BEZROBOTNI łączmy się część 2 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 22:41   #1471
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Ha! Zarejestrowałam się na Wok service
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 02:47   #1472
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Ja znowu nie wiem w co się ubrać na jutrzejsza rozmowę na grafika - nie chce jakoś bardzo elegancko no bo raz, że nie wiem czy ta firma to jakiś biurowiec czy coś takiego, a dwa, że z tego co wiem u grafika garsonka nie jest zbyt dobrze widziana ( stereotyp artysty w stosunku do grafików mają niektórzy ludzie), macie jakies pomysły ? Myślałam o czarnych rurkach, białej bokserce i czarnym żakiecie.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:29   #1473
martynka783
Przyczajenie
 
Avatar martynka783
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja znowu nie wiem w co się ubrać na jutrzejsza rozmowę na grafika - nie chce jakoś bardzo elegancko no bo raz, że nie wiem czy ta firma to jakiś biurowiec czy coś takiego, a dwa, że z tego co wiem u grafika garsonka nie jest zbyt dobrze widziana ( stereotyp artysty w stosunku do grafików mają niektórzy ludzie), macie jakies pomysły ? Myślałam o czarnych rurkach, białej bokserce i czarnym żakiecie.

Zerknełam na godzinę tego posta-3.47.Nie możesz spać czy tak wcześniej wstajesz?
Ja jestem grafikiem po szkole policealnej i kursach. I nawet cieszę, że nie zainwestwowałam w studia czasu, nerwów i pieniędzy bo z pracy i tak nici
martynka783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:38   #1474
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

ja szukam pracy 2,5 roku i 2 dni temu mój ojciec się przyznał że jego kolega jest dyrektorem szkoły podstawowej nie żebym popierała znajomości no ale jak wszystkie inne drogi zamknięte to... nie ma to jak chęc pomocy córce czemu mi tego wcześniej nie powiedział? no i oczywiście tylko mnie poinformował i na tym się skończyło
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:22   #1475
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja znowu nie wiem w co się ubrać na jutrzejsza rozmowę na grafika - nie chce jakoś bardzo elegancko no bo raz, że nie wiem czy ta firma to jakiś biurowiec czy coś takiego, a dwa, że z tego co wiem u grafika garsonka nie jest zbyt dobrze widziana ( stereotyp artysty w stosunku do grafików mają niektórzy ludzie), macie jakies pomysły ? Myślałam o czarnych rurkach, białej bokserce i czarnym żakiecie.
ubrac sie elegancko ale bez zadęcia
Cytat:
Napisane przez martynka783 Pokaż wiadomość
Zerknełam na godzinę tego posta-3.47.Nie możesz spać czy tak wcześniej wstajesz?
Ja jestem grafikiem po szkole policealnej i kursach. I nawet cieszę, że nie zainwestwowałam w studia czasu, nerwów i pieniędzy bo z pracy i tak nici
dlaczego nici? analizowałaś swoje portfolio?biegle pracujesz w jakich programach?
wiem że czasem wymagania są kosmiczne-czasem brakuje tylko żeby kandydat śpiewał i tańczyłbo znajomosc wszytskich programów na obowiązkowa,dtp w malym palcu,dwa jezyki minimum i prawo jazdy-a i fajnie jak strony się umie robić-szukają ludzi od wszystkiego
ja jade na zleceniach-wolę to od etatu w firmie-ma to swoje plusy i minusy w tej branży od papierka ważniejsze sa umiejętności
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2011-01-19 o 12:24
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:35   #1476
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja znowu nie wiem w co się ubrać na jutrzejsza rozmowę na grafika - nie chce jakoś bardzo elegancko no bo raz, że nie wiem czy ta firma to jakiś biurowiec czy coś takiego, a dwa, że z tego co wiem u grafika garsonka nie jest zbyt dobrze widziana ( stereotyp artysty w stosunku do grafików mają niektórzy ludzie), macie jakies pomysły ? Myślałam o czarnych rurkach, białej bokserce i czarnym żakiecie.
Garsonka wg. mnie odpada na pewno. Rurki i żakiecik to dobry pomysł, tylko ja zamiast białej bokserki ubrałabym jakąś jednokolorową elegancką bluzkę np. z żabotem.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
ja szukam pracy 2,5 roku i 2 dni temu mój ojciec się przyznał że jego kolega jest dyrektorem szkoły podstawowej nie żebym popierała znajomości no ale jak wszystkie inne drogi zamknięte to... nie ma to jak chęc pomocy córce czemu mi tego wcześniej nie powiedział? no i oczywiście tylko mnie poinformował i na tym się skończyło
W znajomościach nie ma nic złego pod warunkiem, że pracy nie dostaje zupełny gamoń (bo i tak się zdarza). Ja niestety nie mam znajomości, ani moi rodzice. Ale jakby ktoś mógłby mnie polecić to na pewno bym skorzystała.
Pogadaj z ojcem, że napiszesz cv i podanie i zaniesiesz do tej szkoły, a ojciec niech chociaż wspomni dyrektorowi, że jesteś inteligentna, pracowita i bystra i na pewno sprawdziłabyś się w tej pracy i niech przypomni że złożyłaś dokumenty. jak ojciec z jakichś powodów nie chce wprost zapytać, to może chociaż w ten sposób. Może akurat jakieś zastępstwo nawet udałoby się dostać... Spróbuj.
__________________

Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:39   #1477
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

to musiałabym miec innego ojca chyba...
a gamoniem nie jestem wręcz przeciwnie-gdyby mnie przyjęli to miałabym najlepsze wykształcenie bo tamci nauczyciele pokończyli tylko jakieś studium...
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 12:56   #1478
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
to musiałabym miec innego ojca chyba...
a gamoniem nie jestem wręcz przeciwnie-gdyby mnie przyjęli to miałabym najlepsze wykształcenie bo tamci nauczyciele pokończyli tylko jakieś studium...
Mimo wszystko złóż papiery. Może dyr sam się zorientuje, że jesteś córką jego kolegi?
Chwytaj się wszystkich możliwości.
Ja kiedyś chciałam iść na pedagogikę wczesnoszkolną, bo wydawało mi się, że będzie łatwiej. Poszłam na inne studia. Ale jak niedawno weszłam na www mojej byłej szkoły to oniemiałam zboczywszy nazwiska nauczycieli - uczą już dzieci byłych nauczycieli, małżonkowie tych dzieci, znajomi nauczycieli, krewni tych z urzędu, itp. Mała miejscowość, więc się wie kto i dlaczego.
Ale dzisiaj otworzyłabym przedszkole, jest dużo łatwiej. Zawsze marzyłam o własnym przedszkolu, ale teraz nie mam właściwego wykształcenia . Może kiedyś...

A Ty skończyłaś wczesnoszkolną?
__________________


Edytowane przez Prisha
Czas edycji: 2011-01-19 o 12:57
Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:03   #1479
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Dziewczyny mam pracę Na razie okres próbny, a potem normalnie na umowę
Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki

Teraz muszę się szybciutko spakować, bo zaraz się wyprowadzam z domu (praca w innym mieście) a zaczynam od jutra Na weekendzie napiszę nieco więcej, bo na razie mogę nie mieć internetu
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:05   #1480
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pracę Na razie okres próbny, a potem normalnie na umowę
Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki

Teraz muszę się szybciutko spakować, bo zaraz się wyprowadzam z domu (praca w innym mieście) a zaczynam od jutra Na weekendzie napiszę nieco więcej, bo na razie mogę nie mieć internetu
klask i:kla ski:k laski:
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:08   #1481
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Prisha Pokaż wiadomość
Mimo wszystko złóż papiery. Może dyr sam się zorientuje, że jesteś córką jego kolegi?
Chwytaj się wszystkich możliwości.
Ja kiedyś chciałam iść na pedagogikę wczesnoszkolną, bo wydawało mi się, że będzie łatwiej. Poszłam na inne studia. Ale jak niedawno weszłam na www mojej byłej szkoły to oniemiałam zboczywszy nazwiska nauczycieli - uczą już dzieci byłych nauczycieli, małżonkowie tych dzieci, znajomi nauczycieli, krewni tych z urzędu, itp. Mała miejscowość, więc się wie kto i dlaczego.
Ale dzisiaj otworzyłabym przedszkole, jest dużo łatwiej. Zawsze marzyłam o własnym przedszkolu, ale teraz nie mam właściwego wykształcenia . Może kiedyś...

A Ty skończyłaś wczesnoszkolną?
ja mam mgr z ped.resocjalizacyjnej i podyplomówkę z ped.wczesnoszkolnej i przedszkolnej
Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pracę Na razie okres próbny, a potem normalnie na umowę
Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki

Teraz muszę się szybciutko spakować, bo zaraz się wyprowadzam z domu (praca w innym mieście) a zaczynam od jutra Na weekendzie napiszę nieco więcej, bo na razie mogę nie mieć internetu
GRATULACJE
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 13:09   #1482
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pracę Na razie okres próbny, a potem normalnie na umowę
Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki

Teraz muszę się szybciutko spakować, bo zaraz się wyprowadzam z domu (praca w innym mieście) a zaczynam od jutra Na weekendzie napiszę nieco więcej, bo na razie mogę nie mieć internetu
Gratuluję, suuuuper
Kurcze tyle z Was znajduje robotę, a mój telefon wciąż milczy nie wiem, czy moje aplikacje są złe, ale chyba nie, bo chodziłam na kurs dla bezrobotnych z pup, na którym uczyli jak się to robi, no i wzięłam też pod uwagę Wasze rady, także chyba jest ok więc o co chodzi
Póki co lecę w pt. podładować akumulatorki - 2 tyg. błogiego lenistwa w Egipcie
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:14   #1483
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez martynka783 Pokaż wiadomość
Zerknełam na godzinę tego posta-3.47.Nie możesz spać czy tak wcześniej wstajesz?
Ja jestem grafikiem po szkole policealnej i kursach. I nawet cieszę, że nie zainwestwowałam w studia czasu, nerwów i pieniędzy bo z pracy i tak nici
Jestem skrajnie nocnym markiem, a teraz mam jeszcze sesję i do prawka się uczę więc nauki mam obecnie mnóstwo Ja muszę przysiąść nad stronami internetowymi - teraz to podstawa, właśnie m.in staram się opanować po nocach flasha

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pracę Na razie okres próbny, a potem normalnie na umowę
Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki

Teraz muszę się szybciutko spakować, bo zaraz się wyprowadzam z domu (praca w innym mieście) a zaczynam od jutra Na weekendzie napiszę nieco więcej, bo na razie mogę nie mieć internetu
aaaa gratulacje

Dzięki dziewczyny za rady, ubiorę tak jak mówicie biała koszulkę żakiet i rurki to będzie bezpieczna opcja
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:51   #1484
Prisha
Rozeznanie
 
Avatar Prisha
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: moje własne niebo (i Jego)
Wiadomości: 502
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pracę Na razie okres próbny, a potem normalnie na umowę
Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki

Teraz muszę się szybciutko spakować, bo zaraz się wyprowadzam z domu (praca w innym mieście) a zaczynam od jutra Na weekendzie napiszę nieco więcej, bo na razie mogę nie mieć internetu
Gratuluję
Wreszcie się udało!!!
A daleko od domu będziesz mieszkała?
__________________

Prisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:54   #1485
nutka27
Rozeznanie
 
Avatar nutka27
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 593
GG do nutka27
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

VwVampirka, gratuluję
Dziewczyny, kleję Wam treść maila, który dostałam od fundacji, w której ostatnio szukałam szkoleń. Dotyczy to osób z mazowieckiego, ja nie spełniam warunków, ale może się komuś przyda.
Projekt ''Samozatrudnienie skutecznym sposobem na bezrobocie'' w ramach Poddziałania 8.1.2 PO KL



Projekt „Samozatrudnienie skutecznym sposobem na bezrobocie" będzie skierowany do 500 osób zwolnionych lub zagrożonych zwolnieniami z pracy z przyczyn związanych z procesami adaptacyjnymi i modernizacyjnymi z terenu województwa mazowieckiego. Projekt ma na celu wsparcie tych osób poprzez doradztwo i szkolenia oraz ułatwienie rozpoczęcia działalności gospodarczej oraz obejmuje instrumenty gwarantujące realizację tego celu. Kompleksowość wsparcia umożliwi osobom zwalnianym nabycie odpowiednich kwalifikacji zawodowych oraz wiedzy i umiejętności w zakresie prowadzenia firmy oraz przyczyni się do jej stabilizacji w początkowym okresie jej funkcjonowania.
O udział w projekcie mogą ubiegać się kandydaci ze wszystkich powiatów województwa mazowieckiego. Priorytetowo będą traktowani kandydaci spośród obecnych i byłych pracowników modernizowanych, publicznych placówek służby zdrowia.
W ramach projektu przewiduje się:
1) wsparcie zasadnicze - szkolenia i kursy mające na celu nabycie i/lub podwyższenie kwalifikacji i umiejętności zawodowych oraz poradnictwo zawodowe dla wszystkich 500 osób;
2) wsparcie towarzyszące:
a) wsparcie dla 350 osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą poprzez zastosowanie następujących instrumentów:
- doradztwo (indywidualne i grupowe oraz szkolenia umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej),
- przyznanie środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości do wysokości 40 tys. zł,
- wsparcie pomostowe w okresie 6 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności gospodarczej, obejmujące finansowe wsparcie wypłacane miesięcznie w kwocie nie większej niż równowartość minimalnego wynagrodzenia obowiązującego na dzień wypłacenia dotacji, połączone z doradztwem oraz pomocą w efektywnym wykorzystaniu dotacji,
b) jednorazowy dodatek relokacyjny (mobilnościowy) dla 20 osób,
c) dodatek motywacyjny dla 80 osób,
d) poradnictwo psychologiczne.
Uczestnikami projektu mogą być tylko osoby, których stosunek pracy wygasł lub został rozwiązany z przyczyn niedotyczących pracownika w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu.
Nabór kandydatów do udziału w projekcie prowadzony będzie w:
- biurze projektu, tj. filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ciechanowie, ul Wodna 1
- siedzibie Beneficjenta, tj. Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie, ul Ciołka 10
- filii WUP w Płocku, ul 1 Maja 7
- filii WUP w Radomiu, ul. Mokra 2
- filii WUP w Ostrołęce, ul Poznańska 17
- filii WUP w Siedlcach, ul. Pułaskiego 19/21.
Projekt jest realizowany od 1 pażdziernika 2010 roku do 30 września 2012 roku na terenie województwa mazowieckiego.
Rekrutacja będzie odbywać się w następujących terminach:
- pierwsza rekrutacja planowana jest w styczniu 2011 r. i ma na celu wyłonienie 250 uczestników projektu, przy czym zakłada się 125 uczestników w WUP w Warszawie i 125 uczestników w 5 filiach WUP (po 25 osób w każdej filii). Beneficjent dopuszcza, że w przypadku braku kandydatów spełniających podstawowe kryterium dostępu do projektu, proporcje liczby uczestników w poszczególnych subregionach województwa mogą ulec zmianie.
- druga rekrutacja - w okresie od 4 maja 2011 do 31 lipca 2011 r. - ma na celu również wyłonienie 250 uczestników projektu, w tym: 125 uczestników w WUP w Warszawie i 125 uczestników w 5 filiach WUP (po 25 osób w każdej filii). Beneficjent również dopuszcza, że przypadku braku kandydatów spełniających podstawowe kryterium dostępu do projektu, proporcje liczby uczestników w poszczególnych subregionach województwa mogą ulec zmianie.
W najbliższych dniach na stronie internetowej ukażą się dokumenty aplikacyjne, regulamin naboru i formularz rekrutacyjny.
__________________
Mój skarb
Zapraszam na bloga
nutka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:04   #1486
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Vampirka gratulacje!! To kadrową będziesz?

To "stara" ekipa bezrobotnych z tego wątku ma już pracę, a ja nadal nic kurcze. Dobrze że nowe osoby się pojawiły bo jakbym była tu sama to by była katastrofa :P
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:19   #1487
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pracę Na razie okres próbny, a potem normalnie na umowę
Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki

Teraz muszę się szybciutko spakować, bo zaraz się wyprowadzam z domu (praca w innym mieście) a zaczynam od jutra Na weekendzie napiszę nieco więcej, bo na razie mogę nie mieć internetu
Łoooooo Jezusieńku
Tak szybko wiadomo co i jak
No gratulacje!
Zazdroszczę

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Vampirka gratulacje!! To kadrową będziesz?

To "stara" ekipa bezrobotnych z tego wątku ma już pracę, a ja nadal nic kurcze. Dobrze że nowe osoby się pojawiły bo jakbym była tu sama to by była katastrofa :P
Jeszcze ja tu jestem
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:25   #1488
aaaniaaa666
Raczkowanie
 
Avatar aaaniaaa666
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 132
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

A do mnie z plusa nadal nie zadzwonili czekam i czekam.. Chwilowo zastepuje siostre w pracy, bo ona jest niedysponowana na razie.. Zarobie pare groszy, ale wole miec swoja prace ...

Ciagle mam malutka nadzieje ze zadzwonia.
__________________
Pani Ratownik

Przyszła dyplomowana kosmetyczka

Początkująca Włosomaniaczka...

Mój P.
aaaniaaa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:41   #1489
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pracę Na razie okres próbny, a potem normalnie na umowę
Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki

Teraz muszę się szybciutko spakować, bo zaraz się wyprowadzam z domu (praca w innym mieście) a zaczynam od jutra Na weekendzie napiszę nieco więcej, bo na razie mogę nie mieć internetu

bardzo się cieszę, cały czas kibicowałam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 17:01   #1490
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pracę Na razie okres próbny, a potem normalnie na umowę
Dziękuję wszystkim którzy trzymali kciuki

Teraz muszę się szybciutko spakować, bo zaraz się wyprowadzam z domu (praca w innym mieście) a zaczynam od jutra Na weekendzie napiszę nieco więcej, bo na razie mogę nie mieć internetu
Wow! Rispekt!
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:02   #1491
martynka783
Przyczajenie
 
Avatar martynka783
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Jestem skrajnie nocnym markiem, a teraz mam jeszcze sesję i do prawka się uczę więc nauki mam obecnie mnóstwo Ja muszę przysiąść nad stronami internetowymi - teraz to podstawa, właśnie m.in staram się opanować po nocach flasha




Ja strony www mam już opanowane.Wolę robić strony bo to łatwiejsze od grafiki. Flasha też się nauczyłam obsługiwać(kilka razy rzucałam to w cholerę )a teraz utknełam przy action script3
Jak poszła rozmowa w sprawie pracy?
martynka783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:12   #1492
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Vampirka GRATULUJĘ!!!!


Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
to musiałabym miec innego ojca chyba...
a gamoniem nie jestem wręcz przeciwnie-gdyby mnie przyjęli to miałabym najlepsze wykształcenie bo tamci nauczyciele pokończyli tylko jakieś studium...
mabi koniecznie zanieś tam podanie. Jak dyrektor zobaczy znajome nazwisko na cv to może sam się zainteresuję twoją osoba!
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:19   #1493
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Gratuluję, suuuuper
Kurcze tyle z Was znajduje robotę, a mój telefon wciąż milczy nie wiem, czy moje aplikacje są złe, ale chyba nie, bo chodziłam na kurs dla bezrobotnych z pup, na którym uczyli jak się to robi, no i wzięłam też pod uwagę Wasze rady, także chyba jest ok więc o co chodzi
Póki co lecę w pt. podładować akumulatorki - 2 tyg. błogiego lenistwa w Egipcie

mam to samo

wysyłam wszędzie po kilka CV

a i do sklepów wysyłam CV zrobione na te okazje i nic
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:25   #1494
martynka783
Przyczajenie
 
Avatar martynka783
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
ubrac sie elegancko ale bez zadęcia
dlaczego nici? analizowałaś swoje portfolio?biegle pracujesz w jakich programach?
wiem że czasem wymagania są kosmiczne-czasem brakuje tylko żeby kandydat śpiewał i tańczyłbo znajomosc wszytskich programów na obowiązkowa,dtp w malym palcu,dwa jezyki minimum i prawo jazdy-a i fajnie jak strony się umie robić-szukają ludzi od wszystkiego
ja jade na zleceniach-wolę to od etatu w firmie-ma to swoje plusy i minusy w tej branży od papierka ważniejsze sa umiejętności
Znam flasha, photoshopa, illustratora ale chyba za słabo bo jak narazie na żadną rozmowę nie zostałam zaproszona.W moim regionie w firmach głównie pracuje się na corelu (którego ja nie lubię)
martynka783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:31   #1495
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

U mnie tez cisza-nie wysylam duzo aplikacji bo na razie wysylam do miejsc w ktorych chcialabym pracowac.

Zdecydowalam ze od poniedzialku zaczynam wolontariat(zeby nie miec dziury w CV).

W niektorych ogloszeniach zauwazylam dyskryminacje bezrobotnych .
A i znalazlam ciekawy artykul na ten temat:

http://www.huffingtonpost.com/2010/0..._n_600665.html

Pozdrawiam i gratuluje dziewczynom ktore znalazly ostatnio prace

Ja zaraz wychodze na tzw targi pracy-wydrukowalam sobie 10 CV-ale podobno ma byc malo pracodawcow wiec niewiem czy nawet uda mi sie to rozdac....

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2011-01-19 o 18:33
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:48   #1496
kamaP123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Vampirka gratulacje
Ja też się wam pochwalę, że dziś dostałam pracę...normalną...jako prawnik...o matko, ale się ciesze
Na razie okres próbny, a jak będzie dobrze umowa.
kamaP123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:51   #1497
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez kamaP123 Pokaż wiadomość
Vampirka gratulacje
Ja też się wam pochwalę, że dziś dostałam pracę...normalną...jako prawnik...o matko, ale się ciesze
Na razie okres próbny, a jak będzie dobrze umowa.

same dobre wieści - kama gratuluję !!!

201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:55   #1498
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez kamaP123 Pokaż wiadomość
Vampirka gratulacje
Ja też się wam pochwalę, że dziś dostałam pracę...normalną...jako prawnik...o matko, ale się ciesze
Na razie okres próbny, a jak będzie dobrze umowa.
<wow> suuuper klask i:
To jest dopiero coś!!Pracować jako prawnik, no no powodzonka, na pewno będzie wszystko oki

Już prawie wszystkie tutaj kobitki znalazły pracę, oby tak dalej
Ja nadal pracuje jako Specjalista ds kadrowo-płacowych
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:08   #1499
kamaP123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 84
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Dzięki stokrotka
Moje szukanie pracy, odkąd straciłam ostatnią pracę, trwało bardzo długo, sama nie mogę uwierzyć, że wreszcie się udało.
Trzymam kciuki za wszystkich, mam nadz, że wkrótce i wam się uda. Dzięki też za wszystkie rady, jakie dostałam od was w międzyczasie.
kamaP123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:25   #1500
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez martynka783 Pokaż wiadomość
Znam flasha, photoshopa, illustratora ale chyba za słabo bo jak narazie na żadną rozmowę nie zostałam zaproszona.W moim regionie w firmach głównie pracuje się na corelu (którego ja nie lubię)
no ja znowóż mam corela w małym palcu-pakiet adobe znam ale nie lubięa i tak na stałe nikt mie nie chce-albo chce ale proponuje karygodne warunki finansowe-więcej mam ze zleceń a poświęcam im mniej czasu niż etacikmoim plusem jest to ,że znam się na druku sitowym i projektowaniu oraz przygotowywaniu projektów pod drukwłaściwie to lubię robić najbardziej.
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.