Architektura i urbanistyka -Zielona Góra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 16:01   #1
mmaniusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7

Architektura i urbanistyka -Zielona Góra


Hej. W tym roku wybieram studia, chciałabym iść na architekture i urbanistyke na Uniwersytet Zielonogórski. Teraz pytanie, bo są wstępne egzaminy z rysunku, czy taki żółtodziób bez żadnych kursów może taki egzamin zaliczyć? I czy ciężko jest dostać się? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi
pozdrawiam
mmaniusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 17:16   #2
madziorlkl
Raczkowanie
 
Avatar madziorlkl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 246
Dot.: Architektura i urbanistyka -Zielona Góra

Cytat:
Napisane przez mmaniusiaa Pokaż wiadomość
Hej. W tym roku wybieram studia, chciałabym iść na architekture i urbanistyke na Uniwersytet Zielonogórski. Teraz pytanie, bo są wstępne egzaminy z rysunku, czy taki żółtodziób bez żadnych kursów może taki egzamin zaliczyć? I czy ciężko jest dostać się? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi
pozdrawiam

Bez zadnego kursu rysunku jest sie bardzo ciezko dostac. Mozesz sie ewentualnie jeszcze na taki kurs zapisac, pochodzic do czasu egzaminu i sprobowac zdawac, jezeli sie nie uda, dalej chodzic na kurs i sprobowac za rok Tak czy inaczej powodzenia
__________________
Live. Laugh. Love.
madziorlkl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 23:40   #3
Skanisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 17
Dot.: Architektura i urbanistyka -Zielona Góra

Moi znajomi w zeszłym roku zdawali na architekturę i urbanistykę na Uniwersytecie Zielonogórskim. Poziom na egzaminach wstępnych podobno jest niższy niż na tych bardziej renomowanych uczelniach, ale coś tam trzeba umieć narysować. Bez przygotowania raczej będzie Ci ciężko go zdać. A z kolei bez zdanego rysunku nie dostaniesz się na studia. Jeśli jesteś z Zielonej Góry i byłabyś zainteresowana, to mogę dać Ci namiary na babkę, która bardzo dobrze przygotowuje do takich egzaminów. Pozdrawiam
Skanisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 08:39   #4
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Architektura i urbanistyka -Zielona Góra

troche za pozno sie chyba obudzilas z tym kierunkiem ja mam zamiar zdawac na architekture na politechnike gdanska. przez caly rok sie przygotowuje. rysuje, czytam, chodze na kursy z aksonometrii i rysunku.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:12   #5
mmaniusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Architektura i urbanistyka -Zielona Góra

Hm, no fakt, trochę późno się obudziłam, ale tak wyszło. Będe musiała coś nad tym pomyśleć, i może rzeczywiście, jeżeli nie w tym roku spróbuję za rok. A jeszcze takie pytanie, gdyby iść zaocznie, to robi jakąś różńicę ten egzamin z rysunku? W sensie że mniej n niego patrzą? Czy to nie ma różnicy?
Wiem, ze moje pytania mogą się wydać banalne, ale na prawdę nie wiem, a chciałabym się dowiedzieć.
mmaniusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.