Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-18, 18:12   #1921
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

zrobilam porzadek w swoich kosmetykach i z tej okazji pozwolilam sobie na nowy pedzel-gabke (cos takiego http://modaija.pl/wp-content/uploads...-Eco-Tools.jpg ) i balsam do ciala dove
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 18:13   #1922
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Mam już swoje zamówionka z C. Jak oglądam te malutkie opakowania to żałuję, że nie kupiłam więcej

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tzn postanowilam juz nigdy nie kupowac pojedynczych cieni i od grudnia nie kupilam ani jednego, bo chce miec wszystkie cienie pod reka, a nie szukac w kosmetyczce, dlatego tez dalam sobie czas do konca czerwca. Termin sie zbliza a ja dalej sie na nic nie zdecydowalam Z drugiej strony nie wiem czy jest sens kupowania paletki, gdy jakies cienie mi nie podpasuja i z calej paletki 12 czy 10 cieni bede uzywac pewnie 3-4. Ostatnio mysle nad kupnem paletki 5 cieni Dior albo Guerlain. Oba mam, ale chcialabym paletke z brazowa tonacja, gdzie najlepiej by bylo jakby 4 cienie byly matowe a jeden nie wiem, wymagajaca jestem ale cienie sie tak wooolnoooo zuzywaja, ze chce sensownie kupic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Polecam też bardzo nowe "czwórki" Chanel, zwłaszcza Tisse Camelia. Mam też Tisse Cambon i amerykańską wersję paletki Prelude. One wprawdzie nie są matowe, raczej połyskujące, ale na pewno nie jest to chamska perła.

O, i jeszcze Guerlain ma fajny zestaw przydymionych brudasków - Les Fumes.
Jak oceniacie cienie Guerlain? Słyszałam, że są mocno średnie i nie warto za tę cenę kupować, bo można znaleźć dużo lepsze w tym przedziale cenowym...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-06-18 o 18:26
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 18:42   #1923
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jak oceniacie cienie Guerlain? Słyszałam, że są mocno średnie i nie warto za tę cenę kupować, bo można znaleźć dużo lepsze w tym przedziale cenowym...
Z Guerlain mam tylko ten jeden zestaw Les Fumes i uważam, że są bardzo dobre - łatwo się aplikują i blendują, są trwałe, dobrze napigmentowane i nie osypują się. Więcej od cieni nie wymagam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 18:43   #1924
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mam już swoje zamówionka z C. Jak oglądam te malutkie opakowania to żałuję, że nie kupiłam więcej





Jak oceniacie cienie Guerlain? Słyszałam, że są mocno średnie i nie warto za tę cenę kupować, bo można znaleźć dużo lepsze w tym przedziale cenowym...
Ja mam dwie dwójki i szóstkę, cienie x drobinkami w ogóle się nie trzymają powieki ; (

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Za to matowe są bardzo ok
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 18:49   #1925
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z Guerlain mam tylko ten jeden zestaw Les Fumes i uważam, że są bardzo dobre - łatwo się aplikują i blendują, są trwałe, dobrze napigmentowane i nie osypują się. Więcej od cieni nie wymagam .
ja rowniezmam Rue de Sèvres i uwazam je za takie jak tu Ola opisuje o te http://cafemakeup.com/wp-content/upl...-Sevres-1a.jpg
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 19:12   #1926
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maswerka Pokaż wiadomość
Ja mam torbę letnią z C.
Wymiary: szerokość 48 cm, długość 34 cm, głębokość 10 cm
Uszy krótkie, bez zapięcia
Mnie się bardzo podoba, będę nosić
(ewentualne zdjęcie mogę podesłać dopiero wieczorem)
Ładnie proszę o zdjęcia w wolnej chwili
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 19:24   #1927
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

ja też w jednym z zamówień dostałam śmierdziucha Sisley (już wyleczyłam się z tych ich niespodzianek ) nawet na odświeżacz się nie nadaje
czyżby szypry?Dla mnie też
Na wątku wątku roskowym histeria nt naturelle. Kompletnie nie rozumiem powodzenia ani powodu tej histerii i takiego popytu, no chyba że pracownicy target muszą wyrobić i robią wirtualny raban



Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tzn postanowilam juz nigdy nie kupowac pojedynczych cieni i od grudnia nie kupilam ani jednego, bo chce miec wszystkie cienie pod reka, a nie szukac w kosmetyczce, dlatego tez dalam sobie czas do konca czerwca. Termin sie zbliza a ja dalej sie na nic nie zdecydowalam Z drugiej strony nie wiem czy jest sens kupowania paletki, gdy jakies cienie mi nie podpasuja i z calej paletki 12 czy 10 cieni bede uzywac pewnie 3-4. Ostatnio mysle nad kupnem paletki 5 cieni Dior albo Guerlain. Oba mam, ale chcialabym paletke z brazowa tonacja, gdzie najlepiej by bylo jakby 4 cienie byly matowe a jeden nie wiem, wymagajaca jestem ale cienie sie tak wooolnoooo zuzywaja, ze chce sensownie kupic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
najlepiej zdepotować i w jednej palecie je umieścić -wszystko pod ręką i wygodniej
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2015-06-18 o 19:21
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 19:54   #1928
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Darmowa dostawa w Gaj-oliwny za zamówienie od 35zł.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tzn postanowilam juz nigdy nie kupowac pojedynczych cieni i od grudnia nie kupilam ani jednego, bo chce miec wszystkie cienie pod reka, a nie szukac w kosmetyczce, dlatego tez dalam sobie czas do konca czerwca. Termin sie zbliza a ja dalej sie na nic nie zdecydowalam
Wiesz jeszcze do niedawna w Inglocie były puste palety magnetyczne. Wyjmuję z opakowań pojedynczych (metoda na prostownicę) i komponuję paletkę. Wiem, że może nie jest to takie eleganckie jak gotowe palety, ale daje swobodę wyboru odcieni.

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Na wątku wątku roskowym histeria nt naturelle. Kompletnie nie rozumiem powodzenia ani powodu tej histerii i takiego popytu, no chyba że pracownicy target muszą wyrobić i robią wirtualny raban
Na wątek YR trafiają teraz różni ludzie, w tym handlujący z allegro. Niebacznie zaoferowałam się i zasypywano prośbami o polecenie w wysyłkowej, więc uciekłam.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-18 o 20:17
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:24   #1929
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Darmowa dostawa w Gaj-oliwny za zamówienie od 35zł.



Wiesz jeszcze do niedawna w Inglocie były puste palety magnetyczne. Wyjmuję z opakowań pojedynczych (metoda na prostownicę) i komponuję paletkę. Wiem, że może nie jest to takie eleganckie jak gotowe palety, ale daje swobodę wyboru odcieni.



Na wątek YR trafiają teraz różni ludzie, w tym handlujący z allegro. Niebacznie zaoferowałam się i zasypywano prośbami o polecenie w wysyłkowej, więc uciekłam.
co polecasz z gaju oliwnego? Nie miałam nigdy nic z tej firmy ..
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:27   #1930
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
zrobilam porzadek w swoich kosmetykach i z tej okazji pozwolilam sobie na nowy pedzel-gabke (cos takiego http://modaija.pl/wp-content/uploads...-Eco-Tools.jpg ) i balsam do ciala dove
Koleżanka ma ten pędzlogąbek i bardzo sobie chwali do do rozprowadzania podkładu w okolicach oczu.
Wiecie, że już niedługo różowe jajko będzie dostępne w Rossmann? Cena o ile się nie mylę ok 12zł.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co polecasz z gaju oliwnego? Nie miałam nigdy nic z tej firmy ..
To jest nazwa sklepu. Mają marki kosmetyków organicznych, polecam przede wszystkim mydła z oleju laurowego, marsylskie, oliwkowe.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-18 o 20:39
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:38   #1931
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To jest nazwa sklepu. Mają marki kosmetyków organicznych, polecam przede wszystkim mydła z oleju laurowego, marsylskie, oliwkowe.
mydeł mam spory zapas, więc pasuję
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 20:46   #1932
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Koleżanka ma ten pędzlogąbek i bardzo sobie chwali do do rozprowadzania podkładu w okolicach oczu.
Wiecie, że już niedługo różowe jajko będzie dostępne w Rossmann? Cena o ile się nie mylę ok 12zł.



To jest nazwa sklepu. Mają marki kosmetyków organicznych, polecam przede wszystkim mydła z oleju laurowego, marsylskie, oliwkowe.
to kosztowało 15,99- moje pierwsze wrazenie- super! zaraz po powrocie ze sklepu nalozylam ta gabka podklad z inglota, ktory nie lezal mi dobrze na twarzy, a po tej gabce jest calkiem dobrze
jutro przetestuje z double wearem (mam probke) bo normalnie nie moge tego podkladu na twarz nalozyc- wszystko widac

a mnie zainteresowalo jak zwykle maslo shea... ide poszukac na innych stronkach, bo to z locci bardzo mi sie podobalo, ale cena kosmos
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:47   #1933
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

A ja mam pytanie, czy znacie jakus samoopalacz w formie plynnej z pipetka zeby aplikowac go mieszajac na rece z balsamem. Mam wrazenie ze ktoras z Was pisala o takim produkcie ale nie moge znalezc. Mam do twarzy z bielendy taki olejek ale obilo mi sie o oczy ze ktoras pisala cos o Collistarze
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:49   #1934
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ja miałam 4 Guerlain i mnie uczuliły Piekły mnie oczy, mrugałam nieustannie, ogólnie rzecz biorąc - dyskomfort. Tak samo reaguję na Bobbi Brown. Dior mi nic nie robi, MAC też.
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:53   #1935
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, czy znacie jakus samoopalacz w formie plynnej z pipetka zeby aplikowac go mieszajac na rece z balsamem. Mam wrazenie ze ktoras z Was pisala o takim produkcie ale nie moge znalezc. Mam do twarzy z bielendy taki olejek ale obilo mi sie o oczy ze ktoras pisala cos o Collistarze
Clarins ma taki, dostępny w S. Właśnie dumam czy go kupić, ponoc jest fajny
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:58   #1936
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Ja juz nawet nie rozpatruję tego w kontekście zamiennika, tylko juz tak ogólnie, średnio mi odpowiadają. Teraz katuję Chocolate Bar z TooFaced; ) Podoba mi się bardzo
Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
To oczywiście tylko moja osobista opinia ( że są lepsze) Ostatnio katuję (z tych większych)
*Chocolate Bar z TooFaced
* MAC x15 warm neutral
* smashbox full exposure
Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Nie wypowiem się o wszystkich, tylko o tych z Chocolate Bar, bo są z proszkiem kakaowym, żeby pachniały czekoladą, więc nie wiem jak to wpływa na konsystencję. Są dobrze napigmentowane, nie suche, nie kredowe. Wydaje mi się, że minimalnie znikają przy rozcieraniu, ale pachną tak fajnie, że każda kolejna warstwa to przyjemność. Szkoda, że cała paleta nie jest matowa...
Dziewczyny, spadacie mi jak z nieba Dumam właśnie nad prezentem urodzinowym dla przyjaciółki, Chocolate Bar też był na liście. Chyba już decyzja podjęta w takim razie.

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na ☠☠☠☠☠☠☠ jest promocja kosmetyków Tołpa. Przykładowo płyn micelarny z 27 zł na 12
Chciałam serum antycellulitowe, ale wykupili

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Darmowa dostawa w Gaj-oliwny za zamówienie od 35zł.
To się chyba pocieszę jakimś balsamem albo masłem do ciała
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 21:01   #1937
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, czy znacie jakus samoopalacz w formie plynnej z pipetka zeby aplikowac go mieszajac na rece z balsamem. Mam wrazenie ze ktoras z Was pisala o takim produkcie ale nie moge znalezc. Mam do twarzy z bielendy taki olejek ale obilo mi sie o oczy ze ktoras pisala cos o Collistarze
tak, ja tez mam collistar, ale jeszcze nie uzywalam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 21:11   #1938
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Torba letnia z C. w sztucznym świetle
SAM_2409.jpg
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 21:37   #1939
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Tak 30min. z henna i płacisz przy kasie normalnie. Możesz sobie tylko zarezerwować z 10 min. więcej w razie co jakbyś musiała chwilę poczekać, żebyś się nie stresowała
Dziękuję Ci za odpowiedź Już dzwoniłam i poproszono mnie o telefon po 20tym bo nie mają grafiku na lipiec

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
.

Ja też, ale teraz płaciłam kartą, więc myślałam, że to szybciej pójdzie. Jak widać niekoniecznie
Ja też płacilam kartę


Kupiłam dziś w Naturze micel z MIXA za 16,99zł 400ml.
W ciemno brałam bo micele mi się pokonczyły a akurat weszła promo -30% na demakijaż w Naturze
Polecacie micele MIXA? Który? Bo jest kilka rodzajów Tak to dokupie jutro

Boże..czemu mnie wyrzuca samoistnie co paredziesiąt sekund na stronę główną Wizażu Tez tak macie?

Byłam dziś na hybrydach Nie pamiętam kiedy robiłam ostatnio paznokcie I miałam takie uczucie okropnych igiełek jak włożyłam dłoń pod lampę UV. -Miałyście coś takiego? Czy to coś złego? Groźnego? Może nie powinnam chodzić na hybrydy ?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 21:57   #1940
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maswerka Pokaż wiadomość
Torba letnia z C. w sztucznym świetle
Załącznik 5999806
Dziękuję ślicznie
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 22:03   #1941
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, czy znacie jakus samoopalacz w formie plynnej z pipetka zeby aplikowac go mieszajac na rece z balsamem. Mam wrazenie ze ktoras z Was pisala o takim produkcie ale nie moge znalezc. Mam do twarzy z bielendy taki olejek ale obilo mi sie o oczy ze ktoras pisala cos o Collistarze
Tak, Collistar samoopalacz w kroplach. Pewnie nie możesz go znaleźć, bo jest wyprzedany w D. online. Może stacjonarnie będzie dostępny.
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-06-18 o 22:36
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 22:32   #1942
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Kupiłam na d ozie to cudo antycellulitowe z tołpy, zobaczymy czy coś da Miała może któraś z Was? Przy okazji dorzuciłam do koszyka żel pod prysznic Palmolive, bo był przeceniony na 3,7 zł i parę innych pierdółek
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 22:51   #1943
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Krem do biustu Collistar ten co dawali jako próbka gratis, jak dla mnie ma zapach nie do przejścia
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 00:08   #1944
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;51797218]Kupiłam to cudo antycellulitowe z tołpy, zobaczymy czy coś da Miała może któraś z Was?[/QUOTE]

Ja mam zapas tego sorbetu, przepięknie pachnie i szybko się wchłania, ma fajną lekką konsystencję. W działanie antycellulitowe kremów nie wierzę i nie stosuję go w tym celu.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 00:51   #1945
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Ja mam zapas tego sorbetu, przepięknie pachnie i szybko się wchłania, ma fajną lekką konsystencję. W działanie antycellulitowe kremów nie wierzę i nie stosuję go w tym celu.
Ja się zastanawiam nad działaniem wspomagającym - ostatnio musiałam trochę przystopować z treningami i dopiero wracam do formy, a jakieś zalążki cellulitu zauważyłam. Nie jest źle, ale chcę się go jak najszybciej pozbyć A nawilża dość dobrze? Mam nadzieję, że będę też zadowolona
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 04:43   #1946
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Clarins ma taki, dostępny w S. Właśnie dumam czy go kupić, ponoc jest fajny
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Tak, Collistar samoopalacz w kroplach. Pewnie nie możesz go znaleźć, bo jest wyprzedany w D. online. Może stacjonarnie będzie dostępny.
Dzięki za odpowiedź, zobaczę Collistar w stacjo D. bo ten z Clarinsa strasznie drogi
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 06:06   #1947
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maswerka Pokaż wiadomość
Torba letnia z C. w sztucznym świetle
Załącznik 5999806


---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość

Kupiłam dziś w Naturze micel z MIXA za 16,99zł 400ml.
W ciemno brałam bo micele mi się pokonczyły a akurat weszła promo -30% na demakijaż w Naturze
Polecacie micele MIXA? Który? Bo jest kilka rodzajów Tak to dokupie jutro
Miałam micel MIXA - taki różowy (chyba do cery naczynkowej) bardzo dobrze zmywał i nie podrażniał, nie szczypał w oczy, kupiłam go w Hebe za jakieś 13zł z groszami. Polecam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 06:16   #1948
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

cześć Dziewczyny wreszcie piątek!!! odebrałam mini zam z D z próbkami szamponu Bamboo Smooth z Alterny. Próbka ma rzeczywiście 3x10 ml, jako próbkę niespodziankę z Sisleya dostałam 8 ml kremu na cellulit więc nieźle za to próbka niespodzianka - porażka - krem Yosikine dla 50+
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 06:22   #1949
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny wreszcie piątek!!! odebrałam mini zam z D z próbkami szamponu Bamboo Smooth z Alterny. Próbka ma rzeczywiście 3x10 ml, jako próbkę niespodziankę z Sisleya dostałam 8 ml kremu na cellulit więc nieźle za to próbka niespodzianka - porażka - krem Yosikine dla 50+
to rzucili niespodzianką ja wczoraj jako niespodziankę miałam Elie Saab EDP strasznie duszący jest ten zapach
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 06:27   #1950
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to rzucili niespodzianką ja wczoraj jako niespodziankę miałam Elie Saab EDP strasznie duszący jest ten zapach
to postarali się nie powiem Ty fajny dostałaś. Ja zwykle trafiam na kiepskie niespodzianki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.