Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 13:45   #1
Aleksandraa08
Przyczajenie
 
Avatar Aleksandraa08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Question

Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków


Cześć dziewczyny.
Chciałabym od września/października rozpocząć naukę w szkole policealnej w kierunku kosmetologii.
Z tego co wyczytałam warta polecenia jest Canova oraz Cosinus.
Czy któraś z was uczęszcza teraz do tych szkół bądź skończyła w niedługim okresie czasu i może mi coś polecić i powiedzieć więcej na ich temat?
Zależy mi na dobrej praktyce i możliwości rozpoczęcia pracy w zawodzie po ukończeniu szkoły.

Chciałam jeszcze się dowiedzieć czy kończąc szkołę policealną macie/miałyście problem ze znalezieniem pracy, czy bardziej wymagają ukończenia studiów.
Niestety nie stać mnie w tym momencie na opłatę kierunku w wysokości 500zł za miesiąc.

Myślicie, że po ukończeniu takiej szkoły policealnej i tak dobrze byłoby zainwestować jednak w studia?

Z góry bardzo wam dziękuję za pomoc.
Aleksandraa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 19:26   #2
_Haneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 17
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

Ja zapisałam sie do Canovy. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat tej szkoły, dużo praktyk, ćwiczeń, fajnie i profesjonalni wykładowcy.
_Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 15:11   #3
izabellajot
Przyczajenie
 
Avatar izabellajot
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 6
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

Hej Ja też jestem zaintersowana Canovą. Po kilku dniach ślęczenia w internecie w poszukiwaniu dobrej szkoły na Śląsku, chyba zdecyduję się na tą. O innych albo w ogole nie pisza, albo piszą źle. Z resztą jeśli widzę, że szkoła ma tysiąc pięćset kierunków no to troche nie halo jak dla mnie. Canova jest nastawiona na kosmetyke, fryzjerstwo więc powinni być dobrze wyspecjalizowani w tym fachu Chwilke temu dzwoniłam do nich i odebrał Pan, spytałam go o różnicę między podstawowym a rozszerzonym programem. Ponadto obiecał przesłac zdjęcia pracowni, bo nie mają takowych w galerii, a to ważne jak tam wyglądają warunki
izabellajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 14:03   #4
_Haneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 17
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

Ja wybrałam poziom rozszerzony, bo jest tylko dopłaty 60 zł, a więcej jest zajęć z poszczególnych częsci kierunku, więc myślę, że generalnie się opłaca, bo im więcej tym lepiej. A w dodatku w podstawówce, gdzie mieści się Canova mają ładnego pana od kosza, więc to dodatkowy atut
_Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 09:10   #5
Aleksandraa08
Przyczajenie
 
Avatar Aleksandraa08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

No właśnie też myślę nad programem rozszerzonym bo 60zł to nie dużo. Ale znowu doszła mi nowa szkoła nad która się zastanawiam, konkretnie http://www.oswiata.krakow.pl/policealna.html . Słyszałam pochlebne opinie na jej temat.
Haneczka wybrałaś poziom rozszerzony zaoczny czy dzienny? W Krakowie?

Tak ogólnie to zastanawiam się po co WF na kosmetyce? ;o
Aleksandraa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 08:40   #6
izabellajot
Przyczajenie
 
Avatar izabellajot
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 6
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

Aleksandraa08 a Ty planujesz dziennie czy zaocznie? Ja na pewno zaocznie. Chyba zdecyduję się na tą Canovę, wydaję mi się, że tam jest naprawdę bardzo dobrze. Daj znać jaka u Ciebie zapadła decyzja ;P
izabellajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 20:19   #7
_Haneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 17
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

WF to mają w podstawówce, w której mieści się Canova ale zawsze możemy się załapac na jakieś sobotnie zajęcia idę na system zaoczny do Krakowa i szczerze...już nie mogę się doczekać )
_Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 10:49   #8
Aleksandraa08
Przyczajenie
 
Avatar Aleksandraa08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

No ja wlasnie zastanawiam sie czy na systemie dziennym nie naucze sie wiecej niz na zaocznym. Jeszcze do konca nie podjelam decyzji. Jutro bede chciala podjechac do Canovy i do tej Oświaty i mam nadzieje że wtedy juz sie zdecyduje

Ale co do tego WF to wlasnie taki przedmiot widnieje na liscie w szkole Krakowska Spółdzielnia Pracy OŚWIATA na kierunku kosmetycznym i zastanawiam się, po co?
Aleksandraa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 11:24   #9
izabellajot
Przyczajenie
 
Avatar izabellajot
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 6
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

dziewczęta mam zdjęcia od Pana z Canovy ich pracowni! Jestem mile zaskoczona, bo myslałam, że pewnie zapomni i ogólnie będzie mnie miał w du*e Jeśli byłybyście zainteresowane zdjeciami, to podajcie maila i Wam prześlę Aleksandra, wg moich osobistych spostrzeżeń lepsze są zaoczne, bo możesz sobie w tygodniu pracowac, juz nie mówiąc o tym że może po pierwszym roku i najlepiej jakichś znajomościach udałoby sie wkręcić do jakiegoś salonu. Ja od pewnego czasu przedłużam rzęsy sobie i własnie dziewczyna ktora mi to robi(swoją drogą bardzo dobrze), dopiero teraz konczy pierwszy rok takiego studium, tyle że w Bielsku jest promyczek nadziei poza tym nawet nie w salonie, ale jakąkolwiek prace w tygodniu można złapac i mieć ten swój 'grosz' :P ja np pracuje na kortach tenisowych zamkniętych, więc będę sobie mogła opłacać szkołę a i na przyjemności wystarczy a z tymi dziennymi to już słyszałam historie od różnych znajomych, na przeróżnych kierunkach że wychodziło na dziennych i zaocznych prawie to samo, bo na zaocznych siedzisz ten cały weekend w szkole, a na dziennych to czasami tez tylko 3 dni, albo codziennie ale po pare godzin.
izabellajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 18:48   #10
_Haneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 17
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

ja za zdjęcia dziękuję, widziałam pracownie, jak byłam składać dokumenty- ale dobrze wiedzieć, że podchodzą do tego profesjonalnie i starają się o uczniów- w końcu jesteśmy niezłym źródłem ich zarobku, a fama idzie dalej co do wf- jestem zaskoczona, ale to pewnie dlatego, żeby kosmetyczki pokazywały się w dobrej formie ja wolę zaoczne właśnie z tego samego powodu, co Ty izbellajot, bo nauczymy sie tyle samo, co na dziennych, a możemy robić coś w tygodniu.
_Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 12:10   #11
Aleksandraa08
Przyczajenie
 
Avatar Aleksandraa08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

Dziewczyny byłam w Canovie i powiem szczerze, że wywarła na mnie pozytywne wrażenia. Zdecydowałam się, jednak na tryb dzienny od pn - czw Czy jest może jeszcze kto, kto być może będzie ze mną uczęszczał do grupy?
Aleksandraa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 17:50   #12
loseyourslef
Przyczajenie
 
Avatar loseyourslef
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

Ja sie wybieram na dzienne
loseyourslef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:21   #13
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

jak tam dziewczyny? zadowolone jesteście z Canovy? Bo zastanawiam się nad fryzjerstwem tam
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 18:31   #14
Nika2272
Przyczajenie
 
Avatar Nika2272
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

Haha, tak czytam i z Aleksandrą, Izabellą i loseyourself chodziłam do klasy w Canovie, fajnie się złożyło
Po dwóch latach tej szkoły, ze zdanymi na 5+ egzaminami zawodowymi mogę polecić Canovę. Teraz rozszerzyli ofertę i mają jakichś florystów itp, ale niech Was to nie przestraszy! Na kosmetyce nadal jest ta sama kadra i poziom nauczania program rozszerzony też jest super, bo prosto po wyjściu ze szkoły mam 4 dyplomy z kursów + dyplomy z kursów zorganizowanych poza planem zajęć przez szkołę i dwa dyplomy z Thalgo.
Polecam!
Dominika S.
Nika2272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 12:25   #15
mermaiid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 9
Dot.: Canova czy Cosinus - kosmetyka, Kraków

Witam , czy są tu dziewczyny które zaczynają naukę w canovie od września 2017 ?
mermaiid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-16 13:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.