Problem z pielegnacja - przesuszenie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-20, 18:34   #1
MilkyJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Unhappy

Problem z pielegnacja - przesuszenie ?


Z gory przepraszam za brak znakow ortograficznych , mam problem z ustawieniami komputera .

2 tygodnie temu zachecona dobrymi opiniami kupilam regenerum do paznokci i bylam bardzo zadowolona - pojawilo sie rozjasnienie plytki oraz zdrowy ladny wyglad plytki. Pomalowalam paznokcie i uzylam nowego zmywacza marki sensique truskawkowy - z aloesem i prowitamina B - po pierwszym uzyciu bylam przerazona - plytka paznokcia byla przesuszona a sam paznokiec wygladal jakby schodzily z niego warstwy - rozpoczelam kuracje regenerum i malowalam paznokcie Sally Hansen maximum growth poniewaz zalezalo mi na zapuszczeniu paznokci . Niestety , zaczely sie one bardzo rozdwajac pekac przy minimalnych urazach i problem schodzacych warstw nie znikl . Wygladaja tragicznie do tego pojawily sie na nich nieregularne ksztaltem biale plamy jestem zalamana bo nie sa one wynikiem niedoboru witamin - czy odzstawienie wszystkiego i obserwacja stanu paznokci jest dobrym pomyslem ?
MilkyJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 20:31   #2
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Problem z pielegnacja - przesuszenie ?

poszukaj sobie olejek do paznokci z witaminą E i bisbolol, peclavus
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 13:30   #3
Carolencia
Przyczajenie
 
Avatar Carolencia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 24
GG do Carolencia
Dot.: Problem z pielegnacja - przesuszenie ?

Najlepsze według mnie są odżywki z Eveline, sama stosowałam i moja mama również Uczyłam się w szkole na profilu kosmetycznym, więc często moje paznokcie byłym obiektem eksperymentów i właśnie odżywki Eveline sprawiały, że moje paznokcie odżywały.
Również tak jak koleżanka wyżej pisze, ważne jest wcieranie olejków w paznokcie. Tak jak nasza skóra potrzebuje nawilżenia tak i paznokcie
Pozdrawiam
Carolencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 14:29   #4
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Problem z pielegnacja - przesuszenie ?

Cytat:
Napisane przez Carolencia Pokaż wiadomość
Najlepsze według mnie są odżywki z Eveline, sama stosowałam i moja mama również Uczyłam się w szkole na profilu kosmetycznym, więc często moje paznokcie byłym obiektem eksperymentów i właśnie odżywki Eveline sprawiały, że moje paznokcie odżywały.
Również tak jak koleżanka wyżej pisze, ważne jest wcieranie olejków w paznokcie. Tak jak nasza skóra potrzebuje nawilżenia tak i paznokcie
Pozdrawiam
Polecam Eveline 8 w 1.To prawda ze pomaga

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 12:14   #5
Carolencia
Przyczajenie
 
Avatar Carolencia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 24
GG do Carolencia
Dot.: Problem z pielegnacja - przesuszenie ?

A co do białych plamek to może być niedobór cynku w codziennej diecie, czyli więcej jeść np. migdałów, jaj, groszku, nasion dyni
Eveline ma sporą ofertę, mam w domu produkty do pielęgnacji paznokci, więc jak coś to chętnie odpowiem na pytania
Carolencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 16:49   #6
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Problem z pielegnacja - przesuszenie ?

[QUOTE=gruniaa;46142630]Polecam Eveline 8 w 1.To prawda ze pomaga

nie wszystkim, wielu osobom formaldehyd zawarty właśnie w tej odżywce i w diamentowej (ten sam skład, inna nazwa) zniszczył paznokcie. Radzę poczytać o tym przed kuracją
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 16:22   #7
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Problem z pielegnacja - przesuszenie ?

Jeśli chodzi o preparaty chemiczne, to jednak najlepsze są odżywki zawierające formaldehyd i taką bym raziła kupić. ALE każda odżywka ma inną % zawartość formaldehydu, więc można kupić taką, która ma go w składzie mniej, niż Eveline - bo ta to sam formaldehyd prawie.

Ja w tej chwili używam Millionails z Essie. Formaldehyd ma, ale mnie pasuje i paznokcie mi naprawiła. A po Eveline paznokcie mnie bardzo bolały i musiałam ją zmywać.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 17:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.