Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 20:30   #3211
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Cytat:
Napisane przez RobertaPardo Pokaż wiadomość
Mam problem, 3 miesiace temu sciagalam czarna farbe, wyszedl kasztan, włosy praktycznie nie zniszczone i błyszczące. Z natury mam grube włosy. ok. tydzien temu poszlam je rozjasnic jeszcze raz- tym razem pasemka+ farba. Włosy są dość suche i tam gdzie są pasemka troche gumowate( ale tylko kiedy są mokre). Chcialabym zafarbować włosy zeby wyrównac różnice miedzy pasemkami. Czy 8 dni to wystarczająco długo od poprzedniego zabiegu zeby farbować znowu? I czy moze lepiej powinnam uzyc farby ton w ton. Zastanawiam sie miedzy wellatonem(farba trwala) i richesse L'oreal(ton w ton). Boję się tez ze po Richesse mohą wyjść w zielonkawym odcieniu. PS: teraz mam miedź-blond a chcialabym wyrównać do odcienia tofii.
Przy takim stanie włosów zdecydowanie odradzam farbowanie, zwłaszcza w tak krótkim odstępie czasowym. Najlepiej zaczekaj kilka tygodni, w międzyczasie porządnie regenerując włosy. A jeśli już to zastosuj farbowanie ton w ton, jest mniej szkodliwe dla włosa. Ale jeśli pasemka są jaśniejsze niż reszta włosów to po farbowaniu i tak będą widoczne, mniej czy bardziej, ale będą.
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 21:35   #3212
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pomocy!!;( "czarne" wlosy:/ jak rozjasnic?

Cytat:
Napisane przez LetMeBe786 Pokaż wiadomość
Prosze pomocy pomalowalam wlosy na sredni braz.. i wyszly mi czarne:/ szukam jakiegos domowego sposobu... nie za bardzo wiem jak mam je rozjasnic i nie mam mozliwosci jechania do fryzjerki zeby to naprawila;( widac odcien brazu ale wygladaja jak czarne...
wiec: jak mam je rozjasnic?? czy prubowac z octem? z woda utleniona? z cytryna probowalam i troszeczke zeszlo:/ a moze same sie 'zmyja'? a jak tak to mniej wiecej kiedy?
prosze pomocy!!;(
.....
oprócz fachowego ściągania koloru lub rozjasniania..możesz spróbować domowego sposobu.... zastosuj DUZĄ ilość BARDZO odżywczej maski/odżywki do włosów...im mocniejsza tym lepsza..zrób taki kompres na wilgotne włosy,na to czepek foliowy i turban z ręcznika...ponoś to na głowie pare godzin... odżywka otwiera łuski włosa,zeby wniknęły do niego składniki z maseczki,jednoczesnie jakby''uwalniając'' pigment z włosa... to powinno troszkę ściągnąć kolor farby,jednoczesnie nie niszcząc włosów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 21:53   #3213
yesterday151
Raczkowanie
 
Avatar yesterday151
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 123
Dot.: Pomocy!!;( "czarne" wlosy:/ jak rozjasnic?

Cytat:
Napisane przez lilyblack Pokaż wiadomość
gdzie robiłaś ? bo mam taki sam problem. tyle, że włosy do ramion.
w Bydgoszczy
__________________
Żyję jak emu - po swojemu.
Oddycham tym, co mogę,
a duszę się tym, co muszę.

Edytowane przez yesterday151
Czas edycji: 2009-04-16 o 21:57
yesterday151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 11:13   #3214
RobertaPardo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 88
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dzieki za odpowiedz, troche ostudzilam swoje zapedy co do farbowania Zamowilam sobie Castinga bursztynowy blond i za kilka tygodni sprobuje przykryc moje łatki na głowie Generalnie to chyba tylko ja je zauwazam bo wszyscy moj obecny kolor włosów chwalą. Więc dziewczyny nic na sile..
RobertaPardo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 11:46   #3215
Onai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Blądynka z brunetki:-(

Cytat:
Napisane przez Edzia88 Pokaż wiadomość
Witam
Nie wiem co mam zrobić jestem ciemna brunetka i chciałabym być blądynką. Jednak nie wiem czy to mozliwe żeby przemalować sie na bląd z takim kolorem włosów jak moje. Proszę o rady może któras z was tez miala taki problem
Prosze
blądynka xd
hahaha
Onai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:17   #3216
kajooka
Raczkowanie
 
Avatar kajooka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 150
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

palomablanka, moje wlosy ostatnio przeszly podwojna dekoloryzacje (domowa, a potem u fryzjera) + ponowne farbowanie na braz. generalnie od zawsze byly mocne i geste, dlatego nie obawialam sie az tak bardzo.. teraz sa troche oslabione, przyklapniete i przesuszone, dlatego stosuje odzywki i rzepe z Joanny (polecam na rozdwojone koncowki, jest fantastyczna).. wiadomo, rozjasnianie i farbowanie to nic dobrego dla wlosow, ale jesli chcesz uzyskac natychmiastowy efekt, to nie ma innego wyjscia.

a, i jesli zamierzasz potem farbowac ponownie, to wybierz farbe o odcien jasniejsza od pozadanego koloru.
kajooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:23   #3217
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez kajooka Pokaż wiadomość
palomablanka, moje wlosy ostatnio przeszly podwojna dekoloryzacje (domowa, a potem u fryzjera) + ponowne farbowanie na braz. generalnie od zawsze byly mocne i geste, dlatego nie obawialam sie az tak bardzo.. teraz sa troche oslabione, przyklapniete i przesuszone, dlatego stosuje odzywki i rzepe z Joanny (polecam na rozdwojone koncowki, jest fantastyczna).. wiadomo, rozjasnianie i farbowanie to nic dobrego dla wlosow, ale jesli chcesz uzyskac natychmiastowy efekt, to nie ma innego wyjscia.

a, i jesli zamierzasz potem farbowac ponownie, to wybierz farbe o odcien jasniejsza od pozadanego koloru.
noo z ta farba jasniejsza o odcien od pozadanego koloru to juz gdzies czytalam na wizazu
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 14:06   #3218
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

witam Dziewczynki! w środę idę na deko. na głowie mam jakiś średni brąz, od głowy jasny odrost (blond jasny/średni) i nadzieję na powrót powoli do swojego koloru. jak wrócę i będę wyglądać lepiej od miotły, to wrzucę fotki. idę do polecanego tu salonu na Wiktoriańskiej. jak ktos ma lepszy pomysł (fryzjera) w Warszawie, to poproszę o sugestię.

buziaki Kolorowanki
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:59   #3219
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
witam Dziewczynki! w środę idę na deko. na głowie mam jakiś średni brąz, od głowy jasny odrost (blond jasny/średni) i nadzieję na powrót powoli do swojego koloru. jak wrócę i będę wyglądać lepiej od miotły, to wrzucę fotki. idę do polecanego tu salonu na Wiktoriańskiej. jak ktos ma lepszy pomysł (fryzjera) w Warszawie, to poproszę o sugestię.

buziaki Kolorowanki
Prywata|: a ja myślałam, żeś ruda wciąż...pewnie bym Cię na ulicy nie poznała w tym brązie
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 09:21   #3220
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

czesc Dziewczyny. Ja tez mam problem z moimi ciemnymi wlosami podkusilo mnie przefarbowac sie na czarno i teraz mam efekty Postanowilam walczyc z czernia poprzez baleyage i jestem juz po jednej probie....efekt jest taki ze rozjasnione wlosy z czarnych maja odcien cieplego blondu taki miodwy i dzis posstanowilam ze podejme druga probe, z tym ze tak mi sie spodobal ten odcien ,ze chce miec prawie cale wlosy rozjasnione....zobaczymy jakie beda efekty. Moze wreszcie raz na zawsze pozbede sie czerni.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=CYwtOz9-bKI Po tym filmie stwierdzilam ze jednak da sie chyba pozbyc czarnego.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 16:11   #3221
L0LA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 278
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja z ciemnych farbowanych włosów przeszłam do blondu za pomocą Renee Blanche, sama w domu. Włosy niewiele ucierpiały Polecam, to świetny dekoloryzator.

Edytowane przez L0LA
Czas edycji: 2009-04-18 o 16:23
L0LA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 18:42   #3222
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jestem znow blondynka
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 22:09   #3223
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja dziś byłam u 3 z rzędu fryzjera i odradził mi dekoloryzację jak i kąpiel - powiedział ze szkoda włosów, ze te zabiegi to bardzo silna ingerencja w strukturę włosa ale nie tylko bo i w celbulkę!!! powiedział tak "ja bym na PAni miejscu nie zrobił takiego zabiegu bo szkoda włosów, polecam stopniowo poprzez pasemka, wtedy włos ucierpi na tym najmniej" dodam tylko że jako jedyny zapytał mnie czym wcześniej farbowałam, dotkną moich włosów (żeby ocenić ich stan) i w ogóle był zainteresowany a nie tak jak Panie z salonu konkurencyjnego - nawet głowy z zalady nie wychyliła... no bo po co

no wiec chyba zostanę przy tych pasemkach, bo nie zniosę siana na mojej głowie ;/


dodam tylko że ta fryzjerka w salonie l'oreal naliczyła mi 360zł za dekoloryzację i pofarbowanie!!!!! nooo myślałam ze padne tam na zawał także szybko uciekłam ehhe
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-04-19 o 22:14
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 22:45   #3224
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Prywata|: a ja myślałam, żeś ruda wciąż...pewnie bym Cię na ulicy nie poznała w tym brązie
hejka, rzadko tu zaglądam. No z rudego skończyło się czekoladami- które wymywały się natychmiastowo. za to "ciemny blond z serii natura" jest trwalszy niż te czekolady i hmmm ciemniejszy-a to miał być juz powrót, bo wymyłam się do miodowego. a jak sytuacja u Ciebie? Skoro buszujesz po tym wątku, to znaczy ze wracasz do blondu?
Wrzucam foty mych "pienknych" odrostów- jakoś na szczęście tak dużego kontrastu na co dzień nie ma- kwestia flesha.
ja już chcę blond. mam nadzieje na pasemka w podobnym do "siebie" odcieniu ehhh...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (34,9 KB, 150 załadowań)
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2009-04-19 o 22:52
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 07:11   #3225
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Teraz musze powalczyc z zolcia bo troszke jej jest ale sladowe ilosci -naszczescie.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Pasemka to dobry pomysl mialam na glowie pare wloskow w kolorze Twoich i naprawde ladnie sie rozjasnily
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 22:09   #3226
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Teraz musze powalczyc z zolcia bo troszke jej jest ale sladowe ilosci -naszczescie.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Pasemka to dobry pomysl mialam na glowie pare wloskow w kolorze Twoich i naprawde ladnie sie rozjasnily
czyli jest realne. super

a robiłaś sobie fotki przed i po? jak masz, to wrzuć. ciekawa jestem jak to wychodzi z czerni... ja sobie jutro foty strzelam jak zdążę w pracy i idę pod nóż tj pod odbarwiacz
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:51   #3227
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Mam mam Fotki sa w roznym swietle, po pierwszym i po drugim baleyagu. ( Dodam jeszcze ze mialam wlosy extra czarne raz nawet farbowane palette)NIe jest ciezko potrzeba troszke czasu, rozjasnic to nie problem potem tylko trzeba stopniowo niwelowac zolty odcien, mysle ze jeszcze jeden zabieg i bede miala bardzo jasniutenki blond mam nadzieje ze Wam tez sie uda pozbyc czerni. MOja siostra jest fryzjerka wiec to jej dzielo, zapytalam ja co do dekoloryzacji i ona jest przeciwna temu zabiegowi ,dlatego na moich wlosach postanowila zrobic bardzo gesty baleyage.Sama kiedys miala czern,obecnie ma platyne i bardzo piekne niezniszczone wlosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 085.jpg (163,9 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00149.jpg (161,0 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00150.jpg (155,5 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00151.jpg (168,6 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00153.jpg (161,0 KB, 158 załadowań)

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2009-04-22 o 10:01
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:52   #3228
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Zamierzam w wolnym czasie kupic jakas delikatna farbe typu garnier i pozbyc sie tych zoltych.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:07   #3229
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

a ja juz nie wiem co zrobic z wlosami. mam czarne z braz odrostem i tak myslalam czarne wloski rozjasnic i pomalowac na braz zeby miec cale wlosy jednego koloru a nie tak jak mam teraz wrr;/
ale wpadlam na pomysl aby po rozjasnieniu pomalowac na ciemny blond i teraz nie wiem czy moje wlosy po rozjasnieniu bd odpowiednie.. tj nie wiem czy mi wlosy nie wyjda duzo ciemniejsze od blondu bo wiadomo na ciemniejsze wlosy nie ''zlapia'' jasniejszef farby..
moje wloski tez mam blond i tak mysle aby do tego koloru wrocic i przestac farbowac.
jak myslicie uda mi sie uzyskac blond po tym zabiegu ktory planuje zrobic?
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 09:20   #3230
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
a ja juz nie wiem co zrobic z wlosami. mam czarne z braz odrostem i tak myslalam czarne wloski rozjasnic i pomalowac na braz zeby miec cale wlosy jednego koloru a nie tak jak mam teraz wrr;/
ale wpadlam na pomysl aby po rozjasnieniu pomalowac na ciemny blond i teraz nie wiem czy moje wlosy po rozjasnieniu bd odpowiednie.. tj nie wiem czy mi wlosy nie wyjda duzo ciemniejsze od blondu bo wiadomo na ciemniejsze wlosy nie ''zlapia'' jasniejszef farby..
moje wloski tez mam blond i tak mysle aby do tego koloru wrocic i przestac farbowac.
jak myslicie uda mi sie uzyskac blond po tym zabiegu ktory planuje zrobic?
to zależy jaki dekoloryzator i jakie włosy, jak długo farbowałś na czarno i jakimi farbami ja robiłam z czarnego lorealem i mi ściągnęło różnokolorowo, ale większość włosów była taka kasztanowa a odrosty białe, może dlatego że loreal ogolnie ma słaby ten dekoloryzator, ale nie zniszczył mi bardzo włosów mam dosyć długie ale nie musze obcinać, może jakiś inny byłby dobry, bo wiem że są takie które ściągną z czarnego na blond, ale nie znam firmy ewentualnie byś mogła nałożyć potem jeszcze jeden rozjaśniacz i potem farbe ale to by zniszczyło strasznie włosy tak więc na brąz nie będzie problemu, w sumie najlepiej iść do fryzjera ale troche drogo dlatego robiłam w domu;p i przy dekoloryzacji trzeba sie w dobre odzywki zaopatrzyc ;p
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:28   #3231
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

ja malowałam na czarno raz wella i to bylo 8 miesiecy temu ;o
tyle ze zaczelam malowac odrost na braz palona kawa z joanny bo chcialam pomalu zejsc z czerni do brazu ale jak tak patrze na moje wlosy to do takiego zchodzenia dluuga droga. pozatym musialabym bardzo cieniowac wlosy i scinac na dlugosc a postanowilam ze nie bd tego robic bo zapuszczam wlosy.

i teraz zastanawiam sie na blondem. bardziej bym chciala ten blond bo jak juz sie zdecydowalam na rozjasnienie ( a to mi pewnie zniszczy wlosy) to wolalabym blond. wole rozjasnic i zebym potem mogla pomalowac na blond (jesli bedzie konieczne) niz potem malowac jeszcze na braz a potem odrosty ;/
a jak bym pomalowala na ten blond to odrosty beda pewnie malo widoczne
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:00   #3232
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Mi farba czarna i brazowa firmy garnier puscila do platyny koncowki mialam palette i niestety rude wyszly. Tez wracam do blondu. Joanna nie jest mocna farba....tak mi sie zdaje ja jak plukalam wlosy po rozjasnieniu to tak fajnie splywala ciemna farba z woda. PO rozjasnieniu....czy ja wiem czy wlosy jakos bardzo mi sie zniszczyly....raczej nie. PO umyciu mam problem rozczesac ale to zawsze mialam teraz no troszke bardziej wiadomo, ale jak wysusze to sa mieciutkie i blyszczace. POlecam odzywke garniera do blond. Dodam ze mam bardzo cienkie wlosy.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

W moim przypadku mi sie rozjasnily do zlotego blondu w duzej mierze i na to samilo mozna polozyc potem jakis jasniutenki braz mysle ze by rowno sie pokryly. Myslalam nad tym ale widzac stan moich wlosow postanowilam ze jeszcze niech pocierpia chce miec blond jasny....

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2009-04-23 o 09:56
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 18:28   #3233
Foczusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A ja mam takie pytanko.. byłam niedawno u fryzjera.. mam naturalny ciemny brąz włoski, w zesżłym roku farbowane na czarno.. teraz mi sie zamarzył blond.. u fryzjera rozjaśniacz, farba i doszłam do efeku jak na fotce.. ale wolałabym jeszcz jaśniejszy.. zna ktoś sposób, farby itp którymi mogłabym rozjaśnić jeszcze te włosy bez nadmiernego niszczenia??

np co myślicie o takiej farbie: http://www.bazarek.pl/produkt/47631/...asniajacy.html

teraz mam strasznie dużo zajęc i nie mam czasu żeby biegac do fryzjera wiec chciałabym zrobić to sama w domku..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 72cac99be4.jpg (64,5 KB, 167 załadowań)
Foczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 18:43   #3234
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mi sie wydaje że każdy zabieg koloryzujacy niszczy włosy zwłaszcza rozjaśnianie, masz dość jasne te włosy to musiałabyś chyba za jakims delikatnym rozjaśniaczem rozejrzeć niektóre farby też chyba by mogły złapać
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 20:24   #3235
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja polecam garniera. Nutrisse jest spoko ja teraz przenioslam sie na color naturals. Tylko za jednym razem extra jasny nie wyjdzie to slabe farby. Ale wlosy sa przyjemne w dotyku i maja swietne odzywki jak dla mnie.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Swoja droga masz bardzo ladny ten kolor taki rowny.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

http://e-styl.com/photo/product_big/...be7346f7fa.jpg ten polecam to juz chyba najbardziej extremalnie jasny blond garniera dzis go zreszta kupilam
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 20:53   #3236
Foczusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziękuję bardzo
Foczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 21:13   #3237
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Mam mam Fotki sa w roznym swietle, po pierwszym i po drugim baleyagu. ( Dodam jeszcze ze mialam wlosy extra czarne raz nawet farbowane palette)NIe jest ciezko potrzeba troszke czasu, rozjasnic to nie problem potem tylko trzeba stopniowo niwelowac zolty odcien, mysle ze jeszcze jeden zabieg i bede miala bardzo jasniutenki blond mam nadzieje ze Wam tez sie uda pozbyc czerni. MOja siostra jest fryzjerka wiec to jej dzielo, zapytalam ja co do dekoloryzacji i ona jest przeciwna temu zabiegowi ,dlatego na moich wlosach postanowila zrobic bardzo gesty baleyage.Sama kiedys miala czern,obecnie ma platyne i bardzo piekne niezniszczone wlosy.

alemasz śliczny kolorek taki bym chciała osiągnąć!!

ok dziewczyny może mi poradzicie mam teraz kolor rudo brązowy (takie kakao) we wrześniu mam wesele swoje powiedzcie mi prosze dam rady rozjaśnić aż tak nie niszcząc do takiego koloru jak włąśnie ma anusia 1990 ???
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 07:40   #3238
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Pewnie ze da rade. Najlepiej pojsc do dobrego fryzjera ze zdjeciem upragnionych wlosow i do dziela. NIestety sama nie potrafie okreslic jaki mam dokladnie kolor na glowie....Ale chyba juz przy nim zostane bo takie cieple odcienie pasuja do zielonych oczu...tak mi sie bynajmniej wydaje.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Tam gdzie mialam brazowe wlosy to walsnie wyszedl mi po rozjasnianiu taki ladny blondzik taki cieply....nie to ze zolte ale taki ladny sloneczny odcien. Jesli masz dosc geste wlosy to kladz na nie jak najwiecej po umyciu odzywki garniera do blondow i napewno beda w lepszym stanie przynajmniej ja tak robie i mam jeszcze te pare wlosow. Ja niestety mam cienkie wlosy i musze uwazac by nie przesadzic z odzywka.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 09:10   #3239
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Pewnie ze da rade. Najlepiej pojsc do dobrego fryzjera ze zdjeciem upragnionych wlosow i do dziela. NIestety sama nie potrafie okreslic jaki mam dokladnie kolor na glowie....Ale chyba juz przy nim zostane bo takie cieple odcienie pasuja do zielonych oczu...tak mi sie bynajmniej wydaje.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Tam gdzie mialam brazowe wlosy to walsnie wyszedl mi po rozjasnianiu taki ladny blondzik taki cieply....nie to ze zolte ale taki ladny sloneczny odcien. Jesli masz dosc geste wlosy to kladz na nie jak najwiecej po umyciu odzywki garniera do blondow i napewno beda w lepszym stanie przynajmniej ja tak robie i mam jeszcze te pare wlosow. Ja niestety mam cienkie wlosy i musze uwazac by nie przesadzic z odzywka.
To sie cieszę chciałabym własnie taki jak ty masz mniejwięcej zawsze farbowałam się na platynowy blond palette i byłam zadowolona przez lata i coś mnie trzasnelo i taką kiche sobie zrobiłam a co do fryzjera to nie ja to jestem zosia samosia myślicie zze zrobić pasemkami to rozjsnianie czy całe?? tylko jaką farba robilam kiedys joanna ta do pasemek bląd co jest ta edycja do ciemnych wlosów i fajnie sie przyjeła więc może tym zrobić. A co myślicie o tych dekoloryzatorach robiła któraś?? słyszałam ze niszcza włosy??


---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:10   #3240
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Wlosy brazowe jasna farba raczej nie rozjasni az tak bardzo dlatego musialby to byc dobry rozjasniacz zas wlosy rude smialo blond farba ale samej to ciezko byloby to zrobic. Jesli sluzy Ci ta farba to jej uzyj, tylko ze chyba lepiej pasemkami. Zrobisz ich wiecej ale zawsze zostana na glowie jakies wlosy "niezniszczone " Ja jestem za tym by robic wlosy stopniowo na szybkosci to mozna zrobic sobie siano na glowie. Oczywiscie moge sie mylic rozna sa wlosy i roznie reaguja na tego typu zabiegi.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

wiadomo dekoloryzator niszczy wlosy jak kazdy zabieg tego typu ale tak jak juz powiedzialam sa rozne wlosy np L0LA we wczesniejszych postach chwali sobie dekoloryzator Renee Blanche. O moze powiem tak jesli chcesz szybko zmienic swoj wizerunek to dekoloryzator plus farba jesli nie zalezy Ci na czasie to pasemkami
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.