Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 09:08   #4381
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Można wziąć najpierw zestaw podróżny - są tam miniaturki z danej serii i dodatkowo próbki tu

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------


Tak od razu ich nie skreślaj - to naprawde świetna firma może po prostu mi cos w ich składach przeszkadza
Wiem,wiem.Tak chyba zrobię
Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Mam coraz większą ochotę się malować( nie mówię tu o różach bronzerach itp, chodzi mi raczej o jakiś podkład). A powiedzcie mi czy podkłady naturalne są tylko w proszku, czy występują też w płynie. Nie śmiejcie się z tego pytanie, dla ,mnie to nie jest oczywiste I jaki byłby lepszy na pierwszy raz ? I chociaż taką malutką wskazówkę, w które celować.
Występują podkłady naturalne w płynieI jest ich całkiem spory wybór.
Hitowy i świetny jest bourjois bio detoxale ku mojej rozpaczy zostaje on wycofany
Warty uwagi też jest podkład laveryJa z niego jestem również zadowolona.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:21   #4382
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was prośbę polećcie mi jakiś pędzel do nakładania pudru bambusowego, bo w sumie zamówiłam go jakiś czas temu i tak sobie leży bo nie mam czym go nakładać. Fajnie by było jakby nie był strasznie drogi

Wiecie co zauważyłam, że po zielonej glince na drugi dzień pieką mnie policzki. Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę i tydzień temu i na drugi dzień mam tak samo.

Planuję sobie zakupić któryś z tych zestawów podróżnych z AO oczywiście tak na przyszłość, nie będę teraz używać, albo mamie zrobię mały prezent.

Mam coraz większą ochotę się malować( nie mówię tu o różach bronzerach itp, chodzi mi raczej o jakiś podkład). A powiedzcie mi czy podkłady naturalne są tylko w proszku, czy występują też w płynie. Nie śmiejcie się z tego pytanie, dla ,mnie to nie jest oczywiste I jaki byłby lepszy na pierwszy raz ? I chociaż taką malutką wskazówkę, w które celować.
pędzel do pudru ecotools dostaniesz w rossie.
jak chcesz zamawiać to na all są pędzle sunshade minerals - kabuki świetnie się sprawdza do bambusa.
Podkładów płynnych jest bardzo dużo - oprócz tych, o których Ana pisała jest naturado, alva, logona, amb, sante, provida, living nature, benecos, kuomaye i pewnie inne są tez kremy tonujące - madara, put&rub, alverde, alterra........
W które celowac - to jest trudne pytanie, bo to nie tylko kwestia cery, ale i koloru.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-22 o 09:22
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:29   #4383
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

anakazar a te w płynie też nakłada się pędzlem, tak?
oglądałam wczoraj te filmiki z yt co wrzucałyście i tam dziewczyna miała taki w proszku i właśnie tak się zastanawiam, które są lepsze i łatwiejsze w obsłudze..?
Fajnie by było jakby ich tak nie było czuć na twarzy. A te z lavery są w miarę kryjące i nie wchodzą w pory, nie podkreślają ich? Bo nie wiem czy to w ogóle można osiągnąć, ale chciałabym taki coby mi zakrył kropki na twarzy i pory na policzkach. Jednym słowem, zeby ujednolicił cerę.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pędzel do pudru ecotools dostaniesz w rossie.
jak chcesz zamawiać to na all są pędzle sunshade minerals - kabuki świetnie się sprawdza do bambusa.
Podkładów płynnych jest bardzo dużo - oprócz tych, o których Ana pisała jest naturado, alva, logona, amb, sante, provida, living nature, benecos, kuomaye i pewnie inne są tez kremy tonujące - madara, put&rub, alverde, alterra........
W które celowac - to jest trudne pytanie, bo to nie tylko kwestia cery, ale i koloru.

haha oj nie strasz, bo będę musiała zrezygnować.
Aż tyle tego
Koloru mówisz.. a jak dobrać kolor nie mając o tym pojęcia ? Dla mnie to one są wszystkie podobne No dobra może dzielą się na ciemne i jasne, więcej nie rozróżniam.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:29   #4384
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
anakazar a te w płynie też nakłada się pędzlem, tak?
oglądałam wczoraj te filmiki z yt co wrzucałyście i tam dziewczyna miała taki w proszku i właśnie tak się zastanawiam, które są lepsze i łatwiejsze w obsłudze..?
Fajnie by było jakby ich tak nie było czuć na twarzy. A te z lavery są w miarę kryjące i nie wchodzą w pory, nie podkreślają ich? Bo nie wiem czy to w ogóle można osiągnąć, ale chciałabym taki coby mi zakrył kropki na twarzy i pory na policzkach. Jednym słowem, zeby ujednolicił cerę.
Można te w płynie nakładać pędzlem,ale ja jeszcze nigdy tego nie robiłam.Nakładam zawsze płynny podkład palcami

Mineralne podkłady(te w proszku) również mam i mi się je bardzo łatwo nakłada.Filmiki na yt w razie problemów Ci pomogą-a szybko pewnie dojdziesz do wprawy,to tylko skomplikowanie może wyglądać

I żadnego ze swoich ulubionych podkładów nie czuję na twarzy.Zachowują się tak jak by ich nie było

Lavery podkład był moim pierwszym naturalnym podkładem.Wejdz proszę w moje recenzje kwc i sobie o nim poczytasz.Zakrywa co ma zakryć i pięknie ujednolica.Jednka bio detox biję go na głowę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:37   #4385
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość


haha oj nie strasz, bo będę musiała zrezygnować.
Aż tyle tego
Koloru mówisz.. a jak dobrać kolor nie mając o tym pojęcia ? Dla mnie to one są wszystkie podobne No dobra może dzielą się na ciemne i jasne, więcej nie rozróżniam.
Skoro przeraża Cie ilość firm podkładów naturalnych to nie pytaj o podkłady mineralne
Ja tez zawsze nakładam podkłady płynne paluchami.
No niestety koloru twarzy raczej nikt Ci nie określi przez komputer . Jeśli się zdecydujesz to po prostu bedziesz musiała próbować (wiele firm ma testery, można tez zamowic próbki w niektórych sklepach).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:44   #4386
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Skoro przeraża Cie ilość firm podkładów naturalnych to nie pytaj o podkłady mineralne
Ja tez zawsze nakładam podkłady płynne paluchami.
No niestety koloru twarzy raczej nikt Ci nie określi przez komputer . Jeśli się zdecydujesz to po prostu bedziesz musiała próbować (wiele firm ma testery, można tez zamowic próbki w niektórych sklepach).
Spróbuję z tymi próbkami. Chyba najpierw zdecyduję się na te proszkowe, bo one wydają się łatwiejsze w obsłudze. Czytam recenzję i te w płynie podobno szybko zastygają.
A z tych sypkich choć z jeden polećcie..
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:49   #4387
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Spróbuję z tymi próbkami. Chyba najpierw zdecyduję się na te proszkowe, bo one wydają się łatwiejsze w obsłudze. Czytam recenzję i te w płynie podobno szybko zastygają.
A z tych sypkich choć z jeden polećcie..
oj jeśli nigdy nie stosowałaś to zacznij od płynnych. Proszkowe to wyższa szkoła jazdy Ale pewnie większość i tak poleci lauressa ja również go kocham!
Spróbuj kremu tonującego albo lekkiego podkładu naturalnego typu lavera właśnie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 09:54   #4388
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was prośbę polećcie mi jakiś pędzel do nakładania pudru bambusowego, bo w sumie zamówiłam go jakiś czas temu i tak sobie leży bo nie mam czym go nakładać. Fajnie by było jakby nie był strasznie drogi

Wiecie co zauważyłam, że po zielonej glince na drugi dzień pieką mnie policzki. Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę i tydzień temu i na drugi dzień mam tak samo.

Planuję sobie zakupić któryś z tych zestawów podróżnych z AO oczywiście tak na przyszłość, nie będę teraz używać, albo mamie zrobię mały prezent.

Mam coraz większą ochotę się malować( nie mówię tu o różach bronzerach itp, chodzi mi raczej o jakiś podkład). A powiedzcie mi czy podkłady naturalne są tylko w proszku, czy występują też w płynie. Nie śmiejcie się z tego pytanie, dla ,mnie to nie jest oczywiste I jaki byłby lepszy na pierwszy raz ? I chociaż taką malutką wskazówkę, w które celować.
Osobiście lubię nakładać puder dużym pędzlem. Mam ten największy z EDM. Warto zainwestować w te pędzle. Jeśli oczywiście nic się nie zmieniło. Moje mam kilka lat i ani jeden włos nie wyszedł. Największy pędzel jest również ulubieńcem mojego synka i ostatnio wycierał nim podłogi Sunschade (nie pamiętam nazwy) miałam kilka miesięcy i po prostu się rozleciał. Ecotools nie znam.

Co do podkładów. Dobry podkład naturalny w płynie jest bardzo trudno znaleźć. Co do nakładania, każdemu odpowiada inna konsystencja. Jedni wolą podkład w płynie, inni w proszku. Ja już sama nie wiem, którą wersją wolę Podkład w płynie można nakładać pędzlem, gąbeczką, dłońmi. W przypadku rąk nakłada się zazwyczaj mniejszą ilość. Można go nakładać na wilgotną od kremu buzię (mniejsze krycie) lub na wchłonięty krem.

Podkład mineralny sypki nakładamy na wchłonięty krem/olejek. Najlepiej nałożyć najpierw troszkę pudru jako bazy. Jeśli masz ochotę na blogu wszystko opisałam Oferta minerałków jest przebogata. Różne firmy, w różnych cenach formułach i kolorach.

Najlepiej zacząć od próbek i próbować, uczyć sie, i próbować

edit. Ja po maseczce z glinki, nakładam drugą nawilżającą. Bez nawilżającej mam ten sam problem, co Ty.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-22 o 10:03
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:59   #4389
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie podobają nowe ceny aubrey organics
produkty do włosów tez dużo tańsze - odzywka gpb za niecałe 40 zł to strasznie kusząca oferta a odżywka różana, kiedyś kosztowała chyba 99 zł (albo 89) a teraz 64......
I zestawy podróżne do twarzy fajna mają cenę
Mam nadzieję że to już tak na stałe - ma ktoś informację w tym zakresie?
Mnie tez się te ceny podobają do tego stopnia, że nie wiem czy jest sens czekać na wyprzedaże. Mimo wszystko narazie nie mam parcia, bo niczego mi nie brakuje w łazience, ale rzeczy AO, których bym nigdy nie kupiła np odżywki, szampony, teraz są w zasięgu mojego portfela

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Wiecie co zauważyłam, że po zielonej glince na drugi dzień pieką mnie policzki. Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę i tydzień temu i na drugi dzień mam tak samo.

Planuję sobie zakupić któryś z tych zestawów podróżnych z AO oczywiście tak na przyszłość, nie będę teraz używać, albo mamie zrobię mały prezent.
Glinki moga podrażniać, ale ja polecam uzywac ich na różne sposoby, to jest ich zaletą, że są wszechstronne w uzyciu, można je mieszac z innymi kosmetykami i obserwować reakcję skóry czy włosów, czy np biustu i dekoltu.

Co do AO, to ja zestawów nie polecam, pomimo iż to miniaturki, to połowa z nich na pewno nie przypadnie Ci do gustu. Każda seria ma coś lepszego i gorszego. Lepiej czekac na promo, jeśli chodzi o miniprodukty.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:29   #4390
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Czy jeśli zmieszam z szamponem glinkę taką w proszku to nie będę miała problemów z jej wymyciem? Czy to w ogóle głupi pomysł ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:33   #4391
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Spróbuję z tymi próbkami. Chyba najpierw zdecyduję się na te proszkowe, bo one wydają się łatwiejsze w obsłudze. Czytam recenzję i te w płynie podobno szybko zastygają.
A z tych sypkich choć z jeden polećcie..
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
oj jeśli nigdy nie stosowałaś to zacznij od płynnych. Proszkowe to wyższa szkoła jazdy Ale pewnie większość i tak poleci lauressa ja również go kocham!
Spróbuj kremu tonującego albo lekkiego podkładu naturalnego typu lavera właśnie
popieram Gayenkę
szczególnie z tym lauressem
ale fakt - podkłady mineralne trzeba okiełznać, to tylko wszystko tak prosto wygląda. Oczywiście polecam jak najbardziej, ale nastaw sie na dłuuugie testowanie firm, formuł, nie mówiąc o kolorach (są ich setki!), technice nakładania i dobrania pędzla (ja wolę kabuki, wiele osób preferuje flaty), doboru primera...... Kupa zabawy, ale równoczesnie ciężka praca
Ponadto minerały bardzo lubią podsuszać, a na Twojej, obecnie przesuszonej buźce może to stanowic dodatkowy problem i dać niezbyt efektowny efekt wizualny w postaci uwidocznienia suchych skórek czy bardziej suchych partii twarzy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 10:35   #4392
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czy jeśli zmieszam z szamponem glinkę taką w proszku to nie będę miała problemów z jej wymyciem? Czy to w ogóle głupi pomysł ?
Nie powinno byc żadnego problemu, tylko wymieszaj tą glinke z szamponem na gładką papkę
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:39   #4393
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie powinno byc żadnego problemu, tylko wymieszaj tą glinke z szamponem na gładką papkę
To dzisiaj przetestuje ten sposób. Ciekawa jestem bardzo co z tego wyjdzie
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:42   #4394
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie tez się te ceny podobają do tego stopnia, że nie wiem czy jest sens czekać na wyprzedaże. Mimo wszystko narazie nie mam parcia, bo niczego mi nie brakuje w łazience, ale rzeczy AO, których bym nigdy nie kupiła np odżywki, szampony, teraz są w zasięgu mojego portfela



Glinki moga podrażniać, ale ja polecam uzywac ich na różne sposoby, to jest ich zaletą, że są wszechstronne w uzyciu, można je mieszac z innymi kosmetykami i obserwować reakcję skóry czy włosów, czy np biustu i dekoltu.

Co do AO, to ja zestawów nie polecam, pomimo iż to miniaturki, to połowa z nich na pewno nie przypadnie Ci do gustu. Każda seria ma coś lepszego i gorszego. Lepiej czekac na promo, jeśli chodzi o miniprodukty.
Ale według mojej wiedzy produkty mini do twarzy dostepne sa wyłącznie w zestawach podróżnych własnie - nie wiem nic o możliwości ich zakupienia jako pojedynczych miniaturek.
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czy jeśli zmieszam z szamponem glinkę taką w proszku to nie będę miała problemów z jej wymyciem? Czy to w ogóle głupi pomysł ?
To nie jest głupi pomysł.
Uzywałam kilku szamponów mających w składzie glinki.
Nie widzę powodu, dla którego miałabyś miec problem z wymyciem glinki dodanej do szamponu z włosów. Rhassoul zalecana jest nawet do zastosowania własnie w formie szamponu
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-22 o 10:43
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:44   #4395
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ok czyli szampony sobie odpuszczę. Odżywkę potrzebuję nawilżającą, regenerującą. Mamy trochę inne włosy Czekam zatem Twoje spostrzeżenia

A ja powiem Wam, że Plastelinka LF została zmieniona i bardzo przypadła mi do gustu. Mam Muminka, czyli tą najłagodniejszą. Nie wiem na ile jest podobna do plastelinek Lush, bo zagranicznych czyścików nie miałam Nasza rodzima nie jest już taka ostra, jak prototyp. Póki co bardzo mi się spodobała i cena nawet przystępna - 9,50 za całkiem sporą kulę plastelinki, a ubywa jej mało, bo nakłada się tylko troszkę.
czuję się skuszona ta plastelinką miałam próbkę czarnej mamby, która chyba nie weszła do sprzedaży

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zaraz do nich napisze z pytaniem o ceny
Margoltka - szampony (miałam gpb i do przetłuszczających sie) były dla mnie straszne. Mam teraz miniaturkę zwiekszającego objętość albo nawilżającego i zobacze jak ten sie spisze. Ale odzywki to poezja! Różana i gpb to mistrzostwo
czekam na opinie i czuję się skuszona również ta odżywką

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj skoro kosmetyki do twarzy AO moga podrażniać, to będę się trzymała z daleka.
ja miałam jeden krem do twarzy z dziką różą i byłam z niego bardzo zadowolona, ale miał dosyć intensywny zapach, moze faktycznie zbyt dużó lejkó eterycznych kogoś podraznić

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czy jeśli zmieszam z szamponem glinkę taką w proszku to nie będę miała problemów z jej wymyciem? Czy to w ogóle głupi pomysł ?
też się tego obawiałam, ale wczoraj spróbowałam i wszystko ładnie się domyło.
Ja nie miałam efektu wow, ale włosy chyba były troszkę lepiej oczyszczone i przez to uniesione u nasady, ale bez szału
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:52   #4396
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Osobiście lubię nakładać puder dużym pędzlem. Mam ten największy z EDM. Warto zainwestować w te pędzle. Jeśli oczywiście nic się nie zmieniło. Moje mam kilka lat i ani jeden włos nie wyszedł. Największy pędzel jest również ulubieńcem mojego synka i ostatnio wycierał nim podłogi Sunschade (nie pamiętam nazwy) miałam kilka miesięcy i po prostu się rozleciał. Ecotools nie znam.

Co do podkładów. Dobry podkład naturalny w płynie jest bardzo trudno znaleźć. Co do nakładania, każdemu odpowiada inna konsystencja. Jedni wolą podkład w płynie, inni w proszku. Ja już sama nie wiem, którą wersją wolę Podkład w płynie można nakładać pędzlem, gąbeczką, dłońmi. W przypadku rąk nakłada się zazwyczaj mniejszą ilość. Można go nakładać na wilgotną od kremu buzię (mniejsze krycie) lub na wchłonięty krem.

Podkład mineralny sypki nakładamy na wchłonięty krem/olejek. Najlepiej nałożyć najpierw troszkę pudru jako bazy. Jeśli masz ochotę na blogu wszystko opisałam Oferta minerałków jest przebogata. Różne firmy, w różnych cenach formułach i kolorach.

Najlepiej zacząć od próbek i próbować, uczyć sie, i próbować

edit. Ja po maseczce z glinki, nakładam drugą nawilżającą. Bez nawilżającej mam ten sam problem, co Ty.

Dziękuję
Od wczoraj czytam namiętnie Twojego bloga
Z tym sypkim to ja wymyśliłam, że dlatego łatwiej bo tylko na pędzel i cap na buzię i tym samym pędzlem można puder bambusowy nakładać.

Spróbuję tej opcji z drugą maseczką po glince.
Wspominałyście coś o miodzie i kakao, więc najpierw taką domową wypróbuję, żeby nie kupować.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
popieram Gayenkę
szczególnie z tym lauressem
ale fakt - podkłady mineralne trzeba okiełznać, to tylko wszystko tak prosto wygląda. Oczywiście polecam jak najbardziej, ale nastaw sie na dłuuugie testowanie firm, formuł, nie mówiąc o kolorach (są ich setki!), technice nakładania i dobrania pędzla (ja wolę kabuki, wiele osób preferuje flaty), doboru primera...... Kupa zabawy, ale równoczesnie ciężka praca
Ponadto minerały bardzo lubią podsuszać, a na Twojej, obecnie przesuszonej buźce może to stanowic dodatkowy problem i dać niezbyt efektowny efekt wizualny w postaci uwidocznienia suchych skórek czy bardziej suchych partii twarzy.
Dobrze, że to napisałaś, bo tego właśnie się obawiałam przy tych sypkich, dodatkowego wysuszenia. Łatwiej chyba zmatowić płynny niż nawilżyć sypki.
No to zacznę od tych płynnych jednak
Albo faktycznie dobrą alternatywą byłyby kremy tonujące, ale te znów nie mają dobrego krycia, jak już mi kiedyś pisałyście.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:59   #4397
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Od wczoraj czytam namiętnie Twojego bloga
Z tym sypkim to ja wymyśliłam, że dlatego łatwiej bo tylko na pędzel i cap na buzię i tym samym pędzlem można puder bambusowy nakładać.

Spróbuję tej opcji z drugą maseczką po glince.
Wspominałyście coś o miodzie i kakao, więc najpierw taką domową wypróbuję, żeby nie kupować.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------



Dobrze, że to napisałaś, bo tego właśnie się obawiałam przy tych sypkich, dodatkowego wysuszenia. Łatwiej chyba zmatowić płynny niż nawilżyć sypki.
No to zacznę od tych płynnych jednak
Albo faktycznie dobrą alternatywą byłyby kremy tonujące, ale te znów nie mają dobrego krycia, jak już mi kiedyś pisałyście.
Bardzo mi miło. Polecam się na przyszłość

Możesz nakładać jednym pędzlem puder bambusowy i podkład. Ja w swoich pocżatkach jednym Kabuki nakładałam puder, podkład, brązer i róż. Myłam pedzel po każdym uzyciu. Wszystko jest możliwe.

Podkłady płynne też lubią podkreślać skórki, szczególnie po zmatowieniu i utrwaleniu ich pudrem. Te na bazie minerałów bardzo często zachowują się jak sypkie. Długa droga przed Tobą, ale nie zrażaj się.

Co do podsuszania przez minerały, taki efekt rzeczywiście może wystąpić. Niektóre skóry reagują wręcz wysypem, na szczęście nie zdarza się to często

I co do maseczki, przypomniało mi się, że dr.Hauschka jako opcję mniej podrażniającą maseczki oczyszczającej (z glinką) poleca dodanie do niej odrobiny kremu. Nie próbowałam jednak.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-22 o 11:02
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:03   #4398
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ale według mojej wiedzy produkty mini do twarzy dostepne sa wyłącznie w zestawach podróżnych własnie - nie wiem nic o możliwości ich zakupienia jako pojedynczych miniaturek.
Anulko, miałam na myśli oczywiscie zestawy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:12   #4399
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę na naturalisie i znowu zaczynam sie nakręcać na pólprodukty..... już to przerabiałam, fajnie było, ale nie brakuje mi zapchanej lodówki......
Anula może tak lodówkę kupić specjalnie na kosmetyki
Ja mam drugą w łazience <hihihi> i trzymam tam całe moje labolatorium, inaczej nie wiem jakby łazienka wyglądała xd

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość

Wiecie co zauważyłam, że po zielonej glince na drugi dzień pieką mnie policzki. Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę i tydzień temu i na drugi dzień mam tak samo.
Mnie często tak piecze, jeśli wcześniej używałam jakiś peelingów/cudów złuszczających, bądź środków antytrądzikowych :P Jesteś pewna, że nie masz po prostu podrażnionej skóry?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 11:26   #4400
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To nie jest głupi pomysł.
Uzywałam kilku szamponów mających w składzie glinki.
Nie widzę powodu, dla którego miałabyś miec problem z wymyciem glinki dodanej do szamponu z włosów. Rhassoul zalecana jest nawet do zastosowania własnie w formie szamponu
O samej glince w szamponach to wiem, ale miałam wątpliwości czy taka sypka dobrze się wymiesza z szamponem i łatwo się ją zmyje, ale rozwiałyście moje wątpliwości

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
też się tego obawiałam, ale wczoraj spróbowałam i wszystko ładnie się domyło.
Ja nie miałam efektu wow, ale włosy chyba były troszkę lepiej oczyszczone i przez to uniesione u nasady, ale bez szału
No to super, zobaczymy jaki efekt będzie u mnie, ale wielkich rewelacji się nie spodziewam

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Anula może tak lodówkę kupić specjalnie na kosmetyki
Ja mam drugą w łazience <hihihi> i trzymam tam całe moje labolatorium, inaczej nie wiem jakby łazienka wyglądała xd
Lodówka w łazience ?? O kurcze, chciałabym to zobaczyć Swoją drogą to bardzo wygodne musi być, niż latanie do kuchni.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Wczoraj w końcu ukręciłam tonik z kwasem migdałowym 10% i hydromanilem na hydrolacie z kwiatów pomarańczy. Myślałam, że to coś pomoże z ustaleniem pH, ale było tak samo jak na wodzie. Na początku wyszło koszmarnie niskie pH i musiałam sporo sody wsypać, żeby je podwyższyć.
Przetarłam twarz tonikiem na noc i nic mnie nie szczypało, rano miałam bardziej wygładzoną twarz i ciut mniejsze pory Także jestem dobrej myśli
Na razie będę go używać tylko na noc, żeby nie przedobrzyć a jak nic się nie będzie działo to zacznę używać 2 razy dziennie.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:37   #4401
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Anula może tak lodówkę kupić specjalnie na kosmetyki
Ja mam drugą w łazience <hihihi> i trzymam tam całe moje labolatorium, inaczej nie wiem jakby łazienka wyglądała xd



Mnie często tak piecze, jeśli wcześniej używałam jakiś peelingów/cudów złuszczających, bądź środków antytrądzikowych :P Jesteś pewna, że nie masz po prostu podrażnionej skóry?
Podrażnionej? Może wrażliwej sama nie wiem. Właśnie mi się przypomniało, że wczoraj po tej glince zrobił mi się pęcherzyk na policzku w miejscu gdzie delikatnie się zadrapałam.
Będę ją trzymać krócej, bądź z czymś mieszać, bo szkoda żeby się zmarnowała.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:39   #4402
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dzień 3 kiedy tonik z YR przestaje się szybko lepić. Skóra się przyzwyczaiła? W ogóle dzisiaj moja twarz wygląda okropnie. Wyszły jakieś pryszcze, do tego przybyło mi czarnych kropek i jeszcze kolorytów 150. -.-'
Korah, a żele Born to bio, fajne są? Bo jeszcze o nich myślałam. Wydaje mi się, że je chwaliłaś, ale nie wiem czy wszystkie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:54   #4403
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dzień 3 kiedy tonik z YR przestaje się szybko lepić. Skóra się przyzwyczaiła? W ogóle dzisiaj moja twarz wygląda okropnie. Wyszły jakieś pryszcze, do tego przybyło mi czarnych kropek i jeszcze kolorytów 150. -.-'
Korah, a żele Born to bio, fajne są? Bo jeszcze o nich myślałam. Wydaje mi się, że je chwaliłaś, ale nie wiem czy wszystkie.
Born to bio są bardzo fajne. Miałam Gruszkowy i kakaowy, obydwa polecam
Cera Ci się oczyszcza Wachlarzu, nie myśł, że te kosmetyki szkodzą, po prostu teraz postaw na dokładne codzienne oczyszczanie oczywiście bez nadmiernego wysuszania. Codziennie, przydałoby Ci się mleczko jednak do tego co już masz.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:55   #4404
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anulko, miałam na myśli oczywiscie zestawy.
a to ja jakos inaczej zrozumiałam
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Anula może tak lodówkę kupić specjalnie na kosmetyki
Ja mam drugą w łazience <hihihi> i trzymam tam całe moje labolatorium, inaczej nie wiem jakby łazienka wyglądała xd



Mnie często tak piecze, jeśli wcześniej używałam jakiś peelingów/cudów złuszczających, bądź środków antytrądzikowych :P Jesteś pewna, że nie masz po prostu podrażnionej skóry?
Swojego czasu, jak miałam w domu połowe asortymentu mazideł i zsk miałam nawet wybrana lodóweczke do łazienki prawie ją kupiłam
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
O samej glince w szamponach to wiem, ale miałam wątpliwości czy taka sypka dobrze się wymiesza z szamponem i łatwo się ją zmyje, ale rozwiałyście moje wątpliwości



No to super, zobaczymy jaki efekt będzie u mnie, ale wielkich rewelacji się nie spodziewam



Lodówka w łazience ?? O kurcze, chciałabym to zobaczyć Swoją drogą to bardzo wygodne musi być, niż latanie do kuchni.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Wczoraj w końcu ukręciłam tonik z kwasem migdałowym 10% i hydromanilem na hydrolacie z kwiatów pomarańczy. Myślałam, że to coś pomoże z ustaleniem pH, ale było tak samo jak na wodzie. Na początku wyszło koszmarnie niskie pH i musiałam sporo sody wsypać, żeby je podwyższyć.
Przetarłam twarz tonikiem na noc i nic mnie nie szczypało, rano miałam bardziej wygładzoną twarz i ciut mniejsze pory Także jestem dobrej myśli
Na razie będę go używać tylko na noc, żeby nie przedobrzyć a jak nic się nie będzie działo to zacznę używać 2 razy dziennie.
fajnie.
Zdawaj bieżącą relacje z kwaszenia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:29   #4405
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

klolcia koniecznie spróbuj patentu glinka+szampon Ja co prawda używam brązowej w kremie ale myślę że i ze sproszkowaną nie będzie problemu Ja mam zawsze dłużej włosy świeższe dzięki takiej miksturce.
Poza tym musze jednak pożegnać się z khadi bo o ile jestem z niej zadowolona z jako takiej farby to jednak coś jest nie tak z moimi odrostami-mianowicie wypłukuje mi się ona po 2-3 myciach z moich naturalnych włosów Nie wygląda to fajnie. W związku z tym jakby ktoś był chętny na całe nieotwierane opakowanie khadi orzechowy brąz to sie chętnie pozbędę bo mam w zapasie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:45   #4406
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość


Dobrze, że to napisałaś, bo tego właśnie się obawiałam przy tych sypkich, dodatkowego wysuszenia. Łatwiej chyba zmatowić płynny niż nawilżyć sypki.
No to zacznę od tych płynnych jednak
Albo faktycznie dobrą alternatywą byłyby kremy tonujące, ale te znów nie mają dobrego krycia, jak już mi kiedyś pisałyście.
możesz też spróbować podkładów sypkich z bardziej nawilżających formuł takich jak Lucy Minerals w formule Orginal, czy Lumiere w formule FF.
Obie formuły są b. kryjące i u mnie dają b ładny naturalny efekt .
Ja pamiętam ze sam okres dobierania dla siebie formuł i kolorów wspominam b. dobrze zwłaszcza że wszystkie podkłady możesz kupić na początku w próbkach i się pobawić z różnymi kolorami
Ja mam pędzle Everyday Minerals i Sunshine Minerals i oba sprawdzają sie dobrze
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:54   #4407
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
możesz też spróbować podkładów sypkich z bardziej nawilżających formuł takich jak Lucy Minerals w formule Orginal, czy Lumiere w formule FF.
Obie formuły są b. kryjące i u mnie dają b ładny naturalny efekt .
Ja pamiętam ze sam okres dobierania dla siebie formuł i kolorów wspominam b. dobrze zwłaszcza że wszystkie podkłady możesz kupić na początku w próbkach i się pobawić z różnymi kolorami
Ja mam pędzle Everyday Minerals i Sunshine Minerals i oba sprawdzają sie dobrze
Ja też lubię formułę original i FF a jakich odcieni używasz? Skoro jesteś zadowolona z tych dwóch formuł to myślę że w lauressie też byś się zakochała
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:57   #4408
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Vanilio jak będziesz robiła zakupy kosmetyczne to proś Panie/Panów mailowo o próbki podkładówChętnie dają.Ja do prawie każdych zakupów dostawałam próbaski-szczególnie lavere
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:00   #4409
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Właśnie umyłam włosy szamponem z dodatkiem glinki i wysuszyłam. Efekt naprawdę mi się podoba. Włosy uniesione u nasady, a tego zawsze potrzebuję.
Bardzo fajnie Chyba to będę częściej praktykować, tylko kolejne pytanie do was. Do codziennego mycia glinka raczej się nie nadaje, bo pewnie przesuszy włosy ? Lepiej co kilka dni używać czy jeszcze rzadziej ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:03   #4410
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Właśnie umyłam włosy szamponem z dodatkiem glinki i wysuszyłam. Efekt naprawdę mi się podoba. Włosy uniesione u nasady, a tego zawsze potrzebuję.
Bardzo fajnie Chyba to będę częściej praktykować, tylko kolejne pytanie do was. Do codziennego mycia glinka raczej się nie nadaje, bo pewnie przesuszy włosy ? Lepiej co kilka dni używać czy jeszcze rzadziej ?
Musisz obserwować włosy, bo to nowa metoda na wątku i chyba nikt nie ma dłuższego doswiadczenia
No i zalezy o jakiej glince mówimy i w jakich ilosciach. O ile zielona w dużej ilości może nieść ryzyko wysuszenia, to czerwona i ghassoul raczej nie, bo one są dodawane do szamponów nawilżających i regenerujących
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-22 o 14:06
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.