Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-31, 15:09   #3961
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Byłam, testowałam i sama nie wiem. NC15 jest ciemniejszy niż w Pro Longu Nourishing, ale daje radę. Nie wiem, co by było zimą, wstępnie myślę, że mógłby być dobrą opcją do mieszania ze Studio Fixem NW10. Kryje średnio, ale da się nabudować. Mocno rozświetla, raczej trzeba go przypudrować (ale nakładałam go na Strobe Cream, na zwykłym kremie mogło by być inaczej). Teraz mam zagwozdkę



Nowy pędzel do podkładu jest boski - muszę go mieć.



139 jest lepszy niż myślałam, ale to trochę rzadszy i bardziej zaokrąglony 187, więc go odpuszczam.



Ot cała relacja Zapomniałam tylko zapytać o GD.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 15:29   #3962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam, testowałam i sama nie wiem. NC15 jest ciemniejszy niż w Pro Longu Nourishing, ale daje radę. Nie wiem, co by było zimą, wstępnie myślę, że mógłby być dobrą opcją do mieszania ze Studio Fixem NW10. Kryje średnio, ale da się nabudować. Mocno rozświetla, raczej trzeba go przypudrować (ale nakładałam go na Strobe Cream, na zwykłym kremie mogło by być inaczej). Teraz mam zagwozdkę



Nowy pędzel do podkładu jest boski - muszę go mieć.



139 jest lepszy niż myślałam, ale to trochę rzadszy i bardziej zaokrąglony 187, więc go odpuszczam.



Ot cała relacja Zapomniałam tylko zapytać o GD.
Tez jednak sie ruszyłam, ale tylko po to, aby własnie pomacac nowy pedzel do podkładu, bo mi spokoju nie dawał jak wypada w porównaniu do plaskiego brata 163 i go oczywiście musiałam kupić Pani zresztą mówila ze super sie nim nakłada podkład.
Podkładów nie macalam, skoro klikałam online, ale jak mówisz, ze jest ciemniejszy NC15 od Nourishinga, to jest mi bardzo na rękę

Przy okazji zerknełam na pędzle z HD i z tych dwóch JESLI juz, to fajniejszy wydawał się 161.
Zreszta macówka bardzo go chwaliła, ze i mocniej i delikatniej nim sie da nakładac i ze idealnie wpasowywuje się w poliki. Ja nie testowałam go, ale jestem sceptyczna, bo prócz 159 srednio lubie skunsky, natomiast Macóweczka zaznaczyła, ze ona bardzo skunksy macowe lubi.
Zas co do tego okraglejszego to miala srednie odczucia.
Ale generlanie kazda macówką inna opinię będzie miala, bo oczywiscie kazdy ma indywidualne preferencje, oczekiwania, etc

A i pomiziałam sobie rozświetlające pudry z HD, bo kiedyś chciałam któres kupic w ciemno jako wkłady pro I generalnie zaden mi siedzenia nie urwał, Dalej uwazam, ze najlepsze są te dwa pozostałe, których nie dali - Accentuate i Emphasize. Soft Focus jest za żóltawy i za ciemny dla bladziochów. Light Sweep jest najjasniejszy i najbardziej delikatny, w sumie on jest ok. A Warm Light jakos tak niezbyt mi do konca coś sie podobało kolorystycznie na poliku.
Za to polecam do konturowania Shadester Mam go we wkąłdzie od dawna i wielbię
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-31 o 15:35
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 16:04   #3963
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Byłam, testowałam i sama nie wiem. NC15 jest ciemniejszy niż w Pro Longu Nourishing, ale daje radę. Nie wiem, co by było zimą, wstępnie myślę, że mógłby być dobrą opcją do mieszania ze Studio Fixem NW10. Kryje średnio, ale da się nabudować. Mocno rozświetla, raczej trzeba go przypudrować (ale nakładałam go na Strobe Cream, na zwykłym kremie mogło by być inaczej). Teraz mam zagwozdkę



Nowy pędzel do podkładu jest boski - muszę go mieć.



139 jest lepszy niż myślałam, ale to trochę rzadszy i bardziej zaokrąglony 187, więc go odpuszczam.



Ot cała relacja Zapomniałam tylko zapytać o GD.
Jeśli nie masz żadnego rozświetlającego podkładu, to bierz.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 16:15   #3964
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

O jaki nowy pędzel do podkład chodzi, bo nie wiem o czym mowa
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 16:19   #3965
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O jaki nowy pędzel do podkład chodzi, bo nie wiem o czym mowa
http://www.maccosmetics.pl/product/1...ush/index.tmpl
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 16:52   #3966
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dzięki za link
Na szczęście mnie nie interesuje
Czekam na dostępność online Oval 6
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:46   #3967
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, są gdzieś w sieci sensowne swatche tego podkładu? Kiedyś chyba dawałyście linka na insta, nic nie mogę znaleźć w google
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 17:47   #3968
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, są gdzieś w sieci sensowne swatche tego podkładu? Kiedyś chyba dawałyście linka na insta, nic nie mogę znaleźć w google
Nie ma, a jak sa to wybiórczo przewaznie i to zaledwie pare kolorów, albo na ciemnej karnacji.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:56   #3969
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Corii jak potestujesz nowy pedzel to daj znac co sadzisz
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:56   #3970
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez jednak sie ruszyłam, ale tylko po to, aby własnie pomacac nowy pedzel do podkładu, bo mi spokoju nie dawał jak wypada w porównaniu do plaskiego brata 163 i go oczywiście musiałam kupić Pani zresztą mówila ze super sie nim nakłada podkład.
Podkładów nie macalam, skoro klikałam online, ale jak mówisz, ze jest ciemniejszy NC15 od Nourishinga, to jest mi bardzo na rękę

Przy okazji zerknełam na pędzle z HD i z tych dwóch JESLI juz, to fajniejszy wydawał się 161.
Zreszta macówka bardzo go chwaliła, ze i mocniej i delikatniej nim sie da nakładac i ze idealnie wpasowywuje się w poliki. Ja nie testowałam go, ale jestem sceptyczna, bo prócz 159 srednio lubie skunsky, natomiast Macóweczka zaznaczyła, ze ona bardzo skunksy macowe lubi.
Zas co do tego okraglejszego to miala srednie odczucia.
Ale generlanie kazda macówką inna opinię będzie miala, bo oczywiscie kazdy ma indywidualne preferencje, oczekiwania, etc

A i pomiziałam sobie rozświetlające pudry z HD, bo kiedyś chciałam któres kupic w ciemno jako wkłady pro I generalnie zaden mi siedzenia nie urwał, Dalej uwazam, ze najlepsze są te dwa pozostałe, których nie dali - Accentuate i Emphasize. Soft Focus jest za żóltawy i za ciemny dla bladziochów. Light Sweep jest najjasniejszy i najbardziej delikatny, w sumie on jest ok. A Warm Light jakos tak niezbyt mi do konca coś sie podobało kolorystycznie na poliku.
Za to polecam do konturowania Shadester Mam go we wkąłdzie od dawna i wielbię

Już sprzedawali nowości czy kliknęłaś online?

Mnie się nie spodobał skośny pędzel z HD, może dlatego, że ja ogólnie nie przepadam za skośnymi. Reszty z tej kolekcji nie sprawdzałam nawet.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:01   #3971
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Corii jak potestujesz nowy pedzel to daj znac co sadzisz


---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Już sprzedawali nowości czy kliknęłaś online?

Mnie się nie spodobał skośny pędzel z HD, może dlatego, że ja ogólnie nie przepadam za skośnymi. Reszty z tej kolekcji nie sprawdzałam nawet.
Kliknełam, bo tak mi pasowało akurat bardziej Nie pytałam nawet czy już sprzedają.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 18:08   #3972
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz żadnego rozświetlającego podkładu, to bierz.


Nie mam właśnie Teraz tak patrzę i dalej nie wygląda źle mimo upału. No ale to dopiero 4-5h. Bardziej interesuje mnie efekt po 12h bo tyle z reguły nosze makijaż, jak nie dłużej. Nie wiem czy go tyle dziś przetrzymam. Jak się spisuje u Ciebie?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Kliknełam, bo tak mi pasowało akurat bardziej Nie pytałam nawet czy już sprzedają.
Mnie Macówka mówiła, że teoretycznie od jutra sprzedają. Zależy jak to powprowadzają do systemu.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:14   #3973
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie Macówka mówiła, że teoretycznie od jutra sprzedają. Zależy jak to powprowadzają do systemu.
Wiesz, ja przestałam pytac o wcześniejsza sprzedaż, jak kiedyś 2 razy sie pytalam z okazji roznych kolekcji i usłyszałam ze nie ( a to było dzien- dwa wczesnije tylko). Stwierdziłam, ze co się będę pytać, skoro bez problemu online mozna Mnie obojętne kto zarobi, oni czy online sklep
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:35   #3974
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie ma, a jak sa to wybiórczo przewaznie i to zaledwie pare kolorów, albo na ciemnej karnacji.
Szukałam 25-35 i nie ma Szkoda..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:01   #3975
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Szukałam 25-35 i nie ma Szkoda..
Akurat 25 i 35 sa swatche
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:06   #3976
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ale ja NW
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:09   #3977
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ale ja NW
To musisz poczekać, az sie pojawią, albo ruszyć sie do maca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:17   #3978
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Poczekam jeszcze na kolejne recki i może na zimę Jak ten podkład wypada w odniesieniu do F&B?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 13:51   #3979
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

NC 15 z nowego podkładu jest jakby robiony pod móją cere - idealnie sie stapia - nie widać gdzie skóra, gdzie podkład sie zaczyna. Moze móglby być bardziej żółty nieco, ale w sumie ok. Zapach mi sie tez podoba. I nie jest wcale taki rzadki, jak F&B czy też Nude Air Diora Jest bardziej gęsty.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 14:06   #3980
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Może i lepiej, bo FB to taka trochę woda, najlepiej mi służył do przyciemniania bb kremów
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 15:17   #3981
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
NC 15 z nowego podkładu jest jakby robiony pod móją cere - idealnie sie stapia - nie widać gdzie skóra, gdzie podkład sie zaczyna. Moze móglby być bardziej żółty nieco, ale w sumie ok. Zapach mi sie tez podoba. I nie jest wcale taki rzadki, jak F&B czy też Nude Air Diora Jest bardziej gęsty.
Brzmi jak ideał. Ciekawe jak z trwałością. Czy NC15 jest dla Ciebie trochę za mało żółty, bo idzie w stronę beżu czy w jakąś inną?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 15:23   #3982
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
NC 15 z nowego podkładu jest jakby robiony pod móją cere - idealnie sie stapia - nie widać gdzie skóra, gdzie podkład sie zaczyna. Moze móglby być bardziej żółty nieco, ale w sumie ok. Zapach mi sie tez podoba. I nie jest wcale taki rzadki, jak F&B czy też Nude Air Diora Jest bardziej gęsty.


Dla mnie na ten moment NC15 jest w sam raz, ale jeśli troszkę zblednę to będzie za ciemny. Teraz go odpuszczam, ale w przyszłym roku chyba się skuszę (w końcu ma SPF30)



Fluidka GD nie ma stacjonarnie, kupiłam Catch my eye. Mam nadzieję, że będzie bo jak testowałam go na dłoni, to efekt bardzo mi się podobał.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Brzmi jak ideał. Ciekawe jak z trwałością. Czy NC15 jest dla Ciebie trochę za mało żółty, bo idzie w stronę beżu czy w jakąś inną?


Jak dla mnie to NC15 jest wystarczająco żółte, ale jestem z tych neutralnych



Corii, jak się u Ciebie trzyma? Ja wczoraj krótko testowałam, więc ciężko mi powiedzieć. Te 6-7h przetrzymał w upale, potem go zmyłam.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 15:31   #3983
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Brzmi jak ideał. Ciekawe jak z trwałością. Czy NC15 jest dla Ciebie trochę za mało żółty, bo idzie w stronę beżu czy w jakąś inną?
Taaak, okaze sie, jak naloze na ryjek na dniach i jak sie bedzie spisywał, bo kawałek zuchwy to nie to, co cała twarz
No hmmm, wg mnie idzie w strone rozu

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dla mnie na ten moment NC15 jest w sam raz, ale jeśli troszkę zblednę to będzie za ciemny. Teraz go odpuszczam, ale w przyszłym roku chyba się skuszę (w końcu ma SPF30)



Fluidka GD nie ma stacjonarnie, kupiłam Catch my eye. Mam nadzieję, że będzie bo jak testowałam go na dłoni, to efekt bardzo mi się podobał.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------





Jak dla mnie to NC15 jest wystarczająco żółte, ale jestem z tych neutralnych



Corii, jak się u Ciebie trzyma? Ja wczoraj krótko testowałam, więc ciężko mi powiedzieć. Te 6-7h przetrzymał w upale, potem go zmyłam.
Nieee wiem, bo na całą twarz jeszcze nie nakładałam, upały mnie wykanczaja i nic mi sie nie trzyma wiec wole odpuscic testy w upal

No ja z tych typowo zoltawych, wiec wiesz, zawsze pomarudzę o wiecej zolci

Ja nie opalam ryjka, chronie przed sloncem, wiec nie bedzie roznicy kolorystecznej teraz a w zimę

Nie mieli w sklepie GD?? A pytalas czemu, skoro oficjalnie w kolekcji istnieje? Na stronie też nie ma dalej i raczje juz nie bedzie. Ciekawe czy w DOugu będzie
Szminek z Veluxe Trois na stronie tez nie było, ale stacjonarnie i owszem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 15:52   #3984
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Macówka mówiła, że nawet testera GD nie dostali i nie wiadomo czy będzie.



Ja też się nie opalam, ale zwykle słońce mnie złapie troszkę i jestem o te pół tonu ciemniejsza latem.

Chciałoby Ci się zrobić fotę składu Waterweighta?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:58   #3985
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Macówka mówiła, że nawet testera GD nie dostali i nie wiadomo czy będzie.



Ja też się nie opalam, ale zwykle słońce mnie złapie troszkę i jestem o te pół tonu ciemniejsza latem.

Chciałoby Ci się zrobić fotę składu Waterweighta?
Ciekawe, czemu nie dostali...naprawde mi sie nie podoba ta ich polityka, ze ciagle czegos brak, coś nie dojechalo,etc
Prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sklad.jpg (121,3 KB, 15 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:27   #3986
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze, zakciało mi sie szmink Insingator testowałam i piekna ciemna sliwa Chociaz oczywiscie dla odważnych, bo to gotyk taki
Jak na złość na stronie wyprzedana a była jeszcze niedawno po dokładce
Ale Tobie dobrze w takim gotyku. Ja uwielbiam ten klimat w każdej dziedzinie, ale w makijażu średnio mi pasuje niestety...choć czasem noszę W ogóle zauważyłam, że takie ciemne szminki chyba jeszcze lepiej wyglądają do jasnych włosów, bardzo jestem ciekawa, jak by wyglądało do Twoich aktualnych (szałowe są, tak swoją drogą ), ja się zatrzymałam na poziomie naturalnego średnio-jasnego blondu.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dla mnie na ten moment NC15 jest w sam raz, ale jeśli troszkę zblednę to będzie za ciemny. Teraz go odpuszczam, ale w przyszłym roku chyba się skuszę (w końcu ma SPF30)



Fluidka GD nie ma stacjonarnie, kupiłam Catch my eye. Mam nadzieję, że będzie bo jak testowałam go na dłoni, to efekt bardzo mi się podobał.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------





Jak dla mnie to NC15 jest wystarczająco żółte, ale jestem z tych neutralnych



Corii, jak się u Ciebie trzyma? Ja wczoraj krótko testowałam, więc ciężko mi powiedzieć. Te 6-7h przetrzymał w upale, potem go zmyłam.
Ciekawa jestem tego Catch. Oczywiście zapomniałam przetestować
Który masz numer tego nowego podkładu? Jeśli gdzieś wcześniej pisałaś, to wybacz, ale biegnę Bo widziałam, że jest jakas dziwna numeracja, NC15 i samo N?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:54   #3987
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciekawe, czemu nie dostali...naprawde mi sie nie podoba ta ich polityka, ze ciagle czegos brak, coś nie dojechalo,etc
Prosze
Z rozświetlaczami w LoB było tak samo. Miało na pewno nie być, a po miesiącu nagle się pojawiły
Dziękuję Podoba mi się ten skład (na tyle, na ile się znam )
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem tego Catch. Oczywiście zapomniałam przetestować
Który masz numer tego nowego podkładu? Jeśli gdzieś wcześniej pisałaś, to wybacz, ale biegnę Bo widziałam, że jest jakas dziwna numeracja, NC15 i samo N?
Jutro będę testować Catch My Eye na oku, to dam znać co i jak. Kupiłam go w zasadzie w ciemno i nie wiem czy nie wtopiłam, ale nie mogłam się mu oprzeć

Testowałam NC15 i na taki pewnie bym się zdecydowała. Szkoda, że nie jest troszkę jaśniejszy niż standardowe NC15 - tak jak Pro Longwear Nourishing Wtedy kupiłabym na 100% a tak to się waham czy za miesiąc nie będzie za ciemny...

Nie wiem właśnie o co chodzi z N - tzn. widziałam rozpiskę na jakimś blogu z kolorami N12 i N18, ale na naszej i brytyjskiej stronie Maca ich nie ma. Na maccosmetics.com w ogóle nie ma Waterweighta
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 19:29   #3988
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale Tobie dobrze w takim gotyku. Ja uwielbiam ten klimat w każdej dziedzinie, ale w makijażu średnio mi pasuje niestety...choć czasem noszę W ogóle zauważyłam, że takie ciemne szminki chyba jeszcze lepiej wyglądają do jasnych włosów, bardzo jestem ciekawa, jak by wyglądało do Twoich aktualnych (szałowe są, tak swoją drogą ), ja się zatrzymałam na poziomie naturalnego średnio-jasnego blondu.


Ciekawa jestem tego Catch. Oczywiście zapomniałam przetestować?
Dziękuję
Również uwielbiam mroczne klimaty
Powiem Ci, ze w przypadku tak jasnych włosów, to kontrast jest piorunujacy, co widziałam wczoraj, jak wyszlam z maca umalowana tą szminką - łapałam dziwne spojrzenia ludzi

Zostajesz juz przy takim kolorze? Ja rozjasniam dalej, w sensie tego, ze koncowki musze troche odbarwic, bo sa ciemniejsze niz góra głowy, a chciałabym miec juz rowny kolor wszedzie

Catch mialam kiedys i szybko odfrunal - niezbyt mi sie podobbało to, ze taki jasny, dziwnie to wygladalo jako kreska na cieniach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 19:36   #3989
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Przyszły mi dziś pędzle z HD i Vamplify. Z pędzli najfajniejszy ten skośny, jego zostawiam, okrągły jest taki do bólu normalny, nic specjalnego, a z pewnością nie za taką cenę. Mały do oczu chyba też zostawię, bo będzie dobry do korektora, polerowania cieni i rozświetlacza na mniejsze partie. A formuła Vamplify taka masełkowa, nawilżająca, a przy tym super napigmentowana. Nie klei się i nie rozlewa, zastanawiam się nad dokupieniem jeszcze jakiegoś koloru
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:16   #3990
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Przyszły mi dziś pędzle z HD i Vamplify. Z pędzli najfajniejszy ten skośny, jego zostawiam, okrągły jest taki do bólu normalny, nic specjalnego, a z pewnością nie za taką cenę. Mały do oczu chyba też zostawię, bo będzie dobry do korektora, polerowania cieni i rozświetlacza na mniejsze partie. A formuła Vamplify taka masełkowa, nawilżająca, a przy tym super napigmentowana. Nie klei się i nie rozlewa, zastanawiam się nad dokupieniem jeszcze jakiegoś koloru
Ten mały do oczu też mi się podoba Masz 187? Wydaje się być podobny.

O wiem, czego zapomniałam - obadać Vamplify

Wreszcie D. wysłał moją paczkę Mam nadzieję, że już jutro odbiorę 9-tkę Amber i Blushbaby.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.