Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-08, 17:42   #1
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Smile

Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?


Kupiłam sobie jakiś czas temu chleb graham. Tak mi zasmakował, że jadłam go prawie przez 2 miesiące. (Wtedy jeszcze nie ćwiczyłam.) I co się okazało? Kiedy weszłam na wagę zobaczyłam, ze ważę o prawie 3 kg mniej! Białe pieczywo niestety tuczy. Od razu jednak po odstawieniu białego pieczywa nie spadnie wam waga. Organizm musi zużyć swoje "zapasy".
Nie trzeba jeść Wasy ani nic takiego. Wystarczy graham.
Teraz zaczęłam biegać. Nie po to by schudnąć, ale by lepiej się poczuć. i wierzcie mi..Warto!
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 17:50   #2
hasha
Raczkowanie
 
Avatar hasha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 48
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

sory ale to nie nowosc!!!
hasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 18:00   #3
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

heh, ale mi odkrycie, na miarę ..odkrycia Ameryki, uwielbiam jak pojawiają sie nowi użytkownicy i chcą nas wszystkie oświecać..

btw jak się odrzuci białe pieczywo a zwiększy sie ilość np słodyczy albo zacznie pić cole to i tak nici ze świetnego planu
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 21:57   #4
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Czepiacie się Żaby, że to nie nowość, a jakoś niewiele dziewczyn wpada na to, żeby schudnąć w ten sposób. Przejrzyjcie sobie posty o odchudzaniu, dziewczyny częściej piszą o niejedzeniu po 18, niż o czymś tak prostym jak przerzucenie się na graham (metoda przyjemniejsza, bo nie zmusza do głodzenia się).
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 22:09   #5
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Aniu nie rozśmieszaj mnie proszę, wiekszość odchudzających się wizazanek w pierwszej kolejności odstawia białe pieczywo..tyle że nie wiem czemu nie potrafisz zrozumieć prostej rzeczy, że bez zmiany innych nawyków żywieniowych sama taka mała zmiana niewiele da, chyba że Twoja dieta do tej pory składała się w 1/3 z białego pieczywa ..
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 22:28   #6
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Wink Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Cytat:
Napisane przez Gradisca
Aniu nie rozśmieszaj mnie proszę, wiekszość odchudzających się wizazanek w pierwszej kolejności odstawia białe pieczywo..tyle że nie wiem czemu nie potrafisz zrozumieć prostej rzeczy, że bez zmiany innych nawyków żywieniowych sama taka mała zmiana niewiele da, chyba że Twoja dieta do tej pory składała się w 1/3 z białego pieczywa ..
Dokładnie, wyeliminowanie białego pieczywa to PODSTAWA, maleńki kroczek... a takich potrzeba WIELU
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 22:45   #7
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

"uwielbiam jak pojawiają sie nowi użytkownicy i chcą nas wszystkie oświecać"

Ty też kiedyś byłaś tu NOWA. Żaba napisała ten post, bo chciała dobrze, a Wy się jej czepiacie jakby to zrobiła, żeby się wymądrzać.

"Dokładnie, wyeliminowanie białego pieczywa to PODSTAWA, maleńki kroczek... a takich potrzeba WIELU"

Nie każdy ma w planach schudnąć 20kg, niektórym wystarczy 1-2kg. Poza tym Żaba nie pisała o zmianie innych nawyków żywieniowych, o piciu hektolitrów coli i obżeraniu się ciastkami, tylko o sytuacji gdzie jedyną zmianą jest zmiana gatunku chleba.

Nie powinnać być tak nieżyczliwa dla ludzi. Niektórych Twoja wypowiedź może urazić. Przez takich ważniaków jak Ty ludzie mają problemy z zadoptowaniem się w nowym środowisku. "Nowi użytkownicy" powinni być przyjmowani serdecznie, a nie jak intruzi!
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-08, 23:23   #8
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Zgadzam się z Anią_. Żaba jest nowym użytkownikiem, chciała się tylko podzielić z innymi czymś co odkryła i to bardzo miło z jej strony, a została za to skrytykowana. Nie rozumiem, przecież na tym forum mamy sobie pomagać, a nie naśmiewać się z siebie.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 23:32   #9
NasteCzka
Wtajemniczenie
 
Avatar NasteCzka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 357
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Zgadzam się z Asią i Anią , każdy z nas kiedyś był nowym użytkownikiem i zaczynał ze tak powiem od zera a teraz kiedy już wiele uzyskalismy informacji z tego forum... i moze nie tylko z tego.... to nie należy dzielić się na gorszych i lepszych , wyższych i niższych. Pozdrawiam
NasteCzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 07:09   #10
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Cytat:
Napisane przez NasteCzka
Zgadzam się z Asią i Anią , każdy z nas kiedyś był nowym użytkownikiem i zaczynał ze tak powiem od zera a teraz kiedy już wiele uzyskalismy informacji z tego forum... i moze nie tylko z tego.... to nie należy dzielić się na gorszych i lepszych , wyższych i niższych. Pozdrawiam
Ale przed zakładaniem nowego wątku zawierającego "rewolucyjne" odkrycie, wypada chyba sprawdzić, czy przypadkiem podobnego wątku nie było. Też oczywiście byłam nowa, ale miałam na tyle szacunku dla innych Wizażanek, by najpierw poczytać, a potem zakładać nowe wątki. I nie piętnuję tutaj żaby ani innych nowych forumowiczek, po prostu chcę podkreślić, że zanim z czymś się wyskoczy, warto sprawdzic co już na ten temat było. I tyle
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 09:43   #11
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Cytat:
Napisane przez Gradisca
Aniu nie rozśmieszaj mnie proszę, wiekszość odchudzających się wizazanek w pierwszej kolejności odstawia białe pieczywo..
Ja podzcas odchudzania się nie odstawiłam białego pieczywa i też schudłam, a sposób, który podała Żaba, pewnie przyda się niejednej wizażance. Wątków nt. chudnięcia jest tak dużo, że naprawdę trudno sprawdzić wszystkie, czy aby przypadkiem nie było w nich już kiedyś podobnej informacji.
A wytykanie Żabce. ze nie napisała o innych nawykach żywieniowych, to już wg mnie czepianie się słówek i lekka złośliwość.
I jestem pewna, że KAŻDA wizażanka choć raz w życiu założyła wątek, który kiedyś już wcześniej, o podobnej tematyce, pojawił się na Wizażu.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 10:09   #12
Płazik
Raczkowanie
 
Avatar Płazik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 440
Arrow Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Odstawienie, niektórych produktów[takich jak biały chleb] to podstawa Nie wszyscy o tym wiedzą! Nie wszyscy pamiętaja! Żabcia chciała dobrze i dobrze też zrobiła Bo [niestety] nie wszyscy przegladaja stare watki [szczegolnie Ci nowi] Żabcia nie zrobiła nic złego ^^ Nie wiem czemu ją tak skrytykowałyście A i jeszcze jedno : WITAM NOWEGO PŁAZA NA FORUM! ^^
__________________
Postanowienie:
-dużo ćwiczyć z pazurkami i wizażem.


Moja skromna galeria :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
Płazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 11:58   #13
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

akurat MOZNA schudna nie odstawiajac bialego pieczywa, tylko co z tego? jak ktos kocha buleczki to niech jada z rozsadkiem i umiarem, chba wiekszosc z was nie planuje zostac zawodowymi sportsmenkami, wiec od drobnych odstepstw nie umrze
pzdr!
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 12:40   #14
Qyodai
Raczkowanie
 
Avatar Qyodai
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 205
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

No to ja mam jeszcze jedno pytanko na temat pieczywa.

Sama jakiś czas temu odstawiłam białe pieczywo, a od jakiegoś czasu kupuję chlebek razowy, tylko że na składzie wymienione są: mąka żytnia razowa, mąka pszenna, drożdże i sól. Nie bardzo się orientuję na rodzajach mąk i nie jestem pewna czy chlebek jest odpowiedni?
Qyodai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 12:44   #15
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Exclamation Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Oj Dziewczyny, Dziewczyny czy jak któraś z Was napisze, że takie albo inne aeroby pomogły Wam schudnąć to też mamy na Was najechać że to takie "oczywiste"?? Chyba lekko przesadziłyście. Nawet jeśli taki wątek został już kiedyś założony choć jakoś nie zauważyłam by ktoś napisał, że tylko samo odstawienie chlebka i zamiana go na ciemny pomógł to co? Uważacie że nie można wyrazić swojego zdania? chyba po prostu nie należy na kogoś najeżdzać jak się ma złe dni. Nie jesteście tu same i to nie tylko Wam ma coś pomóc, ale także innym którzy czasem nie mają czasu na "bieganie" po archiwum a potrzebują wsparcia i nowych pomysłów. więc jeśli uważacie że coś jest dla Was niepotrzebne to po prostu się nie wypowiadajcie na danym wątku i nie będzie problemu.
miłego dnia
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 13:00   #16
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Dziękuję wszystkim dziewczynom, która się za mną wstawiły . A dla tych, które miały jakieś uwagi co do mojego wątku chcę powiedzieć kilka słów.
1. Trenowałam wyczynowo i będąc zawodniczką doskonale wiem jak ważna jest dieta i to by utrzymać wagę.
2. Ten wątek powstał po przeczytaniu postów od dziewczyn, które "katują" się (napisałam tak ponieważ ja chyba bym tego nie przełknęła) zupami z kapusty czy innym paskudztwem co nie jest dobre dla organizmu bo kiedy zaczynają jeść inne produkty to tyją.
3. Dla dziewczyn, które mają problem z dyscypliną chciałam pokazać, że nie trzeba się głodzić po to by zrzucić choć 2 kg.
4. Nie zamierzam zwracać na siebie uwagi. A skoro wiece, że odstawienie pieczywa to nie nowość to zamiast mnie krytykować napiszcie i poradźcie coś dziewczętom, które chcę schudnąć i wybierają głodówki, diety warzywne lub owowcowe, które niestety są skuteczne tylko przez jakiś czas.
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 13:04   #17
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Aha i jeszcze jedno. Płazy łączcie się!
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 13:06   #18
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Cytat:
Napisane przez żaba :)
1. Trenowałam wyczynowo i będąc zawodniczką doskonale wiem jak ważna jest dieta i to by utrzymać wagę.
To fajnie. Gratulować

Cytat:
Napisane przez żaba :)
2. Ten wątek powstał po przeczytaniu postów od dziewczyn, które "katują" się (napisałam tak ponieważ ja chyba bym tego nie przełknęła) zupami z kapusty czy innym paskudztwem co nie jest dobre dla organizmu bo kiedy zaczynają jeść inne produkty to tyją.
Można było równie dobrze wtrącić się do wątku, w którym dziewczyny piszą o kapuściance..

Cytat:
Napisane przez żaba :)
3. Dla dziewczyn, które mają problem z dyscypliną chciałam pokazać, że nie trzeba się głodzić po to by zrzucić choć 2 kg.
Żeby zrzucić 2 kg, wystarczy naprawdę niewiele. Co z tego, skoro te pierwsze 2 kg to woda, którą się momentalnie odzyskuje?

Cytat:
Napisane przez żaba :)
4. Nie zamierzam zwracać na siebie uwagi. A skoro wiece, że odstawienie pieczywa to nie nowość to zamiast mnie krytykować napiszcie i poradźcie coś dziewczętom, które chcę schudnąć i wybierają głodówki, diety warzywne lub owowcowe, które niestety są skuteczne tylko przez jakiś czas.
Ja Cię osobiście nie skrytykowałam, wyraziłam tylko swoje zdanie. W opiniach innych dziewczyn też nie doszukałam się miażdżącej krytyki. Poza tym piszemy i radzimy innym w miarę na bieżąco, ale niestety niektóre są "mądrzejsze" i z premedytacją wybierają krótkotrwałe głodówki lub drakońskie diety, zamiast zdrowego trybu życia. Widać niektórzy wolą uczyć się na własnych błędach i z tym też trzeba się pogodzić. Na siłę nikogo nie uszczęśliwimy.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 13:23   #19
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Wink Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Cytat:
Napisane przez żaba :)
4. Nie zamierzam zwracać na siebie uwagi. A skoro wiece, że odstawienie pieczywa to nie nowość to zamiast mnie krytykować napiszcie i poradźcie coś dziewczętom, które chcę schudnąć i wybierają głodówki, diety warzywne lub owowcowe, które niestety są skuteczne tylko przez jakiś czas.
Całe forum o fitnesie jest temu poświęcone Ja nikogo nie skrytykowałam, oznajmiłam jedynie, że odstawienie białego pieczywa to podstawa dla dziewczyn, które chcą zrzucić więcej niż 2 kg, o których pisałyście Podaję kilka wątków dotyczące punktu 4 Twojej wypowiedzi Żabciu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=63137
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54556
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64928

Na początek poczytaj sobie to Pzdr
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 16:32   #20
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Smile Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

A ja się bardzo cieszę,że Żaba założyła nowy wątek,bo dzięki niemu przypomniałam sobie,że przez odstawienie białego pieczywa można schudnąć,a ja właśnie wróciłam do białego pieczywa i chyba jeśli chcę nie tyć to muszę zmienić je na ciemne,które uwielbiam.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 16:50   #21
eviy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

A ja wam powiem, że białego też dobrze jest pojeść od czasu do czasu...ma wiele zalet, ale faktycznie wszystkie gruboziarniaki to podstawa...a jaka pyszna
eviy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 16:59   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Cytat:
Napisane przez Qyodai
No to ja mam jeszcze jedno pytanko na temat pieczywa.

Sama jakiś czas temu odstawiłam białe pieczywo, a od jakiegoś czasu kupuję chlebek razowy, tylko że na składzie wymienione są: mąka żytnia razowa, mąka pszenna, drożdże i sól. Nie bardzo się orientuję na rodzajach mąk i nie jestem pewna czy chlebek jest odpowiedni?
Z tego, co wiem lepiej by było gdyby nie zawierał mąki pszennej, bo to jest ta biała mąka, która nie jest dobra. Ale nie jestem znawcą mąki więc moze dziewczyny jeszcze coś napiszą... Chyba nie jest tak łatwo znalezć chleb bez tej maki... szukałam
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 18:09   #23
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

No cóż chyba miałam się poczuć winna, a się nie poczułam

dla mnie wątek ze sformułowaniem że tylko odstawienie pieczywa białego spowoduje schudnięcie bez np zaprzestania smarowaniem go smalcem ..jest na tym samym poziomie co ekscytacja różnymi nowinkami w stylu jedz tylko zupe kapuścianą lub jedz tylko wiongorna..

no ale jeżeli komuś przypomniało się że białe pieczywo jest niedobre to tym lepiej dla niego i widać komuś się przydało dla mnie to jest po prostu oczywiste i wydawało mi się że każda kobieta która zdrowo się odżywia to wie.

co do rodzajów ciemnego pieczywa ..to ja jadam fitness style tylko bo strasznie mi smakuje, gdzies ktoś kiedyś tu pisał natomiast że ważniejsze od mąki jest chyba to żeby nie był koloryzowany karmelem czy czymś takim .. bo wtedy to nie prawdziwy graham, jak zrobię kolacje to postaram się odszukać


aha goniu napisałaś : A wytykanie Żabce. ze nie napisała o innych nawykach żywieniowych, to już wg mnie czepianie się słówek i lekka złośliwość ... - żabka nadal nic nie napisała o swoich innych nawykach żywieniowych, wd mnie to więc nie złośliwość lecz po prostu trzymam się jej własnych słów


pozdrawiam
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 20:03   #24
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

ej powiedzcie mi bo gdzies to juz pisalam ale nie wiem gdzie... czy graham to są te fajne takie lekko podłużne bułeczki średnio brązowe ze sklepu po bodajże 30 gr? Mnie nie smakuje ciemne pieczywo a te bułeczki uwielbiam i by bylo fajnie wtedy. Mam wątpliwości ponieważ u mnie jest tak, że to na co patrzeć nie mogę to jest zdrowe. Zwłaszcza z pieczywem <czyt. Wasa czy jakoś tam>
seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 08:57   #25
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Nie wiedziałam, że zwykły chleb graham może spowodować na ożywioną dyskusję . Oczywiście zgadzam się z tym, że żeby ładnie wyglądać nie należy się obżerać czyli słodycze odstawić, pieczywko odstawić i co najważniejsze ruszać się.
Co do tych winogron to stosuje się je nie po to by schudnąć tylko by oczyścić organizm z toksyn. I je się wtedy winogrona tylko jeden dzień.
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 10:00   #26
smakjapka
Raczkowanie
 
Avatar smakjapka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Wiadomości: 31
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

A ja się cieszę, że Żabka napisała to, co napisała. Też od niedawna jem tylko chlebek razowy i cieszę się, że to może przynosić takie fajne efekty. Też jestem tu nowa (choć "buszuję" na wiaząu już od pewnego czasu, ale nie na tym "podforum"), nie jestem żadnym ekspertem, choć też trenuję (taniec). Nie mam zamiaru czuć się z tego powodu gorsza - a przecież jeśli kogoś nie interesuje jakiś wątek, to go czytać nie musi... Proste
smakjapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 11:51   #27
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Cytat:
Napisane przez Gradisca
No cóż chyba miałam się poczuć winna, a się nie poczułam

dla mnie wątek ze sformułowaniem że tylko odstawienie pieczywa białego spowoduje schudnięcie bez np zaprzestania smarowaniem go smalcem ..jest na tym samym poziomie co ekscytacja różnymi nowinkami w stylu jedz tylko zupe kapuścianą lub jedz tylko wiongorna..

no ale jeżeli komuś przypomniało się że białe pieczywo jest niedobre to tym lepiej dla niego i widać komuś się przydało dla mnie to jest po prostu oczywiste i wydawało mi się że każda kobieta która zdrowo się odżywia to wie.

co do rodzajów ciemnego pieczywa ..to ja jadam fitness style tylko bo strasznie mi smakuje, gdzies ktoś kiedyś tu pisał natomiast że ważniejsze od mąki jest chyba to żeby nie był koloryzowany karmelem czy czymś takim .. bo wtedy to nie prawdziwy graham, jak zrobię kolacje to postaram się odszukać


aha goniu napisałaś : A wytykanie Żabce. ze nie napisała o innych nawykach żywieniowych, to już wg mnie czepianie się słówek i lekka złośliwość ... - żabka nadal nic nie napisała o swoich innych nawykach żywieniowych, wd mnie to więc nie złośliwość lecz po prostu trzymam się jej własnych słów


pozdrawiam


Nie uważam żeby żaba popełniła jakieś karygodne wykroczenie, ze założyła ten wątek, od tego jest to forum, tak samo jak na innych zdarzają się podobne. Nie masz ochoty nie pisz w nim bo normalnie krew mnie zalewa jak czytam takie mądrości, które wypisujesz. Dlaczego Wy takie jesteście.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 13:49   #28
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Każdy jak widzi że coś mu pomogło, to nie myśli o tym, żeby sprawdzić czy ktoś też na to wpadł, tylko ze szczęścia chce się podzielić z innymi tą wiadomością i pomóc im . Żaba tak zrobiła i uświadomiła innym, niewiedzącym jeszcze osobom, że wystarczy niewiele, żeby schudnąć te 3 kg Ja np. schudłam 5 kg w ciągu niecałych 3 miesięcy wtrącając do mojego jadłospisu 1,5 l wody mineralnej dziennie. I wcale nie zmieniłam bialego pieczywa na inne, albo przestałam mniej jeść. Nadal podjadam miedzy posilkami, a czasami potrafię zjeść tyle kalorii na jeden raz, że aż mam wyrzuty sumienia z tego powodu, ale co mi tam, robię to na co mam ochote. I wiem że nowości nie powiedziałam, bo wiadomo że woda wyplukuje toksyny i oczyszcza organizm. Ale może tego jeszcze ktoś nie wie?
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 13:59   #29
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Nie uważam żeby żaba popełniła jakieś karygodne wykroczenie, ze założyła ten wątek, od tego jest to forum, tak samo jak na innych zdarzają się podobne. Nie masz ochoty nie pisz w nim bo normalnie krew mnie zalewa jak czytam takie mądrości, które wypisujesz. Dlaczego Wy takie jesteście.
Dziewczyny skończcie juz Przecież nic się nie stało, w końcu to forum, mnie osobiście nowe wątki nie przeszkadzają, nawet jeżeli ktoś napisze to samo 3 raz. Proponuję zgodę
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 14:30   #30
AVON
Przyczajenie
 
Avatar AVON
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 19
Dot.: Zgubiłam 3 kg i wiecie od czego?

Cytat:
Napisane przez smakjapka
A ja się cieszę, że Żabka napisała to, co napisała. Też od niedawna jem tylko chlebek razowy i cieszę się, że to może przynosić takie fajne efekty. Też jestem tu nowa (choć "buszuję" na wiaząu już od pewnego czasu, ale nie na tym "podforum"), nie jestem żadnym ekspertem, choć też trenuję (taniec). Nie mam zamiaru czuć się z tego powodu gorsza - a przecież jeśli kogoś nie interesuje jakiś wątek, to go czytać nie musi... Proste
Zgadzam sie jak kogos nie interesuje watek niech nie wchodzi!
Niektorzy na forum sa dolujacy !!!!!!
AVON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.