Fitness Blender - kto ćwiczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 08:28   #211
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

nareszcie czuję się lepiej i wreszcie mogę wrócić do ćwiczeń
dziś: Quiet Cardio i Standing Abs... a od jutra HIIty i tabaty
miłego dnia.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 11:12   #212
dontgivemenames
Rozeznanie
 
Avatar dontgivemenames
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gliwice.
Wiadomości: 984
GG do dontgivemenames
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Dzisiaj: Day 3 - 5 Day Workout Challenge to Burn Fat & Build Lean Muscle - HIIT Cardio & Abs
dontgivemenames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 13:12   #213
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

przyznam się, że podglądam wątek od dłuższego czasu - głównie dzięki fubowej - dzięki kochana, skutecznie przekonałaś mnie do ćwiczeń z FitnessBlender!

Na początku ćwiczyłam trochę z Chodakowską, ale jej programy są jak dla mnie mega nudne, zbyt statyczne, poza tym bardzo bolały mnie po nich kolana. Potem odkryłam Tiffany i skończyłam jej program 30 days shred, przy czym do każdego levelu dodawałam 10-minutówki z Mel B, ale i to było za mało. Teraz zaczęłam 8 week fat loss FB (dzisiaj będzie 10 trening) i muszę przyznać, że to właśnie to, czego oczekuję od ćwiczeń W końcu mogę się trochę wyżyć, ćwiczenia są różnorodne, ciekawe no i forma "podania" właśnie taka jakiej szukałam.

Jak nastroje po świętach/dłuższym wolnym? Obżarstwo czy aktywnie?
riendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 18:12   #214
RozowaKlara
Raczkowanie
 
Avatar RozowaKlara
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 267
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Uwielbiam FitnessBlender m.in. za różnorodność, poziomy treningów. U mnie dziś Total Body Physio Ball Workout.
__________________
RozowaKlara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 19:37   #215
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Dzisiaj trening #11 z mojego programu, Jump rope weight loss routine i Upper body dumbbell routine z obciążeniem 3kg na każdą rękę. Dobrze się ćwiczyło, szkoda, że byłam zbyt leniwa żeby iść biegać, teraz czuję niedosyt
riendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 12:14   #216
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Po treningu #12 nie wiem jak będę tańczyć w sylwestra dzisiaj ostry wycisk nóg, ale super się teraz czuję HIIT workout for abs & abliques, 5x5x5 pulse workout for butt & thighs a na koniec Inner Thigh Exercises to tone

mam nadzieję że zakwasy po tych ćwiczeniach nie nałożą się na zakwasy po dzisiejszych tańcach, bo jutro nie wstanę
riendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 22:41   #217
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Mogę dołączyć?
Z FB ćwiczę od 3 miesięcy i uwielbiam ich i ich treningi. Głównie za różnorodność, zależnie od planu dnia mogę wybrać coś dla siebie, ekstra No i za to, że jestem po nich zlana potem Ćwiczę póki co głównie HIITy na poziomie 4-5 (chociaż kilka siłowych też zaliczyłam, bardzo podobał mi się trening Tabata Kettlebell Cardio i Core, dwa dni pod rząd i nie mogłam koszulki założyć, tak bolały dawno nie używane mięśnie np ramion, pleców.. ), do tego dodaję minimum 40min na rowerku stacjonarnym.

Dzisiaj (i wczoraj) było:

-3o min HIIT like a Girl Round 2 Cardio HIIT + Warm Up + Stretching
-50 min na rowerku stacjonarnym
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 00:02   #218
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

U mnie dziś pierwszy trening w nowym roku i... jestem zawiedziona W planie przypadły mi takie słabiaki... ćwiczenia na równowagę (zrobiłam całe dla początkujących i jedną rundę z zaawansowanych) i Chair Workout - nudny, ale dosyć fajny. w sumie nie dziwię się że po poprzednim dniu dla nóg dali akurat taki zestawik

Jutro zestaw #14, podglądam trochę i widzę, że szykuje się cardio może jak pogoda dopisze to pójdę rano biegać, za długą już sobie przerwę zrobiłam

minthema hej hej!
riendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 18:17   #219
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Noworoczno-poniedziałkowa mobilizacja u mnie, uff, strasznie ciężko będzie znów wrócić do systematycznych ćwiczeń. Piszę tu, bo pewnie większość będzie z FB. Na początek postanowiłam zarzucić 37min cardio, dobre kilka miesięcy nie robiłam.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 23:04   #220
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

u mnie dzisiaj zestawik na odpoczynek dla łydek (po HIITach straaaasznie mnie bolą łydki jak jadę ciągiem i przez jakiś czas nie zrobie rest day, wy też tak macie?):

- 5 min Cardio Warm up
- 30 min Toned & Curved Body Workout - czyli trening siłowy obwodowy na całe ciało, hantle 3 kg
- 6 min Cool Down and Stretch
- 40 min na rowerku stacjonarnym

ale po tym siłowym dzisiaj i tak mnie bolały nogi Tyle że bardziej uda, jutro jak będzie dobrze to wracam do HIITów, jak nie to chyba tylko pojeżdżę na rowerku
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 01:27   #221
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

a ja nie ćwiczę bo się zatrułam i zwyczajnie nie dam rady... mam nadzieje ze juz jutro wskoczę w sportowe ciuszki i zaliczę kolejny dzień planu
riendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 07:19   #222
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

cześć dziewczyny, u mnie ćwiczenia mniej intensywne (głównie krótkie low impact), bo obcięłam kalorie. przymierzam się do codziennych ćwiczeń (mieszanka low impact cardio FB i PiYo).
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:35   #223
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Miało być szybko (muszę zacząć się zwlekać z krzesła wcześniej), więc padło na HIIT Cardio Workout - Tabata High Intensity Interval Training. Rozsądnie przez całą pierwszą turę robiłam pajacyki zamiast normalnych ćwiczeń, dzięki czemu teraz jest mi tylko słabo, a nie krwawię z nosa leżąc na podłodze. Bosz, jak mi się strasznie kondycja sypnęła przez grudzień Nawet mam zakwasy po wczorajszym 37min cardio
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 09:10   #224
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

ja dziś tylko to low impact cardio. miłego dnia.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 10:47   #225
dontgivemenames
Rozeznanie
 
Avatar dontgivemenames
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gliwice.
Wiadomości: 984
GG do dontgivemenames
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Wczoraj:
- BEST BUTT WORKOUT TO BUILD A BOOTY AND TONE THIGHS - BUTT & THIGH WORKOUT
- DAY 5: FREE 5 DAY WORKOUT CHALLENGE FOR BUSY PEOPLE / HIIT CARDIO AND LOWER BODY STRENGTH.

Dzisiaj:
- CARDIO HIIT WORKOUT + BUTT, THIGHS, ABS: ULTIMATE WORKOUT FOR BELLY FAT LOSS, NO EQUIPMENT

Troche mi kondycja siadła bo myslalam, ze dzisiaj przy tym pluca wypluje..
dontgivemenames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 16:48   #226
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Dziś Bodyweight Cardio Workout - 23 Minute At Home Interval Cardio Training. Udało mi się zmobilizować przed obiadem dzięki czemu zrobiłam cokolwiek, bo teraz pewnie nie chciałoby mi się zwlekać z krzesła. Uff, ciekawe mi kiedy mi kondycja wróci na tyle żeby móc robić porządne 40-50min treningi i nie umrzeć. W ciągu dnia staram się parę razy pozwisać z drążka i podciągać nogi do góry.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:43   #227
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Też wolę ćwiczyć przed południem Zanim się ogarnę do kupy, moja ulubiona rutyna to kiedy wstaję, jem śniadanie, myję się, odczekam godzinkę-półtorej (w międzyczasie coś tam sobie robiąc co danego dnia trzeba), robię trening, kąpiel, II śniadanie i reszta dnia już na luzie, bez tego ciążącego w głowie "jeszcze trening" Ale to tylko w wolne dni.

Dzisiaj
- 30 min HIIT Like a Girl Round 2, uwielbiam i jednocześnie nienawidzę tego treningu Chociaż chyba kondycja mi skoczyła bo do tej pory to był najcięższy HIIT jaki robiłam, nadal jest ale po nim już nie jestem taka sponiewierana jak wcześniej.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:46   #228
dontgivemenames
Rozeznanie
 
Avatar dontgivemenames
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gliwice.
Wiadomości: 984
GG do dontgivemenames
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

wczoraj:
-KELLI'S UPPER BODY WORKOUT FOR ARMS, SHOULDERS AND UPPER BACK - UPPER BODY SUPERSET WORKOUT
- NO EQUIPMENT UPPER BODY WORKOUT FOR GREAT ARMS, SHOULDERS AND UPPER BACK
Dzisiaj:
-Strength, HIIT & Pilates Workout for a Bigger Butt & Strong Legs - Lower Body Burnout
dontgivemenames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 13:51   #229
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

dzisiejszy trening:
- 45min Cardio, HIIT, Total body Strenght, Strething and ABS FB Blend , hantle 3 kg przy siłowych

Oprócz tego, że prawie zrobiłabym dziurę w podłodze i upuściłabym hantel na głowę jak przy pierwszym siłowym (Dumbbell Swing + Tricep Extension) wzięłam 5kg to było super
Chociaż ABS dla mnie troszkę słaby, tj jest fajny i czuję mięśnie ale chyba mięśnie brzucha mam silne i mało co mi tak mocno daje w kość jeżeli o ie chodzi.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 19:29   #230
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

90 przysiadów (ominęłam ostatnią dziesiątkę z wyskokiem, wieje wiatr i mam wrażenie że intensywniejsze ruchy powodują u mnie nagłe migreny przy takiej pogodzie)
Quiet Cardio Workout, bo nieskakane
Quick Yoga Cool Down and Stretch

I tyle na ten tydzień, zobaczymy co w poniedziałek.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 17:21   #231
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

- 45 min HIIT Cardio and ABS Workout - Insane at home Fat Burner - Interval Cardio Training and Core (rozgrzewka cardio + siłowe na brzuch + HIIT + rozciąganie)
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:01   #232
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

- 25min "When I say Jump" HIIT - total body toning and HIIT cardio workout

dziś króciutko bo muszę się uczyć, let the sesja begin...
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 16:15   #233
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Witajcie dziewczyny
Jestem tutaj nowa (chociaz niezupelnie, bo to moje drugie podejscie do 8 tygodniowego programu fb; poprzednia probe musialam zawiesic w polowei 3 tygodnia z przyczyn ode mnie niezaleznych), i korzystajac z nowego roku, nowych checi i mozliwosci postanawiam sprobowac raz jeszcze
Robie pierwsza runde 8 tygodniowego wyzwania 8 week fat loss program, dzisiaj bede cwiczyc 14 workout. Jesli uwazam ze trening nie byl zbyt wymagajacy, albo nie zdycham po jakims hiicie na macie- dokladam tiffoczki na boczki

Odezwijcie sie prosze dziewczyny, ktore cwicza z fb- razem zawsze jest troche latwiej

Fubowa, pamietam Cie czy w awatarze sa efekty Twojej pracy ostatnich miesiecy? Jesli tak, chapeau bas!
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 23:08   #234
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

u mnie dziś:
- 30 min HIIT + Warm up + Stretching HIIT Like a Girl Round 2 z Fitness Blender
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 23:49   #235
brooklynne_accola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Znalazłam FB już jakiś czas temu i to jedyne treningi na YT które mnie nie denerwują ani nie nudzą. Kelli i Daniel są naprawdę świetni. Sama układam sobie treningi, jednak chciałabym spróbować jednego z ich programów i tu pojawia się problem.
Czy któraś z Was może zakupiła taki program? W jaki sposób za niego zapłaciłyście? Bo obawiam się, że potrzebna będzie do tego niestety karta kredytowa. Ktoś coś wie?
Będę ogromnie wdzięczna za informację

Edytowane przez brooklynne_accola
Czas edycji: 2015-01-21 o 23:50
brooklynne_accola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 14:27   #236
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez brooklynne_accola Pokaż wiadomość
Znalazłam FB już jakiś czas temu i to jedyne treningi na YT które mnie nie denerwują ani nie nudzą. Kelli i Daniel są naprawdę świetni. Sama układam sobie treningi, jednak chciałabym spróbować jednego z ich programów i tu pojawia się problem.
Czy któraś z Was może zakupiła taki program? W jaki sposób za niego zapłaciłyście? Bo obawiam się, że potrzebna będzie do tego niestety karta kredytowa. Ktoś coś wie?
Będę ogromnie wdzięczna za informację
Fubowa na pierwszej stronie tego tematu wkleila plik pdf z ich programem 8 tygodniowym.Uwazam ten program za naprawde przyzwoity i wart wyprobowania.

Co do mnie- z dniem wczorajszym ukonczylam juz 3 z 8 tygodni ww. programu i jestem bardzo zadowolona! Sa dni, kiedy workouty sa poukladane tak, ze nogi, rece, brzuch i uda pala ze zmeczenia podczas wykonywania cwiczen, a sa takie dni, gdzie podczas ich wykonywania mozna sie zrelaksowac, przy czym nie ma sie poczucia zmarnowanego czasu. To wazne.

Workout #14 dal mi sie mocno we znaki. Lajtowy, jak mi sie wydawalo trening z kettlem okazal sie efektywny na tyle, ze na czole pojawily sie kropelki potu, natomiast dziela dokonalo cardio, ktore po nim nastapilo. To byl prawdziwy koszmar co prawda Kelli i Dawid sugeruja, ze mozna zrobic tylko jedna runde (z 2 zaplanowanych na ten dzien treningow cardio) jesloi czujemy zmeczenie, ale ja postanowilam dac z siebie wszystko, czego efektem jest bol lydek po dzis dzien

Wczorajszy #15 byl natomiast przyjemnoscia, po pierwszym treningu czulam sie naciagnieta jak struna, przy czym dobrze zrelaksowana, natomiast pozniejszy abs spowodowa, ze moj brzucho stanal w ogniu
I o to, chodzi.

Dzisiaj rest z opcjonalnym cardio, pewnie jak zwykle zrobie cardio kickboxing i doloze toffoczki. A moze jednak czas na zmiany?
Moze macie jakas fajna propozycje cardio z repertuaru fb, tylko blagam, bez burpees
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 14:50   #237
brooklynne_accola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Fubowa na pierwszej stronie tego tematu wkleila plik pdf z ich programem 8 tygodniowym.Uwazam ten program za naprawde przyzwoity i wart wyprobowania.

Co do mnie- z dniem wczorajszym ukonczylam juz 3 z 8 tygodni ww. programu i jestem bardzo zadowolona! Sa dni, kiedy workouty sa poukladane tak, ze nogi, rece, brzuch i uda pala ze zmeczenia podczas wykonywania cwiczen, a sa takie dni, gdzie podczas ich wykonywania mozna sie zrelaksowac, przy czym nie ma sie poczucia zmarnowanego czasu. To wazne.

Workout #14 dal mi sie mocno we znaki. Lajtowy, jak mi sie wydawalo trening z kettlem okazal sie efektywny na tyle, ze na czole pojawily sie kropelki potu, natomiast dziela dokonalo cardio, ktore po nim nastapilo. To byl prawdziwy koszmar co prawda Kelli i Dawid sugeruja, ze mozna zrobic tylko jedna runde (z 2 zaplanowanych na ten dzien treningow cardio) jesloi czujemy zmeczenie, ale ja postanowilam dac z siebie wszystko, czego efektem jest bol lydek po dzis dzien

Wczorajszy #15 byl natomiast przyjemnoscia, po pierwszym treningu czulam sie naciagnieta jak struna, przy czym dobrze zrelaksowana, natomiast pozniejszy abs spowodowa, ze moj brzucho stanal w ogniu
I o to, chodzi.

Dzisiaj rest z opcjonalnym cardio, pewnie jak zwykle zrobie cardio kickboxing i doloze toffoczki. A moze jednak czas na zmiany?
Moze macie jakas fajna propozycje cardio z repertuaru fb, tylko blagam, bez burpees
Probowalam tegn program ale nie lubię workoutow gdzie mam np 3 rundy i w kolko musze robic to samo. Ten program sklada sie z ich starych filmow, od dluzszego czasu nie robia juz takich rundowych, tylko inne. Dlatego chcialam nowy program bo tam są te najnowsze videa, lepiej zrobione.
brooklynne_accola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 16:02   #238
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez brooklynne_accola Pokaż wiadomość
Probowalam tegn program ale nie lubię workoutow gdzie mam np 3 rundy i w kolko musze robic to samo. Ten program sklada sie z ich starych filmow, od dluzszego czasu nie robia juz takich rundowych, tylko inne. Dlatego chcialam nowy program bo tam są te najnowsze videa, lepiej zrobione.
Oj, to nie wiem jak pomoc.
Ja tez niedlugo stane przed wyzwaniem jak kupic od nich runde druga, a potem kolejne... Moze ktos ma informacje?
Ja mam konto walutowe w $, ale nie wiem czy to wystarczy. Pewnie, gdy zdecyduje sie kupic, przekonam sie, i podziele wiedzą. Ale teraz jej nie mam, i nie potrafie odpowiedziec.
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 22:25   #239
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Dzisiaj rest z opcjonalnym cardio, pewnie jak zwykle zrobie cardio kickboxing i doloze toffoczki. A moze jednak czas na zmiany?
Moze macie jakas fajna propozycje cardio z repertuaru fb, tylko blagam, bez burpees
http://www.fitnessblender.com/videos...ithout-burpees
nie robiłam, (mam na liście "do wypróbowania" pewnie na dzień z bolącymi nogami) ale myślę, tylko strzelam, że to jeden z niewielu ich treninów cardio/hiit bez burpees Bo jednak one są bardzo efektywne.

ja dzisiaj standardowo
- 30 min HIIT + Warm up + Stretching HIIT Like a Girl Round 2
__________________
Working out
is your drug
get addicted.


Edytowane przez minthema
Czas edycji: 2015-01-23 o 22:26
minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 16:59   #240
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
http://www.fitnessblender.com/videos...ithout-burpees
nie robiłam, (mam na liście "do wypróbowania" pewnie na dzień z bolącymi nogami) ale myślę, tylko strzelam, że to jeden z niewielu ich treninów cardio/hiit bez burpees Bo jednak one są bardzo efektywne.

ja dzisiaj standardowo
- 30 min HIIT + Warm up + Stretching HIIT Like a Girl Round 2
Dzięki za sugestie :P ale ja wczoraj dotatlam do dom dopiero po polnocy, i uznalam, ze stopien trudnosci 4 mnie "nie zadowala", wiec walnelam sobie to: https://www.youtube.com/watch?v=qWy_aOlB45YMyslalam, myslalam, ze skoro 3 to bedzie lajtowo, no ale jednak nie bylo
Pewnie pozna pora, i kolacja w knajpie nie pomogly ale dalam rade, a dzisiaj mam rest
Jutro zaczynam 4 tydzien wyzwania. 5 treningow dzieli mnie od polmetku wyzwania!

Burpees sa baaardzo efektywne, ale ja mam problem z prawym nadgarstkiem. Nosze juz prawie rok stabilizator, i o ile w planku czy pushupach jest on nieruchomy i moge nad nim zapanowac, o tyle w burpees zmienia sie nacisk na niego, i po prostu potem strasznie mnie ta lapa boli. Wiec wole nie przeginac...
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!

Edytowane przez coccinelle_88
Czas edycji: 2015-01-24 o 17:01
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:12:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.