Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-12, 23:39   #31
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Hej daawno mnie tu nie bylo. Przewgladalam ten watek i wybaczcie ale postanowilam cos tu napisac. Czytalam poczatek pierwsze dwie strony i ostatnie dwie Srodka nie zdarzylam ale po tym co przeczytalam na samym poczatku stwierdzilam ze musze cos napisac. Ja jestem studentka medycyny i na zajeciach z ginekologii ktore mialam z najlepszymi specjalistami z kraju mam troszke inne informacje na temat najnowszych tabletek dostepnych na polskim rynku niz zalozycielka tego watku. Pytalam sie tez dla wlasnej informacji jak bardzo szkodliwe sa dzisiejsze tabletki antykoncepcyjne i powiem Wam szczerze ze uzyskalam niewatpie szczera odpowiedz ( nie taka jak w gabinecie ginekologicznym gdzie czesto sie mowi pozytywy tylko zeby pacjentka ze sie tak wyraze kupila gadke szmatke i wykupila recepte za ktora lekarz otrzymuje odpowiednie profity) dotyczaca tabletek. Pan prof. na pytanie w.w odpowiedzial ze to bujda internetu hehe i wymienil wlasnie fora internetowe zwalajac wszystko na mlodziez wszechpolska ktora robi kampanie wraz z Radiem Maryja:P. Otoz dzisiejsze tabletki nie mylic tu z takimi jak Diane35 sa bezpieczne i maja 100 razy mniejsza dawke hormonow a i skutki uboczne porownuje sie z braniem tabletek przeciwbolowych. Pewnie wiecie ze sa rakotworcze w wiekszej ilosci? A jak ja mialam takie bole brzucha ze opakowanie nie wystarczalo na jedna miesiaczke to hmmm. lekarz powiedzial ze na jedno wyjdzie czy bede brala takie yasminelle czy podobne ... poza tym nowoczesne tabletki pomagaja wielu kobietom w wielu innych schorzeniach bo dzialaja jak wiecie nie tylko antykoncepcyjnie. Nie mowie ze sa zdrowe ale sa tak samo szkodliwe jak inne leki ktore bierzecie. Tak samo osoby ktore biora chociazby tetracykliny na tradzik.... czy te antybiotyki nie robia spustoszenia w organizmie?? ~No wlasnie ... Spojrzcie na dawke hormonow a opakowanie i jesli sa dwa zera przed liczba i smieszny hieroglif to znaczy ze to minimalna dawka a dobrana dobrze ( TABLETKI POWINNO SIE DOBIERAC PO BADANIACH HORMNOW PLCIOWYCH W OKRESLONYM DNIU CYKLU A NIE TYLKO PO BADANIU GIN> KTORE MIEDZY INNYMI JEST PO TO BY WYKLUCZYC CIAZE!!) to moze takze pomoc... Indywidualnie dziaja na kazdy organizm. I smiesza mnie takie akcje gdzie jedna osoba zaparcie mowi jakie to zle niedobre itd. Kazdy ma wybor ja tylko mowie ze to bardziej stereotyp niz prawda. Sama bralam tabletki z musu bo mialam problemy odstawialm bo sie zle czulam i wiem ze te tabletki byly zle dobrane po nich dostalam nadczynnosc tarczycy.... teraz chce sprobowac yasminelle... mam zrobione badania poziomu hormonow sa w normie i wiem ze tamte tabletki beda odpowiednie Chce sprobowac! Zycze dobrego samopoczucia dobrych wyborow i prosze kierujcie sie tymco wam powie lekarz a nie kampaniami przeciwko tabletkom Czasem malo w tym prawdy


I dalam ciala bo mialam to napisac w watku TABLETKOWA SONDA za co przepraszam serdecznie Jesli mozna to poprosze o umieszczenie go tam pozdrawiam i dziekuje.
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 06:44   #32
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

ja po roku brania tabletek nigdy w życiu ich nie wezmę.. Fakt, dają niesamowity komfort psychiczny, zabezpieczenie itd. Ale ile ja muszę się męczyć z nimi teraz, po odstawieniu? Tabletkom mówię NIE, ale tylko w moim przypadku. Niektórzy odstawiają i wszytsko mają pięknie, a ja oo razu burza hormonów Teraz doszłam z facetem do wniosku, że lepiej żebym była w nieplanowanej ciązy niż dalej musiała się leczyć..
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:22   #33
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Kiciakk wielkie dzieki za twoja wypowiedź,. ja to samo usłyszałam od mojego gin. Wiadomo, ze te starsze tabletki były inne niz te teraz. ja biorę Yasmin juz 10 miesięcy i jak narazie wszytsko jest wspaniale. i libido tez bardzo wysokie(bo wiem ze wiele osób ma z tym problem). ja tez miałam kiedys takie okresy ze szok. pierwszego dnia brałam 9 tabletek przeciwbólowych, leciało ze mnie dosłownie. non stop mi przelatywało, potrafił mi sie spóxniac ponad tydzien itp. a teraz?? jest wspaniale. w koncu moge normalnie funkcjonowa.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:28   #34
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Nie ma za co Kampaniom Ojca Rydzyka mowimy NIE:P Ide dzisiaj do ginekologa porozmawiam z nia wypytam co o tym sadzi i przekaze Chce zaczac brac tabletki, jesli sie bede sie czula zle to jestem dorosla mam rozum i odstawie pozdrawiam
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 15:21   #35
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

no. napisz koniecznie jak wrócisz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:20   #36
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Biorę prawie 3 lata. Najpierw Harmonet, teraz Yasminelle. Przytyłam tylko troszkę, ale to tylko z powodu swojego obżarstwa (hormony wzmagają apetyt). Poza tym żadnych skutków ubocznych, żadnych infekcji, nic-wszystko jak przed braniem. Tyle tylko, że spokojna i nie musimy używać gumek...
Wszystko zależy jednak od Ciebie .
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:25   #37
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Wrocilam wlasnie od lekarza.
Lekarka dobra czytalam dyplom ktory dostala od czytelniczek Twojego Stylu ale do rzeczy:P A wiec dostalam probke yasminelle... najpierw chciala mi przepisac Mercilon ale zapytalam o Yasminelle czy nie sa lepsze a ona na to ze lepsze bo mniejsza dawka hormonu ale za to drozsze... Oczywiscie pytalam jak to teraz z tabletkami... wziela opakowanie Yasminelle i czytala sobie sklad... powiedziala ze jest to najmniejsza dawka hormonu doslownie minimalna jesli chodzi o wogole dostepne srodki na rynku i ze skoro mniejsza to mniej dzialan nieporzadanych! Przy czym zachowane jest dzialanie antykoncepcyjne Powiedziala tez ze ile ludzi tyle zdan o tabletkach jednak nie powinno sie tego sluchac. Poparla mnie jesli chodzi o jedzenie opakowania tabletek przeciwbolowych w czasie miesiaczki- na jedno wyjdzie czy bierzemy tabletki czy wcinamy Apap! Aaa i kazala robic przerwe co 9 miesiecy tak np. na wakacje zeby odblokowac jajnik... to ponoc zmniejsza pozniejsze ewentualne problemy zajscia w ciaze... Tak mysle co tu jeszcze hmmm... no powiedziala ze yasminelle sa nowe narazie testowane ale nie powinnam sie po nich zle czuc, nie nalezy sie zle nastawiac do tabletek bo pozniej sie rozne dziwne rzeczy rodza potega podswiadomosci i ze powinny sluzyc Mam nadzieje ze beda czekam na okres powinien sie pojawic za jakis tydzien... boje sie ale tak jak powiedziala: jak cos zauwaze niepokojacego to przerywam! A jak ok to sie badam robie przerwy i ciesze sie zyciem:P Wam tez tego zycze, sobie tez pozdrawiam

A i jeszcze cos: boje sie ze mi sie pojawi jakis tradzik czy cos Wlasnie przeczytalam ulotke i powiem szczerze jestem PRZERAZONA!! Kiedys mialam problemy z cera ktore wyleczylam tabletkami od tamtej pory nic... jakie jest prawdopodobienstwo ze teraz wroca?? ;(
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 18:11   #38
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Cytat:
Napisane przez kiciaKk Pokaż wiadomość
Poparla mnie jesli chodzi o jedzenie opakowania tabletek przeciwbolowych w czasie miesiaczki- na jedno wyjdzie czy bierzemy tabletki czy wcinamy Apap!
No tak, ale Apapu nie bierzesz codziennie. Gdybyś go brała, to byłby szkodliwy. A tabletki bierzesz codziennie.
Cóż, moja ginekolog (wymieniana przez wieeele wizażanek w wątku "dobry ginekolog") uważa zupełnie inaczej. Kiedy zerwałam z facetem, nadal chciałam brać tabletki żeby załagodzić bóle miesiączkowe. Pani ginekolog się zdziwiła i powiedziała, że są na to "zdrowsze" metody.
Co do skutków ubocznych tabletek można się wiele naczytać na tym forum i nie uważam, żeby to były - jak to określiłaś - Kampanie Ojca Rydzyka... Dziewczyny naprawdę przez tabletki cierpią, to jest fakt. Moja znajoma nawet przy Yasminelle miała skutki uboczne i musiała je zmienić.

Zresztą była kiedyś w Trójce audycja dotycząca metod antykoncepcji i tam wypowiadał się Minister Zdrowia czy ktoś tam i opowiadał, że nawet WHO jest przeciwko antykoncepcji hormonalnej. Jest ona przereklamowana i bardzo często lekarze nie udzielają wszystkich ważnych informacji swoim pacjentkom.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:47   #39
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

a mi gin powidzuia, ze przy tych najnowszych tabletkach, nie trzeba juz robic przerwy bo maja minimalna dawke hormonu. wiec ja nie robie. za 2 lata pewnie skoncze brac, by za2,5 starac sie o dzidziusia
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:15   #40
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Mnie przy Yasmin powiedziała że przerwę powinno się robić co 2 lata. Zresztą Yasmin nie ma minimalnej dawki .
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:22   #41
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

widac kazdy gin ma inną teorię na ten temat
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 19:44   #42
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
widac kazdy gin ma inną teorię na ten temat
Niestety Nie wiadomo kto ma rację, i jaka jest prawda o tabletkach :P.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:50   #43
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

ale yasminelle maja najmniejsza No ja mysle ze kazdy z nich jakkolwiek by nie powiedzial to ma racje bo tak naprawde nie wiadomo kiedy powinno sie robic przerwe z tego co ja slyszalam od prof. ode mnie ze szkoly to nie trzeba wogole robic przerwy Wiec to czy po roku czy po dwoch to i tak dobrze!! Ja chce sie starac o dzidziusia dopiero za 3 lata Do tego czasu niestety nie moge sobie na to pozwolic Pozdrawiam
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:59   #44
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

to mój gin powiedział, tak jak twój profesor. ze przy lekach nowej generacji nie trzeba robic przerwy. ja tez teraz zaczynam dopiero 5 rok studiów. za 2 lata prawdopodobnie slub i po slubie chce przestac barc tabletki. bo wiadomoze 3-6 miesiecy trzeba odczekac na dziecko od odstawienia
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:05   #45
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

to ja jestem 2 lata mlodsza jak skoncze studia chcemy wziasc slub i odstawic tabletki noooo chyba ze postanowimy troszeczke zyc bezstronko....)) hehehe ale nieee bo baaardzo chcemy miec dziecko ale tez chcemy zeby mialo wszystko co najlepsze dlatego nie mozemy sie zdecydowac teraz i stad te tabletki...
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:43   #46
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
bo wiadomoze 3-6 miesiecy trzeba odczekac na dziecko od odstawienia
Moja kumpela zaszła w ciążę w pierwszym dniu odstawienia, no ale może to jakiś fenomen heh .
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 21:03   #47
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Jako ciekawostke powiem ze po tabletkach jest wieksza szansa na urodzenie blizniat dowiedzione naukowo Hehe i tez sie spotkalam z przypadkiem ze w pierwszym miesiacu kolezanka zaszla w ciaze po odstawieniu tabletek
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 21:58   #48
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Dziewczyny jestem w kropce. Po wizycie u ginekologa - z powodu okropnie bolesnych miesiączej (co miesiąc zabierała mnie karetka) przypisał mi yasmin. Siedze czytam i zgłupiałam. Nie mam pojęcia czy wykupić.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 22:28   #49
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w kropce. Po wizycie u ginekologa - z powodu okropnie bolesnych miesiączej (co miesiąc zabierała mnie karetka) przypisał mi yasmin. Siedze czytam i zgłupiałam. Nie mam pojęcia czy wykupić.
Ja tez nie wiem tez siedze i czytam... ale jednak sie zdecyduje jak mowi moja ginekolog jak nie sprobuje to nie bede wiedziec:P
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 22:37   #50
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

co ciekawe właśnie wyczytałam, że stosowanie niektórych antybiotyków w tym tetracykliny (którą przyjmuję od 2 tyg i mam zamiar prze pół roku) powoduje praktycznie zahamowanie działania tabletek. Zapytałam się ginekologa wprost na wizycie czy to będzie jakiś problem, odparł, że żaden. Nie wiem komu wierzyć - ulotce czy lekarzowi?
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 23:00   #51
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

ksylwia - hmm lepiej zmień lekarza .
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 23:13   #52
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

ksylwia ale nie wiem czy dobrze zrozumialam ty chcesz brac te tabletki na bole czy antykoncepcyjnie? Bo jesli na bole to rzeczywiscie nie bedzie to w niczym przeszkadzac... gorzej z antykoncepcja moze lekarz tak to zrozumial??
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 23:30   #53
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

Co do zmiany lekarza - byłam z tymi moimi bólami u ok. 10 ginekologów - jeździłam nawet do innych miast. Ostatni pomysł lekarza to było przypisanie mi tabl. anty na bóle, ale z drugiej strony jak sie już czymś truć to chciłabym przynajmniej mieć z tego jakąś korzyść i wykorzystać ich działanie w pełni. A tu doczytuję się, że po tetracyklinie może nie działać.
Czy któraś z Was dostała tabl. anty... TYLKO z powodu bolesnych miesiączek? A może jakiś mądry lekarz poradził sobie w inny sposób z Waszymi bolesnymi miesiączkami,
Dodam, ze moje są okropne - nie należę do osób, które biorą tabletki przeciwbólowe gdy dostaną bólu głowy czy jakichś innych dolegliwości. Ale pierwsze godziny okresu to dla mnie koszmar-omdlenia, wymioty, drgawki. Żadne leki doustnie brane, żadne gorące okłady na brzuch, moczenie nóg, picie herbatek nic-zero zmian. Teraz siedzę i czekam jak na wyrok na nadejście kolejnej...
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 00:22   #54
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

ja mialam wczesniej przepisane na bole... w czasie brania nic, po odstawieniu znow umieram... :|
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 06:57   #55
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Tabsy-brac czy nie?Za i przeciw.Pomocy!Juz sama nie wiem co myslec:(

jejciu dziewczyny aż wam współczuję tak się męczycie. Gdy mam okres to też mnie boli, ale no-spa pomaga. Niestety nie wiem co może wam pomóc skoro lekarz mi nie wymyślił to ja tym bardziej. Trzymajcie się
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.