Jak... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 13:42   #1
Metabasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Question

Jak...


Witam wszystkich ... Nie wiem czy mi się uda opisać to wszystko co się dzieje, ale postaram się i bardzo proszę o Wasze wypowiedzi (nawet jeśli chodzi o "forum-owy" lincz)....
Jest on z nią, jestem ja ..... znamy się już od podstawówki i zawsze było przyciąganie tylko, że teraz jest jeszcze większe, zaczęliśmy się spotykać, widzimy się co jakiś czas (nie często).
Wydaje mi się, że za sobą szalejemy, czuć to w zbliżeniach. Jednak jego dziewczyna ma przewagę nade mną....ma mieszkanie, ja nie o to go trzyma przy niej. Idiotyczne, ale chcę zrobić coś żebyśmy się częściej widywali... egoistyczne z mojej strony.... napiszcie mi co o tym sądzicie
Metabasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 13:45   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Jak...

Nie bardzo rozumiem. On jest z nią bo ona ma mieszkanie? Ile są razem? Ile maja lat? Po co chcesz się pakować w "trójkąt"?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 13:53   #3
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Jak...

W życiu nie chciałabym faceta, który jest z dziewczyną, bo ona ma mieszkanie! Kogoś Ty sobie, z całym szacunkiem, upatrzyła?

Druga sprawą jest, że rozbijanie związków, według mnie, jest niedopuszczalne!
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 13:54   #4
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak...

Skoro facet z jest z kobietą dlatego, że ona ma mieszkanie, to super fajnie określa jego podejście do związku, priorytety życiowe, wyznawane wartości. A jak jakaś mu kupi nowe super wpasione auto i da mieszkanie to zmieni tę z mieszkaniem na nowszy model?

Chce Ci się w to ładować?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 13:55   #5
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Jak...

Daj mu spokoj. Jak chlopak jest zajety to jest nietykalny. Zreszta, gdyby go do Ciebie ciagnelo to bylby z Toba a nie z nia. Nie wmawiaj sobie czegos, czego nie ma. Rozwalisz zwiazek i zepsujesz ich szczescie. A wcale nie jest powiedziane, ze kiedykolwiek (nawet jak bedzie wolny) bedzie z Toba
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:26   #6
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jak...

Kup mieszkanie.

Wtedy twoje szanse się wyrównają i zobaczysz, czy to mieszkanie trzyma jego przy niej i kto ma przewagę

Tylko kup wieksze niż ma ona - wtedy będzie pewność, że da wolność tamtej dziewczynie, która ma szansę ułożyć sobie życie z kimś, kto nie będzie jej walił po rogach i czatował jak harpia na jej mieszkanie.

Tylko pamiętaj, że są kobiety, które mają ogromne apartamenty
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:28   #7
Metabasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak...

Nie chcę tworzyć związku z nim, bo skoro zdradza swoją dziewczynę to mnie by tez zdradził. Jest bardzo wygodnym człowiekiem i pewnym siebie (mieszkanie) . Z resztą nie będę go tłumaczyć, moje pytanie było inne. Co zrobić by szalał jeszcze bardziej.....
Metabasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 14:30   #8
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak...

Ja tam pytania żadnego nie widziałam, tylko prośbę,abyśmy "napisali co sądzimy"
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:31   #9
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Jak...

Osoba będąca w związku tylko z powodu korzyści majątkowo-lokalowych to dla mnie dno totalne...chcesz być z kimś takim??

Druga sprawa..możliwe że tak tylko mówi bo chce cię zbajerować dla zabawy..co też go dyskwalifikuje.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:35   #10
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Osoba będąca w związku tylko z powodu korzyści majątkowo-lokalowych to dla mnie dno totalne...chcesz być z kimś takim??

Druga sprawa..możliwe że tak tylko mówi bo chce cię zbajerować dla zabawy..co też go dyskwalifikuje.
Haniu ale to wygląda, że zabawy to chce właśnie autorka wątku
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:37   #11
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez Metabasis Pokaż wiadomość
Nie chcę tworzyć związku z nim, bo skoro zdradza swoją dziewczynę to mnie by tez zdradził. Jest bardzo wygodnym człowiekiem i pewnym siebie (mieszkanie) . Z resztą nie będę go tłumaczyć, moje pytanie było inne. Co zrobić by szalał jeszcze bardziej.....
No kup mieszkanie! Nie musisz wyrazic zgody na jego wprowadzkę Większe, w lepszej lokalizacji, piękniejsze
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 14:56   #12
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez Metabasis Pokaż wiadomość
Nie chcę tworzyć związku z nim, bo skoro zdradza swoją dziewczynę to mnie by tez zdradził. Jest bardzo wygodnym człowiekiem i pewnym siebie (mieszkanie) . Z resztą nie będę go tłumaczyć, moje pytanie było inne. Co zrobić by szalał jeszcze bardziej.....
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Haniu ale to wygląda, że zabawy to chce właśnie autorka wątku
Dokładnie na to wygląda
No to trafił swój na swego.

Autorko wątku nie jestem w stanie udzielić rad w takim temacie.
Nie moja bajka

Ale na pewno kupno dużego mieszkania nie zaszkodzi
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 15:02   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak...

Jasne, jasne - wcale go nie chcesz, ale zamiast zerwać kontakt, szukasz na forum porad "co zrobić aby szalał bardziej". Nie ma to jak być logicznym, szczerym wobec siebie i innych. Spotkał się męski wzór cnót wszelkich z bardzo rozsądną, szanującą się kobietą...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 15:28   #14
Metabasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak...

W tym momencie jestem egoistka i wiem, że to wszystko jest idiotyczne dla Was. Uwielbiam nasze zbliżenia. W tym momencie jest mi dobrze i jak na dzień dzisiejszy chcę aby tak było. Nie chcę tego stracić, przynajmniej jeszcze nie teraz.
Metabasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 15:41   #15
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Jak...

Kup wille z ogrodem, znajdź prace w której będziesz zarabiała dużo pieniędzy, często dawaj mu drogie prezenty - zobaczysz, nie oderwie od Ciebie rak.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 15:58   #16
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez Metabasis Pokaż wiadomość
Nie chcę tworzyć związku z nim, bo skoro zdradza swoją dziewczynę to mnie by tez zdradził. Jest bardzo wygodnym człowiekiem i pewnym siebie (mieszkanie) . Z resztą nie będę go tłumaczyć, moje pytanie było inne. Co zrobić by szalał jeszcze bardziej.....

Ale ja tego nie rozumiem. Przeczysz sama sobie.
Po co chcesz go zbajerować?
Żeby szalał?
I co?
Trochę to bezsensu, no chyba, że chcesz zabawić się czyimś kosztem.
Nie bądź taką egoistką i nie rozwalaj komuś związku, nawet, jeśli jest nieudany.
Spróbuj postawić się w sytuacji jego dziewczyny i pomyśl jak byś się czuła, gdyby ktoś próbował uwieść Twojego tża?
Wrzuć na luz, facetów jest dookoła mnóstwo i weź się za jakiegoś innego. Który nie ma dziewczyny i nie leci na mieszkanie a zkim będziesz naprawdę szczęśliwa...
Bo te chwile, które z nim "przeżywasz" kiedyś się skończą, nie będą trwać wiecznie, a wtedy zobaczysz jak Cie to zaboli...Lepiej skończ to teraz niż wtedy, kiedy będzie za późno..
__________________
okruszek

Edytowane przez agunineczka
Czas edycji: 2009-10-15 o 16:00
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:06   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez Metabasis Pokaż wiadomość
W tym momencie jestem egoistka i wiem, że to wszystko jest idiotyczne dla Was. Uwielbiam nasze zbliżenia. W tym momencie jest mi dobrze i jak na dzień dzisiejszy chcę aby tak było. Nie chcę tego stracić, przynajmniej jeszcze nie teraz.
Moja droga egoistko - a jak by ktoś ciebie potraktował jak on swoją dziewczynę? Zastanawiałaś się nad tym? Bo wiesz, zło bardzo często obraca się przeciwko nam samym. Zajdziesz np. w ciążę - i co wtedy? Poznasz wspaniałego faceta, a ktoś "życzliwy" doniesie mu o twoich romansach i traktowaniu innych ludzi? Dziewczyna tamtego faceta, gdy się dowie, zepsuje ci opinię?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:29   #18
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez gohnia Pokaż wiadomość
W życiu nie chciałabym faceta, który jest z dziewczyną, bo ona ma mieszkanie! Kogoś Ty sobie, z całym szacunkiem, upatrzyła
Popieram Co to za facet?!
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:36   #19
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Jak...

Kup mu większe mieszkanie i samochód. Później pozostaje tylko pilnować, żeby inna, bogatsza kobieta, nie kupiła mu jeszcze droższych zabawek.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 20:57   #20
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez Metabasis Pokaż wiadomość
Uwielbiam nasze zbliżenia. W tym momencie jest mi dobrze i jak na dzień dzisiejszy chcę aby tak było. Nie chcę tego stracić, przynajmniej jeszcze nie teraz.
wybacz ze zadam niedyskretne pytanie...co masz na myśli przez słowo "zbliżenia"?seks?bo nie wiem czy dobrze rozumiem...spotykasz sie z tym facetem dla seksu, ale nie wiążesz z nim zadnyc planów bo niemogłabyś być z kimś kto zdradza tak?...
więc chcesz zeby bardziej za Tobą szalał i zostawił dla Ciebie swoją dziewczynę ale nie po to zeby z nim być tylko po to zebys miała go dla siebie, dla seksu?wybacz ale dla mnie to jest conajmniej chore i zupełnie nie rozumiem Twoich motywów i powodu dla którego założyłaś ten wątek. Gdybyś była w nim zakochana to moze w jakis sposób Twoje postępowanie byłoby usprawiedliwone ale tak...to co robicie dziewczynie tego chłopaka jest poprostu świństwem...Nie bede komentować zachowania faceta bo dla mnie to skończony dupek...A co do Ciebie to powiem tylko tyle ze nie nawidzę kobiet które pakują się w związek jako te trzecie!mogę wręcz powiedzieć ze brzydzę się takimi osobami...jeżeli masz w sobie jakieś resztki uczuć to poprostu daj sobie spokój z tym chłopakiem...
to tyle z mojej strony...
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 21:41   #21
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez Metabasis Pokaż wiadomość
W tym momencie jestem egoistka i wiem, że to wszystko jest idiotyczne dla Was. Uwielbiam nasze zbliżenia. W tym momencie jest mi dobrze i jak na dzień dzisiejszy chcę aby tak było. Nie chcę tego stracić, przynajmniej jeszcze nie teraz.
to czego Ty wlasciwie chcesz? aa, no tak, zblizen.

dziewczyny dobrze podpowiadaja. skoro facet jest z kims dla mieszkania (), to kup sobie wille. facet od ciebie nie wyjdzie i bedziesz mogla go rozpalac do woli.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 09:42   #22
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Jak...

Facet leci na mieszkanie..
Ty lecisz na niego..
Wystarzy ustalić na co leci jego dziewczyna..
Najlepszy rozwiązaniem byloby, gdyby pleciała na Ciebie.
Wtedy wszyscyby byliby zadowoleni ..i sprawa rozwiązana
Einode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:03   #23
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Jak...

Współczuję Jego dziewczynie...
W sumie Tobie się dziwię, ale co kto lubi.

Kup mieszkanie... tylko większe od jej mieszkania
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:15   #24
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jak...

Problem: Nie za bardzo go rozumiem. Nie chcesz go, ale jednocześnie chcesz, żeby szalał bardziej? Nie przeszkadza Ci jego dziewczyna a jednocześnie denerwuje Cię, że ona ma przewagę?

Przypuszczenia: Jak dla mnie to Ty po prostu chcesz zagrać super wyzwoloną będącą z facetem dla seksu, a tak naprawdę chciałabyś by był z Tobą i dlatego w całej obecnej sytuacji coś Ci nie pasuje.

Fakty: jesteś tą trzecią, kochanką, dziewczyną od seksu czy jak tam wolisz. Facet jest delikatnie mówiąc dupkiem bo zdradza swoją dziewczynę. Czy jest materialistą to nie wiem. Moim zdaniem Ty sobie tak tłumaczysz fakt, że on wciąż z nią jest, bo tak łatwiej niż przyjąć do wiadomości, że on może ją na swój sposób kochać, lub woli żeby ona była oficjalnie jego dziewczyną nie Ty.

Wniosek ogólny: Bez względu na ten potencjalny materializm takiego faceta nie tknęłabym kijem od szczotki, ale jak Tobie odpowiada bycie laską na seks to nie masz problemu dziewczyno. Nie potrzebne Ci mieszkanie by z nim stworzyć związek tylko pokój na godzinki więc w chwili obecnej wszystko jest jak najbardziej ok.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 11:10   #25
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez Metabasis Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ... Nie wiem czy mi się uda opisać to wszystko co się dzieje, ale postaram się i bardzo proszę o Wasze wypowiedzi (nawet jeśli chodzi o "forum-owy" lincz)....
Jest on z nią, jestem ja ..... znamy się już od podstawówki i zawsze było przyciąganie tylko, że teraz jest jeszcze większe, zaczęliśmy się spotykać, widzimy się co jakiś czas (nie często).
Wydaje mi się, że za sobą szalejemy, czuć to w zbliżeniach. Jednak jego dziewczyna ma przewagę nade mną....ma mieszkanie, ja nie o to go trzyma przy niej. Idiotyczne, ale chcę zrobić coś żebyśmy się częściej widywali... egoistyczne z mojej strony.... napiszcie mi co o tym sądzicie
A skąd wiesz, że on jest ze swoją dziewczyną tylko dlatego, że ona ma mieszkanie? Powiedział Ci to wprost, czy może się tego tylko domyślasz? Może on po prostu kocha tę dziewczynę? No i wydaje Ci się, że za sobą szalejecie... No właśnie - może tylko Ci się WYDAJE. To, że Ty tak czujesz, nie oznacza, że on czuje o samo. Może coś sobie uroiłaś...może on traktuje Cię jak starą, dobrą kumpelę z podstawówki, lubi z Tobą przebywać, a Ty to nadinterpretujesz i myślisz, że się w Tobie zakochał Więc jak to jest? Dał Ci jakieś wyraźne znaki, że coś do Ciebie czuje?
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 11:26   #26
Gabicca
Przyczajenie
 
Avatar Gabicca
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez Metabasis Pokaż wiadomość
W tym momencie jestem egoistka i wiem, że to wszystko jest idiotyczne dla Was. Uwielbiam nasze zbliżenia. W tym momencie jest mi dobrze i jak na dzień dzisiejszy chcę aby tak było. Nie chcę tego stracić, przynajmniej jeszcze nie teraz.
Wybadaj w takim razie, jaka jest miedzy nimi sytuacja, jaka ona jest i dawaj mu to, czego ona mu nie daje, a moze potrzebuje. Staraj sie byc zawsze bezproblemowa i urzekajaca, duze szanse, ze sie zakocha
Mozesz jeszcze rzucic scieme typu mieszkanie na horyzoncie dla Ciebie jako prezent spadek ble ble etc, wtedy bedzie mial rozterke..
__________________
Moje wady i zalety w każdym wierszu, kolumnie i po przekątnej są sumą magiczną
Gabicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 11:28   #27
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Jak...

Jak dla mnie to najbardziej prawdopodobne jest, iż:

- Autorka ma rację, wydaje jej się, że za sobą szaleją, a tak naprawdę tylko ona szaleje za nim;
- to, że chłopak jest ze swoją dziewczyną ze względu na mieszkanie, to też pomysł Autorki, która woli wierzyć, że zakochała się w materialistycznej świni, niż w facecie, którego po prostu nie interesuje;
- nie ma żadnego seksu, "zbliżenia" miały pewnie oznaczać jakieś spotkania, rozmowy;

Tak ja to widzę
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 11:41   #28
agata1340
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 59
Dot.: Jak...

Czasami egoizm jest bardzo potrzebny. Szczęściu trzeba pomagać, w takiej sytuacji trzeba troszkę więcej myśleć o sobie. Proponuję rozmowę, szczerą rozmowę z nim. Skoro czuć w zbliżeniach uczucie wzajemne, to nie tylko Ty masz mętlik w głowie, ale on też. Ktoś musi zrobić pierwszy krok, może się uda?
agata1340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:29   #29
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Jak...

Cytat:
Napisane przez Metabasis Pokaż wiadomość
Nie chcę tworzyć związku z nim, bo skoro zdradza swoją dziewczynę to mnie by tez zdradził. Jest bardzo wygodnym człowiekiem i pewnym siebie (mieszkanie) . Z resztą nie będę go tłumaczyć, moje pytanie było inne. Co zrobić by szalał jeszcze bardziej.....
Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
No kup mieszkanie! Nie musisz wyrazic zgody na jego wprowadzkę Większe, w lepszej lokalizacji, piękniejsze
Wyzej masz odpowiedz.
Nie chcesz zwiazku, bo cie zdradzi jak swoja panne, ale chcesz zeby bardziej oszalał... ale po co skoro ponoc szaleje? Wszystko, co piszesz wzjemnie sie wyklucza. Mysle,ze marzy ci sie cos wiecej, a sama sie oszukujesz, ze on jest z nia dla mieszkania No bo jakby tak mogł- bzyka sie z toba, a jednoczesnie na tyle mało go obchodzisz , ze wraca do swojej. Wiec wmawiasz sobie, ze znaczysz dla niego cokolwiek wiecej niz zwykle bzykanko zwyklej panny, co sama wchodzi do łozka.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:49   #30
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Jak...

Nie rozdrabniaj się w jakieś mieszkanie, kup od razu penthouse, dorzuć bentleya, zafunduj wczasy na Kanarach (bo na Hawaje może już nie starczyć). Będzie tylko twój!!!

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agata1340 Pokaż wiadomość
Czasami egoizm jest bardzo potrzebny. Szczęściu trzeba pomagać, w takiej sytuacji trzeba troszkę więcej myśleć o sobie. Proponuję rozmowę, szczerą rozmowę z nim. Skoro czuć w zbliżeniach uczucie wzajemne, to nie tylko Ty masz mętlik w głowie, ale on też. Ktoś musi zrobić pierwszy krok, może się uda?
Tak egoizmu nigdy za wiele jak pakuje się na trzecią matko co za "argument"
I szczęsciu też trzeba pomagać, no tak przecież ta trzecia tylko walczy o swoje szczęścia.
I po trzecie, to ona już wystarczająco dużo o sobie myślała sypiając z zajętym
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.