Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 14:53   #2251
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Witam Kochane Rudziutkie

Powrocilam do rudego po prawie roku bycia brunetka , zrobilam sobie dekolor i wyszedl mi piekny rudasny blondzik , wteduy nalozylam mango i to byl blad , wyszedl brzydki czerwony kolor

Jednak cierpliwie wyplukiwalam go i po kilku zastosowaniach innych farbek o odcieniu 7/4 mam rudy . Jednak jest i problem _ ciemniejsze lekko konce wlosow .
Mam zakupiona Vivality'sArt Absolute odcien 8/43 i moje pytanie jest nastepujace - Czy uzyc na konce 9 procent a pozniej na gore 6 utleniacza , tak jak mi poradzila pani fryzjerka , czy tez zrobic wszystko szostka tyle ze na dlugosc nalozyc najpierw na 15 minut a poznije na odrost na 20 min.
Boje sie troszke tej 9tki bo moje wlosy sa jak dziecka , delikatne , a farba Loreala tez zrobila swoje.

Prosze o porade
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 15:58   #2252
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość


Co do oczyszczania polecacie oprócz Barwy?
I do zakwaszania też poprosze jakieś propozycje
Do zakwaszania:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ny.html&next=1
Moim zdaniem świetna odżywka(włosy po niej błyszczące). Ma niskie ph, co świadczy o tym, że zakwasza przy pierwszym użytkowaniu może drażnić zapach(intensywnie balonowy) ale można się przyzwyczaić
Gdyby nie moje ostatnie problemy z uczuleniem to bym ją dalej stosowała, póki co na chwilę odstawiam. Mam nadzieję, że niedługo do niej wrócę
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 20:22   #2253
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Mi się najbardziej podoba ten odcień po 10 dniach
Ale po co chcesz kombinować, skoro wyszedł Ci piękny, pasujący do Ciebie kolor? Zazdroszczę że tak od razu utrafiłaś Teraz tylko poprawiaj tą samą farbą, z czasem włosy "najedzą się" więcej pigmentu i kolor będzie się mniej wypłukiwał


Co do oczyszczania polecacie oprócz Barwy?
I do zakwaszania też poprosze jakieś propozycje
..mnie też .. ...ale do tego był fryzjer potrzebny...Masz rację, kombinować nie ma sensu bo można przekombinować ..zostanę przy matrixie..ewentualnie kusi mnie też VITALITY'S 8/43 ,ale może innym razem, ach, że też te rude tak się wypłukują
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:21   #2254
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: jak najbardzier ruda farba do włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Nakładasz farbę na odrosty na ok 25-30 min, następnie już nad wanną spryskujesz lekko włosy szczególnie przy skórze (na ile się da) najlepiej to zrobić kubeczkiem, po czym emuglujesz włosy z wodą i z tym co masz na odroście i takie coś zostawiasz na włosach ok 10 min, spłukujesz, myjesz zakwaszasz i ,,done,,
Kathy, możesz napisać coś więcej o spienianiu? Bardzo Cię proszę
Spryskuję włosy zwykłą wodą? I później emulguję to z farbą tą z odrostu? Nie będzie różnicy koloru między odrostem a długością włosów? nie chcę na razie katować długości oksydantem
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 00:39   #2255
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

http://desmond.imageshack.us/Himg52/...jpg&res=medium
Henna firmy ELD, kolor Tycjan trzymana przez godzinkę i nałożona dość cienko na włoski ze spraną jasną rudością balsamu venity, ale przebijał się już mocno mój naturalny blond Efekt bardzo mocny jak na taki czas trzymania. Początkowo wyszedł mocno czerwonawy, ale jakoś z czasem się tonował Nie rozrabiałam jej w wodzie, bo podobno wysusza.
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 06:43   #2256
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Wiecie co zrobiłam sobie wczoraj włosy karmelową czekoladą z wellatonu i w sumie fajny kolorek wyszedł, bo nie mam takiej żarówy tylko taki fajny rudawy stonowany odcień(po płomiennej iskrze joanny miałam żarówkę), jak dam radę to wstawię zdjęcie .
jestem zadwolona
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 08:44   #2257
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość


Co do oczyszczania polecacie oprócz Barwy?
I do zakwaszania też poprosze jakieś propozycje
Do zakwaszania jest tez idealny ocet jablkowy , ja po farbowaniu plucze wlosy takim roztworem - woda plus lyzka octu .
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 09:05   #2258
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

A to moje rudaski z ubieglego roku . W tym zrobilam dokladnie to samo , co w ubieglym : zafarbowalam na braz i teraz mecze sie zeby uzykac ladny rudziutki kolorek .

Moje kolorki na zdjeciu to wella koleston ( moja ukochana) , dzis probuje Vitality's zobaczymy co z tego romansu wyjdzie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudas1.jpg (90,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudas.jpg (55,8 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudass.jpg (68,2 KB, 86 załadowań)
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:32   #2259
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Pokaż wiadomość
A to moje rudaski z ubieglego roku . W tym zrobilam dokladnie to samo , co w ubieglym : zafarbowalam na braz i teraz mecze sie zeby uzykac ladny rudziutki kolorek .

Moje kolorki na zdjeciu to wella koleston ( moja ukochana) , dzis probuje Vitality's zobaczymy co z tego romansu wyjdzie .
uroczo
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:11   #2260
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Zafarbowalam vitalitys 8/43 plus 6% najpierw odrost na 25 min , konce 10 i co i lipa .

Odroscik i gora ( tak okolo 3 cm ) piekny jasniutki kolor , a reszta ciemna , o odcien .
Pomozcie mi w niedoli , czy tylko fryzjer mnie ratuje ?

P.S
Dekoloryzowalam wlosy jakies 3 miesiace temu i z ciemnego brazu wyszedl mi sliczny rowny jasny kolor ...czy to ma moze wplyw na moja niemoc ??
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:00   #2261
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardzier ruda farba do włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Kathy, możesz napisać coś więcej o spienianiu? Bardzo Cię proszę
Spryskuję włosy zwykłą wodą? I później emulguję to z farbą tą z odrostu? Nie będzie różnicy koloru między odrostem a długością włosów? nie chcę na razie katować długości oksydantem
Emuglowanie sprawdza się tylko u osób które już farbowały danym kolorem i chcą ufarbować odrost, resztę się tylko spienia, tak pianą z odrostu zmieszana z wodą - ta metoda nie sprawdzi się w przypadku bardzo spłowiałych/wypłukanych włosów.
Po długości używaj tonerów, ta metoda najlepiej się sprawdza - ja już na pewno nie wrócę do farbowania włosów po długości farbą permanentną.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:37   #2262
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Poczytaj w wątku o farbowaniu henną Nie ma się czego bać Ja ostatnio na przemian farbuję i hennuję.
Tak z ciekawości, to czemu nie przejdziesz na samą hennę jak ładnie wychodzi?

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Pokaż wiadomość
Zafarbowalam vitalitys 8/43 plus 6% najpierw odrost na 25 min , konce 10 i co i lipa .

Odroscik i gora ( tak okolo 3 cm ) piekny jasniutki kolor , a reszta ciemna , o odcien .
Pomozcie mi w niedoli , czy tylko fryzjer mnie ratuje ?

P.S
Dekoloryzowalam wlosy jakies 3 miesiace temu i z ciemnego brazu wyszedl mi sliczny rowny jasny kolor ...czy to ma moze wplyw na moja niemoc ??
Poczytaj, wcześniej już parę osób miało podobny problem...

Martolek, pokażesz swoje włoski? pamiętam że starsznie mi się podobały

A co tu taka cisza? Chyba się wszystkie przed świętami farbują
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 22:40   #2263
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość


Poczytaj, wcześniej już parę osób miało podobny problem...

NO wlasnie przeczytalam juz chyba caly watek...i dalej ciemnam jak ta piwnica na wiosne Prosze o personalna porade jeszcze raz , poniewaz zastanawialam sie nad prepigmentacja ale coz za sens jesli to koncowki sa ciemne .

Z tego co wywnioskowalam to wiekszosc odnosila sie do ciemniejszych odrostow , a moje lapia w mig ...tylko ja jakos nie :PP HOney999 miala ten sam problem i Kathy poradzila prepigmentacje na jasne wlosy ...czyli prosze o instruction..
__________________
baby_luv_gold

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2012-04-05 o 22:48
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 08:01   #2264
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości, to czemu nie przejdziesz na samą hennę jak ładnie wychodzi?
Dobre pytanie! Hennę kładłam dwa razy, zawsze na sprany i jaśniejszy rudy Boję się farbować henną po hennie. Nie wiem czemu ale boję się, że wyjdzie mi zamiast pomarańczowego czerwony:/ Henna mi przyciemnia włosy (choć podobno ani nie rozjaśnia, ani nie ściemnia). Poza tym po pierwszym hennowaniu chciałam jeszcze wypróbować inną farbę Po prostu szukam ideału, a do henny coraz bardziej zaczynam się przekonywać Tym bardziej, że odżywia włosy teraz zastanawiam się co dalej, nie wiem czego użyję do następnego farbowania, bardzo prawdopodobne, że będzie to właśnie henna W każdym razie zachęcam do wypróbowania Nawet jeśli kolor kogoś nie zadowoli, to potem można położyć farbę i farba doskonale sobie poradzi. U mnie, jak kładłam farbę po hennie, farba bardzo rozjaśniła włosy (oksydant 6%) i miałam wrażenie, że "zmyła" hennę.
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 10:06   #2265
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Emuglowanie sprawdza się tylko u osób które już farbowały danym kolorem i chcą ufarbować odrost, resztę się tylko spienia, tak pianą z odrostu zmieszana z wodą - ta metoda nie sprawdzi się w przypadku bardzo spłowiałych/wypłukanych włosów.
Po długości używaj tonerów, ta metoda najlepiej się sprawdza - ja już na pewno nie wrócę do farbowania włosów po długości farbą permanentną.
Hmm, chcę farbować tym samym kolorem co poprzednio, ale ostatnie farbowanie było 2 miesiące temu, więc kolor mam już spłowiały... szkoda dziękuję Kathy

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Martolek, pokażesz swoje włoski? pamiętam że starsznie mi się podobały
na razie mam 2 miesięczny odrost, więc się nie pokazuję
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 09:50   #2266
joluska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 75
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Pokaż wiadomość
A to moje rudaski z ubieglego roku . W tym zrobilam dokladnie to samo , co w ubieglym : zafarbowalam na braz i teraz mecze sie zeby uzykac ladny rudziutki kolorek .

Moje kolorki na zdjeciu to wella koleston ( moja ukochana) , dzis probuje Vitality's zobaczymy co z tego romansu wyjdzie .
Dobrze trzymał się ten Koleston? Jakim odcieniem farbowałaś?
Baaaaaaardzo mi się podoba! chcę właśnie taki kolorek
uroczo
joluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 10:48   #2267
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

joluska ten bardziej intensywny to 77/44 , a reszta 7/4 . Bardzo lubie rudosci z welli bo jak u mnie to trzymaly sie dlugo , a poza tym nie niszczyliy mi wloskow az tak mocno . Kolory z colour touch maja szerokie spektrukm odcieni , co tez ulatwia zachowanie kolorku a dluzej.
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 16:19   #2268
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 98
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Witam piękne rudowłose
Przejrzałam kilka stron tego wątku i chciałabym zadać Wam, bardziej wtajemniczonym kilka pytań..
Miałam na głowie już każdy możliwy kolor włosów, oprócz typowego, mocnego rudego. Obecnie mam rudawe włosy po rozjaśniaczu w sprayu Joanny (przez niego mam okropnie wysuszone końce, ale walcze z nimi..) i właśnie chciałabym piękny rudy kolor... Tylko mam kilka problemów: Po pierwsze szukam farby, która pokryje moje poniszczone włoski (połowa zdrowa, połowa poniszczona...) i to w miare równomiernie (są i jasnobrązowe i mają sliczne rude refleksy i są miejscami blond, a mój odrost jest bardzo jasny i się szybko i łatwo rozjaśnia.. Ale w słońcu wszystkie wyglądają ślicznie, rudo, więc myślę, że jakaś farba mi złapie) a na dodatek chciałabym aby mój kolor nie przypominał wściekłej marchewki czy intensywnej miedzi, lecz był naturalny i delikatny, ja mówię na niego 'sprany/wyblakły rudy'.. (dodam zdjęcia w załączniku.. ostatni kolor i wgl włosy są moim zdaniem idealne )
Znacie się na rudych farbach na pewno doskonale, więc proszę Was bardzo o pomoc, za miesiąc mam swoją 18 i chciałabym wyglądać fenomenalnie... Wiecie pewnie jak to jest proszę o konkretne kolory, mogą być farby profesjonalne i takie 'kioskowe'.
Pozdrawiam Was i proszę o odpowiedzi..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aef4ace10018a1144e03141f.jpg (19,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77_500x640.jpg (26,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 114528733.jpg (40,6 KB, 32 załadowań)
__________________
TRAVELBUS
Pomóż poszukiwaczom przygód, polub ;-)
Klaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 17:42   #2269
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Hej Doradźcie mi proszę, jaką farbą drogeryjną uzyskam kolor jak z załącznika???

Miałoby być kładzione na średni sprany rudy.
7.44 albo 6.44 zależy jaka firma..
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 22:24   #2270
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Pokaż wiadomość
Witam piękne rudowłose
Przejrzałam kilka stron tego wątku i chciałabym zadać Wam, bardziej wtajemniczonym kilka pytań..
Miałam na głowie już każdy możliwy kolor włosów, oprócz typowego, mocnego rudego. Obecnie mam rudawe włosy po rozjaśniaczu w sprayu Joanny (przez niego mam okropnie wysuszone końce, ale walcze z nimi..) i właśnie chciałabym piękny rudy kolor... Tylko mam kilka problemów: Po pierwsze szukam farby, która pokryje moje poniszczone włoski (połowa zdrowa, połowa poniszczona...) i to w miare równomiernie (są i jasnobrązowe i mają sliczne rude refleksy i są miejscami blond, a mój odrost jest bardzo jasny i się szybko i łatwo rozjaśnia.. Ale w słońcu wszystkie wyglądają ślicznie, rudo, więc myślę, że jakaś farba mi złapie) a na dodatek chciałabym aby mój kolor nie przypominał wściekłej marchewki czy intensywnej miedzi, lecz był naturalny i delikatny, ja mówię na niego 'sprany/wyblakły rudy'.. (dodam zdjęcia w załączniku.. ostatni kolor i wgl włosy są moim zdaniem idealne )
Znacie się na rudych farbach na pewno doskonale, więc proszę Was bardzo o pomoc, za miesiąc mam swoją 18 i chciałabym wyglądać fenomenalnie... Wiecie pewnie jak to jest proszę o konkretne kolory, mogą być farby profesjonalne i takie 'kioskowe'.
Pozdrawiam Was i proszę o odpowiedzi..
Drogeryjnymi raczej nie uzyskasz takiego odcienia. Chociaż ostatni kolor to taki miodowy jest, więc można by było czegoś takiego szukać
Ale nie poradzę, bo dawno już sklepowymi nie farbuję.
A z rudych-naturalnych kolorów(profesjonalne farby) to coś z cyferką 3(złocisty) po kropce. Będzie to poziom 9. Z tego co piszesz to masz jasne włosy, które łatwo się rozjaśniają, więc nie będzie potrzebny mocny oksydant. Może 9.43... Jest kilka Dziewczyn na forum, które koloryzują włosy tym poziomem, więc poczekaj też na ich opinie
Równomierności pokrycia przy różnorodności podkładu nie da się zagwarantować. Przede wszystkim farba gorzej łapie na zniszczonych włosach.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 22:29   #2271
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Pokaż wiadomość
Witam piękne rudowłose
, że jakaś farba mi złapie) a na dodatek chciałabym aby mój kolor nie przypominał wściekłej marchewki czy intensywnej miedzi, lecz był naturalny i delikatny, ja mówię na niego 'sprany/wyblakły rudy'.. (dodam zdjęcia w załączniku.. ostatni kolor i wgl włosy są moim zdaniem idealne )
Jak dla mnie 8/43 lub 9/43 choc ten pierwszy bylby lepszy w przypadku kladzenia na jasne wlsoy . Kladlam go na moje ciemny blond odrosty i wyszedl wlasnie taki jasniutki .
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 23:01   #2272
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 98
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Dziekuje za odpowiedzi Nad miodowym już też myślałam, przejdę się do sklepu a jak nic nie znajdę co mnie zachwyci zdecyduje się właśnie na profesjonalny 9.43 Myślałam żeby użyć oxy 9 na długości i 6 na odrost żeby w miare wyszlo, a te najbardziej zniszczone włosy postanowiłam podciąć

Na forum znalazłam też taki cudowny kolorek:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1330979194
to również coś w tym stylu ?
__________________
TRAVELBUS
Pomóż poszukiwaczom przygód, polub ;-)
Klaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 23:18   #2273
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi Nad miodowym już też myślałam, przejdę się do sklepu a jak nic nie znajdę co mnie zachwyci zdecyduje się właśnie na profesjonalny 9.43 Myślałam żeby użyć oxy 9 na długości i 6 na odrost żeby w miare wyszlo, a te najbardziej zniszczone włosy postanowiłam podciąć

Na forum znalazłam też taki cudowny kolorek:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1330979194
to również coś w tym stylu ?
Wydaje mi się, że jeśli masz jasny kolor to 9% będzie za mocny. Najlepiej byłoby jakbyś wrzuciła zdjęcie swojego obecnego koloru
Ja farbuję odcieniem 8.34 z oksydantem 6% i wychodzi coś takiego:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1329658110
Tylko, że ja mam ciemniejszy podkład no i jest to poziom 8
Kolor w załączniku, który dodałaś to będzie właśnie coś koło 9.43.
Ale to też zależy od podkładu
I najlepiej nie farbuj dzień przed 18-stką jeśli nie chcesz mieć intensywnego koloru na imprezie dobrze by było jakby kolor miał możliwość się trochę wypłukać, jest wtedy naturalniejszy przynajmniej w moim przypadku chociaż ciężko mi się też odnieść do Ciebie, bo nie wiem jak u Ciebie z wypłukiwaniem koloru.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 23:23   #2274
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 98
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Wiem żeby nie kombinować tuż przed imprezą, dlatego też planuję to już teraz miesiąc na przód. Właśnie naolejowałam włosy i mam mokre, więc pokazuję zdjęcie przed ostatnim użyciem rozjaśniacza w sprayu o którym pisałam (teraz są ciut jaśniejsze, dodam tez że końce na zdjeciu byly wilgotne). Zdjęcie z fleszem a co za tym idzie kolor ciemniejszy i intensywniejszy, nie widać też że z przodu mam blond końcówki, ale innym zdjęciem nie dysponuje obecnie :P

Edit: Drugie przy świetle dziennym, tez przed użyciem rozjaśniacza ten ostatni raz :P niewyraźnme i mokre konce ale lepiej widac kolory. Teraz brązowa góra zamienila sie w rudą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5542.jpg (117,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5535.jpg (77,1 KB, 38 załadowań)
__________________
TRAVELBUS
Pomóż poszukiwaczom przygód, polub ;-)

Edytowane przez Klaczeq
Czas edycji: 2012-04-08 o 23:35
Klaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 10:27   #2275
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Masz jasne włosy 9% utleniacz Ci je zniszczy. 6% starczy w zupełności nie wiem jak z odrostem, bo nie widać pisałaś chyba, że jest jasny
Mówisz, że używałaś rozjaśniacza? Jeśli dobrze wyczytałam to będzie problem z długotrwałym pokryciem włosów. Rozjaśnione włosy ciężej przyjmują farbę i bardzo szybko się spierają.
Po miesiącu kolor może Ci się bardzo wypłukać. Wspomniane odcienie na poziomie 9 są jasne, a co za tym idzie, jest mniej koloru do wypłukania. Chyba, że chcesz wypróbować odcień i przed 18-stką go ponowić
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 13:30   #2276
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 98
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Tak właśnie chciałam zrobić - teraz wypróbować i powtórzyć pare dni przed imprezą Wiem, że się szybko wypłucze niestety... Odrost mam teraz jakies 2 cm w kolorze blond, więc z tym nie bedzie problemu Czyli jeśli poszukam farby 9.43 na oxy 6 to powinno byc ok ? Nie chce ich jeszcze bardziej zniszczyć, końce są okropne :P
__________________
TRAVELBUS
Pomóż poszukiwaczom przygód, polub ;-)
Klaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 13:52   #2277
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Pokaż wiadomość
Tak właśnie chciałam zrobić - teraz wypróbować i powtórzyć pare dni przed imprezą Wiem, że się szybko wypłucze niestety... Odrost mam teraz jakies 2 cm w kolorze blond, więc z tym nie bedzie problemu Czyli jeśli poszukam farby 9.43 na oxy 6 to powinno byc ok ? Nie chce ich jeszcze bardziej zniszczyć, końce są okropne :P
Nie wiem czy bym się nie pokusiła o zrobienie odrostu 3% ale nie chcę wprowadzać w błąd może ktoś jeszcze się po świętach wypowie
Ja jestem dopiero na poziomie 8, więc staram się coś poradzić, ale lepiej by było jakby się wypowiedziała Dziewczyna, która koloryzuje poziomem 9
No i trzeba trafić na taką farbę, która będzie się ładnie wypłukiwać
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 16:13   #2278
anika*
Raczkowanie
 
Avatar anika*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172
GG do anika*
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Zmieniłam Artego na Vitality`s i hmmm odrost ma inny kolor, reszta włosów inny ale nie o tym chcę pisać bo pewnie coś schrzaniłam przy farbowaniu.

Mam odcień 7/44 i nie jest to "mój kolor" co dokupić do ewentualnego zmieszania aby uzyskać coś takiego z załącznika, oba kolorki mi się przeogromnie podobają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor 1.jpg (34,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor 2.jpg (39,7 KB, 58 załadowań)
__________________
"...Dzień wczorajszy nie istnieje, to tylko wspomnienie.
Dzień jutrzejszy nie istnieje, to tylko przypuszczenie
Bo dzień dzisiejszy jest najważniejszy!!! ..."
anika* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 21:47   #2279
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 98
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy bym się nie pokusiła o zrobienie odrostu 3% ale nie chcę wprowadzać w błąd może ktoś jeszcze się po świętach wypowie
Ja jestem dopiero na poziomie 8, więc staram się coś poradzić, ale lepiej by było jakby się wypowiedziała Dziewczyna, która koloryzuje poziomem 9
No i trzeba trafić na taką farbę, która będzie się ładnie wypłukiwać

No mam nadzieje, że jeszcze ktoś mi dopomoże Ładny masz ten kolor na 8 poziome, a dążysz do czegos jaśniejszego ?

Mam jeszcze pytanie troszkę z innej półki... Czy któraś używała szamponu rumiankowego ? Mam zwykły Familijny, poleciła mi go fryzjerka żeby mi się stara farba wypłukała i zauważyłam, że po nim mam śliczne jasne rude refleksy u góry, natomiast jak myłam szamponem Nivea i do tego olejowałam włosy kolor mam ciemniejszy... Myślałam że to sprawa olejku rycynowego, ale nawet po nim i rumiankowym szamponie mam te śliczne refleksy w słońcu Myślicie że to na prawde sprawka tego szamponu?
__________________
TRAVELBUS
Pomóż poszukiwaczom przygód, polub ;-)
Klaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 22:55   #2280
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

anika* kolory z załączników nie są zdecydowanie na poziomie 7 chyba, że masz baaaardzo jasny podkład mi 7.44 to nawet pod brąz podchodził
są to złociste rudości na poziomie 9

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Pokaż wiadomość
No mam nadzieje, że jeszcze ktoś mi dopomoże Ładny masz ten kolor na 8 poziome, a dążysz do czegos jaśniejszego ?

Mam jeszcze pytanie troszkę z innej półki... Czy któraś używała szamponu rumiankowego ? Mam zwykły Familijny, poleciła mi go fryzjerka żeby mi się stara farba wypłukała i zauważyłam, że po nim mam śliczne jasne rude refleksy u góry, natomiast jak myłam szamponem Nivea i do tego olejowałam włosy kolor mam ciemniejszy... Myślałam że to sprawa olejku rycynowego, ale nawet po nim i rumiankowym szamponie mam te śliczne refleksy w słońcu Myślicie że to na prawde sprawka tego szamponu?
Dziękuję myślałam o jaśniejszym odcieniu, ale to by się wiązało u mnie z mocniejszym oksydantem. Już i tak świeżo po farbowaniu końcówki mam ciemniejsze(co może wskazywać na to, że nie są one przygotowane do poziomu 8) chociaż po kilku myciach kolor się wyrównuje i jest naturalny póki co zostaję przy 8.34 może kiedyś spróbuję poziom 9, bo śliczne są takie rudości
Co do rumianku to wiem, że ma on właściwości rozjaśniające robi się płukanki rumiankowe itp. może u Ciebie lekko rozjaśnia włosy i podkreśla rude refleksy
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.