkach dlatego przegotowuję wodę mineralną z butelki, czekam kiedy zrobi się ciepła coby się nie parzyć w łapki i piorę, później nadaję im kształt i sobie schną (nie wycieram w żaden ręcznik, chusteczki itp). Ale tak czy inaczej spróbuję sposobu z odżywką.

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-09-28 o 18:51
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 19:21   #2297
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

W MAC-u są już paletki quadów z LE Gogeous Eyes. Jak dla mnie kompletna porażka raz że połowa jest ze stałej, a te, które sa repromote to były niedawno wypuszczane w jakieś LE, albo sa słabymi lustrzakami. Gorszych quadów macowych dawno już nie widziałam ...... Nawet Macówka powiedziałam, ze nie ma o czym gadać.

Zaś z RiRi quad Her Coca jest fenomenalny jakościowo, pigmentacyjnie i kolorystycznie. Aczkolwiek bardzo dupowalny. 3 cienie z niej różnia się od tych ze stałej. Retrospeck jest bardziej zółty, Woodwinkek jasniejszy i zimny w przeciwieństwie do tego ze stałej, który jest ciemniejszy i ciepły, za Mulch jest ciemniejszy i podbity jakby bakłażanem lekko.

Quad Smoky Cocoa slabizna.

Szminka RiRi Woo jest obłedna. Dużo lepiej się nakłąda niż Ruby Woo z Retro Matte.
Talk That Talk w sumie ładny ciemny wiśniowy burgund ale nierównomiernie kolor się nanosi niestety.
Nude pasuje chyba z kolei mulatkom w typie Rihanny, zas pomarańczowa to sam błysk i nie w moim stylu.
Hibiscuss Kiss słaby. Bronzer leci w ceglasto-pomarancz. Roz w koral rozowy. Ale słaba pigmentacja.
Róz Bad Girl Gone Good jest mocno napigmentowany i leci w ceglasto-pomarańcz. Jak ktos takie lubi, to będzie zadowolony.
Kredki Pro Long do ust mają fajną trwałość.

A i baza kremowa niby ok, ale mnie kolor nie podszedł. Zreszta nie lubie tych baz kremowych z maca, miałam jedną i nie polubilismy się.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-09-28 o 19:25
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 22:58   #2298
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
A starannie i sumiennie nadawałaś im odpowiedni kształt po praniu? Bo cierpię na manię z nadawaniem kształtu i wszystkie pindzle mają póki co w miarę oryginalne kształty jeden jedyny który wygląda obecnie jak miotła to inglotowski 6SS, temu nic nie pomogło, ale teraz świetnie się spisuje przy utrwalaniu korektora puderm pod oczami
haha starannie i sumiennie, no nie wiem, nie gładzę ich jakoś specjalnie, ale tak - nadaję, układając, odpowiedni kształt włosiu. Poza tym, jak już pisałam, z MACowymi nic takiego się nie działo, a z innymi i owszem...

haha no bo w ogóle często trzeba się wykazać odrobina pomysłowości ) zawsze się znajdzie dla pędzla jakieś zadanie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 01:25   #2299
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Potwierdzam opinie Corii - Gorgeous Eyes tragicznej jakości, z części cieni nawet nie daje się porządnego swatcha zrobić - takie sa twarde i suche. Jedyna w miarę sensowna - i jakościowo i kolorystycznie - jest czwórka Pink Freeze i może ewentualnie się na nią skuszę (po uprzednim zrobieniu makijażu, jeśli efekt mnie nie zadowoli - odpuszczam).

Quady Riri takie sobie. Her Cocoa rzeczywiście jakościowo świetny, natomiast kolory wybitnie wtórne. Retrospeck, owszem, ciemniejszy od "permanentnego", za to niemalże dokładna kopia zeszłorocznej wersji z jesiennej kolekcji. Różnice pomiędzy Woodwinked dostrzegalne z bliska, zaś na odległość - stary i Riri - owy prezentują się prawie identycznie. Również "mulchopodobny" jeno niuansami się różni od dostępnego w stałej sprzedaży.
Smoked Cocoa - wielkie rozczarowanie. Cóż z tego, że kolorystycznie fajnie skomponowana, skoro jakość... spuśćmy zasłonę milczenia.

Z refleksem szachisty zachciało mi się Paint Potów Camel Coat i Layin' Law, oczywiście w Krakowie po nich ani śladu, nie wiadomo, kiedy znów się pojawią, cierpię zatem straszliwie, klnąc własną głupotę, ze na początku ich nie zgarnęłam
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 06:34   #2300
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czesc dziewczyny!
Bylam w tym wroclawskim MAC i to jest kompletna porazka... Nie bylo nic z tego, co chcialam... Obsluga fatalna, babeczka byla tak anemiczna, ze az chcialam ja przeprosic, ze w ogole cos chce... Chyba zaczne doceniac panie w Sephorze i Douglasie jestem bardzo zawiedziona, ze nie bylo nic z tego, co sobie zaplanowalam i wzielam od biedy cien w kremie, by stosowac jako baze. Mam nadzieje, ze bede zadowolona, macie jakes doswiadczenia z nimi? Poza tym super świetna promocja życia - -20% na uzywane, zmacane, zmasakrowane, w uszkodzonych opakowaniach kosmetyki... Ze im nie wstyd takie cos sprzedawac... No nic, widocznie ten sklep nie jest dla mnie
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 09:21   #2301
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
@OlaM na pewno jest to prawdą o czym piszesz, wiem że jakbym 2-3 razy wsadziła pędzle pod bieżącą wodą tutaj gdzie mieszkam miałabym kamienie na trzonkach dlatego przegotowuję wodę mineralną z butelki, czekam kiedy zrobi się ciepła coby się nie parzyć w łapki i piorę, później nadaję im kształt i sobie schną (nie wycieram w żaden ręcznik, chusteczki itp). Ale tak czy inaczej spróbuję sposobu z odżywką.
O matko, to Ty dla pędzli jesteś wybitnie troskliwa .
Mnie po prostu nie chce się bawić w takie ceregiele, bo jednak nieco leniwa jestem .
Poza tym trochę ich mam, więc taka metoda byłaby dla mnie zbyt czasochłonna. No i przede wszystkim ja wodę mam zbyt miękką, więc wszystkie pędzle strasznie mi się po myciu rozczapierzają, choć o nadawaniu kształtu nigdy nie zapominam .


Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!
Bylam w tym wroclawskim MAC i to jest kompletna porazka... Nie bylo nic z tego, co chcialam... Obsluga fatalna, babeczka byla tak anemiczna, ze az chcialam ja przeprosic, ze w ogole cos chce... Chyba zaczne doceniac panie w Sephorze i Douglasie jestem bardzo zawiedziona, ze nie bylo nic z tego, co sobie zaplanowalam i wzielam od biedy cien w kremie, by stosowac jako baze. Mam nadzieje, ze bede zadowolona, macie jakes doswiadczenia z nimi? Poza tym super świetna promocja życia - -20% na uzywane, zmacane, zmasakrowane, w uszkodzonych opakowaniach kosmetyki... Ze im nie wstyd takie cos sprzedawac... No nic, widocznie ten sklep nie jest dla mnie
No ja tam tak złych doświadczeń z tym salonem nie mam - wręcz przeciwnie .

A z brakami w towarze miałaś widać pecha .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 09:29   #2302
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

No ja tam tak złych doświadczeń z tym salonem nie mam - wręcz przeciwnie .

A z brakami w towarze miałaś widać pecha .
Szkoda, strasznie żałuję, bo bylam napalona jak szczerbaty na suchary
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 09:54   #2303
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Szkoda, strasznie żałuję, bo bylam napalona jak szczerbaty na suchary
A czasem to taka złośliwość losu, że im bardziej się człowiek napali i czym większe ma oczekiwania, tym gorzej wszystko "wychodzi" .

Może zajrzyj tam jeszcze kiedyś - a nuż trafisz na lepszą Macówkę i świeżą dostawę towaru . Wiesz, ja też nie zawsze wychodziłam stamtąd z tym, co miałam zaplanowane, ale jakoś się nie zniechęciłam . Choć nie ukrywam - żal był .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 10:43   #2304
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A czasem to taka złośliwość losu, że im bardziej się człowiek napali i czym większe ma oczekiwania, tym gorzej wszystko "wychodzi" .

Może zajrzyj tam jeszcze kiedyś - a nuż trafisz na lepszą Macówkę i świeżą dostawę towaru . Wiesz, ja też nie zawsze wychodziłam stamtąd z tym, co miałam zaplanowane, ale jakoś się nie zniechęciłam . Choć nie ukrywam - żal był .
Jasne, ze bede wracac, ale niestety nie jestem zbyt czesto w miejscach, gdzie jest Mac ale chce probowac dalej
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 15:58   #2305
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wyjątkowo wstawiam tutaj - porównanie quadu RiRi Her Cocoa vs cienie ze stałej.
Moze komuś się przyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie.jpg (116,2 KB, 48 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 16:10   #2306
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wyjątkowo wstawiam tutaj - porównanie quadu RiRi Her Cocoa vs cienie ze stałej.
Moze komuś się przyda
O matko! Chcę wszystkie Całkowicie 'moje' kolory, piękne!

Dziewczyny, jesteście zadowolone z Paint potów? Szukam czegoś do użytku codziennego. Jak to to aplikować na powiekę żeby jej nie wysuszać?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 16:19   #2307
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście zadowolone z Paint potów? Szukam czegoś do użytku codziennego. Jak to to aplikować na powiekę żeby jej nie wysuszać?
Ja jestem, ale nie ze wszystkich. Np. pokochałam Camel Coat i Tailor Grey.
Painterly używam, bo jako neutralana baza jest dobry pod kazdy kolor.
W tych typu "frost" irytują mnie momentami te drobinki. Wole matowe.
Njalpiej zrobisz aplikujac je na bazę pod cienie, np UD, TooFaced, etc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 18:19   #2308
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jestem, ale nie ze wszystkich. Np. pokochałam Camel Coat i Tailor Grey.
Painterly używam, bo jako neutralana baza jest dobry pod kazdy kolor.
W tych typu "frost" irytują mnie momentami te drobinki. Wole matowe.
Njalpiej zrobisz aplikujac je na bazę pod cienie, np UD, TooFaced, etc.
Corii a powiedz proszę jak wypada porównanie kolorów Camel Coat i Tailor Grey Rozumiem że ten pierwszy to limitowanka, a drugi jest w stałej? Który warto kupić? Poprosiłam kolegę z Krakowa o spacer do MAC i będę brała trochę w ciemno
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 18:33   #2309
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Corii a powiedz proszę jak wypada porównanie kolorów Camel Coat i Tailor Grey Rozumiem że ten pierwszy to limitowanka, a drugi jest w stałej? Który warto kupić? Poprosiłam kolegę z Krakowa o spacer do MAC i będę brała trochę w ciemno
Obydwa PP weszły do stałej. Camel Coat jest jasniejszy, taki brąz camelowy własnie. Zas Tailor Grey to taki taupeowy kolor, bardzo ładny.
Moim zdaniem oba warto mieć. Ale jesli chcesz wybrać tylko jeden, chcesz zeby był widoczniejszy, a masz cerę na poziomie podkładów maca NC20 to Tailor Grey polecam. Bo Camel Coat momentami zlewa sie się z moim kolorem powieki. Dlatego jego używam głownie jako baze pod cienie. Natomiast Tailor Grey używam również sam.
Na zdjęciu ponizej mam włąsnei Camel Coat na powiece, a Tailor Grey w załamaniu. Z tym, ze używałam flesza do robienia zdjecia, wiec kolory trochę jaśniej niź w rzeczywistości wyszły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg willed5.jpg (26,7 KB, 49 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 19:30   #2310
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jestem, ale nie ze wszystkich. Np. pokochałam Camel Coat i Tailor Grey.
Painterly używam, bo jako neutralana baza jest dobry pod kazdy kolor.
W tych typu "frost" irytują mnie momentami te drobinki. Wole matowe.
Njalpiej zrobisz aplikujac je na bazę pod cienie, np UD, TooFaced, etc.
Zgadzam się z Corii .
Dodam tylko, że oprócz brokatowych, które faktycznie mają skłonność do osypywania się drobin (np. Let's Skate), fajne są perłowe typu Perky, Nubile itp.

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Corii a powiedz proszę jak wypada porównanie kolorów Camel Coat i Tailor Grey Rozumiem że ten pierwszy to limitowanka, a drugi jest w stałej? Który warto kupić? Poprosiłam kolegę z Krakowa o spacer do MAC i będę brała trochę w ciemno
Obydwa mają zasadniczo wejść do stałej, ale póki co trudno jest chyba dostać zarówno jeden, jak i drugi kolor.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.